Dodaj do ulubionych

Co z cukrzycą?

31.07.18, 15:17
Czy da się zahamować cukrzycę w 30 dni? Francuzi zastosowali innowacyjną kurację

Godzina po godzinie Na 25 dni

Cukrzyca to schorzenie, które coraz częściej określa się mianem cywilizacyjnego. Ta globalnie i powszechnie występująca choroba w znacznym stopniu wpływająca na jakość oraz długość życia człowieka. Często traktowana jest jak wyrok. Czy właśnie udało się wynaleźć coś, co pomoże w jej poskromieniu? Specjaliści nie mają wątpliwości.

Wyniki badania krwi i cholesterolu u jednego z pacjentów po 30-dniowym stosowaniu preparatu Sugarapt

Natura w walce z niestabilnymi cukrami

Gymnema sylvestre – azjatycki sposób na cukrzycę

Pośród naturalnych, maksymalnie stężonych składników zamkniętych w preparacie Sugarept, znajduje się jedna, której działanie znane jest od ponad 2000 lat. To gymnema sylvestre, nie bez powodu nazywana „niszczycielem cukru”. Jej wpływ na insulinę i poziom cukru został naukowo potwierdzony. Wszystko za sprawą znajdujących się w niej glikozydów, które:

Badania nad składnikami, które mogą realnie wpływać na poziom glukozy, były prowadzone we Francji już od kilku lat. Przełom nastąpił, gdy naukowcy z French Biological Institute odkryli, że korzystne działanie na regulację cukru we krwi mają połączone ze sobą rośliny:

„Połączone siły naturalnych ekstraktów roślinnych działają izolacyjnie na trzustkę, dzięki czemu podlega stałej ochronie i umożliwia produkcję naturalnej insuliny – to właśnie ona najlepiej wpływa na pracę organizmu w procesie metabolizmu cukru. W jaki sposób? Przyczynia się do tego, że transportowanie glukozy do komórek przebiega sprawnie i nieszkodliwie na żyły.”

Robert Grui z French Biological Institute

• morwa biała

• kozieradka

• gymnema sylvestre

• vilcacora

• gorzki melon

Ich wspólne działanie polega na stymulowaniu produkcji wewnętrznej insuliny, działającej ochronnie na komórki trzustki (które są systematycznie niszczone podczas rozwoju choroby). Tak mówi o tym procesie Robert Grui z French Biological Institute:

• usprawniają pracę komórek trzustki

• przyczyniają się do zwiększenia wydzielania insuliny

• poprawiają wykorzystanie glukozy

• spowalniają proces uwalniania cukru do krwi

• zmniejszają apetyt na słodycze

• obniżają poziom „złego” cholesterolu

„Cukrzycę typu 2 zdiagnozowano u mnie 3 lata temu. Pomimo leków, stałej diety i ćwiczeń, poziom cukru wciąż nie mógł się ustabilizować. W końcu trafiłam na Sugarept i już po upływie miesiąca wyniki były znacznie lepsze. Nikt u mnie w rodzinie nie mógł uwierzyć w to, że cukrzyca praktycznie zrobiła krok w tył.”

Grażyna Kubicka, 49 lat

Innowacyjny preparat stworzony przez francuskich specjalistów to oprócz strażnika zdrowej trzustki skoncentrowane źródło witamin i składników mineralnych, które spowalniają rozkład skrobi na cukry proste – dzięki temu możliwe jest utrzymanie poziomu glukozy na właściwym poziomie. Ponadto ma on właściwości prowadzące do zwiększenia wypełnienia jelit, co daje uczucie sytości. To z kolei pomaga w kontroli wagi i w walce z otyłością, która jest uważana za jednego ze sprzymierzeńców cukrzycy.

Sugarept oddziaływuje nie tylko na trzustkę

Sugarept – jak szybko możesz spodziewać się efektów?

Przeprowadzone badania oraz testy pokazują, że Sugarept to najbardziej skuteczny preparat stymulujący produkcję insuliny w sposób całkowicie naturalny. Kuracja jest w pełni bezpieczna a efekty są odczuwalne już po 24 dniach od rozpoczęcia kuracji.


Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link do strony producenta gdzie aktualnie można zamówić Sugarept z rabatem 50%
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka