... zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 16:58
Wizualizacja Rewitalizacji Rynku Starego Miasta - zapraszamy do wyrażania swoich opinii. - przemysl.pl
    • Gość: mała pysia Mini kronika wypadków Rynkowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.11, 19:57
      2011-05-11
      "Plansze będą wystawione co najmniej do końca maja. - Za kilka dni wystawimy urny, do których mieszkańcy będą mogli wrzucać swoje opinie nt. proponowanych zmian - zapowiada Wołczyk."

      2011-06-02 15:25:00 Magistrat poinformował o wystawieniu urn.

      Czyli tych kilka magistrackich dni, to 22.

      "Proszę o wypełnienie ankiety i wrzucenie jej do jednej z urn ustawionych od dnia dzisiejszego w budynku Urzędu Miejskiego, Rynek 1 oraz w Starostwie Powiatowym, Plac Dominikański 3 (ankiety można pobrać na miejscu)."

      03.06.2011 11:23, w Super Nowościach mona przeczytać:
      "Dwa różne projekty przebudowy przemyskiego Rynku można oglądać w 5 punktach na terenie miasta: w Urzędzie Miejskim, starostwie powiatowym, Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, przemyskiej bibliotece publicznej oraz w galerii Sanowa.
      W tych samych miejscach postawiono urny, do których można wrzucać swoje opinie dotyczące inwestycji. Wyłożono także księgi uwag i propozycji.
      "

      To w końcu w ilu miejscach można głosować?
      Dlaczego organizator nie informuje o tym, kiedy planuje zakończyć głosowanie?
      • wampir-wampir Re: Mini kronika wypadków Rynkowych 04.06.11, 20:02
        A czy jest opcja "odp.ierdolić się od Rynku", bo chętnie bym wrzucił cały worek głosów ;-)))
        • fanka_online Re: Mini kronika wypadków Rynkowych 04.06.11, 20:07
          Popieram autora postu powyżej;)

          Rynek, jako temat zastępczy jest całkiem atrakcyjny, ale biorąc pod uwagę krzywe chodniki, kompletny brak pracy, odrapane kamieniczki i korki na Jagiellońskiej a także rodzinno-kolesiowskie przekręty wszelkich tzw opcji politycznych, Rynek jest w tym mieście NAJŁADNIEJSZY.
          • fanka_online Re: Mini kronika wypadków Rynkowych P.S. 04.06.11, 20:12
            .....zaraz po Panu Prezydencie, oczywiście;)
        • Gość: mała pysia Re: Mini kronika wypadków Rynkowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.11, 20:12
          Nie wiem, Jeszcze nie widziałam tej "ankiety". Nawet jak pytania będą zamknięte i nie będzie miejsca na dopiski, to jest jeszcze "Księga uwag i propozycji". ;)
          • wampir-wampir Re: Mini kronika wypadków Rynkowych 04.06.11, 20:24
            Dobrze, że nie "skarg i wniosków" ;-)))
            • Gość: mała pysia Re: Mini kronika wypadków Rynkowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.11, 22:58
              Mamy wspaniałych samorządowców, miasto się rozwija, a mieszkańcom żyje się coraz lepiej. Więc jakich skarg? ;)
    • Gość: Cypis Przemyślanie do urn! Zagłosujcie nt. przebudowy Ry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.11, 20:35
      Przemyślanie do urn! Zagłosujcie nt. przebudowy Rynku - rzeszow.gazeta.pl
Inne wątki na temat:
Pełna wersja