Dodaj do ulubionych

Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 ?

28.02.05, 17:22
Szczególnie do usera sedzina1, który napisał o takim poczęstunku czy może to
potwierdzić ?.
Czy częstowano kibiców alkoholem czyli piwem ?

pozdrawiam i proszę o informacje

Obserwuj wątek
    • sedzina1 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 28.02.05, 22:35
      Z tego co ja widziałam to pan Maćkowiak stawiał wszystkim kibicom piwo, nie
      wiem jak to się rozwinęło dalej.
      AAAA i jeszcze jedna ciekawostka. Wśród nawalających się ostatnio na meczu
      piłkarek kibiców zauważyłam co ciekawe kilku młodych piłkarzy pana Dzwonnika.
      Czyżby do innych celów też byli wykorzystywani, czy też to ich własna
      inicjatywa.
      • witekkk62 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 28.02.05, 22:55
        sedzina1 napisała:

> Z tego co ja widziałam to pan Maćkowiak stawiał wszystkim kibicom piwo, nie
        > wiem jak to się rozwinęło dalej.
        > AAAA i jeszcze jedna ciekawostka. Wśród nawalających się ostatnio na meczu
        > piłkarek kibiców zauważyłam co ciekawe kilku młodych piłkarzy pana Dzwonnika.
        > Czyżby do innych celów też byli wykorzystywani, czy też to ich własna
        > inicjatywa.
        Ludzie wytrzeżwiejcie wreszcie.Przecież życie w takim amoku jest
        nieznośne.Zaserwujcie sobie odrobinę wstrzemieżliwości.
    • pawwoj69 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 01.03.05, 00:33
      Kregi może mnie uważasz za człowieka ułomnego i do tego masz prawo
      Ale pani sedzina 1 nie wiem czy to jest była piłkarka sędzina czy inna związana
      ze środowiskiem sportowym osoba która wyłapuje tylko te fakty które chce
      zauważyć.
      Dziwnym trafem nie skomentowała faktu iż Maćkowiak po za kończonym meczu
      podszedł do kibiców drużyny przeciwnej i im podziękował za kibicowanie. A ze
      sytuacja przerodziła się w konflikt i służby porządkowe z nią sobie poradziły i
      Pan Witold rozmawiał z kibicami obu drużyn iż to nie ma sensu przemilczała.
      Takie jej prawo. Wszystko rozeszło się po kościach oprócz jednego faktu
      aresztowania kibica gości który wbiegł na boisko i chciał rozpocząć bójkę.
      Ale gdy emocje biorą górę to opisuje się fakty które stronie przeciwnej mogą
      przynieść szkodę .Mogę zrozumieć panią sędzina 1iż nadal chce wkładać kij w
      mrowisko ale sport to jest jedyna dziedzina naszego miasta która nas promuje na
      zewnątrz i powinniśmy jako obywatele wspierać to działanie z każdej strony. Ale
      nie po co lepiej rozdrapać ranę niech wedrze się gangrena. .
      Kregi nie wiem czy byłeś na meczu czy tylko znasz przebieg z opowiadań
      forumowiczów. Jeżeli nie to uwierzyłeś stronie która będzie negować wszystkie
      działania swoich oponętów w celu uzyskania swoich kożyści.
      Ale za nim osądzisz zapytaj się obu stron z przebiegu sytuacji, a potem
      wyciągaj wnioski.
      Gdyby nie kilka firm z naszego regionu to w naszym posranym mieście nic by się
      nie działo.
      Czy oto nam chodzi.
      Z tego naszego forum można by było stworzyć nie zły scenariusz SF i saga
      gwiezdnych wojen przy tym to neptek.
      Chciał bym szczerze się z Tobą się spotkać i na gruncie neutralnym
      porozmawiać w cztery oczy bo matka natura obdarowała mnie tylko możliwością
      rozmowy a nie pisania. Dla tego wolę wypowiadać swoje poglądy niż je pisać. A
      ludzie z zrzeszeni w Tym znienawiedzonym stowarzyszeniu potrafią słuchać i
      wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Ja jako wyjątek tego nie potrafię i
      podchodzę do niektórych spraw emocjonalnie sory nie potrafię nadstawić drugiego
      policzka taka moja natura. Jak ktoś splunie mi bez podstawnie w twarz nie
      powiem że deszcz pada tylko mu oddam tym samym.
      Napisał bym ci prawdziwy adres pocztowy ale to nie ma w tym momencie sensu.
      Jeżeli Tobie odwaga pozwoli to wystarczy że znajdziesz mój adres z tego forum i
      dasz mi znać czy chcesz się ze mną spotkać czy nie.
      Rozmowa da nam więcej korzyści nisz strat. Skończmy z bezpodstawnym opluwaniem
      się.
      Czekam na odp.

Gdy to czytam sam się nie mogę się zorientować o co chodzi a chodzi o
      rozżalenie osób które już nie decydują o sporcie w tym mieście i zostały
      odsunięte od kury która od czasu do czasu znosi złote jajka.
      A piszę to jako były sportowiec którego ducha sportowego zgasiły poczynania
      niektórych działaczy sportowych. W niektórych przypadkach żałuję ze się
      urodziłem za wcześnie a w niektórych że za późno.

Teraz napiszę coś dla ogółu forumowiczów możecie sobie mną wycierać buty jak
      ktoś napisał możecie pluć mi w twarz mogę być dla Was nikim macie do tego pełne
      prawo. Ale nie wyciągajcie zbyt pochopnych wniosków za nim nie poznacie
      osobiście osoby o której piszecie bo może się okazać iż ona wyciągnęła do nas
      rękę w sytuacji dla nas bez nadziejnej.

• kregi Re: Był ten alkohol czy go nie było. 01.03.05, 07:40
      pawwoj znow mi wmawiasz tego czego nie ma. Masz swoje poglądy szanuje je i nie
      uważam cie za ułomnego. Wysłuchałem jednej strony sedziny chciałem się tylko
      dowiedzieć PRAWDY czyli wysłuchać drugiej strony czyli Pana Witolda i nikogo nie
      opluwam CHCE PRAWDY.

Dlatego zadam proste pytanie jeszcze raz. Czy kibice częstowani byli alkoholem
      na meczu ?

Czekam na odpowiedz TAK czy NIE innej nie ma.

pozdrawiam

• sedzina1 Re: Był ten alkohol czy go nie było. 01.03.05, 16:00
            sorki, sorki, małe sprostowanie.
            Bo piwem kibice byli częstowani nie na tym meczu lecz na poprzednim. Dlatego
            śmiem uważać, że na tym ostatnim tyle się pokazało "tałatajstwa", bowiem
            liczyli oni może że sytuacja się powtórzy i znów ich ktoś popczęstuje.
            Zdziwiło mnie jednak to bardzo, że przez cały czas meczu nalenikibice biegali z
            jednego końca sali na drugi, szukając jakiś dziwnych okazali, a ochrona nikogo
            nie wyprowadziła do czasu aż się cała akcja zaczęła. Nigdy wcześniej nie
            widziałam takiej sytuacji, aby kibice w ten sposób się zachowywali. Niestety
            uważam że dużo winy jest tutaj ochrony, bo pijanych na taki mecz nie powinno
            się wpuszczać albo ich od razu wyprawadzać. A oni byli prowadzani m.in. przez
            p.Marcina Cecotkę. Wyglądało to żenująco, ale rpzecież wiele osób na sali to
            widziało, więc na pewno nie ściemniam. Znam też sportowców z naszego maista i
            śmiem zauważyć, że do grona pseudokibiców, często zresztą nawalonych zaliczają
            się piłkarze nożni trenujący u p. Dzwnnika. Dlaczego nikt nie wyciąga z tego
            konsekwencji. Wkurza mnie już ta sytuacja, każdy boi się krytyki, ale to nie są
            tylko wytyki ale również próba zwrócenia uwagi na to co niedobrego dzieje się w
            naszym miescie.
            Jeśli będziemy sobie tylko słodzić, to możemy sobie to robić codziennie, ale
            przede wszystkim powinniśmy wytykać własnie błedy, wyciągać z tego konsekwencje
            i pracować aby było lepiej. Pozdrawiam tych co się nie poobrażali.....
            • torus27 Re: Był ten alkohol czy go nie było. 01.03.05, 16:36
              Kurcze to ja chyba chodze nie na te mecze. Na poprzednim meczu rowniez nikt
              mnie niczym nie czestowal:(hmmm moze stoje w zlym miejscu. Chodze na pilke
              reczna od wilu lat jestem wiernym kibicem Piotrcovii. Od 1999 roku mozna by
              policzyc na palcach jednej reki opuszczone przez mnie mecze. Batrdzo sie ciesze
              ze znalezli sie w koncu ludzie ktorzy dali pieniadze na to zeby nasz klub nie
              upadl. Prawde mowiac nie mam bladego pojecia o czym mowi Sedzina1. Wiesz powiem
              Ci tylko ze bardzo latwo jest oczerniac, bardzo latwo. Pozdrawiam
              • sedzina1 Re: Był ten alkohol czy go nie było. 01.03.05, 17:11
                torus27, może ciebie ominęła ta przyjemność posmakowania piwka. Żałuj. Sory,
                ale taka jest prawda. Może zapytaj kolegów. Wiem co widziałam, ja piwa nie piję.
                To że ty tego nie widziałeś to nie znaczy że tego nie było. Może mi jeszcze
                napiszesz że nie było pijanych kibiców na ostatnim meczu i nie szurali. To nie
                tylko kibice gości szurali, bo każdy kto był widział dokładnie. A moze tobie
                chodzi właśnie o to żeby ta prawda nie wyszła na jaw. Takiego kina dawno już
                nie było.A może ty nie na te mecze chodzisz, co Klub Kibica.
            • witekkk62 Re: Był ten alkohol czy go nie było. 01.03.05, 17:20
              Sorki,sorki prostuj dalej bo masz z czego.Nie nazywałbym "tałatajstwem"nikogo z
              obecbych na meczu.Zresztą y byłaś na innym skoro ciągle oglądałaś biegających
              pod przywództwem Pana Cecotki ludzi.Aż dziw,że w poszukiwaniu wódki parkietu
              nie zrywali.Pokazałem Twoje teksty i Prezesa00 mojej żonie,która tez była na
              meczu.Westchnęła tylko i niech to bedzie komentarz.
              • prezess00 Re: Był ten alkohol czy go nie było. 01.03.05, 19:24
                A zresztą co mnie obchodzi wasz dziewczynki , które i tak juz zleciały z ligi.I
                nie ukrywam,że baardzo,ale to baardzo mnie to cieszy. To sponsorowanie to
                przedwczesna kampani wyborcza-jestem tego pewien.A to sponsorowanie wygląda
                tak,że część piłkarek dostaje stypendia z Urzędu Miasta.A to , że piłkarce
                meczu Maćkowiak daje pare śmierdzących na kilometr stówek uważa się za wielki
                sponsoring...Panie Maćkowiak-zniknij pan z życia tego miasta.Wyjedz pan na pół
                roku jak najdalej stąd i zastanów się nad swoim życiem,a potem ewentualnie
                możesz wrócić.Poza Twoją żoną , córką i oczywiści wice-prezydentem Czaplą nikt
                nie potrzebuje takich parszywych i fałszywych ludzi w tym mieści.
                Pozdrawiem p.Witku i naprawde prosze sie zastanowić nad swoim postępowaniem.
                PS> To miasto nie będzie się nigdy nazywało Maćkowiak czy ROKA Trybunalska
                tylko zawsze będzie to PIOTRKÓW TRYBUNALSKI!!! Miasto z przyszłością , bogate
                przeszłością!
    • hatalay Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 01.03.05, 18:52
      Też chodzę na mecze. Też cieszę się, że dzięki kilku ludziom jest wreszcie kasa
      dla piłkarek. Fajnie, że p. Maćkowiaka stać na gest ufundowania piwa po
      wygranem meczu naszych piłkarek. Ja piwa nie wypiłem, ale wiem, że po meczu ze
      Zgodą postawił kibicom po piwie. Kibice byli zadowoleni, ale nie nawaleni.
      Natomiast co do meczu z Montexem to widziałem grupy pijanych kibiców prowadzone
      na smyczy przez p. Marcina Cecotkę. Sam wlewał im w gardła piwo i wódkę, jeśli
      któryś nie chciał pić, to bił takiego delikwenta do nieprzytomnoiści aż ten w
      końcu wypił. To przywódca tej grupy to on rozpija piotrkowską młodzież w tym
      piłkarzy p. Dzwonnika! Nie wolno wpuszczać takich antychrystów na mecze!
      • hatalay Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 01.03.05, 18:58
        hatalay napisał:

> Też chodzę na mecze. Też cieszę się, że dzięki kilku ludziom jest wreszcie
        kasa
        >
        > dla piłkarek. Fajnie, że p. Maćkowiaka stać na gest ufundowania piwa po
        > wygranem meczu naszych piłkarek. Ja piwa nie wypiłem, ale wiem, że po meczu
        ze
        > Zgodą postawił kibicom po piwie. Kibice byli zadowoleni, ale nie nawaleni.
        > Natomiast co do meczu z Montexem to widziałem grupy pijanych kibiców
        prowadzone
        >
        > na smyczy przez p. Marcina Cecotkę. Sam wlewał im w gardła piwo i wódkę,
        jeśli
        > któryś nie chciał pić, to bił takiego delikwenta do nieprzytomnoiści aż ten w
        > końcu wypił. To przywódca tej grupy to on rozpija piotrkowską młodzież w tym
        > piłkarzy p. Dzwonnika! Nie wolno wpuszczać takich antychrystów na mecze!
        Oczywiście to co tu napisałem to żart. Może głupi, ale jak wszedłem na forum to
        zobaczyłem, że tutaj piszecie same głupoty więc chciałem się dostosować. Ha ha
        ha.
      • kregi Re: Manipulacja i gmatwanie Gratulacje 01.03.05, 19:15
        Chciałbym podziękować userowi sedzina, ja cie dobrze zrozumiałem, kibice byli
        czestowali piwem, a na nastepny mecz przyszli już wszyscy którzy tym
        poczestunkiem byli zainteresowani.

User hatalay jest przykładem manipulowania i gmatwania dyskusji co widać na
        każdym kroku, być może powstał na potrzeby tej dyskusji.
        Mam tylko nadzieje że ludzie którzy nas czytają wyciągną odpowiednie wnioski.

pozdrawiam
        • hatalay Re: Manipulacja i gmatwanie Gratulacje 01.03.05, 19:45
          Nie kregi. Ja po prostu chodzę na mecz i widzę co tam się dzieje. Nie mam nic,
          obsolutnie nic wspólnego ani z p.Maćkowiakiem ani p.Cecotką ani z p.Laskowskim.
          Oni mnie ani ziebią ani grzeją, ale klub Piotrcovia obchodzi mnie bardzo,
          kibice zresztą także. To chyba nic złego jeśli ktoś ze sponsorów po wygranym
          meczu stawia piwo kibicom? Natomiast dziwię się Wam, którzy piszecie tutaj
          takie dziwne rzeczy.
          • vinci2 Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdz...... 01.03.05, 20:15
            Hatalay na Twoje zdanie "To chyba nic złego jeśli ktoś ze sponsorów po wygranym
            meczu stawia piwo kibicom?" wtrące Ci cytat Art 14 Ustawy o wychowaniu w
            trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

"Art. 14. 1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:
            1) na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych,
            opiekuńczych i domów studenckich,
            2) na terenie zakładów pracy oraz miejsc zbiorowego żywienia pracowników,
            3) w miejscach i w czasie masowych zgromadzeń,
            4) w środkach i obiektach komunikacji publicznej,
            5) skreślony,
            6) w obiektach zajmowanych przez organy wojskowe i spraw wewnętrznych, jak
            również w rejonie obiektów koszarowych i zakwaterowania przejściowego jednostek
            wojskowych.
            2a. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych na ulicach, placach i w
            parkach, z wyjątkiem miejsc przeznaczonych do ich spożycia na miejscu, w
            punktach sprzedaży tych napojów.
            1a. skreślony,
            2. skreślony.
            3. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów zawierających więcej
            niż 18% alkoholu w ośrodkach szkoleniowych.
            4. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów zawierających więcej
            niż 18% alkoholu w domach wypoczynkowych.
            5. Sprzedaż, podawanie i spożywanie napojów zawierających więcej niż 4,5%
            alkoholu może się odbywać na imprezach na otwartym powietrzu tylko za
            zezwoleniem i tylko w miejscach do tego wyznaczonych.
            6. W innych nie wymienionych miejscach, obiektach lub na określonych obszarach
            gminy, ze względu na ich charakter, rada gminy może wprowadzić czasowy lub stały
            zakaz sprzedaży, podawania, spożywania oraz wnoszenia napojów alkoholowych.
            7. Minister właściwy do spraw transportu oraz minister właściwy do spraw
            gospodarki morskiej, w drodze rozporządzenia, określą zasady i warunki
            sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych na morskich statkach
            handlowych w żegludze międzynarodowej, w pociągach i samolotach komunikacji
            międzynarodowej oraz w międzynarodowych portach morskich i lotniczych.
            8. Minister właściwy do spraw zagranicznych określi, w drodze rozporządzenia,
            wypadki i okoliczności, w których, uwzględniając zwyczaje międzynarodowe,
            dopuszczalne jest podawanie i spożywanie nieznacznej ilości napojów alkoholowych."

Częstowanie alkoholem po meczu to jest coś złego, wiesz czemu??
            Bo jest to niezgodne z prawem!!
            Tu masz link gdybyś chciał się dokładnie zapoznać z powyższą Ustawą:
            www.silesia-region.pl/kopm/ustawa1.html
    • prawica1 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 01.03.05, 23:45
      Do uera sedzina1 vel demetra.NIe wiem o co Ci chodzi.Doszukujesz się złego
      zachowania kibiców,złej pracy ochrony,negujesz sponsorów słowem mówiąc nic Ci
      nie odpowiada.Będąc w Niemczech na meczu piłki ręcznej w hali sportowej
      wypełnionej po brzegi kelnerki roznosiły piwo i lało się strumieniami.Mecz był
      wspaniały,a doping super.Jesteśmy w jednej Europie i gdyby oni przeczytali
      twoje posty to by potraktowali,że coś z tobą nie tak.MOże masz jakieś problemy?
      Przychodze na mecze piłkarek i piłkarzy i nie spotykam tam piłkarzy Concordii,a
      to dlatego,że jak mi wiadomo w tych godzinach rozgrywają swoje mecze ligowe
      bądź sparingowe(prasa sportowa ma pretensje o rozgrywanie meczów w tych samych
      godzinach).Jeśli znasz sportowców z jakiejkolwiek dyscypliny to możesz ich
      wymienić na tym forum,a prasa ich nie oszczędzi...
      • pawwoj69 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 02:32
        Możecie na mnie psy wieszać opluwać wycierać sobie mną buty i inne robić rzeczy
        które wam myśl go głowy przyniesie. To na mnie nie zrobi żadnego wrażenia.
        Prawdo podobnie od pierwszej klasy do trzeciej nie byliście szykanowani bici i
        obrażani tylko z jednego powodu iż odstępowaliście od innych dzieci że
        jesteście leworęczni. Nawet sobie tego nie wyobrażacie jaką krzywdę można
        wyrządzić dziecku które po malutku wchodzi w normalne życie. Nikt wam nie
        przywiązywał ręki i nie zmuszał was do pisania prawą bo nią zawsze pisaliście.
        A najgorsze było nastawienie nauczyciela całej klasy przeciw ułomnemu czyli
        mnie piszącego lewą ręką.
        Pamiętam i będę pamiętał jak Pan Grzegorz Tomczyński (jestem mu wdzięczny i
        będę do końca życia) pod koniec 4 klasy przyszedł do mojej szkoły nr 9 i robił
        nabór do klasy sportowej o profilu piłki ręcznej .Nie wiem naprawdę jak
        przeszedłem testy , ale ze względu na moją ułomność bycia lewo ręcznym do tej
        klasy się dostałem. Był to mój największy sukces jako dziecko tym bardziej iż
        koledzy ( oprócz jednego który dostał się do klasy sportowej w szkole nr 18 o
        profilu piłki nożnej) i koleżanki z klasy po nastawieniu przeciwko mnie
        wypowiadali osąd abym się nie wysilał na testach bo i tak nie mam szans. Do
        klas sportowych dostało się nas dwóch. To była moja wygrana. Moja wdzięczność
        i determinacja była tak śilna że zostałem doceniony spowodował iż przez może
        dwa lub trzy lata byłem kapitanem drużyny i na niektórych turniejach królem
        strzelców. Mieliśmy zajebistego trenera który czuł to tak samo jak my, był
        starszym bardziej doświadczonym czynnym zawodnikiem. Ale to wszystko było
        zbyt piękne aby mogło funkcjonować dalej. Układy pieniądze lepsze jutro
        działaczy spowodowały że zespół zaczął się rozpadać. Zmiana trenera bo
        układy.Tera to tak rozumiem. Działaczy własna prywata doprowadziła do tego że
        się rozpadliśmy , my zgrana ekipa która doszła do mistrzostw polski wygrała
        makro region po zaciętych bojach (czyli byliśmy jedną z 8 drużyn w Polsce)a
        może i byli byśmy mistrzami ale turniej się nie odbył bo w tym okresie był
        zjazd partii .Artuże, Piotrze, Sławku, Witku, Robercie i drugi Robercie Tomku i
        inni koledzy z drużyny TO SE NE WRATI ale było piękne i warto było.
        Wracam do tych pięknych chwil bardzo często.
        Chwil w których robiliśmy to dla bycia najlepszymi piłkażami a nie dla
        pieniędzy.
        Więc proszę was ludzi którzy na sporcie się dorobiliście a teraz zostaliście
        odsunięci i opluwacie wszystkich którzy chcą tą dziedzinę życia doprowadzić do
        normalności odpuście sobie.
        Dla czego ja nie boję się zabrać dzieci na mecz Piłki Ręcznej czuję się
        bezpieczny.
        Traktuję to jak dobrą rozrywkę rodzinną
        A wy nie.
        Dlaczego chcecie doprowadzić do tego aby drużyny nasze grały przy pustych
        widowniach tego nie jestem w stanie zrozumieć!
        Atmosfera na meczach jest fajna i mam nadzieję iż będzie nadal.
        Nie zepsujmy tego.
        Każdy z nas jest człowiekiem nie spełnionych nadziei, ale czy zastanówmy się
        nad tym iż coś nam nie wyszło daje nam prawo krytyki ludzi którzy to robią z
        zamiłowania nie dla pieniędzy.
        Nie wylewajmy dziecka z kąpielą?
        Może napisałem to bez składu i ładu, w kilku miejscach myśl mi uciekła nie
        jestem humanistą i nim nigdy nie będę , popełniłem wiele błędów ortograficznych
        za które bardzo przepraszam.
        Jestem dysortografikiem następna moja ułomność. Nie każdy może urodzić się
        doskonały.
        Przepraszam wszystkich którzy z moich wypowiedzi wyłapali tylko błędy
        ortograficzne i na tej podstawie mogli jechać po mnie jak chcieli.
        Ale morał miał być taki czysty sport może niektóre dzieci nauczyć zdrowej
        rywalizacji wyleczyć z kompleksów ,daje możliwość zagospodarowania wolnego(nie
        myślenie o głupotach)czasu, a co za tym idzie wychować na prawych obywateli ?
        Panie Witoldzie Panie Dariuszu i inni przepraszam jeżeli nie wymieniłem z
        imienia nie przejmujcie się że psy na was wieszają RÓBCIE SWOJE BO WIEM ŻE
        ROBICIE TO DLA DZIECI.
    • prawica1 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 09:06
      Drodzy Panowie Vinci 2 Kregi(może to jedna i ta sama osoba)na meczach piłki
      recznej dzięwcząt nie widuję was(domyślam się, kto wy jesteście). Powoływanie
      się na ustawę jest chybione dlatego, że nikt nie sprzedaje, nie podaje, a tym
      bardziej nie spożywa alkoholu podczas meczu, co sprzeczne byłoby z ustawą.
      Gdzie tu mowa o przestępstwie- to zwykłe czepianie się i podawanie faktów,
      których ja nie widziałem. Przy Hali Sportowej znajduję się restauracja i po
      meczach czasami sam do niej zaglądam, spożywam piwo, bądź wypijam kawę i nie
      widzę w tym cywilizowanym zwyczaju nic dziwnego!
        • tygrys999 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 12:26
          Miał rację witekkk62,że ty już wiesz wszystko.Olał cię więc się
          wściekasz.Danuta,my wiemy,że iloraz inteligencji każdego z was przekracza 15000
          dlatego masz problem ze zidentyfikowaniem tego do kogo piszesz.Vinci zanim
          kogoś gdzieś odeślesz naucz się czytać ze zrozumieniem.pzdr i przechodzę na
          pismo obrazkowe.
          • torus27 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 12:37
            Niestety od jakiegos czasu to forum robi sie zalosne. Wy wszyscy nazywacie sie
            lokalnymi patriotami i chcecie jak najlepiej dla naszego miasta, tymczasem w
            jaki sposobmmowice o sportowej wizytowce naszego miasta. Nie mam nic wspolnego
            z p.Mackowiakiem wiec nie mam powodow aby tego pana bronic, ale na meczu nie
            widzialem aby ktos rozdawal piwo kibicom. Nieznam Was ktorzy tu piszecie, ale
            wydaje mi sie ze jestescie ludzmi ktorzy sie czegos boja. Z Waszych postow
            mozna wywnioskowac ze odsunieto Was od wladzy ktora tak kochacie i jestescie
            tym baaardzo sfrustrowani. Pewni zachwile mnie tez obczernice, ale to nic. Ja
            swojej prywaty nie zalatwiam na forum publicznym. Pozdrawiam
          • kregi Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 13:58
            Nie Tygrysie nie wściekam się :-)). Raczej dla mnie ta sytuacja to farsa, nie
            sposób dowiedzieć się prawdy.
            A gdyby Pan Witold odpowiedział typu "Nie było nigdy żadnego piwa na meczu"
            Nie byłoby żadnej dyskusji. Ale tak, odpowiedzi nie ma.
            Mysle że olewanie i obrażanie kogoś jest sprawą prostą też dla Ciebie tylko kto
            Cie potraktuje kiedyś poważnie jak będziesz używal tylko epitetów.

pozdrawiam
            • sedzina1 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 14:17
              Czytam te wasze wypowiedzi i chyba chce mi się wyć. Ludzie, takie forum ma
              przecież za zadanie zrócić uwagę na problem, a potem można wspolnie spróbować
              go rozwiązać. Może co niektórzy nie chodzili wcześniej na mecze, i nie wiedzą
              że podając komuś piwo po meczu, zyska się jego sympatię ale tylko chwilową.
              Fajnie, jeśli ktoś chce częstować niech częstuje, tylko proszę potem nie pisać
              w gazetach, że jest zapotrzebowanie społeczne na taki czy inny sport. Bo to już
              będzie obłuda. A takie teksty słyszymy od lat, że na pewne dyscypliny sportu w
              naszym mieście jest zapotrzebowanie społeczne. Każdy sport nawet pici polo na
              boso można sprzedać trzeba mieć tylko kasę. A kasę dają sponsorzy, a w naszym
              mieście nestety układy polityczne czy też rodzinne. I na pewno tak jest w
              wielu miastach. A to niestety jest chore, bo nie daje równości wszystkim
              dyscyplinom. I wiadomo że sprawiedliwości nie ma, nie było i nie będzie. Więc
              jeśli ktoś na forum ma ochotę napisać, że to czy tamto mu się nie podoba, to
              nie znaczy przecież, że trzeba od razu mu powiedzieć że jest be, bo powiniem
              widzieć tylko dobre rzeczy. Obudźmy się i zapytajmy, czego chcemy, czy chcemy
              aby był spokój na meczach, aby nie było pijanych /bo kto ich wpuścił/, byśmy
              oglądali widowiska sportowe a nie walki uliczne. Pozdrawiam wszystkich.
              PS> A tak poza tym to piwo było stawiane po meczu, a wśród kiiców Klubu Kibica
              widziałam piłkarzy niestety, co nie znaczy że akurat wszyscy o tej samej porze
              grają mecze, podobno klub szkoli ich setki.
              Rolą klubów jest między innymi to aby zadownicy byli również wizytówką na
              zewnątrz i niech może kogoś to boli, ale taka jest prawda. Przerażajace jest to
              że nie tylko zawodnicy ale i zawodniczki piją alkohol nie tylko w domowych
              pieleszach, ale i oficjalnie w restauracjach czy barach. To chyba nie jest
              sportowa postawa.
              • prawica1 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 16:29
                Droga sedzina1 vel demetra(czytaj pani Doroto).Zapoznałem się z wszystkimi pani
                postami i chcę stwierdzić,że to co pani wipisuje to pomówienia i stek
                kłamstw.Czepia sie pani wszystkiego używając płytkich argumentów.Po pierwsze
                czepia sie pani pana Maćkowiaka,który namówił do sponsoringu kilka firm i chce
                przeznaczać z własnej kieszeni pieniądze na piłke ręczną dziewcząt(rocznie
                kilkaset tysięcy złotych),gdzie znajdziemy drugiego takiego człowieka,który
                będzie chciał dawać.
                • prawica1 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 16:44
                  Pani posty mogą spowodować,że ci ludzie wycofają się ze sponsoringu,a wtedy
                  padnie piotrkowska piłka ręczna w wydaniu pań.Dlaczego atakuje pani Marcina
                  Cecotke??Chyba dlatego,że żona jego jest piłkarką,a on dziennikarz wie co to
                  znaczy dobra atmosfera w koło sekcji.Spotyka sie zkibicami,organizuje
                  ich,namawia do kulturalnego dopingu,bo zależy mu na tym aby dziewczęta
                  utrzymały się w pierwszej lidze.Najwięcej jednak przyczepia się pani do pana
                  Dzwonnika.Jak wiemy od kilku lat wraz z grupą działaczy wyprowadził klub z
                  długu,znany jest z silnej ręki i nieprawdą jest,że jego zawodnicy chodzą z
                  grupą kibiców dziewcząt na na mecze Piotrkowi i razem piją.zarzucam pani
                  kłamstwo.-Po pierwsze-na ostatnich meczach dziewcząt i chłopców był Dzwonnik
                  Po drugie-Pytlos czy Ziębakowski znaja zawodników i gdyby była taka sytuacja to
                  Dzwonnik by się o tym dowiedział
                  Po trzecie-gdyby miało miejsce zdarzenie z udziałem piłkarzy Dzwonnika,a to
                  jest facet bezkompromisowy wyrzuciłby ich natychmiast,co w przeszłości pokazał.
                  Mam prośbę.Skoro znasz zawodników to wymień ich z nazwiska,ale ty nie znasz i
                  tylko głupoty wypisujesz.I jeszcze jedno.Na zawodach sportowych w kometke nie
                  ma takich problemów jak podczas meczy z udziałem zespołów ligowych,bo tam nie
                  ma kibiców.
            • tygrys999 Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 14:41
              Jak to nie sposób.Już znasz prawdę nie na meczu a po meczu.Nie wlewał ani on
              ani Pan Cecotka.Poza tym nie tylko piwo,bo ono jest dla dorosłych.Młodsi pili
              napoje.I tak z kolejnej przez was wymyślonej afery zrobiła się wielka
              kupa.Nawet nie potraficie skromnie przemilczeć faktu iż kolejny raz
              obrzuciliście Piotrkowian bezkarnie błotem.Swoją drogą ciekawe gdzie dla
              odmiany dostrzegłeś epitety.Znowu problem z identyfikacją nadawców?Wstydżcie
              się,tak po prostu po ludzku wstydżcie się,jeżeli wiecie co to znaczy.Jak tam
              Vinci uczysz się czytać ze zrozumieniem?Jeżeli masz kłopoty poradż się Taty.
                • hatalay Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 18:28
                  Śmieszny jest ten kregi. Coś mi się wydaje, że zieje nienawiścią do
                  p.Maćkowiaka. Przeszkadza mu, że Wiotld M. miał gest i kupił piwo kibicom po
                  wygranym meczu. Nie wie, że w restauracji to piwo mozna kupić a nawet wypić? A
                  że restauracja mieści się tam gdzie hala sportowa, to kibice mieli bliżej. Coś
                  musi być w tym Maćkowiaka, że tak go niektorzy tutaj zwalczają. Ciekawe czy
                  powie mu to któryś z was prosto w twarz? No, jak? Powie? Nie powie. Dlaczego?
                  Bo pewnie jest tchórzem. Jakie to proste, nie? Chyba, że się mylę. Wtedy
                  przeproszę. Teraz tylko pogardzam tchórzykami.
                  • kregi Re: Czy na meczu lało się piwo do usera sedzina1 02.03.05, 21:20
                    hatalay nie jesteś pierwszy który mówi mi, że nienawidze Pana Witolda i
                    przestałem tym się przejmować wiesz dlaczego ? Bo ludzie którzy mi to zarzucają
                    nie mają już innych argumentów.
                    Powiem ci tak szczerze to co dla ciebie wydaje się cool, to ja byłem w szoku.
                    hatalay powiedziałeś że sprawy klubu obchodzą cię bardzo, czy ty nie widzisz że
                    niektórzy kibice którzy tam byli mieli gdzieś klub, przyszli po coś innego. Czy
                    nie dostrzegasz różnicy miedzy takimi kibicami ?
                    ja wiecej bym cenił 5x hatalajów niż 50xkibiców którzy przyszli tam na piwo.
                    Różnica jest taka że za piwo ci sami kibice bedą za przeciwna drużyną a 5
                    hatalajów bedzie zawsze wiernych.

Pomyśl teraz co by się stało jakby po meczu Widzewa z Legią ktoś podal kibicą
                    alkohol ? Ja ci odpowiem by była jatka jakich mało i każdy to wie nawet ty.

Dobrze że jesteś wiernym kibicem i dla mnie hatalay nie jesteś smieszny

pozdrawiam
              • vinci2 Znów brak odpowiedzi Tygrysie, a może kociaku???? 03.03.05, 10:54
                Znów nie odpowiedziałeś na mojego posta!!!!
                Ze zrozumieniem tego co czytasz masz problem Ty kolego.
                Jeśli to co piszę sprawia problem Twoim szarym komórkom, błagam nie odpowiadaj
                bo wypisujesz idiotyzmy, które świadczą o tym że jesteś "misiem z małym rozumkiem".

Powtórzę Ci jak najprościej potrafię.
                Ja nie napisałem że było piwo na meczu, że byli pijani kibice bo nie byłem na
                tym meczu.
                Czy pili czy nie NIE WIEM!!!!!
                Odpowiedziałem hatalayowi że częstowanie piwem w miejscu publicznym narusza
                powyższą ustawę o wychowaniu w trzeźwości (pewnie tej w ogóle nie zrozumiałeś).
                To ON napisał, że kibice byli częstowani piwem.

Więc następnym razem zanim odpowiesz poproś kogoś aby ci tekst wytłumaczył, a
                następnie dopiero odpowiadaj, chyba że chcesz żebym specjalnie dla Ciebie gify
                tworzył ;D
                • tygrys999 Re: Znów brak odpowiedzi Tygrysie, a może kociaku 03.03.05, 11:19
                  Znowu się wymądrzasz zamiast przeczytać teksty ze zrozumieniem.Nie interesuje
                  mnie odpowiadanie czy polemizowanie z gościem,który sobie"z gęby trampka
                  robi".Jesteście kolego mistrzami żonglowania pomówieniem i nie chce mi się z
                  wami polemizować.Już sami ewoluujecie w kierunku poznania prawdy.Cóż z
                  tego.Oszczerstwa już padły.Piwo po meczu w miejscu do tego przeznaczonym może
                  pić każdy i nie ma tu nic więcej do rozumienia kolego przemądrzały.
          • vinci2 Najpierw przeczytaj, a poźniej wypisuj głupoty.... 02.03.05, 20:39
            Tygrys jeśli masz problemy ze zrozumieniem mojego postu proponuję zacząc od
            lektury książki pt. "Mam sześc lat".
            Odpowiadałem hatalayowi że podawanie piwa na meczu jest niezgodne z prawem, a to
            że tak było napisał ON.
            Więc najpierw przeczytaj, a poźniej komentuj.
            Chyba to raczej ty masz problemy ze zrozumieniem więc moze będę Ci gify wysyłał!!!!
      • vinci2 Czytać, a zrozumieć dwie różne sprawy.......... 02.03.05, 20:42
        To napisał hatalay, że piwo było podawane więc proszę kierować uwagi do niego.
        Ja tylko odpowiedziałem że to jest niezgodne z prawem, bo on nie widział w tym
        nic złego.

LUDZIE czytajcie ze ZROZUMIENIEM bo chyba jesteście tą samą osobą mającą
        problemy z interpretacją!!!!!!!!
              • kregi Re: No chyba, że jest to ..... 05.03.05, 08:59
                Szantaż prawica1 ? Proponuje abyś zmienił nick, bo przynosisz wstyd ludzią o
                prawicowych poglądach.

Nie masz argumentów na temat wątku czepiasz się ludzi którzy wyrazają swoją
                opinie. Proponuje mi też załóż teczke i zmien nick na SB.

wstyd

pozdrawiam

• prawica1 Re: No chyba, że jest to ..... 05.03.05, 10:59
                  Drogi kregi! Znasz przysłowie "Uderz w stół....."? Dziś prawda jest taka , że
                  środowisko prawicowe jest wąskie i zdminowane przez osoby p.Rżanka ,
                  pBłaszczyńskiego, które splendoru nam nie przynoszą. Czas abyśmy my , ludzie
                  głęboko wierzący rozejrzeli się dookoła i poszukali nowych , młodych ,
                  niezmanierowanych twarzy.Wystarczy wstydu jaki przynosi M.Rżanek , który
                  wykorzystuje obecność w Radzie do realizacji partykularnych interesów (MZGK,
                  MOPR stadion "Piotrkovii")Czas abyśmy podziękowali p.Błaszczyńskiemu za wstyd ,
                  który spadł na prawą stronę w związku z jego zaangażowaniem w PCK. Dlaczego
                  piszesz , że ja ujmuję prawej stronie swoimi postami? Ja chcę oczyszczenia
                  naszego środowiska , między innymi z tych panów.Są młodzi na których trzeba
                  postawić np. Kuba Chwalny. A swoją drogą chciałem zmienić temat , a tobie
                  puściły nerwy!!!!!!!!!!!!!!
                  • kregi Re: No chyba, że jest to ..... 05.03.05, 12:34
                    Nie pusciły tylko nie lubie szantaży, a tak to zabrzmiało.
                    Przepraszam cię, ale złożyłem sobie przyrzeczenie że nie dyskutuje o polityce do
                    poniedziałku. Wrócimy do tematu w poniedziałek, jak założysz odpowiedni wątek z
                    przyjemnością się dołącze bo masz sporo racji w tym ostatnim poscie.

pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka