Dodaj do ulubionych

Krzyżyk na drogę przewodnicząca z pomagierem...

08.06.20, 10:05
To, że nastąpiła zmiana w Radzie Miasta, która powinna być już dawno zrobiona stało się faktem ale jej minusem jest to, że formacja R. Chomy czyli "Regia Civitas" znalazła się w koalicji rządzącej radą miasta. Na samą myśl o Chomie normalnie myślącemu przemyślaninowi aż przechodzą ciarki po cieli, gdy pomyśli ile złego dla Przemyśla zrobił ten TK!

Chyba najbardziej cieszy wniosek o odwołanie przewodniczącej rady Ewy Sawickiej i wiceprzewodniczącego Andrzeja Zapałowskiego, który wniósł "stary wyjadacz" Janusz Zapotocki.

Sawicka nie dość, że wcale nie nadawała się na to stanowisko, to nawet nie powinna zostać radną! Sawicka to kobieta posiadająca mózg, do którego nie posiadała instrukcji obsługi aby zarządzać Radą Miasta i co więcej rozwojem Przemyśla z perspektywy radnego miasta!

Chwała Ci za to Zapotocki, że wniosłeś pod obrady ten wniosek aby te nadpsute "jabłuszka" usunąć z koszyka zdrowych ale "Regia Cyvitas" patrząc z perspektywy lat, może rozpocząć nowy początek gnicia...

Na koniec dodam, że strona miejska: przemysl.pl nawet nie wspomina o piątkowej "czystce" w Radzie Miasta i tak na marginesie każdy wie, że w Magistracie też przydała by się i to DUŻA czystka!

Każdy przewidywał i wiedział, że jak na tronie zasiądą kukiż'15 - zowcy to nie będzie z tego pożytku dla mieszkańców tylko dla biznesmenów.

Malutki przykład: radny z "nowego miotu" T. Leszczyński; czy on w ogóle się nadawał na radnego i to przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów? To już woła o pomstę do Boga!

P.S

Zapotocki, Ty masz mózg z instrukcja obsługi wiec skrzyknij innych aby wreszcie pozbyć się Krużela, który na dobre zapuścił swoje korzenie w pomieszczeniu Rady Miasta. Komu on potrzebny?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka