Dodaj do ulubionych

samotna z łódzkiego...

07.11.08, 18:24
Czy może jest tu jakiś fajny mężczyzna z okolic Łodzi?? smile
Obserwuj wątek
    • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 13:30

Czy fajny to już nie mi osądzać - opinie mogą być różne wink napewno
      normalny...
      pozdrawiam i miłego dnia smile

---
      U r the only one who creates Your reality
      • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 14:26
        O normalnych dziś ciężko... smile
        Również pozdrawiam
    • marianinho Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 13:40
      A jak powiem Tobie ze z Pabianic big_grin?
      • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 14:26
        to się miło zaskoczę.... smile
        Pozdrawiam
        • marianinho Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 14:28
          no to powiem ze z Pabianic..smile
          • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 14:43
            ciekawość mnie zżera kim jestes.. ?
            • marianinho Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 14:47
              hmm..istota myslaca zaliczajaca sie do gatunku ludzkiego, ktora teraz jest w
              pracy w Lodzi i zastanawia sie kiedy ja ktos opie.... za to ze pol dnia siedzi
              na forum big_grin
              Jesli np uczeszczalas do II LO to mozliwe ze sie znamy z widzenia np. smile
              • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 14:51
                fajna praca smile) choc ja robię podobnie ale skoro nie ma natłoku
                zajęć to trzeba jakoś sobie radzić. Ta istota mysląca brzmi ok, bo
                niestety nie da się tego o większości powiedziec (ok, teraz jestem
                ironiczna..)
                Nie, II LO nie... Bardziej byłam ukierunkowana ;P
                • marianinho Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 14:54
                  muzyczna?

Jesli czasem wieczorami widzisz biegajaca osobe, a tych na miesie nie ma prawie
                  wcale, okolo godz 20 to zapewne Ja big_grin osamotniony maratonczyk, kiedys z kolega
                  biegajacy poki sie nie rozchorowalsmile
                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 15:03
                    niestety talentu muzycznego nie posiadam.. Wręcz antytalencie uncertain
                    Do liceum ekonomicznego juz nie istaniejącego.
                    Nie, nie widziałam.. a może nie zwróciłam uwagi.Poza tym ja mieszkam
                    na obrzeżach Pabianic więc raczej nie miałam szansy widziec..
                    Podziawiam za taką aktywność fizyczną i upór smile Jeszcze teraz przy
                    takim zimnie...... brrr uncertain
                    • marianinho Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 15:06
                      a dziekujesmile
                      • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 15:13
                        ja juz koncze pracę... nareszcie smile) Dziś strasznie sie dłuzyło po
                        tym weekendzie. Takie wolne rozleniwia strasznie
                      • marianinho Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 22:11
                        ktos tu jeszcze zyje big_grin?
                        • gapuchna Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 22:14
                          Tak, żyje i zdycha sad((((((
                          • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 22:17
                            spoko stary ona wroci jutro, wpadles jej w okosmile
                            • marianinho Re: samotna z łódzkiego... 12.11.08, 23:05
                              adik.01 - wyrazalem tylko moje zdziwienie ze chyba ludzie tu tylko z pracy
                              atakuja forum big_grin
                              • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 07:40
                                nie tylko z pracy... ale po 8 h wlepiania oczu w monitor to w domu
                                mam dośc. No czasem robię wyjątek wink)
                            • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 07:37
                              adik.01 napisał:

> spoko stary ona wroci jutro, wpadles jej w okosmile
                              >
                              >
                              hehehe.... dowciapne strasznie tongue_out
                              • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:22

No proszę... pytałaś o fajnego z okolic Łodzi, a tu się okazują
                                nawet dowciapni tongue_out

---
                                • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:28
                                  mtkov napisał:

>
                                  > No proszę... pytałaś o fajnego z okolic Łodzi, a tu się okazują
                                  > nawet dowciapni tongue_out
                                  >
                                  > ---
                                  > U r the only one who creates Your reality

Ja tu tylko jako kibic z Lublina

Pabianiczanie wiec prosze przodem do hymnów ja ide z szalikiem na trybunysmile
                                • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:41
                                  mtkov napisał:

>
                                  > No proszę... pytałaś o fajnego z okolic Łodzi, a tu się okazują
                                  > nawet dowciapni tongue_out
                                  >
                                  > ---

Faktycznie... miłe zaskoczenie smile)
                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:47

Miłe... tylko jak się okazało nie z okolic Łodzi tongue_out
                                    ale poklikać zawsze można smile

---
                                    • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:49
                                      mtkov napisał:

>
                                      > Miłe... tylko jak się okazało nie z okolic Łodzi tongue_out
                                      > ale poklikać zawsze można smile

Nie? a skąd?
                                      • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:50
                                        Jaki ponury dzień.. i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
                                        Chyba zaczynam się robić zrzędliwa surprised
                                        • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:25

Zrzędliwa? - czy ja wiem... może troszeczkę tongue_out
                                          Patrząc na pogodę za oknę... i brak porannej kawy w momencie pisania
                                          tego - można przymknąć na to oko smile

---
                                          • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:44
                                            dzięki za zrozumienie smile juz jest lepiej i nawet słońce wychodzi zza
                                            chmur.. dobry znak!!
                                            • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:51

Hmm... Nie ma za co smile Grunt to pozytywne nastawienie i... poranna
                                              kawa tongue_out

---
                                      • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:56

Cytując adika: "Ja tu tylko jako kibic z Lublina".

---
                                        • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:04
                                          Aaaaaaaaaaaaacha smile) Coś dziś ciężko do mnie wszystko dociera. Czas
                                          na mocna kawę... czarną i słodką
                                          • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:10
                                            ona26_pabianice napisała:

> Aaaaaaaaaaaaacha smile) Coś dziś ciężko do mnie wszystko dociera. Czas
                                            > na mocna kawę... czarną i słodką

Wybaczamysmile

No a teraz chlopaki do dziela ona czeka..jest fajna mila, super, dżezi,
                                            normalnie cool ideał i z Pabianic. Niech jej skrzynka zaroi się waszymi mailami.
                                            Ewentualnie możecie pisac na tym topiku
                                            • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:18
                                              >
                                              > Wybaczamysmile
                                              >
                                              > No a teraz chlopaki do dziela ona czeka..jest fajna mila, super,
                                              dżezi,
                                              > normalnie cool ideał i z Pabianic. Niech jej skrzynka zaroi się
                                              waszymi mailami
                                              > .
                                              > Ewentualnie możecie pisac na tym topiku

dziękuję za takie wstawiennictwo i reklamę, ale myślę że
                                              niepotrzebnie smile A ideałem nie jestem ;} Ideały są nudne...
                                              • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:25

> >
                                                > > Wybaczamysmile
                                                > >
                                                > > No a teraz chlopaki do dziela ona czeka..jest fajna mila, super,
                                                > dżezi,
                                                > > normalnie cool ideał i z Pabianic. Niech jej skrzynka zaroi się
                                                > waszymi mailami
                                                > > .
                                                > > Ewentualnie możecie pisac na tym topiku
                                                >
                                                >
                                                > dziękuję za takie wstawiennictwo i reklamę, ale myślę że
                                                > niepotrzebnie smile A ideałem nie jestem ;} Ideały są nudne...

spoko luz marketingu troche nie zaszkodzismile, w końcu to ma nie być "Moda na
                                                sukces" tylko "Tylko mnie kochaj"
                                                • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 10:27
                                                  adik.01 napisał:

> spoko luz marketingu troche nie zaszkodzismile, w końcu to ma nie
                                                  być "Moda na
                                                  > sukces" tylko "Tylko mnie kochaj"

"Modzie na sukces" mówię stanowcze NIE... nudny tasiemiec. A "tylko
                                                  mnie kochaj" nie oglądałam - muszę nadrobić zaległosci aby móc
                                                  stwierdzić czy się zgadzam wink
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 10:44

> adik.01 napisał:
                                                    >
                                                    > > spoko luz marketingu troche nie zaszkodzismile, w końcu to ma nie
                                                    > być "Moda na
                                                    > > sukces" tylko "Tylko mnie kochaj"
                                                    >
                                                    >
                                                    > "Modzie na sukces" mówię stanowcze NIE... nudny tasiemiec. A "tylko
                                                    > mnie kochaj" nie oglądałam - muszę nadrobić zaległosci aby móc
                                                    > stwierdzić czy się zgadzam wink

czyli wielbiciele "Mody" odpadaja. Panowie to konkretna dziewczyna co nie znaczy
                                                    ze jak wczoraj obejrzeliście 7658 odcinek "Mody" jestescie skreśleni.
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 10:51

hehe... widzę marketing opanowany do perfekcji tongue_out
                                                    ale jak Ona napisała - nie lubi ideałów bo są nudne, więc na taki
                                                    szczgół też można przymknąć oko wink
                                                    ---
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 10:57
                                                    mtkov napisał:

>
                                                    > hehe... widzę marketing opanowany do perfekcji tongue_out
                                                    > ale jak Ona napisała - nie lubi ideałów bo są nudne, więc na taki
                                                    > szczgół też można przymknąć oko wink.

Czyli wiesz co by nie bylo nudno i standardowo pierwsza randka to obowiazkowe
                                                    jakis jumping, skoki spadochronowe, bunji
                                                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:04
                                                    adik.01 napisał:

> mtkov napisał:

> Czyli wiesz co by nie bylo nudno i standardowo pierwsza randka to
                                                    obowiazkowe
                                                    > jakis jumping, skoki spadochronowe, bunji

zły przykład.... mam lęk wysokości uncertain i jakos nie moge sie przemóc
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:11

No cóż, nie ma co się załamywać... jest wiele "naziemnych" rozrywek
                                                    i coś by się zawsze znalazło, żeby nie wiało nudą smile

---
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:15
                                                    mtkov napisał:

>
                                                    > No cóż, nie ma co się załamywać... jest wiele "naziemnych" rozrywek
                                                    > i coś by się zawsze znalazło, żeby nie wiało nudą smile.

Ona czeka na propozycjewink. To może być wasz weekend.smile

Supermarkety działają na kobiety, a na mężczyzn mielone kotlety

What can I do to make you love me?
                                                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:39
                                                    adik.01 napisał:

> mtkov napisał:

> Ona czeka na propozycjewink. To może być wasz weekend.smile

A gdybym była z Lublina... to jakie są twoje propozycje bo
                                                    poprzednim pomysłom mówie nie tongue_out Z wiadomych względów...
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:42

> adik.01 napisał:
                                                    >
                                                    > > mtkov napisał:
                                                    >
                                                    > > Ona czeka na propozycjewink. To może być wasz weekend.smile
                                                    >
                                                    >
                                                    > A gdybym była z Lublina... to jakie są twoje propozycje bo
                                                    > poprzednim pomysłom mówie nie tongue_out Z wiadomych względów...

zabralbym cie na kebaba pod budke moze byc?, kawa w koncu taka standardowa
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:50

do tego na świeżym powietrzu tongue_out po 8h w pracy wskazane
                                                    przewietrzenie szarych komórek wink

---
                                                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:08
                                                    zgadza się... smile)
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:19

Nom... do tego przy takiej pogodzie jaka jest teraz smile
                                                    Jeśli tylko nie sprawdzą się prognozy i nie będzie padać - nic tylko
                                                    jakiś spacer smile

---
                                                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:23
                                                    faktycznie prognozy nie są optymistyczne uncertain Ale dzis tez miało padać
                                                    a tu słońce daje mi po ochach ;P
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:30

> faktycznie prognozy nie są optymistyczne uncertain Ale dzis tez miało padać
                                                    > a tu słońce daje mi po ochach ;P

DE OFISZJALI KOMUNIKEJSZYN RENDŻER

Kierunek rozmowy jaki obrali jest dobry. Niewinna rozmowa o pogodzie to szansa
                                                    na romantycznie spotkanie na milym spacerze
                                                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:32
                                                    adik.01 napisał:

> ona26_pabianice napisała:
                                                    >
                                                    > >
                                                    > DE OFISZJALI KOMUNIKEJSZYN RENDŻER
                                                    >
                                                    > Kierunek rozmowy jaki obrali jest dobry. Niewinna rozmowa o
                                                    pogodzie to szansa
                                                    > na romantycznie spotkanie na milym spacerze
                                                    >
                                                    hehehehe. no coment
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:45

hehehe...
                                                    comment jak najbardziej wskazany... ;P

---
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:41

No póki co pogoda nas rozpieszcza... bo jesteśmy w pracy tongue_out
                                                    Będzie czas wyjścia to... no nie chce być czarnowidzem tongue_out
                                                    Bądźmy dobrej myśli smile
                                                    ---
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:44
                                                    DE OFISZJALI KOMUNIKEJSZYN RENDŻER

Sprawa się rozwija..Bądźmy więc dobrej myśli że się spotkają na spacerze
                                                    przeznaczenia
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:50

hmm... widzę klub kibica... ;P

---
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:56
                                                    mtkov napisał:

>
                                                    > hmm... widzę klub kibica... ;P

i szalik z napisem
                                                    I nie bójcie się że deszcz w spotkaniu nr 1 wam przeszkodzi. On ku Lublinowi na
                                                    mnie popadać nadchodzi
                                                    >
                                                    > ---
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 13:13

No przyjacielu, dzięki wielkie - znaczy o aure nie trzeba się
                                                    martwić wink że tak powiem - droga otwarta... tongue_out

---
                                                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:54
                                                    adik.01 napisał:

> > zabralbym cie na kebaba pod budke moze byc?, kawa w koncu taka
                                                    standardowa
                                                    >

Yyyyyy a jak powiem, że jestem wegetarianką... kolejny Twój pomysł
                                                    niewypalił.
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:59

> adik.01 napisał:
                                                    >
                                                    > > > zabralbym cie na kebaba pod budke moze byc?, kawa w koncu taka
                                                    > standardowa
                                                    > >
                                                    >
                                                    > Yyyyyy a jak powiem, że jestem wegetarianką... kolejny Twój pomysł
                                                    > niewypalił.

E tam już od razu hop siup nie wypaliłsmile w tej budce podaja wegetarianskie
                                                    falafele czy jakos taksmile
                                                  • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:05
                                                    adik.01 napisał:

> E tam już od razu hop siup nie wypaliłsmile w tej budce podaja
                                                    wegetarianskie
                                                    > falafele czy jakos taksmile
                                                    >
                                                    To coś nie brzmi zachęcająco... ja się nie zgadzam na karmienie mnie
                                                    takim czyms ;P
                                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:16

> adik.01 napisał:
                                                    >
                                                    > > E tam już od razu hop siup nie wypaliłsmile w tej budce podaja
                                                    > wegetarianskie
                                                    > > falafele czy jakos taksmile
                                                    > >
                                                    > To coś nie brzmi zachęcająco... ja się nie zgadzam na karmienie mnie
                                                    > takim czyms ;P
                                                    Ok
                                                    czekamy na oferentów z niebiańskimi potrawami i napitkami ambrozją i nektarem.
                                                    Zeusie, Aresie, Dionizosie przybywajcie z Olimpu. Dionizosie przy okazji wez
                                                    beczke wina na ziemie przyda siesmile
                                                  • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:21

hehe... na taką beczułkę to i ja się piszę tongue_out

---
                                            • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:22

No oczywiście, że wybaczamy smile

Adik - reklama wyszła 1sza klasa smile teraz tylko czekać na efekty tongue_out

---
                              • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:26
                                O a nie mówiłem?
                                Marianinho uer ar ju ona juz jest
                                Ona zaczekaj łaskawie na marianinho chłopak do pracy ma na 9 badz 10 wiec sama
                                rozumiesz
                                • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:39
                                  adik.01 napisał:

> O a nie mówiłem?
                                  > Marianinho uer ar ju ona juz jest
                                  > Ona zaczekaj łaskawie na marianinho chłopak do pracy ma na 9 badz
                                  10 wiec sama
                                  > rozumiesz
                                  >

Wzruszyła mnie troska o kolegę tongue_out
                                  • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 08:57

> adik.01 napisał:
                                    >
                                    > > O a nie mówiłem?
                                    > > Marianinho uer ar ju ona juz jest
                                    > > Ona zaczekaj łaskawie na marianinho chłopak do pracy ma na 9 badz
                                    > 10 wiec sama
                                    > > rozumiesz
                                    > >
                                    >
                                    > Wzruszyła mnie troska o kolegę tongue_out

No wiesz jak masz tu białą chustę na głowę zarzucić z okrzykiem "mój ci on" no
                                    to musi byc tu jakiś troskliwy "texas rendżer" co powie "to stary zwyczaj oddać
                                    go jej"
                                    • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 09:08
                                      adik.01 napisał:

> No wiesz jak masz tu białą chustę na głowę zarzucić z
                                      okrzykiem "mój ci on" no
                                      > to musi byc tu jakiś troskliwy "texas rendżer" co powie "to stary
                                      zwyczaj oddać
                                      > go jej"
                                      >
                                      >
                                      Hehehehe... rozśmieszyłeś mnie ;P mamy XXI wiek i dziś już nikt nie
                                      stosuje takich praktyk. Może i szkoda...
    • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:22
      Hmmm panowie!!! To ideały są nudne, a ja nie szukam jakiś
      wyszukanych wrażeń, które drastycznie podnoszą poziom adrenaliny....
      to tak gwoli wyjaśnienia. Raczej normalności tongue_out

• adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:33

> Hmmm panowie!!! To ideały są nudne, a ja nie szukam jakiś
        > wyszukanych wrażeń, które drastycznie podnoszą poziom adrenaliny....
        > to tak gwoli wyjaśnienia. Raczej normalności tongue_out

The ofiszjaly komunikejszyn rendżer :

Nasza kandydatka poirytowana poziomem dyskusji wkroczyła zdecydowanie do boju na
        zasadzie "stawiam swoje akty na wasze fakty"
        Panowie więc spokojnie żadnych wrażeń. Komunikat zakonczę cytatem z onegdaj
        pewnej kampanii wyborczej jednego z prezydentów
        "WYBIERZMY NORMALNOŚĆ"
        • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:48

normalność wink
          Myślę, że odrobina rywalizacji, czyli np. kręgle, jest do
          przyjęcia smile

---
          • adik.01 Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 11:50
            mtkov napisał:

>
            > normalność wink
            > Myślę, że odrobina rywalizacji, czyli np. kręgle, jest do
            > przyjęcia smile

Ooo widzisz przyjacielu to jest cos na co Ona sie powinna zgodzić.
            > ---
    • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 12:29
      O tak.. wino na jesienne, zimne wieczory to bardzo dobry pomysł. A
      beczka - jeszcze lepszy. Ale czy damy radę z całą?? smile)))

P.S. adik.01 jednak trafiłes z pomysłem ;P
    • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 13:33

Hmm...
      I co tak raptem zacichli? wink

---
      • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 13:38
        praca, praca, praca smile
        • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 13:45

żeby nie było, że tylko forum się odwiedza wink

---
          • ona26_pabianice Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 13:56
            mtkov napisał:

>
            > żeby nie było, że tylko forum się odwiedza wink
            >

Tak, dokładnie... i tak to strasznie wciąga. Dobrze, ze teraz mam
            takie lajtowe dni w pracy smile)

Ciekawe czemu nasz kibic tak ucichł.. czyżby deszcz ostudził zapał ;P
            • mtkov Re: samotna z łódzkiego... 13.11.08, 14:04

>
              > Tak, dokładnie... i tak to strasznie wciąga. Dobrze, ze teraz mam
              > takie lajtowe dni w pracy smile)

Ojj wciąga... ale przynajmniej czas troszke szybciej leci i człowiek
              nie patrzy co chwila na zegarek wink No u mnie też luźniejsze dni,
              mniej zadań, więc można trochę poklikać na forum smile

>
              > Ciekawe czemu nasz kibic tak ucichł.. czyżby deszcz ostudził
              zapał ;P

Kto wie - może tak jest... a może tylko chwilowa zadyszka tongue_out
            • adik.01 zapytanie kibica 13.11.08, 14:04
              No i jak tam gołąbeczki sprawy stoją, już się ustawiliście na spotkanie
              przeznaczenia?smile
              • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:21
                nie ;P widocznie słabo kibicujesz.... trzeba się bardziej
                postarać smile))
                • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:25

> nie ;P widocznie słabo kibicujesz.... trzeba się bardziej
                  > postarać smile))

Dokładnie - brakło dopingu i narazie jeszcze brak wyniku wink

---
                • adik.01 Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:28

> nie ;P widocznie słabo kibicujesz.... trzeba się bardziej
                  > postarać smile))

mtkov przyjacielu kaman nie marnuj czasu bo od pn ide do roboty i nie
                  przykibicujesmile.

mamy wino mamy kobiete mamy mezczyzne wezmy gitare. Dziewczyny to jara śpiew
                  męski i fuja..tfuj gitara chciałem powiedziećsmile. Co na początek...Mtkov śpiewasz

Juuuuż teraaaz wieeeem ze dzieeeń jest po toooo by na foruuuum do cieeebie
                  wracać mojeee ty złoooto..smile

Taka mała parafraza Lady Pank
                  • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:34
                    straszny romantyk z ciebie,... jak nie chista zarzucana na głowę
                    ukochanego to teraz ta gitara i śpiew tongue_out A myślałam, że już wszyscy
                    wyginęli......
                    • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:37

> straszny romantyk z ciebie,... jak nie chista zarzucana na głowę
                      > ukochanego to teraz ta gitara i śpiew tongue_out A myślałam, że już
                      wszyscy
                      > wyginęli......

A widzisz moja droga - błędne myślenie... Sporo jeszcze takich się
                      uchowało tongue_out

---
                      • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:39
                        to czemu chowają się po kątach i nie widać ich na codzien?
                        • adik.01 Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:42
                          Hm ale mtkov się znalazł we własciwym miejscu i czasie i o to chodzismile. Reszta
                          niechaj pozostanie milczeniem
                          • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:46
                            adik.01 napisał:

> Hm ale mtkov się znalazł we własciwym miejscu i czasie i o to
                            chodzismile. Reszta
                            > niechaj pozostanie milczeniem
                            >
                            >

Dzięki adik - sam bym tego lepiej nie ujął smile
                            • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:48
                              co za męska solidarność (mówią na to troszkę inaczej ale ugryze się
                              w język) ;P
                              • adik.01 Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:55

> co za męska solidarność (mówią na to troszkę inaczej ale ugryze się
                                > w język) ;P

Masz na mysli solidarność plemników, podobnie jak i solidarność jajników na
                                śmierć i życie w wielu przypadkach zyciowychsmile bynajmniej ja wyznaje taką zasadę
                                • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:01

Święta prawda...
                                  Tylko po co było się gryźć w język - lepiej nazywać rzeczy po
                                  imieniu tongue_out

---
                                  • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:04
                                    czasem lepiej to zrobić... byle nie za mocno bo potem mozna sie
                                    seplenic smile)
                                    • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:10

> czasem lepiej to zrobić... byle nie za mocno bo potem mozna sie
                                      > seplenic smile)

nom - takie "szumy" w przekazie są raczej nieporządane tongue_out

---
                                  • adik.01 Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:10

Dziewczyna qlturalna i dyplomatyczna i dlatego nie chciała nas tu spłochać vel
                                    spłoszyć mtkovsmile
                                    Więc już lady pank polecial dziewczynie sie juz spodobales wiec moze czas
                                    otworzyc wino czyli ooootwieeeram winoooo ze swooojaa dziewczyynaaa. E zle
                                    spiewam moze oddajmy glos Sidnejowi

pl.youtube.com/watch?v=lc6D873MibI
                                    • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:24

Tak jak mówisz - nie inaczej.
                                      Dobre winko, dobra muzyka w tle, miłe towarzystwo - to jest to smile)

---
                                      • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:31
                                        Panowie!! zapominacie o mnie tongue_out A nie pytacie mnie o zdanie?
                                        Rozmarzyliście się :]
                                        • adik.01 Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:35
                                          widzisz mtkov tak to jest ledwie człowiek zacznie coś i od razu bulwersik i
                                          znowu "rzucam moje akty na wasze fakty".
                                          Ciekawe co byś powiedziała jakbym wybrał "Whisky moja żono" a nie "Otwieram wino
                                          ze swoją dziewczyną"..
                                          • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:38
                                            ....chyba tylko.. Twoja strata smile
                                          • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:39
                                            adik.01 napisał:

> widzisz mtkov tak to jest ledwie człowiek zacznie coś i od razu
                                            bulwersik i
                                            > znowu "rzucam moje akty na wasze fakty".

Ano tak to już jest z kobietami... ;P
                                            "Kobiety nie da się zmienić. Możesz zmienić kobietę, ale to nic nie
                                            zmienia" tongue_out (to tak na marginesie)

---
                                            • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:46

Ot i wybiła godzina... wyjścia z pracy smile

do Adik: dzięki za doping <piwko>

do Ona26: ustalimy później szczegóły spotkania wink

---
                                              • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:46

I jeszcze jedno - miłej i udanej reszty dnia big_grin

---
                                                • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:47
                                                  dzieki i wzajemnie smile)
                  • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:39

Ot widzisz przyjacielu - o taki doping się rozchodziło... smile)
                    Nie ma to jak wierny klub kibica - pomyślny rezultat jest teraz
                    bliski tongue_out

---
                  • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:50
                    adik.01 napisał:

>> mtkov przyjacielu kaman nie marnuj czasu bo od pn ide do roboty i
                    nie
                    > przykibicujesmile.
                    >

Czyżby kotek był chory i leżał w łóżeczku? ;-O
                    • adik.01 Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:52

> adik.01 napisał:
                      >
                      > >> mtkov przyjacielu kaman nie marnuj czasu bo od pn ide do roboty i
                      > nie
                      > > przykibicujesmile.
                      > >
                      >
                      > Czyżby kotek był chory i leżał w łóżeczku? ;-O

Poszedl na zasluzony urlop a na nim pada pada pada pada
                      • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 14:56
                        O tej porze roku chyba nie spodziewałes się rewelacji pogodowych...
                        A może coś jest w stwierdzeniu "kazdy na taką pogodę na jaką
                        zasłużył ;P" <sory za uszczypliwość>
                        • adik.01 Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:00

> O tej porze roku chyba nie spodziewałes się rewelacji pogodowych...
                          > A może coś jest w stwierdzeniu "kazdy na taką pogodę na jaką
                          > zasłużył ;P" <sory za uszczypliwość>

Alez oczywiście masz rację nie zaprzeczamsmile
                          • mtkov Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:05

Mimo wszystko zasłużony odpoczynek (chyba) był, a przecież o to się
                            rozchodziło - czyż nie? wink

---
                          • ona26_pabianice Re: zapytanie kibica 13.11.08, 15:08
                            ale za to na forum jesteś bardzo aktywny... smile))
                            Ja 2 lata z rzędu trafiałam na kiepską pogode, pomimo urlopu latem.
                            Pech? a może mściwosc losu. Ale w tym roku byłam mądrzejsza juz big_grin I
                            nie liczyłam na naszą zmienną aure..
                      • marianinho Re: zapytanie kibica 13.11.08, 19:32
                        Ale watek sie rozwinal...a czytac to za duzo jak dla mnie...to sie spytam o co
                        chodzi big_grin?
    • adik.01 I tak mie mów mtkov:) 13.11.08, 15:49

Powodzenia
    • ona26_pabianice cisza..... 13.11.08, 18:37
      i nastała cisza......
      • marianinho Re: cisza..... 13.11.08, 19:38
        nosz pytam...co sie w watku kreci big_grin?
        • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 21:36
          marianinho napisał:

> nosz pytam...co sie w watku kreci big_grin?

A witamy, witamy... chyba dzis cały dzien ciezko pracowałes bo
          nawet do nas nie zajrzałes... Bywaja takie dni smile)
      • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 21:05

Ano na pewien czas nastała cisza... czas zrobić hałas tongue_out

---
        • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 21:17

Niestety widzę forum o tej porze puste... uncertain

---
          • adik.01 Re: cisza..... 13.11.08, 21:22
            O a co ty mtkov żeś jeszcze z nią nie ustawił?smile
            • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 21:34
              i znowu dyskusja beze mnie?
              • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 21:36

> i znowu dyskusja beze mnie?

Ależ skąd... dyskusja bez najważniejszej osoby - jakby to było tongue_out

---
                • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 21:38
                  z ciekaowści jeszcze tu zajrzałam.... zdecydowanie za często tu dziś
                  zaglądam smile
                  • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 21:41

> z ciekaowści jeszcze tu zajrzałam.... zdecydowanie za często tu dziś
                    > zaglądam smile

Jeśli mogę coś zasugerować - możesz jeszcze sprawdzić swoją pocztę na gazeta.pl wink

---
            • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 21:34
              adik.01 napisał:

> O a co ty mtkov żeś jeszcze z nią nie ustawił?smile
              >

Jak widać uncertain
              Ona była na forum - mnie nie było... teraz ja jestem - Jej nie ma uncertain

---
              • adik.01 Re: cisza..... 13.11.08, 21:41
                Ona taka twarda jest ze ni wuja nie idzie ją nigdzie wyciągnąc?
                • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 21:46
                  tak, dokładnie... twarda jak kamień i strasznie uparta. Także
                  widzisz - bedzie ciężko :]
                  • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 21:49
                    Wyczuwam ironię????
                  • adik.01 Re: cisza..... 13.11.08, 21:56

> tak, dokładnie... twarda jak kamień i strasznie uparta. Także
                    > widzisz - bedzie ciężko :]

e tam standaryzacja dzisiejszych czasow znajdzie sie jakaś pneuma na podorędziu
                    zeby cie rozkuć
                    • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 22:02
                      zaczynam powoli wątpić w to...
                      • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 22:03

> zaczynam powoli wątpić w to...

Więcej wiary w możliwości współczesnego świata... tongue_out

---
                        • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 22:08
                          mtkov napisał:

>> Więcej wiary w możliwości współczesnego świata... tongue_out

optymista smile)
                          • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 22:13

>
                            > optymista smile)

Oczywiście, że tak smile)
                            Tylko tak można przeżyć i nie zwariować...
                            A tak na serio - staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość... nie tracąc
                            przy tym kontaktu z rzeczywistością smile

---
                            • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 22:15
                              mtkov napisał:

> Oczywiście, że tak smile)
                              > Tylko tak można przeżyć i nie zwariować...
                              > A tak na serio - staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość...
                              nie tracąc
                              > przy tym kontaktu z rzeczywistością smile
                              >

Chciałabym aby mi sie trochę go udzieliło od Ciebie...
                              • adik.01 Re: cisza..... 13.11.08, 22:19

> mtkov napisał:
                                >
                                >
                                > > Oczywiście, że tak smile)
                                > > Tylko tak można przeżyć i nie zwariować...
                                > > A tak na serio - staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość...
                                > nie tracąc
                                > > przy tym kontaktu z rzeczywistością smile
                                > >
                                >
                                > Chciałabym aby mi sie trochę go udzieliło od Ciebie...

No trzeba sie spotkac i pogadac z mtkovemsmile
                                • mtkov Re: cisza..... 13.11.08, 22:25

Adik dobrze prawi - jak to u mnie mawiają: "dać mu wódki" tongue_out

---
                                  • ona26_pabianice Re: cisza..... 13.11.08, 22:27
                                    panowie... dobrze, ze mieszkacie daleko od siebie. Bo dzis była
                                    propozycja wina, piwa a teraz wódki. Wybuchowa mieszanka tongue_out
                                    • adik.01 Komunikat rzecznika 13.11.08, 22:35
                                      Dobrze bedzie moi panstwo

Spacer mtkova i Ani coraz bliżej

Dobranoc
                                  • adik.01 Re: cisza..... 13.11.08, 22:31
                                    mtkov napisał:

>
                                    > Adik dobrze prawi - jak to u mnie mawiają: "dać mu wódki" tongue_out

Dobrze bedzie mtkov, niech tylko przyjdzie na ten spacer to juz naladujesz jej
                                    bateriesmile
                                    • ona26_pabianice Re: cisza..... 14.11.08, 07:15
                                      adik.01 napisał:

>> Dobrze bedzie mtkov, niech tylko przyjdzie na ten spacer to juz
                                      naladujesz jej
                                      > bateriesmile
                                      >

Moje baterie są słoneczne a teraz cierpimy na jego brak ;P Więc jak
                                      widzisz - nie będzie to takie proste.........
                                      • ona26_pabianice Piatek :)) 14.11.08, 07:19
                                        A tak w ogóle to dzień dobry w ten najlepszy dzień tygodnia... smile))
                                        • adik.01 Re: Piatek :)) 14.11.08, 08:02

> A tak w ogóle to dzień dobry w ten najlepszy dzień tygodnia... smile))

Cześć
                                          Jest piatek tygodnia koniec i początek.... Ale oni to lepiej zaśpiewają.Yeooosmile

pl.youtube.com/watch?v=Ud5RpmikhVA
                                          • ona26_pabianice Re: Piatek :)) 14.11.08, 08:11
                                            a ja tu głośników nie mam no i lipa uncertain
                                            Ale dzięki za chęci.. tak dokładnie jest z tym piątkiem. Choc pewnie
                                            dla ciebie to nieunikniony zbliżający się koniec urlopu..
                                            • adik.01 Re: Piatek :)) 14.11.08, 08:19

> a ja tu głośników nie mam no i lipa uncertain
                                              > Ale dzięki za chęci.. tak dokładnie jest z tym piątkiem. Choc pewnie
                                              > dla ciebie to nieunikniony zbliżający się koniec urlopu..

No tak hehe ale cóż zrobić

Poza tym nie boj żaby o swoje baterie słoneczne wierzę w mtkovasmile
                                              • mtkov Re: Piatek :)) 14.11.08, 08:27
                                                adik.01 napisał:

>
                                                > No tak hehe ale cóż zrobić
                                                >
                                                > Poza tym nie boj żaby o swoje baterie słoneczne wierzę w mtkovasmile

Dzięki za wiarę i poparcie hehe wink
                                                Tak w ogóle to podziwiam - ostatnie dni urlopu a Ty tak wcześniej na
                                                forum już klikasz wink
                                            • adik.01 :):) 14.11.08, 08:28
                                              Kabaret Młodych Panów - W aucie

pl.youtube.com/watch?v=6GpdXKD2AcY
                                              • mtkov Re: :):) 14.11.08, 08:32

Hmm... Gdybym tu w pracy miał pełny dostęp do neta, a do tego jakieś
                                                głośniki to bym se chętnie posłuchał... a tak lipka uncertain

---
                                                • ona26_pabianice Re: :):) 14.11.08, 08:34
                                                  To tak jak ja.. uncertain Ale w domu obejrzę na pewno smile)
                                                  • adik.01 Re: :):) 14.11.08, 08:36
                                                    No i chcąc nie chcąc znalazłem coś co was łączysmile
                                                  • ona26_pabianice Re: :):) 14.11.08, 09:06
                                                    co za spostrzegawczość smile
                                                  • mtkov Re: :):) 14.11.08, 09:13

> co za spostrzegawczość smile

Nio dokładnie wink
                                                    I ciekawe czy bardziej chcąc czy nie chcąc... ;P

---
                                                  • adik.01 Re: :):) 14.11.08, 09:22
                                                    Nie no nic na siłęsmile
                                                  • mtkov Re: :):) 14.11.08, 09:30
                                                    adik.01 napisał:

> Nie no nic na siłęsmile
                                                    >

Wiem i podzielam takie podejście do sprawy.
                                                    A to, że akurat tak się sprawy układają i wychodzą takie zbieżności -
                                                    to już co innego... wink

---
                                                  • adik.01 Re: :):) 14.11.08, 09:40
                                                    mtkov napisał:

> adik.01 napisał:
                                                    >
                                                    > > Nie no nic na siłęsmile
                                                    > >
                                                    >
                                                    > Wiem i podzielam takie podejście do sprawy.
                                                    > A to, że akurat tak się sprawy układają i wychodzą takie zbieżności -
                                                    > to już co innego... wink

podzielam ten wyważony glos twój przyjacielu..

Ona_26 ten chłopak jest spoko oko nic tam nie kręc na boku z marianinho -
                                                    pobiegacie sobie przy okazji innym razem. spacer z mtkovem czeka
                                                  • ona26_pabianice Re: :):) 14.11.08, 09:47
                                                    wiem smile rozmowa nie jest kręceniem od razu..
                                                    Ale dzięki adik, że trzymasz rękę na pulsie smile
                                                  • ona26_pabianice Re: :):) 14.11.08, 10:01
                                                    mtkov napisał:

> Wiem i podzielam takie podejście do sprawy.
                                                    > A to, że akurat tak się sprawy układają i wychodzą takie
                                                    zbieżności -
                                                    > to już co innego... wink
                                                    >
                                                    Napiszę tam gdzie wczoraj smile
                                                  • mtkov Re: :):) 14.11.08, 10:29

>
                                                    >
                                                    > Napiszę tam gdzie wczoraj smile

Przyjąłem do wiadomości - przeczytam jak tylko będę mógł smile

---