Dodaj do ulubionych

mordercy wrócą na miejsce zbrodni?

07.05.15, 12:16
www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraina-deputowany-bloku-poroszenki-chce-sprowadzenia-prochow-bandery-do-kraju
Obserwuj wątek
      • Gość: obama Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? IP: *.toya.net.pl 08.05.15, 21:22

       ciąg dalszy kompromitacji komor bula ituska
       "Barwy UPA na marynarce prezydenta Ukrainy". Kontrowersje wokół wizyty Poroszenki w Polsce

       W gdańskich obchodach 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej uczestniczył m.in. Petro Poroszenko. W klapę marynarki, jaką miał na sobie prezydent Ukrainy, wpięta była czerwono-czarna rozeta. Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski zauważył, że takimi barwami posługiwała się UPA, która współorganizowała rzeź wołyńską.

       Ks. Isakowicz-Zaleski zauważył na łamach portalu Onet.pl, że z czerwono-czarnych barw korzystała również Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów, której członkowie zabili przed wojną m.in. posła Tadeusza Hołówkę oraz ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego.

       Duchowny dodał, że czerwono-czarna rozeta była wpięta w klapę marynarki Poroszenki także wówczas, gdy brał on w uroczystościach zorganizowanych na Westerplatte.

       – W tym wszystkim żenująca jest także postawa Bronisława Komorowskiego i byłego szefa PO Donalda Tuska, którzy siedząc cicho i potulnie, ze spuszczonymi głowami, dali upokorzyć i siebie, i całe państwo – napisał ks. Isakowicz-Zaleski.

       Spostrzeżenia kapłana polecił internautom Leszek Miller.
       Poroszenko przy Komorowskim i Tusku w barwach zbrodniczej UPA! - Wiadomości
       — Leszek Miller (@LeszekMiller) maj 8, 2015
        • Gość: jobrave Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? IP: 2.31.127.* 09.05.15, 06:39
         Poroszenko po raz kolejny pokazał, gdzie i jak głęboko ma Polskę. Gdyby Korwin-Mikke był prezydentem, to dałby Poroszence po ryju, jeśli, by go w ogóle zaprosił.
         Nie wydaje mi się, że Poroszenko przystroił się w te barwy, bo jest kibicem AC Milan, zrobił, to raczej po, to by znów upokorzyć Polaków. Protestów ze strony tzw. oficjalnych czynników nie było, więc oznacza to , że banderowcy, tak naprawdę nic złego Polakom nie zrobili, ot walczyli tylko z trzema okupantami.
         Całkiem możliwe, że już niebawem będziemy płacić żyjącym weteranom UPA emerytury kombatanckie (lub dzieciom nieżyjących). Warto, by jeszcze postawić, im pomnik wdzięczności w Auschwitz, za wyzwolenie.
         • 99venus Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? 09.05.15, 07:34
          prymityw nie jest w stanie(albo nie chce) zrozumieć,że to połączenie barw z konkretnym człowiekiem stanowi problem.Poroszenko-podobnie jak wszyscy poprzedni prezydenci popiera upowskich bandytów czemu wielokrotnie dawał wyraz.Trzeba być skończonym durniem żeby tego nie widzieć i w dodatku w Polsce tolerować.
          • jobrave Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? 09.05.15, 09:13
           A ja uważam, że on doskonale wie, co te barwy oznaczają -wielokrotnie widział banderowskie flagi, więc albo debil zaraził się od Kaczyńskiego "polityką jagiellońską", albo ktoś mu każe kochać Ukrainę. Uświadomiłem sobie właśnie, że w ciągu ostatniego ćwierćwiecza żaden prezydent, żadna ekipa rządząca III/IV/III RP, nie domagała się od Ukrainy przeprosin za Wołyń, a wprost przeciwnie, dokładano raczej starań, by to wyciszyć i nadal tak się dzieje. Im bardziej się sprawy zbrodni banderowskich wycisza, tym większą czcią otacza się banderowców na Ukrainie.
           Myślę, że dzieje się tak wskutek tego, że Amerykanie tak zadysponowali - wyznaczyli Polsce i Ukrainie rolę mącicieli i dywersantów na wschodzie Europy, bardzo pożytecznych, bo darmowych. A może coś obiecali naszym durniom np. że dojdzie do unii polsko-ukraińskiej,w której Polacy obejmą rządy (Kaczyński chyba nigdy nie przestanie, w to wierzyć)?
           Amerykanom pasowałoby coś w tym rodzaju, ale najpierw trzeba wyeliminować tzw. zaszłości historyczne poprzez odpowiednią politykę, czyli coraz mniej o upowskich zbrodniach, aż do całkowitego zapomnienia. A w zamian za to "jurgać" Ruskich, ciągle doje.bywać im tym Katyniem, Smoleńskiem, Sybirem, zohydzać ich Polakom.
           Krótkowzroczne to, co już zresztą widać - Ukraina nie chce mieć z Polską nic wspólnego i Rosja również, znów nas zgubiła nadgorliwość.
           Głupie polaczki się łudzą, że jakaś tarcza antyrakietowa, że bazy, cieszą się, że parę natowskich czołgów się przejechało przez Polską, onanizują się "szpicą NATO", zbrojeniami.
           Te zbrojenia, to jedna wielka ściema nasze siły zbrojne, uzbrojenie to stosunek 1:100, więc prędzej się zes.ramy niż fikniemy Ruskim, żeby nas skasować nie potrzebują wysyłać, nawet jednego żołnierza, natomiast rządząca Polską banda będzie miała wytłumaczenie, że jest ciężko," bo Ruscy chcą nas napaść", no i nie zapominajmy o łapówkach, które przy tej okazji wpadną. naszym wybrańcom w łapy.
           • matigrypl Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? 09.05.15, 14:52
            To wszystko prawda! Ze swojej strony dodam że bul uwielbia zabawy żołnierzykami. Real to nie są zabawki w ołowiane wojsko to zimna, twarda rzeczywistość. Militarnie nigdy nie dorównamy moskalom a nasze wojsko nadaje się jedynie do dyscyplinowania społeczeństwa.

            Wracając do meritum; pewnego dnia baba starego bandery puściła się z belzebubem i powstał pandora dla niepoznaki nazywany banderą. Po pozornej śmierci został przez faktycznego ojca w całości przeniesiony do piekła i jak głosi fama, wróci by przywrócić piekło na ziemi. Na potwierdzenie podam iż banderowcy na swoich satanistycznych orgiach ku czci mesjasza bandery wciąż latają z pochodniami /co jest symbolem piekła/ i drą ryja; "bandera wiecznie żywy" a to wyraźnie świadczy że nie może przebywać w żadnym grobie!
  • Gość: q Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? IP: 194.187.250.* 10.05.15, 23:24
   Pewnie wrócą i pewnie będą bohaterami narodowymi - raczej należy się z tą myślą oswajać..
   W granicach dzisiejszej Polski zamordowano więcej Ukraińców. I co więcej - sprawcy tych mordów w Pawłokomie., Bachowie, Brzusce, Piskorowicach, Małkowicach itd. są dzisiaj bohaterami narodowymi. To dziwić się że dla Ukraińców będzie bohaterem taki Bandera, co najpierw siedział w polskim więzieniu a potem w obozie koncentracyjnym (od 1941 - i od tego roku nigdy nie była na Wołyniu czy w ogóle na Ukrainie czy Polsce. Fakt że tutejszej ludności Bandera kojarzy się z Wołyniem ale to tylko skojarzenie - znaczy tyle co skojarzenie banana z członkiem.
   • matigrypl Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? 11.05.15, 06:42
    Widzę że banderowska propaganda jest ci bardzo bliska i stanowi motto twego życia!!! Wytłumacz mi dlaczego jeśli upa wlazło na tereny rdzennie etniczne Polaków to przestępstwem ma być to samo co robili na terenach które ogłosili za swoje. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie! Jesteś tak zindoktrynowany że nawet nie zapytam kto zaczął tą sadystyczną orgię z mordowaniem nienarodzonych, niemowląt, dzieci, kobiet czy staruszków bo na pewno tak jak większość ukraińców jesteś przekonany że to był śmiertelny i niezwykle groźny wróg.
   • 99venus Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni? 11.05.15, 09:33
    stała,stara śpiewka ukraińskiej propagandy.
    ludzie którzy bronili swoich domów i dokonywali akcji odwetowych na nacjonalistycznych ludobójcach,upowskich bandytach zawsze będą bohaterami.
    Bandera=ludobójstwo,rzeź,bestialskie mordowanie bezbronnych.Bandera to kwintesencja Zła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka