Dodaj do ulubionych

U mnie wybuchło

04.12.21, 16:39
w pracy takie kółko elektryczne(oczywiście takie na akumulator-monocykl) na którym ludzie po mieście jeżdżą. Można go wsadzić do torby i prawie normalnie funkcjonować. I problem na cały dzień. A wybuch nastąpił w czasie jego ładowania. Drugie stało obok zapalił się jakiś fotel. Wszystko ogarnął ochroniarz ale później 3 jednostki straży przyjechało
Obserwuj wątek
        • joanna-kossowska Re: U mnie wybuchło 08.12.21, 15:01
          tapatik napisał:

> administracja mi nie odpisuje.
          >

Tak, ja też mam takie problemy z moderacją forów. Rozumiem, że wojna pomiędzy gazeta.pl a Agorą trwa smile
          No cóż, zaczekam jeszcze chwilę, a później, w przypadku braku odpowiedzi, zgłoszę sprawę wieloletniego hejtu i mowy nienawiści wyżej, do zarządu Agory. Przyjdzie mi to o tyle bez trudu, że przez 11 lat zajmowania się całością życia zawodowego Wojtka Młynarskiego nawiązałam także takie kontakty. Pora z nich skorzystać, skoro moderacja portalu gazeta.pl od wielu lat ma to w dupie.
          • artur5501 Re: U mnie wybuchło 11.12.21, 00:43
            joanna-kossowska napisał(a):

. Przyjdzie mi to o tyle bez trudu, że przez 11 lat zajmowania się całością życia zawodowego Wojtka Młynarskiego nawiązałam także takie kontakty. Pora z nich skorzystać, skoro moderacja portalu gazeta.pl od wielu lat ma to w dupie.

Jezu ale żenada. Brat mojego ojca spędził kiedyś noc z Kaliną Jędrusik, gdy była u nas na koncercie. Powiem mu żeby napisał podanie o obniżkę opłaty za śmieci
            • joanna-kossowska Re: U mnie wybuchło 11.12.21, 12:02
              artur5501 napisał:

> joanna-kossowska napisał(a):
              >
              > . Przyjdzie mi to o tyle bez trudu, że przez 11 lat zajmowania się całością życ
              > ia zawodowego Wojtka Młynarskiego nawiązałam także takie kontakty. Pora z nich
              > skorzystać, skoro moderacja portalu gazeta.pl od wielu lat ma to w dupie.
              >
              > Jezu ale żenada. Brat mojego ojca spędził kiedyś noc z Kaliną Jędrusik, gdy był
              > a u nas na koncercie. Powiem mu żeby napisał podanie o obniżkę opłaty za śmieci

Tylko sróbuj, bohaterski mnogonickowcu, znów rozpętać hejcik... smile

• artur5501 Re: U mnie wybuchło 14.12.21, 22:58

> Tylko sróbuj, bohaterski mnogonickowcu, znów rozpętać hejcik... smile
                >

Jezu ciociu co z tobą?
                Jakiś kompleks? Czy ktoś cię 30 lat temu skrzywdził ?Wyluzuj. Przeczytaj swojego poprzedniego posta i pomyśl.
                • joanna-kossowska Re: U mnie wybuchło 14.12.21, 23:39
                  artur5501 napisał:

>
                  > > Tylko sróbuj, bohaterski mnogonickowcu, znów rozpętać hejcik... smile
                  > >
                  >
                  > Jezu ciociu co z tobą?
                  > Jakiś kompleks? Czy ktoś cię 30 lat temu skrzywdził ?Wyluzuj. Przeczytaj swojeg
                  > o poprzedniego posta i pomyśl.

WON.
                • joanna-kossowska Re: U mnie wybuchło 14.12.21, 23:41
                  artur5501 napisał:

>
                  > > Tylko sróbuj, bohaterski mnogonickowcu, znów rozpętać hejcik... smile
                  > >
                  >
                  > Jezu ciociu co z tobą?
                  > Jakiś kompleks? Czy ktoś cię 30 lat temu skrzywdził ?Wyluzuj. Przeczytaj swojeg
                  > o poprzedniego posta i pomyśl.

www.facebook.com/joanna.kossowska.52/
                  • artur5501 Re: U mnie wybuchło 15.12.21, 14:14

> www.facebook.com/joanna.kossowska.52/

No i?
                    Rozumiem, że lubisz poinformować wszystkich że znałaś Młynarskiego. Lepiej się dzięki temu czujesz bo uważasz że znajomość ze znaną osobą w jakimś sensie sprawia że i ty stajesz się lepsza, bo dzięki tej znajomości niejako przez ciebie przemawia Młynarski.

Wygląda to trochę tak - rozmawiają dwie osoby o powiedzmy cenach kiełbasy i nagle jedna mówi: a ja piłem kiedyś wódkę z Maleńczukiem.

Może po prostu wstaw sobie na dole taki tekścik: "znałam Młynarskiego", żeby każdy od razu wiedział. Ale nie sądzę by fakt tej znajomości miał znaczenie dla tutejszych rozmów o innych sprawach. Gdyby był wątek o Młynarskim, polskiej piosence to ewentualnie tak (może załóż taki i opowiedz jakieś ciekawostki). Ale przy innych sprawach - nie bardzo.
                    Skąd wiemy, kogo znają i kim są inni forumowicze?

• joanna-kossowska Re: U mnie wybuchło 15.12.21, 14:26
                      artur5501 napisał:

>
                      > No i?
                      > Rozumiem, że lubisz poinformować wszystkich że znałaś Młynarskiego. Lepiej się
                      > dzięki temu czujesz bo uważasz że znajomość ze znaną osobą w jakimś sensie spra
                      > wia że i ty stajesz się lepsza, bo dzięki tej znajomości niejako przez ciebie p
                      > rzemawia Młynarski.
                      >
                      > Wygląda to trochę tak - rozmawiają dwie osoby o powiedzmy cenach kiełbasy i nag
                      > le jedna mówi: a ja piłem kiedyś wódkę z Maleńczukiem.
                      >
                      > Może po prostu wstaw sobie na dole taki tekścik: "znałam Młynarskiego", żeby ka
                      > żdy od razu wiedział. Ale nie sądzę by fakt tej znajomości miał znaczenie dla t
                      > utejszych rozmów o innych sprawach. Gdyby był wątek o Młynarskim, polskiej pios
                      > ence to ewentualnie tak (może załóż taki i opowiedz jakieś ciekawostki). Ale pr
                      > zy innych sprawach - nie bardzo.
                      > Skąd wiemy, kogo znają i kim są inni forumowicze?
                      >

Albo się raz na zawsze ode mnie odpie*dolisz we wszystkich swoich wcieleniach, albo skany tej rozmowy wylądują nie tylko w moderacji Gazety, ale także na moim FB.
                      Tutejszych adminów nie proszę o interwencję, bo po 11 latach bycia ofiarą hejtu już doskonale wiem, że nie ma po co.
                      Moderację Gazety informuję natomiast, że jestem już tylko o cieniusieńki włos od przełamania mojej, bardzo eufemistycznie mówiąc, niechęci do Zbigniewa Ziobro, bo na bandytów zaradzić może tylko podobny im.
                      • obrotowy U Ciebie tez wybuchło ? 15.12.21, 15:01
                        > Albo się raz na zawsze ode mnie odpie*dolisz we wszystkich swoich wcieleniach,
                        > albo skany tej rozmowy wylądują nie tylko w moderacji Gazety, ale także na moim
                        > FB.

cierpisz na jakas manie przesladowcza, ze w kolko pie*niczysz o hejcie, ? - ktortego ja tu doprawdy nie widze,

ludzie grzecznie doradzaja Ci tylko , bys nieco wyluzowala.

PS. dla jasnosci - na tym forum pisze tylko i wylacznie pod tym nickiem.
                        • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 15.12.21, 15:13
                          obrotowy napisał:

> > Albo się raz na zawsze ode mnie odpie*dolisz we wszystkich swoich wcielen
                          > iach,
                          > > albo skany tej rozmowy wylądują nie tylko w moderacji Gazety, ale także n
                          > a moim
                          > > FB.
                          >
                          >
                          > cierpisz na jakas manie przesladowcza, ze w kolko pie*niczysz o hejcie, ? - kto
                          > rtego ja tu doprawdy nie widze,
                          >
                          > ludzie grzecznie doradzaja Ci tylko , bys nieco wyluzowala.
                          >
                          > PS. dla jasnosci - na tym forum pisze tylko i wylacznie pod tym nickiem.

Nie wszystko musisz rozumieć, ale to akurat jest wtórne.
                          Najważniejsze, że moja kategoryczna prośba bezpośrednio do ciebie, wyrażona tak jasno, że jaśniej już nie można, nie dotarła.
                          Cóż...

• obrotowy Re: U Ciebie tez wybuchło ? 15.12.21, 15:33
                            > Najważniejsze, że moja kategoryczna prośba bezpośrednio do ciebie, wyrażona tak
                            > jasno, że jaśniej już nie można, nie dotarła.

nie przypominam sobie zadnej Twojej prosby Dobra Kobieto ...

no ale zwalam to na karb mojej wrodzonej sklerozy.

no a teraz nadmij sie i wyjasnij roznice miedzy kategoryczna prosba a imperatywem kategorycznym smile
                            • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 15.12.21, 15:56
                              obrotowy napisał:

> > Najważniejsze, że moja kategoryczna prośba bezpośrednio do ciebie, wyrażo
                              > na tak
                              > > jasno, że jaśniej już nie można, nie dotarła.
                              >
                              >
                              > nie przypominam sobie zadnej Twojej prosby Dobra Kobieto ...
                              >
                              • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 15.12.21, 16:22
                                obrotowy napisał:

> cieszy, ze przypomnilas mi Twoj wpis, w ktorym piszesz, ze zwracasz sie do mnie
                                > ostatni raz "z prosba".
                                >
                                > wiec k... badz mezczyzna i dotrzymuj wlasnego danego slowa.

Jeszcze raz - pozdrów Monikę Makowską-Wasowską i resztę przekonanych o własnej bezkarności gazetowych "deneli" i "młynarskich", którym się od dobrobytu z nudów w dupach przewraca, więc sobie urządzają internetowe polowania z nagonką.
                                A teraz WON.

• obrotowy czyli dopiero wybuchnie ? 15.12.21, 16:31
                                  > Jeszcze raz - pozdrów Monikę Makowską-Wasowską

nie znam owej Pani Moniki

> A teraz WON.

tylko i wylacznie przez grzecznosc i szacunek dla kobiet - nie poviem ci - spie*dalaj.
                                  • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 15.12.21, 18:40
                                    tapatik napisał:

> Joanna Kossowska, otrzymujesz ostrzeżenie za ataki na innych użytkowników.
                                    >
                                    Już to dzisiaj napisałam
                                    "Tutejszych adminów nie proszę o interwencję, bo po 11 latach bycia ofiarą hejtu już doskonale wiem, że nie ma po co."

I wytłumacz, proszę, swoim koleżankom i kolegom, zwłaszcza kolegom, że moje NIE znaczy NIE.
                                    I jak sobie NIE życzę z kimś rozmawiać, czemu wprost daję wyraz, to NIE zmienię zdania.

I jeszcze patrz: obrazek
                                    Skoro nie chcesz rozmawiać o pulpicie komputera, to może o hakowaniu komputera?
                                    Mojego komputera, a ściślej mówiąc trzech komputerów.
                                    Twardych dysków do dziś nie wyrzuciłam smile

• joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 16.12.21, 03:36
                                        tapatik napisał:

> Nie odwracaj kota ogonem. Interweniuję ponieważ to ty zachowujesz się tutaj na
                                        > forum nagannie.
                                        > Na temat pulpitu komputera - załóż nowy wątek i opisz dokładnie problem.
                                        >
                                        Niczego nie odwracam ogonem.
                                        NIE życzę sobie pod moim adresem jakichkolwiek komentarzy niejakiego obrotowego (vel j-k i grzyb wie, co jeszcze) i mówiłam to już kilkanaście razy jemu samemu i na tym forum, i na innych także. Od wielu lat to mówię (patrz: skany). Najwyraźniej ma problem z rozumieniem słowa NIE, więc może jako admin mu to wytłumacz.
                                        • obrotowy dziecino, 16.12.21, 13:14
                                          > NIE życzę sobie pod moim adresem jakichkolwiek komentarzy niejakiego obrotowego

to, co i kogo skomentowac - ja decyduje.

i twoje zyczenia nie musza byc uwzglednione.

To forum publiczne , a nie prywatne.

comprende ?

• joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 16.12.21, 12:33
                                        tapatik napisał:

> Nie odwracaj kota ogonem. Interweniuję ponieważ to ty zachowujesz się tutaj na
                                        > forum nagannie.
                                        >

A tu kolejny bohater, który ma poważny problem ze zrozumieniem słowa NIE.
                                        • artur5501 Re: U Ciebie tez wybuchło ? 16.12.21, 14:56

> A tu kolejny bohater, który ma poważny problem ze zrozumieniem słowa NIE.

Hej, coś ci się chyba pomyliło.

1. To jest forum publiczne więc pisząc cokolwiek musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje. Zresztą chyba po to piszesz. Tak samo zresztą sama komentujesz posty innych, nie pytając ich o zgodę. . Na tym, cioiu, polega działanie forum. Jakimś kompletnym nieporozumieniem jest przekonanie, że możesz sobie wybrać osoby które mogą komentować twoje posty oraz takie które nie mogą. Więc musisz przyjąć do wiadomości że jeśli coś napiszesz, to nikt nikomu nie może zabronić skomentowania i że w komentowaniu nie ma nic złego (jeśli przestrzega się ogólnych zasad, czego zresztą czasem nie robisz). Być może w ustawieniach forum jest możliwość zablokowania jakichś osób - to znaczy nie będziesz widziała ich postów. Jeśli tak, to skorzystaj. Zostaw np. tylko siebie i wówczas będziesz sobie pisała do woli i nie musiała się denerwować, że ktoś skomentował.

2.Odpwiedałe na twój post skierowany do mnie. Po co piszesz, skoro nie chcesz żeby toś odpowiadał?
                                      • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 16.12.21, 13:42
                                        tapatik napisał:

> forum nagannie.
                                        >

Nadal, adminie, nie dostrzegasz - w najlepszym wypadku - złej woli tego bohatera?
                                          • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 18.12.21, 10:47
                                            tapatik napisał:

>
                                            > > Nadal, adminie, nie dostrzegasz - w najlepszym wypadku - złej woli tego b
                                            > ohatera?
                                            >
                                            > Nie.
                                            > Natomiast twoje zachowanie tutaj na forum podchodzi pod trollowanie.
                                            >
                                            No popatrz, moderatorze, jak to ludzi może różnić punkt widzenia...
                                            Ty we mnie widzisz prawie trolla, a ja w obrotowym prawie stalkera.
                                            Powiększę i zaznaczę jego obietnicę, złożoną w 2019, dodam - spełnianą obietnicę, bo ilekroć mnie gdzieś na forach spotka, tylekroć mi się do tyłka przykleja, choć wielokrotnie i grzecznie, i mniej grzecznie, i całkiem niegrzecznie mówiłam, żeby tego nie robił.
                                            Obietnica została złożona tutaj, na nieśmiałych.
                                      • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 16.12.21, 20:31
                                        tapatik napisał:

> forum nagannie.
                                        >

No sam widzisz...
                                        Ma obleśny dziad problem.
                                        I to od wielu, wielu lat.

Serdecznie współczuję WSZYSTKIM kobietom, skazanym na dziada w realu smile

• joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 17.12.21, 12:37
                                        tapatik napisał:

> forum nagannie.
                                        >

No to jak, bohaterski adminie, doczekam się jakiejś odpowiedzi?
                                        Czy może raczej słać skaniki - z wielu lat hejtu i stalkingu na licznych forach na portalu gazeta.pl - do moderacji?
                                        Albo od razu wyżej - historię "choroby" do Zarządu Agory?

Moje NIE znaczy NIE.
                                        Wbijcie to sobie raz na zawsze do głowy.
                                        • obrotowy U Ciebie jednak wybuchło ? 17.12.21, 15:35
                                          > Moje NIE znaczy NIE.

tak, - jesli np. NIE chcesz pojsc z kims do lozka - bo to ty dysponujesz swoim prywatnym cialem.

foro to miejsce publiczne i twoje wypowiedzi tez sa publiczne. i komentowac je moze kazdy

- kto ma na to ochote.

• tapatik Re: U Ciebie tez wybuchło ? 17.12.21, 21:20
                                          Proszę bardzo - oczekiwana odpowiedź: albo się uspokoisz i przestaniesz atakować innych albo dostaniesz bana.

I zacznij wreszcie odróżniać administratorów zatrudnionych przez gazeta.pl od moderatorów.
                                          • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 17.12.21, 22:28
                                            tapatik napisał:

> Proszę bardzo - oczekiwana odpowiedź: albo się uspokoisz i przestaniesz atakowa
                                            > ć innych albo dostaniesz bana.
                                            >
                                            > I zacznij wreszcie odróżniać administratorów zatrudnionych przez gazeta.pl od m
                                            > oderatorów.
                                            >

To nie jest odpowiedź na żadne z moich pytań.

Co do twojej prośby - przyjęłam do wiadomości, jak rozumiem, społeczny moderatorze, a nie zawodowy gazetowy/agorowy adminie. To wiele wyjaśnia.
                                              • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 17.12.21, 23:13
                                                999karolina napisała:

> A czy tak dla zaspokojenia ciekawości postronnych - mogłabyś dać jakiś przykład
                                                > tego hejtu?

I jeszcze żeby daleko nie szukać - z siostrzanego forum, czyli z Samotnych.
                                                To już z elementami stalkingu, bo to bydlę było doskonale zorientowane, gdzie w realu pracuję.
                                                  • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 18.12.21, 14:59
                                                    999karolina napisała:

> Joanno, dzięki, niektóre wpisy faktycznie niezbyt mile.

Lubisz eufemizmy.
                                                    To może taki - pierwszy - obrazek?

> Ale bardziej chodziło mi o tutejszy grajdołek (czyli to forum)

Proszę. Obrazek nr 2.
                                                    Dodam tylko, że obrotowy obietnicy, już trzeci rok, solennie dotrzymuje. Nie mogę się nigdzie odezwać, żeby mi się natychmiast do tyłka nie przyklejał.
                                                  • obrotowy znowu ci sie w glowce miksuje ? 19.12.21, 16:07
                                                    > Dodam tylko, że obrotowy obietnicy, już trzeci rok, solennie dotrzymuje. Nie mo
                                                    > gę się nigdzie odezwać, żeby mi się natychmiast do tyłka nie przyklejał.

znowu ci sie w glowce miksuje ?

- bo z nickiem "kogucik" - jak rowniez wszystkimi innymi zapodawanymi ochoczo (w ramach wyimaginowanego) przez ciebie hetu) - nie mam nic wspolnego.

• joanna_kossowska Re: znowu ci sie w glowce miksuje ? 19.12.21, 16:28
                                                    obrotowy napisał:

> > Dodam tylko, że obrotowy obietnicy, już trzeci rok, solennie dotrzymuje.
                                                    > Nie mo
                                                    > > gę się nigdzie odezwać, żeby mi się natychmiast do tyłka nie przyklejał.
                                                    >
                                                    >
                                                    > znowu ci sie w glowce miksuje ?
                                                    >
                                                    > - bo z nickiem "kogucik" - jak rowniez wszystkimi innymi zapodawanymi ochoczo (
                                                    > w ramach wyimaginowanego) przez ciebie hetu) - nie mam nic wspolnego.
                                                    >

@obrotowy

Spróbuję jeszcze raz. Ostatni.
                                                    Nie z tobą rozmawiam.

WON ode mnie.
                                                    Raz na zawsze.

A do społecznego moderatora

No cóż, jaki moderator, takie metody.
                                                    Hejterska rączka hejterską rączkę na forach na portalu gazeta.pl myje od lat.

A jak to możliwe, że pomimo bana (patrz: obrazek) jednak piszę, a i printscreen zrobię smile - pomyśl.
                                                    Po Nowym Roku zrobię wam taki sajgon, że gorzko pożałujecie swoich wieloletnich zabaw.
                                                    A dlaczego dopiero po Nowym Roku?
                                                    Bo teraz wszyscy są zbyt zajęci świętami.

Wesołych Świąt smile

• obrotowy a jednak... 19.12.21, 16:41
                                                    joanna_kossowska napisał(a):

> Spróbuję jeszcze raz. Ostatni.
                                                    > Nie z tobą rozmawiam.
                                                    > > WON ode mnie.
                                                    > Raz na zawsze.

- ja z toba tez nie - bo nie ma oczym. wiec ? WON ZA DON ?

> Po Nowym Roku zrobię wam taki sajgon, że gorzko pożałujecie swoich wieloletnich
                                                    > zabaw.

- zabawne. - naslesz CBA, CBSP, czy tylko ABW ?

PS. Dziewojo, "wieloletnich zabaw" ? - twoja obecnosc na tym forum zauwazam moze od roku dopiero...
                                                  • joanna_kossowska Re: a jednak... 19.12.21, 16:46
                                                    obrotowy napisał:
                                                    >
                                                    > PS. Dziewojo, "wieloletnich zabaw" ? - twoja obecnosc na tym forum zauwazam moz
                                                    > e od roku dopiero...

Mam ci też wkleić skany z forum Brak seksu?
                                                    Gdzie cię wielokrotnie gonię w pi....?
                                                    WON
                                                  • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 18.12.21, 15:05
                                                    999karolina napisała:

> Joanno, dzięki, niektóre wpisy faktycznie niezbyt mile. Ale bardziej chodziło m
                                                    > i o tutejszy grajdołek (czyli to forum)

Upss... Pierwszy obrazek niewyraźny, to jeszcze raz, rozbity na dwa skany
                                                    Tak, to samo bydlę, które mnie pomówiło o sprzedawanie fotografii umierającego Wojtka Młynarskiego.
                                                    Wynajęte i opłacone bydlę, dodam.
                                                  • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 19.12.21, 13:03
                                                    999karolina napisała:

> Ale bardziej chodziło mi o tutejszy grajdołek (czyli to forum)

No to jeszcze coś na kształt stalkingu na Samotnych - siostrzanym forum, bo ludzie w dużym stopniu ci sami.
                                                    Reakcją społecznej smile moderacji forum był ban.
                                                    Na mnie.

• joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 17.12.21, 23:33
                                                999karolina napisała:

> A czy tak dla zaspokojenia ciekawości postronnych - mogłabyś dać jakiś przykład
                                                > tego hejtu?

Mam tego tysiące, bo i wiele lat trwało.
                                                Gazeta.pl, poproszona o pomoc, odmówiła.
                                                Chcesz skan?!?

Dziwnym trafem 99% hejtu i stalkingu odnosiło się do mojego związku z Wojtkiem Młynarskim.

A to lista gazetowych i nie tylko nicków, które się świetnie latami bawiły moim życiem.

Dość tego.

• joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 17.12.21, 15:54
                                        tapatik napisał:

> forum nagannie.
                                        >

Jak myślisz, adminie, to po tylu latach i tylu próbach odklejenia go od siebie to wciąż tylko cham, czy już się ociera o stalking?
                        • joanna-kossowska Re: U Ciebie tez wybuchło ? 15.12.21, 15:14
                          obrotowy napisał:

> > Albo się raz na zawsze ode mnie odpie*dolisz we wszystkich swoich wcielen
                          > iach,
                          > > albo skany tej rozmowy wylądują nie tylko w moderacji Gazety, ale także n
                          > a moim
                          > > FB.
                          >
                          >
                          > cierpisz na jakas manie przesladowcza, ze w kolko pie*niczysz o hejcie, ? - kto
                          > rtego ja tu doprawdy nie widze,
                          >
                          > ludzie grzecznie doradzaja Ci tylko , bys nieco wyluzowala.
                          >
                          > PS. dla jasnosci - na tym forum pisze tylko i wylacznie pod tym nickiem.

WON.
                      • po-ranna-kawa Re: U mnie wybuchło 15.12.21, 20:13

> Albo się raz na zawsze ode mnie odpie*dolisz we wszystkich swoich wcieleniach,
                        > albo skany tej rozmowy wylądują nie tylko w moderacji Gazety, ale także na moim
                        > FB.
                        > Tutejszych adminów nie proszę o interwencję, bo po 11 latach bycia ofiarą hejtu
                        > już doskonale wiem, że nie ma po co.
                        > Moderację Gazety informuję natomiast, że jestem już tylko o cieniusieńki włos o
                        > d przełamania mojej, bardzo eufemistycznie mówiąc, niechęci do Zbigniewa Ziobro
                        > , bo na bandytów zaradzić może tylko podobny im.

Joanno, przepraszam, że się wtrącam. Ale tak na oko, to myślę, że wpis Artura (zaznaczam, że nie należę do jego fanek) nie naruszał zasad, jakie przyjęte są na forach i Twoja reakcja wydaje mi się trochę nadmiarowa. Przecież ten chłopak niczego złego nie napisał. To bez sensu tak się nakręcać i każdy krytyczny post traktować jako hejt lub dalszy ciąg jakichś wcześniejszych zdarzeń. Piszę z sympatii (a nie żeby Cię pouczać) - takie reakcje do niczego dobrego nie prowadzą.
                      • artur5501 Re: U mnie wybuchło 16.12.21, 11:38

>
                        > FB.

Serio? Na twoim FB? To byłoby straszne.

> Moderację Gazety informuję natomiast, że jestem już tylko o cieniusieńki włos o
                        > d przełamania mojej, bardzo eufemistycznie mówiąc, niechęci do Zbigniewa Ziobro
                        > , bo na bandytów zaradzić może tylko podobny im.

Myślę że jednak powinnaś się zgłosić po pomoc do innego ministra
    • tomekzgor Re: U mnie wybuchło 15.12.21, 23:43
      Po przeczytaniu tego wątku stwierdzam że tytuł był proroczy. Nie tyle wybuchło co jebło.
      Na szczęście nie mam pojęcia o co chodzi ale wydaje mi się, że z punktu widzenia głowy sprawa jest nader poważna.
      Co się z ludźmi dzieje?
      • obrotowy sam vidzisz... 20.12.21, 14:59
        tomekzgor napisał:
        > Coraz wyraźniej widzę że jest gorzej niż myślałem wink

sam vidzisz, ze myslenie typu "think pink" nie zawsze poplaca.

niekiedy blizsze prawdy jest czarnowidztwo... smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka