co byscie wybrali ? dobry czy łajdak?

02.07.13, 23:36
pytanie do nieśmiałych i samotnych mężczyzn, co wybralibyście mając wybór: pozostać takim, jakim jesteście czy stać się bandziorem, kanalią, łajdakiem bez sumienia?

jak pokazuje rzeczywistość, sporo kobiet ma upodobanie do bandziorów, a pogardę względem "za dobrych" facetów, jak myślicie, warto czy nie warto porzucić swój system wartości na rzecz popularności u kobiet?

www.netkobiety.pl/t48039.html
www.wykop.pl/ramka/1101055/odchodze-bo-jestes-dla-mnie-za-dobry-czyli-tajemnica-ostatniego-zdania/
    • asterka10 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 01:35
      Wiesz, powinnam zadać analogiczne pytanie kobietom - czy poświęciłybyście swój intelekt i wartości by stać się śliczne i pożądane przez mężczyzn.Midnight, już dawno , dawno temu wyrosłam z przystojnych supersamców z bajerem.Do chłopców z wypchanym portfelem nigdy nie miałąm inklinacji.A łajdaków i kanalie lubią panienki z patologii, albo królewny o mentalności blachar.I takie co są łase na kasę.
      • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 09:23
        A czy kobieta moze się wtrącic ? smile

        Ja tam łajdaków nie lubie, inteligentnych wole tongue_out smile
        • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 10:50
          ame_belge34 napisała:
          > Ja tam łajdaków nie lubie, inteligentnych wole tongue_out smile

          Ech… życie… wszystkie tylko intelygentów chcą. A ja wciąż wierzę, że gdzieś w kosmosie jest cywilizacja, gdzie osiągnięto tak wysoki stopień rozwoju, że życie stało się paskudne – nikt nie chce podnieść się z łóżka, bo już wszystko jest odkryte, wszystko wiadome, wszystko przewidziane… I tam w cenie jest prawdziwa głupota... Ech, gdyby mnie porwali - byłbym bożyszczem kobiet… big_grin
          • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 10:59
            oj Abyś, wypraszam sobie, ja nie jestem "wszystkie"tongue_out
            cóz poradzę, ze mam słabość do tych, co maja cos do powiedzenia i głośno bez obaw wyrażają swoje zdanie.
            • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 11:11
              O masz ci babo placek!!! To nie dość że inteligent ma być, to jeszcze pewny siebie??? I mówić to na forum dla nieśmiałych... co za tupet wink
        • tapatik Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:41
          ame_belge34 napisała:

          > A czy kobieta moze się wtrącic ? smile

          Głosami 124 za, 16 przeciw i 34 wstrzymującymi się sejm przyjął ustawę, że jednak może.

          > Ja tam łajdaków nie lubie, inteligentnych wole tongue_out smile

          Wyobraź sobie, że jestem inteligentnym łajdakiem. Jakie uczucia w Tobie wzbudzam? tongue_out
      • midnight_lightning Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 04.07.13, 21:29
        Asterko, a Ty osobiście byś poświęciła ?
        • asterka10 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 04.07.13, 23:50
          Na tym etapie życia na którym jestem nie.Żaden facet który woli pustą , śliczną lalę nie jest tego wart.Teraz byłabym dodatkowo starą pustą lalką.A taką już mało który chce.Gra nie warta świeczki.
          Ale tak z 20 lat temu miałabym dzięki urodzie i kokieterii ciekawe, wygodne życie.Nim by się facet zorientował , ze to tylko ładne opakowanie trochę by potrwało , gdybym była jeszcze sprytna dodatkowo.A jakby się zorientował znalazłby się następny frajer.Do 40 miałąbym dom , bizuterię i kasę na operacje plastyczne.
          Niestety, Opatrzność dała mi do pakietu ze średnią urodą intelekt i głupie serce, jakieś zasady moralne nie wiem komu służace, bo na pewno nie mi.I poświęcenie nie wchodzi w rachubę.
          • midnight_lightning Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 05.07.13, 22:43
            Asterko, gratuluję, Twój wątek trafił na pierwszą stronę Gazety.pl smile
            • asterka10 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 05.07.13, 23:12
              Jakiś link Midnight?
              • midnight_lightning Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 06.07.13, 00:30
                no, link prowadzi do Twojej strony, o tym jak poznać kogoś po 40-ce, pętla raczej niemozliwa smile
                • asterka10 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 06.07.13, 01:05
                  Bo to ciekawy problem jest.I jak na razie nikt nie miał jakiegoś dobrego pomysłu.Takich kobiet jak ja jest sporo.Albo straciły nadzieję, albo im wstyd i przeżuwają swoje problemy w domowym zaciszu przy winku tudzież z innymi nieszczęsnymi istotami.Całęj reszcie świata nie mieści się w głowie - jak to nie móc nikogo poznać?
    • raziel24 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 10:45
      Ja miałem taki "gorszy" okres w swoim życiu i faktycznie nie narzekałem wtedy na kobiece zainteresowanie teraz odwróciłem się 180 stopni i faktycznie bida z nędzą choć może to tylko jeden z powodówbig_grin Ale wracając do pytania lepiej chyba jest być dobrym człowiekiem choć to dosyć niewygodny kierunek a co do kobiet nie interesuj się i nie staraj się ich zrozumieć bo i tak nie dasz rady może kiedyś trafisz na jakiś wybrakowany egzemplarz z którym można się dogadaćtongue_out
    • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 10:53
      Mid, nie pierwszy raz stawiasz znaki równości pomiędzy dobry = samotny oraz bandzior, kanalia, łajdak = popularny wśród kobiet, a to nie jest prawda.

      Coś czuję, że to Ty kryjesz się pod nickiem małyksiąże (na tym forum, do którego przesłałeś link) i piszesz nie o kumplu, ale o sobie. Dostałeś kosza i nie możesz się z tym pogodzić, bo tego nie rozumiesz... Stąd ta wieloletnia awersja do kobiet i niechęć do tworzenia nowych związków, nie?

      Na tamtym forum ktoś trafnie ujął problem: „bo za dobry to eufemistyczne określenie zbyt nudny”. Coś w tym jest… Najprawdopodobniej w swoich oczach byłeś wzorowym partnerem, mówiłeś sobie: „nie piję, nie palę, nie chodzę na dziwki, nie urywam się z domu na mecze, nie trwonię kasy, nie stawiam wyżej swoich pasji od kobiety, jestem wierny, oddany i lojalny, a tu kobieta mnie porzuca…” Niestety dobry misio to nie wszystko, KOBIETA POTRZEBUJE ADORACJI, musisz ją intrygować, ciekawić, bawić, zaskakiwać itd. Tę sztukę uwodzenia perfekcyjnie opanowały osoby, o których mówisz źle, ale wiedz, że ich związki też nie są takie szczęśliwe, jak Ty to widzisz – wcześniej czy później i tak szydło wychodzi z worka.

      Mid, jeśli połączysz swoją dobroć z umiejętnością adoracji kobiet nie opędzisz się od nich, będziesz najlepszym partnerem na świecie.
      • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 11:03
        ” Niestety dobry misio to nie wszystko, KOBIETA POTRZEBUJE ADORACJI, musisz ją intrygować, ciekawić, bawić, zaskakiwać itd.

        a mężczyźni tego nie oczekują?
        wydaje mi się ( a przy najmniej mam taka nadzieję), ze nie oczekujecie od nas tylko ładnego wygladu i nóg po niebo, ale czegos wiecej. Przecież też lubicie być uwodzeni, kiedy kobieta przejmuje inicjatywę, kiedy zaskakuje Was poczuciem humoru.

        Pod wzgledem wzajemnych oczekiwań chyba niewiele sie róznimy.
        • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 11:15
          ame_belge34 napisała:
          > Pod wzgledem wzajemnych oczekiwań chyba niewiele sie róznimy.

          według guru od psychologii:
          Kobieta potrzebuje ADORACJI, a mężczyzna AKCEPTACJI.
          Podobnie, trochę się zazębia, ale jednak ciut inaczej smile

          • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 11:20
            no czekaj, czekaj ... babcia mi pół zycia wmawiała, ze jak się chłopa chwali pod niebiosa to kocha do grobowej dechy ... i znów dysonans miedzy guru a madroscia ludową wink
            • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 11:36
              Kurka, wyjawiłem Wam dziewczyny Wunderwaffe, którą bezlitośnie możecie sobie owinąć faceta wokół palca surprised

              Zróbcie eksperyment – jeśli gość otworzy przypadkiem drzwi, natychmiast powiedzcie o tym, jaki jest męski, jaki szarmancki, jaki troskliwy – od tego momentu zawsze macie otwarte drzwi smile I tak ze wszystkim, bo facet na długo pozostaje pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie smile
              • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 11:41
                nie wiem, co na to moje chłopie, jak usłyszy ze królikiem doswiadczalnym został wink big_grin
                • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 11:44
                  Wunderwaffe z założenia jest tajnym projektem...
                  ciiiii, chłopię ma niczego się nie domyślać smile
                  • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:04
                    i do czego to doszło, zeby człek za cichociemną robił wink
                  • raziel24 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:17
                    Kurcze ale my faceci jesteśmy głupismile
                • tapatik Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:43
                  ame_belge34 napisała:

                  > nie wiem, co na to moje chłopie, jak usłyszy ze królikiem doswiadczalnym został wink big_grin

                  Niech się cieszy, że nie zajączkiem.
                  • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 13:05
                    ale króliczek tez niczego sobie, zawsze mozan za nim ciut poganiać wink
              • asterka10 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:55
                O ile kobieta będzie atrakcyjna Abyss.Jak go staruszka pochwali to nie zrobi wrażenia
      • midnight_lightning Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 04.07.13, 21:25
        owszem, prawie wszystko się zgadza.

        Tak, nie ROZUMIEM, jak można preferować ludzi, których receptą na wygodne życie jest krzywdzenie wszystkich dookoła, i jak kobieta dochodzi do wniosku, że akurat jej taki super gość nie skrzywdzi.
        Niepotrzebnie piszesz o mojej rzekomej dobroci, dobry, tolerancyjny i pełen bezwarunkowej miłości do kobiet to ja byłem dawno, dawno temu, od wielu lat te uczucia zmieniły swój wektor.

        No i ten mały książę, owszem jestem mały, ale żadnym księciem doprawdy nie jestem. Przyznaję się, by moje wynurzenia nie odbiły się negatywnie na tamtej osobie, która prawdopodobnie przynajmniej potrafi czytać.
    • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:27
      tak przyszło mi nammyśl a pro pos łobuzów... ze chyba lubimy jak panowie czasem łobuzują i nie sa do końca tacy grzeczni i dobrzy wink
      • 36spring Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:34
        ame_belge34 napisała:

        > tak przyszło mi nammyśl a pro pos łobuzów... ze chyba lubimy jak panowie czasem
        > łobuzują i nie sa do końca tacy grzeczni i dobrzy wink

        Ame bo najważniejsze jest to, by nie popadać w skrajności ... to się tyczy obu płci smile


        • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 03.07.13, 12:41
          skrajnosci nie zdrowe, nadgorliwość gorsza od faszyzmu, najlepszy chyba taki srodeczek wyważony big_grin
    • themaxmaster Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 05.07.13, 11:55
      Badania naukowe są dość jednoznaczne, do krótkotrwałych związków kobiety preferują atrakcyjnych fizycznie drani, ale do budowania stałych kierują zazwyczaj walorami umysłu i charakteru, no chyba że pod słowem dobry rozumiemy - niezaradny i naiwny pieknoduch.
      • tapatik Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 11.07.13, 22:46
        themaxmaster napisał:

        > Badania naukowe są dość jednoznaczne

        Link do badań proszę.
    • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 11:36
      Ani ja facet, ani nie przeczytałam wątku w całości, ale nie wstrzymam i muszę powiedzieć: łajdactwo nigdy nie było dla mnie zaletą i zastanawia mnie mocno, w jakim ty się środowisku kobiet obracasz, że takie masz obserwacje? Nie ma ludzi "za dobrych", mogą byś naiwni. Też taka byłam do czasu, aż mnie życie wyleczyło i zdjęłam różowe okulary z nochala. Teraz jestem ostrożniejsza w kontaktach z płcią przeciwną, ale to nie znaczy, że nie potrafię docenić uczciwości i dobroci drugiego człowieka, mężczyzny równieżsmile Co z tego, że chciałabym spotkać wrażliwego, dobrego, miłego faceta, ceniącego wartości takie jak literatura i sztuka, skoro i tak wiem, że jestem skazana na porażkę w tej materii, bo jak czytam, że mężczyzna zastanawia się nad takimi bzdurnymi (bez urazy) wyborami, to porażka na całej linii...
      No i się wygadałamsmile
      • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 12:45
        organza7 napisała:

        bo jak czytam
        > , że mężczyzna zastanawia się nad takimi bzdurnymi (bez urazy) wyborami, to por
        > ażka na całej linii...
        > No i się wygadałamsmile
        No i brawo smile Tez tak uwazam smile
        Zapisuj sie do Naszego Klubu - nawet wpisowego juz nie musisz placic big_grin
        Prezes powiedzial, ze ciasto masz upiec a wczoraj mowilas, ze kawe tez bedziesz robic.
        To ja ciasteczko z kawka poprosze smile
        • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 12:49
          Jestem tak średnio ogarnięta w kuchni ale obiecuję poprawębig_grin Kawę zaparzyć umiemwink

          Z chęcią się zapiszęsmile A są jakieś stroje klubowe albo regulamin?tongue_outbig_grin
          • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:01
            organza7 napisała:

            > Jestem tak średnio ogarnięta w kuchni ale obiecuję poprawębig_grin Kawę zaparzyć umie
            > mwink
            >
            > Z chęcią się zapiszęsmile A są jakieś stroje klubowe albo regulamin?tongue_outbig_grin
            Stroje to juz widzilas wczoraj smile Tobie tez kupilam juz wczoraj tongue_out
            Ciasto musisz przyniesc bo przezez tak kazal tongue_out Lepiej z nim nie zadzieraj bo Cie zdeplac moze big_grin Ok. Jak umiesz parzyc kawe to super, bo ja lubie dobra kawe. Jestem skarbnikiem to na kawe zawsze bedziemy mialy tongue_out
            Regulamin wciaz sie zmienia wink
            • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:08
              Tak się bałam, że to TE strojebig_grin Nie wiem, jak na to moja figura nieidealna?tongue_out Ale jak pan Prezes taki straszny, to przyjdzie się wcisnąćwink
              Ciasto mogę zrobić z torebki ostateczniebig_grin

              Czyli tak, Prezes jest, Skarbnik też, to dla mnie zostało: Przynieś, Wynieś, Pozamiataj??big_grin
              • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:22
                organza7 napisała:

                > Czyli tak, Prezes jest, Skarbnik też, to dla mnie zostało: Przynieś, Wynieś, Po
                > zamiataj??big_grin
                No wiesz nie chcialam Cie dolowac ale, ze jestes bystra i sama zalapalas, to chyba wszystko jasne ? wink tongue_out No chyba, ze Prezes okaze Ci wiecej serca niz nam wink
                • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:29
                  Zawsze mogę awansować jak w tej bajce od pucybuta do...winktongue_out
                  Ale jedno mnie ciekawi, jak ten Prezes się tak ustawił??big_grin Co on wam takiego zrobił??big_grintongue_out
                  • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:39
                    organza7 napisała:

                    > Zawsze mogę awansować jak w tej bajce od pucybuta do...winktongue_out
                    > Ale jedno mnie ciekawi, jak ten Prezes się tak ustawił??big_grin Co on wam takiego zr
                    > obił??big_grintongue_out
                    Kto sie ustawil ? Prezes ? Zartujesz wink Ja mam kase, Springus ma cos do powiedzenia, Ame tylko sie opala, Ty kawke parzysz a Prezes w bikini do zdjec musi pozowac aby jacht splacic tongue_out
                    • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:46
                      Obig_grin To ja myślę, że mu trochę z tym spłacaniem zejdziebig_grinwink Teraz wylecę z Klubu?tongue_out
                      • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:56
                        Co z tego, że chciałabym spotkać wrażliwego, dobrego, miłego faceta, ceniącego wartości takie jak literatura i sztuka, skoro i tak wiem, że jestem skazana na porażkę w tej materii,

                        Organza, a czemu skazana na porażkę od razu, tacy też chodzą po padole, tylko nie szwendają się po specyficznych miejscach big_grin
                      • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 13:58
                        organza7 napisała:

                        > Obig_grin To ja myślę, że mu trochę z tym spłacaniem zejdziebig_grinwink Teraz wylecę z Klubu
                        > ?tongue_out
                        No co ty sad Nasza w tym glowa aby szybko ten jacht splacil smile Dostal juz dobre rady, ze ma rozmawiac z turystami i nowe bikini tez zalatwilam, bo jako Borat zle sie prezentowal tongue_out
                        Jak nie bedzie sie staral to trzeba bedzie nam nowego Prezesa poszukac wink tongue_out
                        Na razie ma okres probny big_grin
                        • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:00
                          Sun, Abyska chcesz ze stiołka wysiudać ??????
                          • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:03
                            No co Ty - pisalam tylko, ze jak sie nie bedzie staral tongue_out Bez Abyssia nie byloby tak fajnie smile
                            Pogadac nie mozna ? tongue_out
                            • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:04
                              jakześmy mu ten toples obiecały, to on starać sie nie będzie ??? big_grin big_grin
                              • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:05
                                Dziewczyny, nie składajcie obietnic bez pokrycia, tfu... bez odkryciawinkbig_grin
                              • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:11
                                ame_belge34 napisała:

                                > jakześmy mu ten toples obiecały, to on starać sie nie będzie ??? big_grin big_grin
                                No wiesz bylby glupi gdyby sie nie taral wink Teraz to juz 4 babki topless ma wink big_grin
                                A Wy myslicie, ze on sam z nami da se rade ? Moze pomoc jakas mu zorganizowac ? wink
                                Obawiam sie tylko, ze tylko Abyss moze z nami wytrzymac big_grin big_grin big_grin
                                Inni uciekilby gdzie pieprz rosnie sad Ok. Juz bede mila dla Abyssia wink
                                • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:14
                                  No i czas się odchudzićsad dzięki Laski, dziękiwinksad
                                • ame_belge34 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:14
                                  Skoro sie nie boi, lub tego nie pokazuje, to przynajmniej wiadomo ze z Abysia chłop z kriw i kości big_grin
                                  • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:21
                                    ame_belge34 napisała:

                                    > Skoro sie nie boi, lub tego nie pokazuje, to przynajmniej wiadomo ze z Abysia c
                                    > hłop z kriw i kości big_grin
                                    Przeciez ja to zawsze mowilam wink W koncu to ja zaproponowalam ten Fun Klub tongue_out
                                    • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:26
                                      No i mamy FUN i mamy KLUB tongue_out big_grin
                                      • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 14:29
                                        Tyż pikniebig_grin
                    • 36spring Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 18:04
                      sunmoonstars napisał(a):

                      > organza7 napisała:
                      >
                      > > Zawsze mogę awansować jak w tej bajce od pucybuta do...winktongue_out
                      > > Ale jedno mnie ciekawi, jak ten Prezes się tak ustawił??big_grin Co on wam taki
                      > ego zr
                      > > obił??big_grintongue_out
                      > Kto sie ustawil ? Prezes ? Zartujesz wink Ja mam kase, Springus ma cos do powiedz
                      > enia, Ame tylko sie opala, Ty kawke parzysz a Prezes w bikini do zdjec musi poz
                      > owac aby jacht splacic tongue_out
                      >

                      Nie zapomnijcie o masażu ... zniecierpliwością na niego czekam szczególnie po dzisiejszym dniu tongue_out
                      • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 20:26
                        Też czekam i też szczególnietongue_out Ale coś masującego brakwinkbig_grin

                        Panie Prezesie, czekamysmile
                        • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 23:20
                          ale wymagania...koniecznie musi być Prezes ?
                          • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 08:34
                            Nie musiwink Podstawowy wymóg w tej materii to umiejętnie wykonany masażsmile
                          • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 09:07
                            lenny_small napisał:
                            > ale wymagania...koniecznie musi być Prezes ?

                            Lenny, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Dziękuję za chęć niesienia pomocy, ale nie miałbym sumienia obarczać Cię wykonaniem swoich, jakże ciężkich obowiązków wink
                            • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 14:50
                              Mam zbyt dobre serce, żeby zostawić Cię samego z tym problemem wink
                              • 36spring Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 21:54
                                lenny_small napisał:

                                > Mam zbyt dobre serce, żeby zostawić Cię samego z tym problemem wink

                                Z problemem ? No wiesz co tongue_out Toż to zaszczyt wielki smile
                        • abyss7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 09:06
                          organza7 napisała:
                          > Też czekam i też szczególnietongue_out Ale coś masującego brakwinkbig_grin
                          >
                          > Panie Prezesie, czekamysmile


                          Drogie Klubowiczki,
                          Prezesunio udał się w podróż służbową wyznaczać trasy naszego rejsu, stąd kontakt z nim jest nieco utrudniony. Mam nadzieję, że moje poświęcenie zostanie stosownie wynagrodzone po powrocie, chociażby dodatkowym kawałkiem ciasta smile

                          Co do masażu topless to muszę stanowczo odrzucić wszelkie propozycje zastępstwa, czy nawet pomocy. Podjąłem się tego, jakże odpowiedzialnego zadania, z pełną świadomością czyhających mnie trudów i wyrzeczeń. Skoro powiedziałem A, trzeba powiedzieć B. Ucieczka przed tym zadaniem byłaby czymś gorszym niż dezercja kapitana z pola walki. O nie! Ja nie zostawiam swoich ludzi w potrzebie! Poświęcę się, ale misja zostanie wykonana smile
                          • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 10:21
                            Szanowny Panie Prezesie,
                            poświęcenie ogromne, aż serce ściska, że tak dla nas to wszystko...

                            Pierdu, pierdususpicioussuspicious Masować, ale już, bo mnie krzyże boląsuspicious
                            • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 14:51
                              Krzyże nadal bolą ?
                              • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 15:25
                                Bardzo śmieszne, bardzo...
                                • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 09:40
                                  a czy ja się śmieję? Z troski pytam...
                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 10:53
                                    Uważaj, bo uwierzę i będzie problemwink
                                    • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:15
                                      ...masz problem z wiarą?
                                      • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:17
                                        W troskliwych facetów? Tak.
                                        • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:20
                                          może ich nie dostrzegasz...
                                          • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:22
                                            Sugerujesz wizytę u okulisty?
                                            • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:26
                                              czasem wystarczy zdjąć ciemne okulary...Ty zobaczysz więcej i inni Cię zauważą...wink
                                              • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:29
                                                Zdjęłam i....?
                                                • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:32
                                                  ...i chciałabym, żeby od razu zadziałało...a kto ma to zauważyć jeżeli patrzysz samotnie w zimny ekran?
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:34
                                                    Jeszcze jakieś rady? Bo dobrze Ci idzie.....
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:37
                                                    ...nie wystarczy rad na dzisiaj...radzić jest bardzo łatwo...wink
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:41
                                                    To co robimy? Jakieś propozycje?winksmile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:42
                                                    Pamiętaj, że robimy to publicznie...wink
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:43
                                                    A co robimy?wink
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:49
                                                    odbijamy piłeczkę...i nieźle nam to wychodzi tongue_out
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:50
                                                    Aut........tongue_out
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:52
                                                    ...to się zdarza, czasem można uderzyć za mocno...wink
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:55
                                                    Brak wyczucia?wink Czy za mało treningów?smile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:57
                                                    zależy z kim trenowałaś wcześniej...wink
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 12:59
                                                    Jak tu wybrnąć?wink
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:02
                                                    nie chciałem skłonić Cię do odpowiedzi, tylko do zastanowienia się...na poprzednim sparing partnerem...wink
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:05
                                                    I skłoniłeśsmile Nie wiem tylko, czy ów partner wart tych moich myśli...... wolę myśleć o przyszłoścismile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:08
                                                    ...musiał Ci nieźle zaleźć za skórę...
                                                    myślisz? i co wymyśliłaś?
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:11
                                                    Trzeba coś zjeśćsmile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:13
                                                    ...pozostaje mi życzyć smacznego...wink
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:16
                                                    Mam plan a co się z tego urodzi, to już insza inszośćwink Może się nie otrujętongue_out W każdym razie, wracając do deklarowanej troskliwości, możesz sprawdzić, czy żyję.....
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:18
                                                    ...gotowanie jest aż tak niebezpieczne ?
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:22
                                                    Gotowanie nie........ jedzenie bywawink Czyli nie sprawdzisz z troski? Miałam racjęsad
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:25
                                                    Sprawdzę smile
                                                    i oby plan się powiódłsmilesmile
                                                  • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:39
                                                    Lenny ale sie starasz smile Moze gotowac umiesz ?
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:44
                                                    ...umiem...wink
                                                  • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:46
                                                    wink umiesz czy nie umesz tongue_out A co umiesz ? wink wode na kawe big_grin
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:49
                                                    nie podoba Ci się słowo "umiem" ? jest fajne tongue_out
                                                    kawę wolę z ekspresu...wink
                                                  • sunmoonstars Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:51
                                                    Facet, ktory nie umie gotowac to nie facet wink
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 13:54
                                                    ...ciekawa definicja faceta...co jeszcze powinien umieć? ...prać, sprzątać, prasować, robić zakupy, przynosić kasę a w wolnej chwili obsypywać wybrankę kwiatami i komplementami...oczywiście uśmiech obowiązkowy...tongue_out
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:10
                                                    Nie, uśmiech nie... mogą być śmiejące się oczysmile Z radości, że może to dla nas robićtongue_out

                                                    Oczywiście, ja przy garach, a Ty już masz następną do "troszczenia się"sadwink
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:13
                                                    ja już zdążyłem pozmywać...wink
                                                    Dlaczego kobiety zawsze są zasdrosne ? tongue_out
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:15
                                                    Chciałbyś........tongue_out
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:16
                                                    ...możesz zaprzeczać...a tak naprawdę tylko potwierdzasz tongue_out
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:19
                                                    Lubię Cięsmile Ale zazdrość to nie ten etap.......wink
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:22
                                                    smile...Lubisz obraz, jaki sobie wykreowałaś czytając to co piszę...może jestem wstrętnym udawaczem? smile
                                                    a w drugim zdaniu zabrakło "jeszcze"...smile
                                                    i było to bardzo miłe smilesmile
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:27
                                                    Bo ja jestem miłą dziewczynąsmile Albo mój obraz, który sobie wykreowałeśwink
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:30
                                                    miła dziewczynka..zapamiętam sobiesmile...po obiedzie i kawie...piękne słońce...czas wyjść...jeszcze nie wiem rower czy spacer? ...znikamsmile do napisaniasmile
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:33
                                                    smile

                                                    Ciekawe, czy pamiętasz o tym, o czym miałeś pamiętać?......
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 14:34
                                                    pamiętam...
                                                    smile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 18:40
                                                    ...i co z realizacją tajemniczych planów?
                                                    smile
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 18:48
                                                    Żyjęwink I co było, rower czy spacer?smile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 18:51
                                                    smile...to dobrze...smile
                                                    ...był rower...piękna pogoda...niewiele samochodów... a potem prysznic 200 litrów za długi...smile
                                                    a Twoje popołudnie?
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 18:55
                                                    Z książką....... jeszcze bez litrów, chyba że kawywinksmile Na spacer wybiorę się później możesmile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 18:58
                                                    ...może ...zwykle oznacza chciałabym ale dzisiaj mi się nie chce...więc pewnie to tylko plany...cóż, samotne spacery...
                                                    ...a jaki to rodzaj literatury męczysz?
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:02
                                                    Raczej pożeramwink Mam problem, bo szybko czytam wszystko oprócz poezji, więc nim się obejrzę, koniec.... a książeczka jest łatwa i przyjemna, zabili go i nie uciekłwink

                                                    Pójdę, pójdę..... możesmile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:06
                                                    smile dobrze wiesz, że nie pójdziesz...smile
                                                    smile no proszę lubisz kryminały i thillery...powinienem się bać...? teoraia i chęć sprawdzenia siebie...może jeszcze układasz równo przedmioty?
                                                    mój ulubiony z ostatnio przeczytanych to Nesbo "Pierwszy śnieg"
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:17
                                                    Nie układam równo, przynajmniej zbyt równowink

                                                    Nesbo lubię bardzo, ale bardziej Mankella, a ostatnio zachwyciła mnie pani Olsson (chyba przez dwa "s").

                                                    Pójdęsuspicious
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:18
                                                    Nie pójdziesz, możemy się założyć smile
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:21
                                                    O co?
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:25
                                                    haha..i niby jak sie dowiemy kto wygrał? przyślesz mi zdjęcie ze spaceru? chyba że wierzyny, iż w życiu wszystko jest kwestą zaufania...nawet jak jest się tylko nickiem...tongue_out
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:31
                                                    Sprytnie, proszę Panawink Nie spodziewałeś się, że się zgodzę... cóż, taka zgodna jestemtongue_out I powiem Ci, bardzo żałuję, że nie wygram tego zakładu.........smile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:33
                                                    smile
                                                    No dobra, załóżmy, że wygrałaś...zaryzykuję i założę się w ciemno, taki ze mnie hazardzista..tongue_out
                                                    O co się założyliśmy?
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:37
                                                    Chyba powinieneś żałować.... chociaż nie wiem, czy lubisz rzeczy słodkie i soczyste, czy może wolisz cierpkie i kwaśnewink

                                                    W każdym razie muszę zachować twarz - zatem idęsmile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:41
                                                    smile może idziesz, może nie...to wiesz tylko Tysmile
                                                    a ja czasem wolę rzeczy słodkie, czasem wytrawne...zależy od okoliczności...życie jest pełne różnorodnych smaków...po co się ograniczać?
                                                    ...i nadal nie wiem co straciłem...rozbudzić ciekawość i zostawić...Kobiety... tongue_out
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:44
                                                    O przepraszam, nie odpowiadam za wszystkietongue_outbig_grin

                                                    Nie wiesz, ale możesz rozbudzić wyobraźnię, to czasem lepsze niż wiedzasmile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:47
                                                    ...to prawda, nie odpowiadasz za Wszystkie, przepraszam wink
                                                    ..a co do mojej wyobraźni...rozbudzić można, ale co potem?
                                                    wink
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:48
                                                    Za dużo gadasz....... zbieraj się, idziemysmile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:52
                                                    smile no to chodźmy...smile
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:53
                                                    smile
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:56
                                                    ...podróż za jeden uśmiech?
                                                    smile
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 19:58
                                                    smilesmilesmile

                                                    Bardzo chcesz wygrać....... okropny jesteśsuspicious Nie chcesz, to idę samasuspicious
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 20:00
                                                    ..za trzy uśmiechy? smile
                                                    ...za dużo gadasz wink chodźmy wreszciesmile
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 20:02
                                                    Ja?suspicioussuspicioussuspicious

                                                    FOCHsuspicious
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 20:03
                                                    ...czym byłaby Kobieta bez FOCHA tongue_out
                                                  • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 20:06
                                                    Uduszę Cię za chwilęsuspicious

                                                    Lepiej więc pójść....... sama bo sama, ale jednak....
                                                  • lenny_small Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 14.07.13, 20:09
                                                    ...zaczyna się robić ciekawie..ale wiesz, tak publicznie...tyle osób to widzi....to nie bedzie zbrodnia doskonała...tongue_out
      • midnight_lightning Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 12.07.13, 23:57
        @organza7

        - muszę powiedzieć: łajdactwo nigdy nie było dla mnie zaletą

        każda kobieta tak mówi, a mimo to do łajdaków się ustawiają kolejki chętnych kobiet

        - Co z tego, że chciałabym spotkać wrażliwego, dobrego, miłego faceta, ceniącego wartości takie jak literatura i sztuka, skoro i tak wiem, że jestem skazana na porażkę w tej materii


        kolejna pusta deklaracja, jestem wrażliwy, dobry i miły, a w młodości czytałem jedną, dwie książki dziennie - żadna rówieśnica nie była mną zainteresowana.


        - jak czytam, że mężczyzna zastanawia się nad takimi bzdurnymi (bez urazy) wyborami, to porażka na całej linii...

        bez urazy, chyba nie zorientowałaś się, że mój post jest małą prowokacją mającą na celu rozruszanie forum. Jak większość forumowiczów wolę być tym wrażliwym, dobrym i ...samotnym niż łajdakiem, nawet za cenę wielu chętnych pań do łóżka.
        • organza7 Re: co byscie wybrali ? dobry czy łajdak? 13.07.13, 08:33
          No cóż, jak widać, ja w innych kolejkach stałam, bo nie mam przy sobie łajdaka ani do łóżka, ani do życiawink

          A jaka deklaracja jest dla ciebie pełna?wink

          Pewnie, że się zorientowałam, ale że lubię gadać, to sobie pogadałamsmile
Pełna wersja