Dodaj do ulubionych

Najlepszy kebab w Przemyslu

IP: 195.117.119.* 07.08.12, 00:53
Gdzie waszym zdaniem najlepszy kebab? jak dla mnie to chyba bezkonkurencyjny na ul. Kałuży, mozna sie nim przynajmniej najesc i nawet smaczny, moze nie wiem a sa gdzies lepsze? jak tak to napiszcie
Obserwuj wątek
    • Gość: zołnierz Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.alfaks.com 07.08.12, 15:48
      a gdzie to jest.
      • fanka_online Re: ;) 07.08.12, 17:56
        Dobre pytanie, żołnierzu, bo w Przemyślu co druga ulica powinna nosić takie miano;)
        • Gość: Rumunescu najlepszy kebap IP: *.play-internet.pl 09.08.12, 20:28
          najlepszy jest na bazarze, tzn. przed głównym wejściem w budce
          • wampir-wampir Re: najlepszy kebap 09.08.12, 20:54
            Chyba tak. Najlepszy był na Kazimierzowskiej, bo można go było zamówić z pomidorami i cebulą. W budce na Sportowej nie ma takich możliwości, ale za niewielką dopłatą można zjeść samo mięso z sosem i bez surówek z kapusty. W ogóle w Polsce trafić dobry kebab jest szalenie trudno właśnie dlatego, że wszędzie pakują kapustę. No oczywiście ten najprawdziwszy powinien być z baraniny lub jagnięciny, ale to rarytas. Barani robią w Przemyślu na Dworskiego, ale jeszcze nie próbowałem.
    • Gość: snajper Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.toya.net.pl 10.08.12, 15:05
      Myślę, że pies zmielony z buda jest lepszy. Przynajmniej jest prawdziwe mięso :D
      • Gość: cygan Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.12, 13:47
        myśłe że turecki kebab przy bazarze to tylko taka nazwa, jedynie tureckie bo go miesza turek osranymi rękoma booni tyłków po tym nie podcierają ale myją wodą z butelki pet, baraniny tamnie ma bo droga ale owszem tania wieprzowina kiedyś minimala, słonina może najtańsz mielona wołowina tzn żyły i może trochę łoju wołowego dla posmaku przyprawy smakowe i heya, kiedyś tam robił taki turek hassan ogromny brudas syfiarz ale poszedł na swoje do radomia także kebab tylko u polaka
        • Gość: auma Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.play-internet.pl 13.08.12, 00:21
          jak mozna byc takim nieoswieconym chamem? Szkoda slow na ponizajace teksty tego komentarza. Walczyc z konkurencja mozna, ale cywilizowanymi metodami, a nie chamiarstwem. Nigdy juz do ciebie nie przyjde na kebab. Duren.
          • Gość: mfln Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.tktelekom.pl 19.04.13, 01:11
            mysle ze najlepszy kebab to w budce przy ulicy św. Jana na przeciwko kosciola
    • Gość: Młody To świństwo nawet nie podobne do kebabu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.13, 05:59
      Jadłem trochę kebabu na Bałkanach i w Turcji.Zawsze mi smakował.
      Jadłem też kilka kebabów w Przemyślu i to w różnych miejscach.
      Jedno co mogę powiedzieć,ze w Przemyślu to prawdziwe świństwo mało zjadliwe lub wręcz nie zjadliwe,które nawet do kebabu nie jest podobne .
      Ma tylko nazwę
      • Gość: smakosz Re: To świństwo nawet nie podobne do kebabu IP: *.107.118.111.mediahost.pl 19.04.13, 09:52
        Jadłem kebab w innych krajach.Jest to moja ulubiona potrawa.Niestety w Polsce a w szczególności w naszym mieście , to co nazywają tu kebabem , kebabem nie jest.To tyfus plamisty.Różnica jest taka ,jak między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy.
    • Gość: johnywieteska Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.13, 00:12
      Najlepszym kebab w Przemyślu, jadłem w pierwszym takowym punkcie w naszym mieście czyli w barze "Sindbad". Bar ten funkcjonował dość krótko z 13 -14 lat temu. A był on na samym początku ul. Kazimierzowskiej, w tej samej bramie co kultowy klub "Fantom".
      Tylko w "Sinbadzie" mieli tak wspaniale wypieczoną bułę, że nawet przy mozolnym wcinaniu nie przestawała być chrupką. Był tam też spory wybór sosów.
      W sumie nie wiem czemu ten lokal padł. Nigdy potem żaden kebab nie smakował mi nawet w połowie jak ten z "Sindbada". Zresztą kiedy bar został zamknięty, działał jeszcze przez krótko, prowadzony przez Turków, dużo, dużo słabszy kebab bar na Franciszkańskiej, w miejscu gdzie potem była pierwsza "La Bamba". Potem przez długi czas była w Przemyślu kebabowa pustynia.
      • Gość: Greg Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.play-internet.pl 12.05.13, 12:47
        potwierdzam, co przedmówca napisał. Ładnych parę lat temu na Kazimierzowskiej byl super kebab. A teraz królują wszechobecne pizzerie
    • Gość: Smakosz Kto zjadł kebab w Przemyślu i żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.13, 09:23
      W Krakowie w centrum niemal co 500 metrów można sobie zamówić przepysznego bardzo dużego wegetarianskiego wysmienitego kebaba, a w Przemyslu jesli nawet próbują takie zamówienie zrealizowac obojętnie jakiego kebaba to taki kebab wyglada i smakuje koszmarnie.
      Zatem przemyscy "restauratorzy" pojedcie do Krakowa i zobaczcie jak powinny wygladać tradycyjne prawdziwe i wegetarianskie kebaby.
      • solist Re: Kto zjadł kebab w Przemyślu i żyje 15.05.13, 15:32
        W Krakowie, Wrocławiu, Przemyślu, Warszawie sprzedają kebaby lub kebabopodobne, ale wszystkie mają podobna cechę - męczącą przez godziny zgagę. Kebab to syf
      • szewa128 Re: Kto zjadł kebab w Przemyślu i żyje 30.11.14, 23:16
        A na co komu wegeteriańskie
        • Gość: pe Re: Kto zjadł kebab w Przemyślu i żyje IP: *.toya.net.pl 30.11.14, 23:25
          toż to lepiej już bez warzyw zamówić
          • europatria Re: Kto zjadł kebab w Przemyślu i żyje 30.11.14, 23:31
            Wegetariańskie kebaby można , a nawet trzeba przepijać wódką bezalkoholową.
    • Gość: lili Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.15, 00:58
      Samir na słowackiego jest bezkonkurencyjny
      • Gość: Dżekkk Re: Najlepszy kebab w Przemyslu IP: *.toya.net.pl 22.06.23, 17:25
        Sramir w reklamie na pewno xd. Jak to taki syf że pies tego nie chce ruszyć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka