Dodaj do ulubionych

Przemyśl to coraz większe zadupie!

25.10.19, 09:26
W Przemyślu dzieje się coraz gorzej! W porównaniu do ubiegłych lat mieszkańcy Przemyśla są coraz mniej zainteresowani tym co się dzieje w kraju, nie wspominając o tym, że nasze miasto Przemyśl straciło tytuł godnego uwagi w ich oczach i mózgownicach.

Nie trzeba szukać daleko, wystarczy spojrzeć na tematy tego Forum jak i porównać je z tematami z przed roku 2015!
Proszę sobie wyobrazić to Forum przemyskie, jak by na tym Forum nie było np. takich jak:
cypis.offline, darino, jobrave i lusia_syfonowa!

Po prostu na Forum było by tak jak w Przemyślu, nic by się nie działo po za szwarc, mydłem i powidłem, czyli typem postów o pytankach o wiertełka, fryzjera i inne pierdoły.

Wytłumaczenie może tylko być jedno (lub 2), strach przed konsekwencjami za to o czym się pisze w dzisiejszych czasach względnie całkowity brak zainteresowania sprawami miasta!
Do tego dodać też można, że po ostatnich wyborach samorządowych Przemyśl stał się większym zadupiem medialnym na czele z portalem miejskim, czyli "przemysl.pl" ale ten portal miejski można zrozumieć! Nie ma za bardzo co tam publikować jak obwieszczać o sesjach rady miasta, kondolencjach, koncertach i innych pierdołach aby zapełnić stronę bo właściwie po za takimi drobiazgami w Przemyślu nic sie nie dzieje. Normalne codzienne życie na zadupiu Polski, gdzie nawet radni są bardziej uśpieni od tych z za dawnych lat i nie można wszystkiego tłumaczyć tym, że Przemyśl jest zadłużony dlatego nie można!

Nie neguję nowego prezydenta Bakuna ale neguję i to bardzo radnych bo ta rada to... (dopisz sobie sam!)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka