Dodaj do ulubionych

Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd

IP: 91.226.232.* 27.07.17, 23:21
Aktywna politycznie część diaspory ukraińskiej w Polsce – czyli banderowcy – bierze udział w puczu przeciw rządowi PiS.
Bartosz Kramek – przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog, założonej przez nacjonalistkę ukraińską Lyudmylę Kozlovską (na zdjęciu z Georgem Sorosem), prywatnie jego żonę i prezesa zarządu Fundacji – ogłosił 16-punktowy plan obalenia rządu PiS, czyli zorganizowania przewrotu na wzór ukraińskiego Majdanu.
Ukraińska Fundacja Otwarty Dialog (Open Foundation) została założona w 2009 roku w Warszawie przez nacjonalistów ukraińskich, ludzi powiązanych z dana Unią Demokratyczną (Wolności) i lewaków z „Krytyki Politycznej”. Jej zadaniem jest organizowanie i wspieranie tzw. „kolorowych rewolucji” w krajach byłego ZSRR. Jest ściśle powiązana z Sorosem, michnikowszczyzną i Platformą Obywatelską.
Z Fundacją Otwarty Dialog jest ściśle związana Natalia Panczenko – liderka Euromajdanu Warszawa, która zasłynęła z otwartego manifestowania swoich banderowskich poglądów, w tym uwielbienia dla UPA, oraz żądania, by Polska zwróciła Gdańsk Niemcom a Przemyśl Ukrainie.
Pan Kramek proponuje m.in. powołanie Frontu Demokratycznego na wzór ukraińskiej Rady Majdanu i Sztabu Sprzeciwu Narodowego, włączenie w organizację puczu związków zawodowych, Polskiej Rady Biznesu, Business Centre Club i Konfederacji Lewiatan, akcję powstrzymania się od płacenia podatków i innych należności na rzecz skarbu państwa pod hasłem „Nie płacę na PiS”, masowe manifestacji uliczne i miasteczka namiotowe z udziałem chronionych immunitetem posłów opozycji, strajk generalny nauczycieli i sędziów, blokowanie domów polityków PiS, prowokowanie Jarosława Kaczyńskiego i dążenie do rozbicia PiS na frakcje, szeroką akcję propagandową, w tym przede wszystkim w Internecie, włączenia do puczu opanowanych przez PO samorządów, w tym samorządu Warszawy, który mógłby wyłączyć prąd w Sejmie i Senacie, ministerstwach i siedzibie PiS, sabotowania działań rządu przez samorządy prawnicze.
W zakończeniu pan Kramek pisze, że „Prezes Kaczyński, premier Szydło, prezydent Duda, marszałkowie Sejmu i Senatu powinni zostać zasypani nie tylko stanowczymi pismami, ale i prośbami o pilne spotkania ze strony kluczowych polityków UE i ambasadorów najważniejszych państw. Podobnie na dywanik powinni być wzywani do lokalnych MSZ-ów i szefów rządów ambasadorowie Polski za granicą. (…) Sankcje międzynarodowe powinny być opcją w grze; być może udałoby się wykorzystać bądź stworzyć mechanizm sankcji personalnych wobec decydentów politycznych i urzędników łamiących prawo”.
To jest plan podpalenia Polski, identyczny z tym, który zrealizowano na Ukrainie zimą 2013/2014 roku. Z planem tym występuje zainstalowane w Polsce środowisko banderowskie ściśle powiązane z PO. Nie jest tajemnicą, że organizacje i inne podmioty ukraińskie są w Polsce częścią politycznego zaplecza PO i michnikowszczyzny.
Teraz zresztą już widać po co w ostatnich miesiącach padały ze strony publicystów i polityków związanych z obozem liberalnym żądania „otwarcia Polski dla Ukraińców”, w tym nie tylko zintensyfikowania imigracji ukraińskiej do Polski, nie tylko zapewniania imigrantom ukraińskim mieszkań i pracy, ale przyspieszenia procedur nadawania im obywatelstwa, otwarcia dla nich stanowisk na uczelniach i w wojsku.
Obóz kosmopolityczno-liberalny nie ukrywa, że chodzi mu o stworzenie swojego nowego elektoratu. Dał temu wyraz m.in. pan Dutkiewicz ogłaszając publicznie, ze chce doprowadzić do daleko idącej zmiany składu narodowościowego Wrocławia na rzecz Ukraińców, których jest tam już 15 proc., by walczyć z „polskim nacjonalizmem”.

Jeżeli Ukraińcy mają być w perspektywie elektoratem PO, to mogą też wziąć udział w puczu, którego scenariusz ogłosił pan Kramek. Jeżeli będzie bowiem za mało chętnych ze strony etnicznych Polaków, to sięgnie się po diasporę ukraińską – tę starą i nową. Ona – a nie Polacy – posłucha w pierwszej kolejności Fundacji Otwarty Dialog.

Poza tym będzie potem podstawa do szybkiego nadania obywatelstwa uczestnikom puczu z nowej diaspory ukraińskiej. Cóż bowiem bardziej predystynuje do nadania obywatelstwa jak nie udział w „walce o demokrację”?
Tu nie chodzi o żadną reformę sądów. Merkel i Soros muszą obalić rząd PiS ze względu na kryzys migracyjny w Europie Zachodniej. Tylko nowy „demokratyczny” rząd zagwarantuje im przyjmowanie imigrantów z Afryki i Azji przez Polskę i odzyskanie kontroli politycznej nad Polską.
konfederat1000.salon24.pl/796751,soros-i-banderowcy-chca-obalic-rzad-w-polsce
Obserwuj wątek
  • Gość: mat120 A co na to polskie władze? IP: 91.226.232.* 27.07.17, 23:29
   Ministerstwo Spraw Zagranicznych zwróciło się do fundacji The Open Dialog Foundation o niezwłoczne nadesłanie wszystkich uchwał fundacji przyjętych w latach 2013-2017 oraz o szereg wyjaśnień – poinformowało MSZ. Pismo skierowane jest do prezes zarządu fundacji - Lyudmyly Kozlovskiej.
   "MSZ zwróciło się o wyjaśnienie, dlaczego na oficjalnym profilu fundacji na Facebook umieszczane są informacje nawołujące do nielegalnych działań, takich jak zachęcanie do niewywiązywania się z obowiązku uiszczania podatków. Ministerstwo zwróciło się też o wyjaśnienie przyczyn publikacji przez przedstawicieli fundacji w mediach społecznościowych treści będących personalnymi atakami wymierzonymi w konkretne osoby" – czytamy w komunikacie ministerstwa.
   wiadomosci.onet.pl/kraj/msz-zada-wyjasnien-od-fundacji-the-open-dialog-foundation/3ex2htg
   A to ci dopiero reakcja na nawoływania V kolumny! To towarzystwo powinno od razu trafić do pierdla a ta cała wywrotowa „fundacja” natychmiast rozwiązana. Tak stałoby się zapewne w każdej zachodniej demokracji jak np. w USA lub w Niemczech. Ale nie w „faszystowskiej” Polsce…
  • jobrave Re: Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd 28.07.17, 01:28
   Na szczęście mamy "Wielkiego Przyjaciela Polski" w osobie Donalda Trumpa, który -jak donoszą pisowskie media - "wspiera ideęTrójmorza, po przywództwem Polski", jest jeszcze inny sojusznik: Viktor Orban, który marzy o tym, by stać się wasalem prezesa Trójmorza - Jarosława Kaczego. Jednakowoż przede wszystkim Polska może liczyć na swojego "strategicznego partnera", czyli Ukrainę. Ukraina kocha Polskę, a szczególnie obecny rząd, który "mat120" dowcipnie nazywa polskim :) - tyle ukraińskich medali dla pisowskiej wierchuszki i resortowe odznaczenie ukraińskiej bezpieki dla Tomasza Sakiewicza, no,no -semper fidelis po chu.ju. Teraz, co prawda pisiorki fikają do banderasów, że Wołyń, ze to, tamto sramto, ale nie dlatego, że chcą prawdy, lecz dlatego, żeby pozyskać poparcie kresowiaków i wyru... Isakowicza-Zaleskieogo, a później bedą kombinować z tymi prawdziwymi banderowcami, bo oni też są przeciwni Sorosowi w przeciwieństwie do rządzących farbowańców, a Twój ukochany Prezes ciągle wierzy w to, że za pomocą banderowców obali Putina i zasiądzie na Kremlu.
   Piszesz: "jeżeli Ukraińcy maja być elektoratem PO, to mogą wziąć udział w puczu itd. Po pierwsze Ukraińcy są już elektoratem Po, po drugie pan Kramek może sobie schować swój scenariusz do swojej brudnej du.py, bo taki scenariusz nie przejdzie - i nie jacyś narodowco-pisowcy, lecz normalni ludzie, czyli prawdziwi Polacy na to pozwolą i tak, jak pogonią pisdzielców, tak też pogonią tych drugich bydlaków. Po trzecie: Twoja Pani Premier Szydło, cały czas powtarza, że nie możemy przyjąć uchodźców, bo w każdej chwili możemy być zmuszeni do przyjmowania azylantów z Ukrainy. Po czwarte - mineło półtora roku, jak rządzi PiS - skoro się boi, że Ukraińcy obalą pisowski rząd, to po jakiego ch.uja ich wpuszczają? I dlaczego tych, którzy są nie deportują? Ku.rwa biedna ta Polska, wszyscy ją w chu.ja robią, wszyscy na nią nastają, bo chcą naszych kopalni złota, platyny, diamentów, pola naftowe i gazowe, naszych nowych technologii itp. itd. Weź chłopie dorosnij wreszcie.
   Ja nie rozumiem, jakoś wszystkie kraje bliższe o dalsze, żyją w zgodzie ze sobą tylko nas ciągle ktoś, niby, gnębi. Czy nie pora na jakieś realistyczne myślenie, poukładanie się z sąsiadami i dalszymi państwami - tam jakoś dają sobie radę, tylko Polacy wiecznie niedoru...i, wiecznie skłóceni z innymi i -co gorsza ze sobą. Nikt nie obali rządu, co najwyżej oni sami się obalą. Gdyby Soros i banderowcy chcieli przejąć Polskę, to nie dopuścili by do zwycięstwa PiS, ale byli za słabi, a tym bardziej za słabi są teraz. Jeśli już czegoś złego się spodziewam, to raczej po Kaczyńskim, że sprowokuje coś w rodzaju stanu wojennego. Jemu nie zależy, on nie ma dzieci, rodziny, jest mu wszystko jedno, chce się tylko zemścić, to jest to, co nim powoduje.
   • matigrypl Re: Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd 28.07.17, 06:08
    Powiedz jo kto prowadził szkolenie w powyższym temacie w waszym bunkrze propagandowym? Przecież to co napisałeś to stek bzdur! Na takie idiotyzmy wpada tylko zaawansowany sztab inżynierów społecznych czyli mend które za kasę są w stanie napisać wszystko. Może to robił osobiście rudy albo jego przyjaciel cimer man? Nie od dziś wiadomo że dla szwaba i ukraińca okazja wstrzyknięcia szpili Polsce jest ich świętym obowiązkiem.
    /patrz; dialog ukraińskiego nacjonalisty/.
    To prawda że kaczor urządził piekło lewakom dlatego nie za bardzo się dziwię ich histerycznym reakcjom. Zagrożone lewactwo nie cofnie się przed niczym a tym samym wbije sobie taaaki gwóźdź do trumny. Ich panika jest tak wymowna że każdy się musi zastanowić nad ich metodami, histerią i desperacją. Okazało się że mit o czarownym zachodzie to mydlana bańka i znalazł się ktoś komu odbiło aby w nią dmuchnąć. Dodam tylko że dmuchaczy ciągle przybywa!
    • jobrave Re: Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd 28.07.17, 08:25
     Uprzejmie informuję, że byłem szkolony na specjalnych obozach przez żydo-chazaro-banderowców, w tajnym ośrodku "Gazety Wyborczej", ponadto chodzę na pasku odwetowców i rewizjonistów z Berlina, Hupki i Czai oraz Steinbach. I nie myl, głupku, lewaków z neoliberałami, liberał -demokratami.
     • matigrypl Re: Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd 28.07.17, 11:10
      Powiem ci coś czego nie usłyszysz od fałszywych przyjaciół; Jeśli się już przyłączyłeś do cofaczy tego świata mend i kreatur dla których istnieje tylko egoizm i kasa to przynajmniej zachowaj godność. Podoba mi się ze wśród tej czerwonej hołoty odróżniasz jakieś niuanse bo dla mnie to jedynie swołocz której się wydaje że przechytrzy resztę świata. Historia od tysięcy lat mówi co innego i być może trzeba nieraz zrobić krok do tyłu ale to że posuwa się do przodu zgodnie z ideałami humanizmu to nie ulega wątpliwości. Koniec tego bałaganu da się zauważyć po tym że możni i wpływowi zaczynają się żryć między sobą.
      • jobrave Re: Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd 28.07.17, 16:50
       Mam dość rozległe grono przyjaciół i znajomych, są to ludzie zwolennicy różnych opcji politycznych: platformerzy, kukizowcy, korwiniści, pisowcy, eseldowcy, ludowcy, narodowcy. Zdecydowana większość z nich nie zajmuje się polityką aktywnie, tzn. nie są aktywistami żadnych partii politycznych czy ruchów. Popierają daną siłę polityczną, ponieważ uważają, że właśnie ona uczyni z Polski państwo podmiotowe, cieszące się szacunkiem, a obywatele dobrobytem i wolnością. Najczęściej kłócę się z moimi kumplami zwolennikami PiS. Najbardziej denerwuje mnie u nich to, że akceptują pisowskie metody sprawowania władzy, oraz hipokryzję swoich wybrańców (m.in. tolerowanie, we własnym gronie komuchów, a nawet wynoszenie ich na wysokie funkcje państwowe, przy jednoczesnym potępianiu takowych -prawdziwych, bądź domniemanych w szeregach innych ugrupowań - uważam bowiem - i chyba jest to normalne - że oczyszczanie, choćby ze "złogów" należy zacząć od siebie, by nie narazić się na zarzut, że widzi się źdźbło w czyimś oku nie widząc belki we własnym).

       Nie posądzam Cię o to, że bierzesz pieniądze za udzielanie się na tym forum i pisanie peanów na cześć PiS, tak, jak nie podejrzewam "Mata" o działanie na zlecenie rosyjskich służb, co często jest przypisywane krytykom banderyzmu (mnie też o to oskarżano). Zakładam z dużym przekonaniem zarówno waszą uczciwość, jak i tych, którzy mają odmienne zdanie, że każdemu zależy na Polsce, z której można być dumnej, silnej, szanowanej i zamożnej, różnimy się jedynie w ocenie metod, jakimi cel ten próbuje się osiągnąć.

       Trzymajmy się jednak tematu wątku zaproponowanego przez "Mata", czyli ewentualnego obalenia polskiego rządu przez PO we współpracy z banderowcami, czy przez banderowców we współpracy z PO. Ja nie twierdzę, źe taki scenariusz jest niemożliwy, że nie ma takich ludzi, którzy takowe plany snują, jednak uważam, że materializacja tych planów jest mało prawdopodobna. Czy ktoś wyobraża sobie bojówki PO, jak wspólnie z banderowcami idą na Nowogrodzką i na Urząd Rady Ministrów? A gdyby nawet, to czy są sobie w stanie poradzić ze 100. tysięczną armią (plus drugie tyle rezerwistów) oraz z ponad 100 tysięcznymi zastępami policji? Bez jaj? A poparcie społeczne? Bo chyba nikt rozsądnie myślący nie zakłada, że zwolennicy obecnej opozycji poparliby coś takiego? Raczej spodziewałbym się, że byłoby na odwrót.

       Sprawa Sorosa. Parę miesięcy temu wkleiłem tu fragment artykułu z izraelskiego "Haaretz", dotyczącego Sorosa. Artykuł informował o tym, że Soros posiada swoje agendy w 50 państwach świata, działający w nich ludzie pracują na rzecz osłabiania rządów, opanowywania instytucji państwowych poprzez korumpowanie urzędników, polityków itp. "Haaretz" obwinia Sorosa o finansowanie różnych muzułmańskich organizacji, w tym terrorystycznych, oskarżany jest o prowokowanie rewolt i śmierć milionów ludzi. W Izraelu jest znienawidzony, uważa się go za zdrajcę i... antysemitę, przypomina się też, że podczas II wojny światowej, będąc jeszcze nastolatkiem, wydawał faszystowskim władzom węgierskim, swoich żydowskich pobratymców.
       Próbował też mącić w Rosji, ale Putin, go odciął. Nadal mąci na Ukrainie, na Węgrzech i w Polsce- tyle, że u nas, z tego, co mi wiadomo, z bardzo miernym skutkiem, ze względu na nieufność wielu środowisk, które według przekonań pisowców, mu sprzyjają.

       Polska polityka zagraniczna jest funkcją polityki wewnętrznej, kaczyści postawili na tę część narodu, która jest konserwatywna, zakompleksiona, ksenofobiczna. Tym ludziom bardzo łatwo daje się wmówić, że w Polsce rządzą Żydzi i krypto-Żydzi alias - krypto-Chazarowie, w układzie z Niemcami, Ruskimi oraz i islamistami. Ci ludzie nie widzą, w takim stawianiu sprawy żadnych sprzeczności, rozpowszechniają, powielają te mity, te głupoty na forach, na wiecach i tak się to kręci, poczucie życia w oblężonej przez samych wrogów twierdzy utrwala się, krzepnie. Kaczyński i jego gang poszukali sobie ch.uja do dupy ze wszystkimi, tylko nie z tymi, co powinni.
       Moim zdaniem powinniśmy odpuścić Ukrainę i poprawić stosunki z Rosją i Niemcami i przestać dawać się nabierać Jankesom, nasza polityka zagraniczna nie może być wyznaczana przez chore ambicje i chore wizje, oraz komoleksy Kaczego świra.
       O Ukrainę nie upomina się już pies z kulawą nogą, a Polska właśnie zadeklarowała, że będzie wysyłać tam broń! Konieczna jest dalsza integracja z UE, a nie wygłupy z Trójmorzem, z którego i tak nic nie wyjdzie, bo to żadna konkurencja dla Zachodu - łączny PKB 12. państw potencjalnego Trójmorza, to zaledwie 10 proc. PKB pozostałych państw UE, ludność, to 20 proc. populacji UE, poza tym każde z tych państw, szczególnie tych nowych potrzebuje dotacji unijnych, więc nie będzie zadzierać z KE. Jeszcze dwa lat temu byłem zwolennikiem takiej, jak Trojmorze struktury, ale gdy popatrzyłem na liczby, przeszło mi to.

       • matigrypl Re: Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd 28.07.17, 19:46
        No wreszcie jo choć trochę zacząłeś myśleć. Odniosę się tylko do tych niby cudzoziemców którzy nam nie szkodzą. Za króla sasa jedzi popijaj pasa. A za szwaba rudego tusca jawne i chamskie całkowite podporządkowanie szwabom i pierwsze kroki by Polska była gubernatorią szwabską. o podniesieniu wieku emerytalnego już całkiem szczerze powiedział; merkelowa mnie prosiła. Teraz szwaby razem z peło roją sobie że rudy wróci i dalej będzie mącił. Gdyby tak się stało to uwierzyłbym że jest na świecie naród który dąży do samozagłady!

        Gdy peło szalało w Polsce to ich partia liczyła pięćdziesiąt tysięcy członków. Dzisiaj to kilka tysięcy czyli margines. Ja bym na miejscu pis ich całkowicie olał ale teoria o potrzebie mania wroga wydaje się prawdziwa. Te ich śmieszne protesty pozwalają pisowi a poniekąd zmuszają go do tego że robi to co robi. Nowe zawsze rodzi się w bólach.
       • Gość: mat120 Re: Soros i banderowcy chcą obalić polski rząd IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.17, 14:14
        Ciekawych czasów dożyliśmy. Działający legalnie (!) w Polsce banderowcy za pieniądze żydowskiego spekulanta i bliżej nieznanych Ukraińców, korzystając z pomocy POPisowych użytecznych idiotów chcą nas uczyć demokracji:)). W tym celu powstaje oficjalny scenariusz zamachu stanu (na wzór tego w Kijowie) a państwo polskie zamiast wszystkich od razu zapuszkować, uprzejmie prosi o wyjaśnienia. Koń by się uśmiał a Mrożek by tego z pewnością nie wymyślił.
        Do czasu krwawego przewrotu na Ukrainie nikt tam też nie wyobrażał sobie sobie takiego scenariusza. A jednak; tamtejsza władza dysponująca przecież nie mniejszym a kto wie czy nie większym aparatem przemocy, ugięła się. Poziom frustracji i determinacji byłych "elyt" dążących za wszelką cenę do odzyskania władzy i przywilejów jest tak wysoki, że niczego się nie da wykluczyć. Chyba nie wierzysz, że ich celem jest, ogólnie rzecz ujmując, - dobro Polski. Oni mają to w głębokim poważaniu. I większość ludzi już to rozumie, czego dowodem jest stale rosnące poparcie dla PIS.
        PIS też nie jest z mojej bajki. Skoro jednak wygrali demokratyczne wybory, trzeba im dać szansę. Mimo różnych błędów (mrzonki o Trójmorzu, kosztująca nas miliardy idiotyczna rusofobia czy też naiwna wiara w Amerykę) są dla Polski w tej chwili zdecydowanie lepszą alternatywą niż bezczelne typki od "Sowy". Zdecydowanie natomiast popieram radykalną reformę sądownictwa, które jest ciężko chore i nieprzyzwoicie upolitycznione. Z tym trzeba skończyć.
        Polska jest ksenofobiczna? Może jakieś dowody przytoczysz...
  • Gość: mat120 Rozbójnicza międzynarodówka IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.17, 12:08
   "Fundacja Otwarty Dialog to taka międzynarodówka rozbójnicza, finansowana z różnych źródeł, której celem jest dokonywanie rebelii" a jej szef posiada koncesję na obrót bronią i amunicją (sic!).
   Jestem w szoku, że osoba stojąca na czele rady fundacji finansowanej przez podmioty z Federacji Rosyjskiej i podmioty zależne od środków finansowych George’a Sorosa posiada taką koncesję.
   Dziwię się weekendowej narracji TVP Info na temat Fundacji Otwarty Dialog. W sposób bardzo wybiórczy i krótkowzroczny przedstawili fundację finansowaną m.in. przez Rosję. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że cały ruch banderowski na Ukrainie jest finansowany przez Rosjan, bo to jest najbardziej korzystne rozwiązanie dla nich. W ich interesie leży, żeby banderyzm na Ukrainie się rozwijał, bo to skuteczna szczepionka przed integracją Ukrainy ze światem Zachodu. Dziwie się, że TVP Info wśród polityków związanych z Fundacją Otwarty Dialog wymieniło tylko polityków związanych z Platformą Obywatelską. A przecież z fundacją współpracowało również wielu polityków PiS.
   Ukraińscy banderowcy to jaczejka rosyjska i antypolska. Nie bardzo wiadomo czyja bardziej. Narracja, której mają pełne usta, że największymi wrogami są Rosjanie jest chwilową orientacją. Te same osoby, które w czasie Majdanu były wspierane przez Polskę, teraz plują na Polskę, nawołują do zamachu stanu i domagają się Majdanu w naszym kraju. Nie przeszkadza im brać pieniędzy od Rosji, której podobno tak bardzo nie lubią. Mam nadzieję, że w końcu nasi rządzący zrozumieją, że narracja probanderowska powinna być jak najszybciej zakończona. Fundacja Otwarty Dialog jest wyjątkowo groźną organizacją nie tylko ze względu na działania przeciwko Polsce, ale także ze względu na promocję banderyzmu oraz narracji prorosyjskiej i antypolskiej. Finansowanie organizacji wrogich Polsce powinno być zakazane. Te organizacje atakują również mnie. Mam na myśli fanpejdż „V kolumna rosyjska w Polsce” prowadzony przez pana Marcina Reya. Jeździ po Polsce, bierze udział w różnych konferencjach, robi relacje. Warto sprawdzić, czy ten pan nie jest finansowany przez Fundację Otwarty Dialog vide Federacje Rosyjską.
   Trzeba wyciągnąć wnioski, z tego co się dzieje na Ukrainie. Jeżeli osoby w Warszawie, które są ekspozyturą reżimu kijowskiego w tej chwili dogadują się z Federacją Rosyjską, możemy się spodziewać, że reżim kijowski przeorientuje się na promoskiewski. A Polska jak zwykle robi za zbawców świata i naiwniaków. Czas z tym skończyć, czas na politykę realną i podmiotową.
   wpolityce.pl/polityka/351298-nasz-wywiad-rzymkowski-fundacja-otwarty-dialog-to-taka-miedzynarodowka-rozbojnicza-finansowana-z-roznych-zrodel-ktorej-celem-jest-dokonywanie-rebelii
   • jobrave Re: Rozbójnicza międzynarodówka 01.08.17, 13:22
    Ja bym bardzo ostrożnie podchodził do nazywania rządu pisowskiego, rządem polskim, choćby z uwagi na konszachty PiS z FOD: artykuł pt. "Fundacja Otwarty Dialog ma sojuszników w PiS" xportal.pl/?p=30063, cytowany jest tam również ksiądz Tadeusz Isakowicz - Zaleski, który nie wyraża się pochlebnie o PiS.
    Jestem oczywiście za obaleniem tego rządu i delegalizacją PiS, ponieważ cokolwiek nastąpi po PiS będzie lepsze dla Polski.
     • Gość: Tutejszy Wszyscy nas tłamszą jak i kiedy chcą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.17, 18:38
      Wypisujesz naprawde głupoty.
      Wygrana obojetnie w jakiej dziedzinie militarnej,politycznej i innej ważnej w rozwoju jest dla nas obca.
      My ciagle co najmniej od 300 lat przegrywamy ze wszystkimi i wszystkim.
      Dlatego tak głośno fetujemy wszystkie możliwe klęski na każdym polu oraz tragedie większe lub mniejsze.Ta ciągła fascynacja trupami godnymi niegodnymi jest tego dowodem
      Zwycięstw nie fetujemy poniewaz praktycznie w naszej historii ich nie ma a jezeli były to bardzo dawno w wiekach liczone.
      W polityce niestety to fatum nas dopadło.
      Jeżeli wygrywają politycy to jak dotychczas tylko z własnym narodem a tego przykładów mamy pod dostatkiem przez ostatnie 100 lat.Dzieje polityczne ostatnich 100 lat to właśnie walka z własnym narodem wielkokrotnie zakończona rozlewem krwi.
      I po co szukać winnych na zewnątrz.
      Sami stwarzamy okazje by nas wykorzystywac.
      I tacy są.Robią z nami co chcą,jak chcą i kiedy chcą.
      Należymy do tych co zawsze są daniem na stole a nie biesiadnikiem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka