Dodaj do ulubionych

Początek końca przemyskich kamienicznych oszustów

IP: *.toya.net.pl 16.12.10, 01:54
?????????????????????????????????????????????????
Obserwuj wątek
  • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 16.12.10, 17:27
   No i co ? - HOP KOP - O ! i to jest TO !
   A mówiłem -prosilem , wrecz blagałem lokatorów - aby placili i dogadywali sie z kamienicznikami ,bo meble szmaty i graty będą Sanem płynąć do Gdańska a stamtąd do szwecji a morze i oceany - to Wy co -że jestem klamcą oraz oszustem i piszę nie prawdę .
   A teraz lokatorzy blagaja o Łaskę bo okazało sie że Szanowny i Wielce Zacny Pan kamienicznik inż. mgr Janusz Olechowski ,Biuro Wycen i Nieruchomości przy ulicy Ratuszowej 7 w Przemyslu jest człowiekem szlachetnym i prawym . PROSZĘ ZAPAMIĘTAĆ BIURO _ RATUSZOWA 7 W PRZEMYŚLU WYCENA ZARZĄD I POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI ! Pytanie po co było opluwać i szargać jego dobrym imieniem , pomawiając o niecne czyny których się nie dopuścił- HA ? . Taraz kiedy to prawowici wlaścicele tych nieruchomści ( celowo przybyli z orginalnymi dokumentami z Izraela do Przemysla ) oraz potwierdzili swoją wlasność oraz pełnomocnictwa nadane do zarządu dla Pana Janusz Olechowskiego ,lokatorzy przegrywają wszystkie sprawy sądowe oraz proszą o Łaskę ,którą Pan Janusz okazuje lecz jak myslę należy tego człowieka wpierw PRZEPROSIĆ skoro Polacy nie Chamy i swoje miejsce w spoleczności cywilizowanej znają ( Przecież Polak zwlaszcza lokator nie jest złodziejem, oszustem , dzikusem z Dzikiego kraju lecz wpełni cywilizowanym człowiekiem w cywilizowanych kraju )
   HOP KOP PODPOWIADA że ci co najwięcej opluwali i nie zechca przeprosić tego szanownego i zacnego czlowieka mgr inż Janusza Olechowskiego dostaną jeszcze raz HOP KOP i to w 4 litery czyli sprawe o znieslawienie i dodatkowo wplacą nawiązkę dla Caritasu lub PCK ( a te firmy tylko czekają na takich dobroczyńcow i sponsorow filantropów do jakich zaiczam Wielce Zacnego o wysokiej kulturze oraz wiedzy prawniczej Szanownego Pana Janusza O. skoro przez kilka lat utrzymywal nie placących czynszu lokatorów. I tak go oszukali bo kilka lat zostało przedawnione w splacaniu długów czynszowych przez nieuczciwych lokatorow ! ALE CHAMY !
   CO RADZI HOP KOP - radzi aby Przepraszać i prosic Pana Janusza o przebaczenie bo Pan Janusz nie musi prosić o to przebaczenie,lecz zadość uczynienie gdyż stal się ofiarą typowej nagonki i oszczerstw wraz z opluwaniem nie tylko w obrębie Polski ale poza jej granicami -nawet w USA.
   Teraz ten Pan Prokurator ,Pani Dziennikarka z TV POLSAT oraz niektórzy lokatorzy przez tą swoja LUPĘ co prześwietlali Pana Janusza mogą sami sobie zaglądać- już wiecie GDZIE -i wiecie w co - ano w D.....ę ( chodzi o dziuplę mozna też sobie dopowiedzieć co innego tj według uznani)
   Z tą swoja poradą od serca w dobrej wierze i zatroskany o lokatorow ( ich dalszy los i byt materialny) pozdrawiam jako przyjaciel i uniżony sluga HOP KOP !
   PRZEPRASZAĆ I PROSIĆ O WYBACZENIE -O!
   Proście a będzie Wam dane !
   Stukajcie a otworzą !
   Nie kopcie bo możecie zostać skopani !
   Nie plujcie bo możecie zostać oplutymi
   Szanujcie aby i Was szanowano jako i Ja Was szanuję !
   • Gość: Bazyli Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.tktelekom.pl 16.12.10, 19:15
    Co ty człowieku masz jakiś atak.Gorzej Ci. Może córeczkę chcą wyrzucić z pracy
    • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 16.12.10, 19:51
     Drogi Bazyli czy kultury cie nie nauczyli że tu chodzi o dobro lokatorów a nie o twoją córeczkę - przemilłą panieneczkę !
     Jak masz zaległości czynszowe wraz z odsetkami - to człowieku wal jak najszybciej do Wielce Sznownego i Czcigodnnego Pana inż. mgr Janusza Olechowskiego,BIURO NIERUCHOMOŚCI Zarządu ORAZ WYCEN przy ulicy Ratuszowej 7 w Przemyslu i proś o zmiłowanie ( a napewno sieulituje) bo inaczej rad nie rad Hop Kop - i O ! -no co ....? resztę dopisz sobie sam ( bo mnie aż ciarki przechodzą i nawet o tym nie chce mysleć.... CO TYCH NIEUCZCIWYCH LOKATOROW MOŻE SPOTKAĆ - aż im współczuję )
     DOBRO LOKATOROW JEST NAJWYŻSZYM DOBREM KAMIENICZNIKA -O!, A więc i dla mnie !
     Pozdrawiam HOP KOP !
     • Gość: dziad Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 16.12.10, 21:18
      spiepszaj głupku, gdzie tu na forum masz najemców matole w dodatku nie płacacych czynszu a majacych na neta :))
      • Gość: Hop Kop! Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.12.10, 07:30
       Wlaśnie ! - dobrze prawisz Dziadu ! - bo najwieksze zaleglości, oraz nie płacący czynszu to wlaśnie ci co maja na neta ( czyli na lacza internetowe ,kasę oraz skóra fura i komóra ) wypasione domy w Przemyslu , intratne dzialki budowlane na handel a nieustannie w swojej pazerności nastający na mienie po zydowskie lub na dobro majatkowe skromnych ledwo zipiacych już kamienicznikow( min. inż.mgr Janusza Olechowskiego) .
       Wiedz DZIADU ! ,że To ci co mają na tego NETA napuscili tych najbiedniejszych, aby nie placili czynszu ( aby było im raźniej oraz weselej wykańczać tj. rozkradać majątki Zydow i kamienicznikow . Czyli robic rewolucje niczym Bolszewicy w Rosji lub Francji wykańczając przy okazji prawowitych wlaścicieli ) sami szybko splacają zaległości, aby komornik nie zabierał im domów ,fóry i komuóry i tych dzialek budowlanych oraz w DU...ie mają tych co nie maja na neta oraz na splatę czynszu czyli świadomych zaległości platniczych wobec kamienicznika . Wiesz o kogo chodzi ( min. ci co - tak dziarsko w TV POLSAT atakowali i opluwali kamienicznika mgr inz . Janusza Olechowskiego człowieka bardzo szlachetnego , UCZIWEGO ,SKROMNEGO ,Szanowanego i Poważanego zarządcy i posrednika nieruchomości oraz rzeczoznawcy majątkowego - ZAPMIĘTAJ DO GROBOWRJ DESKI ŻE : BIURO ZNAJDUJE SIE NA UL. RATUSZOWEJ 7 W PRZEMYSLU tam idź po poradę ,ratunek i tam zawsze kieruj swoje kroki czyli Proś a będzie dane, stukaj a otworzą i nie odmowią pomocy , Lecz nie pluj bo dostaniesz HOP KOP i to z nawiazką -zaraz na samym progu .
       TERAZ JAK OKAZUJE SIĘ ŻE OPLUTY I OSZKALOWANY CZŁOWIEK( A MÓJ PRZYJACIEL KAMIENICZNIK ) PADł OFIARĄ NAGONKI NIKCZEMNIKÓW czyli POTENCJALNYCH ŚWIADOMYCH ZLODZIEII ,TO Prowodyrzy ZWINĘLI OGONY POD SIEBIE I udają że nic się nie stało -
       O CHAMY !- A kto przywroci i dobre imię tego człowieka co przeplacil tę nagonkę ostrą niewydalnością serca oraz znacznymi kosztami sądowymi i kontynuacji leczenia .
       Dobrze że jest to forum i jako człowiek prawy oraz szlachetny ( aż do bólu) mogę ( mialem i mam przyjemność oraz obowiązek) bronić takich ludzi jak Pan inż mgr Janusz Olechowski oraz jemu podboni ludzie (przecież w kazdej chwili może spotkać to kogoś innego -nawet lechowskiego , to też będę go bronił w sposób w jaki bronię pana Janusza oraz innych prawych ludzi - CZYLI dla Chamów i dziadow czychających na dobro czyli majatek Pański ,Zydowski oraz kościelny będę dawał przysłowiowe "HOP KOP" )
       Pozdrawiam bez urazy z przyjacielskimi życzeniami jak najszybszego uregulowania wszelkich nalezności czynszowych lub egzekucyjno - komorniczych aby odsetki nie narastały -oczywioście kierując się dobrem lokatorow
       Bo przecież dobro lokatorów jest najwyższym priorytetowym dobrem kamienicznika zatroskanego o tych lokatorow tak jak zatroskany jest o nich HOP KOP !
  • Gość: HOP KOP ! Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 19.12.10, 22:39
   Myslę ,że już wyjaśniliśmy sobie wszystko oraz uswiadomiliśmy lokatorow ( tych złodzieii - oraz prowodyrów) że,żydowskie ,pańskie ,kścielne mienie nigdy nie przepada i zawsze powraca do prwowitego własciciela.
   Serdecznie Pozdrawiam Wilece szanownego i szacownego pana inż mgra Janusza Olechowskiego ,zycząc dobrego samopoczucia oraz powrotu do zdrowia .
   Zacytuję -słowa Chrystusa ,który mówił że w domu jego Ojca mieszkań jerst duzo i nikomu ich nie zabraknie.
   U Pana Janusza tez jest mieszkań duzo lecz ,nie ma miejsca dla tych co nie placą naleznego czynszu,niszczą nie swoje mienie, oczekuja dramochy i tzw. manny z nieba....
   Płacisz -mieszkasz Nie placisz - lokal stracisz - i to szybko bo Hop Kop i O! .
  • Gość: Adam Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.centertel.pl 20.12.10, 17:03
   A kiedy zrobią w końcu porządek z tymi kamienicami w Przemyślu
   • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 20.12.10, 20:00
    Juz jest porządek zrobiony ! - więc glowa spokojna - efekt przewidywalny izapowiedziany znacznie wczesniej przez HOP KOP - to wlasnie jest "HOP KOP " z odsetkami do zaplacenia !
    Jakoś lechowskiego iPysia zatkało w tym temacie - a tak duzo napuszczali i judzili do nienawiści wobec prawowitych i spokojnych kamienicznikw przemyskich
    Uważam temat za zamkniety i bardzo wstydliwy bo sfora złodzieii napuszaczala różne instytucje ( min. Prokuraturę CBA ABW CBS WYWIADY Kontrwywiady, Sraże,Policje i inne instytucje w tym POsłów lub jakiś innych Osłów , Urzedy a nawet Ambasadę w Izraelu i Telewizję Polsat TCN wraz z prasą ) by wykończyć finansowo oraz -zdrowotnie kamienicznika ( człowiek ten nabawil sie w wyniku tej nagonki poważnej choroby serca . Pytanie kto zwroci mu poniesione koszty a zwlaszcza zdrowie - Wy S.S i
    zwykle CHAMY bezwzględni szubrawcy którzy nalatywali na mienie tego człowieka oraz na mienie prawowitych wlaścicieli zyjących poza granicami Polski - ale żyjących i majacych prawo do swojej wlasności prywatnej !
    PAMIĘTAJCIE DO GROBOWEJ DESKI ŻE !
    Wielce Szanowny Pan inż mgr Janusz Olechowski był i jest czlowiekiem prawym szlachetnym , wspaniałomyślnym oraz dbającynm o dobro nie tylko swojego Kraju ale każdego lokatora . Dla niego Dobro lokatora jest dobrem nadrzędnym i priorytetowym !-O!. Biuro Rzeczoznastwa i Wycen ,Zarządu oraz Posrednictwa Nieruchomości znajduje sie w Przemyślu przy ul. Ratuszowej 10 . Serdecznie tam witają i pomagają wszystkim klientom ,zwlaszcza lokatorom oraz ludziom dobrej woli . Osobiście POLECAM i ROMUJĘ TO BIURO ! A komu sie nie podoba - to co - ANO - HOP KOP !
    Jak ktos nie rozumie po poloskui to powiem PO CZESKU - też ANO !
    HOP KOP !
    • Gość: taki jeden Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.basl.cable.virginmedia.com 20.12.10, 20:43
     Brak słów jak się patrzy na "nieudolność" naszych służb, szkoda bo miałem nadzieje że prawda wyjdzie na jaw...
     jednak po wyżej pewnych sum przestępstwo przestaje istnieć...
     • Gość: mikuś Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 21.12.10, 23:31
      Nikt rozsądny przecież nie pójdzie do gościa kombinującego z pożydoskim mieniem :) a juz w szczególnosci po takich debilnych wpisach zidiociałego klakiera.
      • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 22.12.10, 00:10
       Dobrze Prawicie - wlasnie prawda wyszla na jaw ,że nie kamienicznik lecz lokatorzy okazakli sie zlodziejami i szubrawcami chcącymi przejąc mienie prawowitych wlaścicieli ( min.Zydow) . CHAMY co zniszczyli człowiekowi ( kamienicznikowi ) zdrowie oraz narazili na straty moralne,ekonomiczne i podważyli autorytet spoleczny . Powinni ponieść dodatkowo odpowiedzialność karna z sowitą karą zwana nawiązką na Caritas lub PCK.Ale szlachetny i wspaniałomślny kamienicznik (jak myslę )już im to podaruje !
       Teraz Jak dostali HOP KOP - muszą przepraszxać ( choć wczesniej przekonywalem i ich prosilem aby byli rozważni i prowadzili mediacje z kamienicznikiem )
       PŁACZĄ I PŁACĄ NO BO - CO -ANO jest HOP KOP !
       A ja do nich z sercem podanym na tacy a oni we mnie kamieniami ( już zapomnieli) !

       Wszystkim prawym i szlachetnym lokatorom oraz kamienicznikom mającym zamiar podjąć wszelkie czynnosci zwiazane z lokatorstwem lub nieruchomosciami polecam wielce profesjonalne
       BIURO WYCEN ,POSREDNICTWA I ZARZADU NIERUCHOMOSCI W PRZEMYSLU PRZY UL RATUSZOWEJ 10 , SZANOWNEGO I ZACNEGO PANA INŻ MGRA jANUSZA OLECHOWSKIEGO !
       PANIE JANUSZU - JEST PAN PIONIEREM W WASLCE O PRAWORZĄDNOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ W POLSCE NIE TĄ PIS-owską,zakłamną lecz tą FAKTYCZNĄ -namacalną!
       NIECH BÓG PANA BŁOGOSŁAWI i Nadal podtrzymuje nie tylko w praworzadności lecz w dobrym zdrowiu ( powrocie do zdrowia) jak też wspomaga w ciężkiej pracy oraz zyciu prywatnym !
       Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2011 roku zyczę Panu wszystkiego najlepszego aby trwal Pan nadal w mocnej wierze i przekonaniu że .: Dobro lokatora jest naczlnym dobrem kamienicznika ,zaś Prawo - niech bedzie Prawem nie bezkarnym fałszem ,pmówieniami i opluwaniem uczciwego człowieka !
       PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻA - i ZWYCIĘŻYŁA!
       • Gość: taki jeden.. Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.basl.cable.virginmedia.com 22.12.10, 07:58
        Prawdą jest że w tej sprawie palce maczało wielu jakże wybitnych nie tylko z naszego miasta dlatego zadbano aby zakończyła się sprawiedliwie.. Szkoda tylko że kosztem mieszkańców tych kamienic..
       • Gość: M Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 22.12.10, 09:16
        Mykoła, jak bierzesz wieczorem jakieś leki to najlepiej idź od razu spać. Bo wypisujesz później bzdury i tylko ośmieszasz Pana O.
        • Gość: ochy i achy Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 22.12.10, 10:01
         " dba nie tylko o dobro kraju " cyt z mękoły to dla mnie bomba grudnia :)))
         • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 22.12.10, 18:22
          Nic tu juz dodać i nic ująć -tylko HOP KOP i JUŻ na to zasluzyli sobie nieuczciwi lokatorzy zo udawali ze nie znaja przykazań Bozych iz Pańskie Żydowskie oraz Kosciellne w Polsce - Nigdy nie przepadnie - O!
          Drodzy Blogerzy zamiast nadal sie kukuryczyć i upierać w swoim Chamstwie wobec kamienicznika ,którego bardzo skrzywdzono min. waszymi atakami Pomyślcie jak przeprosić tego człowieka ! Przecież Prawdziwy Polak i Patriota -POTRAFI tj.nie tylko klamać oczerniać i wykańczać Polaka , ale zapewne PRZEPROSIĆ ( Juz niektórzy nieuczciwi lokatorzy prawdziwi Polacy patrioci ,to uczynili min. główni prowodyrzy tej nagonki Pani Jadzia no i kto - mowią na niego doktorek . A Wy jeszcze NIE . No: Fania, lechowski z Mielca i Pysio z Wiarskiej Wsi i inni - do Dzieła ....!)
          Pozdrawiam wszystkich lokatorow zycząc Zdrowych i wesołych Świąt oraz Dosiego Roku bo najwiekszym dobrem dla kamienicznika - jest bezsprzecznie dobro lokatora !
          HOP KOP !
          • Gość: mykoła Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 22.12.10, 18:34
           po prostu przygłup, nic dodać nic ująć :)))) "Juz
           > niektórzy nieuczciwi lokatorzy prawdziwi Polacy patrioci ,to uczynili" .... "ze nie znaja przykazań Bozych iz Pańskie Żydowskie oraz Kosciellne w Polsce - Nigdy nie przepadnie"

           w kaftan i na leczenie :)))
           • Gość: Adam Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.centertel.pl 22.12.10, 18:59
            Już niedługo zacznie się wielki porządek i wszystko wróci do stanu pierwotnego
            • Gość: usznie AdamHop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 22.12.10, 19:32
             Słusznie prawisz drogi Adamie !
             już zaczął sie porządek i wszystko wraca do stanu pierwotnego . Prawowity właściciel udowodnil swoje prawa do tego domu oraz uwiarygodnił pelnomocnictwa jakie posiadal
             inz. mgr Pan Janusz co do zarządu jego wlanością . POWTARZAM ADRES TEGO ZACNEGO PANA Rzeczoznawcy i ZARZADCY !
             Biuro Posrednictwa ,Zarządu i Wycen Nieruchomości w Przemyslu ul. Ratuszowa 10
             Bardzo profesjonalne Biuro wraz wysoko wykwalfikowana kadrą pracowniczą - POLECAM !
             POZDRAWIAM życząc Wesolych Świat i Nowego Dosiego Roku !
             HOP KOP !
             • Gość: może tak może nie Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.adsl.inetia.pl 22.12.10, 19:46
              No niemądrzy jesteście , na czele z Mykołą, który uwierzył w nowiutkie kwity. Mykoło, na przemyskim sądzie świat sie nie kończy, zapomniałeś! I nic nie wskóra Twój przyjaciel nagabując biednych lokatorów o stosowne podpisy, poza ośmieszaniem się! Jeszcze NIK nie zakończył pracy, a CBA też jest czujne! A może jakaś mała eksumacja niewykluczona? Co niektóre konowały stały się drażliwe.....
              • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 23.12.10, 05:53
               Drogi Gościu ! Jako kamienicznik znający temat ( od podszewki) mam obowiazek ukazywać prawdę z odniesieniem do niszczenia ludzi w Polsce ( min. w Przemyslu) z faktu że posiadaja jakieś mienie i są operatywni na rynku pracy .
               Lokatorzy przegrali wszystkie sprawy - a teraz regulują zalegle czynsze i notarialnie przepraszają kamienicznika ( czyli prawnie ) min. w oświadczeniach o takiej treści informują że NN( tu pada nazwisko) oświadcza że kierowane przez niego pisma i wnioski do prasy ,radia ,telewizjii, organów państwa kwestionujace uprawnienia Janusza Olechowskiego do zarządzania kamienicą połozoną w Przemyslu przy ul. Piłsudskiego nr 9,OKAZAŁY SIĘ sie NIE PRAWDZIWE i w zwiazku z tym ( tu pada nazwisko ktore celowo dla dobra tego człowieka - głownego prowodyra tej akcji zwanego doktorkiem - tylko nie prawa ) nie podaje PRZEPRASZA JANUSZA OLECHOWSKIEGO ZA TREŚĆ TYCH PISM I WNIOSKÓW !

               Czyli juz wiemy wszystko ! i wiemy ze Pan inż mgr Janusz Olechowski ,kamienicznik i zarządca kamienic Biuro Nieruchowmosci,Zarządu i Wycen znajduje sie przy ul. Ratuszowej 10 w Przemyslu został niesłusznie pomowiony , oszkalowany ( opluty) z jak najbardziej PARSZYWIE zorganizowaną nagonka na tego człowieka przez .którą to NAGONKĘ stracił zdrowie ( pytanie - jak teraz ci oskarzyciele- oszuści iklamcy zrekompensują mu utratę zdrowia ,dobre imie ,powrót do nrmalego zycia zawodowego,oraz poniesione straty moralne,etyczne i ekonomiczne z odniesieniem do wykonywanego zawodu.( musial zrzec sie urzędu bieglego )
               Co do ABW ,CBA i CBŚ Wywiadu Kontrwywiadu , Policji Strazy Miejskiej, Skarbowej Finansowej ,prokuratury itd . to o ile patrza przez ta tak zw. swoją Lupę o której pisala prasa i nic nie widząa to nawet ekshumacja nie pomoże bo umarly nic nie powie - najwyzej wyszczerzy zęby do tych urzędnikow śmieąc się z nich ironicznie ( tak może wygladać ekshumowany ) Najpierw niech ustalą czy Pan Prezydent RP to faktyczny Pan Prezydent na Wawelu a nie ruski general , oraz zamordowany Pan Olewnik to tez faktyczny Olewnik a potem czy nieboszczyk pochowany w grobie na cmentarzu ( i to zydowskim) jest tym faktycznym Zydem . Mysle że z osobą męska będze problem co do ustalenia że bya ta osoba Żydem ( problem naturalny i oczywisty .
               Drogi Szanowny Gościu - tu sie liczy stan faktyczny i stan prawny. Skoro zyją jeszcze spadkobiercy i maja stosowne dokumenty ( nie podważalne ) a nawet osobiscie wstawiajcy się w urzędach ze swoimi prawami do swoich wlasności - to nic tu po ABW ,CBS,CBAoraz po takiej wulgarnej nagonce na człowieka prawego bo Prawda zawsze zwycięża- i zwycięzyla.
               Pamiętam jak atakowany i opluwany w telwizji Pan janusz Olechowski spokojnie i rzeczowo odpowiedzial dla dziennikarki Polsatu że telwizja jest nie rzetelna zas Prokurator co tak nastaje na jego osobę asugerując się nieprawdziwymi donosami ( czyli plotkami i pomówieniami) napewno przegra w Sadzie sprawę . Tak się stało . Tylko nie wiem dlaczego niektórzy Poslowie - osłowie dali się wciągnąc w to GÓ...no rzucane na Pana Janusza postepując identycznie jak nieuczciwi lokatorzy ( min. prowodyrzy nagonki) MOże to oni wraz z lokatorami mieli w tym swój zlodziejski interes .....?
               Serdecznie Pozdrawiam cię miły gościu - mając nadzieję że poznaleś doglebnie temat i z obiektywizmem wyciągniesz wnioski - bez urazy ( choc byś był lokatorem lub prokuratorem )
               HOP KOP !
               PS
               Mam nadzieje że Telewizja i prasa powroci do tego tematu ale widzianego okiem nie lokatora lecz obrzuconego GÓw.... kamienicznika . CIEKAWE -czy powroci czy jak zwykle po polsku czyli po Chamsku przejdzie obok jak gdyby nic sie nie stało - ?
               • Gość: kit Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 23.12.10, 09:35
                israel potwierdza każdy papier który pozwala odebrać coś obywatelom tego kraju w europie i to juz od dawna wiadomo. Proszę również nie nazywać osób które nabywają mienie pożydowskie z którym wiadomo iż mogą być problemy- prawowitym włascicielem rezerwując to prawo dla obywateli żydowskich. Robiąc takie biznesy nalezy miec końskie zdrowie i liczyć się z ryzykiem w końcu kupuje się Bardzo TANIO więc skalkulowac ryzyko -jak w każdym zreszta biznesie.
                • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 23.12.10, 10:36
                 Ten HopHop to jakiś półgłówek? On ma wszystkie klepki w porządku?
                 • Gość: M Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 23.12.10, 11:46
                  Ten Hop Kop to Mykoła, jest takim popychlem u Pana JO, co to wynieś-przynieś-pozamiataj :)
                  • Gość: Bazyli Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.tktelekom.pl 23.12.10, 15:51
                   Nie widzicie , że to czubek. Który załatwił córce robotę u JO . Teraz bez wazeliny włazi gdzie tacy jak on włażą.
                   • Gość: może tak może nie Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.10, 16:54
                    Mykoło, zafiksowałes się tak, że daj Ci Boże zdrowia. Nie wszystko zrozumiałeś, ale Ty nie od rozumienia jesteś przecież, masz wdrukowane przez wiadomą osobę, co masz głosić. Ciekawe, że osoby tej nie stać na lepszego sojusznika-adwokata na tym forum !
                    Bida z nędzą, kryzys dotyka również kamieniczników. A co do zdrowia Twojego dobroczyńcy, tzw. przez Ciebie "Wielce Szanownego itd" wystarczy odstawić fajki i procenty.
                    • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 23.12.10, 18:49
                     Z całymszacunkiem dla wszystkich lokatorow ,ale HOP KOP jako kamienicznik podobnie jak Wielce szanowny i nż mgr janusz Olechowski , jest bardzo miłym i zyczliwym człowiekiem dla lokatorow.Przecież sam wymyślił hasło mówiące że " Najwiekszym dobrem kamienicznika jest dobro jego lokatorow -O!" Długo nad tym myślalem - ale jak myslę trafilem w samo sedno . Jak pamiętacie HOP KOP ,prosił wręcz blagal lokatorow nie placących czynszu aby regulowalizalełości i dogadywali się z kamienicznikiem nie zas szli w uparte czyniąc z uczciwego i prawego czlowieka złodziejem i oszustem. Lokatorzy zamiast słuchać HOP KOP to słuchali PROWODYRÓW ( złodzijaszkow i oszustow w pojęciu kamienicznika ,którzy chcieli przejąc jego mienie) Teraz muszą splacać znaczne zaległości ( bo inaczej HOP KOP) ,choc jak pamietam to lokatorzy rzekomo wplacali czynsz na depozyt sądowy - więc mają jak znalazł czym uregulować dług ( cieszę sie bardzo że mają ten depozyt i na splatę tego długu - to madrze im ktoś poradzil aby tak oszczędzać lecz zapomniał dodać że utrzymanie depozytu też jest kosztowne czyli NIC ZA DARMO ! )
                     Juz wiecie jak głowny prowodyr przepraszał i jak skomli że musi zaplacić zaległości (połowę już splacił i to bardzo szybko bo Komornik chcial zlicytować mu jego wypasiony dom ). Pani prowodyrka -taka dziarska przed kamerami TV POLSAT szybko zrozumiala swoj bląd spłacila dług i sie wyniosla z zajmowanego lokalu ( tego co w TV pokazywali - i twierdzila biedna że nie ma gdzie mieszkać a sama ma wielką chałupę za Castorama -sam ogladalem . To ci klamszuszek i chytrusek - jak to baba -Oh -jak to baba !)
                     Tak więc kto ma zaleglości platnicze - to jak zwykle HOP KOP szczerze - od serca radzi - idźcie i poproscie a będzie prośba wasza wysłuchana i po ludzku rozpatrzona przez Wielce Szanownego ,Prawego szlachetnego kamienicznika inż mgra Janusza Olechowskiego urzedujacego w BIURZE ZARZĄDU I RZECZOZNASTWA NIERUCHOMOŚCI przy ul. Ratuszowej 10 w Przemyslu( kod pocztowy 37-700 ) Zapamietajcie ten adres - i tam udawjcuie się po pomoc - napewno bardzo profesjonalna kadra pracownicza Pana Janusza lechowskiego nie odmowi nikomu pomocy .
                     Pytanie - nie wiem dlaczego lokatorzy maja pretensje do Pana Olechowskiego za to ze jest kamienicznikiem i wykupił sobie dom od prawowitych wlaścicieli ( choćby Zydow - jeszczze zyjących ) Przecież kazdy mioże postapic tak jak Pan Janusz Olechowski tj odkupic dom od prawowitego wlaściciela ( chocby Zyda z Izraela ) i domagać sie naleznosci czynszowych od lokatorow. Pan Janusz jest bardzo uczciwym , miłym ,kulturalnym ,honorowym i sympatycznym czlowiekiem więc nie ma powodu czynić na niego nieustanne bezpodstwane nagonki ,szkalować ,opluwać lub rzucać pomowienia pomieszane z tzw. plotkami a więc zwykłymi klamstwami .
                     Pisząc elaboraty w obronie uczciwych ludzi jak Pan janusz Olechowski czuję się bardzo świetnie i bardzo zdrowo choc zatroskany zdrowiem lokatorow ,a przecież ich zdrowie tez jest priorytetowe dla kamienicznika bo zdrowy lokator placący regularnie czynsz -to zdrowy rozsadek i zdrowy rozum !
                     Wesołych Świąt i Dosiego ROKU 2011
                     HOP KOP ( nie martwcie sie - jakoś to będzie, splacicie w ratach lub w gotowce i po klopocie )
                     • Gość: murek Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 23.12.10, 21:50
                      nie wiem czy jako właściciel czy pracodawca pieska mykoły(zwanegho przydupasem)- byłbym zadowolony z takiego obszczymurka bo jego wpisy są lizodupno-odrazające.
                      mykoła czyli hop-kop ---aport!
                      • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.12.10, 08:14
                       Murek - przeciez sam piszesz jak pies BUREK !
                       Tylko mi wiecej nie szczekać ! na :
                       Wielce szanownego i prawego , sympatycznego , przemilego ,wyrozumialego , dobrodusznego i dbajacego o dobro swoich lokatorow ( bo przeciez dobro lokatora jest najwiekszym dobrem kamienicznika) inż mgr Janusza Olechowskiego ,do którego udać się mozecie po poradę ,pocieszenie a nawet wsparcie ( choćby duchowe) w Przemyslu 37-700 ul. Ratuszowa 10 BIURO POSREDNICTWA ,ZARZĄDU i WYCEN NIERUCHOMOŚI !
                       A jak ktoś bedzie nie grzcznym ,opryskilwym lub nie miłym oraz opluwającym i oszukującym tak zacnego i prawego kamienicznika - to zaraz HOP KOP co uczyni z takim CHAMEM -da czyli ofiaruje na 4 litery normalne HOP KOP ?.....
                       Do szkalowania i opluwania ,pomawiania i domagania się linczu człowieka prawego i niewinnego -to było na tym forum pełno -zwykłych Chamów ( czynili to tak zwyczajnie po polsku - w genach to macie - czy jak ..?) Znamy to z Ewngelii jak krzyczeli UBICZOWAĆ ,DO CIEMNICY I UKRZYŻOWAĆ !
                       Teraz jak trzeba przeprosić i przyznac się do swojego bledu to ,wszyscy ci "Faryzeusze " uciekają jak "szczury " na dokladkę piszcząc i szczerząc zbęby by nadal zarazę fałszu i jdu nienawiści roznosić .
                       Pisząc w taki a nie inny sposob ( celowo) wpelni swiadomie - kpię sobie z tych szubrawców
                       • Gość: Bazyli Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.tktelekom.pl 24.12.10, 09:27
                        Mykoła vel Hop Kop nie masz za grosz honoru, Jest taka bajka dla dzieci Gumisie i tam jest odpowiednik twojej osoby niejaki TOŁBI. obierz sobie taki nick
                        • Gość: czytnik Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 24.12.10, 10:35
                         zakończcie dyskusję z idiotą sługusem kamienicznym bo nie ma o niczym pojęcia(nawet czym jest depozyt sądowy) i porządnych ludzi obraża.
                         • Gość: prawda Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 24.12.10, 10:36
                          amen !!
                         • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.12.10, 13:13
                          Wszyskim kamienicznikom oraz ich lokatorom :
                          ZDROWYCH ,WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU !
                          życzy tak szczerze i od serca - Hop Kop !
                          i też niech bedzie Amen !
                         • Gość: taki jeden.. Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.basl.cable.virginmedia.com 24.12.10, 13:42
                          Sprawa poprowadzona identycznie jak w innych miastach.. Może też bym się uczynił właścicielem jakiegoś od lat zapomnianego budynku a potem oddał go jakże
                          szanownemu Panu O. , szkoda nie potrafił bym w ten sposób żerować na cudzej niedoli. Zadziwiający Ci właściciele tak zaimponował im nasz miły Pan O. że oddali mu swoje rodzinne majątki za bezcen..

                          Pozdrawiam Wesołych Świąt
                         • Gość: HOP KOP Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.12.10, 15:05
                          Wszyskim kamienicznikom oraz ich lokatorom :
                          ZDROWYCH ,WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU !
                          życzy tak szczerze i od serca - Hop Kop !
                          i też niech bedzie Amen !
                          PS
                          Dla "takiego jednego" co sie wpisał powyżej, to również zyczenia świateczno-noworoczne z dodatkowym "HOP KOP" jako gwiazdka i prezent pod choinkę - tak od serca , GRATIS !
  • Gość: Wiem Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: 46.134.28.* 27.12.10, 19:50
   Ponoć Panowie z odpowiedniej instytucji z Rzeszowa po nowym roku wybierają się do Przemyśla
   • Gość: HOP KOP Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.12.10, 20:43
    Tak zgadza się - jesteś dobrze zorientowanym, bo mają panowie przyjechać - Przeprosić, oddać pokaxną stertę dokumentow ,które zabrali ( i nic w nich nie znaleźli w czym mogliby szukać jakichkolwiek zarzutów na czlowieka prawego ) . A jak tego nie uczynią to co ?- ...juz wiecie co ! tj. to co zwykle wam i lokatorom ( oszustom i szubrawcom -zwlaszcza prowodyrom tej inscenizacji i wrednych wpisow piszę :czyli Hop....( dikączcie sami ,może być gromko i chóralnie ) O!
    Ale prowodyrzy - piszczą i placa zaleglości ( choć i tak im się upieklo bo kilka lat zaleglości zostało przedawnione czyli spora kasa na którą naciagnęli kamienicznika)
  • Gość: Wiem Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: 178.56.12.* 02.01.11, 23:50
   I tak nastał nowy rok początek wielkich zmian w tym temacie już niedługo już czas
   • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 03.01.11, 08:29
    Wiem powinien eś napisać tak !
    Wiem - że nic niewiem ...!
    Wielkie zmiany -to oczywiście HOP KOP ! bo lokatorzy poprzegrywali sprawy w Sądzie ,przepraszają na kleczkach kamienicznika ,bo szykuja sie sprawy karne i cywilne o pomówienie oraz oszczerstwa które naraziły kamienicznika na znaczne straty finansowe ,ekonomiczne oraz za nastawanie przez lokatorów ( majacych przeslanki zlodziejstwa i oszukaństwa) na cudze mienie tj. po zydowskie i bedące jednocześnie wspolwlasnoscią kamienicznika.
    Tak się złozylo że zgłosili sie prawowici wlaściciele ( spadkobiercy ) tych nieruchomosci o które toczyli złodziejscy lokatorzy walkę i wlaściciele udowodnili że mają pelne prawa wlasności zaś kamienicznik zgodnie z prawem działał w ich imieniu ,prowadząc nieustannie zarząd nieruchomosciami
    Tak więc - co ? - ano HOP KOP , ale jedyna pociecha to w tym że rzekomo ( niektórzy) ...acili część czynszu na depozyt sądowy więc mają teraz lżej w splacie zadlużenia zaleglego czynszu . Podpowiem tutaj stare powiedzenie że "CO pańskie, żydowskie i koscielne - NIGDY NIE PRZEPADA !
    Więc - CYMBALE skoro WIESZ to poradź tym biedakom jak mają dogadać się z kamienicznikiem, aby jakoś chocby w ratach splacali swoje zadłuzenia ( bez pomocy komornika) nie zaś judzić i podpuszczać dając nadzieję że nie będą podciągnieci do odpowiedzialnosci karnej oraz finansowej . To zależy już od dobrej woli i wielkiego serca kamienicznika( i Żydow prawowitych wlascicieli kamienic).
    I tak tym złodziejskim lokatorom, kamienicznik podarowal zaległy czynsz - z racji przedawnienia ( są to bardzo duże pieniadze )
    Tak dla zapamiętania i wkucia sobie w tą Zakutą Palę podaje ci adres Wielkodusznego Kamienicznika oraz tzw. namiary tj :
    Wielce Szanowny o Wielkim Sercu Filantropijnym , Wielmożny i Czcigodny Pan( prawdziwy Polak i katolik , wielki przyjaciel Starszych Braci w Wierze,sznujący wlasne i cudze mienie oraz bardzo czuły na ludzką krzywdę i nieszczeście )
    mgr inż . JANUSZ OLECHOWSKIi
    Biuro Zarządu ,Pośrednictwa i Wycen Nieruchomości
    37- 700 Przemyśl
    ul RATUSZOWEA 10
    Biuro czynne od Poniedzialku do Piątku
    w godzinach od 9 ,00 do 17 ,00
    ( jak istnieje potrzeba to i dłużej )
    W Biurze spotkasz sie nie tylko z wielka uprzejmoscią, ale i z bardzo profesjonalną kadrą pracowniczą najlepiej funkcjonujaca w swojej brażny nie tylko na terenie Przemyśla lecz Podkarpacie a nawet w skali Polski , UE a może i świata !
    TERAZ "WIEM " - że juz wszystko "WIEM" ! O!
    ZAUFJ MI !
    bo inaczej ...... HOP KOP !
    • Gość: Taki jeden.. Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.basl.cable.virginmedia.com 03.01.11, 19:26
     Mienie nigdy nie przepada.. ale właściciele czasem znikają (bezpotomnie) bezpowrotnie...
     • Gość: kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 03.01.11, 19:59
      hop kop to możesz swego kamienicznika sługusie - a nam kapcie nosić :))) za cinki jestes by grozić brudasie mykoło
  • Gość: taki Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.centertel.pl 08.01.11, 21:49
   co tam słychać
   • Gość: re Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.11, 13:01
    www.przemysl.pl/bip/tablica_ogloszen/221/222/15680.html
    • Gość: Monika Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.centertel.pl 23.01.11, 13:15
     Już się zaczyna . Ale wszystko przed nami
  • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 23.01.11, 13:13
   Myslę,że to dopiero ich POczątek chociaż toczy się sprawa przeciw fałszowaniu wpisów w księgach wieczystycyh w Przemyślu.Panowie kamienicznicy na podstawie fałszowanych wpisów jako nby przedstawiciele właścicieli ,któzy zginęłi w Aushwitz POprzemowali najlepsze kamienice w Przemyśłu POwyrzucali ludzi na bruk a teraz sprzedają za ciężkie piniądze.
   • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 23.01.11, 22:37
    O sprawie co się toczy z odniesieniem do fałszowania wpisow w księgach wieczystych - nic mi nie jest wiadomo ( bo takiej sprawy nie ma w Przemyslu ) ale o sprawie lokatorow przegrali w Sadzie sprawę za nieplacenie czynsow grube juz pieniadze) jet mi wiadomo że lokatorzy dostali HOP KOP i gorąco - nawet notarialnie przepraszają kamienicznika o to że go niesłusznie posadzili oraz obrazili jak też ublizyli jego szacownej Osobie.
    Wszystkim zainteresowanym sprawą przejecia lokali lokatorskich na wlasność polecam kontak z Biurem Pośrednictwa, Zarządu ,Rzeczoznawstwa i Wyceny Nieruchomości przy ul RATUSZOWEJ 10 w Przemyślu !
    Tu spotkasz się z milym i zyczliwym przyjeciem oraz dowiesz się jak zostać wlaścicielem wynajmowanego mieszkania ( nawet po żydowskiego od prawowitego wlaściciela zamieszkujacego w Izraelu )
    Kto nie chce - nie musi a jak mu sie nie podoba to HOP KOP - i bedzie tak płacil jak Pan doktorek z Panią Jadzią z blaganiem o rozłozenie platności na raty i z ogromnymi przeprosinami . Trudno Placzą ale Placą choć wczesniej cwaniakowali z lupa prokuratorską - i co prze tą lupę , popatrzyli sobie gdzie ?- ano sami sobie w .........ę !
    O!
    Pozdrawiam !
    HOP KOP
    • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 24.01.11, 10:02
     "... nawet notarialnie przepraszają kamienicznika ..."
     Ty jesteś naprawdę je.bnięty?
     • Gość: O! Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.01.11, 10:50
      Tak bardzo kulturalny i miły solisto .
      Bardzo cięko śpiewają ci lokatorzy zwlaszcza ,przy notarialnych umowach spłaty zadlużenia dla kamienicznika( nawet po kilkadziesiąt tysiecy zaleglego czynszu bez odsetek ). Przy wpisie rozlożenia na raty u Notarisza dodają jeszcze przeprosiny ,iż pomylili sie co do prawa wlasności oraz zarzadu zajmowanymi lokalami ,uznają prawa kamienicznika oraz zarządu lokalami z pelnomocnictwa prawowitych wlascicieli i godzą się na wszelkie stawiane warunki aby tylko kamienicznik Wielce Szanowny i Wielmożny Czcigodny
      Pan mgr inż. Janusz O.zrezygnowal ( podarowal) koszty i odsetki zadłużenia nie wnosząc kolejnych spraw do Sądu .
      Pan Janusz O. jest człowiekiem ugodowym ,dobrotliwym i uczciwym szanujacym kazedego czlowieka bez względu na narodowość , status spoleczny czy wyksztalcenie jak również pleć .DLA NIEGO DOBRO LOKATORA JEST DOBREM PRIORYTETOWYM OBOK PRAWA WLASNOŚCI JAKO PRAWA NACZELNEGO I KONSTYTUCYJNEGO !Tak więc litując sie nad nieszczęśnikami którzy niedawno ciągnęli go na SZAFOT niczym króla Ludwika XVI i Cara Mikolaja II , daruje im te odsetki ,współczując ich glupocie wyniklej z racji prowodyrów-zwykłych niedoszłych złodzieii tych od niby Stowarzyszenia Obrońców Lokatorow ( chyba tych co nie placą naleznego czynszu) a teraz PŁACZĄ I PŁACĄ !-O!
      Jak nie wierzysz - to zapytaj tych lokatorow - z ul. Pilsudskiego ( min. Pana dr D....cza ) lub Dworskiego( Panią Jadzię Ż...ec) wowczas to co kierujesz pod moim adresem skierujesz wobec siebie że byleś i nadal jesteś Je.... a może i także zostaleś omyłkowo poczęty ?-O!
      A jak chcesz to dodatkowo przez tą ich prokuratorska lupę ( o czym pisala prasa z sugestią linczu kamienicznika) pozagladaj im i sobie w tą Je...tą - wiesz co -ano D...ę ? -O!
      • Gość: Miki Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.01.11, 10:56
       Mykoła, komu Ty właściwie robisz reklamę? Panu JO czy swojej córce Ewie?
      • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 24.01.11, 12:54
       A czy ty temu panu O. robisz laskę, że tak go wychwalasz?
  • Gość: e nielegalnego przejmowania pożydowskich kamienic IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 13:01
   orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/620DFBF9
   • Gość: e oszustwa przemyskich administratorów9kamienicznikó IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 13:03
    interwencja.interia.pl/wczoraj/news?inf=1407617
  • Gość: e Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 13:14
   www.zycie.pl/forum.php?nr=2560&family=496
   • Gość: Miki Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.01.11, 13:58
    Powyżej, bardzo dobra lektura. Poczytaj Mykoła i przestań pie...ć o tym JO, bo ktoś jeszcze pomyśli żeś na starość się spedalił :)
   • Gość: O! Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.01.11, 14:11
    Zgodnie z zaleceniem i podpowiedzia poprzednika wpisu pan e,oraz solista
    Polecam i reklamuję :
    Szacowne Biuro Wycen Zarzadu i Posrednictwa Nieruchomosci w Przemyslu adres
    RATUSZOWA 10
    37-700 Premyśl
    Biuro zyczliwie obsluzy każdego kamienicznika i lokatora oraz inne osoby zainteresowane tym tematem .
    Dla niekompetentnych i zlodzieii ,wyludzaczy oraz propagndy falszu i pomowiń tradycyjnie daje się w tym Biurze HOP KOP !

    Ponizej przedruk w ktorym sie pisze min.

    Z informacji prokuratury krajowej: od 2005 prowadzono w skali kraju 120 postępowań dotyczących nielegalnego przejmowania mienia pożydowskiego. 9 spraw zakończono aktami oskarżenia przeciwko 33 osobom, 55 spraw umorzono, 23 sprawy skończyły się odmową wszczęcia postępowania, 11 spraw zawieszono. Zaniechał, więc jest niewinny Umorzyła za to postępowanie w sprawie podejrzeń, że Janusz O. próbował dokonać wyłudzenia. Nie doszukała się jego winy. A poza tym – uzasadniła – Janusz O. odstąpił od administrowania kamienicą ze względu na protest mieszkańców. Lokatorzy byli oburzeni: nie będą go ścigać, bo odstąpił? Poskarżyli się prokuraturze okręgowej. Reakcja była błyskawiczna: "okręgówka” uznała zażalenie lokatorów, "rejonówce” mocno się dostało. Prokuratura okręgowa: …"z materiału dowodowego wynika, że Janusz O. posługiwał się fałszywym dokumentem w postaci kserokopii pełnomocnictwa notarialnego z dn. 22.04.2006 r”. W tym samym piśmie przemyska prokuratura rejonowa została, jak uczniak, pouczona krok po kroku, co powinna zrobić, żeby sprawę wyjaśnić. Demkowicz nabrał przekonania, że na Ziemi Świętej ktoś produkuje dokumenty, które nad Wisłą umożliwiają przejmowanie nieruchomości. Do identycznych wniosków już wcześniej doszła Jadwiga Żerebiec w swojej sprawie (opisaliśmy to w piątek). A to był dopiero początek historii.

    A teraz okazało się że

    Prawda jest iż nie doszukano sie winy janusza O.( wszystko było pomowieniem)
    Prokuratura prowadzila i prowadzi postepowanie z którego nic nie wynika i nie ma zadnych dowdów winy Janusza O . Ostatnio przed bozym narodzeniem przyjechali do Polski wlaściciele tych kamienic i przedstwili wiarygone ( prawdziwe ) dokumenty wlasności wraz z upowaznieniami zarzadu przekazanymi dla pana Janusza O. zaś pan Demkiewicz mial przyjemność poznać ich osobiście w domu na Pilsudskiego .
    Wszyscy lokatorzy przegrali sprawy w Sadzie i musza spacać należny czynsz z odsetkami . Splaty dokonują za posrednictwem Notariusza przy czym notarialnie przepraszaja Pana Janusza O zobowiazując się do należnej splaty zaleglych czynszow w okreslonym terminie. Inaczej HOP KOP + ODSETKI !
    Co więc tu może zapijaczony Posel ( co ma wkret w 4 literach jak ktoś już to opisał) ano może dostac tylko HOP KOP i odemnie poprawkę bo szukal sobie wyborców i ich nie znalazl na wyborach w Przemyslu .
    pani Żerebiec opuscia lokal i splacila nalezności -teraz splaca slynny pyskaty doktorek D.lecz trzeba mu jeszcze pomoc w znalezieniu kredytow dodalszej splaty bo się splukal jak uryna w pisuarze . Rownież inni lokatorzy grzecznie splacają i splacać beda bo inaczej HOP KOP+ Odsetki ! - O!
    czy jeszcze coś dodac w tym temacie Ano to że
    Szacowny i Wielmozny Pan mgr inz Janusz Olechowski przyjmie i wysłucha każdego oraz jak trzeba to pocieszy wspomoże a nawet może i odsetki umorzy - A jak ktoś nie chce to co - Ano HOP KOP -O!. A ja mu w tym pomogę - też HOP KOP ! bo ORNUNG MUSI BYĆ _O!
    AJ WAJ -O!
    Pytanie -komu potrzebny jest ten temat - napewno ludziom wrogo nastawionym do Pana janusza O. i za wszelką cenę chccący zdyskredytować oraz pomowić tego czlowieka aby wyeliminować go jako konkurencje na rynku . Pan Janusz O. wie Kto ja - też więc co - ANO HOP KOP ! dostaje co niniejszym czynię na tym forum (po ludzku podpowiadam dla IDIOTY ) -O!
    • Gość: e Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 15:50
     www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090401/PRZEMYSL/716443265
     • Gość: Hop Kop Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.01.11, 20:16
      Wielce Szanowny panie" e " Pan Zietal co pisal ten elaborat ,podobnie jak inni mniemal że wywachal wielka aferę . A tutaj wyszlo FIGA Z MAKIEM lub wielkie GU...no i teraz cicho siedzą bo boją sie że Pan Janusz O . może ich zaskarzyć o znieslawienie ( przeciez pan Zietal mial z tego tytulu juz problemy i przepraszal juz czlowieka którego pomowil - czyz nie tak ?/ Artykuł był pisany na 1 kwietnia 2009 r czyli na "prima a prilis "( więc tylko zazartowal -a Pan e daje sie nabierac na takie niesmaczne żarty/ dziś mamy juz 2011 rok czyli prawie dwa lata od tego artkułu - i co - CBA się doszukało wraz z Prokuraturą ? - ano to że Pan Janusz O. jest w porzadku i nie ma zadnych podstaw strawiania mu jakichkolwiek zarzutów.
      Sprawa juz sie wyjaśnila ,dzialalzgodnie z prawem i uczciwie. . Lokatorzy Placzą ale za to teraz uczciwie PŁACĄ . Zapytaj pan lokatorow z ul Pilsudskiego - potwierdza to co piszę ,później SZCZUJ PAN nie na pana mgr inz Janusza Olechowskiego jako bardzo prawego i porzadnego oraz uczciwego czlowieka lecz na tych co podjudzają do linczu i wytwarzaja celowo propagandę afery po to aby przejąć po zydowska wlasność jeszcze zyjacych w Izraelu spadkobiercow tej wlasności . Kto nie wierzy niech zapyta lokatorow z ul Pilsudskiego czy HOP KOP nie pisal i nadal nie pisze prawdy w tym temacie. Zosttali wyrolowani nie przez pana Janusza Olechowskiego lecz przez prowodyrow majacych chęć zajecia pozydowskie mienie min. Pana Doktorka D...cza i Panią jadzię Ż...ec .A teraz wszyscy laczą i Placą - O! a Stowarzyszenie Lokatorow się szybko rozpadlo w wzajemnej kłótni i nienawiści -a tacy byli skonsolidowani i wojowniczy !
      Daj Pan więc spokój z dalszym judzeniem i zaszczuwaniem porządnego czlowieka do jakich zalicza sie wielce szanowny inż mgr Pan Janusz Olechowski .

      Panie Januszu - serdecznie pozdrwiam oraz podziwiam ,że z wielką kultura i wielkim taktem odnosi się pan do Wielkich Chamów ,co nieustannie nastają na pana dobre imię godność oraz zdrowie .
      Pan pokazal wielka klasę uczciwosci i praworządności - Tak trzymać bo jest pan Prawdziwym Polakiem nie zaś pseudo Polakiem z rodu Chama lub zwykłym zlodziejem pokroju lokatorow nie placących naleznego czynszu do jakich zaliczam Pana doktorka D i Pania Jadzię Ż ( choć Pani Jadzia i i pan doktorek juz okazali skruche i zlozyli gorące przeprosiny dając tym samym przyklad dla innych lokatorow - tak trzymać Prosze państwa a rehabilitacja pewna oraz współczucie z mojej strony - serdecznie współczuję bardzo ale wlasnośc prywatna RP - to nie wlasnośc państwowa z PRLu /
      • Gość: taki jeden Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.basl.cable.virginmedia.com 24.01.11, 22:19
       Nienawidzę, jak ktoś próbuje się dorabiać na krzywdzie innych...
       • Gość: Miłosierny Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 25.01.11, 07:43
        Własnie masz słuszna rację że nalezy tępić tych co chcą się dorabiać na krzywdzie innych .
        Tak chcieli uczynić złodziejscy lokatorzy z kamienicznikami ,aby dorobić sie na krzywdzie tego człowieka lub ludzi do ktorych ta wlasnośc nadal należy ( min. Żydow mieszkających w USA,Izraelu,Austrii itd)
        O ile ktoś chce mieć lokal to niech go sobie kupi nie zaś stara się wyludzić ten lokal w spsoób taki jak to czynił Pan doktorek D i Pani jadzia Ż ( którzy maja wlasne wielkie domy a jednoczesnie chcieli mieć za psi grosz intratne lokale po zydowskie w centrum miasta bo niby były to miały być domy opuszczione przez Zydow i przejęte przez miasto )
        Ale planowane złodziejstwo się im nie udało i musza teraz splacać duże pieniądze zaleglego czynszu . Szkoda tylko że w swoja niecną grę wciągnęli innych biednych ludzi którzy teraz przez ich cierpią i też muszą splacać zaległy czynsz . Mają szczęście że trafili na porządnego i prawego (też miłosiernego) kamienicznika Pana janusza O. i jakoś te sprawy po ludzku regulują ( choć placić muszą ) .
        Tak więc Zydowskie ,Pańskie i Koscielne nigdy nie przepada i należy nienawidzieć takich ludzi co próbują dorabiać sie na krzywdzie innych tak jak Pan dr D. i Pani Jadzia Ż.
        Popieram tą dewizę i współczuję kamienicznikowi że mial do czynienia z takimi wrednymi ludźmi co probowali i nadal próbuja dorobić sie na jego krzywdzie oraz krzywdzie prawowitych wlascicieli domów .
        • solist Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice 25.01.11, 11:31
         Ale padło pytanie o to czy robisz laskę swojemu idolowi?
         • Gość: Hop Kop Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 25.01.11, 14:52
          chętnie robię HOP KOP -zlodziejom i szubrawcom i innym kanliom chcącym się wzbogacić cudzą krzywdą min. kamienicznika lubŻyda i na dokladkę daje im po grzbiecie tą laską bukową o ktorą pytasz ( moge poprawić na odchodne jak ktoś ma chęć - zapraszam więc solisto do Biura Nieruchomości Zarządu pośrednictwa i Wycen przy ul Ratuszowej 10 w Przemyslu tam takie usługi są dawane w ramach reklamy oraz ku pamięci -ale cięko będzuiesz spiewał - zapewniam tj jak kastrowany kogut /
          Pozdrawiam i szczerze bez urazy zapraszam
          HOP KOP !/PS .mozna na wszelki wypadek przyjść z doktorkiem co ciężko piszczy i palci należny czynsz -na raty ale placi i gorąco przepraszal przy Notariuszu że się pomylił w ocenie wlasności i sytuacj co do zarzadu - doktorek pomoże przy reanimacji chocby finansowej O! )
          • Gość: Bazyli Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.tktelekom.pl 25.01.11, 15:15
           W Przemyślu Ciebie Mykoła i twojego guru zawsze będą kojarzyć z tymi co dorabiali się na żydach. Tamci co kopali złoto robili to z biedy przy braku sprzeciwu władz a Wy.......
           • Gość: Hop Kop Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 25.01.11, 15:31
            Panie Bazyli przecież nie można mieszkać na czyjejś wlasności i nie placić za to czynszu . Pan wie że pańskie żydowskie i kościelne nigdy nie przepada. nawet Sędzia co orzekal w tej sprawie zawstydzil lokatora co mial ponad 100 m2 mieszkanie i nie placił za to czynszu stwierdzając że kazdy by tak chcial mieszkać w takim mieszkaniu siedząc na cudzym i nie placić czynszu -lecz za co ma kamienicznik remontować i utrzymywać taki wynajmowany dom ?
            Bardzo współczuję tym lokatorom ale to nie jest wina kamienicznikow że upominają sie o swoje prawa lecz wina Miasta że nie nadaje swoim lokatorom ( bo to byli nasiedlebni lokatorzy przez UM na te kamienice) lokali zastepczych a takich lokali przecież nie brakuje lub budowane są w ramach TBSu .
            Dlaczego więc tak bezwzględnie i po Chamsku atakujecie kamienicznika -za to że walczy i dba o swoją własność i swoje prawa ? Ciekawe jakby was spotkala taka sytuacja - to co podarowalibyście komuś lokale wiedząc że mają swoje duże wypasione domy jak doktorek i pani jadzia ) Odpowiedz sam. To wlaśnie doktorek i Pani jadzia narobili szumu i wprowadzili innych w bląd krzycząc aby nie placili czynszu . Teraz płaczą że przegrali w Sądzie sprawy zaś kamienicznik okazal się prawym i porządnym człowiekiem - A tak go linczowano i ciągnięto na krzyz jak samego jezusa Chrystusa plująć i szczując na tego czlowieka . Co więc mialem stać z boku i potakiwać jak kogoś niszczą i zaszczuwają - czy bronić tego zaszczuwanego i opluwanego . Wybralem obronę -więc jestem dla was wrogiem -ale to nie mój tylko wasz problem stąd celowo wybralem ksywę HOP KOP bo wiedzialem że kamienicznik ma rację i broni swoich praw konstytucyjnych więc broni NAS czyli POLSKI!!
            A kto Pluje na Polskę i prawych Polaków może ode mnie dostac podwójne HOP KOP / o ile ma na to ochotę + laska bukowa po 4 literach /
            Jestem Polakiem i bronię Polskę oraz to co Polskie ? nawet lechowskiego i jego proboszcza o ile mowią prawym zgodliwym ,obiektywnym językiem - O!/ ale czy tak mówią ...?/
            • Gość: taki jeden Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.basl.cable.virginmedia.com 25.01.11, 17:17
             Tak to już jest że pewnym ludziom można pluć w twarz ,a oni powiedzą ,że deszcz pada... Ale to mają do siebie Ci sprzedajni ,bez godności i honoru. Gratuluje dobrej reklamy firmy i własnego nazwiska które na długo utkwi w pamięci wielu ludzi z naszego miasta.. Pozdrawiam serdecznie HOP KOP i jakże szanowny Panie Januszu..
             • Gość: Hop Kop Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 25.01.11, 18:21
              Przecież Hop Kop -to nie Wielce Szanowny i Szacowny inż mgr Janusz Olechowski ,który nie ma czasu na jałowe dyskusje w tej kwestii ( wygral uczciwie sprawy w Sądzie - i to mu wystarczy) Hop Kop - to tez kamienicznik Wielki Przyjaciel pana Janusza O.,innych kamienicznikow,kosciola oraz nawet Braci Starszych w Wierze którym nikt nigdy nic nie zabierze - O! Bo Hop Kop daje dla takich co opluwają porządnych ludzi -zwykly KOP !
              Przegrali więc teraz placą bo przez kilka lat nie placili !
              I towszystko !.
              Po co więc Jątrzyć temat i szczuć na Pana Janusza O.oraz podsycać do nieustannej nienawiści wobec prawowitych wlaścicieli kamienic(min. Żydow) lub przez nich ustanowionych prawnie zarządców .
              Tak więc temat sie skończył !.
              Pan posel Rząsa oraz TVPolskat czy Pan dziennikarz Zię.. ,wyszli na przysłowiowych "GŁUPÓW " co chcieli plywać na pomówieniach i szukali na silę sensacji -bądź popularności wsrod miejsowego spoleczeństwa a nawet w Polsce ( wykryli wielką aferę która zamienila się w GÓWNO !). Tak więc sprawa nie wyszla i" BASTA " dość zaszczuwania opluwania i pomawiania Pana Janusza O.
              Za kazdym razem więc, jeżeli ktoś będzie pisal o tym człowieku negatywnie celem szczucia na jego osobę lub nawet na Zydów czy kościół dostanie odemnie przysłowiowe HOP KOP !
              Pytanie - jaki cel mao pisanie z dalszym zaszczuwaniem niewinnego człowieka ?
              Myslę że chodzi o wysadzenie z Rynku Nieruchomości - i o to komuś chodzi skoro sami lokatorzy pogodzili sie z tym że muszą splacić należny czynsz i nie wnoszą do tego zadnych pretensji przepraszając Pana Janusza.
              Celem zapamiętania Biura Pana Janusza Olechowskiego oraz jego szacownej persony podaję jak zwykle adres BIURA
              POŚREDNICTWA ,ZARZĄDU WYCENY I RZECZOZNAWSTWA NIERUCHOMOŚCI
              inż mgr. Janusz Olechowski
              UL RATUSZOWA 10
              37-700 PRZEMYŚL
              ZAPAMIĘTAJ I PRZY PORANNEJ ORAZ WIECZORNEJ MODLITWIE POWTARZAJ TEN ADRES NA CAŁY GLOS TAK ABY SLYSZALA CALA RODZINA ORAZ WSZYSCY SĄSIEDZI - wraz z lechowskim z Mielca i jego proboszczem z Koziej Wólki a nawet Cala Polska ( jak to uczynił TVPolsat )O!
              Jak nie chcesz -to możesz dostać HOP KOP -o ile masz taką przyjemność otrzymać tą niespodziankę w tym BIURZE -tam są tacy co tą usługę darmo dają - wraz z laską bukową lub bambusową na "GARB "-O!
              Przyjdz i Przekonaj się -a jak bedziesz miłym to mile zostaniesz obsłużonym a nawet poklepanym dobrotliwie po tym GARBIE !-i to przez mile i sympatyczne PANIE O!
              Pozdrawiam i Zapraszam!
              HOP KOP !

              • Gość: taki jeden Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.basl.cable.virginmedia.com 25.01.11, 18:38
               Powtórzę jeszcze raz... pewnym ludziom można pluć w twarz ,a oni powiedzą ,że deszcz pada.. Ale to mają do siebie Ci sprzedajni ,bez godności i honoru. Gratuluje dobrej reklamy firmy i własnego nazwiska które na długo utkwi w pamięci wielu ludzi z naszego miasta.. Pozdrawiam serdecznie HOP KOP i jakże szanowny Panie Januszu..

               Co do samych wyroków nieuczciwie skazani też zwykle są pogodzeni że swoim losem i grzecznie siedzą za kratami bo nie mają innego wyjścia.
               • Gość: Hop Kop Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 25.01.11, 20:07
                Hop Kop -powtarza że nie jest Szanownym i Wielce Wielmoznym Panem Januszem Olechowskim lecz skromnym człowiekiem,kamienicznikiem , bardzo wspólczujacym lokatorom oraz broniącym prawych ludzi do ktorych zalicza sie Pana janusz Olechowski . A że przy okazji reklamuję jego Biuro - to chyba logiczne i normalne skoro daleś złapać sie na ten LEP i taka reklamę .
                I O TO CHODZI dla HOP KOP aby zapamiętać Adres Biura - na Wieki Wieków a nawet pod Wieko na AMEN!
                TO !
                Biuro
                Wielce szanowny i Wielmozny Pan
                inż mgr Janusz Olechowski
                Biuro Posrednictwa Zarządu Wyceny oraz Rzeczoznastwa

                POWTARZAM ! Wielce szanowny i Wielmozny Pan inż mgr JANUSZ OLECHOWSKI
                ul Ratuszowa 10
                37-700 PRZEMYŚL
                Serdecznie Zapraszam - tam mile i wysoko wyksztalcone panie serdecznie obsłużą ,poradzą a nawet w biedzie pocieszą , niczym Proboszcz swoje baranki zaś wszystkim którzy złorzeczą na Pana Janusza lub nastaja na jego Biuro lub mienie dostaną tam przysłowiowe HOP KOP o ile sobie tylko tego zażyczą i tyle razy ile zechcą wraz z laską bambusowa na "Garba" - O!
                Przyjdź i sie przekonaj - a odejdziesz usatysfakcjonowanym -
                Pozdrawiam serdecznie
                HOP KOP !
                ( Ps .zapytaj doktorka i Panią Jadzię jak dostali HOP KOP - i jak ci prowodyrzy i cwaniacy przed kamerami TV Polsat oraz w Prasie potem piszczeli jak SZCZURY w pułapce oraz przepraszali Wielce Szanownego i Szacownego inż mgra Janusza Olechowskiego
                A jak jeszcze będzie mało to zastosowana zostanie dodatkowa poprawka włacznie z bambusową laska i osobistym błogoslawiestwem podkutym butem przez HOP KOP ( trochę zaboli albo może i zaswędzi i zaraz będzie po problemie - bo to dobre lekarstwo -tak na uspokojenie dla Judaszy prowodyrow i podburzycieli opini spolecznej do linczu prawych oraz porządnych ludzi do jakich należy Pan Janusz Olechowski !
                To Tyle - a jak bedziesz wchodzil na tą strone to zawsze podawaj adres Biura i kogo dotyczy ten wpis .
                Pomożesz sobie oraz innym aby w przyszłości nie dostali HOP KOP !
                Motto
                Konstytucja RO oraz Dobro lokatorw jest naczelnym i priorytetowym dobrem kamienicznika !
                Tak więc Dbaj o prawo , kamienicę i kamienicznika swojego jak o siebie samego ! bo inaczej no co ......... ?tu odpowiedz sobie sam !-O!
                • Gość: ja Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.tktelekom.pl 26.01.11, 16:08
                 Dziwię się tylko temu Wielce Wielebnemu itd. panu O. że wziął sobie na obrońcę takiego przygłupa. To naprawdę świadczy o jego "kulturze".
                 • Gość: Miki Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.01.11, 16:39
                  Podejrzewam, że "Wielce Wielebny Pan O." nie ma pojęcia co tu na forum wypisuje Mykoła. Przede wszystkim, nie jest on żadnym kamienicznikiem jak twierdzi. Te wszystkie pierdoły pisze tylko ze względu na swoją córkę, która pracuje u Pana O. Ona też pewnie nie ma pojęcia co jej stary wypisuje. A szkoda, może czas najwyższy zająć się tatusiem, jakieś badania kompleksowe mu załatwić, wizytę u psychiatry czy coś takiego...
                  • Gość: Bazyli Re: Jak kmienicznik pan O.przejmuje kamienice IP: *.tktelekom.pl 26.01.11, 17:32
                   Jak ktoś śledzi to forum to już poznał jaki ten Mykoła ma ciasny horyzont. Jak potrafi się podlizywać, żal mi go bo jest chory i o tym nawet nie wie. Może to i dobrze , dla niego, bo nie byłby taki szczęśliwy.
  • Gość: e Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 17:14
   www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=20750&Itemid=40
   • Gość: Hop Kop Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.01.11, 18:17
    Już sie sprawa wyjasnila prowodyrzy tej nagonki na Wielce Szanowenego i Wielmożnego Pana inz mgra Janusza Olechowskiego "DOSTALI DOBRE HOP KOP " przy czym zyskali nienawiść lokatorow za to że wladowali ich w poważne kłopoty oraz długi jake muszą splacać Zarządcy i wlaścicielowi kamienic Wielce Szanownemu i Wielmoznemu Panu inz magistrowi Januszowi Olechowskiemu jak też oplacić sprawy w Sadzie ,adwokata a jak będzie potrzeba to Komornika .
    Pan Janusz natomiast zyskal sympatię tych lokatorow bo potrafił ich zrozumieć oraz nawet w tej wielkiej niedoli pocieszyć ( chodzi o poważne odsetki które może ale nie musi im umorzyć)
    Sprawa skończona - i tyle !.
    Tak więc nalezy zapamiętać adres i nazwę Biura Wielce Szanownego i Wielmoznego Pana inż mgra Janusza Olechowskiego najlepszego zarządcy pośrednika, rzeczoznawcy które mieści się przy ul Ratuszowej 10 w Przemyslu
    TAM SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ I WSZYSTKICH MILE WITAJĄ !
    Jak się komuś nie podoba - to może dostac wiecie co ( juz po moich wpisach wiecie ) .....? -O!
    Pozdrawiam :
    HOP KOP
    • Gość: e Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 18:53
     www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=15684&Itemid=40
     • Gość: HOP KOP Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.01.11, 08:24

      CYTAT "e"
      Demkowicz idzie po sprawiedliwość. Prokuratura postępowanie umarza.
      Ale to nie był jedyny taki przypadek. Jadwiga Żerebiec z kamienicy przy ul. Dworskiego 40 w
      Urzędy przespały sprawę, czy celowo przeoczyły?

      -
      Mało tego - Jadwiga Żerebiec opowiada, jak po śmierci zarządzającej kamienicą, przychodzi do niej pewien mężczyzna i mówi - Teraz mi płaćcie! - Hola, hola, ja do niego. A na jakiej podstawie? - pyta pani Jadwiga. I płacić nie chce, bo dokumenty wydają jej się "dziwne". A jeszcze dziwniejsze to, że sąd w Jarosławiu przyznał kamienicę osobie stającej się o jej odzyskanie.

      HOP KOP ODPOWIADA !
      HOLA HOLA -O!
      Pan Demkiewicz dostal juz sprawiedliwość czyli sprawiedliwy HOP KOP -teraz spłaca ( jak narazie uczciwie) pierwsze raty zalegego czynszu . Jednak mieszkania ( ktore stoi nadal puste ) nie chce opuści więc juz niedlugo dstanie dodatkowo HOP KOP od Komornika.
      Tak więc dodatkowo zaplaci do tego co placi - he he he !
      Aha Pan Demkiewicz Notarialnie przeprosila Wielce Szanownego i Wielmoznego Pana inż mgra Janusza Olechowskiego stwierdzając ze byla w będzie co do istniejącej sytuacji związanej z wlasnościa wspomnianego domu i uznał wasnośc oraz zarząd Pana Janusza .
      Trudno - biedak się pomylił i teraz za takie bledy musi sono pacic . szkoda tylko że napusćil lokatorow których nabral i miałi ich za durni w swojej grze złdziejskiej . Teraz ...aczą i placa- O!
      Co do Pani Żerebiec !
      To HOLA HOLA!
      Pani Jadzi Żerebiec przeprosila Wielce Szanownego i Wielmoznego Pana inż mgra Janusza Olechowskiego , uregulowala nalezności oraz oddała klucze do zajmowanego mieszkania Panu Januszowi . Jednak przed oddaniem kluczy dokladnie zdemolowala to mieszkanie łącznie ze scinami podłogami , tynkami itd.( taka baba mściwa i złośliwa)
      Ale przeszło minęło i juz Pani Jadzia zyje sobie własnym zyciem i nie ma nic wsplnego z Wielce szanownym i Wielmoznym inż mgrem Panem Januszem Olechowskim , więc tematu nie ma - po co go jątrzyć
      .Lecz widać pan "e " celowo podnosi ten temat licząc że coś sie cudownego odmieni się w tej kwestii i nie bedzxie musial splacać zaleglego czynszu.
      Panie "E" dla Pana dodatkowo HOP KOP i nie licz Pan na Cud - bo co sie nalezy masz zaplacić bo Pańsie Żydowskie i kościelene nigdy nie przepada -O !
      Serdecznie Pozdrawiam
      HOP KOP !
      PS
      Na splatę długow ( zaleglego czynszu) polecam Bank "SKOK STEFCZYKA" bo pasuje ten SKOK do HOP KOP !-O!
      • solist Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury 27.01.11, 09:45
       A jak dzisiaj smakuje laska tego Wielce Szacownego itd twojego idola? Dał ci spróbować?
       • Gość: Hop Kop Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.01.11, 11:29
        Proszę zwrocic uwagę na jad złości i nienawiści "solisty" wobec mojej Szanownej i skromnej oraz bardzo kulturalnej osoby jak też Wielce Szanownego i Wielmożnego Pana Jego Ekscelencji inz. mgra Janusza Olechowskiego ,który okazal się być człowiekiem prawym i nieskazitelnym oraz uczciwym i wyrozumiałym w stosunku do lokatorow oraz tych przez których został tak beszczelnie i po chamsku pomówoinym a nawet wręcz oplutym niczych Chrystus na krzyżu .
        Dla mnie jako kamienicznika i dla Pana Janusza prawo konstytucyjne z odniesieniem do wasności prywatnej jak tez dobro lokatorow jest dobrem priorytetowym o czym przekonali sie sami lokatorzy jak tez doktorek z Jadzią bo zaległy czynsz choć Placzą ale PŁacą ( czyli tak jak to przewidzial juz dawno HOP KOP współczując durniom co mysleli że bedą darmo żerować na wlasności pańskiej, żydowskiej lub kościelenej - a ta wlasność przeciez nie przepada )
        Skoro Panie "solist zyczysz sobie laski - to możesz dostac taka laskę nie jedną ale całą kopę lasek i to bambusowych na cztery litery lub na garb w BIURZE NIERUCHOMOŚCI , ZARŻADU , WYCEN ORAZ RZCZOZNAWSTWA przy ul RATUSZOWEJ 10 w Przemyślu .
        Serdecznie Pozdrawiam - i z niecierpliwoscia oczekuje na twoją wizytę ,tylko podpowiedz kiedy zawitasz do tego Biura, abym i Ja tam pospieszyl oddać tobie należny POKŁON przy pomocy tej bambusowej laski razem z naleznym ci holdem zwanym inaczej HOP KOP + SKOK STEFCZYKA !-O!
        PS
        Szanowny choc wylgarno -chamski panie "solist" - kolejny raz pytam ?- czy jest sens nadal kontynuować ten temat z sugestią nagonki na Na J.E.Wielce Szanownego i Wielmoznego Pana Janusza Olechowskiego ( Biuro Zarządu Posrednictwa Rrzeczoznawstwa i Wycen przy ul Ratuszowej 10 w Przemyslu) Daj więc Pan spokój temu forum i temu człowiekowi oraz biednym lokatorom co teraz maja problem ze splatą zaleglego czynszu . Przecież ktoś musi pokryc ich zadłużenia wobec wlaścicieli lokali jakie zajmują za pośrednictwem zarządcy . Poradz im pan jak to uczynić poprzez np.MOPS ,Urząd Miejski , Caritas,Fundacje itp a może Pan Poseł Rząsa ich wspomoże ze swojego budżwetu poselskiego ( zamiast trwonic na rozrywki) nie zaś podsycać i denerwować tych ludzi celem agresji na prawego człowieka jakim jest JE Wielce szaowny i Wielmozny Pan inż mgr Janusz Olechowski .
        Pan doktorek i Pani jadzia mniemali że doszukali się oszustwa i zlodziejstwa oraz wielkiej afery z sensacja na skalę kraju oraz poza jego granicami a okazało się że to oni sami byli ( choc nie doszymi -bo fortel sie nie udal) OSZUSTAMI I ZŁODZIEJAMI !
        • Gość: ja Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 12:38
         Znam mnóstwo kamienic pożydowskich, w których spokojnie mieszkają sobie dawni lokatorzy PGM-u, wykupili mieszkania za grosze. Wg Kopa jednak są złodziejami.
         Wiem też, ze złodziejkę Klepacką wychwala Twój chlebodawca. Jeśli tak interesujesz się złodziejstwem, zastanów się, dlaczego. Popytaj o czynsze sprzed 2006 r, zostaw lokatorów , którzy sa ofiarami kulawego prawa i przemyskiej koterii. Czego boi sie O. że zmusza lokatorów do notarialnych oświadczeń? Są funta kłaków warte, napisane pod przymusem, a gdy powieje inny wiatr, mozna je łatwo podważyć. Żadne Twoje piania nad O. nie zwrócą mu wiarygodności, lokatorzy posiadają zbyt wiele dowodów na oszustwa, próby wyłudzania. Tego nie wymaże żaden notariusz.
         • Gość: Myślący Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury IP: *.centertel.pl 27.01.11, 13:01
          Śmieje się ten kto się śmieje ostatni ! I prawda szybciej czy pozniej ujrzy światło dzienne . A psie głosy nie idą pod niebiosy
        • solist Re: Pożydowskie kamienice pod lupą prokuratury 27.01.11, 14:11
         "czy jest sens nadal kontynuować ten temat z sugestią nagonki na Na J.E.Wielce Szanownego i Wielmoznego Pana Janusza Olechowskiego"

         Ja nie wnikam, czy warto, bo gó.wno mnie to obchodzi, ja pytam, czy chwaląc tak Jaśnie Kogośtam w sposób, w który to robisz, robisz temu komus jeszcze loda? Chwalisz O. i porównujesz go do Jezusa? A znasz może historię żywota jednego i drugiego?
  • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 27.01.11, 16:15
   interwencja.interia.pl/wczoraj/news?inf=1407617
  • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 27.01.11, 16:27
   www.zycie.pl/forum.php?family=452&show=all
   • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.01.11, 16:42
    człowieku ten temat juz wyjaśniony i nie aktualny !
    Prowodyrzy i lokatoerzy co nie placili czynszu dostali HOP KOP a teraz udają się do STEFCZYKA po kredyt na splacanie zaleglościczynszowych . PŁACZĄ I PŁACĄ !
    Kazdy kto chce kupić ,wynając zamienić ,wycenić dać w zarząd swoje mieszkanie lub dom niech piośpiesznie udaje się Do Biura J.E.Wielce Szanownego i Wytwornego Pana inz mgra Janusza Olechowskiego na ulicę Ratuszową10 w Przemyslu .Tutaj zostaniecie mile przyjeci i obsłużeni a jak komuś nie będzie pasowało i sobie tego zażyczy to na drogę powrotną może dostać HOP KOP w kierunku Skoku Stefczyka - O!
    Laska bambusowa na garb też się znajdzie ( Chińska za 2,99 zł ale niezawodna) -O!
    Pozdrawiam HOP KOP !
    • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 27.01.11, 20:10
     "szara eminencja Pan Józef Świerk". A co to za postać? Jeżeli chodzi o stwierdzenie nabycia spadku i są odmienne dane spadkobiercy to żaden sąd nie ma prawa (!) klepnąć postanowienia o nabyciu spadku. Jeżeli jest postanowienie o zmianie imienia to temu należy się właśnie przyjrzeć.
     • Gość: zenek,. Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 00:02
      Józek Ś.???? to jest dopiero krętacz.... biada temu , co ma nadzieję ze z nim zrobi interes. Józek Ś ma słowo tam gdzie kręgosłup kończy swą szlachetną nazwę. Szmata i tyle...
      • Gość: miki Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 28.01.11, 08:53
       Mykoła wszyscy ukraincy się za ciebie wstydza, nie masz umiaru i rozsądku. jestes jak sprzedajna tirówka co znalazła stałego sponsora.
       • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 28.01.11, 09:45
        A co Hop Kop i sprawa kamienicznikow ma wspolnego z Ukraińcami oraz ich wstydem ?
        Tyle co Piernik z Wiatrakiem !
        Wszysy lokatorzy zgodnie z obowiazującym prawem przegrali sprwę w Sądzie i teraz musza splacać zalegle czynsze.
        J.E.Wielce Szacowny Szanowny i Wielmożny Pan inz mgr Janusz Olechowski okazal sie byc prawym człowikiem i nikt nie zdolal postawić mu jakichkolwiek zarzutow pomimo nacisków posla RZ. i interpelacji poselskiej lub jakś innych szmatlawcow nastających na tego prawego człowieka .
        Pani Jadzia Ż. pogodzila sie z przegraną oddala klucze ,uregulowala to co miala do zaplacenia i jej temat sie skończyl . Co więc wygrala - znaczne kwoty do zaplaty za sprawy w Sądzie ,adwokatow i splatę zadłużenia.
        Jeszcze doktorek sie buntuje i nie może pogodzić się z faktem że się pomylil choć osobiście poznał wlaścicieli domu w ktorym zajmuje lokal . Ale placic musi -bo takie jest postanowienie Sądu ( co wygral -ano splaty spraw sądowych ,adwokata oraz wyrównanie znacznych zaleglści czynszowych . A jak nadal będzie oporny to Komornik mu popoże w poszanowaniu prawa)
        Instytucje ( Prokuratura Okręgowa,Krajowa CBA,CBŚ ABW WYWIAD KONTRWYWIAD itd...) moga sobie prowadzićs prawe jak chcą i ile chca by wkońcu ostatecznie umorzyc postepowanie ,gdyz nie mogą znaleść wobec Szanownego i Wielmonego Pana janusza żadnej przeslanki pozwalajacej na postawienie jakiś zarzutow o charkterze karnym
        Taka jest prawda na dzień dzisiejszy. PO CO JUDZIĆ w sprawie ?
        A kto ma watpliwosci - lub mu sieto nie podoba to zwyczajowo odemnie dostaje
        HOP KOP w kierunku SKOKU STEFCZYKA ! - O
        szkoda tylko biednych lokatorow ktrych Pani Jadzia i doktorek wciagnęli w swoja niecną grę majacą na celu ptzynieść im a nie lokatorom wielkie zyski ( sami maja wypasione wille )
        Żal mi tych lokatorow - ale prwo jest prawem i ktoś musi pokryć zaległosci czynszowe dla wlaścicieli tych domow czyli kamienicznika . Niech by placili uczciwie -to dzisiaj nie mieliby problemow finansowych oraz prawnych !
        • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 18:00
         Hop Hop napisał( Wszysy lokatorzy zgodnie z obowiazującym prawem przegrali sprwę w Sądzie}
         Przypominam,że zgodnie z obowiązujacym prawem NIemieckim NIemcy wszystkich byłych włąścicieli kamienic w Przemyśłu spalili w Aushwitz następne zgodnie z obowiązującym prawem Stalina w PRL państwo przejęło te kamienice zasiedlając je lekotarami czy tego chcieli czy nie i teraz zgodnie z obowiązującyym bandyckim prawem Kaduka w (wolnej Polsce) wyrzuca się z tych kamienic starych schorowanych ludzi na bruk ewentualnieumieszcza się ich w zagrzybiałych suterynach bez ogrzewania czy ubikacji i zgodnie z obowiazujacym prawem (republiki kolesi SBeckich POmiotów)przejmuje się te kamienice na podstawie podrobioniych papierów w imieniu podstawionych spadkobiercó (słupów) za parę zeta i zgodnie z obowiazującym prawem chorgo POpapranego państwa sprzedaje się następny jeleniom od 2000 tys za metr.Przyjdzie czas ,że prawo będzie prawem i ci co kupili te mieszkania będą mieli prawdziwy probelm.A tzw administratorzy,kamienicznicy syci krwi i potu zwyukłych ludzi będą spokojnie spędzać starosc gdzieś za granicą.tak się kręci Lody na naiwnych.
     • Gość: Rolnik Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.tktelekom.pl 29.01.11, 18:54
      Znałem Św. Pamieci Julię Klepacką która strasznie narzekała na J Ś nazywając go oszustem. Mówiła do mnie" Prosżę sobie wyobrazić , że ten oszust zapewniająć mnie że zrobi remont w kamienicy /tej obok Poczty/podstępem wyłudził jej podpis zaginająć kartkę a następnie miedzy tekst o zobowiązaniu do remontu a jej podpisem dopisał, że Pani Klepacka rezygnuje z administrowania tej kamienicy. Pani Klepacka powiedziała mi, że włascicielką tej kamienicy była jej przyjacółka mieszkająca w USA której adresJ.ś zdobył odczytująć kiedy robiła notatki na temat remontu w segregatorze dot. tej kamienicy. Julia Klepacka powiedziała ,że nigdy nie ujawniła nie podała adresu włascicielki tej kamienicy i JŚ zdobył ten adres bez jej zgody. Julia Klepacka oświadczyła mi że Jś pojechał do USA gdzie mieszkała włascicielka kamienicy , ze zdjęciami które wykonał na innej kamienicy ruderze do której przypiął numer kamienicy tej obok poczty. Jej przyjaciółce żalił się Julia Klepacka doprowadziła wszystko do ruiny. JŚ wrócił do Polski z USA z pełnomocnictwem do zarządzania tej kamienicy. Pamiętam jak narzekała na J.Ś , że mimo, że jest Jechowym to jest człowiekiem bez zasad i wielkim oszustem. Józef Ś nie czuł się winnym i wtedy prowadził w tej kamienicy sklep z odzieżą
      • Gość: ja Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.tktelekom.pl 29.01.11, 19:41
       Klepacka była zwykłą oszustką, udającą administratorkę.
       Wszystkie kamienice administrowane przez nią były zrujnowane, nie trzeba było żadnych zdjęć podmieniać. Złodziejka zapominała odprowadzać czynsze do właścicieli oraz o fakcie, że po smierci właściciela, w którego imieniu dał jej pełnomocnictwo Oskar Freyer, zarząd - prowadzony przez pełnomocnictwo substytucyjne, łatwe do podważenia, wygasa.
       Mozliwe, że ktos znalazł prawdziwych spadkobierców( niezainteresowanych częścią rudery w P. częścią, bo mieli rodzeństwo i nie chciało im się babrać w tym g...., odiwedzać konsulaty, sądy itd....). Kładę głowe, że Klepacka nie oddała grosza za sprawowany przez dziesięciolecia zarząd. Tajemnicą specsłużb jest, co się stało z tym majątkiem. Jak widać, nie są zainteresowane tematem. Wniosek zostawiam Wam.
       Osobną sprawa jest jej nagła śmierć, majętna osoba, do ostatniej chwili czesała jeleni, a wsio przepadło.
       • Gość: lll Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.11, 19:55
        Ja- racja. Matoł wsadził się jednocześnie, myśli, ze ktoś czyta te wycinanki.
      • Gość: HOP KOP Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 29.01.11, 19:41
       Trudno bo;
       HOP KOP ani nie ustanawial i nie ustanawia prawa ,nie jest sędzią w sprawie lecz broni prawych ludzi, którzy są opluwani i zaszczuwani tylko z racji tego, że mają wlasność oraz bronią swojej wlasności.
       Hop Kop udowodnil że to nie kamienicznik jest oszustem i złodziejem o co go posądzano lecz porządnym i prawym człowiekiem. Oszustami okazali się ci co chcieli przejąć cudzą wlasność za tzw. zlotówę - o czym wspomina Pan "e" pomimo że mieli wlasne wypanione intratne domy. O tym Pan "e" ani TV Polsat ani żaden dziennikarz atakujący kamienicznika juz nie wspominal .
       Lokatorzy przegrali sprawę w Sądzie ( przeciez Sąd w Polsce jest nie zawisły i bezstronny ) więc muszą ponieść prawne konsekwencje postanowienia Sądowego .
       HOP KOP zalecał i prosil lokatorow aby dogadywali sie z kamienicznikiem bez Sądu ,lecz zamiast HOP KOP lokatorzy sluchali prowodyrów . Teraz za to cierpią i niestety muszą sprawę uregulować .
       Dzięki Bogu że kamienicznik jest człowiekiem porządnym ,uczciwym i wyrozumiałym oraz ugodowo podchodzi do każdego lokatora. Tylko pytanie - kto zwróci mu utracone zdrowie, nerwy ,czas i pieniądze jakie włozyl na udowodnienie że działal i nadal dziala uczciwie oraz zgodnie z prawem.
       Prawo jest prawem i jak na dzisiaj nie ma innego lekarstwa na takie prawo jakie mamy -więc trzeba to prawo poszanować !
       Panie "e" nie ma co się złościć i pieklić lub podsycać problem .
       Trzeba spokojnie pogodzić się z sytuacja i mysleć jak wyjść z tej trudnej dla biednych lokatorow sytuacji ,bo ktoś musi zrekompensowac straty poniesione przez kamienicznika,. I tak lokatorzy zyskali przedawnienie czynszu sprzed kilku lat i te platności nie są tak wysokie jak powinny wyglądać . Lecz takie jest prawo - choć krzywdzące kamienicznika -to jednak prawo więc i kamienicznik podporządkowuje sie temu prawu i to ze swoją szkodą .
       Bez urazy i ze współczuciem Pozdrawiam !
       PS
       Zwyczajowo podaję adres najlepszego i najbardziej profesjonalengo biura nieruchomosci w Przemyslu ;
       Biuro Posrednictwa Zarządu Wycen i Rzeczoznawstwa
       ul Ratuszowa 10
       37-700 Przemyśl
       czynne od Pn-Pt. w godz 9-17 a nawet dłużej
       Przyjdz i się przekonaj - i potwierdzisz że napisalem prawdę !
       VENI -VIDI - OK
       PRZYBYŁEM- ZOBACZYŁE i PRAWDĘ POTWIERDZIŁEM !
       • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 19:51
        Panie Hop Hop na raze jeszcz toczy sie parę procesów przeciw kancelari pana chebodawcy kamienicznika i oszusta więc pana tak już nie reklemuj jej bo to nie pomoże ludzi się już poznali na tzw przemyskich administratorach i zarządcach którzy zastaraszają i wyrzucają na burki ludzi starych ,schorowanych ,bezbronnych.
       • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 19:52
        Hop Hop napisał( Wszysy lokatorzy zgodnie z obowiazującym prawem przegrali sprwę w Sądzie}
        Przypominam,że zgodnie z obowiązujacym prawem NIemieckim NIemcy wszystkich byłych włąścicieli kamienic w Przemyśłu spalili w Aushwitz następne zgodnie z obowiązującym prawem Stalina w PRL państwo przejęło te kamienice zasiedlając je lekotarami czy tego chcieli czy nie i teraz zgodnie z obowiązującyym bandyckim prawem Kaduka w (wolnej Polsce) wyrzuca się z tych kamienic starych schorowanych ludzi na bruk ewentualnieumieszcza się ich w zagrzybiałych suterynach bez ogrzewania czy ubikacji i zgodnie z obowiazujacym prawem (republiki kolesi SBeckich POmiotów)przejmuje się te kamienice na podstawie podrobioniych papierów w imieniu podstawionych spadkobiercó (słupów) za parę zeta i zgodnie z obowiazującym prawem chorgo POpapranego państwa sprzedaje się następny jeleniom od 2000 tys za metr.Przyjdzie czas ,że prawo będzie prawem i ci co kupili te mieszkania będą mieli prawdziwy probelm.A tzw administratorzy,kamienicznicy syci krwi i potu zwyukłych ludzi będą spokojnie spędzać starosc gdzieś za granicą.tak się kręci Lody na naiwnych.
        • Gość: III Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.11, 19:59
         kopiuję istotę sprawy , bo się zapodzieje zaraz

         Gość: ja 29.01.11, 19:41 Odpowiedz
         Klepacka była zwykłą oszustką, udającą administratorkę.
         Wszystkie kamienice administrowane przez nią były zrujnowane, nie trzeba było żadnych zdjęć podmieniać. Złodziejka zapominała odprowadzać czynsze do właścicieli oraz o fakcie, że po smierci właściciela, w którego imieniu dał jej pełnomocnictwo Oskar Freyer, zarząd - prowadzony przez pełnomocnictwo substytucyjne, łatwe do podważenia, wygasa.
         Mozliwe, że ktos znalazł prawdziwych spadkobierców( niezainteresowanych częścią rudery w P. częścią, bo mieli rodzeństwo i nie chciało im się babrać w tym g...., odiwedzać konsulaty, sądy itd....). Kładę głowe, że Klepacka nie oddała grosza za sprawowany przez dziesięciolecia zarząd. Tajemnicą specsłużb jest, co się stało z tym majątkiem. Jak widać, nie są zainteresowane tematem. Wniosek zostawiam Wam.
         Osobną sprawa jest jej nagła śmierć, majętna osoba, do ostatniej chwili czesała jeleni, a wsio przepadło.
       • Gość: HOP KOP Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 29.01.11, 19:56
        Nadal celowo ktoś na forum podsyca sytuację oraz szczuje na kamienicznikow. Sprawa pani Klepackiej i jej pelnomocnictw jak tez sukcesji pelnomocnictwa nie ma nic wspólnego ze sprawa kamienicznikow przemykich . Zarząd pani Klepackiej nigdy nie byl przez njikogo podważony prawnie i nigdy nie wygasło to pelnomocnictwo które moglo byc przekazane ustnie pisemnie notarialnie sądownie itd. W tej kwestii Skarb Państwa ma ograniczona mozliwość dzialania bo spadkobiercy wielu kamienic ( w tym zarządzanych przez Klepacka i jej pelnomocnikow) nadal zyją i nadal mają prowo do swojej wlasności ( nikt tego prawa ich nie pozbawił ) Zaznaczam że inne prawo jest wobec mienia po zydowskiego a inne wobec mienia po rusińskiego lub po niemieckiego czy tez koscielnego . Tego przeciętny obywatel nie może pojąć . Lecz to nie sprawa kamienicznika i zarządcy kamienic lecz sprawa prawa jakie ono zostało ustanowione i jak ono obowiązuje . Dzialają więc zgodnie z prawem i z naleznym prawem .
        Najpierw aby sprzedać mieszkania lokatorom należaloby wywlaszczyć wlaścicieli domow i ich spadkobiercow ( min. obywateli polskich zamieszkalych w USA czy Izraelu) późnie odsprzedawać za złotowę dla lokatorow . A to spraw nie do zrealizowania bo Skarb Państwa musiłby placić większe odszkodowania za przyjęcie mienia pozydowskiego ( kamienic)dla wlaścicieli lub ich spadkobiercow niźli uzyskałby dochód z ich sprzedazy dla lokatorow.
        Tak więc trudno - lokatorzy muszą pogodzić się z tą sytuacją i wykupować lokale na wolnym rynku od kamienicznika lub oczekiwać ( na nigdy) ustanowienie nowego prawa nacjonalizacyjnego mienia po zydowskiego
        Tak więc za nic tu zlość, nerwy ,agresja, opluwanie czy tez pomawianie . Prawo jest prawem i nalezy go uszanować co też postanowił Sąd w swoim orzeczeniu co do platności czynszowej lokatorow zasadzając taki a nie inny wyrok ku rozczarowaniu lokatorow !
        Trudno muszą splacić zadłużenie a potem starać się o wykupienie zajmowanych lokali o ile chcą je mieć na wlasność.
        • Gość: III Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.11, 20:02
         Gość: ja 29.01.11, 19:41 Odpowiedz
         Klepacka była zwykłą oszustką, udającą administratorkę.
         Wszystkie kamienice administrowane przez nią były zrujnowane, nie trzeba było żadnych zdjęć podmieniać. Złodziejka zapominała odprowadzać czynsze do właścicieli oraz o fakcie, że po smierci właściciela, w którego imieniu dał jej pełnomocnictwo Oskar Freyer, zarząd - prowadzony przez pełnomocnictwo substytucyjne, łatwe do podważenia, wygasa.
         Mozliwe, że ktos znalazł prawdziwych spadkobierców( niezainteresowanych częścią rudery w P. częścią, bo mieli rodzeństwo i nie chciało im się babrać w tym g...., odiwedzać konsulaty, sądy itd....). Kładę głowe, że Klepacka nie oddała grosza za sprawowany przez dziesięciolecia zarząd. Tajemnicą specsłużb jest, co się stało z tym majątkiem. Jak widać, nie są zainteresowane tematem. Wniosek zostawiam Wam.
         Osobną sprawa jest jej nagła śmierć, majętna osoba, do ostatniej chwili czesała jeleni, a wsio przepadło.
  • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 20:03
   Najbardziej oczywistą – i w zasadzie jedyną legalną – metodą nabycia porzuconej kamienicy jest odszukanie właścicieli lub ich spadkobierców i kupno od nich nieruchomości. Wyszukuje się, więc takie niczyje nieruchomości, a następnie poszukuje właściciela, porównując jego nazwisko z takimi samymi nazwiskami w okolicy. Korzysta się przy tym z danych właściciela dostępnych w aktach księgi wieczystej. Gdy osoba nie żyła, szuka się spadkobierców. Ponieważ zwykle spadkobiercy nie mają przeprowadzonego postępowania spadkowego, należy to postępowanie przeprowadzić, a umowę sprzedaży poprzedzić zawarciem umowy przedwstępnej, w której kupujący zobowiązuje się do pomocy w przeprowadzeniu postępowania spadkowego oraz pokrycia wszystkich kosztów. Przejęcie przeprowadza się też w formie kupna praw spadkowych. W wyniku tej umowy nabywca wstępuje we wszystkie prawa spadkobiercy, w tym także w prawo własności kamienicy nabytej w spadku. W ramach tej metody wyszukiwano, więc kamienice prawomocnie przejęte przez skarb państwa i namawiano byłych właścicieli do występowania o ich zwrot, oferując pomoc przy załatwieniu formalności w zamian za odsprzedanie. Bardzo często jednak nie udawało się odnaleźć właściciela ani spadkobierców, co spowodowało powstanie nielegalnych metod przejmowania. Jedną z najbardziej powszechnych metod jest podstawienie do umowy sprzedaży fikcyjnego właściciela, czyli tzw. metoda na bliźniaka. Polega ona na pojawieniu się u notariusza osoby o takim samym imieniu i nazwisku, jak osoba wpisana w księdze wieczystej. Wyszukiwano takie osoby na terenie całego kraju, a następnie za określoną kwotę pieniędzy proponowano im udział w takiej transakcji. Metoda ta była możliwa tylko przy nazwiskach często występujących w Polsce, a dodatkowo ułatwiał ją fakt, że w części starych wpisów w księgach wieczystych podane było jedynie imię i nazwisko, bez imion rodziców lub innych danych umożliwiających notariuszowi lepszą identyfikację właściciela. Odmianą tej metody jest podstawienie fałszywego spadkobiercy, którego legalizował sąd podczas postępowania spadkowego. Jak wynika z policyjnych śledztw była to jedna z podstawowych metod stosowanych przez biznesmenów powiązanych z podwarszawską mafią. Inna, podobna do poprzedniej metoda polega na podstawieniu do umowy osoby z podrobionym dokumentem tożsamości nieżyjącego właściciela. Za przykład może posłużyć sprawa kamienicy przy ulicy Wenecja w Krakowie, należącej przed wojną do Anny Pomeranz, zastrzelonej przez Niemców. Tymczasem przed notariuszem w Koszalinie stawiła się Elżbieta Ł. i wylegitymowała się paszportem Anny Pomeranz. Przybył także nabywca kamienicy Marcin W., który kilka tygodni później sprzedał ją Markowi S. Kolejną metodą przejmowania kamienic, stosowaną, gdy właściciel zmarł, nie pozostawiając spadkobierców ustawowych, był fikcyjny testament. Wystarczyło, bowiem stworzyć po latach testament i na jego podstawie przeprowadzić postępowanie spadkowe. Nawet, jeżeli testament został zbadany przez biegłych, to wydanie opinii było najczęściej niemożliwe z powodu braku próbek pisma do porównania. Bardziej wyrafinowanym sposobem było wyrabianie fałszywych dokumentów w innym kraju. Przestępcy, aby utrudnić ewentualne dochodzenie, uwierzytelniali dokumenty w Austrii, Szwajcarii lub Izraelu. W takiej sytuacji sąd musi korzystać z pomocy prawnej innych krajów, a pomoc ta może być w ogóle niemożliwa, bo na przykład Izrael odmawia pomocy prawnej w sprawie swoich obywateli. Zagraniczny dokument ma taką samą moc urzędową jak polski. Jednak, gdy ma być przeniesiona własność nieruchomości, to do dopuszczenia takiego dokumentu dla celów dowodowych niezbędne jest dokonanie legalizacji przez polskie przedstawicielstwo dyplomatyczne. W ten sposób wprowadzano na przykład do obrotu sporządzane w innych krajach przez podstawionych właścicieli fałszywe pełnomocnictwa, na których podstawie później dokonywano sprzedaży nieruchomości. W ten sposób jak można niejednokrotnie przeczytać w mediach, w ciągu ostatnich lat setki kamienic w miastach w całej Polsce nie tylko w Przemyślu próbowały przejąć, i nierzadko przejmowały, grupy przestępcze, które przejęte kamienice natychmiast odsprzedawały, głównie po to by utrudnić ich odebranie. Aby bowiem teraz odebrać własność takiemu nowemu nabywcy, trzeba udowodnić, że działał on w złej wierze, czyli wiedział, że osoba, od której kupuje kamienicę uzyskała ją w sposób nielegalny. W innym wypadku chroni go tzw. wiara publiczna ksiąg wieczystych, która zakłada, że osoba wpisana w księdze wieczystej jest jej faktycznym właścicielem, a nabycie od niej jest skuteczne nawet wówczas, gdy jej prawo własności, a zatem i prawo do zbycia nieruchomości, zostanie teraz zakwestionowane.
   #8
   Napisano 02 kwiecień 2009 - 17:27
   • Gość: HOP KOP Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 29.01.11, 20:20
    Panie "e" ma Pan napewno swoje racje i doskonale zna kulisy przejmowania takich kamienic w Polsce . Widac że jest Pan nie tylko biernym obserwatorem tego forum lecz osobą szczegolnie zainteresowaną kamienicznikiem przemyskim wymuszającym na nim aby jak za Stalina przyznal się do czegoś -czego nie popelnił.
    Sam pan pisze ,że nalezy udowodnić nabywcy kamienicy ( kamienicznikowi) że dzialal ( nabywal kamienicę) w zlej wierze. Niestety kamienicznik przemyski dzialal w dobrej wierze i nabyl kamieniece zgodnie z prawem więc Sąd jak też inne uprawnione Służby do kontroli takich transakcji nie dopatrzyly się żadnej winy kamienicznika .Nie słyszalem aby kamienicznik oświadczył i przyznal w Sadzie lub publicznie że dzialal w zlej wierze i kupil dom od oszusta choć wiedział że oszust nie jest wlaścicielem kamienicy . Byłby to chyba GŁUPEK lub zwykly IDIOTA za jakich pan uważa np kamienicznika nie zaś siebie.Takiego kamienicznika sam bym posadzl na wiele lat i to w Domu Wariatów !
    Sprawa przemyskich kamienicznikow jest juz akończona i ostatecznie rozwiązana ( Lokatorzy mają splacić dług - i tyle) Tak więc po co roztrząsac problem i chronić złodzieja -lokatora co ma opory w splacaniu zaleglości jakie sam narobil do takiego zlodzieja zaliczam min. pana doktorka co sprowokowal lokatorow do dzialania a teraz szumi że musi splacać zalegly czynsz - może to ty "e " jestes tym doktorkiem . Bo na to mi wygląda lub dziennikarzyna co nie wyszedl mu temat oszczerstw kamienicznika oraz snsacje na forum przemyskim.
    Daj więc spokoj i poradź jak lokatorzy mają splacić zaleglości czynszowe aby Komornik nie musial im ściagać skarpetek a szmaty i graty nie plynęly Sanem do morza martwego !
    PRZEGRALI - ODP PRZEGRALI 1
    SPŁACAJĄ - PŁACĄ 1
    SPRAWA ZAMKNIĘTA - ZAMKNIĘTA !-O!
    WIĘC PO CO JUDZISZ I DENERWUJESZ LOKATOROW SWOIMI WPISAMI DAJĄC IM NADZIEJĘ ŻE NIE MUSZA PODPORZADKOWYWAĆ SIĘ WYROKOWI SĄDU !
    NADZIEJ - MATKA GłUPICH - CO UDOWDNIŁ DOKTOREK I SAM POZNAJE To NA SOBIE !
    • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 20:21
     www.wprost.pl/ar/9126/Reprywatyzacja-po-polsku/?I=949
     • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 29.01.11, 20:41
      Panie "e" - pytanie . A co ma z tamtymi sprawami ( sprzed 10 lat) wspólnego przemyski kamienicznik . Tyle co GÓ...z WI...kiem .
      Skoro w tamtych sprawach ucoś udowodniono - to należalo uczynić tak jak stanowi prawo - więc tak uczyniono!
      A skoro w sprawie kamienicznika przemyskiego ( pomimo zainstalowania mu podgladu podsluchu ,obsadzenia agentura wywiadowcam z nagruwaniem rozmow i totaklna inwigilacja bo może do czego się przyda i znajdzie sie jakiś drobny HAK ) do chwili obecnej nic nie znaleziono . Więc jest w porządku .
      Tak tez postanowil Sąd ( niezawisły i bezstronny) i nakazal lokatorom splacić nalezne zaległości - I KONIEC SPRAWY ! PO CO temat Poruszać -skoro JUŻ PO TEMACIE - PYTANIE KOMU POTRZEBNY - CHyba tylko dla Pana "E" i jego interesu
      Panie "e"jak pan nie chce splacać -ta zaległość czynszową ( a luty już tuż tuz i ratę trzeba uiśćić ) To może Pan nie placić - Komornik tylko na to czeka bo pomoże i dolozy za interwencje komorniczą + odsetki - I Bedzie po sprawie czyli HOP KOP !
      Masz Pan wypasiony Dom to zadbaj o ten swój dom i nie leć na cudze mienie chocby po zydowskie ,niemiecki czy koscielne bo ono nie przepada !
      PS
      TO CO ?
      Wedlug Pana kazda transakcja kupna sprzedazy nieruchomości w Przemyślu ( kamienicy ) jest oszustwem zaś wszystkich tych co kupili sobie kamienice posadzć ( bo kupili sobie kota w worku) a lokatorzy w nagrodę powinni te kamienice przejąć - najlepiej za darmo by wkońcu zrujnować - tak jak obecnie rujnuja nie placąc czynszu !
      Nie kazdy jest zlodziejem i oszustem . Tylko soboba ktora kradnie i oszukuje spogląda na innych chocby porządnych ludzi zakladając zgóry że są zlodziejami i oszustami ( zwykla polska przywara narodowa - współczuję)
      • Gość: e przejmowanie pożydowskich kamienic w Przemyśłu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 20:47
       www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090401/PRZEMYSL/716443265
       • Gość: Graniwid Sikorski Re: przejmowanie pożydowskich kamienic w Przemyśł IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.11, 09:56
        Forum w Obronie Godności Kraków, 08 czerwca 2011r.
        i Jedności Lokatorów i Bezdomnych
        31-564 Kraków Aleja Pokoju 26/102
        KRS: 0000-3468-11
        Forum w Obronie Praw Emerytów,
        Rencistów i Bezrobotnych
        31-564 Kraków Aleja Pokoju 26/102
        KRS: 0000-3509-68


        Przewodniczący Rady Miasta Krakowa
        Pan Bogusław Kośmider

        Biuro Prasowe Urzędu Miasta

        Wojewoda Małopolski
        Pan Stanislaw Kracik

        Biuro Prasowe Wojewody

        Forum w Obronie Godności i Jedności Lokatorów i Bezdomnych, w ramach działań społecznych zbadało stan prawny kamienicy przy ul. Mogilskiej 49. W Krakowie. Aktualnie sytuacja tej kamienicy przedstawia sie następująco: Kamienica składa sie z 8 mieszkań z czego 3 mieszkania tj. M-nr 3, M-nr 4, M-nr8 są własnością mieszkańców na zasadzie obowiązującego w Polsce prawa zasiedzenia. Stwierdzenie zasiedzenia toczy sie w postępowaniu nieprocesowym na podstawie dostarczonych wszystkich wymaganych dokumentów i wymaganych opłat. Potwierdzenie zasiedzenia jest tylko kwestią czasu obowiązującego w postępowaniu prawa administracyjnego. Do dyspozycji pozostaje 5 wolnych mieszkań, czyli pustostanów. Jako, że nasza Społeczna Organizacja podjęła ochronę ludzi pokrzywdzonych I bezdomnych, a równocześnie dbająca o interesy podatników i rozumiejącą trudną sytuację Urzędu Miasta Krakowa w potrzebach mieszkaniowych zgłasza daleko idącą pomoc dla urzędników poprzez rozpoznanie sprawy pustostanów i odpowiedniego ich zagospodarowania dla ludzi bezdomnych będących członkami naszej Organizacji nie z własnej winy lecz wielokrotnie z winy bezdusznych i leniwych urzędników, którzy wydawali decyzje prowadzące w końcowej fazie do niesłusznych eksmisji czyniąc ich bezdomnymi.
        Niesłuszne decyzje polegały na niesprawdzaniu faktycznego stanu prawnego i wydawaniu kamienic niewłaściwym osobom nie mającym nic wspólnego z własnością wielu posesji, czego skutkiem było zawłaszczanie nie swoich dóbr przez osoby nieuprawnione. Dalsze konsekwencje – to tragedia okradzionych ludzi z dorobku całego ich życia. Tak właśnie jest z kamienicą przy ul. Mogilskiej 49 w Krakowie. Po wnikliwym badaniu wszystkich dokumentów okazuje sie, że kamienica w 5 lokalach jest pustostanem + 2 sklepy. Dzicy pseudo właściciele ciągną korzyści wynajmując nieprawnie mieszkania i sklepy za wielkie pieniądze, a Miasto ciągle ogłasza, że nie ma pieniędzy na pomoc dla bezdomnych. W dodatku są wynajmowane na dziko i nikt nie płaci od tego podatku. W niektórych mieszkaniach ludzie przychodzą i odchodzą co kilka nocy i odbywają sie w nich szalone orgie. Ostatni właściciel, którym był Wiesław Kumala zadłużył kamienice i uciekł do USA jak informowała jego pełnomocnik Zofia Błachut i w 1977r przekazała administracje do PGM protokołem, który zgodnie z oświadczeniem V-ce Prezydent p. Lęcznarowicz jest w posiadaniu Urzędu Miasta. Żadnych innych właścicieli nigdy nie było i nigdy nikt nie interesował się kamienicą stwierdzają mieszkańcy zamieszkujący tam nawet ponad 60 lat. To samo stwierdziła p. Lęcznarowicz, że administracja była prowadzona przez PGM/ZBK, ale miasto nigdy nie było władającym i nie ma żadnych praw do kamienicy, co jest absolutnie zgodne z prawdą. Władającymi byli mieszkańcy, za pieniądze których prowadzone były remonty i są oni posiadaczami samoistnymi jak również upływ czasu wskazuje na ich posiadanie w ramach zasiedzeń. Pozostałe lokale są niczyje, bo osoby które fikcyjnie objęły budynek nie mają tytułu własności. Z dokumentów wyszedł nieprawdopodobny paradoks, że Postanowienie sądowe, którym się legitymowali jest na inną działkę, a wpisu do KW dokonali na podstawie sfałszowanej Mapy I Wypisu z Rejestru Gruntów w dodatku wykonane przez Krzysztofa Szwaja, który kamienice chciał przejąć. Wystąpił on jako Organ Wydający dokument, jako wykonawca dokumentu i opatrzył pieczęcią, że ten dokument służy do wpisu do Ksiąg Wieczystych, po czym poszedł i wpisał sobie własność. Księgi Wieczyste są fałszywe, gdyż nie zawierają prawidłowych informacji i powinien to każdy urzędnik o minimalnej wiedzy pracujący w Urzędzie Miasta rozpoznać, a jego kierownictwo wydające błędne decyzje powinno zapłacić za takie straszne w skutkach decyzje bez pokrycia. Na podstawie powyższych załączonych dokumentów składamy wniosek o przydzielenie pustostanów osobom będącym w potrzebie posiadania dachów nad głową, których nieludzka bezduszność urzędników doprowadziła do bezdomności.        W naszych pierwszych zgłoszeniach postulujemy o niezwłoczne przekazanie mieszkań dla : 1)pana Profesora Stanisława Gniadka Zasłużonego naukowca i działacza społecznego 2)pani Emilii Rokosz 3)pana Henryka Stadnika 4)pana Patryka Jaszczyńskiego 5)pana Ryszarda Widły
        Prosimy o potraktowanie sprawy z pełnym zrozumieniem i chęcią zadośćuczynienia i naprawy szkód jakich Urząd Miasta jest przyczyną. W przypadku dalszego niezrozumienia szkody, będziemy występować z personalnymi pozwami do Sądu przeciwko podpisanym na dokumentach urzędnikom za podejmowanie niesłusznych szkodliwych decyzji zgodnie z przygotowaną do tego Ustawą Rządu. Równocześnie informujemy, że w przypadku dalszej ignorancji naszych postulatów będziemy zmuszeni poruszyć międzynarodową opinię publiczną, oraz odpowiednie Sądy Międzynarodowe. Prosimy o załatwianie spraw w ramach ustawowych terminów trybu administracyjnego. Z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie słusznych spraw i zgłaszamy dalszą pomoc w pozyskiwaniu Pustostanów dla pomocy w rozwiązywaniu tych witalnych problemów życiowych mieszkańców naszego Grodu Krakowa.        Za Forum: Przewodniczący Forum

        Graniwid Sikorski        Otrzymują:
        Kancelaria Prezydenta RP Warszawa ul. Wiejska 10
        Prokurator Generalny Warszawa ul. Barska 28
        Rzecznik Praw Obywatelskich Warszawa Al. Solidarności 77
        Prokuratura Apelacyjna Kraków ul. Cystersów 18
      • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 20:53
       www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090401/PRZEMYSL/716443265
       • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 29.01.11, 20:59
        Panie "e" cały czas odgrzewasz Stare KOtlety - juz nie zjadalne . Daj więc spokoj i nie szukaj nowych sensacji.
        Moja dobra przyjacielska i zyczliwa porada !
        Wiesz co weż sobie LUPĘ ( tą co kiedyś pisano w gazecie że patrzą przez jakąś lupę na kamienicznika w Przemyślu ) i zamiast na Forum Patrz przez tą LUpę - wiesz gdzie - ANO sobie - Wiesz W co - ano - dokończ SAM - w.... 00! -O!
        • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.11, 21:03
         rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,6431332,CBA_weszlo_do_przemyskich_kamienic.html
         • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 30.01.11, 08:53
          Oj - ten "e" nadal nieporawny podaje nieaktualne sensacje dziennikarskie sprzed prawie dwóch lat ( art z marca 2009 r) he he he - i co ano Kamienicznicy okazali są prawymi i nieskazitelnymi w sprawie !
          IDITO - przeciez przez ten okres można bylo pozamykać calą mafię w Polsce i w Izraelu a nie patrzeć na nich przez luopę Prokuratury i CBA a może teraz twoją i to w twoja .... .
          W końcuco wyszło - że Nie ma i nie bylo w Przemyslu zadnych Szwindli i Przekretow zaś pelnomocnictwa nadane były zgodnie z prawem wraz z ich przekazaniem spadkowym oraz prawowici wlasciciele i ich spadkobiercy nadal żyją ( choć w USA lub Izraelu) i nadal sa wlascicielami tych kamienic. Miasto nie mogło ich przyjąć bo musiło by płacić wysokie odszkodowanie za ich przyjęcie dla wlasciciela kamienicy - PONIATNO !
          Dlatego lokatorzy przegrali wszystkie sprawy i MUSZĄ PŁACIĆ ZALEGŁY CZYNSZ zaś Skarb Państwa i Urząd Miasta nie ma nic do tej wlasności prywatnej zarządzanej przez wyznaczonych przez właścicieli zarządców .
          Teraz POZDRAWIAM i zyczę milej niedzieli zwyczajowo HOP KOP
          Człowieku - biegnij szybko do Skoku Stefczyka bo początkiem lutego masz wplacicć kolejna ratę zaleglego czynszu bo inaczej KOMORNIK zrobi ci HOP KOP . Nie czekaj na CBA bo oni nie mają pieniędzy do wspomagania takich IDIOTÓW ! i kretaczy oraz podjudzaczy na prawych kamienicznikow i nie sa Caritacem - O!
          A luty tuż tuż 2011 roku nie 2009 roku na który to okres sie powołujesz i
          • Gość: e Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.xdsl.centertel.pl 30.01.11, 15:11
           rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,6431332,CBA_weszlo_do_przemyskich_kamienic.html
           • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 02.02.11, 13:14
            A czy o powiązaniach z Krakowem (panem M. - imię) poruszano już wątek?
            • ntaotfwyata Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 03.02.11, 12:43
             Co to za rewelacje?

          • ntaotfwyata Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 03.02.11, 12:53
           Wymiar sprawiedliwości w tym kraju jest znany z tego, że działa bardzo powoli. Dziwi mnie jedynie zachowanie tych pseudo kamieniczników, że się jeszcze nie opamiętali i nie zaniechali swoich nieczystych zagrań. Może prokuratura robi to celowo i cały czas gromadzi dowody? :> aby zadać ostateczny cios...
           • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 03.02.11, 13:54
            Niestety, ale przykro mi to przypomnieć, ale w poprzednim wątku o przekrętach przy nabywaniu kamienic, pisałem, że sprawie ukręcą łeb. I na to niestety wychodzi. Powinno się teraz utworzyc białą księgę i wpisać wszystko co zostało ustalone.
            Stara mafia rządzi! Wystarczy tylko przypomnieć sobie proces sadowy na Jagiellońskiej z Kostką.
            • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 03.02.11, 14:31
             No i widzisz Solist -kto mial rację ? Nie zaprzeczysz że HOP KOP miał rację i dobrze radzil biednym lokatorom -co mają uczynić w swoim nieszczęściu ( czyli szanować i dogadywać się z kamienicznikiem)
             To nie chodzi o ukrecenie łba lecz o to że wszystko odbyło sie w najlepszym porządku prawnym i zgodnie zprawem. kamienicznik okazal sie byc człowiekiem uczciwym lecz nie słusznie zaszczutym u szukających sensacji dzinnikarzy i lokatorow - potencjalnych złodzieii chcących przejąć kamienicznika mienie .Lecz im sie to nie udalo!.
             Zamiast przeprosić kamienicznika - za to zaszczucie i niesłuszne pomawianie -to jeszcze żałujecie że sprawa zlodziejstwa lokatorskiegio nie wyszła i ukrecono jej Łeb. Teraz należałoby aby Prokurator oskarzal lokatorow o pomowienia zaszczucie obywatelskie i o złodziejstwo - Bo mjak znam i jak myslę to Wielce Szanowny i Wielmozny Pan Janusz O.jest człowiekiem zbyt litosciwym i ugodowym, aby myslal o jakiejś zemście ( choc napewno ma dobrą pamię i jest pamietliwym niczym HOP KOP )
             Czyli Litościwy ale Pamietliwy a jak trzeba to dorzuci HOP KOP ! w kierunku Skoku Stefczyka !
             Tak więc nie kompromituj się już więcej swoimi wpisami mającymi charakter kontynuacji zaszczuwania porządnych i prawych ludzi w tym mieście.
             POzdrawiam - bez urazy !
             • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 03.02.11, 14:51
              Słuchaj, hop-kop, nie raz byłem w sądzie i wiem kto w sądach wygrywa. Dlatego nie pier.dol bez sensu, bo stara mafia rządziła i długo jeszcze będzie rządzić.
              • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 03.02.11, 18:20
               Zapisz się do tej mafii i będzie wszystko OK .
               I ty zostaniesz mafiozo -O!
               • lokkator Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 03.02.11, 18:54
                Hopie, ale taką przynależność okupuje się róznymi dolegliwościami jak alkoholizm, nikotynizm, kłopoty z pompą i koniecznośc odwiedzania ponurego miejsca na Monte.
                Nie mów, że nie wiesz !
                Dla mnie najważniejsze zdrowie:)
                • Gość: Tak tak Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 03.02.11, 19:21
                 Tak Tak - wykończyli porządnego człowieka ( POLAK POTRAFI)!
                 • ntaotfwyata Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 03.02.11, 22:45
                  Musiał się z tym liczyć, pakując się w takie towarzystwo i biznesy. Szybkie życie, chciał być na jego szczycie, niestety upadki z dużej wysokości mogą być bardzo bolesne.
  • Gość: !! Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.11, 09:57
   !!!!!
   • Gość: miki Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 13.02.11, 22:53
    to jeszcze nie koniec na jaw wychodzą nowe fakty. zobaczymy co z nich wyjdzie.
    • Gość: HOP KOP Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 14.02.11, 06:43
     Miki napisał :
     > to jeszcze nie koniec na jaw wychodzą nowe fakty. zobaczymy co z nich wyjdzie.
     Hop Kop odpowiada :
     Jak zwykle wyjdzie !
     HOP KOP z odsetkami oraz komornikiem !
     I to są najnowsze fakty !
    • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 14.02.11, 11:41
     Miki, jak masz jakieś to zapodaj
     • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 14.02.11, 19:59
      Miki ma nowy fakt tj. Super HOP KOP !-i O! zwlaszcza dla Pana doktorka -prowodyra tej akcji przeciwko porządnemu i uczciwemu człowiekowi kamienicznikowi mgr inż Januszowi O.
      Doktorek teraz placze i płaci ,a jak bedzie opornym to jego wypasiona chałupka -ta za torami i Castoramą pojdzie sobie pod młotek komornika i dostanie dodatkowy HOP KOP na 102 że ha- ha !
      Doktorem trzyma nadal ponad 100 metrowe mieszkanie i zalega z czynszem bo ma nadzieję że sobie zasiedzi i przejmie lokal - a tu-Figa z Makiem ,bo znależli się spadkobiercy z dokumentami nie do obalenia wraz ze świadkami co do ich prawowitej wlasności .
      Frajer mysli że dorwał frajera a zamiast frajera dorwał HOP KOP i
      Szkoda tylko że ten mmądrala Frajerodoktorek nabrał ucziwych lokatorow i miał ich za frajerów -a nawet zrobil z nich frajerow !
      Hop Kop - i Juz w kierunku Skoku Stefczyka a ten juz poradzi sobie z zadłużeniem w try miga -O! !
      • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 15.02.11, 10:03
       Z chęcią przejrzałbym te wszystkie papiery, włącznie z pełnomocnictwami. Sorki, ale sądom i prokuraturom nie wierzę. I, hop-kop, postanowiłem się nie odnosić do twoich bzdur, ale napiszę, że nie wierzę, że przejęcie kamienic w Przemyślu odbyło się w legalny sposób. A nawet jestem przekonany na 99,9 %, że to przekręt legalizowany przy pomocy znajomków i przy ich dobrej woli. Tyle. Nie będę się narażał bo od tego są służby.
       • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 15.02.11, 19:51
        Panie solist z całym szacunkiem i sympatią do Pana ,mogę jedynie powiedzieć. że zyją i dobrze się maja spadkobiercy kamienic co do których narobiono tyle szumu ,że ich nie ma . Okazało sie że lokatorzy tylko myśleli że nie ma spadkopbiercow oraz zarząd kamienic jet nie zgodny z prawem . Jednak po rozpatrzeniu przez Sąd i inne organy państwowe ( mi. Prokuratura ,ABW) co do praworządności i zgodnosci z prawem uznano że nie ma zadnych przekretow i wszystko jest zgodne z obowiazującym prawem wyciszono i nadal wycisza sie problem ( nakręcony min przez posłów szukających wyborcow wśród lokatorow i prasę oraz Telewizję) bo to uderza w majestat Urzędu jak tez w niewiarygone oraz fałszywe media państwowo prywatne, nie zas w kamienicznika ,który okazal być się uczciwym czlowiekiem.
        Tak więc daj Pan już spokój temu czlowiekowi ,zaś kto ma placić nalezny czynsz -niech go placi tym ktorym powinien placić nie zaś oczekiwać że Państwo dokona konfiskaty prywatnego mienia i przekaże to mienie wielkodusznie lokatorom uchylającym sie od nalezności platyniczych .
        TO nie PRL lecz Wolna RP gdzie Konstytucja wyraźnie mowi o prawie wlasności jako priorytetowym prawie tego kapitalistycznego systemu. Trudno - takie realia i trzeba sie z nimi pogodzic .
        Co chcieli - to mają a jak mają to niech chwalą i placą skoro należy sie płacić .
        Niech dziękują niedoszłemu złodziejaszkowi - doktorkowi bo to jemu jako lokatorowi ten szwindel się nie udal -a teraz musi wyrównać rachunki -jak nie to komornik pomoże bo ma z czego sciągać - z wypasinej chałupy !
        Takie realia i należy się z nimi pogodzić !
        • Gość: sms Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: 212.191.47.* 15.02.11, 22:37
         Nasze sądy są skorumpowane na miarę tych z krajów 3-go świata, żaden to argument. Lody kręcone sa swobodnie, od wejścia PO, doktor jest ich ofiarą.
         • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 16.02.11, 06:38
          sms napisal :
          doktor jest ich ofiarą.
          Tak -tak - doktor jest ofairą ale "losu" ,oraz wlasnej głupoty -do czego sam się przyznaje.
          O ile chciałby być w porządku wobec prawa to : najpierw musialby placić należny czynsz i mieć tą sprawę na bieżąco uregulowaną ( dośc wysoki za ponad 100 m mieszkanie,w którym nie zamieszkuje lecz zamierzal przejąc darmo -więc postanowil nie placić ) ,a potem udowadniać że ma swoją rację ( ktora zresztą nie mial) . Zaleglości czynszowe urosly do ogromnej kwoty (nie tylko jemu ,ale i innym lokatorom głownie za przyczyną doktorka -bo sam nie placil i namowił innych aby nie placili ) a nastepnie ogromny placz, żal wobec samych siebie że dali sie napuścić ,jak też wstyd o charakterze publicznym ,że to oni czyli lokatorzy okazali się być niedoszlymi zlodziejami mienia kamienicznika.
          Trzeba splacić nalezności czynszowe ( choć i tak im sie udało zyskać , bo znaczne kwoty zostaly umorzone ze wzgledu na przedawnienie czyli kamienicznika i tak uderzono w "cztery litery") Jeżeli lokatorzy poruszyli Niebo i Ziemię Łącznie ze "Stolycą " i nic nie zyskali tylko HOP KOP -to niech spokojnie razem z doktorkiem placą bo ten HOP KOP zapowiada się szczególny czyli HOP KOP do N-tej potegi wprost do Brata Alberta ( on wszystkich przymie ,nakarmi ,da dach i opierunek - nawet gratis zaś Hop Kop jako kamienicznik odpisze na ten cel 1 % od swojego podatku oby nie mieli krzywdy oraz nie plakali ,że ich wszyscy opuścicli oprócz kamienicznika )
          Pozdrawiam serdecznie -Brata Alberta również ( bo Brat Albert to przecież najbliższa rodzina i o Wielkim Sercu ,on przygarnie każdego nawet lokatora przegonionego i w biedzie opuszczonego )
          Ale podskakiwali - ale podskakiwali ,że az HOP KOP dostali ! .
          A Hop Kop jako życzliwy im kamienicznik prosil przekonywał ,pouczał -wręcz blagał ,aby nie" szaleli "lecz spokojnie i z rozwagą dogadywali sie z kamienicznikiem ,bo przecież "Dobro lokatora jest największym dobrem kamienicznika ".
          Posłuchali "szalonego doktorka "- to teraz razem z nim placzą -bo tak nimi pokierowal ( we wlasnym interesie -ale interes nie wyszedl choc On wlasciwie" polozył ten swój interes "na lokatorow i narobil im wielkiej biedy )
          • solist Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu 16.02.11, 11:53
           A mogę prosić o numer księgi wieczystej kamienicy z mieszkaniem "doktorka"?
           • Gość: Hop Kop Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.przemysl.hypnet.pl 16.02.11, 19:31
            Numer ksiegi wieczystej doktorka - To HOP KOP - KW / Namber ONE !
            Natomiast " O księgę wiekuistą "może zapytać proboszcza miejscowej parafii katedralnej , lub Rabina -co odpowie uczciwie choć mieszka w Tel -Avivie .
            A co odopowie - HOP KOP w Podskokach Stefczyka ! i juz -O !
            • Gość: KIPISZ Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.toya.net.pl 16.02.11, 22:10
             HEJ PSUBRACIE jak tam dalej posługujesz zarządcy ? czy za srebrniki tak cie nakrecił ? he he
             • Gość: jobrave Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.range109-158.btcentralplus.com 16.02.11, 23:28
              Za aferą z pożydowskim kamienicami stoją byli funkcjonariusze WSI i SB, to jest przekręt na potężną skalę, w którym biorą udział nie tylko oni, lecz również skorumpowani prokuratorzy i sędziowie. Dr Demkowicz i pani Jadwiga wypunktowali kilka istotnych szczegółów, które - z tego co mi wiadomo - nie zostały wyjaśnione (m.in. nie zgadzały się imiona, daty urodzeń). Mając podobne wątpliwości, zachowałbym się podobnie, jak ci państwo. Nie widzę nic złego w tym, że zarówno dr Demkowicz, jak i pani Jadwiga robili wszystko, by zatrzymać swoje mieszkania. Nie dziwię się również pani Jadzi, że opuszczając swoje lokum zrobiła demolkę. Niby dlaczego miała zostawiać komuś wypasioną (za własne, ciężko zarobione pieniądze) chatę, nie mając pewności (i słusznie), że jej (chaty) stan prawny nie budzi wątpliwości. Ciekaw jestem jaki wałek wymyśli, bądź już wymyśliła przemyska jaczejka, w celu przejęcia kamienic, którymi zarządzała bezprawnie niejaka Julia Klepacka, bo tu jest sprawa trochę trudniejsza, choć - jak się wkur.wię - to sam je przejmę, mam na to bardzo dobry sposób i w dodatku całkowicie zgodny z prawem.
              • Gość: @@@@ Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.tktelekom.pl 16.02.11, 23:55
               cyt. Hop Kopa "Trzeba splacić nalezności czynszowe ( choć i tak im sie udało zyskać , bo znaczne kwoty zostaly umorzone ze wzgledu na przedawnienie czyli kamienicznika i tak uderzono w "cztery litery") " . Kamienicznik nie wziął czynszów za dziesięciolecia od Klepackiej, choc jest również w prawie. Ciekawy będzie Twój wywód na temat temat, dziwnie milczysz w tej sprawie.

               Jobrave, bierz się za to, każdy się boi tykać g....a, choć jawny przekręt, kilkudziesiecioletni . Kasa rzekomo zniknęła i "brak poszkodowanych". A przeciez są "prawowici" spadkobiercy, czemu nie upominają sie o nią ? Bo zadowala ich kradzież murów, łatwiejsza.
               • Gość: jobrave Re: Początek końca przemyskich kamienicznych oszu IP: *.range109-158.btcentralplus.com 17.02.11, 00:47
                Choć'em ateusz, to stosuję się, do niektórych nauk Chrystusowych - "Nie gromadźcie sobie dóbr na ziemi." :), ale jak się naprawdę wk.urwię, to z paroma znajomymi żydami zapier.dolę wszystko co żydowskie w Przemyślu, nawet, to co już pięć razy kupione i sprzedane.