Dodaj do ulubionych

Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory?

20.08.14, 16:44
Mój mąż, na co dzień jest biznesmenem, więc nosi garniaki i koszule. Poza tym w jego garderobie są praktycznie same czarne i białe ciuchy, nie chce nosić żadnych kolorów... byliśmy np. na wakacjach na Rodos, a on non stop w białych t-shirtach, jakby cały czas w jednym chodził... pomóżcie Panowie, da sie z nim cos zrobić czy nie? Jak do niego trafić?
Obserwuj wątek
    • kraaaker Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 21.08.14, 18:24
      Może kup mu poprostu jakieś kolorowe koszulki? tylko gladkie bez nadrukow pewnie bedzie wolal
      • sandriks Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 21.08.14, 19:03
        ma kilka i leżą na dnie szafki :(
    • 1lotjanek Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 21.08.14, 18:25
      Namów go, żeby zajrzał tutaj: janadamski.eu/
      • sandriks Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 21.08.14, 19:03
        a sio spamerze!
        • 1lotjanek Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 21.08.14, 21:33
          Nie chcesz, to nie. Szare i czarne ubrania też mogą być ładne. Trzeba tylko przywyknąć.
    • gucek_lbn Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 23.08.14, 16:56
      Też kiedyś nie nosiłem kolorów, zdawało mi się, że wyglądam w nich dziecinnie. Zapewne do różu go nie przekonasz, ale spróbuj może powoli np. od granatowego? I jeśli założy to koniecznie chwal, że świetnie w tym kolorze wygląda!
      • bazyli001 Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 25.08.14, 18:55
        gucek_lbn napisał:

> Też kiedyś nie nosiłem kolorów, zdawało mi się, że wyglądam w nich dziecinnie.
        > Zapewne do różu go nie przekonasz, ale spróbuj może powoli np. od granatowego?
        > I jeśli założy to koniecznie chwal, że świetnie w tym kolorze wygląda!

Metody i podchody, jak z dzieckiem :D
        • 1lotjanek Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 25.08.14, 20:02
          Cel uświęca środki
          • nigolla Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 26.08.14, 22:41
            1lotjanek napisał(a):

> Cel uświęca środki

To dwa. A raz, że czym jest facet jak nie dużym dzieckiem właśnie ;)
            • 1lotjanek Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 28.08.14, 22:03
              Z tym, to może lekka przesada. Ale ponieważ rzeczywiście bardzo wielu mężczyzn nie przykłada wagi do ubioru, to każdy sposób, żeby zmienili podejście - jest akceptowalny. Twierdzę się, że dużą rolę odgrywają różne blogi i fora dyskusyjne. Mam nadzieję, że mój blog janadamski.eu też się do tego przyczynia.
              • murasz16 Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 30.08.14, 23:26
                1lotjanek napisał(a):

> Z tym, to może lekka przesada. Ale ponieważ rzeczywiście bardzo wielu mężczyzn nie przykłada wagi do ubioru, to każdy sposób, żeby zmienili podejście - jest akceptowalny. Twierdzę się, że dużą rolę odgrywają różne blogi i fora dyskusyjne. Mam nadzieję, że mój blog janadamski.eu też się do tego przyczynia.

Jak się patrzy na niektórych facetów w tych ciasnych spodenkach to się człowiek zastanawia - dokąd zmierza ludzkość, serio.
    • murasz16 Re: Jak przekonać męża by ubierał sie w kolory? 28.08.14, 15:27
      A tak właściwie - po co? Skoro mu dobrze w niekolorowych ciuchach to niech nosi. Ma swój styl chłopak i tyle :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka