Dodaj do ulubionych

Nowi dyrektorzy- brawo prezydent

26.05.07, 08:34
www.piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/wydarzenia/733568.html?ses_nm=10d0c41fbd0ae8a2b10f8948c0d6be54
Obserwuj wątek
    • sportnaucz Re: Nowi dyrektorzy- brawo prezydent 26.05.07, 13:25
      Widać, że niektórzy nie potrafią odejść z twarzą. Jestem zwolennikiem
      Matusewicza, który zawsze wychodził z twarzą i klasą. Może niektórzy, co
      przywiązali się do koryta powinni się od Niego uczyć. Człowiek z wielka klasą i
      za to go podziwiam i szanuję. Jak wynika z tekstu DŁ nasi dyrektorzy nia maja
      pojecia co to jaest"klasa"
      • sticker1 pomyśl nim napiszesz.... 26.05.07, 14:40
        sportnaucz napisała:

> Widać, że niektórzy nie potrafią odejść z twarzą. Jestem zwolennikiem
        > Matusewicza, który zawsze wychodził z twarzą i klasą. Może niektórzy, co
        > przywiązali się do koryta powinni się od Niego uczyć. Człowiek z wielka klasą i
        >
        > za to go podziwiam i szanuję. Jak wynika z tekstu DŁ nasi dyrektorzy nia maja
        > pojecia co to jaest"klasa"

Może najpierw przemyśl zanim coś napiszesz.
        Kiedy to Matusewicz odszedł z klasą?
        Czy odszedł, kiedy w referendum przeszło 90% mieszkańców opowiedziało się za
        jego odejściem?
        Nie!!! został dla dobra miasta <lol>
    • klarysa66 Re: Nowi dyrektorzy- brawo prezydent 28.05.07, 21:23
      LPR przejął oświate, i teraz przynosi swoich dyrektorów w teczkach. Porażajace.
      W nastepnym roku szkolnym najważniejszym przedmiotem bedzie religia. Chyba
      przestanę puszczac swoje dziecko do szkoły, bo mudurek, modlitwa przed każda
      lekcją, obowiazkowe chodzenie do Kościoła i pani dyrektor rekomendowana przez
      LPR - bibliotekarka z wiejskiej szkółki podstawowej, nie mająca pojęcia o pracy
      w gimnazjum. Szkoda mi uczniów i nauczycieli, którzy będa musieli współpracować
      z niewyrośnięta karliczką, bez pomysłu na dobrą szkołę. A szkoła była
      dotychczas najlepsza, i szkoda że nie zapowiada się tak dalej. Panie
      prezydencie, więcej na pana nie zagłosuje i myśle, że nie tylko ja. Pana
      decyzje są tragiczne, pana slużby sa tragiczne....
      • mily.pan Nowi dyrektorzy- ciąg dalszy zmian! 28.05.07, 22:21
        Nie trudno sie domyslic, o ktorym gimnazjum piszesz... Nie zapominaj jednak,ze
        kazda szkole tworza rowniez nauczyciele a nie tylko dyrektor, taki czy inny

mnie tez nie podoba sie sposób, w jaki w obecnym roku przebiegają konkursy na
        dyrektorow szkol w naszym miescie. Ale nie oceniam ludzi zanim jeszcze
        rozpoczna prace.

A obecnemu panu dyrektorowi owego gimnazjum mozna tylko podziekowac za to,ze
        byl.

I ja nie zamierzam w przyszłości głosować na obecnego prezydenta. Zresztą nigdy
        na niego nie głosowałem
      • notakjak Re: Nowi dyrektorzy- brawo prezydent 29.05.07, 11:21
        Kalryso, nie jestem zwolenniczką Pana Prezydenta. Ale nie masz racji
        wyśmiewując sie z kogoś, zwłaszcza z czyjegoś wzrostu. To nie wzrost, anie nie
        wieś, ani nie wygląd świadczą o człowieku, o jego kompetencjach. Czy zakup
        lusterka w Twoim domu może poprawic Ci humorrrrrrr. Jeśli tak, to codziennie
        spoklądaj w lustro
    • witch47 SP 16 katastrofa 29.05.07, 14:12
      Nowy dyrektor wybrany przez Komisje w trakcie przesłuchania kilkakrotnie pomylił
      pojęcia. Uparty i niedouczony ciągle mówił o hospitalizacji uczniów, aż w końcu
      jedna z Pań zasiadających w komisji zwróciła mu uwagę, że pewnie chodzi mu o
      hospitacje uczniów. Nauczyciel W-F przyznał rację. Pomyliło się chłopinie, no
      ale dyrektorem został.
      Dziękuje dotychczasowej Pani dyrektor Trzepadłek za doskonałe i profesjonalne
      prowadzenie placówki, ma Pani klasę.
      A na Chojniaka za ten jego nepotyzm w zatrudnianiu kolesi, wyborcy podziękują w
      swoim czasie.
      • obserw1 Re: SP 16 katastrofa 29.05.07, 15:42
        Mam następujące pytania: jakim prawem wynosi ktoś informacje z posiedzenia komisji? Ciekawy jestem twego zachowania,czarownico ( witch ), w takiej sytuacji;nie byłabyś taka mądra. I chyba mądra nie jesteś,skoro tak naprawdę nie wiesz od czego pochodzi słowo"nepotyzm".
        • na.wprost Re: SP 16 katastrofa 29.05.07, 19:17
          obserw1 napisał:
          skoro tak naprawdę nie wiesz od czego pochodzi słowo"nepotyzm"

Już się tak nie wymądrzaj, że wiesz co znaczą te trudne słowa ze Słownika
          wyrazów obcych ;) A i te wszystkie konkursy to żenada!
        • annadeyas Re: SP 16 katastrofa 29.05.07, 23:02
          Jakim prawem wynosi ?! To woła o pomstę do nieba ! Zupełnie zapominasz o
          zasadach demokracji. Swoją drogą - duzo osób o niej plecie instrumentalnie, a
          prezentują mentalnośc z dawnego ustroju. Otóż w demokracji nie istnieje słowo :
          wynoszenie ( no, może śmieci ?), za wyjątkiem spraw o klauzuli : ściśle tajne
          typu wojskowe, szpiegowskie itp. Istnieje natomiast zasada JAWNOŚCI życia
          społecznego. Jako obywatelka demokratycznego (podobno...) kraju mam pełne prawo
          do wglądu do protokołu z posiedzenia tej komisji, jak i wielu innych, ma
          których pracę ida nasze podatki. Sekrety przed społeczeństwem może mieć firma
          prywatna (i to w ograniczonym zakresie).
          Chyba coś ci się pomyliło. Bardzo proszę o dalsze szczegóły z posiedzenia
          komisji, nikt nie robi łaski , jesli informuje, ani tym bardziej (choc
          niektórzy bardzo by tego chcieli) nie popełnia żadnego przestępstwa.
          • obserw1 Re: SP 16 katastrofa 31.05.07, 07:49
            Napiszę krótko,ponieważ spieszę się do pracy gdzie będę pracował,a nie, jak niektórzy, zabawiał się plotami i rozpisywaniem na forum. O MENTALNOŚCI Z DAWNEGO USTROJU często piszą ci,którzy go tworzyli dodając jad sączący się z każdego słowa. O zasadach demokracji zaś ci,którzy ją łamią i nie potrafią się do tego przyznać. A podatki,które idą na kogoś pracę? Pomyśl o podatnikach,którzy NA CIEBIE pracują;nie każdy z nich życzyłby sobie,żebyś wypowiadała się na forum.
          • obserw1 Re: SP 16 katastrofa 31.05.07, 16:56
            Czekałem na ten moment cierpliwie. Tak, to woła o pomstę do nieba i nie zapomniałem o zasadach demokracji.Przeczytaj artykuł w dzisiejszym "Tygodniu Trybunalskim",str.4,tytuł"Konkurs zakonczony płaczem". Wpadliście na własne miny,kochani! Podpisanie oświadczenia;konkurs objęty tajemnicą. A wynoszenie(właśnie:wynoszenie) z niego informacji? To chyba się jakoś nazywa,nieprawdaż? I nic mi się nie pomyliło i lepiej nie czekaj na dalsze szczegóły z posiedzenia,droga annadeyas.Już chyba nikt "nie puści farby".
        • klarysa66 Re: Panie Prezydencie - katastrofa 30.05.07, 14:58
          Nauczyciel a tym bardziej dyrektor, powinien być nie tylko autorytetem, ale
          również swoim wyglądem czy też doświadczeniem budzić szacunek czy też respekt
          wśród młodzieży. A panią o wzroście 150 w kapeluszu, trudno będzie wyróżnić
          wśród rozbieganej młodziezy. Znam przypadki, gdzie uczeń II klasy gimnazjum o
          wzroście normalka 180 cm poklepał na korytarzu nauczycielkę po pośladku,
          uznając ją za swoją koleżankę. Praca w bibliotece w małej szkółce na pewno
          różni się od pracy dyrektora w dużej miejskiej szkole. Ale pani pewno jest
          specjalistką w każdym calu, szkoda że nie pokazała tego przed Komisją
          Konkursową. Czas zweryfikuje tę osobę. LPR rozdaje karty i nie przebiera w
          środkach.
            • klarysa66 Re: Panie Prezydencie - katastrofa 30.05.07, 20:54
              Wkurza mnie to, że znowu ważniejsze okazały się układy i nadania partyjne niż
              kompetencja i doświadczenie dyrektorów. I nie dotyczy to tylko tego jednego
              gimnazjum, ale jak się przyjrzymy, to wszystkich szkół które miały konkursy na
              dyrektorów. Nie zostali oni zamienieni lepszymi kandydatami, tylko innymi
              swoimi przywiezonymi w teczkach. Inni nie mieli nawet szans wykazania się i po
              co więc były te sztuczne konkursy? Przecież można poprostu powiedzieć mamy
              swoich ludzi i chcemy ich tam umiescić, byłoby jasno i cztelnie. A nie znowu
              mydlenie oczu!!!
          • luska66 Re: Panie Prezydencie - katastrofa 31.05.07, 13:27
            Ty głupia klaryso66! Tak bardzo zazdroscisz Pani Dyrektor Gimn. nr 4?
            Wyciągnęłam z tego prosty wniosek:lubisz,jak klepią Cie po dupie! Teraz
            rozumiem Twoją zajadłość! A propos: trudno byłoby znależć kobietę o wzroście 2
            metrów.
            • na.wprost Re: Panie Prezydencie - katastrofa???? 31.05.07, 13:44
              Luśka66, hamuj się z tymi wypocinami. Z tego, co piszesz wnioskuję, że Jesteś
              nauczycielem, który chyba ma przykre doświadczenia z pracy zawodowej
              (patrz: "klepanie po dupie").

Przeczytaj uważnie, co pisze Klarysa, a później wyciągaj takie czy inne wnioski.
              Jak to możliwe, że nowa dyrektor nie rozpoczęła jeszcze pracy a wszyscy już
              wiedzą, jakim będzie gospodarzem.
      • luska66 Re: SP 16 katastrofa 31.05.07, 14:18
        Nie oceniaj człowieka zbyt pochopnie, poniewaz każdy ma prawo się pomylić! Ja
        natomiast uważam, iż najwyzsza pora aby p. Trzepadłek odeszła ze stanowiska.Nie
        ma ludzi niezastapionych!
      • luska66 Re: SP 16 katastrofa 01.06.07, 08:25
        Czarownico Witch47! Masz bardzo dokładne informacje co działo się na konkursie.
        Gratuluję!Jednak nie przeceniaj się i nie myśl,że inni są mniej
        inteligentni.Sprawdzą się wtedy, kiedy zostanie podana informacja z nazwiskami
        uczniów SP nr 16, którzy podpisali petycję o pozostawieniu Pani Dyrektor.
        Skandal wciagać w takie rozgrywki dzieci!!!!!
        • klarysa66 Re: SP 16 katastrofa 01.06.07, 11:18
          Skandalem jest organizować konkursy, w urągający dla uczestników sposób, gdzie
          nie wygrywa nalepszy, ale nabardziej cwany, liżący dupę mocodawcom. Kpina.
          Zrozumiałabym, gdyby rzeczywiście "nowi" przyniesieni w teczce kandydaci byli
          lepszi. Ale to jest kpina!!!
          • rodzic161 Re: SP 16 katastrofa 01.06.07, 11:37
            Ciekawe, dlaczego w tak zaciekły sposób bronisz starą, przeżarta kadrę
            dyrektorów,którzy juz dawno powinni odejść. A może sypiasz z jednym z
            nich?!!!!/nie patrzac nawet na płeć???????/
            • klarysa66 Re: SP 16 katastrofa 01.06.07, 12:54
              Luska66, całe szczęscie że ty masz wszystkiego pod dostatkiem, chyba liżą ci
              dupę bez ustanku nie móiąc o klepaniu cię po tyłku. Ale najlepiej puknij się w
              swoją główkę!!! Wszystkiego najlepszego.
              • luska66 Re: SP 16 katastrofa 01.06.07, 13:20
                Tym razem ci się udało! Trafiłaś w sedno. Mam wszystkiego dużo i dlatego nie
                prześladują mnie kompleksy! W przeciwieństwie do ciebie.A propos: myślę, że
                skorzystasz nie tylko z porady psychologa lub seksuologa ale jeszcze
                psychiatry.Ktoś już cię o to prosił a ja ponawiam prośbę:kup sobie lusterko!!
                • klarysa66 Re: SP 16 katastrofa 01.06.07, 13:36
                  Tak, jestem biedna, bo nikomu dupy nie liżę, więc nie pcham się na afisz. Ale
                  to chyba ty mi tego zazdrościsz. Daj sobie juz spokój, bo albo jesteś jedną z
                  nowych dyrektorów, albo kimś kto w przyszlości w ten sposób chce nim zostać.
                  Mama ndzieję, że kiedyś sytuacja wróci do normalnosci i wygrają najlepsi a nie
                  mający najlepsze plecy. Samo życie.
                  • rodzic161 Re: SP 16 katastrofa 01.06.07, 13:56
                    Klaryso66.Skończ swoje wywody.Jak to czytam to robi mi się niedobrze.Jesteś już
                    mało interesującą osobą na forum,twoje wypowiedzi zaczynają zbyt często się
                    powtarzać.
      • jamm-pt Re: Nowi dyrektorzy- brawo prezydent 08.06.07, 11:46
        Te konkursy to rzeczywiście żenada, choć są pozytywne decyzje. O ile
        kontrowersje może budzić wybór szefów "Chrobrego" i "Szesnastki" - Iwona
        Trzepadłek to naprawdę świetny pedagog i dyrektor (nie byłem nigdy jej
        pracownikiem, ale patrzyłem na jej działania z zewnątrz), o tyle w ogóle nie
        martwią mnie zmiany w SP 13. Marta Marszał została zastapiona w taki
        sam "wredny" sposób, w jaki ona zajęła miejsce wieloletniego wspaniałego
        szefa "Trzynastki", p. Jerzego Jarosa 8 lat temu. Poza tym, z tego co mi
        wiadomo, Magdalena Wujek (była dyrektor SP 18), to odpowiednia osoba, na
        odpowiednim stanowisku. Generalnie zgadzam się też z powołaniem Bożeny
        Janowskiej na dyrektora II LO (obecna dyrektor, Ewa Florczyk, nie startowała w
        konkursie). Janowska to nauczyciel z długim stażem, z czego gro przypada na
        pracę właśnie w II LO, więc szkołą pokieruje ktoś, kto ją zna. Jedyne co mnie
        zastanawia, to fakt, iż w czasie gdy tyle ludzi "z zewnątrz" obejmuje
        kierownictwo w szkołach, Janowska wydaje się być wyjątkiem. Pytanie czy to
        przypadek, że jej mąż, Grzegorz Janowski, jest kierownikiem Referatu Ewidencji
        Ludności UM od czasu prezydentury W. Matusewicza... Ciekawe...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka