Dodaj do ulubionych

Polacy ubieraja sie niemodnie?

09.02.06, 19:51
tak jak obserwuje chlopakow w Polsce jak chodza ubrani, to raczej mysle ze
moda to raczej niezbyt interesujacy dla nich temat. 90% nosi krotko
przystrzyzone wlosy, tak jakby sami co ktorys dzien razem z porannym goleniem
twarzy ostrzygli sobie wlosy na glowie. ciuchy zazwyczaj szaro-bure, bez
jakiejkolwiek estetyki. oby bylo cieple, mam wrazenie. a jesli juz to
dominuja ubrania sportowe albo tak zwane eleganckie. Czytaj: lakierki, biala
koszulka polo i czarne spodnie! Co to za moda przepraszam? zadnego wlasnego
stylu. assesoirs sa kompletnie nie uzywane. Fajne paski, torby, stylowa
bizuteria. Dziewczyny wariuja wrecz, aby byc atrakcyjne, a chlopaki nic. zero
stylu i klasy. Czy was to nie dziwi?
Obserwuj wątek
        • moped Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 09.02.06, 21:04
          a ktory z was sie codziennie myje?
          Jesli sie myjecie (prysznic) to dlaczego macie takie tluste wlosy?
          Dlaczego takie ubranie jest wasze przepocone?
          Dlaczego tak brudnie wygladacie na ulicy?

cos nie tak z tym stylem...zacznijcie od poczatkow...myjcie sie chlopcy :)))
        • pluteq Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 10.02.06, 09:17
          dyskutant81 napisał:

> typowa postawa konformistyczna. straszne! a gdzie indywiduum, wlasna
          > kreatywnosc i co za tym idzie stylowosc i moda? Ja sie z tym nie zgadzam! Nie
          > jestem taki jak inni i nie bede. I miedzy innymi potrafie to wyrazic przez
          > modne ciuchy.

A to już brzmi jak reklama benetona. Czy coś Ci się nie pomyliło? Modne ciuchy - to takie, które noszą wszyscy. Nosząc modne ciuchy upodabniasz się do wszystkich. To, że u nas akurat faceci nie są modni - wynika pewine trochę z lenistwa, trochę z braku wyczucia a troche z braku kasy.
          Koncerny produkujące modne ciuchy chcą żebyś myślał, ze dzięki ich ubraniom będziesz wyjątkowy...... wpadnij w sobote do Cienia, Prozaka czy Rdzy. Zobaczysz samych modnych - czy na prawdę będziesz wyjątkowy :>
      • matt.j Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 01.04.06, 00:08
        W życiu nie patrzę się jak ubierają się moi znajomi po to aby wyglądać tak
        samo. A w sklepach kupuje to co mi się podoba zupełnie niezależnie od tego co
        na topie.
        Fakt, że preferuje czarne kolory, jednak nie chodzę ubrany jakbym non stop na
        pogrzeb się wybierał ;P
    • zboy Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 09.02.06, 22:33
      Po pierwsze genialne forum :) brakowalo mi czegos takiego

W odniesieniu do topicu - owszem jest strasznie :D, jak popatrze po facetach z
      mojego otoczenia, to o tej porze roku dominuja polary :] az zal patrzec :P
      (jeden z moich znajomych prawie codziennie wystepuje :D w tej samej bluzie od
      zeszlego roku - wlosy deba staja :D)
      ja natomiast stwierdzam ze mam na punkcie ciuchow pierd**ca :D sorry za slowo
      ale inaczej tego nie okresle :P wydalbym wszystko co mam - z reszta bardzo lubie
      dbac o siebie (czyt. wydawac na siebie pieniadze) :] niedawno kupilem sobie
      blekitny sweter - nieskromnie stwierdzam ze bardzo dobrze mi w tym kolorze :]
      dziewczynom sie podoba natomiast kilku moich kumpli stwierdzilo ze taki
      "niemeski kolor" i ze oni by tego nie ubrali - no ale nie bede ich zmuszal do
      zmiany ich niesmiertelnych polarow i bialych t-shirtow na cos co w jakikolwiek
      sposob sie wyroznia. Na koniec dodam ze uwielbiam kolory: wspomniany blekitny,
      wszystkie odcienie brazu - szczegolnie te jasniejsze no i "kawa z mlekiem", cos
      czarnego tez moze byc - wszystko jednak musi byc w dobrym gatunku. Bardzo lubie
      rzeczy z Zary i Benettona. Na lato koniecznie len :)
        • dyskutant81 Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 10.02.06, 02:26
          o Jezu, ale sie usmialem, fajnie piszesz zboy. ja np. zare tez bardzo lubie i
          ogolnie uwazalem ja do niedawna za jeden z lepszych sklepow dla facetow.
          Stylowo, zawsze najnowsze trendy, w miare niedrogo i fajnie elegancko. kupilem
          tam miedzy innymi zabojczy czarny plaszcz cos z w stylu matrixa. ale ostatnio
          cos sie popsuli uwazam. nic tam nie moge znalezc. benetton to ze 3 lata temu
          lubilem, teraz wydaja mi sie te ciuchy po prostu nudne. za to uwielbiam D&G,
          (niestety za drogie), diesel, rare. ostatnio moim przebojem jest tez jack &
          jones. staram sie zawsze jakas przecene wyczaic. ostatnio bylem w tajlandii i
          kupilem swietne podrobki diesla oraz mojego ostatniego przeboju disquered.
          zabojcze maja ciuchy. H&M niestety rzadko ma cos fajnego, czasami na lato jakas
          koszulka, ale jakosciowo sa ciency.
          • dyskutant81 Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 10.02.06, 02:33
            chociaz tak na marginesie, to byloby juz super, zeby w Polsce w kazdym miescie
            byl choc ten H&M z duzym meskim oddzialem. moze wtedy te polary, kurtki
            adidasa, smieszne czarne skory, sweterki z gieldy, lakierki i ogolnie dresy
            odeszly w zapomnienie. choc powoli cos sie rusza: reserved (jaki jest taki
            jest) przynajmniej proponuje jakas alternatywe miejscowym sklepom sportowym.
              • dyskutant81 Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 10.02.06, 22:55
                te... moped... ja ci juz cos raz powiedzialem. wez ten swoj moped odpal i
                zjezdzaj. chyba nie wiesz o czym mowisz prostaku. z PGR-u to pewnie ty jestes,
                bo jakis taki strasznie zakompleksiony mi sie wydajesz. i ciagle cos o tych
                srodkach czystosci bredzisz. masz jakies problemy ze soba? z checia bym ci
                pomogl, ale z prostakami sie na szczescie nie zadaje.

3 maj sie chlopie. bedzie dobrze. musisz tylko pracowac nad soba.
    • pluteq Re: Polacy ubieraja sie niemodnie? 10.02.06, 09:13
      To ja nie wiem na kogo patrzysz :P W Krakowie jak w weekend na miasto to spotkasz samych pięknych i gładkich :P

Np. w sobote siedzieliśmy w pauzie i było trochę śmiechu z co poniektórych modnych (zarówno kobiet jak i facetów) - beeee od kiedy pauza jest modna :/

Wiesz - nie wszystkim wszystko pasuje. Ja np. bał bym się gdziekolwiek wyjść po zarzuceniu modnej fryzury - po prostu mi nie pasuje... zresztą jak połowie jej posiadaczy... ;)

A że sztruksy, flanela plus glany to nadal dla niektórych najmodniejszy ubiór - to fakt!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka