Dodaj do ulubionych

"Figa z makiem" dzięki Radzie Miasta

16.11.20, 09:46
Drodzy przemyślanie, dzięki "swoim" jak zwykle, na ogół (...) radnym, miasto Przemyśl straci 10 mln euro a Wy zyskacie w Polsce opinię, że mieszkacie w mieście takim jak Kraśnik!
„Nici” z 10 mln euro dla Przemyśla z funduszy norweskich?T

Nie będę pytać, czy nie wstyd Wam za Radę Miasta Przemyśla, gdyż macie taką na jaką zasługujecie jako wyborcy!
Dodam jeszcze jedno!

Przemyśl jest jednym z najpiękniejszych miast Polski ale jego mieszkańcy w większości to typowa podkarpacka bieda i katolicyzm, która daje wiarę populistom.

Wstydżcie się swojej Rady Miasta!
Obserwuj wątek
   • lusia_syfonowa Re: "Figa z makiem" dzięki Radzie Miasta 20.11.20, 09:33
    Od kilku lat olewam na Forum skupisko oszołomów z takimi co im miło jak wszystko pada. Razem z "synem Rumcajsa" należycie do nich.
    Biorąc pod uwagę, że takie "towarzycho" mi nie odpowiada na tym Forum biorę rozbrat i usuwam swoje członkostwo, gdyż uważam to za rozsądne, tak samo jak wyjazd z Przemyśla na stałe.
    • lusia_syfonowa Re: "Figa z makiem" dzięki Radzie Miasta 26.11.20, 09:31
     Przemyśl, miasto piękne turystycznie ale przeklęte przez (Boga?) los! Tutaj nie warto nic działać a co więcej nawet na przemyskich forach stawać się członkami! Od prezydentury miasta śp+ T. Sawickiego, po przez TW Krzysztofa czyli popaprańca R. Choma, który zrujnował miasto prawie doszczętnie nastał czas niekompetentnego członka "Kukiz15", W. Bakuna, który kończy rozpoczęte "dzieło" niszczenia miasta przez swoich poprzedników. Jedynym wyjątkiem na + był Majka ale trwało to krótko.

     Począwszy od tych "forumowiczów", którzy jak upadłe anioły wyklepują na klawiaturze pierdoły chcąc zaimponować swoją inteligencją jak np. na przemyskich (pożal się Boże!) forach internetowych, po przez od lat istniejące miejskie kliki, dodając do tego panów w czarnych sukienkach, Radę Miasta a skończywszy na "kukizowcu", którego jedynym osiągnięciem było otwarcie otwarcie cmentarza mamy wizerunek miasta słusznie zwanego zadupiem!

     Kto mądry wypiernicza stąd kiedy tylko ma okazję a pijawki zostają by dalej doić krew miasta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka