Dodaj do ulubionych

bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyślu

IP: 188.47.65.* 19.11.15, 08:18
W latach 2004 -2007 SOSNA był kierownikiem Oddziału Celnego w Medyce. Właśnie zostało skazanych prawomocnie 49 celników ze przyjmowanie łapówek w tych latach. Były dyrektor IC Przemyśl ŁYSY LALUŚ, zobowiązał się do wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec ARMANIEGO ówczesnego naczelnika UC Przemyśl oraz SOSNY ówczesnego Kierownika Oddziału w Medyce jeżeli funkcjonariusze zostaną skazani prawomocnie. ŁYSY LALUŚ takie zobowiązanie złożył w OC Korczowa w obecności kilkudziesięciu funkcjonariuszy. PANIE DYREKTORZE , TO WSTYD, ŻE FUNKCJONARIUSZ ARMANI JEST W KONTROLI WEWNĘTRZNEJ A SOSNA JEST ZASTĘPCĄ NACZELNIKA. WYROK PRAWOMOCNY WSKAZUJE NA EWIDENTNY BRAK NADZORU. OCZEKUJEMY KONSEKWENCJI SŁUŻBOWYCH.
Obserwuj wątek
  • Gość: CBA Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 19.11.15, 13:07
   Jan Bury zatrzymany przez CBA
   Były poseł PSL Jan Bury został zatrzymany przez CBA na wniosek prokuratury w Katowicach. Sprawa dotyczy korupcji w tzw. aferze podkarpackiej.
   Jan Bury został zatrzymany w środę wieczorem przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Były poseł jest przesłuchiwany w Warszawie, a potem zostanie przewieziony do Katowic - poinformował rzecznik prasowy CBA Jacek Dobrzyński.

   Na razie Biuro nie ujawnia dalszych informacji na temat zatrzymania. Wiadomo tylko, że powodem zatrzymania są zarzuty korupcyjne w tzw. aferze podkarpackiej, a nie sprawa dotyczące ustawiania konkursów w Najwyższej Izbie Kontroli, w której również pojawia się nazwisko Burego.

   CBA podsłuchuje Burego
   CBA od dawna interesuje się Burym. Wzeszłym roku przeszukało jego dom i biuro, jego nazwisko pojawia się w trzech prokuratorskich śledztwach rozsianych po całej Polsce, a od dłuższego czasu telefon Burego był na podsłuchu.

   REKLAMA

   Zatrzymanie Burego stało się możliwe po tym, jak nie zdobył mandatu poselskiego, w związku z czym utracił immunitet. Krótko po wyborach stracił też funkcję przewodniczącego PSL na Podkarpaciu.

   Ostatnio o Burym zrobiło się głośno z powodu zarzutów, jakie chce mu postawić katowicka prokuratura. CBA zebrało materiały, które mają świadczyć o tym, że prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski i szef klubu PSL Jan Bury ustawiali konkursy w NIK. Bury miał „podżegać” do awansu wicedyrektora w Rzeszowie. W sumie prokuratura może mu postawić trzy zarzuty.

   Czytaj też: Jan Bury. Czy „król Podkarpacia” destabilizował pracę CBA?

   Dowodami w sprawie są nagrania rozmów - podsłuchanych przez CBA - Krzysztofa Kwiatkowskiego i Jana Burego oraz byłego prezesa NIK i byłego wiceprezesa Izby, do którego kompetencji należała sprawa kontroli w gminie Chmielnik. Katowicka prokuratura, do której trafiły te materiały zdobyła dodatkowe dowody, które mają potwierdzać treść nagrań.

   Afera podkarpacka
   Sprawa sięga czasów „afery podkarpackiej”, o której wielokrotnie pisaliśmy w „Newsweeku”, i prezesury Jacka Jezierskiego w NIK w 2013 roku. Poseł Bury zabiegał wtedy, by ówczesny wiceprezes Izby wygrał konkurs na dyrektora delegatury w Rzeszowie. Jezierski jednak zignorował prośby i trzymał się procedur.

   Dopiero gdy fotel prezesa objął Kwiatkowski, Bury zrealizował swój plan, by w kierownictwie rzeszowskiej delegatury znalazł się jego człowiek. Tym razem chodziło o wicedyrektora, który faktycznie konkurs wygrał.

   Bury chciał obsadzić swoimi ludźmi NIK, by chronić swoich ludzi w podkarpackiej gminie Chmielnik i wpłynąć na losy śledztwa w sprawie nieprawidłowości w budowie farmy wiatraków w Woli Rafałowskiej i w Malawie.

   Troskliwy Bury
   O problemach Jana Burego z prawem i niejasnych powiązaniach biznesowych posła „Newsweek” pisał m.in. w tekście "Jak poseł Bury o znajomych się troszczył".

   Sprawdziliśmy wówczas, jakie są źródła „afery podkarpackiej”. Oto, czego się dowiedzieliśmy na temat samego Burego, a także jego współpracowników i znajomych: samorządowców, biznesmenów, prezesa rzeszowskiego sądu i ważnych prokuratorów.

   W 2000 roku młody prawnik Paweł Janda był członkiem rady nadzorczej lokalnej giełdy rolnej, obsadzonej ludźmi PSL. Dziesięć lat później zostaje prezesem rzeszowskiego Sądu Rejonowego. Zna się na prawie upadłościowym, podlegają mu wszystkie wydziały – od gospodarczego przez cywilny i karny; wszystko, czym zajmuje się rzeszowska Temida.

   W 2011 r. poseł Bury proponuje mu stanowisko w Trybunale Stanu. PSL przegłosowuje w Sejmie tę kandydaturę przy poparciu PO. Za czasów ministra Gowina Janda dostaje propozycję przyjścia na stanowisko wiceministra sprawiedliwości. Odmawia. Woli zostać w Rzeszowie. Kancelaria jego żony dobrze zarabia na zleceniach od samorządu. Ona sama wpłaca pieniądze na rzeszowski PSL.

   Bury i Janda dobrze się znają. Janda chętnie odbiera telefony od posła, który dopytuje o sprawy toczące się w sądzie. Sędzia w rozmowie z nami potwierdza, że Bury interweniował w co najmniej kilku sprawach gospodarczych.

   Płodzień: Panie sędzio, spotkajmy się na kawie, zaproszę, quadami pojeździmy. Janda: Potem dzwonił do mnie dwa czy trzy razy, ale nie odbierałem. Zerwałem z nim kontakt
   Jesień 2012 r. Rodzina S. (Zbigniew S. jest dziś podejrzany o korupcję) próbuje doprowadzić do upadłości jedną z firm, która nie oddaje jej pieniędzy. Kontaktuje się w tej sprawie z Zygmuntem Płodzieniem, bratem Bogusława – asystenta posła Burego, jego kolegi i wspólnika. Ten idzie do Jandy. Sędzia pamięta to tak: – Zygmunt Płodzień był dwa razy u mnie w sądzie. Albo on sam, albo ktoś z jego otoczenia poruszał ten temat.

   Odpowiedziałem, że sprawa się musi toczyć tak, jak się toczy. Płodzień na to: „Panie sędzio, spotkajmy się na kawie, zaproszę, quadami pojeździmy”. Potem dzwonił do mnie dwa czy trzy razy, ale nie odbierałem. Zerwałem z nim kontakt.

   Janda podkreśla, że S. nic nie wskórali, sprawa skończyła się nie po ich myśli.

   Zygmunt Płodzień – sąsiad Jandy na wsi pod Rzeszowem – nie jest w rozmowie z nami wylewny. – Za cienki Bolek jestem na kontakty z tego typu gośćmi – rzuca tylko i wyłącza telefon. Czytaj więcej: Prokuratura liczy, że Bury straci immunitet
   • Gość: szary Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.toya.net.pl 19.11.15, 13:52
    Mam nadzieję że to tylko pierwszy krok. Następni przestępcy z PO/PSL już są na celowniku.
    Na początku czerwca media opublikowały list szefa CBA Pawła Wojtunika do premier Ewy Kopacz, w którym pisze on o „próbach destabilizacji pracy i obniżenia skuteczności funkcjonowania Biura” przez posła Jana Burego. W liście Wojtunik ma też zarzucać szefowi klubu PSL, że ten, publikując na swej stronie internetowej anonimy o działaniach CBA, sprowadza realne zagrożenie dla życia funkcjonariuszy Biura. Pismo szefa CBA zostało także skierowane do marszałka Sejmu i sejmowej komisji ds. służb specjalnyc
  • Gość: PiS Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 19.11.15, 13:13
   JACEK KAPICA - KAT POLSKICH FIRM WYRZUCONY Z MINISTERSTA FINANSÓW . Służba Celna pod rządami wiceministra kontrolując przedsiębiorstwa masowo nakładała na nie niesłuszne kary grzywny za rzekome niepłacenie akcyzy. Nakazywała przy tym jej zapłatę za nawet 5 lat wstecz. Wpływu nie miały na to nawet zaświadczenia wydane przez Ministerstwo Finansów.

   W ten sposób celnicy pod wodzą Kapicy wykończyli niemal wszystkie polskie firmy z branży skażonego alkoholu, hazardowej, czy tytoniowej oraz doprowadzili do samobójstw wielu zniszczonych i pozbawionych dorobku życia biznesmenów. Jednocześnie duże zagraniczne korporacje były niekontrolowane.

   W jednym przypadku SC wraz ze skarbówką ubiegały się od kilkunastu średnich firm transportowych zapłaty podatku za… oszusta, od którego kupowali paliwo. W rezultacie większość z właścicieli tych przedsiębiorstw wpadła w ogromne długi, wielu straciło cały majątek, a kilku podjęło nieudane (na szczęście) próby samobójcze. Więcej o sprawie TUTAJ.

   Skala absurdalnych kontroli była tak duża, iż Związek Zawodowy Celnicy PL wysłał do premier Ewy Kopacz list, w którym otwarcie oskarżają swojego szefa o niszczenie polskich przedsiębiorstw oraz „z wielu niewinnych podatników przestępców”.

   „Wszystko odbywa się kosztem innych ustawowych zadań formacji, bez liczenia się z etosem Służby, bezpieczeństwem Funkcjonariuszy, kosztami i zagrożeniem odszkodowawczym wobec Skarbu Państwa ukierunkowano działania S.C. na małe polskie rodzinne firmy z jednoczesnym zapewnieniem praktycznie pełnej swobody firmom z udziałem kapitału zagranicznego oraz osobom działającym w szarej strefie, wobec których działania S.C. stały się nieadekwatne do potrzeb stanowieniem prawa i jego interpretacją w Ministerstwie Finansów oraz metodami zarządzania S.C. praktycznie wyniszczono niektóre sektory polskiego przemysłu np. przemysł gorzelniczy i spowodowano „ucieczkę” odpraw z Polski uczyniono z wielu niewinnych podatników przestępców” – pisali związkowcy.
  • Gość: Boguś z Korczowej Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 19.11.15, 17:35
   Boguś twój sąsiad sypnął Burego. Myślisz, że nie sypnie ciebie? Robił interesy w Korczowej, szukałeś dla niego celników, którzy mu będą puszczać fajkę w tirach. Dwóch co się nie zgodziło już mi opowiedziało szczegóły. Jeszcze to paliwo w cysternach z niby sokiem. Ciebie jak posadzą na sanki to ty masz co opowiadać. Wg. moich wyliczeń i mozolnie zbieranej wiedzy dzieliłeś się łapówkami z co najmniej 9 kierownikami zmian. Kilku z nich macie wspólnych z opałkiem, brudasem i lisem.
   • Gość: Celny Korczowa Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 19.11.15, 23:17
    Boguś głownie karmił kier. zm. Duszka. Jemu dawał za tiry z fają i za paliwo z tirów. Duszka najdłużej karmił Brudas kiedy go Duszek dawał cały czas na osobówkę. Oprócz tego Brudas dawał Duszkowi tez za tiry z fają. A pozniej kiedy Duszek przestał byc kier. zm. to klepał na wywozie cegłę czyli fajkę z Włoch na UA.
  • Gość: Jacek kapica ogłosił odejście na twitterze IP: *.cdma.centertel.pl 20.11.15, 07:29
   twitter.com/?lang=pl
  • Gość: Saint Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 20.11.15, 08:59
   Ja nie jestem pracownikiem granicznym oraz mundurowym i wiem o co chodzi - chodzi tylko i wyłącznie o typowy dla tego miasta stereotyp mieszkańca Przemysla czyli zawistnego, zazdrosnego, pałajacego nienawiścią do bliźniego bo cos wiecej ma czy posiada. W tym miescie nie mozna mieć lepszego auta czy domy, jak rowniez chodzić lepiej ubranym bo nie minie chwila jak juz ta wrednosc i zawiść ludzi z tego miasta doprowadzi do tego ze bedziesz miał problemy przez ich donoszenie na Ciebie czy tez pisanie anonimów. Dopiero jak ten zawistny i zazdrosny obywatel osiągnie założony cel przez swoje donoszenie na tego co ma wiecej i jemu stanie sie krzywda to ten zawistny obywatel bedzie mogl spokojnie spać. Co za mentalność ludzka. Masakra. Ja to sie ciesze jak każdy ma i każdemu sie powodzi i nigdy nikomu nie zazdrościłem pomimo ze sam nic nie mam i ledwo wiąże koniec z końcem ale sie ciesze ze ludzie w tych trudnych czasach maja. A ta durnowata mentalność ludzi w tym miescie - sam nie mam ale stanę na rzęsach zeby drugi tez nie miał, bo dlaczego on ma mieć jak ja nie mam. Poprostu brak słów! Sąsiad sąsiada jakby mogl to by zaszlachtował bo ma cos wiecej, zamiast sie cieszyć i mu gratulować. Ludzie to miasto zgubiła zazdrość ludzka która doprowadziła do nienawiści do drugiego co w dalszym etapie doprowadziła do konfidencji.
  • Gość: Daniel Re: bezkarność kadry w Urzędze Celnym w Przemyślu IP: 188.47.95.* 23.11.15, 17:38
   Mam nadzieję, że nowy SSC nie zapomni o ludziach, którzy wiernie służyli byłemu SSC często naciągając prawo i przekraczając swoje uprawnienia.

   Cytat z GAZETY POLSKIEJ

   Jednym z ważniejszych ludzi Kapicy jest Piotr Daniel, dyrektor przemyskiej Izby Celnej. O nim także było głośno z powodu wyróżnienia – w 2012 r. był jednym z rekordzistów, gdy chodzi o wysokość przyznawanej co roku przez ministerstwo nagrody. Dostał od podatników 40 tys. złotych za szczególne osiągnięcia w roku 2011.
   • Gość: PiS Re: bezkarność kadry w Urzędze Celnym w Przemyślu IP: *.play-internet.pl 23.11.15, 20:20
    No i nie zapomnimy czasów pracy w Mielcu. Pamiętamy, pamiętamy.
    • Gość: Piotrek Re: bezkarność kadry w Urzędze Celnym w Przemyślu IP: 79.162.195.* 24.11.15, 14:43
     Ten Mielec to ciekawy temat. Może jakieś szczegóły?
     • Gość: Arek Re: bezkarność kadry w Urzędze Celnym w Przemyślu IP: *.play-internet.pl 24.11.15, 15:02
      Auta sprowadzane zza oceanu i nie tylko i odprawiane w OC Mielec, odprawy tam dokonywane ( VAT ) , składy celne które współpracowały z OC Mielec - a co za tym idzie? Lody ale nie zimne ani ciepłe .... hahaha .... kasa kasa kasa. A kto wtedy szefował w tym miejscu? Ten Pan. A pózniej zabrał sie za robienie kariery kosztem innych. Gdyby nie ta Pani Poseł PO na która siadał to w dupie by był a nie w stolicy. Zamieszany w wiele afer i wyciągnięty z gowna przez ta Panią. Bo różnie mogłoby byc. W akcyzie tez narozrabiał. Ale głowę zadarta do góry to potrafi nosić. Zawsze tak bywa im więcej brudu masz za paznokciami tym więcej od siebie uwagi odwracasz.
  • ub773 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl 25.11.15, 09:49
   Ciekawe czy dalej kocha Krysiaczka
   • Gość: Roy Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 25.11.15, 15:22
    Czas goi rany. Szybszy ich upadek niż nasz awans. Juz ich tylu przeżyliśmy ze i następnych przeżyjemy. My byliśmy na dole i tu zostaniemy. Niżej upaść nie możemy. A upadek na gorze ze stołka boli bardziej a nawet zeklbym ze stukrotnie niż na dole. No i trzeba wrócić na dół pracować do tych ludzi których do niedawna sie gnębiło czy udawało sie ze ich sie nie zna, i jak tu teraz z nimi dobrze żyć, o to jest pytanie? Dlatego zawsze trzeba byc człowiekiem a nie swinia, bo prędzej czy pozniej władza i czasy sie zmienia i co, i dupa. A wtedy Ci na dole odpłaca Wam sie za to co kiedys z ludźmi wyprawialiscie. A tak jak siedząc na stołku szanowalibyście ludzi do końca i głowy od nich nie obracalibyscie to nawet po waszym upadku ludzie zawsze na dole przyjęliby Was z otwartymi rękoma i szacunek by do Was mieli. Byliście dla ludzi świniami to teraz ludzie Wam sie za to odpłaca i o Was nie zapomną by Was pomścić. Prawda Pelikan? Prawda Tomcio? Prawda Kurduplu? No i tak moglibyśmy wymieniać bez końca te przemyskie upadłe i podle świnie.
  • Gość: latarenka Latarnia się obraził, bo napisali, że bierze. IP: 79.162.196.* 26.11.15, 15:04
   Ciekawy jestem czy latarnia został przeproszony przez Super Nowości za to poniżej.

   supernowosci24.pl/czy-latarnia-ma-szanse-zostac-naczelnikiem/
   W ramach przeprosin chciał 50 tysięcy.

   Jurek nie długo cię przeproszą, przyjdą o 6 rano i cię przeproszą.

   • Gość: X Re: Latarnia się obraził, bo napisali, że bierze. IP: *.play-internet.pl 26.11.15, 16:33
    To jemu jeszcze mało przez tyle lat
   • Gość: Celnicy.pl Re: Latarnia się obraził, bo napisali, że bierze. IP: *.play-internet.pl 26.11.15, 19:30
    No i znalazł się świadek, który zna kulisy badania trzeźwości jednej z kierowniczek zmiany w Medyce. Agatkę wyręczył pelikan ale zrobił problem sobie i jej. Tak na marginesie pisząc, to fakt, że ktoś zostaje kierownikiem i oficerem, bo mąż ma firmę budowlaną i robił remonty za friko albo po cenie naczelnictwu to skandal, tym bardziej, że pani kierownik jest częściej pijana niż trzeźwa w służbie. pamiętacie kobyłkę z Korczowej? To Agacia to taka sama artystka. Czekamy na nowego dyrektora, bo obecny już chyba nie zdąży przyjrzeć się tej sprawie. .... Aaaa o co chhooodzi? Hahaha
    • Gość: News Re: Latarnia się obraził, bo napisali, że bierze. IP: *.play-internet.pl 27.11.15, 00:04
     Słyszałem ze Tomaszek przyszedł do Urzędu rano do pracy strasznie pijany i porozbijany. I podobno wyrzucili go do domu zeby mu dupę ratować. Często tez jest widywany ostatnimi czasy jak upija sie w drewutni przy ul. Sanockiej. Szkoda chłopa. Ale cóż jak półroczne leczenie w Stalowej Woli nic nie pomogło i dalej chleje to nic juz z niego nie bedzie. Alkoholizm to jednak potworna choroba. Popatrzcie jakie to zycie jest przewrotne. Kierownikiem juz nie jest, ma problem poważny z alkoholem, zycie prywatne mu sie nie układa, służbowo juz nic nie znaczy i jest nikim a Ci którym wszczynał postępowania i których ganiał i szukał im cos na sile po dzien dzisiejszy maja sie dobrze a nawet rzekłbym wspaniałe. Jaki morał? Trzeba zawsze byc człowiekiem bez względu na zajmowane stanowisko.
  • ub773 Re: Latarnia się obraził, bo napisali, że bierze. 29.11.15, 10:58
   Zapraszam forumowiczów,a w szczególności kadrę kierowniczą naszej izby do analizy wpisów forumowicza o nicku MIX,szczególnie na wasz temat z forum celnicy pl.Miłej lektury on chyba was nie lubi.
  • Gość: pelikan pelikan to świania IP: *.cdma.centertel.pl 30.11.15, 12:32

   Ludzie dla kasy robią się świniami. Zapytajcie Pelikana czy zna? Brudasa, Steryda, Opałkę, Dorotkę. Brał od nich wszystkich działki a kiedy np. sterydowi zaczęło się palić pod nogami to jeszcze go dobijał różnymi notatkami i informacjami dla Krasnala.
   • ub773 Re: pelikan to świania 30.11.15, 14:42
    Faktycznie sam chodził i się chwalił wśród swoich ludzi,że Seba mu działki przynosi.A jak się Sebie zaczął palić grunt pod nogami to wbił mu nóż w plecy.
   • Gość: Bad Boy Re: pelikan to świania IP: *.play-internet.pl 30.11.15, 15:47
    Tak faktycznie było. Steryd go napasł jak świnie a on nie dość ze wystawił sterydowi opinie roczna jako swojemu pracownikowi same 2 z góry na dół to jeszcze jak przyjmował steryda zeby go ocenić to mówił ,, dzien dobry panu, zapraszam pana do środka ,, hahaha rozumiecie prostytutkę sprzedajna męska. A przez 5 lat wcześniej przyjmował Steryda u siebie w domu i brał od niego po zmianie ,,siano,, . A najlepszy jest numer taki ze będąc w urzędzie po steryda zatrzymaniu pytał ludzi ktory to ten steryd bo on dokładnie nie kojarzy hahahahaha. Prze ku... z tego Pelikana.
    • Gość: Korcz Re: pelikan to świania IP: *.play-internet.pl 30.11.15, 15:55
     Lista tych którym Steryd pomógł, wobec których sie w porządku zachował i którzy sie z nim trzymali jak mieli z nim dobrze a jak mu grunt sie zapalił to zapadli sie pod ziemie jest bardzo bardzo długa.
     • Gość: Wasia Re: pelikan to świania IP: *.play-internet.pl 30.11.15, 19:59
      To ze Pelikan dostawał działy i wykonywał polecenia steryda to wszyscy wiemy. I jak sterydowi sie odpłacił? Wysyłał na steryda informacje i notatki do krasnala zeby Sebie wszcząć postępowania.
  • ub773 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl 02.12.15, 19:32
   Mam pytanie czy to prawda,że odpalili atramenta
  • Gość: laluś A co u dyrektora departamentu SC Piotra Daniela? IP: *.cdma.centertel.pl 04.12.15, 05:58
   niezalezna.pl/44919-wyrzucal-uczciwych-bedzie-kadrowym
  • Gość: afera papierosowa Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 06.12.15, 08:34
   wyborcza.pl/duzyformat/1,139823,16365443,Cudowna_przemiana_papierosow_w_cegle.html?disableRedirects=true
   Jak Pan Ziobro za kilka tygodni obejmie nadzór nad Prokuraturą to afera papierosowa musi być rozliczona.
  • Gość: rządy daniela Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: 79.162.197.* 09.12.15, 07:47
   supernowosci24.pl/pijany-kierowca-i-nieumyslny-zabojca-to-gwiazdy-przemyskiej-ic/

   Ten artykuł to dobre odzwierciedlenie rządów Piotra Daniela
  • Gość: romek Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.przemysl.zicom.pl 09.12.15, 14:10
   kiedy jakies zmiany na "górze"?
   • Gość: gość Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.15, 15:14
    wszystko ok spadochron otwarty - wedle niepotwierdzonych wieści P.D. będzie starszym expertem w kontroli wewnętrznej w Rzeszowie, na extra fikcyjnym stanowisku - tak dla zupełnej pogardy względem osób , którym blokowano każdy ruch wmawiając im innowacyjne głupoty
    • Gość: romek Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.przemysl.zicom.pl 09.12.15, 17:43
     a w ic Przemyśl?
     • Gość: gość Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.15, 11:12
      Pan Chaba odchodzi z IC Przemyśl

      O Panu Chabie nie można napisać ani dobrze ani źle. Nie poradził sobie z UC Przemyśl, ikony korupcji, kolesiostwa, ustawianych konkursów, nagród po znajomości i awansów dla swoich zostały na swoich stanowiskach. Dymisja krasnala to prywatna inicjatywa zastępcy Pana Chaby, który odwdzięczył się Krasnalowi za okres kiedy był jego podwładnym. Dymisja Krasnala nie pociągnęła za sobą żadnych realnych zmian, układ został a Krasnal na otarcie łez dostał prezent w postaci awansu jego żony na naczelnika. Widać, ze nie ma chęci na konkretne zmiany i walkę z korupcja w realnym wymiarze. Trzeba poczekać żeby Minister Ziobro objął nadzór nad prokuraturą i zainteresować go mafią z Zacisznej. Na koniec chciałem dodać, że latarnia jest takim papierkiem lakmusowym każdego następnego dyrektora, jeżeli zmian nie zaczną od niego to znaczy, że nie będzie walki z korupcją. Człowiek od ok 8 lat odpowiedzialny za oddziały w tym graniczne przeżywa wszystkie afery, artykuły, naczelników i dyrektorów.


      PS. JUREK OD DZISIAJ ZMIENIAMY CI KSYWKĘ NA NIEZATAPIALNY.

  • Gość: griwa Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 10.12.15, 12:22
   Ciekawe dlaczego nowa pani naczelnik i dyrektor, który już odchodzi nie rozwiązali zagadki magazynu czasowego składowania o nazwie GRIWA, który wraz z towarem zniknął w 2013 roku. Pozwolenie zostało wydane w szemranych warunkach .
   • Gość: CBŚ Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 10.12.15, 15:49
    Jeżeli masz pewne i potwierdzone informacje to zgłoś to do prokuratury. Bedą wdzięczni i uwierz mi ze zrobią z tym porządek.
    • Gość: Prokuratura????? Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 10.12.15, 17:40
     Poczekamy. Jak Pan Ziobro zacznie nadzorować prokuratorów. To jeszcze kilka tygodni. Skoro niezatapialny wciąż rządzi to znaczy, że prokuratura nie pracuje na pełen gwizdek.
     • Gość: CBŚ Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 10.12.15, 18:33
      Korczowa tak jak pełna para robiła tak dalej robi i tez mijają lata i oni tak jak dobrze sie mieli tak dobrze nadal sie maja
  • Gość: Skorumpowana kadra Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 15.12.15, 08:51
   supernowosci24.pl/celnicze-przekrety-pod-nadzorem-przelozonych/

   Czy nowy dyrektor zrobi z tym porządek?
  • Gość: Pelikan Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 23.12.15, 07:58
   Czarny koń alokacji coś posiwiał. Nigdzie go nie widać. Jak on żyje bez darczyńców?
   • Gość: Ścierka Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 23.12.15, 09:18
    A Ty bys nie posiwiał jak bys siedział spakowany codziennie o 6 rano wyglądając za okno. A żyje jeszcze chodząc na działkę i odkręcając słoiki. Niedługo zostaną tylko zakrętki i miłe wspomnienia jak to sie nosiło mundur. Trzeba bedzie wracać na zachód bo z czego tu zyc. Na mieszkanie mu dali zarobić kulawy ze swina, na auto ekipa z Medyki. Resztę nagrabił sam z Ukraińcami bo znał ich mnóstwo i często jeździł tam do nich sie rozliczać na UA jak była nocka i zmiana jadąca na wywozie to popędzał zeby szybciej robić zwykłych funkcjonariuszy będących na wywozie którzy gowno z tego mieli a on zawijał kasę z ukraińskiej strony za auta z towarem.
    • Gość: noti Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.12.15, 11:25
     Akcje się zaczna dopiero w kwietniu
     • ub773 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl 23.12.15, 13:06
      Czarny koń alokacji sam zarzucił sobie pętle na szyje zeznając do protokołu,że za farsę i tragedię na tax-free odpowiada jego bezpośredni przełożony.
      • Gość: UC Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 23.12.15, 18:33
       W kolano to on sobie strzelił tym ze odwrócił sie od ludzi którzy go karmili i sie ich wyparł oraz rzucał im kłody pod nogi.
      • Gość: gość Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.15, 19:22
       a kto był tym bezpośrednio przełożonym w tym czasie ?
       • Gość: CBA Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 23.12.15, 23:25
        A jakie to ma znaczenie. Prędzej czy pozniej bez wyjątku wszyscy odpowiedzą za swoje czyny. Mamy na to 4 lata. Nie martw sie zdążymy.
        • Gość: abc Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 24.12.15, 07:40
         Dopytują o pelikana, smutni panowie zbierają wiedzę, proszą o kontakt z innymi,
         mówią na niego nie pelikan, nie czapla, nie ścierka tylko,, nie trzeba było,, to powiedzenie z korupcyjnej historii pelikana najbardziej im się podoba.
         • Gość: ABC 2 [...] IP: *.play-internet.pl 24.12.15, 12:36
          Treść postu jest niedostępna.
          • Gość: ABC2 [...] IP: *.play-internet.pl 24.12.15, 12:51
           Treść postu jest niedostępna.
  • Gość: Man in black Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 27.12.15, 11:27
   Czyżby czas sie zabrac za facetów w czerni?
  • Gość: koles Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.ip-158-69-201.net 27.12.15, 17:29
   Ty menagera nie budz bo wykonczy swoimi zdolnosciami nenadzerskimi kolejnych funkcjonariuszy. Jadzka jest chyba slepa że go tam dalej trzyma ale jak nie ona to nastepca z nadania pis zrobi to na 100%.
   • Gość: Viva Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 28.12.15, 00:09
    Bardzo ciekawe te ostatnie posty. Moze ktoś sie tym zainteresuje.
    • ub773 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl 28.12.15, 10:31
     Czy ten nowy kier.czarnych to ten kazik co był kelnerem w zajezdzie Pastewnik?
     • Gość: Kazik Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 28.12.15, 11:41
      Dokładnie tak
      • ub773 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl 28.12.15, 13:32
       Czyli wykona każde polecenie przełożonych ma to w genach.Z kelnera na kiera.Polska to kraj wielkich możliwości.
       • Gość: kazik Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 28.12.15, 14:37
        Chciałbym byc takim kelnerem z takim budżetem jak ten gość po tylu tirach z fajka co wpuścił.
        • ub773 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl 28.12.15, 16:26
         Pewnie on już zapomniał o tym kelnerowaniu.Ja wiele lat również pracowałem fizycznie i się tego nie wstydzę.Chodziło mi o to jak wygląda prywatny folwark zwany izbą.Kilka lat pracował u nas gościu który jest teraz adwokatem.U nas zrobił oszałamiającą karierę,z kanału nie schodził,zaliczył tam wszystkie zimy.Chłopak do końca życia będzie miał odmrożone stopy i ręce,A tu bęc kelner.Szacun.Gdy on się przyjmował/kelner znaczy się/przyjęcia były tylko z górnych układów lub kosztowało to 5000 eur.Pozdrawiam wszystkich uczciwych.
         • Gość: Kazik Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 28.12.15, 17:08
          Do UB773 - co do chłopaka z kanału to bardzo dobrze znam sytuacje bo pracuje tam także go znam osobiście. Wykształcony chłopak po prawie, u nas kopany po dupie przez przełożonych aż wreszcie postanowił rzucić papierami i pracować w swoim zawodzie. Wreszcie zarabia normalne, pracuje u siebie i nawet broni niejednego funkcjonariusza od nas ktory ma postępowania. Co do kelnera i czasow przyjęć to faktycznie za czasow lotnika trzeba było dac 5000 euro lub 20000 pln zeby do cła sie przyjąć. Kelner nic nie płacił, załatwił mu prace poseł z przeworska. Wtedy 3 ich przyjęli z przeworską od tego posła.
          • Gość: przewrot Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: 79.162.197.* 29.12.15, 08:41
           Nie ma się o co kłócić. Trzeba zapytać przewrota, on teraz już chyba ma sprawę w sądzie. trzeba przyznać, że przewrot ma dobrą rękę, uczył kraść panka jest kierownikiem na Korczowej, uczył kraść kelnera jest kierownikiem w Medyce. Ciekawe kto uczył kraść niezatapialnego? Jest już zastępcą naczelnika 8 lat.
           • Gość: Przewrót 2 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 29.12.15, 09:42
            Prawdę piszesz przewrot. Tak było.
  • berig123 Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl 28.12.15, 16:24
   Nie znam faktów, a zwłaszcza nie znam dupków, którzy o tym piszą. Dopóki jeden z drugim zwanych poprzdnio dupkami nie napiszą o kogo i o co chodzi to wypie...ć na szczaw!!!!
   • Gość: Stifi Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 28.12.15, 16:48
    Frajerze wszyscy dokładnie w cle pracujący wiedza o kim mowa i o kim jest pisane a ty smieciu za mały jesteś na te tematy i skoro ich nie znasz po ksywkach to i tak ci to nic nie da wiec to ty frajerze rob pale i wypie..aj z forum tym bardziej ze za cienki jesteś na grube tematy.
    • Gość: Stifi Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 28.12.15, 16:51
     Tym bardziej skoro nie znasz faktów to po h.j sie wpierd.lasz i odzywasz nie mając tym bardziej pojęcia o czym mowa konfidencie je.any.
  • Gość: Brudas i szybki Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.cdma.centertel.pl 11.01.16, 13:20
   Brudas i szybki mają dzisiaj rozprawę w Jarosławiu za fajki z magazynu. Skuteczność naszych organów ścigania jest porażająca. Kierownicy, którzy brali działki od Brudasa, pelikan -żadnych problemów, czempion-żadnych problemów, grzywka-żadnych problemów, adhd -żadnych problemów dalej jest KZ itd. Nie wspomnę, że nikt nie ma kłopotów za brak nadzoru. Skazą leszczy a organizatorzy dalej noszą mundur.
   • Gość: 6 rano Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 12.01.16, 06:06
    Uwierz mi a gwarantuje Ci ze prędzej czy pozniej przy tej władzy każdy za swoje czyny odpowie i bedzie z nich rozliczony.
  • Gość: Nowa Dyrektor??? Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: 79.162.195.* 13.01.16, 17:26
   Pani Zenowicz na pewno nie zaszkodzi latarni i nie pomoże tym, którzy by chcieli, żeby w UC Przemyśl nie było skorumpowanej kadry kierowniczej. Dyrektorem w IC Przemyśl powinien zostać Rambo, tylko on da radę powyrywać te skorumpowane chwasty.
   • Gość: ewka Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.16, 18:51
    ziom kaczorek , dla ciebie ten bit
    youtu.be/rrKSc6lHeC4
   • Gość: Duck Re: bezkarność kadry w Urzędize Celnym w Przemyśl IP: *.play-internet.pl 14.01.16, 03:55
    Pani Dyrektor to naprawde bardzo porządna, inteligentna z klasa kobieta oraz nieskalana jakimkolwiek procesem korupcyjnym ale faktycznie chyba nie poradzi sobie z tymi ...
  • Gość: leon Emerytury dla celników. IP: *.cdma.centertel.pl 24.01.16, 11:12
   Nie można być aż tak naiwnym, żeby wierzyć, że emerytury dostaną wszyscy, którzy obecnie są w cle. KAS to nie tylko nowe porządki i zasady ale również zmiana wizerunku, który dla obecnej Służby Celnej jest negatywny, pisząc delikatnie. KAS ma także za zadanie zmienić spojrzenie społeczeństwa na funkcjonariuszy, którzy będą tam pracować. Wystarczy na wschodzie w przygranicznej wiosce zapytać mieszkańca z czym i kim kojarzy mu się celnik to odpowiedź w każdym przypadku będzie taka sama, kojarzy się z korupcją lub złodziejem. Młody celnik po kilku miesiącach jeździ porządnym samochodem a po dwóch, trzech latach buduje dom. Jego sąsiedzi już nawet się nie dziwią, bo to normalne, że celnik ma dużo pieniędzy. Normalne jest również to,że dostał się do cła bo załatwił mu to jakiś lokalny polityk lub wpływowy przedsiębiorca. Starzy celnicy żyją jak celebryci i też już nikt nie zwraca na to uwagi, bo jest tak od lat. Jednak uważani są za grupę uprzywilejowaną i to nie z powodu wysokich zarobków tylko z powodu brania łapówek, które pozwalają żyć ponad stan. Ten KAS ma to zmienić. Zanim będą emerytury to będzie czystka, prawdopodobnie taka jak w latach 2005-2007. Wtedy zatrzymano np. w Urzędzie Celnym w Przemyślu ok. 100 osób, do dzisiaj ponad 60 zostało skazanych prawomocnym wyrokiem. PIS chce powołać grupy, które będą walczyły z nieuczciwymi prokuratorami i sędziami, więc trzeba być bardzo krótkowzrocznym, żeby myśleć, że odpuszczą celnikom, którzy przez ostatnie 8 lat nie byli w realnym zainteresowaniu Prokuratury. Jeżeli te czystki dosięgną również kadrę, naczelników, dyrektorów oraz samego byłego SSC to na pewno są potrzebne. To właśnie oni ustalali standardy, tolerowali korupcję, sprzyjali jej a wielu wypadkach brali w niej bezpośredni udział. Nie można myśleć, że ucieknę na emeryturę i mogą mi skoczyć. Będzie ostra weryfikacja, ta władza za korupcję nie da nikomu emerytury.
   • Gość: artek Re: Emerytury dla celników. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.16, 14:55
    dalej tu piszesz wyrzutku> haha idz zbierac chrust bo zapowiadają mrozy i znowu w gazetach przeczytamy ze kolejnego menela z wychłodzeniem do 24 stopni pogotowie musi ratować za nasze pieniadze
    • Gość: ... Re: Emerytury dla celników. IP: *.play-internet.pl 24.01.16, 17:30
     Nie rozumie dlaczego nikt kwakowi jeszcze konta nie zablokowal?
    • Gość: Do Artek Re: Emerytury dla celników. IP: 188.47.76.* 25.01.16, 06:27
     Jeżeli miałbym leczyć się z waszych podatków to wolałbym się leczyć za wasze łapówki. Wtedy odmrożenia leczyłbym w najlepszej klinice w Szwajcarii. Pamiętaj, Pan Ziobro kiedy będzie sprzątał Polskę ze skorumpowanego robactwa nie może zapomnieć o was, o skorumpowanych bydlętach z Zacisznej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka