Dodaj do ulubionych

dlaczego to forum jest kiepskie?

IP: 89.108.209.* 19.10.10, 01:45
czytam je coraz rzadziej, lecz regularnie... z rosnaca niechecia. Nie bardzo rozumie, dlaczego paru imbecyli (byc moze dobrze ksztalconych i z dobrym mniemaniem o sobie) opanowalo te przestrzen i zmuszaja osoby zainteresowane tematyka przemyska na czytanie dyskusji narodowosciowych, politycznych etc., ktore powinny widniec pod forumowymi winietami "UPA", "nie lubie/lubie Ukraicow", "wzajemnie sie nienawidzimy - pokazmy to!". RAPAPO! Zrob, chlopie, z tym porzadek. Weź i przerzucaj te pyskowki do tematow, ktorych nie bede otwierac i oczysc w koncu te forum z Lechowskich, common-cos tam, mykolow i takich tam. Sadze, ze moderator tego forum czyta rownie bezradnie i z rowna niechecia te durne elaboraty i tylko wywala co bardziej pikantne kawalki. Moze przyszedl czas na wywalenie co bardziej radykalnych internautow do odrebnego koryta, a my w koncu odetchniemy i pogadamy o sciezkach rowerowych czy fajnych inicjatywach dla miasta, albo w ktorej knajpie jest najlepsze wino?
Proponuje odrebny watek dla radykalow na przemyskim forum - niech tam sie zagryzaja do zndzenia. Uwolnijmy sie od tego typu dyskusji, ktorych serdecznie mam dosyc.
Obserwuj wątek
  • Gość: Rusin Re: dlaczego to forum jest kiepskie? IP: *.przemysl.hypnet.pl 19.10.10, 08:27
   Tak -szanowna pani Wando ,ale jak ktoś jako Rusin lub Ukrainiec jest zaczepianym na tym forum w sposób bezkarny z pomowieniem że UPA to zwyrodniali i zezwierzęceni bandyci ktorych nalezy kojarzyc z Rusinami- Ukraińcami i których nalezy bezwzglednie tepć i niszczyć pod kazdym względem to ja jako Rusin mieszkający w Przemyslu nie moge sobie pozwolić na szkalowanie i pomawianie mojej osoby,i ,mojej rodziny i nacji z którą jestem utożsamianym .Takie szczucie na nas Rusinow ( w tym głównie Łemkow i Bojkow)
   Jest celowym dzialaniem zmierzającym do waśni i czystek na tle narodowosciowym oraz religijnym jak tez o politycznym zabarwieniu.To przecież wyraxnie widać .
   To nie Rusini z Podkarpacia ( Łemkowie i Bojkowie ) jeździli na Wolyń mordować Polaków - to Polacy z Wolyna przyjeżdzali na Podkarpacie ( do Łemkow i Bojków) aby mordować tych Rusinow krzycząc że mordują tych ludzi w zemście za Wolyń pomimo że z tym Wolyniem ci spokojni i biedni ludzie nie mieli nc do cztynienia. Na doładkę -obecnie przylepia sie ofiarom etykietkę zbrodniarzy i zezwierzęconych zwyrodnialców .
   Ciekawe -jestem jakby Pani reagowala na takie pomowienia na Panią oraz na jej rodzinę ,nie będąc nic nikomu winną ?. Jakby Pani czula się w miejscu pracy i środowisku pomawiana że jest Rusinka - do skasowania i trzeba ją wyeliminować z kazdej pracy ( dot urzędow -a takie działania sa prowadzone co widac po kwestionariuszach przujęć do pracy gdzie nalezy zaznaczać narodowość - pytanie komu to potrzebne i do czego ma służyć - Tak było za PRL i tak jest nadal - powtarzam KOMU TO MA Słuzyc i w Jakim celu - pytanie o narodowość danego pracownika np. wojska policji i innych służb lub w urzędach) Napewno nie słuzy do celow statystycznych - bo tu działa inna firma.
   Prawda niech sie broni sama . Ponieważ prawda doskonale się broni i ukazuejże zbrodnie AK=UPA wobec tego bezwzglednie atakuje się ludzi którzy ujawniają ta prawdę ,chcą tej prawdy z jednoczesnym zrozumieniem ,wybaczeniem oraz choćby symbolicznym pojednaniem.
   To nie są tematy nie dotyczące Przemyśla . Ten temat szczegolnie dotyczy Przemysla bo osoby które judzą i podsycają do tej nienawisci na tle religijnym - narodowościowym naogół nie sa z Przemysla lecz spoza tego miasta lub z rodzin które dokonywały na tych Rusinach okrutnych mordow. Nadal judzą i nadal dążą do czystek na tle narodowosciowym i religijnym . Niedawno byla Pani świadkiem jak jeden ksiądz z Krakowa ( a więc nie z Przemysla ) przyjeżdzal organizować manifestację w Przemyslu nastawona negatywnie wobec Ukraińcow przejeżdzających tranzytem przez Przemyśl . Przejechaliby - pojechali i nikt by ie zwracal na to uwagi tj tak jak olacy jeżdźą dna Ukrainę lub do Rosji w tym samym celu !
   To nie w Krakowie lub w Lubelskiem ( obok Wołynia) lecz tutaj w Przemyslu podsyca się do nienawiści ( szczególnie ważny teren przygraniczny ) jakoś wladze na to pozwalaja ( na to szczucie raz podjudzanie do nienawiści wobec Rusinów i Ukraińcow) nic nie czyniąc aby to tonować lub choćby pouczać bądź prowadzić mediacje spoleczne lub kulturalne. Widac komus na tym zależy aby taka sytuacja miala stale miejsce a nawet wśródstych odrażających niewnych i złych szuka sobie wyboców obiecując że jak tylko dojdzie do wladzy to zaraz rozprawi sie z Rusinami i Ukaińcami podkreslaąc zreszta że są to ludzie majacy nature bandycką . Zapomina że zbrodnie na tych ludziach ( RUsinach Łemkach i Bojkach tutaj w Przemyslu i jego regionie, szczególnie okrutnie dokonywali Polacy z różnych ugrupowań militarnych a potem Bolszewicy kończący dzieło tej eksterminacji) temat więc jest ściśle związany z Przemyslem oraz jego mieszkańcami - tolerancja ,pojednaiem oraz sposobem nad tym jak wyść z tak trudnej i patowej sytuacji w jakiej znajduja sie tutuejsi mieszkańcy tego miasta wywodzący se z roznych nacji ( min . zydowskiej -też)
   To nie Myy Rusini na tym forum atakujemy Polakow . My tylko sie bronimy i udowadniamy -że jesteśmy ofiarami tych zbodni oraz obecnie jakiejś celowej manipulacji naszą nacja i naszymi sprawami o charakterze kultury . To my Rusini ( choćby w mojej osobie) prosimy o wzajemne zrozmienie przebaczenie i pojednaie . Za to tezjesteśmy tak nienawistnie atakowani , poza wyjatkami które widzą zło jakie występowało po obu stronach i widzą koniecznośc tego wybaczania i pojednania .Przed nimi chylę czoło i dla nich jako Polakow mam ogrony szcunek oraz szcególne poważanie. Bo są szczególnie powazni oraz odpowiedzialni w tym co prezentuja w przeciwieństwie do zwykłych oszołomów zaśmiecających nienawiścią to przemyskie forum. Przecież to forum mozna przez internet czytać na całym swiecie - Nie wstyd tym oszolomom siać nienawiść oraz podjudzac do nienawiści . Przeciez to Polacy - niby znani z tolerancji i nastawienia pokojowego - a tutaj prosze - jakie odrucy oraz zachowanie przeczące tej opini . Na to nie ma żadnych srodków zaradczych - byc może nie i byc może jest to celowo przez kogośrezyserowane i prowokowane .
   motto
   Nalezy nauczyć sie tolerancji Przebaczać oaz prosic o Przebaczenie - o to na tym form .Tylko o to mi chodzi nic więcej PRZEBACZAC I PROSIĆ O PRZEBACZENIE ,aby znow nie powtórzyla się historia zwiazana z nienawiścia i czystkami na tle narodowościowym lub religijnym a nawet politycznym !
   • Gość: wolyniak2 Re: dlaczego to forum jest kiepskie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 21:54
    Durniu, poprzedni post był także o tobie. Zmiana ksywki nic nie pomoże, twój ciężki, śmierdzący styl jest nie do podrobienia.
  • common-sense-ltd Re: Forum dla wampirów! 19.10.10, 08:32
   Słusznie Wando Wasilewska! "Oczyścić forum" z elementu politycznie podejrzanego! Kamczatka i brak zasięgu rozwiąże ten problem skutecznie i raz na zawsze.
   Forum Przemyśl zostawić wampirom-rurkom-małympysiom-ikom i różnym innym wartościowym i jedynym słusznym "operacyjnym". Oni/one mają coś do powiedzenia o cenach trampek na allegro, ścieżkach rowerowych, których nie ma, winach marki wino i pustych knajpkach w wymierającym miasteczku.
   "Czas na wywalenie do odrębnego koryta" różnych nieprawomyślnych "radykałów"! 'Uwolnijmy się od czytania dyskusji", bo tu się od dawna nie dyskutuje, a "zmuszanie" absolwentów szkoły rybackiej i szkoły w lesie do czytania niezrozumiałych tekstów jest niehumanitarne i sprzeczne z ustawodawstwem UE, o tolerancji nie wspominając!
   Wyklęty powstań ludu ziemi!
   • Gość: rurek Re: Forum dla wampirów! IP: *.ostnet.pl 19.10.10, 08:46
    Z ust mi to common wyjęłaś. A propos to po wiela trampki na allegro bo mi coś logowanie nie trybi.
    • jesus33 Re: Forum dla wampirów! 19.10.10, 10:40
     Brawo Wanda! Od kilku miesięcy toczą się na tym forum bezsensowne boje, Common twierdzi że jest lepsza od innych, bo głębiej współczuje i jest lepsza od wszystkich wkoło. Forum Przemyśla ma być o Przemyślu i wydarzeniach związanych z Przemyślem. Common-trucizna tego forum do śmietnika, lub jak sama woli i często powtarza do rowu. Po to są inne fora gazetowe, by tam realizować swoje niezaspokojone chore ambicje.
     • lechowski51 Re: Forum dla wampirów! 19.10.10, 11:15
      Mam rade!.Zaloz sobie forum prywatne-"Przemysl,sciezki rowerowe,ciucholandy" i razem z wampirem i mykola a tez innymi intelektualistami, bedziecie prawic uczone dysputy o trampkach,krotkich spodenkach, pieczonym bekonie i pomniku Pilsudskiego..Po co brzydzic sie towarzystwem polskich oszolomow broniacych prawdy o AK?!
      • Gość: pysio Re: Forum dla wampirów! IP: 213.25.24.* 19.10.10, 11:28
       Przyłączam się do apelu lechowskiego i fanki. Tak frapujące tematy jak trampki czy boczek dla wampira który ma solitera zasługuje chyba na nowe forum? Proponuję tytuł zerżnięty z Kofty; dialogi na cztery nogi. Dziwię się tylko jesus że nie stosuje się do zaleceń swego największego i ulubionego interlokutora a mianowicie każdy ma prawo. Nawet tak monotonny i monotematyczny w swoich formularzach mykoła mało komu przeszkadza a marzenia o cenzurowaniu należy odłożyć jak na razie - ad acta!
     • Gość: rea To przykre... IP: 83.1.119.* 19.10.10, 11:16
      Z wielką przykrością czytałam wypowiedź Rusina i z jeszcze większą przykrością wypada mi się zgodzić z jego refleksjami. Tragiczna historia naszych słowiańskich narodów niczego nas nie nauczyła. Nie od dziś wiadomo, że ekstremalne przeżycia, a takim jest wojna, wyzwalają w ludziach najniższe instynkty i zdolni są oni do niewyobrażalnych okrucieństw i to bez względu na narodowość czy wyznawaną religię. Powinniśmy o tym pamiętać i zrobić wszystko, aby nie powtórzyć błędów naszych przodków. Rodzina mojego ojca życie zawdzięcza ukraińskim sąsiadom z Wołynia, którzy ostrzegli ich o niebezpieczeństwie i zdołali się ewakuować zawczasu. Tak więc nie wolno generalizować w żadnym kierunku. Mnie zdarza się podróżować po Ukrainie, najczęściej na Krym, i nie zdarzyło się, żebym odczuwała jakąś niechęć ze strony tubylców, a wręcz przeciwnie, są oni bardzo przyjacielscy w stosunku do nas i zawsze chętni do pomocy. Mało tego, ja tam czuję się bezpieczniej niż w Polsce. I przestańmy toczyć bezsensowne walki ideologiczne, bo nie wynika z nich nic dobrego. Rusin, nie wszyscy Polacy są zarażeni nacjonalistyczną ideologią.
      • Gość: pysio Re: To przykre... IP: 213.25.24.* 19.10.10, 11:41
       No właśnie te stosunki pomiędzy Polakami i ukraińcami zawsze były dobre do momentu gdy bandera postanowił że tak dłużej nie może być. Nagle ze spokojnego narodu wyrodziły się męty ogłupione zbrodniczą ideologią. Mam cz miałem wielu kolegów którzy to przeżyli. Kolega z ławki szkolnej mordował swoich kumpli. Sasiad ukrainiec który rano pomagał Polakowi w nocy wymordował mu rodzinę. W końcu było też wiele przypadków mordów w rodzinach mieszanych. Nieraz zastanawiałem się nad tym fenomenem zbrodniczości i doszedłem do takiego wniosku; Jest to spokojny z natury naród lecz bardzo posłuszny władzy i demona w nim obudziła właśnie zwyrodniała władza o zwyrodniałej ideologii. Bardzo chętnie poczytam o innych przyczynach bo zawsze staram się jak mogę nie słuchać władzy i stosowanej przez nią propagandy i dziwi mnie że aż tylu uległo chamskiej indoktrynacji. Tylko nie uwierzę w bajkę o sikaniu do mleka.
       • Gość: historyk Re: To przykre... IP: *.chello.pl 19.10.10, 23:33
        > No właśnie te stosunki pomiędzy Polakami i ukraińcami zawsze były dobre do mome
        > ntu gdy bandera postanowił że tak dłużej nie może być.

        Bandera to fenomen - przez setki lat stosunki były dobre, aż jeden facet przyszedł i wszystko zepsuł pomiędzy dwoma kilkudziesięciomilionowymi narodami. Geniusz?

        Nieraz zastanawiałem się n
        > ad tym fenomenem zbrodniczości i doszedłem do takiego wniosku; Jest to spokojny
        > z natury naród lecz bardzo posłuszny władzy i demona w nim obudziła właśnie zw
        > yrodniała władza o zwyrodniałej ideologii.

        Czy może Pan powiedzieć, jaki był zakres władzy Stepana Bandery nad trzydziestoma milionami Ukraińców (odliczmy diasporę i skupmy się tylko nad Ukraińcami w Europie Wschodniej, mieszkającymi w sposób w miarę zwarty)? I kiedy ten fenomen władzy Stepana Bandery wystąpił, jeżeli w latach 1934-1939 oraz 1941-1944 ów Stepan Bandera przebywał w więzieniu?
  • Gość: ala Re: dlaczego to forum jest kiepskie? IP: *.przemysl.hypnet.pl 19.10.10, 12:02
   dlaczego? bo tu nie ma moderatora i 99% osób sensownych dawno się stąd wyniosły. rapapo chyba nawet już nie jest modem, admini zdjęli mu chyba uprawnienia bo był nieaktywny.

   pisałam w tej sprawie do adminów, niestety - bez rezultatu. dlatego i ja tu rzadko zaglądam, raczej z ciekawości, kto znowu coś głupiego napisze.
   • Gość: ala wyniosło n/t IP: *.przemysl.hypnet.pl 19.10.10, 12:02
  • Gość: anonimka Re: dlaczego to forum jest kiepskie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 19:23
   Niestety.
   Każdy rozpoczety tutaj temat musi skończyć się na politycznych, narodowościowych i wyznaniowych przepychankach :(
   • Gość: Niestety Re: dlaczego to forum jest kiepskie? IP: *.przemysl.hypnet.pl 19.10.10, 19:29
    Niestety jak na forum są niektórzy co uznają sie za rasę wyższą od innych ras i stale to podkreslają z sugestia ,że tych innych nalezy wytepić bo są głupszymi lub gorszymi -to ,to forum zawsze bedzie kończyło sie tak jak sie kończy i tak jak to zauważasz.
    Albo jesteśmy równi i stawiamy znak = albo albo dajmy poniżać , obrażąć lub dyskredytować innych ludzi z faktu ich pochodzenia ,wyznania czy przekonań o charakterze spoleczno- politycznym -chocbuy o charakterze pacyfistycznym i pokojowo nastawionych .
    • Gość: Wanda Re: dlaczego to forum jest kiepskie? IP: 89.108.202.* 19.10.10, 22:36
     Szanowni,
     nie neguje powagi spraw i konfliktow narodowosciowych, choc sama ta kategoria - narodu - jest mi zupelnie obca. Pytam tylko, dlaczego nawet ten watek, na temat jakosci forum przemyskiego, niektorzy z was zmieniaja w pole minowe? Sprawa ukrainskosci i polskosci nie jest przedmiotem mojego apelu - warto, zeby zostala ograniczona do goracych dyskusji, ktore nie beda dominowac na forum miasta.
     Przemyslanie nie czytaja ksiazek o swoim miescie, nie ogladaja albumow, nie chodza na wystawy przemyskich artystow, ani na koncerty? Gdzie te watki i gdzie te refleksje? Tylko o to mi chodzilo. Miasta na forum GW nie ma. Sa narodowosciowo-polityczne nawalanki, z ktorych nic nie wynika i nikt nikogo nie przekonuje. Warto? Za cene skrajnej nieatrakcyjnosci tej strony poswieconej Przemyslowi?
  • Gość: Gwalbert Re: dlaczego to forum jest kiepskie? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.10.10, 21:51
   Jest taka sprawa, do g....wna ciągną kto? Muchy a te , wiadomo lubia smrodek. Z całym szacunkiem do osoby wypowiadającej krytyczne wypowiedzi na forum, jeżeli dba o zdrowie psychiczne, a to najważniejsze, niech nie wchodzi na forum Przemyśla, bo to forum to kwintesencja typowego Polaczka, fań z zębami jak zębatki od motoroweru, dużych jak frustracja z powodu nadmiernego oczekiwania na partnera (czyt. frajera i jelenia), lechów co mają pojęcie o swoim pochodzeniu jak kijanka o żabowatych z jeziora Wigry lub bardziej Mamry, kresowiaków Polaków, których rodzice z obawy o wysiedlenie dostali kwity ze słusznego kościoła (okadzonego podczas gorzkich żali) że są w porządku, bo krzyż nie krzyżują jak inni gadżetem drewnianym, i innej maści ludzi mających poważne problemy, których podłoże można upatrywać w wychowaniu, nie dociekam jakim. Nasuwa mi się jeden wniosek .... najtrudniej przekonać kogoś, że to można leczyć. Medycyna zrobiła wielkie postępy, może czas na zmiany, bo sama krytyka to sztuka dla sztuki. Jest niczym pornografia, można pokazać wszytko, zrobić wielkie show, ale czy przy tym da się zjeść jajecznicę? Czuję obrzydzenie ... A tfu !!!!!
   • Gość: mucholog same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 22:31
    Babskie gadanie.
    Rada prosta.
    Gdyby na forum Przemyśl wydzielić tematyczne podforra :
    Przemyśl polityka,
    Przemyśl konflikty narodowościowe,
    Przemyśl wspomienia,
    Przemyśl pogaduchy,
    Przemyśl pornografia itd każdy czytałby co chce a Valdi móglby jeść jajecznicę bez obrzydzenia.
    • jesus33 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 22:35
     A co jakby kogoś interesowało połączenie ewentualnych pod-for, np. Przemyśl pornografia z konflikty narodowościowe?
     • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 22:39
      Ale takie podforum już funkcjonuje, tyle że nieoficjalnie. Wystarczy, że w wątku o konfliktach narodowościowych pojawia się Fanka i od razu robi się z tego pornografia :-)))
      • Gość: re:fanka Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 22:41
       Wampir jesteś hipokrytą?
       • jesus33 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 22:44
        Jesteś? :))))
        • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 23:14
         jesus33 napisał:

         > Jesteś? :))))

         Hipokrytą nie, ale czasem bywam dyplomatą. Np. w kontaktach z prezeską - poetką :-)))
         • Gość: re.fanka Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 23:32
          Wampir czy piszesz o czwartkowej poetce?
          • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 23:41
           Gość portalu: re.fanka napisał(a):

           > Wampir czy piszesz o czwartkowej poetce?

           Bardzo bym chciał, żeby poetyzowała tylko we czwartki, niestety robi to codziennie :-)))
      • jesus33 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 22:43
       Ojej, wcale a wcale bym nie chciała żeby pornografia kojarzyła mi się z Fanką :))
       Dla Fanki trzeba założyć podforum: Przemyśl kącik złamanych serc
       • lechowski51 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 22:56
        Coraz bardziej widac ze bez fanki nie potrafisz zyc.Lepiej poradz wariatowi jaki ma sobie kupic nowy rower.
        • jesus33 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 23:04
         Nie, to ja mam kupić nowy rower, a żyć nie mogę bez Pana i Pana charyzmatycznych wypowiedzi:)
         • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 23:15
          A jaki? Ja mam starego górskiego MBK-a. Jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam tą markę :-)))
          • Gość: re.fanka ważne rozmowy nocą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 23:44
           ale pogaduchy odstawiacie a temat taki ważki!
           • Gość: jobrave Re: ważne rozmowy nocą IP: *.range86-185.btcentralplus.com 20.10.10, 00:46
            Forum jest kiepskie, od chwili kiedy pojawili się na nim uciekinierzy z PUK - Lechowski, Mat i Wołyniak oraz Fanka - Common, której wydawało się, że będzie takim "księdzem Isakowiczem-Zaleskim Podkarpacia". W historii FP zdarzały się w przeszłości "wątki ukraińskie", ale nigdy nie przyjmowały takich rozmiarów. Owszem dziwne byłoby, gdyby nie poruszano takich takich tematów, społeczność ukraińska jest nieodrodnym składnikiem naszego miasta i chwała Bogu. Chwała Bogu również, że Ukraińcy wyszli z cienia (chciałem napisać z "podziemia", ale wolę unikać dwuznaczności) i coraz odważniej demonstrują swoją obecność, odrębność, nawet jeśli niektóre z ich zachowań wzbudzają kontrowersje. Fakt, że w Przemyślu żyją obok siebie dwa narody, dwie kultury, jest wartością niepodważalną, złe natomiast jest to, że nie potrafimy z tego korzystać, ale z kolei dobre jest to, że nie ma konfliktów, jeśli nie liczyć prowokacji w wykonaniu skretyniałej do imentu nauczycielki polskiej chemii. Forum miejskie nie jestem odpowiednim miejscem do dyskusji na temat zbrodni UPA, czy pomników Bandery, ponieważ w Przemyślu nie ma pomników Bandery i na pewno takiego zagrożenia, w dającej się przewidzieć przyszłości, nie ma. Z tego co mi wiadomo, po mieście nie grasują oddziały UPA , chociaż pier.dolnięta profesórka Barbórka usiłuje to wmówić wszem i wobec. Tak więc jeśli już na FP, poruszane są kwestie relacji polsko-ukraińskich, to raczej powinny dotyczyć tego, jak możemy wspólnie skorzystać z tego, że mieszkamy tu razem, jak się przekonać do siebie, nie rezygnując ze swojej tożsamości. Forum miejskie nie powinno być miejscem, na którym dyskutuje się, o bolesnych wydarzeniach z przeszłości, bo to są sprawy znacznie wychodzące poza wymiar lokalny, ponadto są bardziej odpowiednie miejsca - fora tematyczne - do toczenia takich dyskusji. Myślę, że najlepszym wyjściem dla "odmatowienia", "odfankowienia" i "odlechowszczenia" byłoby ignorowanie prowokacyjnych wypowiedzi, wątków w wykonaniu martyrologicznych, bogaojczyźnianych poyebów - niech sobie kłapią tam, gdzie jest ich miejsce - na pukach, srukach, salonach 24, IV Rozbiorach itp. Myślę, że dopóki się tych "ludzi" nie zacznie lekceważyć, dopóty będą wpychać swoje ryła tam, gdzie nie powinni. W ogóle tematy historyczne, jeśli dotyczą jakichkolwiek konfliktów etnicznych, a nie regionalnych ciekawostek, nie powinny się tu pojawiać i tu uprzedzam zarzut, który się zapewne pojawi, że nawołuję do cenzurowania forum. Nie, ale co nas obchodzi, że stryjowie Lechowskiego w czasie wojny walczyli o buty, czy rabowali żydom pierzyny, to raczej sprawa IPN, jeśli już. Co nas obchodzą nieudane podboje miłosne wąsatej Basi? Może naprawdę czas najwyższy po temu, by olać ich i robić swoje, żeby Forum Przemyskie, było Forum Przemyskim, a nie Forum Niedoru...ych Poyebów Zniczowo -Krzyżowych?
            • Gość: wanda Re: ważne rozmowy nocą IP: 89.108.202.* 20.10.10, 01:54

             zgoda, jobrave, ignor i tyle. Problem w tym, ze tu jest towarzycho nachalne i wszechbedace miedzy 22 a wlasnie taka pora - 1. 14. Ida spac, bo do roboty trzeba, panie bracie, wstawac co nazajutrz. A nazajutrz, z braku innego pomyslu nazycie, dawaj, napie.rdalac na forum. Co tam miasto, co tam ludzie, ktorzy sa w necie i chca pogadac o czym innym... Niezmiennie te same powielane tematy i te same argumeny i te same historyczne obstrukcje. To samo panoszenie sie w miejscu, w ktorym ich nikt nie chce. To dziwne, gdyby stali na agorze, zostaliby obrzuceni smierdzacymiu odpadkami w protescie przeciwko kneblowaniu wolnych - tutaj sa bezkarni. Nie chce, zeby IPN sie zajmowal pierzynami kogokolwiek - chce, zeby ogolnopolskie forum mojego miasta wygladalo na poziomie - bez zlych hasel, dyskusji obszczymurkow intelektualnych i przyklejania nam nalepki: zidiociali najonalisci. Jak dotad te forum dokonale na to pracuje:( Watek, ktory rozpoczelam jest doskonalym tego przykladem. Tylko cierpliwa osoba jest w stanie wyluskac z tego belkotu jedna mysl - poprawmy wizerunek miasta. Wiec chyba skoncze swoje wysiki i przestane naprawiac swat, ograniczajac sie do wlasnej dzialki. Bawcie sie dalej, rozszalale dzieci, a bedziecie zyc w miescie zlowieszczych nacjonalizmow, ktore sami budujecie na tym forum.
             Gdzie jest moderator?
            • mat120 Re: ważne rozmowy nocą 22.10.10, 23:47
             Gość portalu: jobrave napisał(a):
             Z tego co mi wiadomo, po mieście nie grasują oddziały UPA , chociaż pier.dolnięta profesórka Barbórka usiłuje to wmówić wszem i wobec.

             :)))
             upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b7/UPAPrzemysl.jpg
             czyli: "Chwała Bogu również, że Ukraińcy wyszli z cienia (chciałem napisać z "podziemia",

             I kto tu jest pie...ięty?:)))

             A tak poważnie; wątki ukraińskie pojawiają się zawsze wtedy gdy dają ku temu powód neonaziści, organizując np.różne rajdy "śladami Adolfa Eichmana" lub "śladami Juliusa Streichera" czy też budując im pomniki na Chryszczatej, w Hruszowicach i po całej płd.-wschodniej Polsce.
             Dziwić się, że takie poczynania budzą reakcję, może tylko JObnięty ze swoją wesołą ferajną.

             Nie podzielam zdania, że forum jest kiepskie. Wręcz przeciwnie. Już sami "postępowi" aktorzy nadają mu niezwykłej barwy: a więc nawiedzony Mesjasz z London, wychowanek św.św. Adama i Jacka, Żydek w trampkach i kochająca go Jessus, "subtelny" Jur i pomylony pop.
             Takiej poyeb.nej, "postępowej" mieszanki Mrożek zapewne by nie wymyślił.
             W chwilach szczerości niektórzy z nich nazywają się jednak po imieniu: "skoorvensen", "świr tego forum" itp. co wskazuje, że być może mamy tu do czynienia z jakimiś dewiantami.:)
          • Gość: re.fanka Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 23:46
           Wampir czy trzeba Ci współczuć z powodu nadmiaru poezji
           • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 23:51
            Czy ja wiem, czy można to nazwać poezją?
            • Gość: re.fanka Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 23:59
             Wampir zdecyduj się prezeska jest poetką a Ty to odbierasz jako prozę, prezeska poezję zmienia na prozę samoistnie a może prezeska to prezeska a poezja to czyste oczekiwanie.
             • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 20.10.10, 00:04
              Gość portalu: re.fanka napisał(a):

              > Wampir zdecyduj się prezeska jest poetką a Ty to odbierasz jako prozę, prezesk
              > a poezję zmienia na prozę samoistnie a może prezeska to prezeska a poezja to cz
              > yste oczekiwanie.

              Prezeska to prezeska, a jej poezje to wishful thinking, czyli stara dobra grafomania z zadęciem dydaktycznym. Premiera pierwszego tomu wierszowanych bajek na gwiazdkę. Nie polecam.
          • jesus33 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 19.10.10, 23:56
           Ja mam Meride, a marzy mi się ...
           www.rowerystylowe.pl/gazelle-toer-populair-p-4975.htmllub
           www.roweroweklimaty.pl/produkty/achielle-julie-stalowy
           • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 20.10.10, 00:02
            Fajna ta belgijska Julka, ale nie podoba mi się ochraniacz na łańcuch. A szukałaś na Allegro? Można kupić rowery w tym stylu za mniejszą kasę. Ten kosztuje tyle co skuter retro, który widziałem w czasie wakacji w blaszaku na Fisz Placu.
            • Gość: re fanka poklikałam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.10, 00:07
             dobrej nocy życzę
             • wampir-wampir Re: poklikałam 20.10.10, 00:12
              Gość portalu: re fanka napisał(a):

              > dobrej nocy życzę

              Wzajemnie.
              • jesus33 Re: poklikałam 20.10.10, 00:15
               Ja też zmykam, dobranoc:)
            • jesus33 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 20.10.10, 00:11
             Szukałam i znalazłam sprzedawcę, który wystawia używane, czekam na model który mi odpowiada :)
           • Gość: re.fanka Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.10, 00:02
            jesus jak Ty na tym jeździsz po przemyskich pagorkach?
            • jesus33 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 20.10.10, 00:13
             Na pagórki mam Meride, a na miejskie wycieczki szukam ślicznej holenderki :)
             • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 20.10.10, 00:29
              Napisz do sprzedającego i zaklep sobie model, który Cię interesuje. Ja wysłałem maila do dziewczyny, która wystawia Martensy i ściągnęła mi takie, jakie chciałem. Uzgodniliśmy cenę i po tygodniu dostałem buty. To najlepszy sposób, jeśli ktoś handluje określonym asortymentem, bo nie trzeba śledzić aukcji.
              • Gość: pysio Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: 213.25.24.* 20.10.10, 07:48
               Wanda, rozpoczęłaś ten wątek i wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten hak. Forum jak sama nazwa wskazuje jest dla wiekszej społeczności a ty chcesz sobie z kimś pogadać. Przecież od tego jest prywatna poczta. Nieraz jak czytam dialogi / a może monologi/ wampira to mi sie chce od razu wyłączyć FP. Co mnie obchodzą sprawy jakiegoś drobnomieszczaństwa ja chcę podyskutować, dowiedzieć się czegoś nowego i ciekawego i nie tracić czasu na jakieś pierdoły. Często czytam rożne zarzuty o chęci zaistnienia. Dlatego pytam czy dialogi i pisanie plotkarskie to nie jest ta właśnie chęć? Nigdy nie uważałem że na forum Przemyśl można pisać tylko o Przemyślu. Nazwa ta jest związana z miejscem a nie z tematami. Jak świat światem to każde forum od starożytności po dzisiaj jest wielotematyczne i poruszane sprawy dotyczą rożnych kwestii. Od jednotematyczności są konferencje, panele i spędy.

               do historyka; wytłumacz mi chłopie dlaczego bandera jest bohaterem, ma pomniki i jest czczony na zasadach ogólnie przyjętych dla świętych jeśli jesteś pewny swojej teorii ze jeden człowiek nie jest w stanie rozpętać piekła?
               • Gość: historyk Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.chello.pl 20.10.10, 09:14
                > do historyka; wytłumacz mi chłopie dlaczego bandera jest bohaterem, ma pomniki
                > i jest czczony na zasadach ogólnie przyjętych dla świętych

                Więcej pomników ma na Ukrainie Szewczenko niż Bandera (poza tym Bandera nie na całej Ukrainie, raptem w kilku miejscowościah, kilkunastu)...

                jeśli jesteś pewny
                > swojej teorii ze jeden człowiek nie jest w stanie rozpętać piekła?

                Ja tylko grzecznie Pana zapytałem, kiedy to Bandera miał władzę nad trzydziestoma milionami Ukraińców, bo to Pan postawił tezę, że jest to naród podporządkowujący się władzy - i stąd miały wyniknąć zbrodnie na Wołyniu. Czekam więc nadal na wyjaśnienie Pańskiej tezy, a Pan mi tu podsuwa kolejne pytania, wykręca się - czyżby nie miał Pan argumentów na rzecz swojej tezy?
                • lechowski51 Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 20.10.10, 09:37
                 pojebus napisal;
                 forum jest kiepskie, od chwili kiedy pojawili się na nim uciekinierzy z PUK - Lechowski, Mat i Wołyniak oraz Fanka - Common, której wydawało się, że będzie takim "księdzem Isakowiczem-Zaleskim Podkarpacia".

                 No i mamy diagnoze.Wiecej demonow,jurow,analitykow,kocurow i innych popie...ncow slawiacych wielkosc geniusza z Londynu i zapartym dechem oczekujacych, kiedy wariat-wariat kupi nowe Martensy i trampki a forum przemyskie bedzie slawne na cala UE i nie tylko.
                 • Gość: Jur@ Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.10, 10:54
                  będzie sławqne ale przez takich jak ty półgłówków
               • wampir-wampir Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego 20.10.10, 15:22
                Gość portalu: pysio napisał(a):

                > Wanda, rozpoczęłaś ten wątek i wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten hak. Forum
                > jak sama nazwa wskazuje jest dla wiekszej społeczności a ty chcesz sobie z kimś
                > pogadać. Przecież od tego jest prywatna poczta. Nieraz jak czytam dialogi / a
                > może monologi/ wampira to mi sie chce od razu wyłączyć FP.

                Znacznie prościej wyłączyć nielubianych forumowiczów. Ja się loguję, więc to nie problem, ty niestety nie, więc muszę omijać twoje posty. Dawno znudziły mi się "uczone" wywody o sofistyce, propagandystach, szkoleniach oraz wyssane z palca "fakty" historyczne jakimi się tu popisujesz.

                > Co mnie obchodzą spr
                > awy jakiegoś drobnomieszczaństwa ja chcę podyskutować, dowiedzieć się czegoś no
                > wego i ciekawego i nie tracić czasu na jakieś pierdoły.

                Mnie też nie obchodzą opowieści nawiedzonego emeryta o prześladowaniach jakich doświadcza od Straży Miejskiej. Kiedyś mnie to śmieszyło, dziś już tylko nudzi.
                • Gość: historyk Re: same kobitki tu piszą, ot dlatego IP: *.chello.pl 20.10.10, 16:07
                 Wie Pan, Panie Wampir, że Pan Pysio nie chce się niczego dowiedzieć - on wszystko wie lepiej. Z jego urojeniami nie da się dyskutować - jeżeli uznał, że Bandera zabił (osobiście?) we wrześniu 1939 roku więcej polskich żołnierzy niż Stalin, Beria i komandarm Timoszenko razem wzięci do lata 1941 roku, to nie da się mu tego wyperswadować: ani logicznie, ani przy pomocy rzetelnej wiedzy historycznej (źródła, opracowania, popularne syntezy, encyklopedie, podręczniki). Aż strach, jak uroi sobie coś w stylu tego emeryta z Częstochowy - niech nas Pan Bóg ma wtedy w swojej opiece (i biura poselskie, w których Pan Pysio będzie chciał załatwić coś ...lub ...kogoś).
  • Gość: Ika Re: Będzie lepiej. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.10, 10:54
   O jesteś lechosiu a widzę,że nie samotnie.
   Wraz z sobą ciągniesz całą swą sforę.Widzę.że nawet w tak praktycznym wątku o rowerach,ścieżkach itp/bardzo ciekawym w zamyśle/ chcesz zwykłym kmiotom i kmiotką pokazać że jesteś" prawdziwymPolakiem,patriotą,obrońcą wiary/".Oczywiście sfora jak przystało na prawdziwą sforę Ci wtóruje.

   Tak prawdę mówiąc jaką marnością jesteście a chcecie pokazać przynajmiej sobie,że to nieprawda to wciskacie się na fora o smażeniu kotletów,uprawie cebuli czy też innych gdzie między sobą o nurtujących ich problemach chcą rozmawiać pasjonaci i normalni ludzie.

   A Ciebie i twą sforę musiałam szukać po innych wątkach,bo tam gdzie mogliście podyskutować o waszych problemach i wielkości a szczególnie o "patriotyżmie" to normalnie zdezertowaliście.Po prostu uciekliście.
   • Gość: pysio Re: Będzie lepiej. IP: 213.25.24.* 20.10.10, 11:27
    Historyku czy ty naprawdę myslisz ze twoje pytania są genialne? stosujesz sofistykę i to marną. Uważasz sie za madrego a stawiasz pytania jakbys spadł z księżyca. Na pewno nie dam sie wciagnąć by ci tłumaczyć rzeczy oczywiste. Jak chcesz to sie w to baw mnie taka idiotyczna dyskusja nie nęci! Jeszcze nie przeczytałem z twojej strony ani jednego słowa dlaczego bandera to porządny człowiek tylko same złośliwości pod adresem tych co uważają go za ostatniego gnoja. Napisz czym się zasłużył i co mu ludzkość zawdzięcza jakich mężnych czynów dokonał. Przekonaj mnie i innych!!!
    Ika, pasjonaci smażenia cebuli i kupowania trampków to temat zaiste wart osobnego forum.
    • Gość: rurek Re: Będzie lepiej. IP: *.ostnet.pl 20.10.10, 11:36
     Nawet dyskusja dotycząca sztuki nawlekania igły jest wartościowsza od faszystowsko rasistowskich porykiwań lechowskiego i spółki.
     • lechowski51 Re: Będzie lepiej. 20.10.10, 12:38
      U was w Tyczynie nawet nawlekanie igly moze byc postepowe albo faszystowskie.faszustow to Ty rurkowycz szukaj od Medyki na wschod.
     • lechowski51 Re: Będzie lepiej. 20.10.10, 12:39
      U was w Tyczynie nawet nawlekanie igly moze byc postepowe albo faszystowskie.Faszystow to Ty rurkowycz szukaj od Medyki na wschod.
      • Gość: jobrave Re: Będzie lepiej. IP: *.range86-163.btcentralplus.com 20.10.10, 13:13
       Bądź łaskaw Lechowski odpowiedzieć na pytanie - tak zawzięcie krytykujesz poprawność polityczną i poprawnych politycznie, a jednocześnie wymagasz tej poprawności, kiedy mowa o klechach, powstaniach, AK itp. Gdzie tu sens?
    • Gość: . Re: Będzie lepiej. IP: *.chello.pl 20.10.10, 15:10
     Jeszcze nie przeczytał
     > em z twojej strony ani jednego słowa dlaczego bandera to porządny człowiek

     I nie przeczyta Pan, ponieważ nie jestem fanem Stepana Bandery - pomylił mnie Pan z kimś. Chciałbym tylko, aby uargumentował Pan swoje twierdzenie, że zbrodnie UPA były wynikiem POSŁUSZEŃSTWA Ukraińców wobec władzy. Pytam - jakiej władzy? Bo na razie jest to gołosłowne twierdzenie (fakty wskazują inne przyczyny, a Pana teoria wygląda na księżycową)...
     • Gość: historyk Re: Będzie lepiej. IP: *.chello.pl 20.10.10, 15:58
      W poprzednim poście nie wybiło mojego podpisu, tylko kropkę :-(((
   • gate.of.delirium Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... 20.10.10, 13:24
    Gość portalu: Ika napisał(a):

    > O jesteś lechosiu a widzę,że nie samotnie.
    > Wraz z sobą ciągniesz całą swą sforę.

    ...w kulturalnym towarzystwie obowiązuje termin: "wataha"..., a na szczytach elyt: "wataha do dorżnięcia"...
    • Gość: Ekolog Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... IP: *.przemysl.hypnet.pl 20.10.10, 13:35
     Tak tak - Ika -masz rację lechowski należy do sfory albo i nawet watahy ,którą za soba ciągnie aby osaczyć ofiarę i zagryść .Teraz te kundle lub wilkolaki wywąchały twoją sznowną Osobę ( bo jesteś zbyt bystra i za mądra w odniesieniu do ich ujadania) i będą cię obszczekiwać ,grść a nawet śmierdząco paskudzić - tak jak nierozumne psy co paskudzą wszelkie świetości łacznie z pomnikami na skwerach lub placach.
     • lechowski51 Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... 20.10.10, 13:55
      Mykola!.Widze ze szukasz wsparcia nowej towarzyszki.Ruda Cie zdradzila,z Londynu wsparcie coraz mniejsze...Ratuje Cie tylko wezwanie do banderowskiego bractwa z Toronto.
      • Gość: jobrave Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... IP: *.range86-161.btcentralplus.com 20.10.10, 16:30
       No, a co z tą poprawnością polityczną? Potrzebna ona, czy nie? Lechowski!
      • Gość: pysio Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... IP: 213.25.24.* 20.10.10, 16:40
       Chciałbym sie dowiedzieć od wszelkiej maści cenzorów co mają do zarzucenia forum które jest społecznościowe a nie jakimś gadu-gadu. Ja wiem że ciagoty dyktatorskie drzemią w prawie każdym człowieku ale narzucanie tego co kto ma pisać i jak to przesada. Może opracujecie jakiś formularz w ramach którego bedzie się mozna poruszać po tym forum? Czy może być temat trampek i boczku a np. półbutów już nie. Czekam na listę.
       Jeśli chodzi o ukraińców i banderowców to niech mi spece od grzebania pokażą choć jeden wątek rozpoczęty przez pysia! Nigdy nie atakuję dyskutantów do czasu gdy dyskutują merytorycznie. Dla głupich wpisów istnieją tylko idiotyczne odpowiedzi.
       Takie tezy jak to że banderowcy to samo miłosierdzie a AK to zbrodniarze i Polacy to debile wymagają leczenia specjalistycznego. Nie wspominam już o przebogatym słownictwie pochodzącym z subkultur ale dziwi mnie ze mało kogo to razi w przeciwieństwie do prawdy i faktów. Nie razi też wielu anty polonizm wypowiadany co do joty zgodny z propagandą rusko- banderowską. Niby Polacy a sposób myślenia politruka i co najgorsze to, ta naiwna wiara że Polak myśli jak ukrainiec czy rusek i da się nabrać na argumenty propagandystów. Niestety to forum nie będzie inne do czasu gdy nie znikną przekonani że z kazdego można zrobić wała. Prawda jest taka że kilka osób dało sie nabrać i jako neofici są nadgorliwcami ale to nie cała Polska.
       • lechowski51 Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... 20.10.10, 16:49
        jobrave napisal;
        No, a co z tą poprawnością polityczną? Potrzebna ona, czy nie? Lechowski!

        Nie potrzeba nam zadnej poprawnosci politycznej,wystarczy ludzka przyzwoitosc.Ty niestety czesto o tym zapominasz.
      • jesus33 Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... 20.10.10, 21:59
       Panie Lechowski jest Pan niegrzecznym, bardzo niegrzecznym chłopcem :) A za tą rudą, to kocham Pana jeszcze mocniej! :)
       • lechowski51 Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... 20.10.10, 22:33
        Jedna ruda sni mi sie do dzisiaj po nocach,gdyby jeszcze Ty...to lunatykowalbym po nocach jak wariat-wariat.
        • jesus33 Re: Ika ! Teraz nie pisze się: "sfora"... 21.10.10, 10:48
         lechowski51 napisał:

         > Jedna ruda sni mi sie do dzisiaj po nocach

         Niesamowite! :) Proszę mi opowiedzieć o tych snach.
         • imacc zasadniczo 21.10.10, 15:11
          Zasadniczo chodzi o to, że forum Przemyśl powinno być miejscem dyskusji o Przemyślu, nie zaś miejscem dyskusji ludzi z Przemyśla. Ludzie z Przemyśla nie są na tyle ograniczeni, że dyskutować muszą tylko z innymi ludźmi z Przemyśla. Jeśli ktoś chce dyskutować na tematy polityczne, omawiać kwestie narodowościowe, polityki historycznej, stosunków polsko-ukraińskich (do znudzenia) to oczywiście znajdzie sobie miejsce, to największe forum w Polsce, są tu fora polityczne, historyczne, publicystyczne i cała masa innych.
          Niestety ci ludzie są merytorycznie za słabi i tam zostaliby stłumieni, więc - co jest łatwiejszego, niż opanowanie niewielkiego w sumie forum równie niewielkiego miasta? Można się czuć jak u siebie, ustawiać wszystkich do pionu i każdego wieczoru leczyć swoje frustracje i kompleksy.
          Śmieszy mnie ta pogarda, że przecież dyskusje o sklepach i chodnikach są takie banalne. Według "nich" poważni ludzie dyskutują na poważne tematy (nawet jeśli są to cały czas te same tematy), oni gardzą chodnikiem czy sklepem, oni zbawiają Polskę (i świat) i ta megalomania jest dopiero zabawna.

          Proszę sobie przypomnieć Lechowskiego na początku - wtedy też głosił swoje poglądy, ale też wręcz wywyższał się z powodu "dobrych, staroświeckich manier". To kreacja godna Jarosława i jego środków uspokajających.
          Bo teraz widać, że poza pospolitym chamstwem nie ma już niczego więcej - dawno nie widziałem kogoś bardziej aroganckiego, ordynarnego, poniżej wszelkiej krytyki.
          Jeśli się osiągnie pozycję - poprzez zdominowanie małego, lokalnego forum, to można już być sobą, nie ma potrzeby ukrywania się i można zająć się zwalczaniem wrogów. Prawdziwych lub wymyślonych.
          A jeśli do tego doda się "psy Lechowskiego" oraz Fankę (pamietam, Fanka na początku też nie była zainteresowana Przemyślem, zakładała raczej typowe wątki towarzyskie o wesołych piosenkach i tym podobne, natomiast bardzo agresywnie reagowała na wszelką krytykę - jak widać, prawdziwe cele obecności stały się widoczne później) to czemu się dziwicie, że ludzie, którzy chętnie porozmawialiby o tym mieście, którzy mają wiedzę o nim, którzy często tęsknili za nim, czy tacy, którzy zrobili coś konkretnego dla Przemyśla, omijają to miejsce szerokim łukiem? Tu już nie ma prawie nikogo z dawnych czasów, dziwię się, że Jo trwa, chyba tylko z zapalczywości, by nie odpuścić ludziom, którzy zrobili z tego miejsca bagno. A bagno można zwalczać tylko metodami bagiennymi, niestety.
          Wanda napisała kilka mądrych słów i już została stłamszona przez oszołomów, którzy nie rozumieją w ogóle idei forum lokalnego, albo zbyt dobrze ją rozumieją - aby naginać ją do własnych celów.
          Pozdrowienia dla wszystkich, którzy pamiętają jak kiedyś wyglądało to miejsce.
          • lechowski51 Re: zasadniczo 21.10.10, 15:40
           imacc napisal;
           A jeśli do tego doda się "psy Lechowskiego" oraz Fankę (pamietam, Fanka na początku też nie była zainteresowana Przemyślem, zakładała raczej typowe wątki towarzyskie o wesołych piosenkach i tym podobne, natomiast bardzo agresywnie reagowała na wszelką krytykę - jak widać, prawdziwe cele obecności stały się widoczne później) to czemu się dziwicie, że ludzie, którzy chętnie porozmawialiby o tym mieście, którzy mają wiedzę o nim, którzy często tęsknili za nim, czy tacy, którzy zrobili coś konkretnego dla Przemyśla, omijają to miejsce szerokim łukiem? Tu już nie ma prawie nikogo z dawnych czasów, dziwię się, że Jo trwa, chyba tylko z zapalczywości, by nie odpuścić ludziom, którzy zrobili z tego miejsca bagno. A bagno można zwalczać tylko metodami bagiennymi, niestety.
           Wanda napisała kilka mądrych słów i już została stłamszona przez oszołomów, którzy nie rozumieją w ogóle idei forum lokalnego, albo zbyt dobrze ją rozumieją - aby naginać ją do własnych celów.
           Pozdrowienia dla wszystkich, którzy pamiętają jak kiedyś wyglądało to miejsce.

           No i chlopie znalazles przyczyny zdziczenia obyczajow na spokojnym,lokalnym przemyskim forum.Lechowski wraz z ferajna polaczkow rodem Mrozka,swoim chamstwem i obskurantyzmem spowodowal ze tacy subtelni intelektualisci jak Ty/poza jobrave/ omijaja to forum jak Kutz z Palikotem Radio Maryja.To poczytaj dla przypomnienia o tych wspanialych dniach tego forum gdzie o lechowskim ani slychu ani dychu;
           forum.gazeta.pl/forum/w,165,78396921,,Imacowi_wali_w_dekiel_.html?v=2
          • Gość: Mykola Re: zasadniczo IP: *.przemysl.hypnet.pl 21.10.10, 15:47
           Mykoła wpełni zgadza się z tym co napisal Imacc.
           Nigdy bym nie wtrącał sie do tego forum - o ile byłoby to forum dot. podstawowych spraw miasta i jego mieszkańców.Zwykle miejskie forum -jak wiele innych w Polsce .
           Lecz kiedy na forum atakuje się jednych ( zaszczuwa ,opluwa i pomawia) z racji ich pochodzenia nacji , pogladów historycznych ,wyznania itp to nie mogę i nie będę obojetnym na takie bezwzgledne ataki na kogokolwiek , nawewt na indywidualną osobe jak np. na Pana Jobravo, który nieustannie jest napiętnowanym przez tych samych ludzi. Teraz upatrzyli sobie Panią IKę - bo zbyt mądra , ma zbyt dużo wiedzy a tym samym nazbyt poucza o tym co jest nie wygodne dla tych śmieciarzy forumowych -śmieciarzy nawet nie związanych z Przemyślem a jadnoczesnie podjudzających do kłótni i wzajemenj nienawiści .
           • wampir-wampir Re: zasadniczo 21.10.10, 16:30
            Gość portalu: Mykola napisał(a):

            > Mykoła wpełni zgadza się z tym co napisal Imacc.
            > Nigdy bym nie wtrącał sie do tego forum - o ile byłoby to forum dot. podstaw
            > owych spraw miasta i jego mieszkańców.

            Ale dlaczego Mykoła? Akurat Ty masz sporo do powiedzenia o Przemyślu, jego zabytkach. Ja się tu wychowałem, ale jako gó...arza wiele rzeczy mnie nie interesowało i o wielu nie mam pojęcia. Dopiero od Ciebie dowiedziałem się o bramie cmentarza na Okopisku. Popytałem rodzinę, wybrałem się tam z aparatem, poczytałem i dziś wiem już całkiem sporo, ale gdybyś mi o tym nie napisał, nie przyszłoby mi do głowy szukanie tych informacji.
          • wampir-wampir Re: zasadniczo 21.10.10, 16:24
           imacc napisał:

           > Pozdrowienia dla wszystkich, którzy pamiętają jak kiedyś wyglądało to miejsce.

           Imac, to Ty? Chętnie bym pogadał o wnętrzach i magazynach MNZP, czy o zmianach na kopcu. Dlaczego tu nie bywasz?
           • Gość: pysio Re: zasadniczo IP: 213.25.24.* 21.10.10, 19:14
            Wampir zrozum że dla ciebie to jest ciekawe ale dla nas Przemyslaków są to rzeczy tak oczywiste że trudno wpaść na pomysł aby o tym pisać. To tak jakbyś z żoną wspominał codziennie co było rano. Imac pisze że tak powinno być. Ja się wcale z tym nie zgadzam bo lokalne forum to P24 dla plotkarzy i takich tam mozna spotkać. Natomiast to jest założone przez jakąś gazetę i w tym celu by rozmawiać na wszystkie możliwe tematy.Jeśli chodzi o absencję to faktem jest że poruszamy tu trudne tematy ale nikt nikomu nie zabrania zakładania wątków. Ja też czytając tytuły lub nicka po prostu nie wchodzę. Zresztą wystarczy popatrzeć jaką ma frekwencję jakiś wątek zwłaszcza plotkarski i wcale nie widać żeby to był wątek przebojowy. Wydaje mi sie że diagnoza imaca nadaje się do kosza.
          • common-sense-ltd Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 19:26
           macc napisałA jeśli do tego doda się "psy Lechowskiego" oraz Fankę (pamietam, Fanka na pocz
           > ątku też nie była zainteresowana Przemyślem, zakładała raczej typowe wątki towa
           > rzyskie o wesołych piosenkach i tym podobne, natomiast bardzo agresywnie reagow
           > ała na wszelką krytykę - jak widać, prawdziwe cele obecności stały się widoczne
           > później)


           Wrzuć na wyszukiwarkę posty Fanki od stycznia 2009 i wówczas będziesz mógł się przekonać o czym pisała (!)
           A jeśli chcesz znać tzw "prawdziwe powody" pobyty kogokolwiek z piszących tutaj, doradzam osobistą rozmowę z tą osobą.
           I wybacz, ale dość juz tu opublikowano podłych kłamstw na mój temat!
           • Gość: rurek Re: zasadniczo mylisz się tzw imac IP: *.ostnet.pl 21.10.10, 19:45
            No no. Tyle kłamstw ,common, a ty trwasz niezłomnie .Świetnie podsumowuje twoje trwanie Eric Hoffer w Fanatyku : „ żarliwa nienawiść może dać znaczenie i cel pustemu życiu. W ten sposób ludzie, których gnębi bezcelowość ich życia mogą się odnaleźć, poświęcając się świętemu celowi." Celowi trwania na reducie forum.
            • wampir-wampir Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 20:30
             Nie zgadzam się Pysio. Kiedyś na tym forum rozmawiano o architekturze i urbanistyce, koniecznych remontach, inwestycjach, galeriach handlowych. Nie wierzę, że Przemyślakom wisi to, co buduje się w ich mieście i jak się w nim mieszka. Obgadaliśmy z Imaciem MNZP, pomnik JP2 i plac, projekty galerii i wiele innych. Nie zawsze mieliśmy podobne zdania, ale z Imaciem było bardzo przyjemnie się nie zgadzać, bo w odróżnieniu od ludzi, którzy przyszli sie lansować na tym forum, miał o Przemyślu sporo do powiedzenia i to miasto naprawdę go interesowało. Wiem skądinąd, bo z FL, że zaglądali tu kiedyś ludzie związani w ten czy inny sposób z Przemyślem w poszukiwaniu takich właśnie wątków. I to nieprawda, że nikomu nie chciało się o tym dyskutować. Poszukaj w archiwum wątków muzealnych albo tych o stoku, gdy ruszył, czy rewitalizacji rejonu Sportowej. To były dłuuuuugie i gorące dysputy.

             • Gość: pysio Re: zasadniczo mylisz się tzw imac IP: 213.25.24.* 21.10.10, 20:46
              Najczęściej są to kłótnie o celowość, wygląd i kto na tym zarobił. Wyobraź sobie że ktoś tu napisze historię budowy stoku z datami, cennikami i nazwiskami pracowników. Kogo to zainteresuje? Ale np. życiorysy czy zasługi ale te prawdziwe i nie o wydźwięku propagandowym na pewno znajdą chętnych. Ciekawostki - owszem ale nie o budowie kolejnej galerii. Reasumując; forum to nie plotkarstwo i nie reklama
              • wampir-wampir Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 20:53
               Hmm, ja jestem pewien, że mieszkańców Przemyśla bardziej interesuje wygląd powstających budynków, ceny na stoku, planowane inwestycje - jeśli w ogóle coś jeszcze planuje się tu budować, niż Stepan Bandera, UPA i konflikty w szkole, w której pracowała Fanka. To nie ma nic wspólnego z plotkarstwem i reklamą. Po prostu ludzie wchodzą na miejskie fora, żeby poczytać o sprawach miasta.
               • common-sense-ltd Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 21:01
                Fanka jest na urlopie, więc jeśli zechce dalej pracować w arcybiskupiej ostoi przemyskiego PIS-u i/lub zostać dyrektorką do kwadratu, wszystko przed nią....;)
                "Bój się teraz mój Kreonie....";)
             • aimm Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 21:00
              Próbowałam kiedyś tutaj o czymś porozmawiać i przyznam szczerze, że tylko Ty Wampirze normalnie i po ludzku się do mnie odzywałeś...
              Jestem Przemyślanką i z pochodzenia i z serca..i z racji tego,
              że większość mojej i męża rodziny mieszka nadal w Przemyślu,
              więc właściwie jestem w nim ciągle...
              Ale czytając czasem wpisy tutaj czułam zdumienie i niesmak...
              bo Wy dosłownie nie potrafiliście inaczej rozmawiać , jak tylko prawić sobie złośliwości, obrzucać się inwektywami...a mnie na wejściu po napisaniu kilku postów ktoś usiłował od razu stąd wyrzucić...
              W moim odczuciu to nie było przemyskie forum, tylko jakby Wasza prywatna arena.
              Pozdrawiam Was...
              • common-sense-ltd Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 21:06
               aimm napisała: W moim odczuciu to nie było przemyskie forum, tylko jakby Wasza prywatna arena.

               Dokładnie;)
               • Gość: pysio Re: zasadniczo mylisz się tzw imac IP: 213.25.24.* 21.10.10, 21:25
                Wampir na jakiej podstawie upierasz się że to jest miejskie forum. Miejskie forum to P24 czy jakieś klimaty a to forum jest regionalne jak sama nazwa wskazuje. Jest jeszcze forum Życia Podkarpackiego i popatrz ilu tam się udziela. Ja myślę że najwięcej uwag mają ci dla których to forum nie nadaje się do reklamowania czegokolwiek a to najtańsza reklama. Popatrz na cypisa. Chłopisko stara się jak może zareklamować to co robią władze. I co? może jeden na kilkanaście odsyłaczy chwyci. Ja też gdybym znalazł się w Lublinie szukałbym takich informacji o których tu piszą że ich brakuje. Czy mnie ktoś musi przypominać że jest most na Sanie? A stok ma swoją stronę.
              • wampir-wampir Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 21:15
               Fakt, to forum z przemyskiego zmieniło się w nie wiadomo jakie. Poza Cypisem nikt prawie nie inicjuje miejskich wątków. Rzadko zagląda Mała Pysia. Imac chyba czyta, ale od dawna tu nie pisze. Szkoda. Kiedyś to było moje główne źródło wiedzy o tym, co nowego w mieście.
               • Gość: pysio Re: zasadniczo mylisz się tzw imac IP: 213.25.24.* 21.10.10, 21:42
                Bo takie ma być! Tu można się podzielić własnymi spostrzeżeniami na temat wydarzeń z całego kraju i zagranicy. Pokazać własny punkt widzenia tylko jest jedno małe ale; forma tego jest trudna do przyjęcia. Rozgorączkowanie i częste konfabulowanie jest ciężko przyswajalne i potrafi wyprowadzić z równowagi. Ale to zdrowy objaw.
                • wampir-wampir Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 21:53
                 Ech, mnie też nikt nie musi przypominać, że na Sanie są mosty, ale już o moście kolejowym chętnie bym poczytał. Co dalej? Skoro rozbiórkę, jak rozumiem, należy odłożyć ad acta, to czy będzie remont i kiedy? Rewitalizacja dworca to doskonała okazja moim zdaniem. Ciekaw jestem, czy waaadze usiłowaly zdobyć środki na połączenie tych dwóch inwestycji i jeśli nie to dlaczego.
              • jesus33 Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 21:57
               aimm napisała:

               Wy dosłownie nie potrafiliście inaczej rozmawiać , jak tylko prawić sobie zł
               > ośliwości, obrzucać się inwektywami...a mnie na wejściu po napisaniu kilku post
               > ów ktoś usiłował od razu stąd wyrzucić...
               > W moim odczuciu to nie było przemyskie forum, tylko jakby Wasza prywatna arena.
               > Pozdrawiam Was...

               Pamiętam, to był chyba koniec sierpnia. Ja wtedy odpoczywałam od pisania i tylko sobie czytałam. Pisz dalej i się nikim nie przejmuj.
               • wampir-wampir Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 21:59
                Jasne, pisz. Może się zrobi normalniej.
                • Gość: fakt Re: zasadniczo mylisz się tzw imac IP: *.toya.net.pl 21.10.10, 22:43
                 prawda to forum jest po prostu do dupy ! ale również przez krzewinie nie ukrainskiej alewprost UPOWSKIEJ propagandy.
                • imacc Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 21.10.10, 23:11
                 Mylisz się Pysiu w swojej diagnozie.
                 Niech mi ktoś może wyjaśni, dlaczego miejsce zamieszkania ma odgrywać kluczową rolę w dyskusji "na różne tematy"? Czy Przemyślanie są zbyt tępi, by dyskutować na forach ogólnopolskich, o polityce, o historii, o Banderze? Po prostu chodzi o to, że tam bylibyście szaraczkami. Przy kolejnej próbie złamania reguł, po prostu zostalibyście wyrzuceni. Dlatego wolicie być tutaj i dlatego twierdzicie, że forum "Przemyśl" to "miejsce dyskusji na różne tematy dla ludzi z Przemyśla".
                 Tymczasem forum Przemyśl było od zawsze miejscem dyskusji na tematy z Przemyślem związane. I takie są prawie wszystkie fora miejskie. Dla Was wszystkie "inne tematy" dotyczące architektury, wyglądu miasta, inwestycji są tak miałkie, takie żałosne, takie niegodne, śmieszne, kto by widział rozmawiać o centrum handlowym, przecież to wszystko jedno - co się dzieje i jak wygląda w tym mieście, skoro można rozmawiać o Banderze, to są naprawdę wielkie sprawy, zbawia się w ten sposób świat i ludzkość.

                 Wampir: tak, to ja. Też czasem tęsknię. Od czasu do czasu wpadam tu aby poczytać, ale nie znajduję niczego ciekawego. Jeśli chcę poczytać o stosunkach polsko-ukraińskich, to są w sieci o wiele lepsze miejsca. Właściwie, gdyby nie Wanda, która napisała dokładnie to, co sam myślę, nie zabrałbym głosu.

                 Lechowski, oczywiście, pamiętam ten wątek, w osobie niejakiego Demona zyskałeś godnego konkurenta, tamten także z czasem zaczął stawać się coraz bardziej prymitywny i Ty też poszedłeś tą drogą, jesteście do siebie bardzo podobni. Wzajemnie możecie się żywić swoimi obsesjami, co widać na tym forum. Jednak mimo wszystko mam ogromną satysfakcję - zostawiałem to forum z osobą zarozumiałego endeka sycącego się własnym poczuciem wyższości i (tak, pamiętam - jednak - przyznam to) dobrymi manierami, a zastałem prymitywa i chama.... Naprawdę trudno uwierzyć, że Ty i Ty, to sama osoba. Ludzie się zmieniają po osiągnięciu celów? Nie muszą się już krygować?

                 Tzw "fanka vel common" - szkoda klawiatury. Oczywiście, jestem Twoim ukrytym wrogiem i naprawdę o niczym innym nie myślę, jak tylko o chęci zniszczenia Cię ;-)
                 • common-sense-ltd Re: zasadniczo mylisz się tzw imac 22.10.10, 06:16
                  Po pierwsze, jeśli uważam, że dla kogoś tutaj 'szkoda mi klawiatury", konsekwentnie go/ją lekceważę.
                  Po drugie, powtarzasz absurdalne kłamstwa na mój temat, które wymyślono w ramach zemsty przemyskich pisiorków.
                  Po trzecie, najważniejsze że nie jesteś fałszywym przyjacielem, bo z wrogami potrafię sobie radzić.

                  p.S. powoływanie się na własne klony jest zabawne, ale bezsensowne.;)
                • Gość: re.fanka przemyskie newsy ok ale.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.10, 23:23
                 Wampir napisał:
                 >Imac, to Ty? Chętnie bym pogadał o wnętrzach i magazynach MNZP, czy o zmianach na >kopcu. Dlaczego tu nie bywasz?

                 Wnętrza MNZP mozna zobaczyć w necie ale dlaczego chcesz Imaca przepytywać na temat magazynów?
                 Większość forumowiczów jest zainteresowana przemyskimi nowinkami, to pewne, ale magazynowe wieści chyba nie są interesującym powszechnie tematem.
                 • Gość: pysio Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: 213.25.24.* 22.10.10, 07:11
                  Imac masz ukryty cel i nie chcesz go wyjawić wprost. Przedstawię ci moje spojrzenie. Jesteś chyba członkiem przemyskiej jaczejki i w związku ze zblizającymi sie wyborami chcesz i tu dyskusję skierować na tory wyborcze. Mnie to bagienko wcale a wcale nie interesuje bo wiem że tam zmiany w najmniejszym zakresie nie należy oczekiwać. Po prostu ze wzgledu na to jak jest nie interesuję się tym i pozostawiam to bagienko samo sobie. Z drugiej strony jeśli ktoś ma ochotę brać udział w tym teatrzyku wyborczym to nic nie stoi na przeszkodzie bo są fora i blogi dokładnie odpowiadające tematyce którą starasz się narzucić. Jeśli sprawa mostu czy jakiejś ulicy jest ważniejsza od problemu neo banderyzmu to tylko pozostaje filozoficzne milczenie dla indyferentyzmu naszych władz. myślę że forumowicze z tego forum myślą podobnie i chyba tracisz czas.
                  • wampir-wampir Re: przemyskie newsy ok ale.... 22.10.10, 18:34
                   Gość portalu: pysio napisał(a):

                   > Jeśli sprawa m
                   > ostu czy jakiejś ulicy jest ważniejsza od problemu neo banderyzmu to tylko pozo
                   > staje filozoficzne milczenie dla indyferentyzmu naszych władz. myślę że forumow
                   > icze z tego forum myślą podobnie i chyba tracisz czas.

                   Oczywiście, że jest ważniejsza. W Przemyślu nie ma neobanderowców, są natomiast dziurawe chodniki i most wymagający remontu. Są też zupełnie niewidoczni w miejskiej przestrzeni przemyscy Ukraińcy, a szkoda, bo multikulti jest trendy i miasto na ich aktywności mogłoby tylko skorzystać.
                 • wampir-wampir Re: przemyskie newsy ok ale.... 22.10.10, 14:24
                  Gość portalu: re.fanka napisał(a):

                  > Wnętrza MNZP mozna zobaczyć w necie ale dlaczego chcesz Imaca przepytywać na te
                  > mat magazynów?
                  > Większość forumowiczów jest zainteresowana przemyskimi nowinkami, to pewne, ale
                  > magazynowe wieści chyba nie są interesującym powszechnie tematem.

                  No nie wiem. Nowe muzeum miało być wizytówką miasta i udostępniać najbardziej interesujące zbiory, tymczasem stałe ekspozycje to barachło, a gnaty mamuta i archeologia, o które jak się dowiedziałem w czasie Nocy Muzeów pyta mnóstwo osób, leżą sobie w magazynie. Skoro ludzie pytają pracowników dlaczego, to chyba jest to ciekawe. Może gdyby pytali również w necie, dyrekcja MNZP zaczęłaby traktować poważnie zwiedzających.
                  • Gość: jobrave Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.range86-161.btcentralplus.com 23.10.10, 04:09
                   wampir-wampir napisał:
                   W Przemyślu nie ma neobanderowców, są natomiast dziurawe chodniki i most wymagający remontu. Są też zupełnie niewidoczni w miejskiej przestrzeni przemyscy Ukraińcy, a szkoda, bo multikulti jest trendy i miasto na ich aktywności mogłoby tylko skorzystać.

                   No Wampirze, tym razem przesadziłeś i to mocno - jak to: "nie ma neobanaderowców" ???!!! A kto, w takim razie robi te dziury w chodnikach, dlaczego most wymaga remontu???!!! Jeszcze nic nie rozumiesz. Ponadto, gdyby było prawdą, to co mówisz, to fanka- condom.sense.ltd, nie uciekłaby do Rzeszowa, Klechoszołom do Mielca, a Pysio na Zasanie.
                   Oj Wampirze, Wampirze, znów się dałeś nabrać banderowskim propagandystom. A myślisz, że tylko dziury w chodnikach robią i rdzę na most nanoszą? O nie, nie tylko. A kto s.ra psimi kupami po chodnikach i skwerach? Sądzisz, że Polski Pies Katolicki sr.ałby na Polską Ziemią? A dlaczego w Przemyślu jest zimno i pada. He, he kolego nie bądź naiwny. W to, że ELKacz zginął w zamachu i, że Ziemia jest płaska, też pewnie nie wierzysz.
                   • Gość: pysio Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: 213.25.24.* 23.10.10, 07:16
                    No jo, tym razem przesadziłeś i to mocno - jak to nie ma postępowców w Przemyślu? A kto wymysla te bzdury na fankę? Kto dba o to by udowodnić że Przemyśl jest zaściankiem i robi dziury w chodnikach i zmusza psy do srania po chodnikach i skwerach. Kto uciekł aż do Londynu bo nie mógł znieść przemyskiego prymitywizmu. Kto stara się przejąć i panować nad wszystkim w sposób nowoczesny i nawet forum chce przerobić wg własnego punktu widzenia. Kto robi podziały na nowoczesnych i pogrobowców starego? Kto wreszcie sra we własne gniazdo i obsmarowuje Przemyślaków gdzie i jak tylko może? Nowoczesność to nie w kij dmuchał bo to wazeliniarstwo, ślepe nasladownictwo i bycie pawiem i papuga narodów.Oczywiste jest że głupi Polak tego nie potrafi i wierzy jak ten durny że mozna iść swoją drogą, mieć zasady, jakąś moralność i nie rozpłynąć się w morzu narodów. W swojej głupocie bije rekordy bo myśli naiwnie że się nie da ale ci nowocześni w Przemyślu wiedzą ze stoi na straconej pozycji i starają się swoją codzienną propagandą mu to uzmysłowić. Pokazać jak wielki wysiłek wkladają władze w budowę obiektów i starają sie o rozwój gospodarczy bo gdyby nie byli nowoczesnymi to przemysl nie miał by mostu, galerii czy sklepów a chodniki to pewnikiem przypominałyby wiejskie sredniowieczne drogi. Wielkim wyznacznikiem nowoczesności jest składanie obietnic a później niedotrzymywanie słowa, prywata, pazerność i rozbuchany egoizm. I tu rodzi się pytanie; czy taka fanka, lechowski czy najgłupszy z nich pysio potrafi to docenić. Czy pójda zagłosowaqć w zblizających się wyborach na stachanowców nowoczesności? Na pewno nie! A jeśli tak to na pewno to będzie jakiś neobanderowiec czy inna zaraza która doszczetnie zrujnuje to miasto. Jeśli ktoś nie potrafi docenić tego że władze miasta załatały dziurę w drodze to powinie już dawno nie zabierać głosu na forum. Bo to takie nie nowoczesne!
                    • lechowski51 Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 08:32
                     Oj Ty pysiu!.Po czterech latach szkoly powszechnej,bez Oksfordu i praktyk w GW,bez ku...wania i pie...nia, tak zalatwic geniusza i slonce Postepu!.Teraz caly front walki z ciemnogrodem skupi sie na Twojej osobie.
                     • common-sense-ltd Re: Do L. 23.10.10, 09:05
                      Lechowski, przestań dowartościowywać tą żałosną miernotę, której obsesja odebrała resztki rozumu, a obłędna nienawiść skompromitowała całkowicie.
                      Ten człowiek nie powinien mieć prawa do publikacji wytworów swojego chorego umysłu, a ponieważ w jego przypadku wiąże się to z utratą prawa do wykonywania zawodu, zarówno Tobie, jak i mnie może zawdzięczać swoje istnienie.
                      Zostaw oszołoma samemu sobie!
                     • lechowski51 Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 09:05
                      Jest jednak nadzieja.Jaczejki ciemnogrodu zagniezdzili sie w pieknej Finlandii;

                      *

                      Paweł Lisicki
                      « Szaleństwo, zbrodnia i atmosfera nagonki
                      Głos rozpaczy z Polski

                      Doszedłem do wniosku, że w Polsce rządzi ciemnota. Zacofanie, zaścianek, reakcja i kontrrewolucja.

                      Bo jakże to tak. Kraj od pięciu lat w Unii Europejskiej. Rząd od trzech lat światły, wygadany i wygłaskany przez moce ościenne i bliskie. Prezydent nawet, choć z wąsami, europejski. A tu takie coś! Przychodzi do debaty w Sejmie nad projektem in vitro i od razu głowę podnoszą biskupi. Ba, krzyczą. Upominają.

                      Wzburzyłem się. Ruszyło mnie. Tak jak Pawła Grasia, rzecznika rządu, który zdobył się na śmiałość i powiedział, że politycy stali się obiektem szantażu, presji, nacisków. A jakże. Gwałci się biedakom sumienia, przymusza do głosowania, do głowy pistolet przystawia.

                      W biały dzień, bezwstydnie, bez wszelkiej żenady. Po prostu nie mieści się w głowie, by biskupi mówili o moralności. Od etyki są etycy, a nie księża. Ot, choćby tacy jak Magdalena Środa.

                      Wsłuchuję się w reakcje na słowa arcybiskupa Henryka Hosera i nie wierzę własnym uszom. Żeby w demokratycznym państwie takie rzeczy były możliwe. Przecież nie na tym polega wolność i swoboda, żeby klechy myślały i mówiły, co chcą. Wara im od polityki. To pogwałcenie i nadużycie świętych praw wolnego państwa prawa. To zaprzeczenie chrześcijaństwu.

                      Wszędzie wprawdzie zdarzają się ludzie ciemni i wrodzy postępowi. Ważne tylko, jak reaguje na nich społeczeństwo. Polacy muszą naśladować najlepsze wzorce. Po przejrzeniu doniesień mediów ja polecam Finlandię. Liderka chrześcijańskich demokratów sprzeciwiła się tam przyznaniu gejom i lesbijkom prawa do ślubu kościelnego i adopcji dzieci. I co? Ktoś ją pochwalił? Poparł? Nic z tych rzeczy. „Jeszcze w czasie trwania programu (telewizyjnego, w którym pani polityk wygłosiła owe tezy) z przynależności do Kościoła luterańskiego zrezygnowało około 200 Finów” – podała „Rz”. To się nazywa refleks, pomyślałem z zazdrością. „(…) W sobotę zrobiło to 4,5 tys. osób, w niedzielę 6 tys.”. Brawo. To prawdziwi chrześcijanie, otwarci na świat, gotowi do dialogu i wolni od uprzedzeń. Więcej. Taka jest też tamtejsza hierarchia. Najpierw jeden biskup pospieszył z wyjaśnieniem, że wbrew pani polityk Kościół jest tolerancyjny wobec mniejszości seksualnych, a następnie inny arcybiskup stwierdził, że najważniejsza jest dyskusja. Czy wyobrażają sobie państwo taką mądrość w Polsce?

                      Już byłem gotów uznać, że jednak mają rację ci wszyscy znawcy duszy polskiej, którzy źródeł jej obecnego upadku i niemocy upatrują w katolicyzmie, zwycięstwie kontrreformacji i słabości polskiego protestantyzmu, gdy przyszedł ostateczny cios. Przeczytałem, że polscy luteranie, inaczej niż ich bracia i siostry w wierze w innych krajach Europy, nie chcą, by kobiety były biskupami i pastorami. Załamałem się. Polskie zacofanie nie zna granic, nawet luteranów zaraziło. Znikąd, naprawdę znikąd, pomocy.
                    • Gość: aaa Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 23.10.10, 11:42
                     No i widzisz Pysiu, jak Cie fanka podsumowala? :(
                     • Gość: jobrave Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.range86-173.btcentralplus.com 23.10.10, 12:32
                      common-sense-ltd:
                      Lechowski, przestań dowartościowywać tą żałosną miernotę, której obsesja odebra
                      > ła resztki rozumu, a obłędna nienawiść skompromitowała całkowicie.
                      > Ten człowiek nie powinien mieć prawa do publikacji wytworów swojego chorego umy
                      > słu, a ponieważ w jego przypadku wiąże się to z utratą prawa do wykonywania zaw
                      > odu, zarówno Tobie, jak i mnie może zawdzięczać swoje istnienie.
                      > Zostaw oszołoma samemu sobie!
                      Tak Pysio, teraz wszystko rozumiem - z tego co napisała Fanka Condom-sense-ltd, wynika, że zaistniałeś dzięki jej owulacji i wytryskowi Lechowskiego, czyli nie było do pysia, lecz klasycznie, zgodnie z naukami K.kat. Wreszcie poznałeś swoich prawdziwych rodziców.
                      Nie chciałbym się wtrącać w proces wychowawczy, to nie moja sprawa, ale nurtuje mnie pytanie: czy matka, która wykonuje zawód nauczyciela, zachowuje się właściwie, wytykając publicznie własnemu dziecku, że jest "żałosną miernotą", istotą, która na rzecz obsesji straciła resztki rozumu, oszołomem itp. Owszem, ja też wiem Pysio, że prochu nie wymyślisz, ale tu chyba Twoja matka przesadziła. Tajemnicą jest dla mnie, jakiegoż to zawodu nie powinieneś wykonywać? Bo jakiego nie powinna Twoja matka, to akurat wiem dobrze.
                      Przy okazji: odnosząc się do mojego postu, w którym podniosłem sprawę psich gówien na chodnikach skwerach, pomyliłeś się - ja nie pisałem o postępowcach, lecz o neobanderowcach przebranych za Polskie Psy Katolickie, srających na Polską Ziemię Nasiąknietą Polską Krwią, Której Królową Jest Matka Boska Częstochowska.
                      • Gość: pysio Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: 213.25.24.* 23.10.10, 14:46
                       jo, ja z kolei pisałem o pstepowcach w twoim stylu. Im sie wydaje że kazdy powinien porzucić ideały bo to nienowoczesne i brać udział w wyscigu szczurów. Zrobic sobie z życia piekło i takie tam różne niepojęte rzeczy dla nowoczesnych ideologii. Poświęcić się na ołtarzu materializmu. Do tego dochodzi pycha i pewność racji bo są tak ukształtowani i zindoktrynowani że każdego myślącego uważają za skończonego idiotę i na dowód tego ze mają rację chwalą sie tymi literkami przed nazwiskiem co w ich mniemaniu ma mieć piorunujące znaczenie w razie próby nie podporządkowania się. Ja myślę, ba jestem pewny że te gowna pochodzą od ogarów spuszczonych przez kapłanów idiotycznych idei czy systemów i najgorsze jest to że te psy nawet nie wiedzą że są psami i obsrywają świat swoją propagandą w nadziei że znajdą nowych wyznawców.Świat jednak ma skończoną liczbę dewiantów a pozostali bardzo niechetnie ulegają propagandystom.
                   • Gość: rurek Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.ostnet.pl 23.10.10, 14:19
                    Jobrave- ty jesteś pewny że common jest z Rzeszowa? Jezeli tak to musielismy sie zetknąc.
                    • common-sense-ltd Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 14:29
                     Towarzysz Wiobrawo nie jest nawet pewien tego jaki dziś dzień....bredzi swoim zwyczajem.
                     • Gość: rurek Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.ostnet.pl 23.10.10, 14:43
                      Czyli nie z Rzeszowa?
                      • lechowski51 Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 15:04
                       Do Twojego Tyczyna wpada po wiejskie jaja.
                       • Gość: rurek Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.ostnet.pl 23.10.10, 15:12
                        Drogi lechosiu. Ni ma po co bo kury latoś sie nie nieso a te nioski co sie niesły to lisy wyżarli.
                       • Gość: pysio Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: 213.25.24.* 23.10.10, 15:14
                        aaa, ty naprawdę niezbyt dokladnie rozumiesz tekst i nie potrafisz go powiązać z innymi informacjami. To nie tylko twoja przypadłość ale i jo sie do niej przyznał. Tam pisze że mozna stracić uprawnienia do wykonywania zawodu a jaki po niepełnej podstawówce mogę mieć zawód? I jak mozna stracić coś czego się nie ma! Ja naprawdę nic nie mam do stracenia a zwłaszcza materialnego. Jestem niezależny i mogę sobie pozwolić na pisanie prawdy.
                        • wampir-wampir Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 15:17
                         Gość portalu: pysio napisał(a):

                         >Jestem niezależn
                         > y i mogę sobie pozwolić na pisanie prawdy.

                         Pisz, pisz o tych wrednych banderowcach, co zdemolowali most kolejowy i nasłali na Przemyśl srające gołębie. Bez tych informacji wszyscy zginiemy :D
                        • common-sense-ltd Re: do Pysia 23.10.10, 15:26
                         Aaa, ma zwykle problemy ze zrozumieniem tekstu i z tego powodu zadałam mu kiedyś pytanie o maturę;)
                         Fajnie, że na tym forum jest jeszcze ktoś równie niezależny, jak ja. Pozdrawiam Pysia i jestem pewna, że w przeciwieństwie do Aaa, mój tekst zrozumiał doskonale.:)
                         • Gość: aaa Re: do Pysia IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 23.10.10, 19:25
                          A na rozdwojenie jazni tez sa lekarstwa. Najpierw bluzgasz na Pysia a teraz mu w odbyt wlazisz. Ohydne to! :D
                         • common-sense-ltd Re: do Pysia 23.10.10, 19:30
                          Ohydne są tylko Twoje osobiste skojarzenia....gdyby to Analistyk napisał, to co innego, ech.....
                        • Gość: aaa Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 23.10.10, 19:22
                         Pysia ja tekst rozumiem nawet dobrze.
                         (W duzym skrocie) Lechowski napisal, ze jestes w porzadku a fanka napisala, ze jestes zero.
                         Ja tam nie wiem czy Ty masz niepelne podstawowe, czy moze doktorat z fizyki jadrowej. Udawc polanalfabete moze kazdy.
                         Ja nie wierze, ze fanaka (wyksztalcona oboa) nie wiedziala, gdzie ten oist sie pojawi. A poniewaz pojawil sie pod postem chwalacym Ciebie, to nie ulega watpliwosci, ze dotyczyl Twojej osoby. No chbya, ze fanka jest tak tepa, ze nie potrafi posta wkleic w odpowiednie miejsce.
                         • common-sense-ltd Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 19:26
                          Aaa...Ty dziś najwyraźniej coś przedawkowałeś....
                       • wampir-wampir Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 15:15
                        Myślałem, że pod Mielec. Co, kury ci wyzdychały gumofilcu?
                      • common-sense-ltd Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 15:16
                       Czyli pochodzę z Kresów, a mieszkałam w różnych miejscach i guzik ci do do tego, gdzie obecnie.
                       • common-sense-ltd Re: Post powyżej do rurki-wampirki n/t 23.10.10, 15:16
                       • Gość: rurek Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.ostnet.pl 23.10.10, 15:18
                        A myślałem że będzie jeden klient więcej. A tak.... żałość.
                        • wampir-wampir Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 15:19
                         A czym handlujesz Rurku?
                         • Gość: rurek Re: przemyskie newsy ok ale.... IP: *.ostnet.pl 23.10.10, 15:21
                          Swiadczę szeroko rozumianą pomoc ludziom w kłopotach zdrowotnych
                         • common-sense-ltd Re: przemyskie newsy ok ale.... 23.10.10, 15:29
                          Gość portalu: rurek napisał(a):

                          > Swiadczę szeroko rozumianą pomoc ludziom w kłopotach zdrowotnych


                          Jeśli masz specjalizację z psychiatrii, mnóstwo klientów znajdziesz w Przemyślu, a jednego nawet W SAMYM LONDYNIE!
                          Proponuję przeprowadzkę:)
                         • common-sense-ltd Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 15:22
                         • wampir-wampir Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 15:25
                          Rozmawiam z Rurkiem. Nic Ci do tego :P
                         • Gość: rurek Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t IP: *.ostnet.pl 23.10.10, 15:26
                          Widzisz wampir zostaliśmy bliźniakami (brrrr) Jeżeli też masz nogę w gipsie , to nawet syjamskimi.
                         • wampir-wampir Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 15:33
                          Nogę w gipsie? O nie! Kiedyś złamałem stopę, ale się nie przyznałem, bo chciałem jechać na obóz w Bieszczady. Bolało jak cholera, ale mężnie to zniosłem. W końcu poszedłem do lekarza, bo mi to dokuczało i okazało się, że noga się zrosła, ale krzywo. Oczywiście nie zgodziłem się na ponowne łamanie i składanie. Widzę, że jesteś rozsądniejszy ode mnie.
                         • common-sense-ltd Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 15:36
                          wampir-wampir napisał: że noga się zrosła,
                          > ale krzywo.

                          Zaczynam rozumieć twoje frustracje i ich odreagowywanie na na forach GW....schizofrenia, krzywa noga, trampki na allegro.....kupa nieszczęścia z tej małejpysi!
                         • wampir-wampir Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 16:10
                          W odróżnieniu od Ciebie nie jestem sfrustrowany i nie mam czego na forach odreagowywać. Przydarzały mi sie w życiu różne rzeczy i ze wszystkimi potrafiłem sobie radzić, Ty nie potrafisz inaczej niż czepiając się ludzi, którzy nic Ci nie zrobili. Cóż, mogę tylko współczuć, samotna, nieszczęśliwa kobieto z klimakteryjnymi przypadłościami.
                         • common-sense-ltd Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 16:28
                          Moja fantastyczna babcia-lwowianka zmarła w wieku 96 lat. Do końca swoich dni zachowała zdrowy rozsądek i radość życia, mimo że pół życia spędziła w tzw "samotności", bo owdowiała w wieku 45 lat. Przepadała za pepsi i supermarketami i jestem pewna, że dała by wam tutaj popalić....
                          Widzisz wampirko, wiek to nie kwestia metryki, ale stosunku do życia, świata i ludzi, a także dystansu do samego siebie. Dlatego, w przeciwieństwie do twoich "zakumplowanych trolli", nie obawiam się ani klimakterium, ani odejścia w inną strefę świadomości.
                          Wiem też, że kiedy ty i tobie podobne osiągniecie mój wiek, będziecie tylko starymi, zrzędzącymi , wrednymi babami, skoro już dziś jesteście zrzędzące i wredne.
                          Na pewnym nagrobku w Mediolanie jest taki napis "KIM TY JESTEŚ, JA BYŁEM. KIM JA JESTEM , TY BĘDZIESZ"
                          Nie odnoś tego jednak do siebie i twoich przeżartych nienawiścią kumpelek.....JA nigdy nie byłam tak podła, jak wy, a wy nigdy nie będziecie takie, jak ja.....pod żadnym względem.
                         • wampir-wampir Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 16:40
                          Problem w tym, że to Ty zrzędzisz i jesteś coraz bardziej wredna i podła. Nie dziw się, że już nikomu nie chce się reagować na Twoje zaczepki. Nie wiem czy to kwestia wieku, czy tego, że nie układa Ci się tak jakbyś chciała. To nie moja sprawa. Napisałem Ci kiedyś, że jeśli dasz mi spokój, to ja też nie będę Ci dokuczał. Nic nie poradzę, że nie potrafisz przestać, a gdy Cię ignoruję wpadasz w szał. To tylko forum internetowe Fanka, wyluzuj i pisz tak jak dawniej. Kiedyś bardzo lubiłem czytać Twije posty, dziś wiem bez czytania co i o kim napiszesz. Szkoda.
                         • common-sense-ltd Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 16:45
                          Nic nie zrozumiałaś. Trudno, intencje, jak zawsze, miałam jak najlepsze.
                          Over and off.
                         • wampir-wampir Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 16:58
                          common-sense-ltd napisała:

                          > Nic nie zrozumiałaś. Trudno, intencje, jak zawsze, miałam jak najlepsze.
                          > Over and off.

                          Dobrymi intencjami to sama wiesz. Widzisz, ludzie są różni, ale wszyscy reagują podobnie. Atakowani bronią się. Dlaczego uważasz, że wolno Ci więcej niż innym albo, że Ciebie forumowe docinki bolą bardziej? Bo jesteś kobietą, matką, nauczycielem? Proszę Cię...
                         • Gość: pysio Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t IP: 213.25.24.* 23.10.10, 16:47
                          Wampir czy ty czasem nie miałeś opóźnionego obrzezania? Jesteś coś nie w sosie. A może temu obcinaczowi reka się omskła? Może jesteś w malignie pooperacyjnej bo pieprzysz jak potłuczony.
                         • lechowski51 Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 16:50
                          To w Martensach zlamales noge?!....czy w trampkach bo to jest szalenie interesujace.Wizyte miales oczywiscie u najwybitniejszego chirurga do ktorego podjechales Ferrari,ubrany w garnitur od Armaniego.Naprawde fascynujace!.Ruda dostala,czytajac Twoje wynurzenia dostala orgazmu nie znajac nawet jakimi perfumami od Saksa sie pokropiles.
                         • common-sense-ltd Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 16:55
                          Nie posądzałam Cię, Lechowski o takie poczucie humoru....;)))
                         • wampir-wampir Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t 23.10.10, 17:02
                          lechowski51 napisał:

                          > Ruda dostala,c
                          > zytajac Twoje wynurzenia dostala orgazmu nie znajac nawet jakimi perfumami od
                          > Saksa sie pokropiles.

                          O tobie ćwoku wiadomo za to wszystko. Rano nakarmiłeś świnie, wlazłeś do chałupy w zabłoconych gumofilcach i postanowiłeś się wykąpać jak co tydzień, bo jutro niedziela i nie wypada w kościółku śmierdzieć jak co dzień. Fanka dostała orgazmu na samą myśl, że zmienisz wreszcie zafajdane gacie i może nawet umówi się z tobą na randkę. Zadzwoń, może się uda, szczerbata pokrako :P
                         • Gość: Kulturalny Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t IP: *.przemysl.hypnet.pl 23.10.10, 17:25
                          Z niwekorych forumowiczow wychodzi brzydka natura i kultura ( ciekawe po kim to maja - napewno nie po Rusinach ) Oj wstydźcie sie Panowie i Panie -tak obrzucać g,,tj błotem !
                         • Gość: pysio Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t IP: 213.25.24.* 23.10.10, 17:35
                          Mykola ty to na pewno jesteś szczytem kultury tak samo jak twoi przyjaciele. Nikt sobie nie moze uzurpować prawa do pisania bredni. jak jesteś taki spostrzegawczy to poczytaj se jeszcze raz brednie mykołowatych bo oni mają takie samo zdanie o kulturze jak tem minister od hitlera; jak słyszę słowo kultura to siegam po pistolet!
                         • Gość: jobrave Re: Wampirka, przestań ze sobą rozmawiać! n/t IP: *.range86-162.btcentralplus.com 23.10.10, 17:49
                          Condom-sense-ltd mieszka w Rzeszowie - sama, o tym pisała. Oczywiście mogła ściemniać, jak to ona, ale korzysta z usług rzeszowskiego dostawcy internetu, który operuje tylko w Rzeszowie.
                          Domyślam się Rurek, że lubisz wyzwania, ale choroba fanki-condom-sense jest niemożliwa do wyleczenia, ponieważ nie sposób usunąć przyczyn. Pierwsza, to ukraińskie pochodzenie, którego nie może zaakceptować, drugie, to nieodwzajemnione uczucie do mnie. Korzeni - jak wiesz- usunąć nie można, nikogo też - w tym przypadku mnie - nie można zmusić do miłości ( i trudno mi się dziwić - gdybyś ją zobaczył natychmiast byś mnie zrozumiał).
                          Jeśli chodzi, o wynurzenia Wampira, o trampkach, martensach czy Allegro, to są znacznie ciekawsze, niż fantazje Condom-sense -ltd. na temat "babci ze Lwowa" (chciałoby się mieć babcię ze Lwowa, a nie ze wsi pod Mościskami), albo Lechowskiego, jak to zwalczał komunizm w SW i o jego stryjach z AK.