Dodaj do ulubionych

Moze by tak linie zielona do sulejowa na lato ??

10.04.06, 17:45
Tak sie zastanawiam czy nasz skoro nasze MZK wzbogacilo sie o kilka nowych
wozidelek, to czy zdobedzie sie w tym roku na utworzenie linii zielonej do
sulejowa... co o tym myslicie ?? Wdlug mnie mialoby szanse gdyby tylko
jezdzilo dosc czesto i na przyklad zeby jechal przez cale miasto z krotkim
postojem na dworcu ?? Czekam na opinie
Obserwuj wątek
      • maddox84 Re: Moze by tak linie zielona do sulejowa na lato 10.04.06, 18:20
        No tak ale przeciez minibusy jakos sobie tam daja rade.. to czemu MZk by nie
        moglo. Wiem ze problem jest dosc zlozony, najpierw nalezaloby uporzadkowac ta
        chora sytuacje jaka panuje w piotrkowskiej komunikacji. Jak dla mnie powinien
        byc podzial na linie ktore z kolei obslugiwalaby firma wygrywajaca konkurs. Do
        tego dana linie obslugiwalaby jedna jedyna firma to moim zdaniem rozwiazaloby
        troche problemow...
        • lenado Re: Moze by tak linie zielona do sulejowa na lato 13.04.06, 11:48
          MZK by nie mogło bo MZK nie może nawet puścić na zaniedbaną komunikacyjne
          Szczekanicę przyzwoitego autobusu. Kursuje tam linia nr 1 ale 3 razy dziennie.
          Nie wiem, może powinnam za te 3 razy dziennie hymny dziękczynne wyspiewywać a
          nie marudzić...
          taaaa, tak byłoby nejlepiej.
          Ale nie!
          Mnie kurza stopa szlag trafia gdy koncze prace o 16ej to mam do wyboru:

A)iśc pieszo (a co tam, kawałeczek panie pod sam wiadukt zapierd...)
          B)czekać do 17ej na DYLIŻANS marki B lub J (oczywiście o tej samej porze)i być
          w domu o 17.20 jakby to panie metropolia była na miare W-wy
          C)zamówić taxi....
          tak, takie mamy MZK w Piotrkowie.
          o
          i tyle.
          a jak mówie moim wspólpracownikom z W-wy, Wrocławia i Niemiec ze muszę lecieć
          bo na B nie zdąże to im sie robia takie okrąglutkie oczy ze zdzwienia....:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka