Dodaj do ulubionych

Osiemnasta miesięcznica

22.05.20, 12:27

A taka ładna formułka była - KLIK

Co się zmieniło po 18 miesiącach?
Dalej spotykają się, żeby o sprawach miasta radzić, ale większość nie ma kompletnie nic do powiedzenia?

Gbyby na siedziskach tych milcząco wykonujących swój mandat podczas sesji postawić cymbałki albo bęben, to efekt będzie taki sam? Ale bębny i cymbałki nie potrafią głosować. Wtedy kiedy trzeba i tak jak trzeba. I za to co miesiąc biorą nieopodatkowane 1500-2000 złotych?

A na sesjach jak w dzbanie - "niby pusty, a emocji w nim wiele".

Ale co tam radni. Największemu zwycięzcy ostatnich wyborów nie najlepiej idzie "prezydętowanie". Delikatnie rzecz ujmując. Najwięcej jest szumu medialnego który rozpływa się jak mgła. Trudno więc poznać po owocach, bo owoców nie widać. Ale tylko pozornie. Bo jest taki jeden malutki, na który mało kto zwraca uwagę. Bardzo dynamicznie zaczął rosnąć na niełatwym gruncie dzięki SARS-CoV-2, bo wartość dowódcy sprawdza się w boju, a nie na paradzie.

Być żywym dowodem na własne słowa. to coś więcej niż przekuć własne słowa w czyny - KLIK. Tylko to sukces połowiczny, bo ze świecą szukać kogoś, kto głośno powie, że przemyślanie w wyborach nie dali się nabrać.

Osiemnaście miesięcy temu sytuacja Przemyśla nie była łatwa. Powyborczy entuzjazm z miesiąca na miesiąc topniał. Jeszcze przed pandemią nie wyglądało to dobrze. A przez nią będzie jeszcze gorzej. Przed nami trudne czasy wymagające podejmowania trudnych decyzji. A do tego potrzebny jest twardo stąpający po ziemi mężczyzna, który potrafi, a nie chłopiec, który będzie się dopiero uczył.

Mniej więcej rok po wyborach w jednym zdaniu ktoś bardzo zwięźle i trafnie ujął co w takiej sytuacji trzeba zrobić. Ale najpierw wypadałoby pójść do łazienki, przycisnąć jaja do umywalki, spojrzeć sobie prosto w oczy w lustrze i wtedy włąśnie powtórzyć to, co ten ktoś napisał.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka