Dodaj do ulubionych

Rzeszów & Przemyśl

22.02.19, 09:33

Aż żal serce ściska jak się czyta czy też słyszy nie tylko w mediach o Rzeszowie i poczynaniach prezydenta Rzeszowa Tadeusz Ferenca, który z właściwie małego miasta uczynił dużą aglomerację!
To motto przyświecało mu zawsze i tak też czynił:
"Bez mieszkańców, bez tego co oni robią dla miasta, motywują, nie byłoby jego rozwoju."

Każdy złośliwy jak to zwykle bywa tutaj na tym Forum zaraz napisze: "jak Ci w Przemyślu żle to wyprowadż się do Rzeszowa", bo tyle tylko potrafią.

Niestety prawda jest taka, że Rzeszów stał się dużą aglomeracją, gdzie ludziom żyje się dobrze.
Kiedyś tutaj ktoś napisał,

Cytuję fragment:
"abc573245 21.11.16, 15:54
Masz rację. Na degradację Przemyśla wpływ miały i mają PRAWICOWCY NAWIEDZENI I KOŚCIELNI.
Oni potrafią zablokować każda inwestycję - bo tylko polski kapitał (a ten polski w Przemyślu inwestował nie będzie, poza tym nie ma tylu środków co zagraniczny). Przekleństwo prawicy.
W Rzeszowie od lat rządzi Ferenc z PZPR i ma swoich radnych i przepychają każda inwestycje - dlatego Rzeszów się tak rozwija. W Przemyślu odwrotnie. Jakby rządził PIS w Radzie Miasta Rzeszów to nic by nie powstawało oprócz kościołów. Mają szczęście do władz - w przeciwieństwie do Przemyśla, umierającego i konającego, skąd młodzi uciekają (Rzeszów, Kraków, Lublin, zagranica). Na domiar złego główna granica jest w Korczowej (a była w Medyce - dzięki czemu miasto duzo zawdzięczało). Przez Korczowa tez Przemyśl stracił"


--
"Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają Cię za głupca"
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka