Dodaj do ulubionych

I po "prowokacji"

23.06.19, 16:38
No to 2:0. Pierwszy punkt za performance, drugi za happening.
I pomyśleć, ze jedna kobieta zapędziła grupkę lokalnych "duszy podpalaczy" w kozi róg. Zszywaniem koszuli zasygnalizowano istnienie problemu. Postawieniem stołu i dwóch krzeseł w sercu miasta pokazano co z tym problemem można zrobić.

Czasami możliwość usłyszenia jednego pytania i odpowiedzi jaką udzielono na nie potrafi zmienić wiele - KLIK
Obserwuj wątek
  • wampir-wampir Re: I po "prowokacji" 23.06.19, 17:30
   No więc jednak jaśnie oświecony Bakun uznał, że stół nie zagraża bezpieczeństwu. A może to sąd tak orzekł po odwołaniu złożonym przez organizatorów wydarzenia? Czytałem o zakazie w GwL, ale potem już sprawy nie śledziłem.

   --
   youtu.be/rLtZKkCIVmI
   *
   www.youtube.com/watch?v=gH203JWfAy0&NR=1
   • Gość: Cypis Re: I po "prowokacji" IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.06.19, 18:37
    "Decyzję prezydenta miasta Wojciecha Bakuna zaskarżyła do SKO i wygrała. Samorządowe Kolegium Odwoławcze właśnie uchyliło decyzję prezydenta Przemyśla. " KLIK

    Skoro już jesteśmy przy… Kto obiecywał co tydzień "wideoczaty" i ile ich zorganizował?
    Od 22 listopada 2018 do 22 czerwca 2019, to 30 tygodni?
    • wampir-wampir Re: I po "prowokacji" 23.06.19, 18:44
     He, he ;-))) A pamiętasz tę obietnicę, o której sam informowałeś, usunięcia parkingu dla urzędasów z Rynku? Niby nic prostszego, a tu patrz - miesiące mijają, mijają, mijają...

     --
     panna Klara i panna Rajmunda
      • wampir-wampir Re: I po "prowokacji" 23.06.19, 19:52
       To ani dobrym prezesem, ani dobrym cieciem nie będzie. Brudno strasznie się w Przemyślu zrobiło. Między najpopularniejszą z pizzerii a popularnymi delikatesami walają się śmieci, na schodach z Kazimierzowskiej do Ratuszowej nie lepiej.Fisz Plac i Śnigurskiego - szkoda gadać. Chcieliście kukiziarni, no to ją macie. Skumbrie w tomacie, bęc ;-(((

       --
       panna Klara i panna Rajmunda
       • Gość: lolek Re: I po "prowokacji" IP: *.kleosin.eu 24.06.19, 10:03
        > Brudno strasznie się w Przemyślu zrobiło.

        I brunatnie. Wczoraj odpalam "Fakty" TVN, a tu czwarta wiadomość dnia - i Przemyśl. Historia o tym, jak grupa nacjonalistów - puszczając głośno muzyką i krzycząc - zagłuszała happening. I kogo zatrzymano - gościa, który bronił happeningu i deklamował "Precz z polskim faszyzmem" - za co został zatrzymany i usłyszał zarzut znieważenia narodu polskiego (do 3 lat więzienia).

        Reszta nazioli tymczasem dalej, bezpiecznie zakłócała sobie happening.

        Do tej pory Przemyśl słynął tylko z kiboli-nazioli. Teraz zasłynął już także z tego, że kiboli-nazioli wspiera tutaj policja ;p
        • Gość: Edek Re: I po "prowokacji" IP: *.toya.net.pl 24.06.19, 16:59
         Ja mam nadzieje ze na wszystko przyjdzie czas,na normalność tez. Dardzo dobrze się stało że pan Tyma dojrzał, trochę mam wątpliwości czy dojrzał jako polityk czy jako polski Ukrainiec. Ale mam nadzieję. Jego słowa uznające mordowanie ludności polskiej na wschodzie w latach czterdziestych za ludobójstwo są bardzo wymowne, stała się bardzo dobra rzecz która może i mam nadzieję że doprowadzi do dobrych relacji polsko-ukraińskich.Obie strony wyrządziły sobie mnóstwo zła niestety, ale to przeszłość.Teraz należy patrzeć w przyszłość, najwyższy czas zrozumieć że tylko dobre wzajemne relacje pozwolą nam , Ukrainie i Polsce na patrzenie w przyszłość z nadzieją. Historia nas nauczyła że tocząc ze sobą waśnie przegrywamy swoje istnienie, konflikty Polaków i Ukraińców zawsze wykorzystywała Rosja i nie inaczej będzie w przyszłości jeśli nie będziemy mieli dobrych relacji ze sobą.Połknie nas rosyjski niedźwiedź , wolno po kolei,fragmentami zeżre i nikt temu nie przeszkodzi. Ani Niemcy ani Francja a tym bardziej USA, udowodnili to nie jednokrotnie. Trzymam za Pana kciuki Panie Tyma, trzymam za Ukrainę i Polskę. Obyśmy wszyscy zmądrzeli.
           • Gość: Edek Re: I po "prowokacji" IP: *.toya.net.pl 25.06.19, 08:19
            W sąsiednim wątku dałem link do ciekawego artykułu ale nikomu nie chce się czytać , a może odpowiadać. Zachód jest już przemęczony byłymi republikami ZSRR które w większości udowodniły że nie potrafią same sobą rządzić. Tęsknią już za dobrymi interesami z Rosją i porządkiem i spokojem jaki Rosja gwarantuje. Należy uwzględnić fakt że dzisiejsza Rosja to nie ZSRR ale udowadnia że w warunkach sankcji gospodarczych buduje swoja potęgę militarną i daje sobie radę gospodarczo. To teren do znakomitych interesów i Zachód chętnie odda byłe demoludy w rosyjska strefę wpływów aby zamiast problemów mieć spokój i możliwość dobrego zarobku. Nasi politycy którzy mówiąc za klasykiem powinni kury szczać prowadzać a nie rządzić państwem nie "łapią" nic z tego co się zaczyna dziać.Jesteśmy nic nie znaczącym państwem,kolonią gospodarczą, o beznadziejnej polityce zagranicznej. O Ukrainie nie chcę się wypowiadać, ale zależy mi na dobrych relacjach dlatego wyraziłem uznanie dla p.Tyma. Nowo wybrany prezydent Ukrainy pojechał do Berlina, do kraju który pozbawia ich wpływów z tranzytu gazu. Dla Niemców partnerem do rozmów jest Moskwa a na Ukrainie mogą i już zarabiają . Niemcy , USA i inne kraje zachodnie rozumieją że z Rosją militarnie nie wygrają, natomiast mogą doskonale zarabiać, choćby na sprzedaży uzbrojenia takim krajom jak Polska i Ukraina w dodatku kolonizując je gospodarczo. Błazny polityczne uzasadniają swoim społeczeństwom zakupy broni za setki miliardów dolarów zagrożeniem militarnym ze strony Rosji , broni która i tak nie jest nas w stanie obronić, zamiast zainwestować te pieniądze / z kredytów zresztą/ w rozwój nauki i gospodarki. Bo tylko te dwie dziedziny mogą spowodować że ktoś będzie nas traktować poważnie . A tymczasem w Polsce już nic polskiego się nie produkuje , a z Ukrainy , kraju o olbrzymim potencjale gospodarczym i naukowym za czasów ZSRR uczyniono ruinę . Naukowcy uciekli do Rosji i innych krajów, co lepsze technologie przechwycili Chińczycy , społeczeństwo rażąco ubożeje.Mimo że widzę to wszystko w ciemnym barwach, dostrzegłem iskierkę nadziei w wypowiedzi p.Tymy, zmiana relacji polsko-ukraińskich może uruchomić pozytywny proces który przyniesie odbudowę naszych krajów, na początku odbudowę patriotyzmu,godności, moralną za chwilę gospodarczą. Chrońmy tę iskierkę bo na pewno będą starali się ją zagasić.
             • Gość: Edek Re: I po "prowokacji" IP: *.toya.net.pl 25.06.19, 10:52
              Chodziło mi o budowę mądrego patriotyzmu, skrajne nieliczne głosy odlotowego nacjonalizmu po obu stronach granicy będą zanikać wraz z przywracaniem godności narodowej. Polacy i Ukraińcy pragną być dumni ze swoich krajów i nie czuć się "gorszym sortem" , tanią siłą roboczą w innych krajach, niewolnikami do najgorszych prac , nie chcą nosić używanych znoszonych ubrań za "1 zł" ze szmatexów i jeść parówek za 5 zł z Biedronki. Jeśli tego nie zbudujemy to nas nie ma.
              • Gość: Abba Jozef Re: I po "prowokacji" IP: *.toya.net.pl 26.06.19, 17:56
               To już koniec.
               Ostatniej nocy Europa powiedziała Putinowi: "Ukraina jest do wzięcia. O następnych w kolejce możemy gadać".

               wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rosja-z-prawem-glosu-w-radzie-europy-ue-zdradzila-ukraine-komentarz/wf9j0c8
               A ten dureń Jacek Czaputowicz....
               Szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz odsłonił kulisy pierwszego po pięcioletniej przerwie spotkania z rosyjskim ministrem Siergiejem Ławrowem. Głównym tematem rozmowy był wrak Tu-154M.

               wiadomosci.wp.pl/jacek-czaputowicz-w-koncu-zdradzil-o-czym-rozmawial-z-siergiejem-lawrowem-6396117661612161a
               • Gość: Edek Re: I po "prowokacji" IP: *.toya.net.pl 28.06.19, 14:54
                Ponad 40 pytań do Putina i ani jedno na temat Ukrainy. Putin skrytykował i słusznie moim zdaniem liberalizm. Ma rację do do promocji homoseksualizmu i ma rację co do otwarcia granic prze Merkel dla wszystkich uchodźców z Afryki czy tzw Bliskiego Wschodu.
                wracając do Ukrainy; kijowski sąd nie zgodził się z decyzją zmieniającą ulicę Moskiewską na ulicę Bandery i kolejną na ul Szuchewycza. Idą zmiany, to już pewne. Pytanie tylko jak głębokie.
                wiadomosci.onet.pl/swiat/wladimir-putin-skrytykowal-liberalizm-donald-tusk-przestarzaly-jest-autorytaryzm/j44j82t
             • 99venus Re: I po "prowokacji" 30.06.19, 17:18
              Ukraina-TAK!
              Pogrobowcy Bandery,weterabi SS Galizien, ludobójcy NIE.

              --
              Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
              Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
              Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
           • lusia_syfonowa Kukiziarnia = 5 gwóżdż do trumny! 25.06.19, 08:28
            W dniu: wampir-wampir 23.06.19, 19:52 napisał:

            To ani dobrym prezesem, ani dobrym cieciem nie będzie. Brudno strasznie się w Przemyślu zrobiło. Między najpopularniejszą z pizzerii a popularnymi delikatesami walają się śmieci, na schodach z Kazimierzowskiej do Ratuszowej nie lepiej.Fisz Plac i Śnigurskiego - szkoda gadać. Chcieliście kukiziarni, no to ją macie. Skumbrie w tomacie, bęc ;-(((

            z czym się zgadzam w 100% i dalej podtrzymuję swoje wcześniejsze stwierdzenia, że Przemyśl z deszczu wpadł pod rynnę!

            Czy myślicie, że biznesmen kochający tylko kasiorę opierającą się na własnym biznesie i ludzi swojego pokroju zadba jak prawdziwy gospodarz o miasto? Puknijcie się w głowę! Chcieliście to macie, i tu poprę wampir-wampir'a:

            Chcieliście kukiziarni, no to ją macie.
            P.S

            Nie płaczecie jeszcze za Chomą?...


            --
            "Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka