Dodaj do ulubionych

Takich Lechowskich, Pysiów i..

IP: *.toya.net.pl 04.04.10, 00:04
innych niewiast jest w Polsce wielu.. skutki?
biznes.onet.pl/polska-juz-nie-bedzie-brama-dalekiego-wschodu,18571,3203598,1,prasa-detal

a to tylko chodzi o zarabianie pieniędzy..
w Berlinie Bandera lata wszystkim koło h...a
Katyń? to samo
tam myśla jak zarabiać pieniadze..
i poprawiać parametry ekonomiczne..
Obserwuj wątek
    • Gość: jobrave Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.range81-154.btcentralplus.com 04.04.10, 01:31
      Szwaby, to durny, bezbożny i tchórzliwy naród, wystarczył jeden polski czołg i
      pies, żeby pokazać im ich miejsce, później wzorem czołgu i psa pokazali Szwabom
      ich miejsce prezydenci Kaczyńscy. S.rał pies jakieś lotnisko - wielka sztuka
      wyrównać kawałek ziemi i zalać betonem! Niech spróbują wybudować bazylikę, taką
      jak w Licheniu! No! Szkopskie debile poszły po linii najmniejszego oporu,
      wiadomo - jaki naród, taki papież. Dobry Bóg zesłał nam na szczęście zbrodnie
      katyńską, więc zamiast bawić się w budowę jakichś nikomu niepotrzebnych lotnisk,
      My Naród Polski wybudujemy pomnik katyński, 22 tysiące figur oficerów, wszystko
      naturalnej wielkości! Żal, tylko, wielki żal, że tak mało tych oficerów zginęło,
      szkoda, że nie milion, albo dwa, wtedy byśmy dosrali Kitajcom, którzy się chwalą
      tą armią z terakoty. Właśnie gdzieś przeczytałem, że jakiś debil wymyślił, żeby
      cały naród polski uznać za święty i nawet chyba już zgłoszono to Watykanie i
      proces został wszczęty. Dzięki temu możemy zakasować nie tylko świat, ale i
      Uniwersum. Trzeba tylko obliczyć ilu Polaków żyło, żyje i będzie żyło na świecie
      i od jakiego czasu liczyć. Będzie tam też figura Bieruta, Jaruzela, Kiszczaka i
      miło będzie popatrzeć, jak Lechowski z Fanką i Pysiem modlą się do tych
      świętych, będę tam też i ja i miło będzie popatrzeć, jak "patryjoci" klęczą u
      moich stóp o obcałowują moje betonowe członki prosząc o wstawiennictwo w niebie.
      Lechowski, Fanka i Pysio też będą mieli swoje figurki, ale ja się do nich modlić
      nie będę, bo nie praktykuję. I po ch... nam jakieś lotniska?
      • Gość: pysio Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: 213.25.24.* 04.04.10, 07:54
        Ty jo zapomnialeś że twój kumpel z jaczejki banderowskiej i ukrainiec miał
        pomysł na budowę ofiar ze śniegu i drzewa i puszczanie ich Sanem. polskie debile
        nie mieli jednak zrozumienia dla waszych genialnych pomysłów. I to nie gdzieś
        przeczytałeś lecz wyraziłeś poparcie dla tego dzieła które miało sie stać
        wiekopomnym. Ciebie juz dopadła demencja starcza? Dobry bóg zesłał jednak pysia,
        fankę i kilku innych i nie dopuscili by jobrave ze swoją mykołowatą sotnią
        został zarządcą na prawach świętego muża i domagał sie hołdów za swoje pomysły.
        Wy naród banderowców możecie tylko żałować że nie zdążyliście ponieść większych
        strat w walce z durnym światem. Mnozycie ofiary w Pawłokomie innych miejscach
        ale ciągle wam mało i wasi banderowscy historycy stają na głowie aby tych ofiar
        było miliony. Chyba wzorem stachanowca powinno ich byc 500% narodu.Do tego
        dzieła zaprzągnięto najtęższe umysły z jo na czele. Zadanie mają niełatwe bo
        należy udowodnić że z banderowskich łap nikt nie zginął ale samych banderowców
        zginęły miliony.Należy budować pomniki ofiarom. nazywać ulice nazwiskami ofiar
        polskiego rozpasania i przede wszystkim zmienić historię. Polacy powrzeszczą a
        potem nikt nie będzie wiedział jak było naprawdę. Należy do polski wprowadzić
        V-tą kolumnę banderowską i skaperować do niej łasych na materialne dobra
        niby-polaków I wpieprzać się wszędzie gdzie tylko się da z banderowską
        propagandą. Trzeba też znależć idiotę który uchodzi za polaka i najlepiej jakby
        był dziennikarzem i umiał pisać a do tego musi mieć wyjatkowo wredny charakter i
        nienawidzieć wszystkiego co polskie. Tego głupka należy wykorzystać do pisania
        bełkotu mającego na celu robienie wody z mózgu i aby działał sprawnie należy go
        chwalić i nazywać panem.
        Nieważne są wartości! Liczy się tylko kasa! Takie hasła muszą wyznawać
        skaptowani do współpracy Polacy.
        • Gość: pysio napisał(a) Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: 83.2.157.* 04.04.10, 10:03
          Autor: Gość: pysio IP: 213.25.24.* 18.03.10, 08:09
          forum.gazeta.pl/forum/w,165,108087934,108870253,Re_zamiaucz_u_
          mnie_.html

Wy ukraińcy jesteście mocni gdy trzeba kogoś obsmarować,
          zochydzic, dorobic mordę i w ogóle zmieszać z błotem. To wasza cecha
          narodowa. Posuwacie sie do insynuacji, pomówień i zawsze gotowi do
          złożenia fałszywego świadectwa.
      • Gość: drinek Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 00:24
        Gość portalu: jobrave napisał(a): Będzie tam też figura Bieruta, Jaruzela,
        Kiszczaka i
        > miło będzie popatrzeć, jak Lechowski z Fanką i Pysiem modlą się do tych
        > świętych, będę tam też i ja i miło będzie popatrzeć, jak "patryjoci" klęczą u
        > moich stóp o obcałowują moje betonowe członki prosząc o wstawiennictwo w niebie
        > .
        > Lechowski, Fanka i Pysio też będą mieli swoje figurki, ale ja się do nich modli
        > ć
        > nie będę, bo nie praktykuję. I po ch... nam jakieś lotniska?

wzwód permanentny
    • mat120 Szkodliwe analityczne miernoty 04.04.10, 04:47
      Przed Trybunał Stanu powinni trafić polscy politycy, którzy uniemożliwili w
      swoim czasie budowę drugiej nitki rurociągu jamalskiego omijającego Ukrainę.
      Rurociąg pójdzie pod dnem Bałtyku a Polska straci krocie z tytułu opłat za
      tranzyt gazu.

www.psz.pl/Stanislaw-Dabrowski-Polska-wobec-projektu-Gazociagu-Polnocnego
      Na polskiej scenie politycznej panował konsensus, co do szkodliwości Gazociągu
      Północnego dla pozycji Polski w regionie. Polska straciła potencjalne wpływy z
      tranzytu gazu, oraz pomniejszyło się jej polityczne znaczenie, jako istotnego
      państwa tranzytowego. Działania polskiego rządu, niezależnie od opcji
      politycznej, należy ocenić jako nieskuteczne. Rezygnacja z propozycji rosyjskich
      wybudowania gazociągu Jamał II, z opcją pominięcia Ukrainy zaowocowała
      przyspieszeniem realizacji projektu Gazociągu Północnego, który pomijając
      Polskę, jest z pewnością dla niej dużo bardziej niekorzystny, niż pominięcie
      samej Ukrainy.

W tym kontekście jakże rzeczowo brzmi rozsądny głos europosła Zalewskiego:

Dość pomarańczowej klaustrofobii:
      Polska powinna budować koncepcję współpracy pragmatycznej, warunkowej,
      wielotorowej i obliczonej na długoletnią perspektywę. To dawno już zrozumieli
      Niemcy, Austriacy, Czesi, Holendrzy, Belgowie. W naszych bilateralnych relacjach
      z Ukrainą najważniejsza powinna być współpraca gospodarcza i wspieranie polskich
      inwestycji nad Dnieprem. Kwestie te zostały jednak przesłonięte przez frazesy o
      konieczności zacieśniania strategicznego partnerstwa i "przeciąganiu" Ukrainy na
      Zachód oraz kuszenie perspektywą euroatlantycką. Wpływ na to miała także
      sprawność Kijowa, który przez niemal dwie dekady w debacie o przyszłości Ukrainy
      i w relacjach z Polską meandrował, wykorzystując swoje geopolityczne położenie
      miedzy Rosją a Europą.

Więcej...
      wyborcza.pl/1,75515,7455009,Dosc_pomaranczowej_klaustrofobii.html#ixzz0k5zP10gy
        • Gość: jobrave Re: Szkodliwe analityczne miernoty IP: *.range81-154.btcentralplus.com 04.04.10, 14:24
          A wysłuchał Ty Lechowski i inni pseudo, fankokatolicy, co wasz abp. Michalik
          powiedział w swojej homilii wczoraj? Pewnie nie. to poczytajcie:
          "...bo katolicka Polska, to Polska, która próbuje być wierna Chrystusowi, która
          szanuje ludzi innego wyznania i bezwyznaniowych, w której jest miejsce dla
          wszystkich narodów, a musi być miejsce dla tych biedaków, którzy przyjdą z
          zewnątrz- - mówił abp Michalik.

"Katolicka Polska, to nie jest Polska szowinistyczna".

Zaznaczył, ze "katolicka Polska, to nie jest Polska szowinistyczna". - To jest
          Polska uniwersalna, która umie przebaczać Niemcom, i Rosjanom, i sąsiadom, i tym
          którzy przykrość nam na co dzień wyrządzają. To jest ta wiara katolicka, której
          się nie bójmy - podkreślił. Hierarcha w swojej homilii zaznaczył, że obecnie
          "idzie walka o to czy można dopuścić wiarę do głosu w życiu społecznym". - Próba
          zepchnięcia wiary tylko do prywatności jest fałszywa. Jest ograniczeniem. Nie
          jest katolickim spojrzeniem, nie jest chrześcijańskim spojrzeniem, bo
          chrześcijaństwo ma być zaczynem prawdy, łaski, bożej interwencji, bożego
          elementu w świecie - podkreślił. W homilii zaznaczył, że "wiarę trzeba traktować
          jako drogę do nieskończoności bożej, która obejmuje całą rzeczywistość
          człowieka, jego umysłu, rzeczywistość ziemską, w której żyje, ale i
          rzeczywistość niebieską, do której każdy z nas zmierza".
          I co, jak tam wasze "katolickie" spojrzenie? Dało wam wreszcie coś to
          Zmartwychwstanie, poza tym, że znów nawpierd.alaliście się kiełbasy i pisanek i
          wódki napili?
        • lechowski51 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 04.04.10, 15:26
          Postepowe kretynstwo!.Co wam towarzysze jobrave i analityk pamiec o Katyniu czy
          wiernosc wierze przodkow przeszkadza budowac wielkosc panstwa polskiego?.Ty
          antypolski cham moze zestawiac Katyn naprzeciwko budowy lotniska.Z drugiej
          strony pamietam co sie dzialo jak kiedys J.Kaczynski mowil i podjal dzialania
          dla budowy wielkiego lotniska w Warszawie.Postepowy salon kpil z
          wielkomocarstwowych zapedow "malego hitlerka Kaczynskiego".A pozniej przyjaciel
          Merkel i ulubieniec ewropejskich salonow Donald zrezygnowal z tego projektu.
        • Gość: jobrave Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.range81-154.btcentralplus.com 04.04.10, 17:33
          Ja jako, jako autentyczny Polak, o niepodważalnie polskim pochodzeniu, którego
          rodzina nie tylko ucierpiała od ukraińskich nacjonalistów i przeszła przez
          sowieckie łagry, której lecz również jej członkowie walczyli w szeregach AK i
          NSZ, nie muszę się uwiarygadniać poprzez tanie poszczekiwanie na Ukraińców i
          codzienne rozpływanie się nad Katyniem, tak jak to robią niepewni swojego
          pochodzenia:Lechowski, Fanka Pysio i Mat. Najtańsza i najprostsza wersja
          patriotyzmu reprezentowana przez was, a polegająca na poniżaniu innych narodów i
          czynienia z polskiego jakiejś nieskazitelnej nacji, nie odpowiada mi, bo jest
          kłamliwa i szkodliwa dla Polski. O tym, że wasze intencje są złe i nie mają nic
          wspólnego z patriotyzmem, świadczy jeden z postów Lechowskiego, gdzie nabija się
          o on z mojego artykułu, w którym opisałem UPA i jej zbrodnie, co jednoznacznie
          określa moje poglądy. Widocznie Mat masz jakiś problem ze swoim pochodzeniem,
          widocznie nie jesteś go końca pewny, skoro tak bardzo chcesz uchodzić za Polaka,
          może Ty jakiś Matwiejenko, Matwijczuk, albo Matejuk jesteś, może jakąś babkę
          albo dziadka chrzczonych w cerkwi masz? To nic złego, jeśli nie brali udziału w
          zbrodniach, to nic złego. Ja tu, w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem
          anonimowy i każdy może sobie zasięgnąć języka na mój temat - Przemyśl jest mały
          - nie muszę się uwiarygadniać w taki sposób jak Ty, Lechowski, Fanka, czy Pysio.
          Poza tym jestem normalny - jeśli miałbym do wyboru lotnisko i pomnik katyński z
          22. tys. figur, to wybrałbym lotnisko, które bardziej przysłuży się mojemu
          krajowi niż najwiekszy pomnik na swiecie, czy największy kościół, kto tak nie
          uważa, jest tragicznym idiotą. A to, że Nord Stream pójdzie przez Bałtyk, a nie
          przez Polskę, jest zasługą rzadzących niegdyś "patryjotów" , którzy nie zgodzili
          się na to, by rurociąg szedł przez Polską, bo przez to "uzależnimy się od
          Rosji". Nie ma co szukać winnych poza granicami, bo akurat są u nas. I to nie
          Ukraińcy, żydzi, szwaby, czy Ruscy, lecz najprawdziwsi Polacy (podobno).
          • mat120 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 04.04.10, 18:53
            Żebym mógł uznać Cię za "prawdziwego" Polaka musiałbyś przedstawić certyfikat
            wydany przez Mykołę, że Twojej babce nie przytrafiła się jakaś brzemienna w
            skutki przygoda z rezunem. Inaczej nie uwierzę.:) Musiałbyś też przestawić
            zaświadczenia od NKWD i SB UPA, że Twoi przodkowie w sowieckim łagrze nie
            pełnili służby strażniczej a ci będący "bandytami" w AK i NSZ nie mordowali
            hurtem ukraińskich dzieci i kobiet w tzw. "konflikcie" polsko-ukraińskim. Wtedy
            Ci uwierzę.
            Szkoda, że nie jesteś w stanie zrozumieć naszych intencji i nieustannie
            konfabulujesz przypisując nam poniżanie innych narodów
            i przedstawianie polskiej nacji jako nieskazitelnej. Trzeba być głuchym i ślepym
            by tak sądzić. Nie będę Ci tego tłumaczył bo byłoby to poniżej mojej godności.
            Twój niewątpliwy intelekt powinien sam sobie z tym poradzić.
            Sam nie mam problemów z pochodzeniem bo nie uważam go, w przeciwieństwie do
            Ciebie, za coś co pozwala mi się czuć z tego powodu lepszym od Żydów, Niemców
            czy Ukraińców czy murzynów.
            I ja nie jestem anonimowym, wystarczy, że zapytasz Mykoły.
            Normalny to byłbyś gdybyś stwierdził, że nienormalni są ci "patryoci" w rodzaju
            Buzka, Kwasa, Steinhoffa, którzy świadomie czy też nie zrezygnowali z korzyści
            wynikających z przebiegu drugiej nitki rurociągu jamalskiego przez Polskę bo
            postawiali Rosji warunek, że musi on również przebiegać przez Ukrainę - o my ją
            lubimy i jest to zgodne naukami pewnego masona z Paryża(!).
            Zastanów się co czynisz! Jakże można się oburzać, że Rosjanie wypierają się
            zbrodni katyńskiej skoro polscy użyteczni idioci
            o Wołyń obwiniają sowietów.
            Rana wołyńska długo się jeszcze nie zagoi. I to nie z tego powodu, że jesteśmy
            pamiętliwi ale dlatego że część Ukraińców uważa naszych katów za swoich
            bohaterów i próbuje wprowadzić ich na europejskie salony. Na to zgody nie
            będzie choćby ci Ukraińcy nie wiem jak czuli się poniżani a Tobie wydawało się,
            że jest to równoznaczne przypisywaniem nieskazitelności Polakom.
            • jobrave Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 04.04.10, 20:03
              To jest właśnie metoda "patryjotów", kto im nie basuje, ten jest banderowcem, a
              wszystko co by temu przeczyło jest sfałszowane, wy po prostu "wiecie lepiej".
              Śledząc te wątki od początku nie zauważyłem, żeby ktokolwiek, czy to z Polaków,
              czy domniemanych banderowców kwestionował zbrodnie wołyńską, oraz inne zbrodnie
              ukraińskich nacjonalistów. Wszelkie próby dyskusji na temat tego, jak mogło
              dojść do tak tragicznych wydarzeń pomiędzy narodami, które przez setki lat żyły
              ze sobą tak blisko, jak to tylko możliwe, spaliły na panewce, dzięki
              prowokatorom i idiotom, którzy inaczej myślącym Polakom odmawiają prawa bycia
              Polakami. Zawsze twierdziłem, że Polaków nie należy przepraszać, bo ciągle im
              tych przeprosin będzie za mało, że ciągle coś będzie nie tak. Pani Siemaszko np.
              nie podoba się, że Banderze odebrano tytuł bohatera narodowego Ukrainy, ponieważ
              nie był obywatelem tego państwa. A co, był? I na tym sprawa powinna się
              zakończyć, bo Bandera był obywatelem polskim. Rząd Ukrainy nie mają prawo
              mieszać się do tego, co robią u siebie obywatele polscy. Na to, że część
              Ukraińców sławi Banderę nie mamy wpływu, bo nawet jeśli się im, jakimś cudem
              zabroni, to będą go sobie czcili prywatnie i żebyś nie wiem ile gardłował na
              forum, to i tak tego nie zmienisz. Podobnie zresztą jest z niemieckimi, czy
              polskim neohitlerowcami. Notoryczne wklejanie linków
              katyńsko-wołyńsko-syberyjskich na tym forum, nie jest żadnym krzewieniem prawdy
              o zbrodniach, bo tę prawdę wszyscy znają, lecz przejawem ograniczenia
              umysłowego, zarówno Twojego, jak i Twojej oszołomionej kampanii, nie potraficie
              po prostu nic innego poza klepaniem czegoś, co już dawno zostało ujawnione,
              powiedziane, wydrukowane itp. Nie wnosicie nic nowego, z forum miejskiego
              próbujecie za wszelką cenę zrobić miejsce rozróby i skompromitować ludzi, którzy
              nie pozwalają sobie wmówić, że istnieje realne zagrożenie ze strony UPA, której
              nie ma i ze strony Bandery, którego dawno temu załatwiło KGB. Przypominacie
              radiomaryjnych idiotów, którzy twierdzą, że Polską rządzą obce siły, że żydzi
              zwalczają polski katolicyzm. Waszym zdaniem ważniejsze są pomniki, obchody,
              rocznice, niż autostrady, lotniska, mieszkania, powszechny dobrobyt. Wasze
              zachowanie wskazuje na to, że macie problemy z własna tożsamością narodową, stąd
              ta nadgorliwość. Nie komentuję Twoich rewelacji na temat puszczania się mojej
              Babci z rezunami, czy tego, że ktoś z mojej rodziny był wartownikiem w łagrze -
              pisząc coś takiego, sam sobie wystawiasz świadectwo, ale widać z tego jak
              wybiórcze masz podejście do ofiar UPA. W związku z tym nie ściemniaj, że chodzi
              Ci o pamięć, o prawdę, bo właśnie znów sobie zaprzeczyłeś.
              • Gość: VERSUS Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.10, 20:45
                Jobrave, jak zwykle 100% racji , natomiast z tym tutaj to trafiłeś
                ich w samo sedno:
                jobrave 04.04.10, 20:03 cyt.: „ ...Waszym zdaniem ważniejsze są
                pomniki, obchody,
                rocznice, niż autostrady, lotniska, mieszkania, powszechny
                dobrobyt....”.
                Poco im jakieś lotnisko, skoro lepiej wybudować Świątynię
                Opatrzności Bożej. Gierek wybudował 1000 szkół a oni 1000 pomników
                JP II. IV RP z liczbą ludzkich figur wybudowanych wciągu 20
                lat zawstydzi dynastię Qin.
              • mat120 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 05.04.10, 08:21
                Ale przecież to nie kto inny tylko Ty nie pasujących Ci nazywasz banderowcami.
                Np. Lechowskiego. Nikt Ci też nie odmawia bycia Polakiem bo niby dlaczego. Bądź
                sobie Polakiem, Żydem, Ukraińcem... Kim chcesz.
                Nie posługuj się tylko chwytami poniżej pasa sugerując, że brak "czystości
                rasowej" powoduje u nas chęć dowartościowania się.:)
                Nikt z nas nie jest przeciw budowie lotnisk itp. Wręcz przeciwnie, krytykujemy
                m.in. idiotyczną politykę włażenia za frajer ościennym państwom w cztery litery
                czego dobitnym przykładem jest karygodna sprawa drugiej nitki rurociągu
                jamalskiego, pozostawienia samym sobie Polaków na wschodzie itp.
                Ty jednak wbrew faktom chcesz widzieć co innego, nieustannie posługując się przy
                tym insynuacjami.
                Nasze prawo krytykować odradzający się za Bugiem a i w Polsce ukraiński
                nacjonalizm, który tak krwawo zapisał się w historii Polski, a który za
                nieodległą granicą zyskał państwowy mecenat. Jeśli Ciebie to nie niepokoi to
                potwierdzasz tezę, że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Nikt Ci w tej
                głupocie przeszkadzał nie będzie - mamy przecież demokrację i to Twój wolny wybór.
                Zastanawiam się czy problemów z tożsamością narodową przypadkiem Ty nie masz
                podkreślając swoją "autentyczną" polskość, chociaż nikt Cię o to nie prosił i
                nie sądzę żeby dla kogoś było to ważne.
                Stąd też wątpliwość co do Twojej czystości rasowej zbudowana na tej samej
                przesłance co Twoje wątpliwości odnośnie pochodzenia naszych przodków. Taka
                Twoja autorska konstrukcja, którą wcześniej sam wystawiłeś sobie świadectwo.
                • Gość: jk Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: 83.2.157.* 05.04.10, 09:23
                  mat120 napisał:
                  > Nasze prawo krytykować odradzający się za Bugiem a i w Polsce ukraiński
                  > nacjonalizm, który tak krwawo zapisał się w historii Polski, a który za
                  > nieodległą granicą zyskał państwowy mecenat. Jeśli Ciebie to nie niepokoi to
                  > potwierdzasz tezę, że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.

Kolebką ukraińskiego nacjonalizmu była zdaje się Polska, można wręcz powiedzieć
                  Macierz była sama sobie ojcem i akuszerką. Jaki był mecenat państwowy
                  Najjaśniejszej też nie trzeba nikomu wyjaśniać. Potwierdzeniem Tezy nie musisz
                  się przejmować od dawna jest wszystkim dobrze znana. Krytykę najlepiej zacząć od
                  samych siebie.
              • Gość: podolak Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: 92.244.58.* 05.04.10, 12:37
                jobrave napisał:

Wszelkie próby dyskusji na temat tego, jak mogło dojść do tak tragicznych
                wydarzeń pomiędzy narodami, które przez setki lat żyły
                ze sobą tak blisko, jak to tylko możliwe, spaliły na panewce, dzięki
                prowokatorom i idiotom, którzy inaczej myślącym Polakom odmawiają prawa bycia
                Polakami.

A tu masz Jobrave normalnych, myślących podobnie jak Ty Ukraińców.
                Z nimi się na pewno dogadasz.

www.youtube.com/watch?v=xeHywJFjFHU&feature=player_embedded#at=67
            • valmont80 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 05.04.10, 17:42
              mat120 napisał:

> Żebym mógł uznać Cię za "prawdziwego" Polaka musiałbyś przedstawić certyfikat
              > wydany przez Mykołę, że Twojej babce nie przytrafiła się jakaś brzemienna w
              > skutki przygoda z rezunem. Inaczej nie uwierzę.:) Musiałbyś też przestawić
              > zaświadczenia od NKWD i SB UPA, że Twoi przodkowie w sowieckim łagrze nie
              > pełnili służby strażniczej a ci będący "bandytami" w AK i NSZ nie mordowali
              > hurtem ukraińskich dzieci i kobiet w tzw. "konflikcie" polsko-ukraińskim. Wtedy
              > Ci uwierzę.

Czyli mam rozumieć, że ja również mam przedstawić podobne zaświadczenie? A Ty
              Mat120 to przepraszam bardzo kim jesteś, bo się nie przedstawiłeś i dla mnie
              każda osoba która się nie przedstawia jest czystą fikcją, ponieważ założenie
              konta na forum trwa trzy minuty. Kto Tobie wystawi certyfikat autentyczności,
              może to Ty jesteś Mykola, bo on ostatnio zamilkł, a Ty się zrobiłeś nadaktywny!
              Dlaczego ja i Jobrave mogliśmy się przedstawić na forum, a Wy tego nie robicie!
              Jeżeli chcesz walczyć z neobanderowcami i masz wiesz co... to nie bądź wirtualny
              tak anonimowo to żadna walka, jesteś tylko kolejnym trollem. Twój żart był
              bardzo niestosowny i obraził nie tylko ofiary, ale również i ich rodziny!

> Szkoda, że nie jesteś w stanie zrozumieć naszych intencji i nieustannie
              > konfabulujesz przypisując nam poniżanie innych narodów
              > i przedstawianie polskiej nacji jako nieskazitelnej. Trzeba być głuchym i ślepy
              > m
              > by tak sądzić.

Ja również nie jestem już w stanie zrozumieć Waszych intencji, ponieważ pisanie,
              np. że Wszyscy Ukraińcy to flejtuch itp. powoduje, że niczym się nie różnicie od
              ukraińskich nacjonalistów. Obrażanie ludzi po drugiej stronie granicy jest
              karygodne i ten kto ma naprawdę w sercu Jezusa, a nie tylko na ustach nie może
              się z tym zgodzić i nie może milczeć! Trzeba panować nad sobą, albo nic nie
              pisać, ja mam piekielne wyrzuty sumienia, bo raz napisałam że Pysio ma rację i
              nie wiem jak teraz spojrzę w oczy mojemu koledze Ukraińcowi, osobie dobrej i
              bardzo ciepłej. Trzeba panować nad sobą, a jak nie potraficie to zróbcie tak jak
              ja wczoraj, napijcie się i spędźcie miło czas z rodziną.

Nie będę Ci tego tłumaczył bo byłoby to poniżej mojej godności.
              > Twój niewątpliwy intelekt powinien sam sobie z tym poradzić.
              > Sam nie mam problemów z pochodzeniem bo nie uważam go, w przeciwieństwie do
              > Ciebie, za coś co pozwala mi się czuć z tego powodu lepszym od Żydów, Niemców
              > czy Ukraińców czy murzynów.

Co do pomówień Jobrave o branie pieniędzy za działalność na forum, to myślę że
              jest to bzdura. On jest takim samym zdrajcą, jak i ja, więc jeżeli ktoś jeszcze
              raz zasugeruje coś podobnego będzie miał ze mną do czynienia, a ja jestem bardzo
              upierdliwa Jobrave zaświadczy. Spiskowe teorie na temat tego czy Jobrave bierze
              kasę i jest zdrajcą wynikają chyba z niezrozumienia go, ale niektórym może
              łatwiej tak napisać. Tak sobie pomyślałam, że jak Jobrave jest zdrajcą, to ja
              jestem w takim razie tancerką go go Zapałowskiego jak już ktoś wcześniej
              sugerował, a Fanka swoją forumową działalność sprawuje w zamian za odpusty!
              Przepraszam, że zaśmiecam Analitykowi swoimi bzdurkami wątek, ale pewne rzeczy
              trzeba wyjaśnić, może wtedy na forum zrobi się lepsza atmosfera.
              • mat120 Do Valmont 05.04.10, 19:44
                valmont80 napisała:

A Ty > Mat120 to przepraszam bardzo kim jesteś, bo się nie
                przedstawiłeś i dla mnie > każda osoba która się nie przedstawia
                jest czystą fikcją, ponieważ założenie > konta na forum trwa trzy
                minuty.

A Ty Valmont80 kim jesteś, że muszę Ci się przedstawiać? Dotąd nie
                miałem okazji Cię poznać bo zdaje się, że całkiem niedawno założyłaś
                konto. Mimo to nie uważam Cię za fikcję.

valmont80 napisała:
                Kto Tobie wystawi certyfikat autentyczności, > może to Ty jesteś
                Mykola, bo on ostatnio zamilkł, a Ty się zrobiłeś nadaktywny!

Certyfikat wystawi mi Jobrave, "autentyczny Polak o niepodważalnie
                polskim pochodzeniu". Tym, jak sam podkreśla odróżnia się ode mnie i
                paru innych osób. Sądzę, że Ciebie uznaje za czystą rasowo więc
                certyfikat nie powinien być Ci potrzebny.

valmont80 napisała:
                Twój żart był > bardzo niestosowny i obraził nie tylko ofiary, ale
                również i ich rodziny!

Mój żart był równie stosowny jak żarty pewnego londyńczyka.
                O jakich ofiarach i rodzinach mówisz? Doprawdy nie rozumiem.

valmont80 napisała:
                Ja również nie jestem już w stanie zrozumieć Waszych intencji,
                ponieważ pisanie np. że Wszyscy Ukraińcy to flejtuch itp.
                powoduje, że niczym się nie różnicie od > ukraińskich nacjonalistów

Jeśli to zdanie skierowane do mnie to od razu wyjasniam, że
                metoda "na Jobrave" czyli wkładanie mi w usta słów nigdy nie
                wypowiedzianych absolutnie na mnie nie działa. Spróbuj może inaczej..

valmont80 napisała:
                Obrażanie ludzi po drugiej stronie granicy jest > karygodne i ten
                kto ma naprawdę w sercu Jezusa, a nie tylko na ustach nie może
                > się z tym zgodzić i nie może milczeć! Trzeba panować nad sobą,
                albo nic nie > pisać, ja mam piekielne wyrzuty sumienia, bo raz
                napisałam że Pysio ma rację i > nie wiem jak teraz spojrzę w oczy
                mojemu koledze Ukraińcowi, osobie dobrej i > bardzo ciepłej. Trzeba
                panować nad sobą, a jak nie potraficie to zróbcie tak jak ja
                wczoraj, napijcie się i spędźcie miło czas z rodziną.

Nie sądzę, żebym kogoś obraził ale chętnie się napiję i Tobie radzę,
                podobnie jak wczoraj i dziś opróżnić kolejną butelkę.

valmont80 napisała:
                Co do pomówień Jobrave o branie pieniędzy za działalność na forum,
                to myślę że > jest to bzdura. On jest takim samym zdrajcą, jak i ja,
                więc jeżeli ktoś jeszcze > raz zasugeruje coś podobnego będzie miał
                ze mną do czynienia, a ja jestem bardzo upierdliwa Jobrave
                zaświadczy.

Nie interesują mnie motywy forumowej działalności Jobrave ani to czy
                bierze za to pieniądze czy nie. To jego sprawa, ani moja ani Twoja.
                Nie interesuje mnie też to czy jest zdrajcą, Judaszem czy może Panem
                Bogiem. Podobnie zresztą jak to czy Ty jesteś Matką Boską czy też
                Marią Magdaleną.
                W to, że Jobrave wystawi Ci stosowne zaświadczenie - nie wątpię>:)
                (zdaje się, że już to zrobił),:)

• bialo-czerwony-1 Re: Do Valmont 06.04.10, 06:22
                  forum.gazeta.pl/forum/w,165,98458527,98623325,Re_Rajd_im_Bandery_przejedzie_przez_Polske.html
                  forum.gazeta.pl/forum/w,165,105051480,105418704,Prawie_jak_chlopski_filozof_.html
                  forum.gazeta.pl/forum/w,165,105051480,105319025,Re_Potepienie_ludobojstwa.html
          • Gość: armagedon Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: 109.243.28.* 05.04.10, 10:14
            Kurwa!!!Opluwacie się wzajemnie jakimiś miernymi"wypocinami". Jeden
            drugiemu chce dopierdolić. Idżcie chłopaki na wódkę, dajcie sobie po
            pysku i będzie dobrze.Alleluja i do przodu. A mat120 ma rację z
            Jamałem II i z mamieniem naszych polityków przez sprytnych
            ukraińskich biznesmenów- polityków. Pomarańczowa tzw. rewolucja to
            był czysty przewrót pałacowo- biznesowy. Ludzi- naród zawsze tam
            mieli w dupie i za nic, jak to na Wschodzie - swołocz.
          • lechowski51 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 05.04.10, 10:18
            Mialem kiedys przyjaciela ktory dowiedzial sie przed`smiercia matki ze pochodzi
            ze zwiazku z Rusinem....no i sie zaczelo!.Zaczal nienawidziec ojca,wszedzie
            doszukiwal sie polskiego nacjonalizmu i omalo nie zaczal sie uczyc
            ukrainskiego.Mysle ze z podobnym syndromem zyje nasz londynski redaktor.
            • Gość: jobrave Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.range81-154.btcentralplus.com 05.04.10, 14:44
              Dobrze, że ktoś wkleił filmik z tej konferencji, bo z enuncjacji w polsich
              mediach można było odnieść wrażenie, że miliony nacjonalistów ukraińskich
              wtargnęły do Ineterfaxu i wydłubało oczy ks. Isakowiczowi, a nastepnie
              przerżnęło piłą. Tymczasem było tam kilku, czy kilkunastu ukraińskich
              Lechowskich, Fanek i Pysiów, którzy sobie pokrzyczeli, żeby p[oslki ksiądz nie
              rozkazywał Ukraińcom, co mają robić w swoim własnym kraju, że hańba, że Bandera
              jest bohaterem i żeby chamy wynosiły się z Ukrainy. Dla mnie i dla innych
              normalnych ludzi jest to hałaśliwy margines, któremu im więcej uwagi się
              poświęca, tym lepiej dla niego. Gdyby nie Polacy, nikt nie słyszałby o
              Steinbach. Podobnie jest z Tiahnybokiem i jego kanapową Swobodą. Polacy
              wyciągają takich ludzi z politycznego niebytu czyniąc z marginalnych incydentów
              apokaliptyczne zagrożenie. Tymczasem ja od początku powtarzałem, że nie ma
              żadnego zagrożenia ze strony ukraińskich nacjonalistów, że nawet na Ukrainie
              Zachodniej, zarówno ta partia, jak i inne ugrupowania nacjonalistyczne mają
              śladowe poparcie, stwierdziłem też, że robiąc im publicity, wyolbrzymiając
              zagrożenia, unikając wspierania tych sił, które są przeciwne nacjonalizmowi,
              wspieracie ukrainskie ruchy nacjonalistyczne robiąc im w ten sposób reklamę.
              Ja rozumiem Fankę, Lechowskiego, Pysia i innych Ukraińców, których rodzice, oraz
              oni sami, doświadczyli różnego rodzaju represji ze strony PRL, potrafię to
              zrozumieć, że w owych czasach bezpieczniej było udawać Polaków, ale teraz już
              nie musicie - w niepodległej Polsce macie takie same prawa, jak my Polacy, macie
              własne media, macie swój związek, swoje szkoły, swoje kościoły, możecie się
              ujawnić i żaden normalny Polak, np. taki jak ja, nie będzie wam z tego tytułu
              czynił żadnych przykrości. A do Lechowskiego zwracam się, żeby przeprosił
              rodziny ofiar zbrodni ukraińskich nacjonalistów, które wyśmiał, a które opisałem
              w artykułach pt. "Historia UPA mrozi krew w żyłach", oraz "UPA mordowała bez
              litości"
              polishexpress.polacy.co.uk/art,historia_upa_mrozi_krew_w_zylach,4274.html
              polishexpress.polacy.co.uk/art,upa_mordowala_bez_litosci,4300.html
              I proszę mi wskazać, w którym miejscu - w linkowanych tekstach - widać moje
              "probanderowskie" sympatie? Chyba już przesadzacie z tym udawaniem Polaków.

• Gość: Analityk Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 14:17
      Szanowne Forumowiczki i Forumowicze
      Wiem że jest wolność słowa.. ale w tym wątku chciałem pokazać jak
      pewne cechy wpływaja na myślenie biznesowe. A tu co?
      do obrzygania wątek ukraiński, te same osoby bez pomysłu pierd.. o
      tym samym; zamiast kontruktywnie wyrazić coś co otworzy pozytywne
      myślenie to "słychać" pierdo....lenie o roszczeniach różnej natury.
        • Gość: jaszczur Re: szkielet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 14:36

Kochani Bracia,
          widzimy tutaj przykład złych proporcji,
          oto szkielet jaszczura piętrzy się przed nami -

Drodzy Przyjaciele,
          na lewo ogon w jedną nieskończoność,
          na prawo szyja w drugą -

Szanowni Towarzysze,
          pośrodku cztery łapy, co ugrzęzły w mule
          pod pagórkiem tułowia -

Łaskawi Obywatele,
          przyroda się nie myli, ale lubi żarty:
          proszę zwrócić uwagę na tę śmieszną główkę -

Panie, Panowie,
          taka główka niczego nie mogła przewidzieć
          i dlatego jest główką wymarłego gada -

Czcigodni Zgromadzeni,
          za mało mózgu, za duży apetyt,
          więcej głupiego snu niz mądrej trwogi -

Dostojni Goście,
          pod tym względem jesteśmy w dużo lepszej formie,
          życie jest piękne i ziemia jest nasza -

Wyborni Delegaci,
          niebo gwiaździste nad myślącą trzciną,
          prawo moralne w niej -

Prześwietna Komisjo,
          udało się raz
          i może tylko pod tym jednym słońcem -

Naczelna Rado,
          jakie zręczne ręce,
          jakie wymowne usta,
          ile głowy na karku -

Najwyższa Instancjo,
          cóż za odpowiedzialność na miejsce ogona -

Wisława Szymborska - Szkielet jaszczura

• Gość: jobrave Re: IP: *.range81-154.btcentralplus.com 05.04.10, 15:48
            Fanka ma obsesję, wszędzie widzi bandero - esbeków i "walczących z krzyżami".
            Pół biedy, gdyby z pomówieniami ograniczała się do spreparowanych przez siebie
            wątków, ale niestety rozpowiada po całym Przemyślu różne głupoty, opowiada o
            różnych tajemniczych powiązaniach banderowców z b.ubecją. Banderowcy i ubecja
            spiskują przeciwko niej, a "ojcem chrzestnym" jest niejaki Mykoła. Ten wg.
            Fanki, szef banderowsko - ubeckiej sotni, chce wraz z dyrektorem szkoły, któremu
            Fanka przypisuje bliskie pokrwieństwo ze znanym działaczem ukraińskim (podobne
            nazwiska), oraz członkami tej sotni, czyli mną, oraz innymi
            "ubeko-banderowcami", czyli tymi, którzy mają inne zdanie, niż wyżej wymieniona,
            wyeliminować ją z miejsca z pracy. Fanka wierzy, że poprzez nadmierne
            eksponowanie swojej polskości, jak również przez rzucanie zarówno na forum jak i
            poza, kłamliwych podejrzeń, szkalowanie, zyska sobie przychylność wpływowych
            osób i zrobi karierę w oświacie. W swoim pędzie do zaszczytów wspomniana osoba
            nie waha się używać nawet prywatnej korespondencji, którą preparuje i rozsyła do
            różnych osób. Niektóre z tych działań kwalifikują się nie tylko do procesów
            cywilnych, lecz naruszają również przepisy prawa karnego. Niestety Szanowna
            Pani, trzeba się będzie z tego wytłumaczyć, a wtedy być może wyjdzie, kto
            naprawdę jest byłym esbekiem.
            edzie
                  • Gość: VERSUS Re: IP: *.adsl.inetia.pl 05.04.10, 17:34
                    Kuliego, fakty są takie, że Fanka sama szuka zaczepek z Jobrave.
                    Odnośnie jej teorii nt. Bandero-sbeków to dziwi mnie, że ona nie
                    dostrzega tego, że jej umiłowany Prezydent Kaczyński czule całował
                    i obściskiwał się z naczelnym ukraińskim nacjonalistą, miłośnikiem
                    Bandery – Prezydentem Juszczenką (pseudonim pryszczaty). Jeżeli w
                    jej chorej wyobraźni banderowcy znajdują si w jednej szufladce z
                    Sbkami to w konsekwencji winna przyznać, że Kaczyński z całego serca
                    popierał miłośnika Bandery i Sbeków. Dokonując wyboru głowy
                    państwa w jesieni, winna pamiętać o tym.
                    • valmont80 Re: 05.04.10, 17:44
                      Przepraszam, że dwa razy ten sam post, ale wskoczyło nie tam gdzie miało:)
                      mat120 napisał:

> Żebym mógł uznać Cię za "prawdziwego" Polaka musiałbyś przedstawić certyfikat
                      > wydany przez Mykołę, że Twojej babce nie przytrafiła się jakaś brzemienna w
                      > skutki przygoda z rezunem. Inaczej nie uwierzę.:) Musiałbyś też przestawić
                      > zaświadczenia od NKWD i SB UPA, że Twoi przodkowie w sowieckim łagrze nie
                      > pełnili służby strażniczej a ci będący "bandytami" w AK i NSZ nie mordowali
                      > hurtem ukraińskich dzieci i kobiet w tzw. "konflikcie" polsko-ukraińskim. Wtedy
                      > Ci uwierzę.

Czyli mam rozumieć, że ja również mam przedstawić podobne zaświadczenie? A Ty
                      Mat120 to przepraszam bardzo kim jesteś, bo się nie przedstawiłeś i dla mnie
                      każda osoba która się nie przedstawia jest czystą fikcją, ponieważ założenie
                      konta na forum trwa trzy minuty. Kto Tobie wystawi certyfikat autentyczności,
                      może to Ty jesteś Mykola, bo on ostatnio zamilkł, a Ty się zrobiłeś nadaktywny!
                      Dlaczego ja i Jobrave mogliśmy się przedstawić na forum, a Wy tego nie robicie!
                      Jeżeli chcesz walczyć z neobanderowcami i masz wiesz co... to nie bądź wirtualny
                      tak anonimowo to żadna walka, jesteś tylko kolejnym trollem. Twój żart był
                      bardzo niestosowny i obraził nie tylko ofiary, ale również i ich rodziny!

> Szkoda, że nie jesteś w stanie zrozumieć naszych intencji i nieustannie
                      > konfabulujesz przypisując nam poniżanie innych narodów
                      > i przedstawianie polskiej nacji jako nieskazitelnej. Trzeba być głuchym i ślepy
                      > m
                      > by tak sądzić.

Ja również nie jestem już w stanie zrozumieć Waszych intencji, ponieważ pisanie,
                      np. że Wszyscy Ukraińcy to flejtuch itp. powoduje, że niczym się nie różnicie od
                      ukraińskich nacjonalistów. Obrażanie ludzi po drugiej stronie granicy jest
                      karygodne i ten kto ma naprawdę w sercu Jezusa, a nie tylko na ustach nie może
                      się z tym zgodzić i nie może milczeć! Trzeba panować nad sobą, albo nic nie
                      pisać, ja mam piekielne wyrzuty sumienia, bo raz napisałam że Pysio ma rację i
                      nie wiem jak teraz spojrzę w oczy mojemu koledze Ukraińcowi, osobie dobrej i
                      bardzo ciepłej. Trzeba panować nad sobą, a jak nie potraficie to zróbcie tak jak
                      ja wczoraj, napijcie się i spędźcie miło czas z rodziną.

Nie będę Ci tego tłumaczył bo byłoby to poniżej mojej godności.
                      > Twój niewątpliwy intelekt powinien sam sobie z tym poradzić.
                      > Sam nie mam problemów z pochodzeniem bo nie uważam go, w przeciwieństwie do
                      > Ciebie, za coś co pozwala mi się czuć z tego powodu lepszym od Żydów, Niemców
                      > czy Ukraińców czy murzynów.

Co do pomówień Jobrave o branie pieniędzy za działalność na forum, to myślę że
                      jest to bzdura. On jest takim samym zdrajcą, jak i ja, więc jeżeli ktoś jeszcze
                      raz zasugeruje coś podobnego będzie miał ze mną do czynienia, a ja jestem bardzo
                      upierdliwa Jobrave zaświadczy. Spiskowe teorie na temat tego czy Jobrave bierze
                      kasę i jest zdrajcą wynikają chyba z niezrozumienia go, ale niektórym może
                      łatwiej tak napisać. Tak sobie pomyślałam, że jak Jobrave jest zdrajcą, to ja
                      jestem w takim razie tancerką go go Zapałowskiego jak już ktoś wcześniej
                      sugerował, a Fanka swoją forumową działalność sprawuje w zamian za odpusty!
                      Przepraszam, że zaśmiecam Analitykowi swoimi bzdurkami wątek, ale pewne rzeczy
                      trzeba wyjaśnić, może wtedy na forum zrobi się lepsza atmosfera.
    • Gość: Analityk Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 18:09
      Dzięki valmont80 za powiew rozsądku.. odniosłem wrażenie że nie jest
      to próba zaśmiecania wątku lecz zadziałanie porządkowe - zgadzam się
      lecz wydaje się, że pewne osoby mają spojrzenie tzw. stały element
      gry czyli:
      cokolwiek sia w sumie to czego Ty szukasz na tej sympati?
      nie napisze to od razu ukraińcy wzór cnót isakowicz i takie tam ble
      ble
    • Gość: Analityk Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 18:14
      Dzięki valmont80 za powiew rozsądku.. odniosłem wrażenie że nie jest
      to próba zaśmiecania wątku lecz zadziałanie porządkowe - zgadzam się
      lecz wydaje się, że pewne osoby mają spojrzenie tzw. stały element
      gry czyli:
      cokolwiek się nie napisze to od razu ukraińcy wzór cnót isakowicz i
      takie tam ble; sorki wkleiło mi się coś we wcześniejszej wypowiedzi
      nie mającego związku.

• Gość: jobrave Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.range81-154.btcentralplus.com 05.04.10, 19:26
        Dzięki Fance i Lechowskiemu przemyskie forum stało się miejscem agitacji,
        prywatnych porachunków, miejscem, gdzie za pomocą kilku antyukraińskich
        wytrychów słownych można sobie zdobyć poklask u forumowej gawiedzi, przemyskie
        forum stało się również kącikiem porzuconych laseczek,a ściślej jednej. Forum
        miejskie nie jest miejscem do załatwiania spraw o charakterze międzynarodowym,
        nie jest też forum historycznym, do tego służą inne fora, których jest bez liku
        i jeśli czuje potrzebę, niech tam wylewa swoje szczere, czy nieszczere żale.
        Oczywiście siłą rzeczy nie może się obyć na tym forum bez tematów ukraińskich,
        jeśli mają one wymiar lokalny, czy regionalny, ale w tej kwestii wszystko
        zostało już powiedziane po kilkaset razy. Żadnego normalnego człowieka nie mogło
        nie tknąć, niespotykane gdzie indziej, mnożenie "wątków ukraińskich". Jest ich
        bez mała dwadzieścia, a kolejne zapewne w drodze. Wyrzucam sobie, że biorę w
        nich udział, że wycofując się z nich znów wracałem. Ale nie mogłem strawić
        rzucania fałszywych przez forumowych pseudopatriotów, mieszania z błotem
        niewinnych ludzi, wyzywania od zdrajców, banderowców, komuchów nawet tych,
        którzy nieśmiało prosili o więcej rozsądku, czy prtestowali przeciwko
        krzywdzącym uogólnieniom. Przy okazji na jaw wyszła ignorancja, nieznajomość
        nawet własnej historii, przejawiająca się w kompromitujących wypowiedziach
        "patryjotycznie" usposobionych psychopatów. Nie będę cytował steku bzdur, w
        wypisywaniu których celuje niejaki Pysio, ale chciałem zauważyć, że większość
        jego pisemnych wydzielin i wydalin, to wręcz podrecznikowe przypadki poniżania
        innych ze względu na pochodzenie i wyznanie, podobnie rzecz się ma z Fanką,
        która pod podobnymi względami przekracza nie tylko granice dobrego smaku, lecz
        również prawa. Wielokrotnie prosiłem, któreś z "patryjotycznej trójcy", by
        podała, choć jeden przykład, choć jeden cytat, z czyjejkolwiek wypowiedzi, z
        której wynikałoby "szerzenie ideologii banderowskiej", lub "usprawiedliwiania
        zbrodni", że ktoś twierdził, że ich nie było, lub były słuszne. Ani razu taka
        wypowiedź z niczyjej strony nie padła!
        Jestem zwolennikiem pojednania Polaków i Ukraińców, zwolennikiem tego, żeby
        normalnie żyli obok siebie i żeby również rozmawiali o sprawach trudnych.
        Skrócenie dystansu o wiele łatwiej wpłynie na wzajemne zrozumienie i ostateczne
        załatwianie kwestii historycznych po myśli obu stron. Przemyśl miał i jeszcze ma
        szansę stać się miejscem, w którym relacje pomiędzy tymi dwoma narodami mogą być
        wzorowe, nie zapominajmy przy tym, że ci ludzie są tu siebie, a tak jak Polacy
        na Ukrainie i uprzejme "wypie.rdalać na Ukrainę" świadczy o nieznajomości
        historii, zarówno tej niedawnej, jak i tej starszej.
        Nie oznacza to, że na każdego przedstawiciela narodu ukraińskiego należy
        chuchać, dmuchać i każdemu przytakiwać. Mamy swoje niewątpliwe racje i trzymajmy
        się ich twardo, ale bądźmy też otwarci na racje innych, Polacy nie mają monopolu
        na prawdę, nie wszystko co powiemy musi być z nią zgodne.
        Valmont 80 - po raz kolejny "chapeau bas", jestem naprawdę pełen szacunku za
        dawanie przykładu jak można dyskutować z ludźmi o innych poglądach oszczędzając
        im epitetów w postaci "bandytów", "zdrajców", banderowskich świń", kretyńskich
        dowcipów o "bunkrach technicznych" "ostrzeniu siekier".
        • Gość: Analityk Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 19:41
          Brawo Jo.. dzięki za kolejny głos rozsądku.. czy warto się
          zastanawiać nad motywami postępowania wymienionych w tytule tego
          wątku?
          Uważam, że Przemyśl nasze piekne miasto z tradycjami
          narodowościowymi może zaistnieć na scenie miedzynarodowej w
          pozytywnym znaczeniu. Wykorzystajmy to, że tu na miejscu był
          tygielek wielu kultur: polskiej, żydowskiej, ukraińskiej. Kiedyś
          pisałem w jednym z wątków że muzyka potrafi połączyć. Dyrektor
          Szkoły Muzycznej w Przemyślu ma pomysł na wybudowanie dużej sali
          koncertowej, tak aby się zmieścił pełny skład orkiestry
          symfonicznej. To może byc baza do stworzenia projektu festiwalu
          muzycznego, sztuki.. Czy stać Lechowskiego, Pysia czy Fankę na
          pozytywne myślenie i stworzenia forum dyskusyjnego i krzewieniu
          kultury ?
          Czy z ich klawiatur bedzię płynąć jad nienawiści, jad niespełnienia
          się, jad pokrzywdzenia przez ch.. wie kogo?
          Przemyśl ma szansę na odbudowę swojej pozycji; w poblizu bedzie
          przez 2 lata budowana autostrada.. to mozna wykorzystać.. jak się
          skończy budowa to jakiś zmaterializowanuy pomysł może zostać i
          rozsławiac nasze miasto..
          Kiedyś napisałem aby utworzyć miejsca upamiętnień UPA i oprowadzać
          wycieczki ukraińskie, zrobic monopo i trzepać kasę. Stworzenie
          takiego szlaku ma jedna zaletę - może byc stworzone przez lokalnych
          działaczy a nie przez element napływowy..
          itd itd
        • Gość: Land Rover Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: *.perr.cable.virginmedia.com 06.04.10, 05:08
          Do bardzo trafnej i celnej analizy Jobrave trzeba dorzucić wątek, powiedzmy,
          ekonomiczny. Gdyby nie Ukraińcy i ich życzliwość, Przemyśl do dziś byłby
          zapyziałym, prowincjonalnym, biednym miasteczkiem
          . Dlaczego - oto
          powtórka z historii:

lata 70 - ''otwarcie'' ekipy Gierka umożliwia Polakom podróżowanie po
          świecie (po zachodnim z ograniczeniami). Miliony rodaków jeżdżą za granicę.
          Przemyślanie ruszają na turystyczno-handlowe ''przebitki'', głównie na Węgry,
          ale też w kierunku Bałkanów (Rumunia,Bułgaria, Turcja, Grecja, Jugosławia).
          Ogromna większość ''turystów'' jedzie przez Ukrainę, a dzięki pomocy i
          życzliwości (fakt, w większości nie bezinteresownej) Ukraińców zamienia
          atrakcyjne dla nich towary na waluty zachodnie, złoto i artykuły, które
          ''zarobią'' dewizy w kolejnych państwach. W drodze powrotnej do domu, dżinsowe
          atrakcje np. z Turcji zamienione na Ukrainie na ruble, służą do kolejnych
          inwestycji: w waluty, złoto itp. Po powrocie do domu obrotni rodacy inwestują -
          w domy, działki budowlane, atrakcyjne dobra itp. Powstają całe osiedla domków
          jednorodzinnych: ''greckie'', ''tureckie'' itd.
          lata 80-te - kontynuacja wypadów ''przebitkowych'', które pozwalają też
          złagodzić niedobory wynikające ze stanu wojennego
          lata 90- te; w Przemyślu, głównie dzięki wizytom obywateli
          Ukrainy,powstaje potężny, trzeci pod względem obrotów (po stadionie X-lecia i
          Tuszynie k. Łodzi)bazar w Polsce, na który każdego dnia trafia średnio ...2-2,5
          mln dolarów (bywały poniedziałki, w których tylko w bazarowych kantorach
          wymieniano ponad 3 mln dolców). Za tak potężne pieniądze Ukraińcy kupują
          atrakcyjne dla nich towary,a zadowoleni sprzedawcy kłaniają im się w pas,
          popisując przy okazji bardzo dobrą znajomością języka klientów. Bazar generuje
          nowe miejsca pracy, dając godne życie tysiącom mieszkańców miasta. Dzięki
          dochodom z bazaru powstają setki nowych domów, sklepów, hurtowni, barów i innych
          biznesów. Rodzą się wielomilionowe fortuny i ''elity'', mające ogromny wpływ na
          bieg życia w mieście po dzień dzisiejszy. Dalszy ciąg historii już znamy;
          ''padaczka'' na bazarze itd.itd.
          ----
          rok 1994 - Festiwal Kultury Ukraińskiej w Przemyślu. Nieciekawa atmosfera,
          dochodzi do kilku nieprzyjemnych ekscesów, w tym próby podpalenia budynku (z
          pomocą koktajli Mołotowa), w którym śpią festiwalowi goście. Pewien młody
          człowiek przekonuje mnie do swojego ''patriotyzmu'': - I co, k..., mamy tym
          skur...
          [Ukraińcom]pozwolić, aby tak swobodnie chodzili sobie po naszym
          mieście, śmiali się i śpiewali? Prawdziwy Polak nie może sobie na to pozwolić
          ... - ''przekonuje'' mnie młodzian. Ponieważ tak się złożyło, że go znałem,
          pytam: - Macie z ojcem dwie albo już trzy budy na bazarze, Dlaczego sprzedajecie
          Ukraińcom, dlaczego rozmawiacie z nimi po ukraińsku? Czy prawdziwy Polak-
          patriota tak powinien postępować?
          - A co to ma wspólnego, biznes jest biznes! - odpowiada oburzony młodzian.
          ----
          I to by było na tyle na temat ''patriotyzmu'' kilku uczestników tego forum,
          którzy nie usną, aby co dnia nie dopier... jakimś antyukraińskim wątkiem. Tak
          dla zasady, jak na ''prawdziwego Polaka", Mesjasza narodów przystało.

• Gość: pysio Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: 213.25.24.* 06.04.10, 07:35
            Czytając powyższe posty doszedłem do takiego wniosku; Są ludzie którzy potrafią
            czytać i pisać i tacy sa uznawani za inteligencję. Pół inteligenta cechuje
            umiejętność na ogół tylko pisania. To że ktos potrafi pisać nie znaczy że jest
            mądry i może coś przekazać pozytywnego innym.Wszyscy pro banderowsko \ dla pół
            inteligentów do wiadomości; banderowiec to niekoniecznie ukrainiec\ nastawieni \
            nie znaczy że to ukraińcy\ to na ogół umią pisać a może tylko potrafią.Na
            potwierdzenie tej tezy jest zdjęcie jobrave w ciemnych okularach za którymi
            pragnie ukryć swoją niewyobrażalaną tęsknotę za inteligencją widoczną w
            spojrzeniu. Merytorycznie nie da się z tym dyskutować bo to istny bełkot który
            na potwierdzenie swoich tez raz im zaprzecza a w następnym zdaniu jest
            przywoływany jako potwiedzenie w zależności do czego ma służyć. Przykład;
            ukraińcy to świetny naród a pysio jest ukraińcem!!! Tak na zdrowy rozum to nie
            ma z kim podyskutować ze strony pro banderowców \nie mylić z ukraińcami\ bo oni
            aż nadto dobrze wiedzą że dyskusja merytoryczna jest dla nich zabójcza. Starają
            się tak przedstawiać zmanipulowane fakty aby wydawało się że można z nimi
            dyskutować na równych prawach. Moim zdaniem to wyjątkowi głupcy którzy nie biorą
            pod uwagę ogromu krzywd wyrządzonych przez banderowców\nie mylić\ i odległośći w
            dacie. Jak mawiał pewien chiński uczony; na głupotę nie ma lekarstwa!
            • fanka_online Re: ;) 06.04.10, 08:15
              Czytając wpisy w tym, prześmiesznym wątku można odnieść wrażenie, że to tęsknota
              za prawdomównością i uczciwością, Pysio;)
              Mistyfikacje, jakie tworzą ci ludzie są tak śmieszne, że już nawet nie oburzają
              i zastanawiam się jedynie jak oni sami mogą żyć na granicy rzeczywistości i
              wytworów własnej wyobraźni;)
              Efekt prania mózgu czy też świadome i celowe działanie na szkodę urojonych
              wrogów...nieistotne, ale i smutne zarazem, bo ludzie, którzy niegdyś pisali w
              tym miejscu ciekawe, wartościowe teksty, stali się nagle uosobieniem niezdrowej
              nienawiści, a ich posty powinny być opatrzone uwagą "nie otwierać, bo nie warto
              tracić czasu na bzdury". Kompromitacja.
          • mat120 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 06.04.10, 23:35
            Gość portalu: Land Rover napisał(a):
            I to by było na tyle na temat ''patriotyzmu'' kilku uczestników tego forum,
            którzy nie usną, aby co dnia nie dopier... jakimś antyukraińskim wątkiem. Tak
            dla zasady, jak na ''prawdziwego Polaka", Mesjasza narodów przystało.

To już jakaś chorobliwa fobia:)) Wszystko mu się z Mesjaszem kojarzy...:)
    • Gość: hysio Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. IP: 83.2.157.* 06.04.10, 09:51
      mnie_.html

• valmont80 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 06.04.10, 12:32
      fanka_online napisała:
      A może
      > akceptujesz też jego manię zbierania forumowych haków, konsultowania ich ze
      > znajomymi Pakistańczykami i następnie rozsyłanie jako "ekspertyz psychiatry" na
      > priv, wszelkim innym forumowiczom?
      >
      > Radzę przejrzeć na oczy i do miłego poklikania;)

Czekałam, aż będzie po świętach:) Mam pytanie, dlaczego na forum i nie tylko, ujawniłaś naszą prywatną rozmowę, cel uświęca środki? Lubisz mieć publiczność, więc Ci ją zapewnię. Parę tygodni temu napisał do mnie Jobrave nie prosił mnie o dyskrecję, sama mu dałam słowo. I je złamałam, mówiąc o tym Fance, a także podając niektóre szczegóły rozmowy. Sprawiedliwość jednak nie jest ślepa dałam komuś w twarz i sama otrzymałam policzek. Spotkała mnie zasłużona kara :) Jeszcze tego samego wieczoru Fanka napisała do Jobrave i podała mu szczegóły naszej rozmowy. Fanka załatwiasz na forum swoje prywatne sprawy, a kto Ci nie odpowiada zostaje posądzony o zdradę, albo jest ofiarą psychomanipulacji:):) tak ale chyba Twojej:) Moje zdanie na temat ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów z OUN-UPA jest takie jakie było na początku, czyli o tej zbrodni nie można zapomnieć, pamięć ma przyszłe pokolenia ustrzec przed błędami jakie zostały popełnione kiedyś. Nigdy nie zgodzę się na to ani nikt z moich bliskich, żeby przez Polskę przejechał Rajd Bandery, lub żeby ktoś wybielał zbrodnie nacjonalistów. Zawsze będę pamiętać o rodzinie która zginęła z ich rąk! Natomiast nie mam zamiaru tolerować osób, które te zbrodnie wykorzystują do załatwiania swoich prywatnych spraw i zrobię z takimi osobami dokładnie to co napisał kiedyś Wampir, bez najmniejszych wyrzutów sumienia taką osobę przeczołgam! Jeszcze raz tu powtórzę, Jobrave od nikogo za nic kasy nie bierze, można rzec, że odszczekuję wszystko, lub prawie wszystko co o nim napisałam i już wiem o co mu chodzi. Przemyśl jest małym miastem, za Jobrave ręczy osoba która tematem mordów OUN-UPA zajmuje się od lat i potwierdziła mi dokładnie to samo co pisał mi na temat np. swojej rodziny Jobrave. Natomiast jeżeli Jobrave będzie nadal uogólniał dostanie ode mnie ponownie niejednego klapsa, tak jak wcześniej. Na te trudne tematy można pisać tak, żeby nie obrażać nikogo, wiem że emocje czasami dają o sobie znać, ale bardzo Was proszę panujmy nad sobą. Pysiu i Lechowski bardzo lubię czytać Wasze posty, ale bardzo Was proszę nie uogólniajcie, wtedy będzie się czytać Wasze posty jeszcze lepiej! :) Biało-czerwony nie linkuj mnie jak Fanka ks. Tadeusza, bo ja dokładnie wiem co wcześniej pisałam, nie ufaj również nikomu i nie wdawaj się w prywatne znajomości z osobami z forum, pozdrawiam Cię serdecznie i się nie martw nikt mi nie zrobił prania mózgu, a na pewno nie Jobrave jak to niektórzy sugerują i mnie tym samym obrażają!
      Pozdrawiam Wszystkich Anna Ogonowska
      • lechowski51 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 06.04.10, 16:03
        Na swiecie szaro,ponuro i deszczowo.Tak tez jak widze zaczyna dziac sie i na tym
        forum.Nie chce byc strona konfliktow personalnych,bo nie to jest istota naszej
        tutaj obecnosci.Bede wyrazal opinie a nie sady i pomowienia,ktorymi wyroznia sie
        londynski dzienikarz a sumienie tego forum.
        Nie znam nikogo z Was w realu,znam tylko to na ile sami siebie tutaj
        wyrazacie.Nie wiem co "odszczekujesz" valmont z tego co napisalas?.Nie wiem co
        Ci powiedzial prywatnie jobrave-wiem co tutaj pisze i jak pisze.Po tym co
        pisze,wiem tez jakie ma intencje,bo "po czynach ich poznacie" a nie prywatnych
        zapewnieniach.
        Pisalem o niektorych zdazeniach z mojego zycia.Nie pisalem jak chce jobrave aby
        budowac sobie "forumowy image".Mam w nosie co o mnie mysli jakis
        jobrave,interesuje mnie jak mnie widza moje dzieci,rodzenstwo,przyjaciele...
        Mozna moim zdaniem sie roznic i szanowac a nie rozdeptywac jak to czyni tutaj
        obronca mykoly a chloszczacy kazdego kto nie przyjmuje jego kretynskich
        przeprosin.Dla dobrego poczucia megalomana jobrave nie bede zmienial swoich
        pogladow.Przyzylem uczciwie iles tam zycia i nie zamierzam tlumaczyc sie
        forumowemu sledczemu czy bylem i jak dlugo w Londynie czy NY.
        Zobaczylem swiat od Balkalu po Arizone nie po to aby byc podziwiany przez
        jakiegos polonijnego dziennikarza.Jezdzde po swiecie bo mnie to jeszcze
        fascynuje,bo im wiecej go poznaje doceniam geniusz Stworcy,ktory go stworzyl
        piekny w swej roznorodnosci.Nie zgadzam soe z postepowcami takim jak jobrave
        ktorzy ten swiat chca zglajsztowac,nie zgadzam sie jak kpia z mojej polskosci i
        tradycji,jak kpia z wiary moich dziadow.I niewazne valmont jakie ukryte cele mu
        przyswiecaja!.
        • valmont80 Re: Takich Lechowskich, Pysiów i.. 06.04.10, 16:49
          lechowski51 napisał:

> Na swiecie szaro,ponuro i deszczowo.Tak tez jak widze zaczyna dziac sie i na ty
          > m
          > forum.

W NY też pada? Na forum to tylko mżawka, na większą burzę się nie zapowiada! :)

Nie chce byc strona konfliktow personalnych,bo nie to jest istota naszej
          > tutaj obecnosci.

Żeby wszyscy tak do tego podchodzili, ale niektórzy załatwiają swoje sprawy, wykorzystując do tego celu niestety naiwność innych:(

Bede wyrazal opinie a nie sady i pomowienia,ktorymi wyroznia si
          > e
          > londynski dzienikarz a sumienie tego forum.
          > Nie znam nikogo z Was w realu,znam tylko to na ile sami siebie tutaj
          > wyrazacie.Nie wiem co "odszczekujesz" valmont z tego co napisalas?.

Nigdy Jobrave nie był dla mnie sumieniem tego forum, nie mógł być bo ja nim jestem :):) Oczywiście żartuję, natomiast jeżeli chodzi o to odszczekanie, to kiedyś w porywie złości zapytałam Jobrave kto mu za to płaci, no i się zaczęło!!! Tak samo jak prosiłam Jobrave żeby się ładnie zwracał do Was, tak i Was proszę o to samo. Po co się wdajesz w pyskówki jak wiesz, że to i tak nic nie zmieni:)

Nie wiem co
          > Ci powiedzial prywatnie jobrave-wiem co tutaj pisze i jak pisze.Po tym co
          > pisze,wiem tez jakie ma intencje,bo "po czynach ich poznacie" a nie prywatnych
          > zapewnieniach.

Jobrave ma taki dziwny sposób wyprowadzania innych z równowagi i robienia nazłość, nie wszystko jest takie jak Ci się wydaje. Może drażni go upór, może drażni go nieumiejętność przyjmowania kontrargumentów. Nie wiem! Nie znam go osobiście, poznałam inną osobę i to mi na razie wystarczy na długi okres czasu. :)

> Pisalem o niektorych zdazeniach z mojego zycia.Nie pisalem jak chce jobrave ab
          > y
          > budowac sobie "forumowy image".Mam w nosie co o mnie mysli jakis
          > jobrave,interesuje mnie jak mnie widza moje dzieci,rodzenstwo,przyjaciele...

I bardzo słusznie!

> Mozna moim zdaniem sie roznic i szanowac a nie rozdeptywac jak to czyni tutaj
          > obronca mykoly a chloszczacy kazdego kto nie przyjmuje jego kretynskich
          > przeprosin.

Jobrave na pewno sobie przemyśli to co napisałeś, Wy obaj przestańcie się "rozdeptywać", bo do niczego konstruktywnego to nie prowadzi.

Dla dobrego poczucia megalomana jobrave nie bede zmienial swoich
          > pogladow.Przyzylem uczciwie iles tam zycia i nie zamierzam tlumaczyc sie
          > forumowemu sledczemu czy bylem i jak dlugo w Londynie czy NY.

I nie zmieniaj, a Ty Jobrave przestań się bawić w detektywa:), bo po to mamy ABW! Mi już robili zdjęcia, więc Wam z całą pewnością też :):)

> Zobaczylem swiat od Balkalu po Arizone nie po to aby byc podziwiany przez
          > jakiegos polonijnego dziennikarza.Jezdzde po swiecie bo mnie to jeszcze
          > fascynuje,bo im wiecej go poznaje doceniam geniusz Stworcy,ktory go stworzyl
          > piekny w swej roznorodnosci.

Zazdroszczę wszystkim podróżnikom, ja się panicznie boję latać, trzy lata temu miałam lecieć na 4 miesiące do USA i spanikowałam na lotnisku.www.youtube.com/watch?v=U-sjcaA4H-Q
          Zrobiłam coś podobnego, przez co stałam się na długie miesiące obiektem niewybrednych szyderstw i kpin.

Nie zgadzam soe z postepowcami takim jak jobrave
          > ktorzy ten swiat chca zglajsztowac,nie zgadzam sie jak kpia z mojej polskosci i
          > tradycji,jak kpia z wiary moich dziadow.I niewazne valmont jakie ukryte cele mu
          > przyswiecaja!.

Nikt nie karze Ci się zgadzać, wystarczy że będziemy się wszyscy do siebie zwracać z szacunkiem, podkreślam WSZYSCY!!!
    • Gość: Analityk Ot słów kilka.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.10, 16:19
      Dziękuję Ci valmont80 za słowa dobrej krytyki lecz nie zmieni to przyjętych
      postaw; w zyciu trzeba mieć pozytywny cel aby konkurować na rynku; przykro mi,
      że forum stało się scena poniekąd gladiatorów; czemu to ma służyc? wytwarzając
      bardzo kontrowersyjne wątki celuję w wskazaniu na inne niż zaściankowe myślenie.
      Uważam, że stosując wulgaryzmy, sarkazm w wypowiedziach bardzo smacznie można
      ukierunkować dyskusję. Może niektóre osoby i tak już mi podoklejały różne łatki
      ale zaznaczam z każdej łatki jestem dumny. Gorzej byłoby gdyby padło
      stwierdzenie Analityk to nawet ch..m nie jest..
      Więc troszkę podsumowując, zachęcam do dalszej wymiany poglądów i życzę prawie
      wszystkim dalszych kontruktywnych wypowiedzi w moich i nie tylko wątkach.
      • Gość: pysio Re: Ot słów kilka.. IP: 213.25.24.* 06.04.10, 19:41
        Dyskusja może byc merytoryczna pod warunkiem że interlokutorzy szermują
        argumentami a nie konfabulują i manipulują faktami. Odnoszę niejasne wrażenie że
        większość domaga się dyskusji na nierównych prawach. Jo ze swoja bandą może
        stosować chamskie metody a my musimy zamknąć pyski lub się z nimi zgodzić.
        Zawsze staram się rozmawiać rzeczowo ale jeśli ktoś odbiega od sedna to staram
        mu się to uświadomić stosując z kolei podobne metody. Niech mi ktoś powie
        jeszcze, jesli się czuje na siłach jak odpowiadać na stwierdzenia które w swoim
        założeniu i brzmieniu są idiotyczne, przeczą zdrowemu rozsądkowi lub uznane
        przez ogół jako niemoralne. Już dawno temu pisałem że teza serwowana przez pro
        banderowców jest nie do obrony i jako taka nie nadaje się do merytorycznej
        dyskusji i oto efekt. bez wiary w powodzenie apeluję; dajmy se siana!!!
        • Gość: pysio napisał(a) Re: Ot słów kilka.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.10, 20:47
          mnie_.html

• lechowski51 Re: Ot słów kilka.. 07.04.10, 12:21
              Mowiac o "pierdoleniu i warcholeniu miales na mysli swojego kumpla....ktory nie
              zalatwia na tym forum swoich prywatnych interesow.

Dzięki Fance i Lechowskiemu przemyskie forum stało się miejscem agitacji,
              prywatnych porachunków, miejscem, gdzie za pomocą kilku antyukraińskich
              wytrychów słownych można sobie zdobyć poklask u forumowej gawiedzi, przemyskie
              forum stało się również kącikiem porzuconych laseczek,a ściślej jednej.
              • fanka_online Re: Czatowanie po przemysku 07.04.10, 13:45
                Jeden z moich znajomych czytając ten watek, ze śmiechem stwierdził, że sprawia
                wrażenie zapisu z czatu towarzyskiego, a wzorem czasów Peerelu, wszelkie
                niepowodzenia gospodarcze w kraju, przypisane są trzem osobom, wskazanym do
                zlinczowania. Metody znane dorosłym forumowiczom z poprzedniej epoki.
                Ciemna strona przemyskiego forum, na którym każda nikczemność jest dozwolona.
                Na koniec więc, przekornie i nieprawomyślnie....cytat z zabronionego tutaj ks
                Zaleskiego.
                "Ale przez histerię i okrzyki nie zmieni się prawdy
                historycznej."
                • Gość: jobrave Re: Czatowanie po przemysku IP: *.range81-154.btcentralplus.com 07.04.10, 15:49
                  Kolejna manipulacja, Fanka cytuje ks. Isakowicza- Zaleskiego "Ale przez histerię
                  i okrzyki nie zmieni się prawdy historycznej". Zderzając ten cytat z
                  wypowiedziami osób, które nie należą do jej obozu, chce wykazać, że to one chcą
                  "zmienić prawdę historyczną", one, czyli ja, Analityk, Landrover, Historyk,
                  Mykoła i jeszcze kilka innych, które nie identyfikują się z endeckim
                  światopoglądem. Tymczasem nikt, podkreślam - nikt, nie kwestionował prawdy o
                  Wołyniu i innych zbrodniach UPA. Niestety owa "trójca" robi wszystko, by osoby
                  które próbują dojść do przyczyn, czegoś, tak niepojętego, jak ów krwawy przejaw
                  nienawiści, postawić pod ścianą, jako zdrajców narodu polskiego, kolaborantów,
                  banderowców, neobanderowców, "relatywistów moralnych" itp. Wszelkie próby
                  dojścia do tego, dlaczego, w niektórych środowiskach ukriańskich Bandera, OUN i
                  UPA nadal cieszą się mirem również spotkały się z wariackim, hałaśliwym atakiem.
                  Czy tak trudno wyobrazić sobie, że istnieją ludzie, którzy próbują dojść do
                  przyczyn różnych zjawisk? To chyba normalne.
                  Dyskusja nt. Jaruzelskiego i stanu wojennego. Wystarczy sobie objerzeć film
                  dokumentalny "Gry wojenne", w którym zarówno Zbigniew Brzeziński, jak i ówcześni
                  szefowie CIA mówią wprost, że u granic PRL stały wojska sowieckie w pełnej
                  gotowości bojowej, podobnie było w sowieckich bazach wojskowych. Człowiek
                  rozsądny zadaje sobie pytanie: sprawdzić, czy wkroczą i wystawic naród na pastwę
                  krasnoarmiejców i kto wie,może nawet doprowadzic do jakiegos "małego Katynia",
                  czy ratować naród? I człowiek rozsądny odpowiada sobie: ratować naród. I ja się
                  z tym zgadzam mając świadomość jakie byłyby by skutki innej decyzji. Gdybym był
                  debilem, to oczywiści optowałbym za sowiecką inwazją. W swoich poglądach nie
                  jestem odosobniony - tak uważa co drugi Polak. Czy to oznacza, że co drugi Polak
                  jest "komuchem" lub byłym esbekiem?
                  W ub. roku na przemyskim forum pojawił się niejaki Lechowski, typ szemranego
                  endeka, próbował trollować na trzech innych lokalnych forach, ale szybko poznano
                  się na nim i szybko wypadł na margines, nie pomogło mu nawet występowanie pod
                  kilkoma nickami. Pojawił się na forum przemyskim, tu znalazł Fankę liżącą rany
                  po nieudanym romansie, kobietę cierpiącą na przerost ambicji połączony z żądzą
                  zemsty, wraz z Lechowski i zwichrowanym umysłowo Pysiem szybko stworzyli "wrogów
                  narodu polskiego", "wrogów Kościoła katolickiego" itp. Fanka posunęła się nawet
                  do tego, że również poza forum podjęła akcję mającą na celu kompromitowanie
                  wszystkich, którzy nie popierają jej bezkrytycznie i podczas towarzyskich
                  spotkań uczestnikom tego forum (tym z obozu przeciwnego) zaczęła przypinać różne
                  łatki. Według tych pomowień zdecydowana większość uczestników przemyskiego
                  forum, to byli esbecy, neobanderowcy i ich kolaboranci, a wodzem tej całej bandy
                  jest Mykoła, który tak naprawdę jest dziennikarzem "Naszego słowa" - ukraińskiej
                  gazety wychodzącej w Polsce i bratem dyrektora jednej ze szkół średnich
                  (polskiej) w Przemyślu. Spisek ten ma na celu opanowanie Przemyśla przez bandy
                  UPA, wraz z bandą byłych esbeków i "komuchów". Próbują opanować przemyskie
                  forum, ale prawdziwi Polacy na to nie pozwolą. Jest jednak pewien problem, otóż
                  ja nie nie jestem, ani kolaborantem, ani neobanderowcem, ani byłym esbekiem, ani
                  komuchem, ani nawet Ukraińcem, ja tylko nie zgadzam się z durniami i świniami,
                  ale chyba mam do tego prawo? Na tym forum dyskutuje sporo osób, które znam
                  prywatnie i mogę ręczyć, że nic wspólnego z tym co przypisuje im Fanka, nie
                  mają. To o atakach personalnych, których rzekomo Fanka się nie dopuszcza. Nie
                  dopuszcza się ich również Lechowski, któremu radziłbym przejrzeć własne posty od
                  początku, jakimi słowami mnie określał w zw. moją dawną pracą Gazecie Wyborczej
                  i co mi personalnie przypisywał, czyniąc to po dziś dzień. Niestety, ale dłużny
                  nie mogłem i nie mogę mu pozostawać. Podobnie jest z Pysiem, specjaliście od
                  "dekalogu UPA", "antropologu", "historyku -praktyku", "socjologu", "psychologu",
                  człowiekiem totalnie pogubionym, by nie powiedzieć dosadniej, on już kompletnie
                  nie wie, o co w tych dyskusjach chodzi, do tego jeszcze twierdzi, że jestem
                  jakimś "dworskim, rządowym, pisującym w państowej gazecie dziennikarzyną". Piszę
                  o sobie, ale tak jak bym pisał o innych, bo większość zarzutów formułowanych
                  przez opisywaną trójkę, dotyczy innych forumowiczów, którzy nie dołączyli do
                  tego trzyosobowego chóru, wspomaganego do czasu do czasu jakiś "pysiopodobnie"
                  pogubionym "Biało - czerwonym", czy osobnikiem o ksywie "e". Stuknijcie się w łby.
                  • Gość: pysio Re: Czatowanie po przemysku IP: 213.25.24.* 07.04.10, 16:13
                    ales się rozpisał jo. Tylko ze nic z tego nie wynika bo to same twoje własne
                    wymysły i niczego nie wnoszą do pojednania.
                    Jeśli jestes tak krytyczny do naszego sposbu walki z nacjonalizmem z pod znaku
                    bandery to moze ty napiszesz jak widzisz to pojednanie. Tylko z góry uprzedzam
                    że włazidupstwo pomysłu mykoły nie wchodzi w rachubę. On pisze ze ukraińcy dążą
                    do pojednania? Jak to okazują. Budują pomniki banderze i innym oprawcom narodu
                    polskiego. Wydają mapy z granicą na Wiśle. Zwalczają wszystko co ma zwiazek z
                    Polską.
                    Mamy go nasladować? Budować gnojom pomniki, przesunąć granicę, wyrzec sie
                    polskości i wzorem twoim wysmarować wazeliną by się łatwiej właziło? A moze
                    uznać że jedyne mordy w czasie zdarzenia banderowskiego to mord w pawłokomie?
                    Napisz jak ty to widzisz bo mykoła sam wie że żadania neo banderowców są tak
                    idiotyczne że pomomo kilku moich prosb nigdy nie napisał słówka na ten temat. O
                    tobie można to samo powiedzieć! Zmówiliście się czy co?
                  • fanka_online Re: Czatowanie po przemysku 07.04.10, 16:16
                    Gość portalu: jobrave napisał(a):
                    "Fanka posunęła się nawet
                    > do tego, że również poza forum podjęła akcję mającą na celu kompromitowanie
                    > wszystkich, którzy nie popierają jej bezkrytycznie i podczas towarzyskich
                    > spotkań uczestnikom tego forum (tym z obozu przeciwnego) zaczęła przypinać różn
                    > e
                    > łatki. Według tych pomowień zdecydowana większość uczestników przemyskiego
                    > forum, to byli esbecy, neobanderowcy i ich kolaboranci, a wodzem tej całej band
                    > y
                    > jest Mykoła, który tak naprawdę jest dziennikarzem "Naszego słowa" - ukraińskie
                    > j
                    > gazety wychodzącej w Polsce i bratem dyrektora jednej ze szkół średnich
                    > (polskiej) w Przemyślu. Spisek ten ma na celu opanowanie Przemyśla przez bandy
                    > UPA, wraz z bandą byłych esbeków i "komuchów". Próbują opanować przemyskie
                    > forum, ale prawdziwi Polacy na to nie pozwolą."

Masz dowody na swoje słowa i jesteś gotów przedstwić je w sadzie?
                    • Gość: pysio Re: Czatowanie po przemysku IP: 213.25.24.* 07.04.10, 16:38
                      Fanka jo w swoim zacietrzewieniu napisał parę słów prawdy. Naucz się czytać
                      między wierszami bo ja tą sztukę mam opanowaną z czasów komuny. On sobie zdaje
                      sprawę jak grożni są neo banderowcy i chcąc zapewnić sobie ich przychylność /
                      nie wiadomo z jakiego powodu/ pisze w stylu panu bogu świeczkę i diabłu ogarek.
                      Tylko ze on jest przekonany o niebywałej głupocie wszystkich po za nim i jest
                      pewny że się nie da go rozszyfrować.Przecież o tych esbekach to czysta prawda!
                      Musiał to przemycić w jakiś sposób ale dlaczego tak po tchórzowsku
                    • fanka_online Re: Czatowanie po przemysku 07.04.10, 16:45
                      Wiedzę, że jednak nie masz żadnych dowodów.
                      Zeznania?! Jesteś śledczym czy prokuratorem?
                      Bądź precyzyjny. Chciałeś powiedzieć, że masz świadka.
                      Więc, zastanów się najpierw czy i na ile wiarygodny.

Re: Potepienie ludobojstwa
                      Autor: valmont80☺ 07.01.10, 12:24
                      Dodaj do ulubionych Skasujcie
                      Odpowiedz cytując Odpowiedz
                      Co za bzdury wypisujesz i na czyje polecenie??? Piszesz zupełnie w
                      stylu Pana Bohdana Huka z "Naszego słowa", przerzucasz winę na
                      innych, a ja mówię oddaj mi życie mojej zamordowanej niewinnej
                      rodziny a jak nie potrafisz to zamilcz i daj mi w spokoju cieszyć
                      się, chociaż tym, że w końcu sobie ktoś o nich przypomniał i
                      upamiętnił ich męczeńską śmierć.
                      Światowy Związek Kresowian zbiera podpisy:
                      www.kresowianie.com/UserFiles/file/lista_poparcia_dla_inicjatywy_obywatelskiej.pdf

Re: mykołowaty
                      Autor: valmont80☺ 07.03.10, 11:12
                      Dodaj do ulubionych Skasujcie
                      Odpowiedz cytując Odpowiedz
                      Upppssss czyli moje tłumaczenia teraz, że byłam pod wpływem na nic się zdadzą.
                      Wiara w czyjąś dobrą wolę czasami ogłupia.

Myślisz, że to co twój świadek mówi, bredzi "pod wpływem" będzie miało dla sądu
                      jakieś znaczenie? Więc graj dalej.
                      Powiem ci jedno.... twój koronny świadek, którego najwyraźniej przesłuchiwałeś,
                      skoro dysponujesz jego ZEZNANIAMI, podczas wspomnianej rozmowy BYŁ POD DUŻYM
                      WPŁYWEM, co jestem gotowa potwierdzić pod przysięgą w sądzie i każdej innej
                      instytucji wymiaru sprawiedliwości.
                      • valmont80 Re: Czatowanie po przemysku 07.04.10, 17:35
                        Fanka dałaś się podpuścić, a za to, że mnie wplątałaś w tak chamski sposób w
                        Wasze sprawy, poniesiesz karę. Moje słowa nie będą miały znaczenia dla sądu, co
                        Ty sugerujesz?! I to na forum naszego miasta, że niby co, że raz zażartowałam,
                        że jestem pod wpływem (post wyrwany z kontekstu) i jestem przez to
                        niewiarygodnym świadkiem, bo co, bo niby jestem alkoholiczką, tak to
                        zrozumiałam?! Jeżeli jeszcze raz pojawią się podobne insynuacje podam Cię do
                        sądu, ponieważ ja na forum się podpisuję, a Ty jesteś zwykłym zakompleksionym
                        tchórzem i bardzo lubisz Wszystkimi manipulować. I tak jak piszesz, moje słowa
                        znaczenia nie będą miały, ale Twoja korespondencja do mnie, w której pomawiasz
                        ludzi i piszesz bardzo dużo, już tak! I to Wszystko przez Twoją głupotę,
                        zaciekłość, chamstwo i wykorzystywanie ludzi do własnych gierek!
                        Serdecznie pozdrawiam Anna Ogonowska
                        P.s. Pewnie swoim zwyczajem, mój post wytniesz :)
                        • Gość: Murof :) IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.10, 18:29
                          Oj, nie wolno straszyć Fani :) Ją chroni pewien biskup, patron
                          ulicy na której mieszka, nikt nie może Jej podskoczyć, a kto jest
                          Jej nieprzychylny poniesie karę ognia wiecznego. Trzeba wziąć
                          sobie do serca tę przestrogę. Nie ma żartów Pani Joanno. A tak
                          poza tym, jest wiosna, Marzannę już utopiono, kto żyw niech się
                          cieszy życiem. :)
                    • lechowski51 Re: Sam wychodowałeś sobie chwasta 07.04.10, 17:37
                      Bylo milo na przemyskim forum az tu nagle zjawil sie prowokator endecki
                      lechowski!Zamiast wiec intelektualnych,pelnych subtelnosci i milosci wynurzen
                      jobrave,mykoly,analityka czy landrovera zaczely sie pojawiac pelne nienawisci
                      oskarzenia wobec Ukraincow no i oszczerstwa wobec Jaruzelskiego.
                      Biedny analityk czy landrover przy pomocy dzielnego jobrave probowali usilnie
                      powrocic do dawnych rozmow o tym jak "czarni" rozkradaja nasza Ojczyzne ale
                      przemyski ciemnogrod nic tylko wrzeszczal dalej na banderowcow.
                      Probowal mykola jednac przemyslan idac wsrod wrzeszczacych ukrainofobow z
                      galazka oliwna i pokojowym przeslaniem aby zapomniec o zbrodniach Pilsudskiego i
                      bandytow z AK ale lechowski z pysiem a tez modlaca sie do Niebios
                      fanka,podburzyli przemyski lud...i ten zamiast pojednania nie zgodzil sie aby
                      molodcy przyjechali do Przemysla co prawda tylko na rowerach.
                      I znow skandal i miedzynarodowa rozroba.Na szczescie mielismy na londynskich
                      salonach jobrave ktory wybral sie do Muzeum Bandery i zazegnal wojne
                      przemysko-lwowska,obiecujac ze na drugi rok razem z darino beda ich witac w
                      Birczy a faszystowski Przemysl dzieki koneksjom jobrave w GW zostanie ukarany
                      jak kiedys warcholski Radom.
                      Teraz znow jobrave razem z analitykiem i landroverem beda mogli bez przeszkod
                      uswiadamiac przemyski ciemnogrod ze post w Wielki Piatek to sredniowieczny
                      przesad a jobrave przysle nawet fotografie z Londynu,jak w ten dzien wpieprza
                      razem ze swoim pakistanskim sasiadem z pokoju kebaba i zapija koszerna Wyborowa.
                      • Gość: pysio Re: Sam wychodowałeś sobie chwasta IP: 213.25.24.* 07.04.10, 18:07
                        Wiecie co? Ja zgłupiałem do reszty. Przecież ja nie uczestniczę w żadnych
                        intrygach i to chyba widać po moich postach! Wiem że ukraińcy to bardzo, ale to
                        bardzo mściwy narodek a szczególnie jego odmiana pro banderowska. Stać ich na
                        każde świństwo. Zresztą jest tu jeden taki co przypomina moje słowa co parę
                        wpisów. I co nie są prorocze? Oni w myśl dekalogu ukraińskiego nacjonalisty
                        muszą robić świństwa bo zostaną uznani przez swoich za zdrajców! To co sie pisze
                        na forum nie nadaje sie dla temidy a ich straszenie sądami które rozpoczął jo
                        musiał by prowadzić jakiś pro banderowski sędzia bo polski odrzuci je od razu.
                        Ta ich prowokacja ma pokazać jak długie mają łapska i zamknąć buzię oponentom.
                        To tylko straszenie ale zaczyna przybierać realne kształty. Perfidia neo
                        banderowców nie zna granic i z tym sie każdy zgodzi. Ja sam bym chętnie robił za
                        męczennika byle nadać sprawie rozgłos i położyć tamę banderowskiemu i
                        nacjnalistycznemu rozpasaniu. Jeśli jakiś neo banderowiec chce mnie podać do
                        sądu to proszę o adres a ja się z nim skontaktuję.
                        • jobrave Re: Sam wychodowałeś sobie chwasta 07.04.10, 18:54
                          Widzę, że Fanka chce jeszcze wmieszać swoją niedawną przyjaciółkę. Wystarczyło,
                          że wyraziłem się z uznaniem o Valmont i już dziewczyna awansowała do
                          "niewłaściwego" grona, już jest "be". Jestem pewien, że niebawem Fanka włączy
                          Valmont do "banderowskiego" spisku, bo przecież, kto nie z Fanką, to
                          "banderowiec". Pyta Fanka o dowody? Są tu, na tym forum, to w zupełności
                          wystarczy. Nie musi się bać, że ktoś oprócz niej ujawnia i preparuje prywatną
                          korespondencję, są jeszcze ludzie, których chęć zemsty nie jest w stanie ześwinić.