Dodaj do ulubionych

Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezydenta

IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.14, 16:45
Kogo wystawią chłopaki od Korwina? Ma tam ktoś takie ambicje?
Obserwuj wątek
  • darino mydlenie oczu 11.07.14, 11:47
   Prezydent miasta działa w ramach obowiązującego prawa, więc nie oczekujcie, wybierając przedstawiciela Nowej Prawicy, jakichś fajerwerków ...
       • Gość: gonzales Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 10:49
        Jeden jedyny Pysio jest normalny,pozostali tacy jak to państwo. Czyż nie trafia do was że JKM nie spoliczkował normalnego człowieka tylko skundlonego kapusia? Czyż człowiek dobrowolnie donąszący,kapuś nie wyzbywa się człowieczenstwa? Czyż nie powinien w stosownym czasie a za taki uważam okres po odczytaniu przez JKM listy kapusiów w sejmie, przyznać się do błędu i przeprosić? A co zrobił? Zwyzywał od oszołomów i debili porządnego człowieka! Na co zasługiwał ten skundlony szmaciarz? Nawet na spoliczkowanie nie zasłużył bowiem możliwość żądania satysfakcji przysługuje tylko człowiekowi honoru. JKM był dla tego kundla łaskawy, powinien go wybatożyć. I takie coś reprezentuje Polskę i Polakow w parlamencie europejskim.Wstyd. Jakie 25 wolności tacy reprezentanci.
          • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 12.07.14, 15:07
           Jak Owsiak straszył każdego,kto kapusią Wałęsę nazwie Bolkiem,to da mu z "baśki" nie słyszałem aby Salon jak teraz wył z oburzenia.Jak damski bokser napieprzał dziennikarkę Stankiewicz,równiez nie słyszałem z POstepowych mendiow potepienia.A teraz masz!.Dostał kapuś plaskacza i od razu konferencje prasowe oraz wzywanie do jego izolowania.
           Masz Dyndało czego chciałeś!
           --
            www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
           "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
           fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
           • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 15:59
            Gość portalu: darek napisał(a):

            > Boni to kłamliwa menda, ktoś z was ma jakieś wątpliwości? Czy bylektoś, jak Bon
            > i, powinien wam zajmować tyle czasu? Ta menda kłamliwa chciała związać naszą wo
            > lność poprzez ACTA a wy tej mendy bronicie?

            BZDURA!!!

            "15 grudnia 2011 r., dzięki staraniom polskiej prezydencji, Rada UE podjęła decyzję o podpisaniu umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrobionymi (Anti-Counterfeiting Trade Agreement – ACTA). Proces ten był jednym z priorytetów Ministerstwa Gospodarki realizowanych podczas przewodnictwa Polski w Radzie UE.

            (...)Wiodącą rolę w procesie uzgodnienia mozliwości wyrażenia zgody Rady na podpisanie umowy ACTA odegrał Komitet ds. Polityki Handlowej UE (TPC). Pracom TPC w II półroczu 2011 r. przewodniczyli przedstawiciele Departamentu Polityki Handlowej Ministerstwa Gospodarki."
            Unia wzmacnia egzekwowanie praw własności intelektualnej - mg.gov.pl
             • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 22:17
              Gość portalu: darek napisał(a):

              > Nie za bardzo bzdura ponieważ ACTA wprowadzano po cichu tylnymi drzwiami poprze
              > z Zdrojewskiego i dzięki Boniemu

              "W Polsce zaniepokojenie przebiegiem prac nad ACTA wyrażały wielokrotnie m.in. Internet Society Polska (już w 2009 roku występując do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, do Ministerstwa Gospodarki i do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z wnioskami o udostępnienie informacji publicznej na temat posiadanych dokumentów związanych z negocjacjami umowy[62]), Fundacja Nowoczesna Polska i Fundacja Panoptykon[63]. Razem z innymi organizacjami pozarządowymi wystosowały list do premiera Donalda Tuska z prośbą o zaniechanie działań na rzecz porozumienia i publikację istniejącej dokumentacji[64]. Na spotkaniu 19 stycznia 2012 r. w kancelarii premiera przedstawiciele rządu zakomunikowali, że uchwała w sprawie umowy została przyjęta, bez dyskusji z zainteresowanymi stronami. Tematu nie podniesiono na żadnym posiedzeniu Rady Ministrów, dokument wysłano do konsultacji poszczególnym ministerstwom w trybie obiegowym dwa dni przed końcem poprzedniej kadencji. Opinię publiczną poinformował o tym fakcie Piotr Waglowski w prowadzonym przez siebie serwisie[65], bezpośrednio po spotkaniu "grupy Dialog" z przedstawicielami rządu. Następnego dnia sprawę nagłośniła prasa ogólnopolska
              (...) 19 stycznia 2012 minister administracji i cyfryzacji Michał Boni zwrócił się z prośbą do premiera Donalda Tuska o dyskusję na temat podpisania porozumienia w związku z wątpliwościami jakie zgłosiła m.in. grupa Dialog – forum wymiany opinii rządu z organizacjami społecznymi" - wikipedia.org

              "Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji (MAC) – utworzony 21 listopada 2011 roku, z mocą obowiązującą od 18 listopada 2011 roku[2]." - wikipedia.org

              Rząd przyjął to co ktoś wynegocjował.
              Ministerstwo Gospodarki chwaliło się umową ACTA - tvn24.pl

              Jaki wpływ na kształt umowy negocjowanej od kilku lat mógł mieć Boni, skoro Cyfryzację w nazwie ministerstwa dodano mu dwa miesiące (minus dni wolne od pracy, święta, nowy rok) przed ogłoszeniem przyjęcia przez rząd ACTA?

              Kowal zawinił, a Cygana powiesili?
          • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 15:38
           Czyli według Ciebie:
           Podpisanie deklaracji lojalności i niestosowanie się do niej - bohaterstwo?
           Podpisanie deklaracji współpracy i nie podjęcie jej - zdrada?

           Może zanim zacznie się pisać o kimś per "kapuś", "donosiciel", "kundel", "skundlony szmaciarz", "takie coś", warto trochę poczytać?

           Prof. Friszke: Dokumenty nie wskazują, by Boni był agentem - tvn24.pl

           Cieszy Cię, że Boni dostał w twarz za to co kiedyś powiedział o Korwinie.
           Co będzie jak Ty dostaniesz w twarz od kogoś za to co o nim powiedziałeś?
           • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 12.07.14, 16:19
            Jak ktos nie rozróżnia podpisania "lojalki" od deklaracji o współpracy z SB,to wogóle nie powinien zabierać głosu.
            Widziałem np "lojalke" mojego kolegi z opozycji a aktach IPN o treści-Nie działałem i nie będę działał na szkodę Polski i narodu polskiego.
            Natomiast kapus Boni musiał podpisać Zobowiazanie do współpracy z SB,przyjąć konfidencki pseudonim Tajnego Współpracownika,tutaj Znak.No i oczywiście zobowiazywał sie donosić i zachować to w tajemnicy.
            Kapuś Boni,przyznał sie po latach,jak Tusk zaproponowałmu rządowe stanowisko i musiał złożyc oświadczenie lustracyjne.
            --
             www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
            "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
            fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
           • Gość: gonzales Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 16:34
            Tak się składa że pamiętam tamte czasy i te sprawy dotykały mnie osobiście. Wiem czym było podpisanie lojalki a czym kapusiowanie. Zanim zalinkujesz to sam przeczytaj, najlepiej dokładnie,zapoznałes z wynikami sondy pod artykułem-54 % jest zdania że Boni nie powinien być ministrem. Zapytam tylko czy Boni wg. ciebie miał prawo zwyzywać od oszołomow i idiotow JKM po przeczytaniu przez niego listy Macierewicza? Ja uważam że nie i dlatego JKM miał prawo go spoliczkować. Inna sprawa, czy znasz jakiegokolwiek kapusia z rządu ,sejmu, samorządu który by nie zanegował faktu współpracy? Wszyscy nie podjęli współpracy, tak samo to prawda jak wygrane cotygodniowe w totka Wałęsy. Wszystkie ich teczki są puste,brak dowodow na współpracę, ciekawe że tylko teczki osób nic nie znaczących są pełne danych.
            Fakt nie przeprowadzenia w naszym kraju dekomunizacji,nie podania nazwisk wszystkich f-szy SB i ich współpracowników, nie wprowadzenia zakazu dla nich zajmowania stanowisk politycznych jest przekleństwem naszego kraju.
            • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 17:07
             Co ma do tego sonda?
             Myślałem, że odniesiesz się do wypowiedzi Kornela Morawieckiego, która też tam jest. Więcej pamięta z tamtych czasów niż Ty i te sprawy dotykały go bardziej niż Ciebie. Jego to co zrobił Boni tak bardzo nie boli jak Ciebie, choć z nim współpracował. Nie zastanawiasz się dlaczego tak jest?

             Odkąd JKM pojawił się na scenie politycznej wiele osób uważa go za człowieka niezrównoważonego. Nie jeden mówił o tym publicznie. Teraz będzie policzkował każdego kto głośno powie coś, co widać gołym okiem?

             Jak Korwin-Mikke negocjuje w Brukseli. Zapadła cisza. Więc powiedziałem, że trzeba wziąć jakiegoś Żyda - wiadomosci.gazeta.pl

             Pierwsze wystąpienie Korwin-Mikkego w Parlamencie Europejskim: Stres, kłopoty z mikrofonem i pierwsze pójdą siedzieć - natemat.pl


             Negocjacje skończyły się fiaskiem, spicz wyszedł marnie. Po raz kolejny trzeba było zrobić szum wokół siebie, bo nic innego nie wychodzi, a Boni nie odda?
             • Gość: gonzales Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 23:02
              "Dodał, że gdyby wszyscy przyznali się do współpracy od razu po Okrągłym Stole, Polska wyglądałaby dzisiaj inaczej. - Szkoda, że nie zrobił tego wtedy, ale dobrze, że dzisiaj - powiedział Morawiecki " to jest dla mnie istotne,to włąsnie powiedział i to właśnie napisałem.
              Oczywiście nie mogę się przyrównać do Morawieckiego . Ale nie wiesz Cypisie jakie uczucia mną targały w tamtym czasie, nie wiesz co czułem jak się dowiedziałem jak mój dobry kolega ,można rzec przyjaciel okazał się kapusiem.
              Szkoda że z takim zawzięciem walczysz w niesłusznej sprawie.szkoda że dołączasz do osób uważających JKM za człowieka nie zrównoważonego,mimo że czekał 22 lata .Zrobił to co musiał zrobić. A my musimy potrafić rozróżnić kto stoi po stronie dobra a kto po stronie zła.
              • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 01:55
               Poczytaj co na ten temat powiedział Frasyniuk - KLIK

               Jaki sens ma przenoszenie Twoich uczuć związanych z zachowaniem Twojego kolegi na sprawę Boniego i uczestniczenie w słownym linczowaniu go po raz kolejny?
               Ile razy można kogoś karać za to samo?

               Dla mnie słuszną sprawą nie jest policzkowanie kogoś za to co powiedział. Szczególnie gdy chodzi o debatę publiczną w której biorą udział politycy. W taki sposób nie wyznacza się granicy pomiędzy tym co dobre, a co złe, kto dobry, kto zły. Zawsze znajdzie się ktoś, kto potrafi uderzyć mocniej i przestaną się liczyć inne argumenty niż siła pięści. Jeszcze dać każdemu broń tak jak się marzy Korwinowi i mamy dziki zachód. W takiej sytuacji nie ma mowy o budowaniu nowoczesnego, obywatelskiego państwa.
           • Gość: pysio Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: 185.18.135.* 12.07.14, 16:43
            Honor to rzecz ważna ale nie dla polityków. Oni wiedzą że policzek nie boli fizycznie ale często jest torturą moralną i dlatego tak gorąco walczą by te wspaniałe gesty zanikły! Dawniej człowiek który chciał uchodzić za honorowego i czystego moralnie nigdy sobie nie pozwolił na rozluźnienie obyczajów czy łamanie słowa. System z dawaniem w ryło zdawał całkowicie egzamin. Dzisiaj ten minister ze szczurzą mordą jest dumny i zadowolony że swoich świństewek! Gdyby coś takiego przydarzyło się pułkownikowi który ma honor i dumę to strzelił by sobie w łeb.

            Tak na marginesie; powoływanie się na weryfikację że ktoś nie był kapusiem jest śmieszne i świadczy o naiwności lub egoistycznym podejściu! Zanim ktokolwiek dostał do podpisu cyrograf o kapowaniu, musiał napisać raport ze swojej działalności a w nim... Natomiast lojalka miała niewiele wspólnego z kapowaniem. Delikwent oświadczał że zaprzestanie działalności a w razie wpadki dostanie surowszy wyrok. Nie miało to wielkiego znaczenia bo usłużni sędziowie i tak ferowali kary na ful!

            Jeszcze dodam że to nie były przestępcze podsłuchy lecz zwykły monitoring. Przesłuchując taśmy widzimy że to mafia i to najgorszego rodzaju bo to zwykłe lumpy trudniące się działalnością czysto przestępczą!!!
             • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 12.07.14, 17:52
              cypis pisze;
              Jeżeli podpisujesz i zobowiązujesz się do czegokolwiek, a następnie się z tego nie wywiązujesz, to jakie ma znaczenie co podpisałeś?

              Czy Ty kontrolujesz to co piszesz?.Napisanie SB-ekowi,w czasach komuny,ze nie będzie sie działac na szkode Polski i narodu polskiego,było zobowiązaniem do czego?.Czy Ty nie wiesz,że za komuny nie istniało nawet takie pojęcie jak Naród?.Mało tego!.Juz po 1989r wielu tzw opozycjonistom jak Gremek,Kuroń czy Modzelewski,dalej przez gardło nie przechodziło,ze są członkami narodu polskiego i dalej bredzili o polskim społeczeństwie.
              Protestowałeś tutaj jak cham Niesiołowski,popychał red.Stankiewicz?.Tutaj przynajmniej plaskacza dostał mężczyzna a nie kobieta.
              --
               www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
              "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
              fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
              • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 18:55
               @ znawcy rejestracji TW

               "Zgodnie z procedurami SB podpisanie zobowiązania nie było warunkiem nawiązania współpracy. Tuż po wojnie istotnie starano się uzyskiwać pisemną deklarację współpracy, ale już u schyłku lat 40. podchodzono do tego bardziej elastycznie. Umożliwiano zatem funkcjonariuszom samodzielną decyzję, czy w danym przypadku można dążyć do uzyskania pisemnego zobowiązania, czy poprzestać na zgodzie ustnej.

               Gdy uznawano, że próba wyegzekwowania dokumentu zniechęci lub wystraszy konfidenta, pozostawano zwykle przy deklaracji ustnej. Uznawano, że formalizacja współpracy następuje przez wykonywanie zlecanych zadań i przekazywanie informacji.

               Mitem jest przekonanie, że konfidenci sporządzali donosy własnoręcznie. W latach 70. i 80. większość współpracowników przekazywała bezpiece informacje ustnie. W takim wypadku proponowano nagrywanie rozmowy. Jeśli donosiciel nie wyraził na to zgody, a zarazem nie było możliwości dokonania tajnego nagrania, funkcjonariusz spisywał treść donosu. Mógł on, jeśli współpracownik się na to godził, sporządzać tzw. notatkę-dyktat, tzn. notować uzyskiwane wiadomości w czasie spotkania. Mógł też spisywać je po spotkaniu. "
               Filip Musiał, Podręcznik bezpieki, IPN, Kraków 2008 - rodaknet.com

               @lechowski51
               Wiem, że Ty chciałbyś uchodzić na forum za największego członka narodu polskiego i tropiciela donosicieli. Jest tylko jeden problem i nie w jednym wpisie - klik.

               > Protestowałeś tutaj jak cham Niesiołowski,popychał red.Stankiewicz?.Tutaj przy
               > najmniej plaskacza dostał mężczyzna a nie kobieta.

               Wklej odnośnik do posta i wszyscy będą mieli jasność w jaki sposób taki cham jak ja protestował.

               • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 12.07.14, 20:17
                Posługując sie plugastwami z jakiegoś forum,stajesz sie taką samą kanalią,jak ten,który te kłamstwa upowszechnia,nie znając nawet mojego imienia.Jak napiszę,że jestes nieślubnym dzieckiem,to też uznasz to za fakft?!
                Oczywiście,że Ub-ecy a pożniej SB-ecy stosowali współpracę z kapusiami,bez pisemnego zobowiązania ale było to cos wyjątkowego.Tutaj akurat kapuś Boni takie zobowiązanie podpisał i obrał sobie pseudonim kapusia a potem jak to upublicznił Macierewicz,to opluwał Korwina idąc w zaparte jak Bolek Wałęsa.
                href="www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1" target="_blank">www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1</a>
                "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
                fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
            • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 13.07.14, 05:02
             pysio piszesz o braku osobistego poszanowania siebie przez politykow.to nie nowosc i tak jest obecnie we wszystkich krajach na swiecie.jak juz gdzies pisalem,jest to CHARAKTERYSTYCZNE
             dla czasow konca LASKI BOZEJ[nie mylic z Armagedonem].a potem jeszcze nad danym politykiem pracuje ogromny sztab ludzki,by nie on[polityk]zle wygladal,ale ci ktorzy mu cokolwiek zarzucaja.sprytne i daje dobre wyniki,nawet jezeli negatyw jest az nadto widoczny wszystkim.
             a wszystko pod katem kariery,kasy i planowanej polityki.cele uswiecaja wszelkie srodki.a ludziska i tak na nich glosuja[bo w wielu wypadkach z nimi[politykami]sie utozstamniaja.i boja sie zmiany,
             wola sluchac tego co uszy swierzbi.i tak wszedzie,to sie na razie[puki Cialo Chrystusa jest jeszcze na ziemi i czas KAZDEMU na uwierzenie ewangelii Pawlowej-1 Kor.15:1-4]nie zmieni !!!
   • Gość: pysio Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: 185.18.135.* 13.07.14, 06:35
    Ten cały cypis to jakieś ziółko platformerskie=ubeckie. Kłamie w żywe oczy! Np.; podpisanie współpracy nie było wymagane jedynie od członka partii! Wczoraj był w tvp3 wywiad z bonim i każdy mógł się przekonać jaka to oślizła menda. Ja jestem pewny że ma haki na rudego i bula! Przyjęli go do rządu, ba, stworzyli mu specjalnie ministerstwo. Ciekawostką też jest to, że pomimo tylu artykułów o przekrętach w cyfryzacji nikt nie ma odwagi powiedzieć że ministerstwo boniego za to odpowiada. A to że jest europosłem jest wynikiem działań mających na celu ochronić go od odpowiedzialności za działalność. Pon bucek nierychliwy ale sprawiedliwy - powiadają górale. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy dla doraźnego celu narażają na przykrości swoje potomstwo. A dla przypomnienia to córka rudego ma już ochronę. A co się stanie gdy tatuś wyląduje na śmietniku historii?
      • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 13.07.14, 10:11
       cypis pisze;
       Ktoś musi być chamem, kanalią, żebyś Ty mógł mieć dobre samopoczucie. Nic nowego.

       Przecież jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Dlaczego nie zwróciłeś się do moderatorów z prośbą o usunięcie tego co nazywasz kłamstwami na swój temat?
       Chcesz strzec "prawdy" o innych, ale nieprawda o Tobie niech tam sobie będzie?

       Myślałem, że dasz linka do postu, w którym protestuję w sprawie Stankiewicz/Niesiołowski. Nie martw się. Pomogę Ci. TU, TU, TU i TU.

       Pokaż mi wątek w którym protestowałem "jak cham Niesiołowski,popychał red.Stankiewicz".

       Jak nie ma to co? Walić autora insynuacji z liścia?

       Co miałem postulować o usunięcie?.Przeciez ja nie występuję tutaj pod swoim nazwiskiem i żadna łajza,taka choćby jak Ty,po za moimi poglądami,nic nie wiem o moim życiu,rodzinieitd oprócz tego =,co oczywiście napiszę.Lechowski istnieje tylko w sferze wirtualnej,w chorej głowie fanki i w Twoich knajackich pomówieniach.
       A z linkowanych postów nic nie wynika.Cham i damski bokser Niesiołowski,jest dla Ciebie autorytetem naukowym i moralnym,bo tak mówią w WSI-24 i takim mianował go Salon.
       --
        www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
       "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
       fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
       • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 13.07.14, 10:26
        Tu masz przykład chorego tuskolandu.Historyka zwalniają z IPN bo ujawnia w swoich pracach,zyciorysy miejscowych kapusiów a policjanci jak za komuny spisują protestujacych
        telewizjarepublika.pl/protest-w-obronie-historyka-wyrzuconego-z-ipn,9159.html
        --
         www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
        "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
        fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
       • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 17:27
        lechowski51 napisał:

        >
        > Co miałem postulować o usunięcie?.Przeciez ja nie występuję tutaj pod swoim naz
        > wiskiem i żadna łajza,taka choćby jak Ty,po za moimi poglądami,nic nie wiem o m
        > oim życiu,rodzinieitd oprócz tego =,co oczywiście napiszę.Lechowski istnieje ty
        > lko w sferze wirtualnej,w chorej głowie fanki i w Twoich knajackich pomówieniac
        > h.
        > A z linkowanych postów nic nie wynika.Cham i damski bokser Niesiołowski,jest d
        > la Ciebie autorytetem naukowym i moralnym,bo tak mówią w WSI-24 i takim mianowa
        > ł go Salon.

        Chcesz uchodzić za obrońcę prawdy, ale jak widzisz nieprawdę, to nie reagujesz na jej widok?
        Nawet taką, która dotyczy Twojego wirtualnego życia?
        Po co w wirtualnym świecie bronisz jakiejkolwiek prawdy, skoro z nieprawdą o swoim wirtualnym życiu nie walczysz?

        Nie wiem czy zauważyłeś, ale prawie każdy kto tu pisze istnieje tylko w sferze wirtualnej. Można być wiarygodnym albo niewiarygodnym nie tylko w świecie realnym. Jak ktoś nie potrafi zapanować nad sobą, to tworzy wirtual do kwadratu, albo do sześcianu. Szczególnie gdy pomiesza mu się w głowie i przypisuje innym coś czego nie zrobili. Z linkowanych postów wynika, że nie ma tego, co sugerowałeś. Człowiek honoru, rycerz broniący prawdy gdy się pomyli podobno potrafi przeprosić. Nie przejmuj się! Jeśli ktoś takiego zachowanie się spodziewa, to na pewno nie ja i nie od Ciebie.

        Znalazłeś post, z którego wynika, że Niesiołowski jest dla mnie autorytetem?
        Może jakiś przykład moich "knajackich pomówień"?

        Jak nie znajdziesz, to co będzie?
        Kto będzie łajzą?
        Komu coś się dzieje w chorej głowie?
   • Gość: pysio Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: 185.18.135.* 13.07.14, 12:11
    W całym tym zamieszaniu chodzi o to że oficjalna hagiografia polityków bierze w łeb! Ich nie boli wymierzony policzek ale to że przypomina się z jakimi mendami mamy do czynienia. Spotwarzenie to jedyny sposób aby przypomnieć za co i z kim mamy do czynienia. A to jest zgrzyt na świetlanym obliczu władzy! Dlatego też wymyślono sposób by delikwent miał możliwość udawania niewiniątka powołując do życia instytucje skarżące za niego. On w tym czasie może drzeć mordę o wybaczaniu??? Każdy polityk z reguły to świnia i obłudnik a takie fakty z przeszłości są dla niego zabójcze dlatego mamy tak gremialne poparcie z ich strony dla potępiania tego starego i bardzo pięknego zwyczaju. Gdybym miał wpływ na tworzenie prawa to bym powołał instytucję do walenia w ryj z rana polityków - jakąś instytucję! Bo ich trzeba walić i to codziennie a oni już sami będą wiedzieli za co.
     • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 13.07.14, 18:16
      cypis pisze;
      Chcesz uchodzić za obrońcę prawdy, ale jak widzisz nieprawdę, to nie reagujesz na jej widok?
      Nawet taką, która dotyczy Twojego wirtualnego życia?
      Po co w wirtualnym świecie bronisz jakiejkolwiek prawdy, skoro z nieprawdą o swoim wirtualnym życiu nie walczysz?

      Nie wiem czy zauważyłeś, ale prawie każdy kto tu pisze istnieje tylko w sferze wirtualnej. Można być wiarygodnym albo niewiarygodnym nie tylko w świecie realnym. Jak ktoś nie potrafi zapanować nad sobą, to tworzy wirtual do kwadratu, albo do sześcianu. Szczególnie gdy pomiesza mu się w głowie i przypisuje innym coś czego nie zrobili. Z linkowanych postów wynika, że nie ma tego, co sugerowałeś. Człowiek honoru, rycerz broniący prawdy gdy się pomyli podobno potrafi przeprosić. Nie przejmuj się! Jeśli ktoś takiego zachowanie się spodziewa, to na pewno nie ja i nie od Ciebie.

      Znalazłeś post, z którego wynika, że Niesiołowski jest dla mnie autorytetem?
      Może jakiś przykład moich "knajackich pomówień"?

      Jak nie znajdziesz, to co będzie?
      Kto będzie łajzą?
      Komu coś się dzieje w chorej głowie?

      Nie twierdziłem,że cham i damski bokser Niesiołowski jest Twoim autorytetem a pytałem- czy też tak jak w przypadku Korwina,oburzałeś sie,jak ten łajdak z peło,popychał i łajał dziennikarkę?
      I powtarzam jeszcze raz!.Tysiąc razy możesz sobie napisać,że lechowski był kapusiem SB i mnie nie dotkniesz,bo ja,moi przyjaciele z opozycji,moja rodzina doskonale wie,że to kłamstwo.Gdybyś użył tego pomówienia,do mnie w realnym życiu,to dostałbyś plaskacza,tak jak kapus Boni.A tak jesteś tylko żałosny,bo z braku argumentów,babrasz sie w szambie.
      Z drugiej strony,sbecja jak chciała kogoś rzeczywiście załatwić,to posługiwała sie takimi plugawymi metodami.I puszczała na mieście plotki,że x czy y jest ich agentem a w rzeczywistości,nie dał sie złamać i zastraszyć jak kapuś Boni.
      .
      --
       www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
      "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
      fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
      • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 18:38
       lechowski51 napisał:
       > Nie twierdziłem,że cham i damski bokser Niesiołowski jest Twoim autorytetem a p
       > ytałem- czy też tak jak w przypadku Korwina,oburzałeś sie,jak ten łajdak z peło
       > ,popychał i łajał dziennikarkę?

       "Cham i damski bokser Niesiołowski,jest dla Ciebie autorytetem naukowym i moralnym,bo tak mówią w WSI-24 i takim mianował go Salon. " Sprawdź kto to napisał - klik

       Na Wikipedii znajdziesz co to pamięć krótkotrwała i gdzie się mieści pamięć ludzka.

       > I powtarzam jeszcze raz!.Tysiąc razy możesz sobie napisać,że lechowski był kapu
       > siem SB i mnie nie dotkniesz...

       Gdzie tak napisałem?

       > A tak jesteś tylko żałosny,bo z braku a
       > rgumentów,babrasz sie w szambie.

       Tak to już jest, jak się nie pamięta tego co się napisało, ale pamięta się to, czego ktoś nie napisał.
    • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 13.07.14, 18:39
     pysio,a wyborcy bez winy? gdzie ich intuicja i obserwacja tego co politycy mowia i soba reprezentuja? i to winno byc dokonywane jeszcze przed urna.i potem swiadome glosow oddanie
     z mysla o ogolnym dobru narodu,a nie, bo pod tym rzadem sam sie rozwine[w taki czy inny sposob].sam widzisz jaka jest mentalnosc.z historii rzadu widac wyraznie jaki jest i jakimi sa,ale i tak nadal to sie popiera.obok niemoralnosci[obojetnie jaka jest]nie przechodzi sie mimo.ona ma byc wstrentem w umysle i sercu kogos,kto uwaza sie za czystego,inaczej czlowiek taki niczym sie nie rozni od tych co w niemoralnosci sa zanurzeni[obojetnie jaka by byla].to odnosi sie i do polityki i do religii i do gospodarki i do sportu i do rozrywki i do codziennego zycia kazdego.
     • Gość: pysio Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: 185.18.135.* 13.07.14, 19:15
      Nie wiem dokładnie co masz na myśli kaziu, pisząc o wyborcach? Ordynacja jest tak skonstruowana że można wybierać tylko między dżumą a cholerą. Dlatego każdy o przeciętnej inteligencji nie bierze w tej szopce udziału! Na wybory chodzą tylko bezpośrednio zainteresowani a komisje podnoszą frekwencje wrzucając do urn fałszywe kartki do głosowania. Jest też pewien odsetek takich co uważają to za patriotyczny obowiązek ale ci z reguły nie głosują lecz wrzucają kartki do urn. Z tego powodu właśnie jest tak ważne pierwsze miejsce na listach!
      • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 14.07.14, 02:16
       ale po wyborach[nie od razu]zaczyna sie rwetes wyborcow[jak to nie rzadzi sie po ich mysli].a wszystko dlatego[ten rwetes],ze ludzie praktycznie nie interesuja sie tym co dookola nich sie dzieje[a jest to nawet do ludzi prosba samego Jezusa].pysio,ludzie i to prawie wszyscy trzezwo myslacy powinni laczyc klocki w calosc,by potem rozumiec o co chodzi i dlaczego.ale komu to sie chce? np.Ukraina.tyle jest wokolo bajzlu i nienawisci do pana Putina,a nikomu nie chce sie zauwazyc,ze ten pan Putin jest czescia planu i zachowuje sie tak jak tego od niego sie wymaga.i
       jest w tym bardzo posluszny.malo tego,bawi sie w najlepsze z tymi,co niby sa przeciw niemu.
       pisalem wczesniej,ze glownym celem jest zawarcie pokoju[i to nawet bedzie wygladac jak cud],Izraela ze swiatem arabskim[notabene wywodza sie z tego samego korzenia,tylko
       poroznila ich prawdziwa wiara juz tysiace lat temu].nim do tego jednak dojdzie bedziemy swiadkami jeszcze nie milych wydarzen.a potem,to rola pana Putina[moze juz bedzie inny pan Putin].a wszystko przez chec posiadania kontroli nad ropa.tak to wyglada z punktu widzenia
       ludzi na swiecie,ale prawie nikt z tych ludzi nie bierze pod uwage roli i Boga i roli Szatana.a sa to bardzo wazne role[chyba najwazniejsze].dla ludzi sluchajac czy czytajac o tym,jest zupelnie tak samo jak dla Grekow w Atenach majacych stycznosc z ap.Pawlem swego czasu.a powracajac do niezadowolonych wyborcow,to skupic sie w jednosc i bez samolobstwa
       powystawiac swych kandydatow[kiedys tak robil juz KK za PRL-u]i wygrac i pokazac co sie da zrobic[chociaz watpie,poniewaz zostanie taki delikwent zawolany do Berlina i juz tam dadza mu do zrozumienia co tak naprawde w trawie piszczy].i jeki przeciw wladzy dalej nie ustana.ze wzgledu na czasy w ktorych zyjemy.sa to czasy koncowe Kosciola[nie mylic z KK],a
       zcharakteryzowane sa w 2 do Tym.3:1-9.czym innym beda sie charakteryzowaly koncowe czasy dla systemu swiatowego jaki znamy juz od Adama i az po Armagedon.pysio,nie jestes
       ciemnym czlekiem.przejrzyj i uslysz a potem zrozum.to jest nawet fajna rozrywka.
       • Gość: pysio Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: 185.18.135.* 14.07.14, 15:36
        Nie wiem czy zauważyłeś pewną prawidłowość kaziu? Ten rwetes powyborczy, jak go nazywasz, podnoszą tylko ci co są u władzy i chcą usprawiedliwić swoje świństwa! Zawsze da się słyszeć że trzeba było głosować na kogo innego nie biorąc pod uwagę że ordynacja jest tak skonstruowana że wybór kogoś "innego" to w rzeczywistości ten sam wybór!

        A tak na marginesie kaziu to ci powiem że tłumaczenie świata prawami nadnaturalnymi jest do kitu. świat jest jest całkowicie uzależniony od mentalności i namiętności czysto ludzkiej. A ona też podlega fluktuacjom i cholernie wolno zmienia się na lepsze. Za kilkaset lat będziemy dzisiejszych leaderów uważać za zboków i prymitywów i straszyć nimi dzieci!
        • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 14.07.14, 18:46
         ja z wpisow raczej rozumiem,ze to ci co wybierali i ci co nie dotkneli urn,najwiekszy rwetes
         robia swymi wpisami i komentarzami[w ktorych wogole sie nie buerze pod uwage milosci do blizniego,obojetnie kim by byl i jakim jest] przeciw tym co aktualnie u wladzy.i jeszcze raz powtorze,ze masa wyborcow [chociaz maja przez siebie rzad wybrany]maja ten rzad w czterech literach,ale go chca,poniewaz jest im on osobiscie na reke w ich pojmowaniu zycia codziennego,
         a co za tym idzie,przedewszystkim dobrego sie ustawienia tak na dzis jak i na jutro.
         pysio,moglbys jasniej sie wyrazic,jezeli chodzi o to tlumaczenie swiata "prawami nadnaturalnymi"?
         to,ze swiat caly kroczy i rozwija sie na podstawie ludzkiej osobistosci,to wiem i rozumiem.
         zmiany ida czasem wolniej a czasem szybciej[ale wiedz,ze zgodnie co do sekundy z planem,
         albo z wszystko wiedzacym i widzacym Stworca].
         zas co do opatrzania w przyszlosci i straszenia dzieci politykami,to tez nie badzmy tego za pewni,poniewaz historia pokazuje,ze roznie po wiekach poglada sie slawnych[albo i nie]
         ludzi z przeszlosci.nawet Hitler zdobywa w niektorych srodowiskach i krajach inne spojrzenie,
         niz to co bylo norma od konca II wojny.tak tak,ludzka osobowosc jest niezbadana,a szczegolnie kiedy kladzie i depcze swymi stopami Biblie i Jej autora.nie na darmo Jezus lat
         temu 2000 powiedzial: kiedy powroci ponownie,czy zastanie wogole jeszcze wiare na ziemi?.
         z historii,tym razem biblijnej,jednak sie dowiadujemy,ze Bog ZAWSZE na koniec mial posrod
         ludzi RESZTKE wierzacych[tak identycznie bylo tez posrod Jego narodu wybranego].nic sie nie
         zmienilo i czy to dotyczy Zyda czy poganina.zycze milych rozwazan i dociekan.
   • Gość: Cypis Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.14, 19:58
    "F.: – Wszyscy myśleli, że to kolejny Pana happening...

    J.K-M.: – Jaki happening? Jak coś obiecuję, to tego dotrzymuję.

    F.: – Tak? Obiecał Pan, że zrobi burdel w Brukseli. I co, będzie?

    J.K-M.: – To był dowcip...

    F.: – Trudno się w tym połapać, co jest dowcipem, a co groźbą.

    J.K-M.: – Polacy są mało inteligentni."
    Korwin-Mikke: Polacy są mało inteligentni! - fakt.pl

    Egocentryzm - cecha charakterystyczna dla człowieka zrównoważonego?
    • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 15.07.14, 22:08
     Lewactwo nigdy nie przyjmie do wiadomości,że ludzie mogą mieć inne standardy estetyczne,inny system wartości i pogląd na świat.Więc wszyscy co myślą inaczej są;
     -oszołomami
     -moherami
     -antykomunistami z nożem w zębach
     -lustratorami
     -sektą smoleńską
     Tutaj-niezrównoważeni.
     Niestety.Polactwo przestało myśleć telewizorem i efekty są straszne...
     wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16324869.html
     --
      www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
     "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
     fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
     • Gość: KNP Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 22:25
      Czytając ten wątek oraz wcześniejszy widzę tylko "podobno, mówi się na mieście, słyszałem/słyszałam itd." Po pierwsze można zaczynać dyskusje na temat wyborów prezydenckich wtedy jak będzie jasno określona lista kandydatów. Po drugie proszę nie pisać tutaj takich bzdur jak " Korwin wystawia Kowalskiego, KNP wystawia Nowaka". Każdy ma prawo do startu z list wybranej przez niego partii, a na pewno nikt nie kieruje się poglądami jej prezesa. Urząd Prezydenta rządzi się specyficznymi prawami dlatego proszę sie nie ośmieszać pisząc, iż Kowalski startuje z Nowej Prawicy bo jest Korwinowcem i nie lubi UE, ponieważ taka opinia to idea fix. Przed komentowaniem, gdybaniem itd radzę zagłębić się w historię KNP i program a także prawo cd. startu w wyborach samorządowych, gminnych czy powiatowych.

      PS: Radzę zacząć od konferencji prasowej z Januszem Korwinem Mikke w Przemyślu www.youtube.com/watch?v=HWPcj0XD8vo ;)
      A co do wyborów prezydenckich to i tak wygra je W.Cz Robert Choma
        • Gość: KNP Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 23:27
         Szanowny Panie Cypis, z tego co widzę to nie jest Pan na tym forum sam i nie tylko figurują tutaj Pana posty, ale przypuszczam, że ma Pan syndrom 18 latka którego zdanie jest najważniejsze i jedyne. W.Cz Robert Choma w 2010r. miał 53 % teraz będzie miał około 59 +/- 4 %
         Pozdrawiam i zostawiam z innymi osobami w tej dyskusji, może akurat ktoś z Panem wymieni parę zdań, albo zrobi "kopiuj wklej" wypowiedzi innych.

         Co się liczy ??! 100 % Nowej Prawicy
          • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 16.07.14, 00:35
           wy tu o bzdurach[kandydaci Przemysla],a pani Aniela i tak klockami obstawia jak chce i to zauwazcie.sa wazniejsze sprawy na glowach,energetyka,pan Putin uwielbiajacy i uwielbiany,
           nowe twarze w Unii[Tusk???],nie istniejaca Ukraina,nadchodzaca nowa UEA,odsuwanie
           polskiej polityki od waznych decyzji w Europie.a po za tym[pomimo roznic w gadaniu i zachowywaniu]wszyscy europejscy politycy[takze spoza Europy],polscy tez,ida w parze z
           wytycznymi Brukseli,Berlina i Vatykanu,dazac do tego samego celu,tylko skolowaciaja zwykly lud,by nie dal rady niczego zrozumiec i do konca byl posluszny,by cele nadrzedne byly osiagniete bez jakiejkolwiek rewolucji i jeszcze z koncowym poparciem spoleczenstw.i to im sie uda,bo ma.
             • Gość: gość Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.static.ip.netia.com.pl 17.07.14, 12:17
              Nie chodzi o żadną "zgniłą poprawność", chodzi o elementarną kulturę. Słowo "nigger" jest bardzo obraźliwe, również dla czarnoskórych Polaków i europejczyków. I JKM jest skończonym chamem używając go na forum publicznym, tym bardziej że było to skalkulowane na wywołanie skandalu. Ciekawe jaki odbiór byłby gdyby niemiecki europoseł wyszedł na mównicę i wypowiadał się o "polaczkach" , choć to mniej negatywnie nacechowane słowo.
              Podobnie poseł w Polsce, nawet najmądrzejsze słowa z mównicy sejmowej, okraszane k... i h... jako przecinkami wywołałyby wyłącznie komentarze o formie a nie o treści.
              Jest tak jak zapowiedziano, będzie miesiąc ubawu i 4 lata obciachu.
              • Gość: gonzales Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.07.14, 13:25
               Nie rozumiesz albo udajesz że JKM użyl to słowo w zupełnie innym kontekście.Napewno daleki był od zamiaru obrażania ludzi o czarnym kolorze skory. Musiałby być rdzennym Anglikiem aby przekazać słownie niuanse , kontekst tej wypowiedzi. Na jakiej podstawie piszesz że było to skalkulowane na wywołanie skandalu? Bo tak Tobie się widzi? Poruszony przez JKM temat płacy minimalnej, terroru związkowcow jak i bezrobocia wśród młodych jest na tyle niewygodny że najlepiej go nie poruszać a JKM nazwać " skończonym chamem" Ot rozumowanie.
               • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 17.07.14, 19:26
                zawsze jest wyjscie i uzycie takich sformulowan,ktore oddadza to co chce czlowiek przekazac.ale jak mawial prof.Willimberg,prostak,cham i ordynus tego nie moze pojac i tylko samemu w bagno sie laduje.a wszystko z powodu wewnetrznego buntu[bo wie i czuje co nadchodzi.nie chce tego
                uznac,a wie,ze i tak temu nie przeciwstawi sie],dlatego uzywa to co mu w danym momencie slina na jezyk poda[a w wiekszosci za wszystkim stoi Szatan,wiedzac az naddto,jak czlekow
                ujazmiac pod swa kontrole].a nadchodzi ogolnoswiatowy system socjalistyczny i bunty przeciw temu,podobne do JKM uwidaczniaja sie wszedzie,po calym swiecie.ale nic to nie da ani pomoze,poniewaz,jeszcze raz powtarzam,ze jezeli w Biblii jest mowa,ze cos bedzie to bedzie,nawet jezeli to zostalo wypowiedziane z 3000 lat temu.Jezus swego czasu nawolywal
                Zydow,by szukali Krolestwa Bozego i sprawiedliwosci jego,obecnie obowiazuje inne nawolywanie: 1 Kor.15:1-4.ale jak Zydzi swego czasu zignorowali Jezusa,swego Mesjasza,tak i dzis mamy to samo identycznie,ignorancja powyzszych wersetow biblijnych,na swa zgube,i to
                dotyczy tak samo ludzi pokroku JKM,jak i tych co go popieraja jak i sa przeciw niemu.
                pamietajmy,kazdy swoj los niesie i bedzie z tego zdawal sprawe.obudzic sie,puki jeszcze czas !
                • Gość: gonzales Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.07.14, 21:17
                 oj kazik , napisałeś : "dotyczy tak samo ludzi pokroju JKM, jak i tych co go popierają i są przeciw niemu" - Ty jakiś kaznodzieja jesteś?
                 A tak nawiasem nigdy i nigdzie nie spotkałem się z wypowiedzią JKM w której atakowałby k.k. czy religię. Będąc na spotkaniu z JKM zauważyłem jego reakcję na słowa byłego samorządowca wojewódzkiego o rządach kleru w Przemyślu . Mimika twarzy i gwałtowne podniesienie brwi było bardzo wymowne,choć mało kto to dostrzegł.
                 Tusk zamiast odnieść się do słów o polskich białych murzynach pracujących za najniższe pieniądze w większości krajów starej unii odpowiedział że JKM ubliża kobietom ,gejom i niepełnosprawnym, nie dość że nie na temat to jeszcze skłamał.fakty.interia.pl/polska/news-tusk-o-zachowaniu-korwin-mikkego-niepokojace-i-przykre,nId,1470311#iwa_item=9&iwa_img=0&iwa_hash=33544&iwa_block=facts
                  • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 17.07.14, 22:14
                   JKM nie ublizal prawdziwym naturalnym czarnoskorym ludziom,tylko uzyl jezyka,ktory jeszcze w
                   bylym RWPG jest 100 lat za ksiezycem.jak juz wspomnialem,bunt wewnetrzny przed
                   nadchodzacymi zmianami na calym swiecie,sprawia,ze ludzie o pokroku JKM[i to np.w USA tez],
                   tych nadchodzacych zmian nie chca i w rozny[nie przebierajac]sposob to okazuja.chociaz w
                   przypadku JKM,to chodzi wiecej o to,by porozniac ludzi i otumaniac,poniewaz i on jest w tym samym klubie co panowie Tusk,Kaczynski,prymas i biskupi.oni dobrze wszystko wiedza co w trawie piszczy i kto jakie ma zadanie do wykonania w dazeniu do celu,ktory juz nie dlugo pokaze
                   swe znamiona i kazdego miejsce w szeregu.czy wy myslicie,ze stracenie malezyjskiego samolotu to jakis przypadek,ze o tej akcji nie wiedziano juz wczesniej i zostala dozwolona?
                   w oczach tych,dazacych do celu i na wschodzie i na zachodzie,ludzkie zycie nie ma zadnej wartosci[w oczach Vatykanu tez,owieczki w wilczych skorach].i nie postepujcie jezykiem Piotra,
                   ktorego tak w przeszlosci atakowaliscie,nim nie jestescie ale kto wie,czy duch ten sam.oraz,
                   odrzuccie swe regionalne nacjonalizmy,a spojrzcie trzezwiej na to co wokolo was ma miejsce.
                  • Gość: pysio Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: 185.18.135.* 18.07.14, 07:11
                   Nie będę zgadywał co miał na myśli JKM bo nie jestem członkiem żadnej partii. Znam etymologię słowa murzyn i wiem że nie ma nawet śladu pejoratywnego zabarwienia! Dla nas murzyn to po prostu niewolnik wykorzystywany na wszystkie możliwe sposoby a gdy już się nie nadaje do wykorzystania to zwyczajnie zostaje kopnięty w doopsko przy akompaniamencie wzniosłych słów o humanitaryźmie!!! Oni to wiedzą ale drą mordy bo wiedzą że praktyka i teoria to przeciwstawne bieguny a dyskusja może obnażyć mendowatość i obłudę "obrońców poprawności".
                   • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 18.07.14, 08:52
                    Jak Lennon śpiewał ze kobieta jest Murzynem świata,to lewactwo takie jak cypis nie robiło rabanu i nie wyło z oburzenia.
                    --
                     www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
                    "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
                    fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
                     • lechowski51 Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden 18.07.14, 11:13
                      A co w lewactwie widzisz pejoratywnego?.Kiedyś w w Polsce była i działała lewica/PPS/.Teraz niestety mamy oszalałych z nienawiści do polskiej tradycji ,religii i patriotyzmu lewakow.Murzyn jak pisze pysio w polskim mysleniu,to ta sam człowiek jak my,tylko o innym kolorze skory. To lewacy a nie Polacy zrobili z tego określenia problem polityczny.Niedawno temu wrocilem z Ameryki. Tam również lewactwo zamiast jak dotąd "black people",wymyślili "african American people".To,że nawet Murzyni się z tego idiotyzmu śmieją nikogo nie obchodzi. Jewropejskie lewactwo jest również bardzo "twórcze" wwymyslaniu językowych i prawnych dziwolagow. I tak-narod to społeczeństwo, władza, to władza ludu pracującego, małżeństwo, to tez związek dwóch pedałów itd itp

                      --
                       www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
                      "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
                      fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
                       • Gość: kazik Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.bois.qwest.net 18.07.14, 20:29
                        w rozmowie Jezusa z kaplanstwem Zydowskim,Jezus im podpowiedzial,ze bardzo dobrze orientuja sie w rozpoznawaniu pogody.ale juz[pomimo tego,ze od wiekow mieli PISMA i je "znali"
                        nie potrafili rozpoznac czasu swego nawiedzenia.IDENTYCZNIE jest teraz,nie z kaplanstwem Zydowskim,ale z pysiem,lechowskim51 i im podobnymi.dokladnie nie rozpoznaja czasu nawiedzenia,mimo,ze napewno trafnie okreslic znaki pogody.ja wiem,ze komus na tym bardzo zalezy[by chodzili i mysleli o macku].ale poki to z ich serc i umyslow samo nie wyplynie[ich
                        nastawienie],to nic i nikt ich nie zmieni ani im nie pomoze[wlaczajac w to samego Boga].
                        a lechowski51 po powrocie z Ameryki,tym bardziej winien miec nie zanizony,ale raczej szerszy
                        horyzont pogladania i zrozumienia czasow i do czego te czasy zmierzaja,przez kogo i dla kogo.
                        • Gość: atlantyda Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 09:50
                         Korlin do władzy-raj w Polsce! Każdy sam będzie musiał sobie znaleźć pracę, sam znaleźć Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które umożliwi mu leczenie, sam opłacić szkolę dla dzieci i dla siebie(wszystko prywatne). Likwidacja ZUS, więc sam musi zadbać o emeryturę, likwidacja wszelkich zasiłków-więc "pobierający zasiłki, nieudacznicy, debile do samounicestwienia", jak ktoś nie umie sobie poradzić, to musi zginąć. Tak więc populacja jeszcze zmaleje, pozostaną, mądrzy, zaradni, silni. Korlin jest zaradny, zawalczył o dietę unijną-dostaje, pisze książki przedstawiając swoją wizję szczęśiwości, wielu kupuje, nie czyta, ale popiera na bank. O taką Polskę walczymy, taka się nam podoba. Korlin do władzy.
                   • Gość: gość Re: Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezyden IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.07.14, 10:50
                    do pysia: murzyn to właśnie negro, w Polsce są trochę inne standardy poprawności i "murzyn" nie jest słowem które wywołuje aż tak pejoratywne skojarzenia, jest używany w odniesieniu do kogoś kto wykonuje, nomen omen "czarną" robotę. Stąd robić za murzyna, murzyńskość i tak dalej. Obcokrajowca to może zniesmaczyć, Polaka raczej nie.
                    Natomiast "nigger" to już gruby kaliber, użycie tego słowa na forum publicznym automatycznie wskazuje na nie skrywany rasizm mówcy. Jeśli JKM zna odrobinę angielski, i nie jest kompletnym debilem, to doskonale zdawał sobie sprawę jaka będzie reakcja. Dlatego twierdzę że to była wypowiedź obliczona tylko i wyłącznie na wywołanie skandalu. Wcześniej zrobił to na obradach grupy eurosceptycznych posłów, gdzie przy wyborach na skarbnika zawołał: Wybierzmy Żyda! Skutek jest taki że nie wzieli go do tej grupy bo się przestraszyli antysemity.
                    Takie grube żarty śmieszą na imieninach u cioci, po 3 flaszce, o ile towarzystwo jest odpowiednie, ale nie w europarlamencie. JKM udaje że robi politykę, ale tak naprawde on sobie jaja robi. Wie że na poważnie zginie w tłumie podobnych "nudnych" polityków, więc postanowił się wyróżnić, "rozwalić" to towarzystwo. Tylko że to jest metoda na kabaret, a nie na skuteczną politykę. Teraz już nikt nie mówi o tym co on chciał powiedzieć, tylko jak to zrobił, i to jest w 100% jego taktyka i metoda.
                    Dlatego po początkowych uśmiechach jakie wywołuje takie zachowanie (muszę się przyznać że uśmiałem się jak norka kiedy wyobraziłem sobie tych wszystkich ultraprawicowców i wśród nich Korwina wołąjącego "Weźmy Żyda!" i te ich miny) ta nowość minei, i pozostanie sam obciach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka