Dodaj do ulubionych

Znów wątek o policji w PT

19.07.05, 20:18
Jeszcze chyba nie wyjasnili do konca wątku z paliwem a tu prosze znaleziono na
szczelnicy w PT dwa tysiące sztuk amunicji bojowej,
wiadomosci.onet.pl/1132896,11,item.html
Nieoficjalnie radio łódz twierdzi ze amunicje zostawili policjanci ktorzy pili
alkohol podczas ćwiczeń.

Jaja z tą policją w PT jak cholera a tu jakies dokumenty wyrzucili a tu paliwo
znika a tu zostawiają amunicje po pijaku. Mysle ze są na topie.

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kamikaze_pkow1 zjawila sie zjawiona 19.07.05, 23:01
      zjawiona to szczerze mowiac (piszac) gorsze sa twoje wypociny i "przemyslenia"
      niz jakas tam literowka kregiego. Czepiasz sie PIERDÓŁ (dobrze? ó z kreską?) a
      sama piszesz tak plugawym jezykiem ze nie idzie scierpiec.
      Jakby ci to delikatnie powiedziec? Po prostu zasmieciasz niniejsze forum.
      • zjawiskowa Re: zjawila sie zjawiona 19.07.05, 23:05
        kamikaze_pkow1 napisał:

> zjawiona to szczerze mowiac (piszac) gorsze sa twoje wypociny i "przemyslenia"
        > niz jakas tam literowka kregiego. Czepiasz sie PIERDÓŁ (dobrze? ó z kreską?) a
        > sama piszesz tak plugawym jezykiem ze nie idzie scierpiec.
        > Jakby ci to delikatnie powiedziec? Po prostu zasmieciasz niniejsze forum.

Powiem ci coś, ale muszę pomyśleć, jak najdelikatniej to uczynić.
        Już wiem! Wal się!
      • zjawiskowa Witaj w Klubie Analfabetów! 19.07.05, 23:09
        kamikaze_pkow1 napisał:

> zjawiona to szczerze mowiac (piszac) gorsze sa twoje wypociny i "przemyslenia"
        > niz jakas tam literowka kregiego. Czepiasz sie PIERDÓŁ (dobrze? ó z kreską?) a
        > sama piszesz tak plugawym jezykiem ze nie idzie scierpiec.
        > Jakby ci to delikatnie powiedziec? Po prostu zasmieciasz niniejsze forum.

Szczere gratulacje. Dołączyłeś do wcale pokaźnego Klubu Analfabetów,
        działającego na tym forum. Wybraliście już komisję rewizyjną i sąd koleżeński?
        A ile wynosi miesięczna składka członkowska?
    • noname10 Re: Kregi szczał. 19.07.05, 23:10
      Zjawiskowa, hamuj swoje emocje, czy publicznie też tak bluzgasz i "rzucasz
      mięsem ? Może Kregi jest dyslektykiem, ale Ty na pewno jesteś nieokrzesaną babą
      (delikatnie mówiąc).
      Moderatorze proponuję wyciąć wypowiedź Zjawiskowej, wątku szkoda.
      • zjawiskowa Re: Kregi szczał. 19.07.05, 23:13
        noname10 napisał:

> Zjawiskowa, hamuj swoje emocje, czy publicznie też tak bluzgasz i "rzucasz
        > mięsem ? Może Kregi jest dyslektykiem, ale Ty na pewno jesteś nieokrzesaną
        babą
        >
        > (delikatnie mówiąc).
        > Moderatorze proponuję wyciąć wypowiedź Zjawiskowej, wątku szkoda.

Wytnij sobie jaja, wcale ich nie szkoda.
        A publicznie nie, nie bluzgam. Z wyjątkiem tego publicznego miejsca, jakim jest
        to forum. Czyli Dom Publiczny.
      • zjawiskowa Adwokat Niepiśmiennych 19.07.05, 23:16
        noname10 napisał:

> Zjawiskowa, hamuj swoje emocje, czy publicznie też tak bluzgasz i "rzucasz
        > mięsem ? Może Kregi jest dyslektykiem, ale Ty na pewno jesteś nieokrzesaną
        babą
        >
        > (delikatnie mówiąc).
        > Moderatorze proponuję wyciąć wypowiedź Zjawiskowej, wątku szkoda.

To ty jesteś AA? (Adwokat Analfabetów). Ty lepiej człowiecze, rękawy zakasaj i
        naucz ich pisać. Od kiedy to dyslektyków zatrudniają w mediach? Pierwsze słyszę.
    • zjawiskowa Re: Znów wątek o policji w PT 19.07.05, 23:11
      kregi napisał:

> Jeszcze chyba nie wyjasnili do konca wątku z paliwem a tu prosze znaleziono na
      > szczelnicy w PT dwa tysiące sztuk amunicji bojowej,
      > wiadomosci.onet.pl/1132896,11,item.html
      > Nieoficjalnie radio łódz twierdzi ze amunicje zostawili policjanci ktorzy pili
      > alkohol podczas ćwiczeń.
      >
      > Jaja z tą policją w PT jak cholera a tu jakies dokumenty wyrzucili a tu paliwo
      > znika a tu zostawiają amunicje po pijaku. Mysle ze są na topie.
      >
      > pozdrawiam

O, i właśnie między innymi dlatego dość już Cimoszewiczków. Państwo trzeba
      wziąć za pysk.
    • panbrzydki Re: Znów wątek o policji w PT 19.07.05, 23:40
      kregi napisał:

> Jeszcze chyba nie wyjasnili do konca wątku z paliwem a tu prosze znaleziono na
      > Nieoficjalnie radio łódz twierdzi ze amunicje zostawili policjanci ktorzy pili
      >
      > Jaja z tą policją w PT jak cholera a tu jakies dokumenty wyrzucili a tu paliwo
      >
      > pozdrawiam

Ha, ha, zdążyłem jeszcze przeczytać twój znakomity wpis (szczelnica kregiego, a
      może szczalnica?. Dobrze pojechałaś tych forumowych analfabetów, zanim inny
      analfabeta wyciął te godzące w nich uwagi (w dodatku, ktoś analfabecie
      powierzył role moderatora!!!) Patrz, jacy świętojebliwi! Niby słówka twoje ich
      uraziły. To kretyni!
    • zjawiskowa Re: Znów wątek o policji w PT 20.07.05, 00:00
      Ty Maddoksie, wychowany na Azotoksie, wycinaj analfabetów, bo to gorsze od
      mojego srania. Nie będzie analfabetyzmu na forum, nie będzie srania. Taka jest
      twoja rola. Dobrze by było, mając ambicje moderatorskie, żeby umieć rozróżniać
      skutek od przyczyny. Nie ma róży bez ognia, pamiętasz film? Na ra.
        • kamikaze_pkow1 Re: Znów wątek o policji w PT 20.07.05, 00:39
          A propos zjawiskowej to przypomnial mi sie kawal (stary, jary).

Synus mowi do mamy:
          - mamo mamo, tata sie uderzyl w palca
          -i co powiedzial
          - a mam powiedziec te brzydkie slowa?
          - nie
          - no to nic nie powiedzial.

Takie sa posty zjawiskowej. Jakby wyciac te brzydkie slowa to ona nic nie mowi.
          Do tego uzywa kilku nickow i bezczelnie klamie twierdzac ze jest inaczej choc
          wkopala sie po uszy.
          Dla przypomnienia wycinek regulaminyu forum ktory jak sie zdaje naruszasz w
          kazdym poscie.
          5.
          Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Gazeta.pl
          treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i
          naruszających zasady Netykiety.

Maddox musisz miec sporo cierpliowsi do zjawiskowej ale tnij to plugastwo z
          poczuciem dobrze spelnionego obowiazku.

Haslo na dzis:
          zjawiskowa z forum, wszystkim lzej
      • zjawiskowa Re: Znów wątek o policji w PT 20.07.05, 01:18
        kamikaze_pkow1 napisał:

> to mile ze popierasz usuwanie twoich postow z forum. Mozesz przeciez pojsc
        > jeszcze dalej w zabezpieczaniu forum przed lamaniem regulaminu i przestac
        pisac
        > a przynajmniej plugawic forum.
        >
        > ................
        > zjawiskowa musi odejsc - ale, niestety, to tylko pobożne życzenia, bo ma jej
        się jeszcze na życie.
          • zjawiskowa Re: Znów wątek o policji w PT 20.07.05, 01:32
            kamikaze_pkow1 napisał:

> metody sa rozne zjawiskowa oj rozne :)))
            > Cel uswieca srodki. A wiesz kto to powiedzial ?

Kto powiedział "Cwel UŚWIECA smrodki"? Producent świec. Albo pracownik szaletu
            miejskiego. Albo klawisz więzienny. Albo pracownik energetyki.
            Ty uważaj, bo sie posrasz z tej powagi. A licznik wodę ciągnie i mydło
            kosztuje.
            • kregi Re: Pozdruwka dla zjawiskowej 20.07.05, 09:09
              Na szczescie albo nieszczescie nie czytałem posta zjawiskowej.
              Przyznam sie że kiedys wszystkiem posty przed wysłaniem dokładnie sprawdzałem
              analizowałem itd. Potem stwierdziłem
              że to jest chore ponieważ podobnie jak inni mam prawo popełniać błedy, błedy
              które także widze czasami w gazecie wyborczej rzeczpospolitej
              i angorze. A to forum jest dla wszystkich ludzi nawet dla 14 letniego dziecka
              ktore byc moze tez ma cos do powiedzienia
              ale boi się że inni obrzucą go błotem bo sie pomylił :-)).
              Zjawiskowa wyluzuj to nie jest twoje prywatne forum abys wprowadzala sobie swoje
              zasady i wyzywala wszystkich od analfabetów, kazdy moze sie pomylić
              bo jestesmy ludzmi wyszukam ci wspaniały wątek na ktorym bedziesz mogla
              poszpanować typu "ortografia".

pozdrawiam
              p.s. teraz bede popełniał celowo błędy jak bede tesknić za Tobą :-)).
              I mam nadzieje że nie pracujesz w policji w PT, bo dla mnie ta formacja jest w
              50% to wyciecia i nie mam wątpliwośći że oni nigdy nie poprawią bezpieczeństwa w
              PT.
              • zjawiskowa Re: Pozdruwka dla zjawiskowej, czyli SPORZĄDNIAŁAM 20.07.05, 12:12
                kregi napisał:

> Na szczescie albo nieszczescie nie czytałem posta zjawiskowej.
                > Przyznam sie że kiedys wszystkiem posty przed wysłaniem dokładnie sprawdzałem
                > analizowałem itd. Potem stwierdziłem
                > że to jest chore ponieważ podobnie jak inni mam prawo popełniać błedy, błedy
                > które także widze czasami w gazecie wyborczej rzeczpospolitej
                > i angorze. A to forum jest dla wszystkich ludzi nawet dla 14 letniego dziecka
                > ktore byc moze tez ma cos do powiedzienia
                > ale boi się że inni obrzucą go błotem bo sie pomylił :-)).
                > Zjawiskowa wyluzuj to nie jest twoje prywatne forum abys wprowadzala sobie
                swoj
                > e
                > zasady i wyzywala wszystkich od analfabetów, kazdy moze sie pomylić
                > bo jestesmy ludzmi wyszukam ci wspaniały wątek na ktorym bedziesz mogla
                > poszpanować typu "ortografia".
                >
                > pozdrawiam
                > p.s. teraz bede popełniał celowo błędy jak bede tesknić za Tobą :-)).
                > I mam nadzieje że nie pracujesz w policji w PT, bo dla mnie ta formacja jest w
                > 50% to wyciecia i nie mam wątpliwośći że oni nigdy nie poprawią
                bezpieczeństwa
                > w
                > PT.

No to, przyznaj się, że dość szybo się stęskniłeś za mną. Co ja mam takiego w
                sobie, o czym nie wiem? Jakiś magnes? Ile wytrzymałeś? Parę godzin. Widzę, że
                twoje życie beze mnie niewiele jest warte. Tęsknisz, myślisz, płaczesz może w
                kąciku. Może ty się we mnie zakochałeś. Dziękuję ci z widomy znak tej tęsknoty
                i za "celowe", jak ostrzegałeś, uczynienie błędu ortograficznego. Bo nie
                wierzę, że znów ci się rypło: "Pozdrówka" pisze się przez "ó", wymienalne w "o"
                (pozdrowienia). A z ciebie filut i piszesz "pozdruwka". Powinnam ci kazać iść
                utopić się w Bugaju, ale mam ludzkie odruchy przecież i ci wybaczam. Skoro
                czujesz do mnie miętę przez rumianek. to nie mogę cię tak bezpardonowo odrzucać.
                P.S. Matriksie84, wyrocznio moralna i autorytecie polonistyczny, czy teraz
                udało mi się ustrzec przed wulgaryzmami? Tak bardzo się starałam, żeby Kregiego
                nie dotknąć.
                • kregi Re:ja terz cię ówielbiam :-)). 20.07.05, 12:20
                  Chcialem ci tylko powiedziec ze wszyscy jestesmy ludzmi i wszyscy popełniamy
                  błedy . Oczywiscie nie jestem za tym aby na forum bylo dużo błedów
                  ortograficznych. Ale za tym że jeżeli chcesz być tym guru od ortografii, to
                  prosiłbym cię abyś jezeli umiesz zwracała kulturalnie uwagę. Wiem że umiesz tak
                  się zachowywać pytanie czy chcesz. :-)). Tak chcesz normalności udowodnij to i
                  zacznij od Siebie.
                  Możesz mnie wyzywać mnie to nie wzrusza, wrzucam to na garb twoich problemów i
                  szczerze ci współczuje.

pozdrawiam zjawiskowa.

• zjawiskowa Re:ja terz cię ówielbiam :-)).NIE PAJACUJ 20.07.05, 12:24
                    kregi napisał:

> Chcialem ci tylko powiedziec ze wszyscy jestesmy ludzmi i wszyscy popełniamy
                    > błedy . Oczywiscie nie jestem za tym aby na forum bylo dużo błedów
                    > ortograficznych. Ale za tym że jeżeli chcesz być tym guru od ortografii, to
                    > prosiłbym cię abyś jezeli umiesz zwracała kulturalnie uwagę. Wiem że umiesz
                    tak
                    > się zachowywać pytanie czy chcesz. :-)). Tak chcesz normalności udowodnij to i
                    > zacznij od Siebie.
                    > Możesz mnie wyzywać mnie to nie wzrusza, wrzucam to na garb twoich problemów i
                    > szczerze ci współczuje.
                    >
                    > pozdrawiam zjawiskowa.
                    >
                    terz cię ówielbiam :-)).

KREGI, PAJACUJESZ, nie zatrzesz śladów, kiedy rżniesz byki, a kiedy rżniesz
                    głupa. Spoważniej.

>
                    >
              • zjawiskowa Nie wierzysz mnie, uwierz Szprocie. 20.07.05, 12:21
                kregi napisał:

> Na szczescie albo nieszczescie nie czytałem posta zjawiskowej.
                > Przyznam sie że kiedys wszystkiem posty przed wysłaniem dokładnie sprawdzałem
                > analizowałem itd. Potem stwierdziłem
                > że to jest chore ponieważ podobnie jak inni mam prawo popełniać błedy, błedy
                > które także widze czasami w gazecie wyborczej rzeczpospolitej
                > i angorze. A to forum jest dla wszystkich ludzi nawet dla 14 letniego dziecka
                > ktore byc moze tez ma cos do powiedzienia
                > ale boi się że inni obrzucą go błotem bo sie pomylił :-)).
                > Zjawiskowa wyluzuj to nie jest twoje prywatne forum abys wprowadzala sobie
                swoj
                > e
                > zasady i wyzywala wszystkich od analfabetów, kazdy moze sie pomylić
                > bo jestesmy ludzmi wyszukam ci wspaniały wątek na ktorym bedziesz mogla
                > poszpanować typu "ortografia".
                >
                > pozdrawiam
                > p.s. teraz bede popełniał celowo błędy jak bede tesknić za Tobą :-)).
                > I mam nadzieje że nie pracujesz w policji w PT, bo dla mnie ta formacja jest w
                > 50% to wyciecia i nie mam wątpliwośći że oni nigdy nie poprawią
                bezpieczeństwa
                > w
                > PT.

W tym poście, którego rzekomo nie czytałeś, powtórzyłam to, co już pisałam i co
                tłumaczyła ci szprota. Jaśniej nie można. Jeżeli piszesz do koleżanki maila,
                pisz dowolnie, jeżeli nie zależy ci na jej opinii o tobie. Jeżeli natomiast
                zabierasz głos na forum, a więc publicznie - czyli w mediach, bo internet jest
                jednym ze środków masowego przekazu, to nieznajość języka jest haniebna. Hańbą
                okrywasz siebie, jako autor i pokazujesz brak szacunku dla czytelników. Autora,
                który by tak pisał, z gazety czy jakiejś innej redakcji po jednym dniu
                wyrzuciliby na zbity pysk. Choćby nie wiem jak interesujące teksty pisał.
                Niestey, Kregi. I nie nadrobisz tego miną. Tym głupiej to wygląda. To jest
                dobre jeszcze w którejś tam klasie gimnazjum. Ale też nie jestem pewna.
                Jeśli ta prawda nie jest w stanie przebić się do ciebie, to trzeba ci tylko
                współczuć. Nie dorosłeś w takim razie jeszcze.
                P.S. Umiem bez bluzgów, ale jakie to nudne!!!
                • kregi Re: Nie wierzysz mnie, uwierz Szprocie. 20.07.05, 12:28
                  Oczywiscie masz racje że należy sie posługiwać poprawnie, natomiast zawsze
                  popełniamy błedy czy tego chcemy czy nie.
                  Aha tak przy okazji chcialem ci podziekować za twoje zmieszanie mnie z błotem.
                  Wiesz dlaczego ? bo nikt nie patrzyl juz na moje błedy tylko na twoją kulturę
                  wypowiedzi. W każdym razie dziekuje :-)).

pozdrawiam zjawiskową
                  • zjawiskowa Jak piszesz chamstwo? No jak piszesz chamstwo? 20.07.05, 12:32
                    kregi napisał:

> Oczywiscie masz racje że należy sie posługiwać poprawnie, natomiast zawsze
                    > popełniamy błedy czy tego chcemy czy nie.
                    > Aha tak przy okazji chcialem ci podziekować za twoje zmieszanie mnie z błotem.
                    > Wiesz dlaczego ? bo nikt nie patrzyl juz na moje błedy tylko na twoją kulturę
                    > wypowiedzi. W każdym razie dziekuje :-)).
                    >
                    > pozdrawiam zjawiskową

To edukacyjny element mojej działalności społecznej. Trzeba umieć posługiwać
                    się słowem. Mogą ode mnie uczyć sie kultury wypowiedzi. Różnej. Także
                    chamskiej. Żeby potem Kobuszewski nie musiał pytać: Jasiu, jak piszesz
                    chamstwo? No jak piszesz chamstwo?
                    • kregi Re: Jak piszesz chamstwo? No jak piszesz chamstwo 20.07.05, 12:40
                      Ale ja nie mam nic przeciwko temu zjawiskowa uwazam ze to jest super. Nie podoba
                      mi sie tylko ze wplatasz w to wulgaryzmy.
                      Pewne sprawy szybciej trafiają jak sie nie zaczynają od k h i c. To jest kwestia
                      szacunku do drugiego nieznajomego człowieka.
                      Zobacz jak traktujesz ludzi, bez szacunku na tym polega to ze jestes dominą ?
                      to jest troche wypaczone.
                      • zjawiskowa Re: Jak piszesz chamstwo? No jak piszesz chamstwo 20.07.05, 12:46
                        kregi napisał:

> Ale ja nie mam nic przeciwko temu zjawiskowa uwazam ze to jest super. Nie
                        podob
                        > a
                        > mi sie tylko ze wplatasz w to wulgaryzmy.
                        > Pewne sprawy szybciej trafiają jak sie nie zaczynają od k h i c. To jest
                        kwesti
                        > a
                        > szacunku do drugiego nieznajomego człowieka.
                        > Zobacz jak traktujesz ludzi, bez szacunku na tym polega to ze jestes dominą ?
                        > to jest troche wypaczone.

Kregi, ty mnie zwalasz z nóg, naprawdę. Napisałeś tak przed chwilą:

"Pewne sprawy szybciej trafiają jak sie nie zaczynają od k h i c. To jest
                        kwestia szacunku do drugiego nieznajomego człowieka". Brawo, cały czas ci to
                        przecież usiłuję wytłumaczyć, a ty nic nie rozumiesz. Bo gdyby naprawdę była to
                        dla ciebie kwestia szacunku do drugiego nieznajomego człowieka, to napisałbyś,
                        przjemniaczku, K, CH (a nie H) i P.
              • zjawiskowa Dlaczego lubię poniewierać? 20.07.05, 12:28
                Dlatego lubię poniewierać, bo jestem Dominą, a moi partnerzy, jak np. Kregi
                zwyczajnie dopominają się o to. Dlatego biorę pejcz i chlastam, smagam, aż
                pręgi wyłażą. Inni chcą całować moje stopy, to pozwalam. Inni udają konie i
                wożą mnie na grzbiecie na czworakach z kagańcem na pysku. Wszystko jest dla
                ludzi.
                • kregi Re: Dlaczego lubię poniewierać? 20.07.05, 12:37
                  w to też wątpie ze jestes dominą :-)). Powiem ci nawet dlaczego, ludzie
                  dominujący nie muszą nic udawadniać po prostu dominują, a ty udawadniasz sobie i
                  innym to codziennie chociażby przez wyzywania którego jest tutaj każdego dnia
                  pelno i jak myslisz do czego to doprowadzi ?
                  Jestes na pewno mądrą kobietą i inteligentną widać to po wypowiedziach, pytanie
                  dlaczego odreagowujes na tym forum swoje problemy i chcesz być nielubiana.
                  • zjawiskowa Tak myślisz jak kamikadze? 20.07.05, 12:53
                    kregi napisał:

> w to też wątpie ze jestes dominą :-)). Powiem ci nawet dlaczego, ludzie
                    > dominujący nie muszą nic udawadniać po prostu dominują, a ty udawadniasz
                    sobie
                    > i
                    > innym to codziennie chociażby przez wyzywania którego jest tutaj każdego dnia
                    > pelno i jak myslisz do czego to doprowadzi ?
                    > Jestes na pewno mądrą kobietą i inteligentną widać to po wypowiedziach,
                    pytanie
                    > dlaczego odreagowujes na tym forum swoje problemy i chcesz być nielubiana.

Myślisz kregi, podobnie jak kamikadze, że mam problemy z orgazmem? Bo ja wiem,
                    sama nie wiem. Muszę porozmawiać najpierw z koleżankami.
                          • zjawiskowa a ty co na ten real? 20.07.05, 13:07
                            kregi napisał:

> no prosze :-)). chwalić sie potrafisz.
                            > Mam nadzieje ze pamietasz przysłowie o krowie ktora dużo ryczy :-)).
                            > Taka z Ciebie domina jak ze mnią krasnoludek. Boisz się nawet załozyc :-((

Proponowałam ci w realu, wiesz. A ty co na to? Pojechalibyśmy sobie do Łodzi,
                            do "Realu" i może tam w którejś przymierzalni...
                            • kregi Re: a ty co na ten real? 20.07.05, 13:15
                              nie lubie supermarketów i domin, jestem romantykiem lubie swiece zapach kwiatów
                              i delikatne dotknięcie wiatru. Także nie jestem w twoim typie. Przykro mi ze
                              Ciebie rozczarowalem.
                          • zjawiskowa zamierzam wprost odwrotnie postępować czyli bluzgi 20.07.05, 13:10
                            kregi napisał:

> Taka z Ciebie domina jak ze mnią krasnoludek. Boisz się nawet załozyc :-((

Nadal nie rozumiem, o co ty chcesz się ze mną założyć. Nalegasz i nalegasz, ale
                            ja nie chcę się o to zakładać. Nie dlatego, że się boję, tylko dlatego, że
                            zamierzam wprost odwrotnie postępować, czyli bluzgać na mych wykładach
                            otwartych przez cały miesiąc. Czytaj moje posty ze zrozumieniem.
                          • zjawiskowa Jestem wyjątkową krową 20.07.05, 13:12
                            kregi napisał:

> Taka z Ciebie domina jak ze mnią krasnoludek.

Przecież są wyjątki od reguły. Ja akurat jestem taką krową, która - przyznaję -
                            dużo ryczy, ale mleka też daję dużo? Co ty na tę przymierzalnię w Realu?
                              • zjawiskowa Nie przyjmuję zakładu, bo mam inne plany 20.07.05, 13:34
                                kregi napisał:

> przykro mi z tchórzami się nie umawiam.

Kregi, przykro mi, ale coś z tobą jest nie tak. Już ci dwa razy tłumaczyłam,
                                dlaczego się nie chcę zakładać o to, że przez miesiąc uda mi się na tym forum
                                ustrzec od bluzgania i w tym postanowieniu wytrwać. Dwa razy ci już to
                                wykładałam, a ty dalej swoje. Ty mi proponujesz zakład, taki właśnie, ale ja go
                                nie przyjmuję. Powtarzam ci trzeci raz, jak krowie na granicy: nie dlatego, że
                                się boję, tylko dlatego, że nie mogę o to się założyć. A nie mogę, bo wcześniej
                                już poinformowałam, iż planuję coś wręcz przeciwnego. Na swych otwartych
                                wykładach jak najbardziej mam zamiar nauczać poprawnego używania wszelkiej
                                maści wulgaryzmów. Widzisz więc jakiś powód, dla którego uparcie nazywasz mnie
                                tchórzem? Gdybym się założyła, to przecież oczywiste, że w takim postanowieniu
                                bym wytrwała. Jeżeli tylko postawiłbyś odpowiednio wysoką sumę.
                                Czy ty nie rozumiesz tego, co czytasz? Ja naprawdę piszę jasno. Zanim
                                zaproponowałeś mi ten zakład, przyjęłam opiekę nad Forumowym Klubem
                                Analfabetów i właśnie pracować będę z członkami klubu nad używaniem
                                wulgaryzmów, a nie nad powstrzymywaniem się od nich. Kończę na tym, bo ta
                                dyskusja staje się dla mnie bezrozumna. Odwal się. Lubię pracować z takimi, co
                                w lot pojmują. Nikt nie płaci mi za trzykrotne powtarzanie tego samego. To
                                społeczna funkcja.
                                • kregi Re: Nie przyjmuję zakładu, bo mam inne plany 20.07.05, 13:55
                                  > Gdybym się założyła, to przecież oczywiste, że w takim postanowieniu
                                  > bym wytrwała.

Nie chce wcale abyś mi się pisała co robisz i co zamierzasz robić bo to wszyscy
                                  widzą i to mnie nie interesuje.
                                  Wiem tylko jedno i jeszcze raz ci powtórze szczerze wątpie w Twoje słowa i tyle.
                    • kamikaze_pkow1 Re: Tak myślisz jak kamikadze? 20.07.05, 23:03
                      a czy ja sie na ten temat kiedykolwiek wypowiadalam? Zjawiskowa nie mysl sobie.
                      Jestecs chora i tyle. Masz braki w wychowaniu. Cos mamusia z tatusiem nie
                      zadbali o corcie :) Jesli jestes rzecz jasna corcia a nie jakim babochlopem co
                      jest wielce prawdopodobne
                        • zjawiskowa Niechlujstwo i tyle 21.07.05, 12:35
                          kamikaze_pkow1 napisał:

> ups prostuje natychmniast WYPOWIADALEM, tak powinno byc. Sorry za pomylske
                          > chociaz i tak wiem ze zjawiskowa nie wybaczy :) Ale patrz jak w SYGNATURCE :)

Nie nadążam. Wprowadzasz nowe słówko SYGNATURKA. A jeszcze nie wyjaśniłeś, co
                          znaczy słówko SYGANTURKA, którego używałeś niedawno. Doczekam się?
                          Popracuj nad sobą, bo twoje posty, to nawet wizualnie, jedno wielkie
                          niechlujstwo. Jeżeli tak masz w mieszkaniu, w takiej pościeli śpisz, tak
                          jadasz, tak wyglądasz i tak pachniesz, to jesteś wielkim niechlujem. Zaprzecz,
                          Maddox, zanim wytniesz ten post. Zresztą, i ty w tej mierze też masz ogrom do
                          poprawienia.
    • zjawiskowa Zjawiskowa opiekunka kół 20.07.05, 12:40
      Zgodziłam się właśnie objąć opiekę nad działalnością Forumowego Klubu
      Analfabetów. To ciężka i niewdzięczna praca, wiem o tym, ale lubię to, choć
      przypomina to orkę na ugorze. Orka to takie duże co pływa i sporo rozumie, jak
      na zwierzę.
      Planuję też objąć pieczę nad Forumowym Stowarzyszeniem Analfabetów
      Intelektualnych, bo tu się roi od takich. Zdaję sobie sprawę, że ta druga moja
      misja może być o wiele trudniejsza, bo pewnych rzeczy się po prostu nie
      przeskoczy.
        • zjawiskowa Mały zakładzik.? Chyba pogrzebowy, kregi 20.07.05, 12:50
          kregi napisał:

> Wątpie w to że ta misja ci się powiedzie. Dlatego jestem skłonny załozyć się
          ze
          > nie wytrzymasz miesiąca aby nie walnąć coś na k,h,c itd...

Ależ ty mnie nie zrozumiałeś! Ja nie mam zamiaru robić takiego zakładu! Z czego
          to wnioskujesz? Wręcz przeciwnie, na swych otwartych wykładach jak najbardziej
          mam zamiar nauczać poprawnego używania wszelkiej maści wulgaryzmów. Człowiek
          obyty i tę kwestię musi mieć obcykaną na wylot.
    • edek-od-kredek Kregi! Ostał ci się jeno sznur! 21.07.05, 13:08
      kregi napisał:

>
      >
      > pozdrawiam

Wiesz co, kregi? Przed wojną, gdyby człowiek honoru dał taką plamę, jak ty z tą
      SZCZELNICĄ, to kiedy wszyscy wyszli by już domu, napisałby list pożegnalny do
      bliskich, otworzył srebrnym kluczykiem szufladę sekretarzyka, wyjął niewielki
      rewolwer inkrustowany kością słoniową, wprowadził nabój do lufy i palnął sobie
      w łeb.
      A chłop, bo chłopi też miewali swój HONUR, kiedy wszystkie we wsi by go tak
      ŁOBŚMIAŁY, jak ciebie z TOM SZCZELNICOM, to zara po nakarmieniu ŹWIERZYNY,
      wdrapołby się na strych, złapołby sznur od bielizny i się, jak mówiła moja
      prababka, OBWIESIŁ. O czem ksiądz rzekłby ludziskom na niedzielny sumie.
      SZCZELNICA. Job twoju mat'
      • kamikaze_pkow1 Re: Kregi! Ostał ci się jeno sznur! 21.07.05, 23:01
        zjawiskowa! (bo kimze innym jest mr Edek?) dajcie w koncu spokoj z ta
        strzelnica. Facet sie pomylil i tyle. a ty ciagle walkujesz ten temat i
        walkujesz. Znajdz jakis inny temat bo poruszanie sie ciagle w tym samym swiadczy
        jedynie o tym jedynie ze jestes plytka....jak z Opoczna.
        • zjawiskowa Re: Kregi! Ostał ci się jeno sznur! 21.07.05, 23:07
          kamikaze_pkow1 napisał:

> zjawiskowa! (bo kimze innym jest mr Edek?) dajcie w koncu spokoj z ta
          > strzelnica. Facet sie pomylil i tyle. a ty ciagle walkujesz ten temat i
          > walkujesz. Znajdz jakis inny temat bo poruszanie sie ciagle w tym samym
          swiadcz
          > y
          > jedynie o tym jedynie ze jestes plytka....jak z Opoczna.

Jeśli ja jestem płytka i mało twórcza, to dlaczego ty nie potrafisz się wykazać
          jakąś kreatywnością? Wal śmiało, wszak forum stoi otworem. Przed tobą, marnym
          potworem. Takiemu jak tobie inteligentowi tematy powinny sypać się jak z
          rękawa. A ty czekasz na gotowiznę, uprawiając lewiznę.

Szczelnica dla kamikadze
          • kamikaze_pkow1 Re: Kregi! Ostał ci się jeno sznur! 21.07.05, 23:42
            jestes plytka bo tylko plytkie osoby potrafia walkowac bez przerwy ten sam temat
            tzn. ze nie maja nic wiecej do dodania. Zauwaz ze ostatnio nie ma twoich ZADNYCH
            wypowiedzi w ktorych cokolwiek bys skomentowala. Bo twoje wypowedzi ograniczajs
            sie do bluzgow i czepiania sie duperelek, zwlaszcza literowek. Idz w inne
            miejsce leczyc kompleksy. I jestem pewien ze nie jest to tylko moja opinia.
            Forumowicze piotrkowscy. Czas wyrwac chwasta w postaci imc zjawiskowej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka