Dodaj do ulubionych

Trwaj w tym co kochasz

16.12.14, 22:14
Macie cosik takiego do czego zawsze uciekacie szukając uczuć, takich różnorakich. Dla ukochanej/-nego (klububig_grin) zazwyczaj czujemi miłe... hmm... uczucia... za słodko się zrobiło.
Ale mnie chodzi o fakt który wprawia Was w różne nastroje także te nastalgiczne(?), np film lub filmy konkretnego reżysera, tudzież książki konkretnego autora lub muzyka konkretnego wykonawcy...

Od tego zacząłem się ja na tym forum... pamiętam ten początek... - niech mnie lepiej zabierze zagarmistrz światła -.

A no wspomnienia, iście hasła "w życiu liczą sie wspomnienia, więc twórzmy chwile godne przypomnienia"

Ja tez właśnie tu tu tu mieszkam. To jest właśnie ta rzacz, ta nuta która we mnie wywołuje różne emocje, różne nastroje. Każdy ma soją dode czy swoja madonne. Ale czy de mono lub czesław niemen nie są warci wiekszego wspomnienia, kawałki wieczne i niezapomniane wypływały z ich ust...

Więc po co zmieniać gusta skoro te aktualne są tak cudowne i niezapomniane...
Obserwuj wątek
      • face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 19.12.14, 22:52
        Do Ciebie - tak bardzo potrzebuje Cię...

Kawałek stary ale nieśmiertelny po wsze czasy, napisany przez niego dla niej... gdzie znaleźć wykonawcę który śpiewając coś podobnego mają tylko ją przed oczami uncertain
        "Gdy patrzę w twoje oczy zaczyna się dzień"... sceptyk powie oczywiście to tylko słowa jak u każdego wokalisty, kultowiec powie - niewiarygodnie mocne słowa, rośnie wiara w prawdziwą wielką miłość.
        "Ja czekam trzeci... czwarty dzień, patrzę na drzwi... czy przyjdziesz ty"

"Umieram stojąc w oknie na korytarzu"

Euforia kultem jest pasjonująca i pełna wewnętrznych doznań, jednak aby ją poczuć trzeba samą muzykę potraktować nieco inaczej, nie tylko zewnętrznie tzn czuć ją przez 5 min ale i wewnętrznie czyli wgłębić się w słowa i znaleźć ich sedno, znaleźć przekaz niesiony przez wykonawcę do odbiorcy. Najprościej rzecz ujmując, kapela musi nie tylko być w naszych uszach ale być też w duszy. Kiedy zasmakujemy poważnie choćby jednego kawałku znajdziemy sens w innych

OK, może trochę mnie poniosło, ale... "czy wiesz że Twoje oczy spalają mnie jak ogień"

Następnie: "Teraz jesteśmy razem, jesteśmy oboje, jesteśmy troje"
      • face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 11.01.15, 23:38
        Oj Spriinguś..trudno mi ocenić Johna gdyż mam braki językowe, a ja muszę wiedzieć jake wokalista niesie przesłanie, po widowni widzę mocne wrażenia, jednak sam jakoś tego nie odczuwam aż tak głęboko.

Co do Marka... nie mogę się powstrzymać ale górniakowa wywołuje we mnie złość ;P. Ale mniejsza z tym, piosenka ma zdecydowanie w sobie to coś, nuta jak i słowa trafiają do mnie tam gdzieś gdzie często dociera... wiadomo.

Tak łatwo minąć się w pośpiechu
        i nie wiem, w którą pójdę stronę

Nawet wykonanie jest konkretne - mocne pozytywnie, ale.... sory Cię ale mam nieodparte wrażenie iż artysta skupił się nad tym by dobrze to wykonać, natomiast brakuje mi jedności, brak wczucia się w piosenkę, brak tej iskry. Wszystko pięknie, ale mam nieodparte wrazenie iż zrobił to tylko pod publikę. Słuchałem tego wykonania kilkunastokrotnie, jakoś brak mi tej głębi, rozumiem że możesz mnie kompletnie nie rozumieć, ale jakoś tu tego czegoś nie czuje... np (żeby nie było że jestem ograniczony) u niemena to sie bardzo szybko czuło, przynajmniej ja.... w tym wykonaniu mi tego brak. Chciałem nawet aby jakiś gorsze wykonanie usłyszał, załączyłęm skaldów, jakoś od początku słyszałem to coś, wiem że mnie spriinguś możesz nie rozumieć, ale tam bardziej to coś czułem... bardziej.

Przepraszam... dziwny jestem... smile
        • 36spriing Re: Trwaj w tym co kochasz 20.01.15, 23:52
          face-predator napisał:

> Oj Spriinguś..trudno mi ocenić Johna gdyż mam braki językowe, a ja muszę wiedzi
          > eć jake wokalista niesie przesłanie, po widowni widzę mocne wrażenia, jednak sa
          > m jakoś tego nie odczuwam aż tak głęboko.

Ależ Predatorre, to miała być moja nostalgia, moja głębia, która zaczyna się za nim padły pierwsze dźwięki utworu. Bo to, że czerwone papryczki przybyły do PL to szczegół, no ale gdy przed głównym mikrofonem staje John Frusciante , co zdarza się bardzo rzadko[ zazwyczaj Antek swoim głosem czaruje] serducho bije coraz mocniej, szczególnie gdy śpiewa o miłości. Choć zdaniem mojego "brzydkiego" brata, John wyje jakby ktoś za mocno ścisnął muuuuu dzwoneczki , dla mnie jego wykon jest poezją dla duszy tongue_out wink .... Także ilu ludzi tyle głębi, każdy ma swoją big_grin tongue_out

.... językami należy się bawić, celebrować, smakować, tak że ten tego no! wink

Skaldowie, Niemen to nie moja bajka, oczywiście są utwory, które lubię, ale wykonane przez innych artystów. Na pewno nie są to córeczki Niemena, które działają na mnie jak czerwona płachta na byka. Jak dla mnie Piekarczyk mimo wieku spisał się znakomicie, po prostu uwielbiam jego wykon smile Tak, więc jak napisałam wyżej... każdy ma swoją głębię, przepraszać nie wypada ... ot co tongue_out

> nie mogę się powstrzymać ale górniakowa wywołuje we mnie złość ;p

Podobno większość opolskich kobiet tak ma tongue_out Więc i ja trochę Cię podenerwuję i anglojęzyczną zapodam nutę ha!

Nie doszukuj się głębi, ona tam jest, większa niż Ci się wydaje , po prostu słuchaj..... tongue_out

• face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 09.04.15, 00:01
            >Choć zdaniem mojego "brzydkiego" brata, John wyje jakby ktoś za mocno ścisnął muuuuu dzwoneczki , dla mnie jego wykon jest poezją dla duszy tongue_out wink .... Także ilu ludzi tyle głębi, każdy ma swoją big_grin tongue_out<

Chyba brachola okulary bardziej do mnie przylegają uncertain

.... językami należy się bawić, celebrować, smakować, tak że ten tego no! wink

Ten tego.... ale że co??

Co do tego kawałku, to słuchałem go już kilka miesięcy temu, zaraz po Twojej premierze, faktycznie da się wyczuć tą głębie, tyle tylko czy ona do mnie trafia... sama wiesz... moc jest, ale jakby bez prądu...

P.S.
            Rozumiem czemu niektórym trudno iść w kultową stronę!!!
    • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 25.01.15, 15:51
      Ja tak właśnie mam,lubię odnajdywać różne emocje w muzyce,ale też ważne,żeby
      współgrały z moją naturą i jak już nieraz tu na forum wspominałem,są to przeważnie
      elektroniczne brzmienia,ale nie tylko...coś ze starego polskiego rocka też mógłbym
      coś znaleźć...Kazika nawet trochę słuchałem i choć do bycia jego fanem to raczej mi
      było daleko to jednak cenię takich artystów jak on wink

Podzielę się utworem bardzo wyjątkowym dla mnie ze względu na jego
      niespotykany klimat,w którym słów akurat nie uświadczycie,ale za to jest bardzo
      bardzo emocjonalny...smutek,niepokój,dramat,śmierć i oczyszczenie to słowa
      którymi bym po części opisał jego atmosferę,jaką tworzą te wszystkie niepowtarzalne dźwięki...przepraszam za użycie tak dołujących słów,no ale to jest w końcu wątek o emocjach związanych z muzyką,a że niestety tego utworu słucha mi się dzisiaj dobrze to padło właśnie na niego smile

A tak poważnie to naprawdę warto go posłuchać,bo to jest prawdziwy unikat...a
      przynajmniej jeden z wielu,nawet jeśli biorąc pod uwagę wszystkie gatunki muzyki.
      Czy wyolbrzymiam...to już sami oceńcie.
      Dodam jeszcze,że współtworzył go Giuseppe ottaviani,bardzo znany Dj i producent
      pochodzący - jak łatwo można się domyślić - z Włoch,być może ktoś...albo i
      nie,zresztą kończę już to przynudzanie...albo jeszcze dodam,że bardzo fajny wątek smile Pozdrowienia dla piszących wink

Nu NRG
      • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 08.03.15, 03:12
        ...no i koniecznie jeszcze coś...w tamtych latach jeden z moich najbardziej ulubionych kawałków...no i w sumie nadal nim jest,bo jak tego słucham nawet teraz,to wszystko odżywa we mnie na nowo wink

Apollo 440
        • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 13.04.15, 00:28
          Jak nie miało się jeszcze internetu,słuchało się listy "hop bęc" i czekało aż freestyler zabrzmi...wtedy miałem świra na punkcie tego kawałka,a jak potem jeszcze dorwałem...znaczy pożyczyłem album CD to już w ogóle był wypas...zwłaszcza jak nie było nikogo w domu big_grin
          Megaklasyk,do dziś go słucham smile
    • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 13.04.15, 01:22
      Ostatnio miałem potrzebę posłuchania safri duo...ot tak po prostu smile
      Mają kilka naprawdę świetnych kawałków,już kiedyś nawet wrzucałem coś od nich ich na tym forum,ale czemu by nie dorzucić czegoś jeszcze... wink

Safri Duo - Marimba Dreams

Safri Duo - Prelude

Adagio

...i mały bonus na koniec...w pierwszej części "madagaskaru" big_grin w jednej ze scen lew Alex miał sen o spadających befsztykach i przy tym leciało właśnie to co chcę wrzucić...te dźwięki utkwiły mi w głowie od pierwszego usłyszenia...dobrze jest słuchać tego dość głośno,ale i nie za głośno w idealnej ciszy,zwłaszcza początek utworu smile

Thomas Newman - Dead Already (American Beauty Soundtrack)

• dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 01.05.15, 22:40
          Nie,nie mam nic do Ryśka,lubię niektóre jego piosenki,był artystą z prawdziwego zdarzenia,kochał muzykę...no i niestety,jak napisałeś,wyszło jak wyszło...ale też może właśnie cały ten tragizm uczynił go wielkim i tym samym pozostawił po sobie legendę.

A napisałem,że nie o Dżem chodzi,bo jak dobrze wiesz "w życiu piękne są tylko chwile" to jest jego piosenka,a wydaje mi się,że większość polaków,czytając to zdanie,skojarzyło by właśnie z Dżemem.

No a jeśli Cię to zdenerwowało,to przepraszam,ja nie jestem tutaj by komuś ubliżać,obrażać ani nic z tych rzeczy.
          • face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 01.05.15, 23:14
            Spoko ziom wink. nie podniosło mi się ciśnienie... aż tak bardzo.

Nie sądzę że to co się stało z Ryśkiem miało aż taki pozytywny wpływ na jego "kariere", przynajmniej nie chcę w to wierzyć. Zresztą wystarczy zobaczyć do ilu uszu trafiał jeszcze za żywota. Wielu dzisiejszych dodowatych mogą tylko pomarzyć o takiej wielkiej sympatii.
            • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 01.05.15, 23:48
              >... aż tak bardzo.

aha,czyli jednak nóż się w kieszeni otwierał...dobra,będę uważał następnym razem na słowa ;D

Nie chciałem powiedzieć,że tragizm go wykreował,raczej może że uczynił go w jakiś sposób nieśmiertelnym...

>Wielu dzisiejszych dodowatych mogą tylko pomarz
              > yć o takiej wielkiej sympatii.

Dokładnie,kiedyś trzeba było mieć siłę przebicia,siłę,motywację...a dzisiaj do wybicia się media są potrzebne i ten kto ma kasę to się jakoś wypromuje,zresztą każdy ma wybór czego chce słuchać...a "Rudą" słyszę prawie na co dzień w pracy...chociaż teraz to już nie wiem,straciłem rachubę big_grin tekst jest nawet chwytliwy i zabawny...przynajmniej był taki na początku,bo później to już mi wszystko jedno było ;P
    • indianer666 Re: Trwaj w tym co kochasz 01.05.15, 20:52
      Hm. Ja tego nie mogę się nasłuchać. Dzięki komuś kto mi podrzucił. smile Pozwolę sobie wkleić tekst po polsku. Tekstowo się kłania. smile
      Audioslave - Jestem autostradą

" Pozbawiono mnie pereł i wieprzowiny
      Moja droga była długa i męcząca
      Byłem zagubiony w miastach
      Samotny wśród wzgórz
      Nie czuje smutku czy żalu pozostawiając to

Nie jestem twoimi toczącymi się kołami
      Jestem autostradą
      Nie jestem twoim jeżdżącym dywanem
      Jestem niebem

Przyjaciele i kłamcy nie czekajcie na mnie
      Dostanę się wszędzie sam
      Położyłem milion mil
      Pod moimi piętami
      I cały czas zbyt blisko do Ciebie
      Czuję to.

Nie jestem twoimi toczącymi się kołami
      Jestem autostradą
      Nie jestem twoim jeżdżącym dywanem
      Jestem niebem
      Nie jestem twoim powiewającym wiatrem
      Jestem błyskawicą
      Nie jestem twoim jesiennym księżycem
      Jestem nocą "

www.youtube.com/watch?v=QAfpuiDZV_c
      • face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 01.05.15, 22:39
        Hmm, teks jest niewątpliwie oryginalny - podoba mi się wink. Ale nuta już mniej, ale to akurat nic dziwnego, ważne że dla Ciebie jest w tym kawałku to "coś". Prawda że wspaniale jest mieć w zanadrzu takie kawałki które pobudzają?

Dziś, a właściwie od wczorajszego wieczoru trafił do mnie mocno (oczywiście w wykonaniu Kazika) taki spokojny kawałek. Żebyście mnie nie uznali za dziwaka [kim przecież jeZdem] ale nawet wprawia moje ręce i ciało w ruch big_grin.

Wykonanie nie kultowe, bo nie znalazłem

• face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 01.05.15, 23:02
          A teraz kawałek.... hmm... trochę będzie obciachowo jak dla mnie, ale nie mogę się powstrzymać. Jadąc do jobs czasami słucham redia i jakoś ta nuta wywołała u mnie "banana". Czasami muszę się przyznać i takie melodyje do mnie się dobiją.
          Znajomemu jak o tej piosce powiedziałem to skomentował krótko: "jak na dachu rdza, to w piwnicy mokro" big_grin

MIŁEJ ZABAWY... ja już się śmieje ;-P
        • indianer666 Re: Trwaj w tym co kochasz 02.05.15, 19:14
          Audioslave. Głos Soundgarden i reszta z Rage Against The Machine. Dla mnie wszystko co najlepsze. smile Jakoś tak identyfikuję się z tym tekstem. Pora tylko wyruszyć w drogę. Że tak powiem podmiot liryczny nie dał się zmienić i został sam. Amerykanie to i musi być autostrada. Ważna rzecz w końcu. smile Kwartet ProForma zacny bardzo. Nie znałem. Kolejny ulubiony kawałek do playlisty. smile Wszystko co z Kultem związane jest mi bardzo bliskie. Wstyd się przyznać, nigdy na koncercie nie byłem. Pozdrawiam.
    • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 03.06.15, 23:59
      Stary i niepowtarzalny klimat,przy tym ogromna energia...coś czego na pewno nigdy nie zapomnę,zawiera w sobie to co w muzyce trance uwielbiam...

Junk Project - Control 99 (Phuture Punk Timebase Mix)

...i to również zaliczę do niezapomnianych,w sumie to mógłbym napisać to samo co wyżej...trochę krótsza wersja wycięta z bardzo dobrego seta...polecam wink

Dutch Force - Deadline
      • face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 15.07.15, 10:22
        Jednak do mnie jakoś taka nuta nie potrafi dotrzeć. Nie to żebym wyzywał, jednak zwyczajnie mam widać inny gust. Znam osobe która potrafiła całe noce siedzieć i słuchać "nocnego transu"... czy jakoś tak to się pisze, w każdym razie nuta leciała podobna.

Ach, ten taniec Kazika, kapitalny...

Dwa... bo są dwa... jakże podobne... Ok, bez pieprzenia, dla mnie bardzo podobne kawałki. Niosą w sobie inspirację do zastanowienia się nad instytucją kościoła. Niedziela, 6.30, po ulicach miasta maszerują tłumy ludu, średnia wieku ~68 lat. Dla Boga modlitwa we własnym wybranym miejscu, nie w zbudowanej na miliardy świątyni ma inną wartość?? Przecież On jest takim wielkim dobrem. Znajdziemy go wszędzie, także pod tym podniesionym kamieniem! A tak te maszerujące niedzielnym porankiem berety tuczą jedynie ojca R. i jemu podobnym. Skoro o wszystkich kibicach stadionowych można powiedzieć że to hooligani i rozbójnicy, to idąc tym tropem można powiedzieć o księdzach iż to sami alkoholicy i dziwkarze! Ale prawdą to oczywiście - na szczęście - nie jest.

Miłego dnia smile

• sloanne Re: Trwaj w tym co kochasz 15.07.15, 23:04
          Witam,
          strasznie fajnie piszecie o muzyce smile Uwielbiam czytać Wasze posty, puszczając załączaną muzykę...
          Jednak co by nie było Predatorze wygrywasz na każdym froncie. Chociaż brakuje mi jeszcze: Do kołyski - www.youtube.com/watch?v=3hKYz0VNgEk, bo Kazik do Ani już jest wink
          Serdecznie pozdrawiam
          • face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 27.08.15, 20:18
            Siemka.
            Słuchaj głębi naszego serca dalej... ej przecież tu żadnych wygranych czy przegranych być nie może, każdy oddaje tutaj coś drzemiącego w nim głęboko. Prawda iż fajna nuta się pojawia smile Dżem... ... .... oj ten Dżem....
            Zaczęło się wszystko od pewnej "Onej" dzieki której owy team poznałem, ale dla mnie bez Ryśka to już są odsmażane kotlety. >sloanne< hmm... czyżby anno?? Wy coś macie do tego Dżemu, że go wielbicie.
            Ja zacząłem go słuchać od

dokładnie od tego linku... Dżem to kawał dobrej "kultowej "nuty" Szkoda Go tak bardzo... ale w życiu piękne są tylko chwile

Dla kogoś piękny szczególnie był autsajder

Kazik będzie tylko dla bojących sie pogrzebów... czy to dla Ciebie?? Czy się owych obawiasz? Wszak to jedyna na świecie sprawiedliwość... szkoda tylko iż tak szybko przychodzi... ...

• dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 02.08.15, 23:50
            Jeszcze nigdy nie słyszałem,ani nie czytałem żeby ktoś wypowiadał się o staniu w korkach z uśmiechem...Spring, szacun dla Ciebie ;D

Co do Tiesto...lubię jego starsze kawałki...te dzisiejsze już mnie tak nie kręcą...może kiedyś zaczną tongue_out

a tym czasem...dwa świetne remixy połączone ze sobą...nierozerwalnie wink ...i wokal jest naprawdę... czadowy big_grin

The Roc Project ft Tina Arena
            • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 03.08.15, 00:17
              Utwór który wprowadza mnie w taką letnią nostalgię,zwłaszcza teraz kiedy zaczął się sierpień i czuję, że powoli lecz nieubłaganie zbliża się...dobra nie będę kończył,po co wszystkich dołować ;P
              W każdym razie ja tą nostalgię lubię i...nie wiem co więcej powiedzieć...może to że słuchając tego zatrzymuję się na chwilę i myślę o...przemijaniu i o paru niezbyt wesołych rzeczach...ale zaraz po tym robi mi się lepiej...wiem...trochę to porąbane,ale już tak mam...miłego słuchania wink

Ferry Corsten Vs The Thrillseekers
            • 36spriing Re: Trwaj w tym co kochasz 03.08.15, 08:37
              Oj tam tongue_out od sypania łaciną są inni , choć i czasem mnie się zdarzy smile
              Ale jak to mówi jedna pani już była minister , są bramki są i korki , więc nie ma co się denerwować .big_grin

Tiesto trochę stracił na świeżości, ale kto wie ...kto wie wink

Remix świetny choć wolę Tine Arenę we francuskojęzycznym wydaniu ,jej głos jest wtedy taki mniam tongue_out

A Dzisiaj po mecze takim kawałkiem hehe

• dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 04.08.15, 00:26
                Łacina czasami się przydaje...w niektórych momentach nawet bardzo ;D
                hmmm bramki rozładowujące negatywne emocje...rewelka big_grin

Dla mnie Tiesto próbuje płynąć nurtem który jest jakby teraz na topie jeśli chodzi o młodsze pokolenie...to jest cena jaką trzeba zapłacić aby być w dalszym ciągu popularnym i rozpoznawalnym na całym świecie,choć to już nie to co kiedyś...ale może się mylę.

Jak mówisz że "mniam" to wrzucaj bo "francuskiej" Tiny nie słyszałem smile

Kawałek z "uprowadzenia agaty" ,dawno temu to oglądałem,całkiem przyjemny film smile
                Jeszcze był tam taki jeden ładny kawałek Krajewskiego...tytułu nie pamiętam,ale na pewno kultowy smile
                • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 04.08.15, 01:15
                  To może jeszcze odrobina melancholii...ale też bez przesady,energii trochę też tu jest wink

Głębia niskich tonów jest tu bardzo znacząca,świetnie współbrzmi z masą dźwięków przeplatającą się w przestrzeni,a wśród tych dźwięków jest również dobrze wyeksponowany wokal,który nadaje całości niepowtarzalnego klimatu,intrygujące wprowadzenie z efektownym rozwinięciem...ostatnio dobrze mi się tego słucha smile

Neptune Project - Lost All My Tears (The Noble Six Remix)
                • 36spriing Re: Trwaj w tym co kochasz 08.08.15, 00:23
                  Tiesto , Letoś i inni, którzy chcą się utrzymać na rynku muzycznym muszą(?) się sprzedać w każdy możliwy sposób. Stąd te wszystkie potupajki. To takie artystyczne dziwki , może trochę za ostro , ale jak widzę co wyprawia Jared to po prostu żal, no ale na młodziaków to działa, więc nie powinnam się udzielać wink

Francuska Tina, nie będzie w Twoim typie, ale skoro chciałeś to masz tongue_out

Cała ścieżka dźwiękowa z uprowadzenia agaty jest the best , to po prostu klasyk tongue_out
                  Uwielbiam wink
                  • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 08.08.15, 20:41
                    >może trochę za ostro,ale jak widzę co wyprawia Jared to po pro
                    > stu żal, no ale na młodziaków to działa, więc nie powinnam się udzielać wink
                    a tam,nie krępuj się...jeśli już Ty tak piszesz o Jaredzie,to musi być naprawdę źle big_grin

> Francuska Tina, nie będzie w Twoim typie
                    Może niech ja o tym zadecyduję,zresztą jakie to ma znaczenie,grunt że Tobie się podoba tongue_out

> ale skoro chciałeś to masz tongue_out
                    Dokładnie,chciałem...byłem po prostu ciekaw i jestem tym co usłyszałem usatysfakcjonowany...może nie mam teraz odpowiedniego nastroju na taką muzykę,ale tak czy inaczej jej głos bardzo mi się podoba i ładna też jest,muzyka też bardzo dobra,jedyny minus to że...nie bardzo wiem o czym jest,choć sprawdziłem w słowniku tytuł i brzmi chyba tak mniej więcej "sięgaj wyżej",więc jakiś zarys mam smile jeśli się mylę to mnie popraw tongue_out
                    Tyle w temacie Tiny dziękuję smile

> Cała ścieżka dźwiękowa z uprowadzenia agaty jest the best , to po prostu klasyk
                    > tongue_out
                    > Uwielbiam wink

wierzę Ci na słowo...a raczej na ucho tongue_out
              • face-predator Re: Trwaj w tym co kochasz 17.02.16, 14:00
                Sorry... do mnie to jakoś nie przemawia... sam "niewiele" gorzej bym to wykrztusił... ale z gustami się nie dyskutuje.
                OK, może ja się nie znam i tylko w punkt jeden zapatrzony żem jest... NIE!!! słucham też przez "abonament" też ty czasowych utworów-
                • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 28.02.16, 12:27
                  > Pozdrawiam Was nie wymarłych w tym temacie....

Może rzadko tu wpadam,ale prędko w tym temacie nie wymrę...także myślę,że jeszcze nie raz i nie dwa będę zasilał ten wątek tongue_out i dzięki za pozdrowienia...kolegi tu już chyba dawno nie było ?

...a odnośnie zasilania,może nie będzie ładnej melodii,ukrytego piękna czy też jakiejś zawartej mądrości,za to jak dla mnie na dzień dzisiejszy dobrze kopie...przy głośnym słuchaniu daje dużo satysfakcji...no i ciary też są smile

Sneijder & Bryan Kearney - Next Level (Original Mix)

...no to teraz ja pozdrawiam wszystkich,którzy piszą i zaglądają do tego wątku... miłej niedzieli wink

• dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 10.02.16, 17:58
                ...chciałbym coś napisać,ale jakoś mi nic nie przychodzi do głowy...w sumie to jeśli chodzi o ten kawałek to komentarz jest zbędny...lekki,rytmiczny i naprawdę brzmi bardzo pozytywnie... o a jednak coś napisałem tongue_out

Filterheadz - Yimanya
                  • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 04.04.16, 19:41
                    0,

Pozwolę sobie zajrzeć na chwilkę...mam tu coś bardzo przyciągającego,magicznego z dobrym wokalem i nutką tajemniczości.
                    Wybrałem tą dłuższą wersję bo wolę jednak jak utwór trochę dłużej się rozkręca i jest taki kompletny,a ta krótka to wiadomo...jakby czytać książkę co kilka wersów,choć może niektórym to i wystarczy...zresztą nieważne,co kto lubi wink
                    ...polecam i pozdrawiam smile

The Doppler Effect ‎– Beauty Hides In The Deep (Original Mix)

• dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 22.05.16, 12:31
                      Jak zwykle mam coś godnego polecenia... wg mojego mniemania ma się rozumieć ;P

Solar Stone & Alucard- Late Summer Fields

...i ewentualnie to,bo mi się ostatnio przypomniało

Hammer & Bennett - Language (Original Mix)

Fajnie że coś się dzieje na tym forum...wątek ledwo odnalazłem big_grin ...i tak trzymajcie smile
                      Pozdrawiam wszystkich wink
                      • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 29.05.16, 12:14
                        Zarówno do posłuchania(najlepiej głośnego,ale po cichu też brzmi całkiem nieźle) jak i pooglądania...mi się bardzo podoba więc się z Wami dzielę smile

Will Atkinson - Isolator (Original Mix)

...dorzucę jeszcze klasyk,jak najbardziej warty posłuchania.

BT - Mercury And Solace (BTs 12 Mastermix)

Pozdrawiam wink
                        • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 18.07.16, 00:03
                          To znowu ja...w ten pochmurny i może jeszcze gdzie nie gdzie deszczowy wieczór...albo noc jak kto woli tongue_out a może by tak na chwilę przenieść się do raju...tego ziemskiego oczywiście big_grin
                          ...pomarzyć zawsze można smile

Solar Stone - The Calling (Chilled Mix)
                          ...jak coś to polecam też Orkidea Piano Mix

Sasha, Krister Linder - Cut Me Down (Kastis Torrau & Donatello feat. Arnas D. Remix)

...a powrót już niestety pociągiem...chyba że ktoś lubi,to będzie wypas wycieczkabig_grin

The Chemical Brothers - Star Guitar

Życzę miłej podróży i pozdrawiam wink
                          • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 14.09.16, 19:13
                            Witam...zabiorę tylko chwilkę wink

Naprawdę świetny kawałek do rozładowania stresu po całym dniu...zwłaszcza przy jeździe samochodem wieczorową porą...polecam wink

Peter Martin presents Anthanasia - Perfect Wave (Original Mix)

• dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 20.03.17, 00:17
                                  Ja wiem... mówi się że muzyka jest dobra na wszystko,ale sam po sobie wiem że trzeba trochę pocierpieć...ale też wiem że najgorzej jest jak się tkwi w bezruchu,a skoro tak to najlepiej by było po prostu być w......

Zresztą jesteś twardy facet,wytrzymasz ten tydzień big_grin
                                  A jeśli można zapytać... po czym tak cierpisz ?

• dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 20.03.17, 18:04
                                      A nie dałeś jej przypadkiem forów...i rozumiem ze byłeś tuż za nią do końca 😉

5km to dość sporo,zakładając brak przygotowania, tym bardziej że chód do latwych raczej nie należy...oczywiście taki sportowy chód bo w sumie to nie wiem jakiego rodzaju były to zawody.
                                              • dreammaker Re: Trwaj w tym co kochasz 12.08.17, 22:16
                                                Witam ponownie....jak zwykle to bywa chciałbym coś tu umieścić,myślę nawet że gdybym użył słowa "bomba" nie minął bym się z prawdą,choć być może ktoś uzna to za przesadę...jednak w tym przypadku wszystko zależy od punktu widzenia... czy też może słyszenia...zresztą wszystko jedno wink
                                                To może coś o tej bombie...chyba mało kto nie słyszał o kimś takim jak Paul Van Dyk więc nie ma sensu pisać kim jest,dodam tylko że jest to prawdziwa legenda trance'u i mimo że ma już 45 lat kipi w nim jeszcze niesamowita energia co udowodnił na występie na festiwalu muzyki elektronicznej "tomorrowland" który odbył się w zeszłym miesiącu w Belgii.Obejrzałem kilka występów i owszem były dobre,ale jednak Paul swoim setem rozwalił mnie na kawałki... i kurde jeszcze się zbieram...jest w nim wszystko to czego teraz potrzebowałem - energia,emocje,euforia,klimat,zaskoczenie,"przejścia" no i jego "bycie" na scenie strasznie mi się podobało,emanował niezwykle pozytywną energią co również będącej tam szerokiej publiczności się znacząco udzieliło,grał na pełnym luzie,zero wymuszonych emocji...tak jakby grał dla przyjaciół...naprawdę aż miło się oglądało.
                                                Sprostuję tak w razie czego,że niestety oglądałem to tylko na youtube,choć i tak chwała im za to,że dają możliwość obejrzenia czegoś tak niesamowitego.

A teraz najgłówniejsza część...do napisania niniejszego postu zmotywował mnie genialny utwór którego Paul użył w swoim secie o pięknie brzmiącym tytule "Stronger Together" stworzonego przez...właśnie samego Paula wraz z nieznanym mi artystą Pierrem Pienaarem i jest to całkiem świeży produkt więc o niestrawności nie ma mowy big_grin
                                                Tak na marginesie...przepraszam za przynudzanie ale jakiś wstęp musiałem zrobić...w końcu to bomba wink
                                                Konkretny fragment zaczyna się od 9:45 i trwa tak do 14 minuty...ale i tak polecam obejrzeć cały set.

Dzięki za uwagę i pozdrawiam...pozytywnie smile

Tomorrowland Belgium 2017 | Paul van Dyk

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka