Dodaj do ulubionych

Ponieważ...

17.10.21, 23:19
Ponieważ jest tu sporo osób samotnych, może nieśmiałych, zachęcam do oglądania filmików Alexa Barszczewskiego. Jest to międzynarodowy konsultant, który pracuje dla wielu firm i korporacji. Doradza w kwestii negocjacji, komunikacji, prowadzi szkolenia ze sprzedaży itp. W swoich filmikach przedstawia praktyczne rady z zakresu relacji międzyludzkich, umiejętności społecznych, nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, obrony w przypadku chamskich ataków ze strony innych. Mnóstwo bardzo przydatnych i cennych informacji. Gość jest sympatyczny i naturalny. Dzięki oglądaniu takich filmików można sobie wyrobić jakieś pojęcie o tym, w jakim kierunku należy zdążać, aby polepszyć swoje zdolności nawiązywania satysfakcjonujących relacji z ludźmi. Zachęcam do oglądania! 😊

Obserwuj wątek
      • gwen75 Re: Ponieważ... 22.10.21, 15:37
        Przecież można się zmieniać. On podaje w swoich filmikach wiele pomocnych wskazówek. Czasami wystarczy niewielka zmiana w swoim zachowaniu, aby efekt był wyraźny. Ludzie, którzy nie mają pozytywnych wzorców z dzieciństwa są nieświadomi wielu niuasnów, które mogą robić dużą różnicę. Na przykład jak przedstawiać pozytywną informację zwrotną zamiast krytyki; jak zauważać ciekawe rzeczy w ludziach, którzy są nie z naszej bajki, jak dobierać sobie znajomych itd. Multum przydatnych wskazówek, które dla wielu osób nie są oczywiste.
        • heniek.8 Re: Ponieważ... 23.10.21, 09:45
          to był taki żarcik, ja jestem bardzo sympatyczny i niekonfliktowy,
          pamiętam w młodych latach kiedy działy się różne rzeczy typu wpierdol gdzieś w nocy pod dyskoteką to jakoś umiałem rozładowac sytuację smile

a jeżeli chodzi o samotność, to zauważam jak dużo racji jest w cytacie Jima Carrey
          Solitude is dangerous. It’s very addictive. It becomes a habit after you realize how calm and peaceful it is. It’s like you don’t want to deal with people anymore because they drain your energy.
          • joanna-kossowska Re: Ponieważ... 23.10.21, 11:50
            heniek.8 napisał:

> a jeżeli chodzi o samotność, to zauważam jak dużo racji jest w cytacie Jima Car
            > rey
            > Solitude is dangerous. It’s very addictive. It becomes a habit after you realize how calm and peaceful it is. It’s like you don’t want to deal with people anymore because they drain your energy.

"Lepszy rydz, niż nic" powiada przysłowie,
            a ja nieodmiennie od lat myślę sobie,
            że od NIC większe zło
            BYLE CO

JK 2019
            • heniek.8 Re: Ponieważ... 23.10.21, 17:57
              joanna-kossowska napisał(a):

> że od NIC większe zło
              > BYLE CO
              >
              > JK 2019

czysta poezja!
              2019, zatek już 2 lata minęły - czy coś sie zmieniło w tej materii?

z pozdrowieniami
              o. Rydz
              • joanna-kossowska Re: Ponieważ... 23.10.21, 18:33
                heniek.8 napisał:

> joanna-kossowska napisał(a):
                >
                > > że od NIC większe zło
                > > BYLE CO
                > >
                > > JK 2019
                >
                > czysta poezja!
                > 2019, zatek już 2 lata minęły - czy coś sie zmieniło w tej materii?
                >
                > z pozdrowieniami
                > o. Rydz

Naprawdę sądzisz, że po 11 latach hejtu, także tutaj, na tym forum, wyprowadzisz mnie z równowagi?
                Mylisz się, bo
                Od NIC większe zło
                kabotyńskie BYLE CO
                smile
                Alleluja i do przodu!
          • gwen75 Re: Ponieważ... 23.10.21, 12:03
            heniek.8 napisał:

> Solitude is dangerous. It’s very addictive. It becomes a habit after you rea
            > lize how calm and peaceful it is. It’s like you don’t want to deal with people
            > anymore because they drain your energy.

Myślę, że gdy człowiek osiągnie wewnętrzny spokój, to potem już tylko szuka towarzystwa ludzi, którzy również mają taki spokój w sobie (czyli nie oceniają, nie krytykują, akceptują innych i siebie) 😉
    • searam Re: Ponieważ... 23.10.21, 21:28
      Ale tak serio...Czy ten człowiek z wideoklipu utrzymywał rodzinę za straight comission kiedykolwiek ?
      Swoja wiedze, umiejętności i doświadczenie stosował w biznesie ? Jakim i gdzie i jak długo ? Jakie miał dochody ?
      Kto był jego klientem i jak długo ? W jakim biznesie pracował i kogo zatrudniał ?
      Pytań jest więcej, ale się zlituje
      Chyba, ze ktoś lubi takie żrące czas pierdy to kupi ten bajer.
      • 999karolina Re: Ponieważ... 25.10.21, 00:42
        W tym "wykładzie" raczej same powierzchowne ogólniki, co prawda koleś więcej zapowiada, niż później mówi i nie wychodzi poza recepty z popularnych pism dla kobiet, ale wydaje się być sympatyczny. Myślę, że ważne może być, że stawia jakieś pytania, proponuje jakieś odpowiedzi (stereotypowe, ale zawsze) i może ktoś słuchając zechce sam sobie odpowiedzieć, pomyśli, a to już coś.
        Jakie ma znaczenie, dla kogo pracował i jakie miał dochody? Gdyby się okazało, że jakaś wielka korpo zatrudniała go z powodzeniem i za duże pieniądze, to wartość tego, co mówi, byłaby większa?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka