Dodaj do ulubionych

Koniec onlajnowego roku szkolnego tuż, tuż...

19.06.20, 00:01
I w związku z tym zgłaszam gorące zapotrzebowanie na Waszą pomoc :-) Dziewczęta, co można zaproponować na koniec roku bardzo oczytanej 12-latce (podczas pandemii przeczytała wszystko, co tu polecałyście i co nie jest fantasy, a nawet jeśli trochę było, to też czytała), co - 14 latkowi, który ostatnio przetrawił Cheruba i Młodego Samuraja, a generalnie lubi też książki o II wojnie światowej, a także - bardzo ważne! - co można kupić nauczycielkom, którym jestem niezmiernie wdzięczna, a które lubią a) biografie (polonistka, fajna, ciepła kobieta z ciętym językiem), b) książki w klimacie "Pod słońcem Toskanii" (pani bibilotekarka i od WDŻ, taka bardzo "mamowata" - a obie panie raczej konserwatywne? Bardzo Wam będę wdzięczna za wszystkie pomysły.
Obserwuj wątek
    • aggala Re: Koniec onlajnowego roku szkolnego tuż, tuż... 19.06.20, 11:12
      pszczolamaja napisała:

> , co można zaproponować na koniec roku bardzo oczytanej 12-latce (podczas pande
      > mii przeczytała wszystko, co tu polecałyście i co nie jest fantasy, a nawet jeś
      > li trochę było, to też czytała)

Mam bliźniaczy egzemplarz w postaci mojej 13-latki i ten sam problem;) Na razie zamówiłam "Balladę ptaków i węży" i czekam na drugi tom "Lustrzanny" (premiera zapowiadana na 1.07, będzie z lekkim opóźnieniem w papierze albo ebooku). Zastanawiam się nad "Young power" Justyny Sucheckiej, ale nie do końca jestem przekonana. Może ktoś z Was już czytał?
      A "Uziemieni" już byli wymieniani? Jeśli nie, to moja córka poleca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka