Dodaj do ulubionych

poznam.....

28.10.18, 10:28
Normalny trzydziesto paro letni facet szukający Normalnej Kobiety.
Chciałbym poznać kobietę, dla której w życiu będzie ważna rodzina oraz związek oparty na zaufaniu, szczerości, wyrozumiałości, lojalności, przyjaźni, miłości, wsparcia, cielesnosci, namiętności Pragnę poznać bratnią duszę, przyjaciółkę a w przyszłości może coś więcej.
Sam zawsze staram się dawać to co najlepsze z siebie dla Tej drugiej połowy, ktora bedzie dla mnie najwazniejsza.
Wiek Twoj nie ma dla mnie znaczenia bo wazne jest to cos, nie przekresle zwiazku tylko dla tego ze mozesz wydac sie za satra lub za mloda.

Więcej o mnie na prv. lukmar34@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • gyubal_wahazar Re: poznam..... 28.10.18, 10:49
      Lukmar,

Trzeba Ci wiedzieć, że to forum o bardzo surowej regule. By wyrwać którąś z naszych nadobnych Koleżanek, trzeba
      najprzód uśpić jej czujność dwa miesiące pisząc ze wszystkimi, kolejne dwa z nią, a dopiero potem, złożyć do akceptacji
      szczegółową agendę randki Adminowi i uzyskać zgodę starszyzny forumowej.

Tak że sam widzisz, że wszystkie te mormońskie rytuały inicjacyjne, to przy naszych, kanapka ze szczawiem.
      Ale jeśli się przez nie przedrzesz, czekają Cię rajskie ogrody z niebiańskimi hurysami.

Powodzenia ! smile
        • autoteliczna Re: poznam..... 28.10.18, 11:14
          Oj tam, Burzka - toż to za 4 miesiące dopiero i po zgodzie Admina... wink
          Przez ten czas jak się chłopak nie wystraszy, to będzie się uczył...
          Co go nie zabije, to go wzmocni... wink
          • letniaburza77 Re: poznam..... 28.10.18, 11:22
            autoteliczna napisała:

> Oj tam, Burzka - toż to za 4 miesiące dopiero i po zgodzie Admina... wink
            > Przez ten czas jak się chłopak nie wystraszy, to będzie się uczył...
            > Co go nie zabije, to go wzmocni... wink

Wobec tego już możemy robi zrzutę na wieniec.smile
            • autoteliczna Re: poznam..... 28.10.18, 11:34
              big_grin big_grin

Gubek, może jakoś przekonasz Burzkę, żeby chłopaka nie zniechęcała... wink

Ja lecę do roboty, w końcu dziś niedziela wink
              Tylko chwilę potrzebuję na ogarnięcie myśli, bo z nadmiaru tych amantów mi się w głowie kotłuje, a dziś z młodzieżą pracuję, więc się muszę trzymać w ryzach wink
              Na razie smile
              Wpadnę później smile
            • gyubal_wahazar Re: poznam..... 28.10.18, 12:12
              Burzka, trochę wiary w człowieka. Może nie wykończycie go tak szybko jak te setki innych, jedno-linijkowych casanovów wink
              Poza tym zauważ, że o seksie napomknął dopiero jako ósmym a i to zgrabnie go zawoalował.
              Może więc dałabyś radę wykrzesać z chłopaka wpatrzonego w Ciebie jak w obraz, Romea ?
              O ile okazałby się faworytem na długim dystansie, bo po takiego na ledwie parę lat, to Wam się chyba nawet schylać nie chce ? wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka