Dodaj do ulubionych

trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką?

14.09.16, 15:51
Jakie trampki wam się bardziej podobają? Takie zabudowane czy z odsłoniętą kostką? Chciałbym sobie kupić trampki - widzę, że ostatnio w ogóle moda na nie wraca chyba podobnie jak z grunge'em no i teraz nie wiem właśnie czy lepiej sobie kupić takie czy takie
Obserwuj wątek
    • szybujacy_39 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 14.09.16, 16:19
      Jak dla mnie zdecydowanie zabudowane, bo po prostu wyglądają lepiej - jeżeli mowa o trampkach z odsłoniętą kostką to jak dla mnie nie wyglądają zbyt ładnie. Ujmują elegancji i w ogóle niezbyt mnie interesują. A takie zabudowane to mi się kojarzą właśnie z latami 90 i słuchaniem Kurta Cobaina i Nirvany - ach te czasy <3
      • ichigo28 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 15.09.16, 11:02
        Nie wiem czy trampki w ogóle mogą być postrzegane jako eleganckie buty, ale też jakoś bardziej mi leżą zabudowane :) :) :)
    • nasume293 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 15.09.16, 10:32
      jak trampki zabudowane to nie takie po 10 zł w sklepie, bo to nie wygląda dobrze - bardziej już coś w tym stylu wojas.pl/produkt/19322/trampki-relaks-5502-51
      • yuba_nos Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 16.09.16, 13:33
        Fajne te trampki z wojasa, ale czy mi się wydaje czy one błyszczą? XD
        • at_o_mek Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 16.09.16, 14:30
          zgaduję, że po jednym tygodniu robienia pogo ten efekt może zniknąć :D :D :D
      • coleo-ptera Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 19.09.16, 15:10
        To jest jakieś tworzywo sztuczne?
        • nasume293 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 21.09.16, 14:09
          Nie - to jest najprawdziwsza skóra naturalna licowa. Super to wygląda, co nie? :D
      • pianistka101 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 17.01.17, 09:53
        nasume293 napisał(a):

> jak trampki zabudowane to nie takie po 10 zł w sklepie, bo to nie wygląda dobrze - bardziej już coś w tym stylu wojas.pl/produkt/19322/trampki-relaks-5502-51

Do tych szmacianych trampków raczej nie jestem przekonana ale takie skórzane to w sumie czemu by nie
        • nasume293 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 19.01.17, 13:50
          Wiesz co, ja szmaciane też lubię. Mam jeden conversy i są spoko ale takie skórzane są na pewno porządniejsze :)
    • bella_anja Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 15.05.17, 16:01
      zależy do czego chcesz nosić te trampki. Jak po pracy albo na jakims koncercie to się sprawdzą i takie i takie. Ale jak tylko do pracy, to raczej zabudowane, bo przynajmniej się nie musisz martwić, że ci skarpetki nie pasują, albo za bardzo wystają itp. Moja dziewczyna mi na to zwrócila uwagę, bo dla mnie nie było specjalnej róznicy:P
    • moszunian Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 24.05.17, 12:30
      ja bym kupił zabudowane, lepiej sie trzymają na nodze. Sprawdź sobie ofertę wojasa, mają skórzane, więc nie zniszczą się tak szybko. Zresztą kupowanie trampek za 10zł nie ma wieszego sensu. wojas.pl/media/product/main_img_18807.jpg
    • bovlage86 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 30.05.17, 14:04
      ale masz te czarne z wojasa? długo już w nich chodzisz?
    • nadialum Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 26.06.17, 09:21
      Krótkie są dobre do pokazywania kostki lub fajnych skarpetek, a do wyższych już raczej o skarpetki nie musisz się martwić bo nie będzie ich widac :)
    • makaron9206 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 03.07.17, 09:31
      Zdecydowanie wolę zabudowane. choć czasem się zastanawiam czy nogawke dać do srodka czy na zewnatrz.
    • nataliaoleszko Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 03.07.17, 16:04
      a moim zdaniem jeśli trampki to tylko białe i tylko z odsłoniętą kostką. Pasują dosłownie do wszystkiego - spodni, sukienek, szortów, spódniczek - do tego jeśli zainwestujesz kilka złotych więcej to są mega wygodne, więc możesz kupić takie trampki i jakieś sandały i całą wiosnę i lato przechodzisz w 2 parach butów, które do wszystkiego będą pasować, więc lepiej zainwestować i mieć dwie porządne pary, niż 10 par po 30 zł, w których stopy mają piekło :D ja ostatnio kupiłam takie wojas.pl/produkt/19368/biale-trampki-relaks-5503-57 i jestem mega zadowolona, bo nie są z materiału tylko ze skóry licowej, więc nie mam problemów z czyszczeniem :) i do tego są tańsze niż inne kultowe trampki
    • stylovi Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 09.07.17, 22:25
      zapraszam www.stylovi.eu.com o trampkach i nie tylko ;)
    • friend1967 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 18.07.17, 22:50
      Pozdrawiam elegantów w trmpelkach i tenisówkach. Trampki Converse zimowe to wspaniałe osiągnięcie współczesnej cywilizacji. Jeszcze trochę, a faceci w zimie będą chodzić w sandałkach. A Panie w butach rajtarskich z cholewami do krocza. Bardzo sensowne, naturalne i oczywiste. Pozdrawiam wielbicieli tego typu imitacji
    • martyn1990 Re: trampki - zabudowane czy z odsłoniętą kostką? 21.08.17, 10:23
      Ja rozwiązałam ten problem, bo kupiłam sobie dwie pary trampek w Wojasie - jedne zabudowane, a drugie odkryte. Akurat były jakieś promocje i ooo :) Kiedyś nosiłam tylko te zabudowane, ale z czasem się to zmieniło. Więc kupiłam takie krótkie wojas.pl/produkt/19368/biale-trampki-relaks-5503-57 i są suuuper !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka