Dodaj do ulubionych

Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi....

19.09.20, 20:37

W górach !
Słuchajcie moi mili, góry to wręcz nieskończona ilość możliwości, nieprzebrana ilość wolnych kobiet i mężczyzn ( w wieku od lat 20 do grubo po 50-tce). Wrzesień w Tatrach. Nie tylko piękne widoki, ale pełno ludzi, zaczepiających Cię na szlaku, w schronisku, na termach ....wink.
Hasło na dziś: To czego szukasz masz szansę znaleźć we wrześniu na szlaku na Starobociański Wierch. Albo na Grzesiu, albo na Rusinowej Polanie.
Polecam. smile
Obserwuj wątek
    • gwen75 Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 19.09.20, 21:49
      Potwierdzam! Tatry są super! Uwielbiam to, że podczas ładnej pogody szlaki są pełne ludzi. Wszyscy mówią sobie "cześć" lub "dzień dobry". Łatwo jest zagadać pod byle pretekstem. I są to wszystko ludzie, którzy lubią góry, piękno przyrody, wysiłek fizyczny, przygodę smile
      A Starorobociański jest bardzo majestatyczny i piękny!
      Właśnie mam zamiar się wybrać niebawem w Tatry (może w ciągu tygodnia) i chyba będą to właśnie Tatry Zachodnie. Wybiorę sobie jakiś szczyt, na którym jeszcze nie byłem wink
    • kevinjohnmalcolm Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 20.09.20, 01:12
      karolivia napisała:

> góry to wręcz nieskończona ilość możliwości, nieprzebrana ilość wolnych kobiet

Hmmm.... Gdy mieszkałem w Polsce to dużo po Tatrach chodziłem, wręcz spędziłem w nich sporą część życia, a wolnych kobiet spotkałem zaledwie kilka i wszystkie były jakieś takie nie z mojej bajki.

> na szlaku na Starobociański Wierch. Albo na Grzesiu, albo na Rusinowej Polanie.

Aaa.... więc wszystko jasne. Ja chodziłem po Wysokich Tatrach, głównie po drogach ściśle wspinaczkowych, nie dla turystów. Na to wygląda że tam kursuje zupełnie inne towarzystwo. Na opisanych przeze mnie trasach dziewczyny starszej niż 23 lata stanu wolnego nie stwierdziłem ani jednej.
      • karolivia Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 20.09.20, 09:09
        kevinjohnmalcolm napisał:

>
        > Aaa.... więc wszystko jasne. Ja chodziłem po Wysokich Tatrach, głównie po drog
        > ach ściśle wspinaczkowych, nie dla turystów. Na to wygląda że tam kursuje zupe
        > łnie inne towarzystwo. Na opisanych przeze mnie trasach dziewczyny starszej ni
        > ż 23 lata stanu wolnego nie stwierdziłem ani jednej.

Może to dlatego faktycznie? Mimo wszystko jednak jakoś trzeba dojść do tej ściany na której się będziesz wspinał. Co prawda przy wejściu do Doliny Lejowej widziałam na takiej mikro ściance wspinaczy, ale raczej nie takie drogi wspinaczkowe masz na myśli. wink
        Według mnie kluczem do rozwiązania zagadki jest wrzesień i to, że chodziłam sama. Nie ma znaczenia czy to Wysokie czy Zachodnie. We wrześniu w góry przyjeżdżają głównie ludzie, którzy nie mają zobowiązywań w postaci dzieci w wieku szkolnym, czyli studenci, single w rożnym wieku i jacyś "emeryci". Mam porównanie, bo byłam w Tatrach miesiąc wcześniej, całkiem inne towarzystwo. Byłam też w tym roku w niższych górach parę razy na weekend i też nic się "ciekawego" wink nie działo. A tu? Normalnie wysyp potencjalnych romansów.
        Takie są moje obserwacje.
        I przyznaje, że sama w górach byłam ostatni raz ponad 20 lat temu.
              • karolivia Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 20.09.20, 21:09
                baenzai napisał:

> A coś więcej? Były seksy? wink
                >
                > I jak się w końcu skończyło poszukiwanie partnera do tańca sprzed kilku miesięc
                > y?

Nie, bo ponieważ ja tak jakby w związku jestem, a przynajmniej byłam przed wyjazdem w te górywink. I pojechałam tam przemyśleć co dalej. Ma się dziać. I czy chce być dalej w tym związku. Bo to taki etap, że trzeba odpowiadać na pytania ( podobno) o przyszłość. Co nie do końca rozumiem, bo przyszłość niepewna. Tak jakby nie mogło zostać jak jest. Ludzie czasami mocno komplikują sprawy. Zamiast się cieszyć tym, że jest OK to chcą więcej i więcej. A więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Partner do tańca się znalazł. W sumie sam. Bez neta i przypadkiem. W marcuwink. Kurs miał się zacząć w kwietniu, a potem wiadomo: lock down, koniec świata i wakacje , związki i rozwiązki ....wink i tym podobne.
                Jak się to wszystko uspokoi to może wrócę do tematu.
                • po-ranna-kawa Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 20.09.20, 21:37
                  karolivia napisała:

> Nie, bo ponieważ ja tak jakby w związku jestem, a przynajmniej byłam przed wyja
                  > zdem w te górywink.

No to coś czuję, że o jeden związek mniej sad

Ludzie czasami mocno komplikują sprawy. Zamiast
                  > się cieszyć tym, że jest OK to chcą więcej i więcej. A więcej nie zawsze znacz
                  > y lepiej.

Święta prawda smile Miałam kilka razy podobną refleksję
                  Ludzie czasem jakieś głupoty sobie robią i nawet sami nie wiedzą z jakiego powodu - "bo jakoś tak , chciałam coś zmienić" wink
                • prawda_we_mgle Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 20.09.20, 21:47
                  karolivia napisała:

> Nie, bo ponieważ ja tak jakby w związku jestem, a przynajmniej byłam przed wyja
                  > zdem w te górywink.

a partner ma świadomość, że Ty jesteś w związku "tak jakby" ? big_grin

I pojechałam tam przemyśleć co dalej. Ma się dziać. I czy ch
                  > ce być dalej w tym związku. Bo to taki etap, że trzeba odpowiadać na pytania (
                  > podobno) o przyszłość. Co nie do końca rozumiem, bo przyszłość niepewna. Tak j
                  > akby nie mogło zostać jak jest. Ludzie czasami mocno komplikują sprawy. Zamiast
                  > się cieszyć tym, że jest OK to chcą więcej i więcej. A więcej nie zawsze znacz

Każdy, kto prawdziwie kocha, chce widzieć jakąś przyszłość z wybranką. Nie kręć nosem... doceń smile
                  • gwen75 Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 20.09.20, 22:09
                    prawda_we_mgle napisała:

> Każdy, kto prawdziwie kocha

= egoistycznie chce sobie zapewnić poczucie bezpieczeństwa czyimś kosztem wink

To jest życie. W życiu nie ma nic pewnego. Jesteśmy dorośli. To już nie czas na szukanie opiekuna, który zapewni bezwarunkową miłość, bezpieczeństwo i będzie źródłem wszelkiego dobra i szczęścia wink
                  • 999karolina Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 21.09.20, 14:57
                    prawda_we_mgle napisała:

> Każdy, kto prawdziwie kocha, chce widzieć jakąś przyszłość z wybranką. Nie kręć
                    > nosem... doceń smile

Pozostaje kwestia, czy to wybranek takie zadanie przed Karolivią postawił, czy to Karolivia sama sobie jakieś pytania postawiła i poszła w góry, by szukać tam odpowiedzi wink
                    Tak czy owak jedno jest pewne - warto spróbować docenić wartość tego, co się ma, bo każda bliskość z drugim człowiekiem jest darem.
                  • karolivia Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 23.09.20, 18:54
                    prawda_we_mgle napisała:

> karolivia napisała:
                    >
                    >
                    > > Nie, bo ponieważ ja tak jakby w związku jestem, a przynajmniej byłam prze
                    > d wyja
                    > > zdem w te górywink.
                    >
                    > a partner ma świadomość, że Ty jesteś w związku "tak jakby" ? big_grin

No a jakżeby inaczej. Ma. Pełną. To się kryzys nazywa. Trudno go ukryć.

>
                    > Każdy, kto prawdziwie kocha, chce widzieć jakąś przyszłość z wybranką. Nie kręć
                    > nosem... doceń smile

Doceniam, doceniam, ale... wink.
                    Nie zawsze wystarczy "docenić"wink
      • baenzai Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 20.09.20, 10:50
        kevinjohnmalcolm napisał:

> Aaa.... więc wszystko jasne. Ja chodziłem po Wysokich Tatrach, głównie po drog
        > ach ściśle wspinaczkowych, nie dla turystów. Na to wygląda że tam kursuje zupe
        > łnie inne towarzystwo. Na opisanych przeze mnie trasach dziewczyny starszej ni
        > ż 23 lata stanu wolnego nie stwierdziłem ani jednej.

To oczywiste. Wspinaczka wysokogórska to typowo męski sport.
    • stasi1 Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 22.09.20, 21:13
      Tego nie byłbym pewny. Jeździłem w góry w towarzystwie mieszanym przy czym wolnych kobiet w wieku ponad 30 lat było z 10 osób. Przez kilka wyjazdów zdarzyło się dwa poderwania, przynajmniej o których wiem.
      Dwie dziewczyny(Magdy) startowały do naszego kierowcy autobusu i prawie by coś pewnie z tego wyszło tylko autobus się popsuł kierowca nie potrafił naprawić i wracając później podnajętnymi dwoma busami zamiast zatroszczyć się o pasażerów zatroszczył się o siebie. Więc miał minus, brak kontynuacji.
      Druga blond laseczka, po prostu marzenie. Ładna sprawna że szok. Była raz z naszą grupą. Poderwał(przynajmniej próbował) ją jakiś 10 latek, syn innej naszej uczestniczki. Zresztą też samotnej.
      Teraz już nie jeździmy, główna organizatorka imprez urodziła syna i już jej się nie chce organizować. Nawet spływu kajakowego dla rodziny.
        • stasi1 Re: Odpowiedź na pytanie GDZIE szukać;)? Brzmi... 05.10.20, 09:31
          Wcale nie. Autokar przywiózł nas z północnej Polski(ja jeszcze tam musiałem dojechać z Wawy). Po całym dniu jazdy to siłą rzeczy już wieczorem. Rozpakowaliśmy się i następnego dnia w góry. Jak szlak blisko to autobus nie był potrzebny, jak gdzieś dalej to nas wywoził i jeśli powrót był w inne miejsce to tam dojeżdżał . Nie to że cały czas w autobusie i tylko wyjście z niego na obiad. I tak przez cały tydzień.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka