Dodaj do ulubionych

The ancient art of podryw (top pięć)

23.12.19, 14:48
Ośmielę się podzielić listą Top 5 bezcennych porad nt jak wyrwać damę w klubie. Łatwizną byłoby przy tym nie podać źródła, rezerwując cały splendor płynący z ich geniuszu dla siebie, ale klauzula sumienia zmusza mnie by się przyznać, że odgapiłem je z wątaska na stronie: (werble ... więcej werbli) braciasamcy.pl (tadaam!)

1) Densowanie

Osobliwie w rytmie reggae. Tu jestem kompletną ruiną. No chyba, że leci walc i mogę się na niewieście uwiesić

2) Nie przesadzanie z alkoholem

Wg znawców nie wolno przekroczyć 0.7 litra wódki. W tej konkurencji jestem tytanem, albowiem po 4 piwsku zasypiam jak niemowlę i jeszcze nie narodziła się tak szczodrze obdarzona nimfa, która by mnie z niego wyrwała.
Skąd wniosek, że abym zbliżył się choćby do wspomnianej granicy, trzeba by mnie przytapiać w wannie z wyborową.

3) Dobrej marki zegarek

Tu znowu krecha, bo ostatni zegarek jaki pamiętam, dostałem na 1-szą komunię, a ponieważ jak chyba każdy mam w kieszeni komórę. Dodatkowo, musiałbym się kurczowo pilnować, by z zegarkiem na ręku, na pytanie damy o godzinę, odruchowo nie sięgnąć po komórę.

4) Rulonik z mamoną związany gumką recepturką

Coś wspaniałego. Raz że to numer na każdą kieszeń, bo przecież prócz stówy na zewnątrz w środku mogą być dychy (chłoń Gwen, bo to najwyższa półka intryganctwa romantycznego jest) a dwa, że nadaje ich właścicielowi sznyt rekina byznesu

5) Oddychanie na jej szyję

Ooo, jeszcze lepsze ! Tylko ciśnie się pytanie, czy chuchać póki nie zaparuje, czy do oporu ?
I czy chuchem jednostajnym czy w rytmie lecącego utworu ?

Ciekaw jestem jak szczególnie koleżanki wycenią siłę rażenia powyższych perełek. Czy zdołałybyście się im oprzeć ?

braciasamcy.pl/index.php?/topic/25651-podryw-w-klubie-parkiet/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka