Dodaj do ulubionych

Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 18:12
Witam wszystkich Internautów, a szczególnie tych, którzy podobnie jak ja
oczekuja z niecierpliwoscia na rozwoj wydarzen zwizany z budowa bloków 4 i 5
na osiedlu Bielskiego. Przemysl jest malym i przytulnym miasteczkiem, a co za
tym idzie wiesci szybko sie rozchodza miedzy mieszkancami, jest wiele glosow,
opinii, troche moze tez plotek na temat MSM Energetyk i przeciagajacej sie
budowy osiedla Bielskiego w Przemyslu. Stad tez zalozylem ten watek na forum
w celu wymiany informacji na ten temat przez czlonkow spoldzielni, ale takze
tych ktorzy maja jakies rzetelne informacje na temat aktualnej sytuacji z
blokami 4 i 5. Wszystkich przyszlych sasiadow serdecznie pozdrawiam i prosze
pozostawiajcie tu swoje opinie.
Obserwuj wątek
    • wiemcopisze Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 20.03.07, 07:59
      Radzę dokładnie przeczytać bogatą listę wpisów wątku: Osiedle Bielskiego -
      niekończąca się opowieść. Odpowiedź nasunie się sama... Jak widać nadal
      niewidać końca tej opowieści. Lokatorzy z 3-ki, którzy już dawno powinni
      mieszkać w swoich lokalach nadal są na lodzie. radzę także zapytać lokatorów z
      1 i 2, którzy brną w błocie, a o obiecanym zejściu do Grunwaldzkiej mogą tylko
      pomarzyć. Nadal też nie ma obiecanej utwardzonej drogi dojazdowej do bloków.
      Totalna kompromitacja z tą budową widać nie przeszkadza spółdzielni wabić
      kolejnych jeleni wizją mieszkań w 4 i 5. Wasze pieniądze są im potrzebne, żeby
      dokończyć budowę 3 i oddać mieszkania wkur...... do granic wytrzymałości
      lokatorom. A potem niech się dzieje co chce... Mało przykładów? Program
      redaktor Jaworowicz "Zawsze po 21" jest ich pełen.
      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 20.03.07, 11:30
        Ale przecie| 3-ka jest ju| wybudowana, tam podobno chodzi o jakies szczegoly
        wymagajace formalnych terminow, ale szczegolow nie znam... A 1-ka i 2-ka stoja
        i mieszkancy chyba sa zadowoleni, jeszcze jakby ta droge zrobili to byloby
        super, moze za jakis czas...Tylko nie wiem co maja myslec osoby z 4-ki i 5-ki.
        ktore juz podpisaly umowy przedwstepne i wplacily 20% wartosci mieszkania... Co
        teraz, maja zrobic, czekac ludzac sie nadzieja ze w koncu wszystko sie dobrze
        skonczy a w obliczu rosnacych cen mieszkan beda jeszcze zadowoleni ze zrobili
        dobry interes... bo czytajac posty tych wszystkich sfrustrowanych ludzi to az
        sie chce od razu pojsc do spoldzielni i wypowiedziec umowe, albo komus
        odsprzedac to mieszkanie... A tak swoja droga to jak formalnie mialaby sie
        odbyc sprzedaz mieszkania, ktorego jeszcze nie ma, ale bedac w posiadzniu umowy
        przedwstepnej na nie??? Pozdro dla wszystkich energetykow ;-)
        • Gość: ja Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.07, 12:37
          Big Master B. Sflustrowny to możesz być ty sam jak podpiszesz ten "pakt z
          diabłem", no chyba, że już podpisałeś to radzę pooglądaj sobie kilka odcinków
          serialu Alternatywy 4. Tak żebyś się przyzwyczaił co cię czeka.
          Co z tego, że 3-ka jest wybudowana, skoro ludzie nie mogą w niej zamieszkać bo
          nie jest wykończona w środku! A przecież wpłacili całą sumę za mieszkanie a
          spółdzielnia nie ma za co jej wykończyć, więc pieniądze gdzieś się musiały
          rozpłynąć:) Mieszkańcy 1 i 2 faktycznie są strasznie zadowleni, szczególnie jak
          brną w błocie do najbliższego sklepu, szkoły itp. przy Grunwaldzkiej. Ale to
          twoje pieniądze i twoja sprawa w jakim bagnie je utopisz.
          • Gość: Cichocki Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 13:05
            To może by tak na budowę z telewizją wpaść, zrobić z ludźmi wywiad i uderzyć
            potem do góry.
          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.07, 17:12
            Dzieki za tak barwna wypowiedz i niesamowicie cenne rady... Na pewno poogladam
            Alternatywy 4, moze to w czyms pomoze, hehe... Dzieki
            • temid Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 21.03.07, 16:05
              Zarzad Energetyka "kiwa" wszystkich członków tej spółdzielni. Jest
              nieograniczony w swojej głupocie i beznadziejnych decyzjach. Niekompetentni
              nigdy nie zrobią nic dobrego.Ja również miałem ochotę wpłacić na mieszkanie w
              5, ale w porę otwarto mi oczy. Nie lubię draństwa i nie popieram głupoty.
              • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 21.03.07, 19:19
                Co dokladnie masz na mysli? Mozesz podac wiecej szczegolow? pozdro
                • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 195.117.172.* 22.03.07, 18:21
                  podpisałam miesiąc temu umowę na mieszkanie w bloku nr 4 przy Bielskiego, ale
                  po tym , co tu czytam + na str. spółdzielni, to mam ochotę zerwać warunki umowy.
                  Jutro wybieram się do spółdzielni, jeśli dowiem się czeggoś konkretnego, to dam
                  znać. Wiedziałam, że jest problem z pozwoleniem, ale to, co tu czytam przeraża
                  mnie,ten brak odpowiedzialności za nasze pieniądze.Co myślą robić z tym faktem
                  pozostali przyszli lokatorzy Bielskiego?
          • Gość: exe Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 18:57
            Witam.Też tkwię i denerwuję się coraz to bardziej.A czy nie byłoby możliwośći
            na jakieś spotkanie przyszłych lokatorów ? Może są sposoby na
            sprawdzenie co się dzieje z pieniędzmi w spółdzielni? Trudno operować
            niesprawdzonymi informacjami i się straszyć.Wybieram się niebawem do
            spóldzielni i spróbuję się czegoś dowiedzieć.PS:jeszcze się nie spotkałam z
            zarzadem na który by nie psioczono,że jest do niczego;
            • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 16:50
              Dzis byłam w spłdzielni i poinformowano mnie, ze budowa blokw nr 4 i 5 ruszy
              30.03.07- zgodnie z planem.Informacje zamieszczane na str. internetowych na
              temat spłdzielni Pani uznała za nieprawdziwe.Jeszcze mam cierpliwośc, wiec
              poczekam do konca marca.
              • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 24.03.07, 01:13
                Tez mam mieszkanie w 4-ce, tez mam obawy, ale mam tez nadzieje... W sumie to
                jak by nie bylo stoja trzy bloki i jakos sie udalo, a teraz nauczeni bledami z
                przeszlosci powinno isc tylko lepiej. Mam pytanie do Moniczki - piszesz ze
                budowa rusza niebawem, a co z pozwoleniem na budowe? kiedy stanie sie
                prawomocne po tym jak takas nanka sie odwolala do wojewody? Jezeli ktos ma
                wiedze na ten temat to prosze napisac. Pozdrawiam
                • hermenegildo Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 24.03.07, 01:33
                  Może lepiej wypijcie za błędy.....
                • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 10:24
                  Również kupiłam mieszkanie w 4, więc jak wszystko pójdzie dobrze- będziemy
                  sąsiadami.W mojej umowie termin oddania mieszkań jest wyznaczony na
                  31.03.08.Dodatkowo do umowy dołączono mi decyzję zatwierdzającą projekt
                  budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę( dotyczy to się 4, ale myślę, ze
                  to samo tyczy się 5).Do tego dołączono uzasadnienie, dość wyczerpujące,mówiące
                  o tym, że roszczenia stron prywatnych posiadających tam działki są bezpodstawne
                  (te bzdury o zaciemnianiu działek, spadku ich wartości itp.)Od tej decyzji
                  można było się odwołać w ciągu 14 dni, tak też te str. zrobiły,, stąd
                  opóźnienie w budowie-czekanie na kolejny wyrok.W spółdzielni dowiedziałam się,
                  że mieszkania będą oddane planowo, ze z końcem marca, początkiem kwietnia rusza
                  budowa i wreszcie, że sprawy prawne są uregulowane. Naprawdę nie wiem , czy w
                  to wierzyć, ale na ten tydzień uzbrajam sie w cierpliwość- poczekam na poczatek
                  kwietnia...
                  • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 24.03.07, 11:27
                    Dziki za wyczerpujaca odpowiedz, z tego wynika ze w przyszlym tyg. bedzie juz
                    pismo od Wojewody umacniajace pozwolenie na budowe i inwestycja rusza? W koncu
                    by wypadalo... Ja mam termin na 31.12.2007 ale podpisalem umowe w listopadzie
                    2006, wiec juz tej cierpliwosci mi troche mniej pozostalo co Tobie Moniczko ;-)
                    Zastanawialem sie juz nawet czy by tego nie odsprzedac komus i sie nie
                    denerwowac, ale z drugiej strony to moze w koncu im sie uda to wybudowac, bo
                    miejsce jest bardzo fajne... Pozdro
                    • Gość: Dra Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.ptvk.pl 24.03.07, 12:37
                      Obyście się za bardzo nie zdziwili jak dostaniecie mieszkania w terminie. Co do wszelkich wymaganych pozwoleń to nie jest to prawdą. Niech ktoś z was wybierze sie do prezesa spółdzielni (nie do pani, która wszystko obiecuje) i zobaczy fachowość tej instytucji od góry. Z inwestycji na Bielskiego zrezygnowałem na początku, po pierwszych rozmowach. Postawcie prezesowi też pytanie, czy bloki, w których mieszkają teraz ludzie zostały oddane do użytku
                      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 12:52
                        A nie zostaly oddane? Chyba tam juz mieszkaja ludzie jakis czas...
                        • Gość: Dra Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.ptvk.pl 24.03.07, 20:18
                          No właśnie, w tym rzecz.
                    • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 13:01
                      Do "Big Master B"- też mi takie rozwiązania przychodzą do głowy, choć ja
                      zdecydowanie krócej czekam na jakiekolwiek działania, niż większość przyszłych
                      mieszkańców. Właśnie to miejsce mnie urzekło,przepiękne widoki, do tego
                      nowiutkie mieszkanko,duża loggia, rozkład mniej zachwycający, ale moze być,
                      tylko czy to mnie nie zgubi. Ja czekam , póki starczy mi cierpliwosci, ale
                      jeśli okaze się, ze w tej spółdzielni kłamią i zwodzą człowieka , to
                      zdecydowanie zerwę warunki umowy i zrobię wszystko , by odzyskac swoje
                      pieniądze, bo będę już bardzo zdeterminowana.Póki co jest nadzieja, choć "matka
                      głupich" nie wyzbywam się jej.
                      • Gość: lokator Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 13:22
                        Nadzieja matką głupich, nic dodać nic ująć. Ludzie co wy myślicie, że obecnym
                        lokatorom to ci nieudacznicy nie obiecywali gruszek na wierzbie? Fakt, że w
                        końcu 1 i 2 jest zasiedlona, ale ile po kolejnych terminach i ile to ludzi
                        nerwów kosztowało??? A trójka??? kolejne bagno. Przecież żeby dokończyć budowę
                        lokatorzy dopłacają wykonawcy bo niechcą dawać pieniędzy tym ..... Kolejni
                        prezesi i ich wiecznie uśmiechnięta koleżanka z zarządu obiecywali już niejeden
                        termin i inne bajki, a teraz to samo z innymi naiwnymi. Poczytajcie sobie
                        relacje lokatorów z poprzedniego tematu na forum poświęconego tej budowie.
                        I jeszcze jedno: pozwolenie na budowę (jeżeli takie faktycznie jest) to nie
                        wszystko. Pojedźcie sobie na ulicę Monte Cassino. Zobaczycie tam rozpoczętą
                        wiele lat temu budowę osiedla, które niegy nie powstało (chociaż było
                        pozwolenie na budowę i nawet rozpoczęto prace) a ludzie stracili wszystkie
                        pieniądze bo spółdzielnia upadła. I na koniec pytanie: dlaczego
                        członkowie "Energetyka" z Reymonta (a za nimi pewnie i inni) uciekają z tej
                        spółdzielni???
                        Odpowiedzcie sobie sami albo dalej miejcie złudzenia.
                        • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 15:09
                          ...wiec sugerujesz ze blokiow 4 i 5 nigdy nie wybuduja, a my stracimy
                          pieniadze, czyz tak? To bardzo pesymistyczna wizja... Spoldzielnia musiala ci
                          niezle wejsc za skore ze jestes tak bardzo negatywnie nastawiony do niej.
                          Jestes czlonkiem spoldzielni? zdradz jakies szczegoly, czy jest planowana
                          upadlosc spoldzielni? pozdro
                          • Gość: lilka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 16:06
                            Witam, jestem lokatorką z dokańczanego b3, czytam wasze wypowiedzi i nieco
                            przybliżę sprawę, może moje doświadczenia w sprawie mieszkania w MSM Energetyk
                            coś wam pomoże. Rzeczywiście z budową b1 b2 i b3 były kłopoty, ale trzeba też
                            uczciwie napisać dlaczego tak było. Przesuwane terminy oddania bloków 1i2i3 to
                            niestety m.in. takie powody: sąsiedzi z góry celowo wstrzymywali wydanie
                            pozwolenia na budowę b1i2i3. Ludzie z tej okolicy widać nie znoszą tych bloków
                            skoro ciągle odwołują się od decyzji na ich budowę, brak kanalizacji, brak
                            linii energetycznej ze stacją transformatorową i niestety wina mieszkańców
                            polegająca na wstrzymywaniu płatności za mieszkania w określonym w umowie
                            terminach, bo jak mówili nie płacący lokatorzy - spółdzielnia nie oddawała
                            bloków. B1i2 już były gotowe ale nie było kanalizacji i stacji trafo. Tej
                            sprawy nie dało się tak łatwo przejść i trzeba było czasua aby uzbroić teren.

Po małej części muszę zgodzić się z tymi ludźmi, nie płacili bo nie budowali –
                            ale w tej sprawie jest dalszy bieg. Jak już zrobili kanalizację i stację trafo
                            i oddali budynki 1i2 to i tak lokatorzy z b1i2 nie wywiązali się w terminach do
                            zapłaty zaległości – po prostu zwlekali z płatnościami. Do dnia dzisiejszego
                            niektórzy lokatorzy z b3 nadal zwlekają z płatnościami i z tym faktem nie ma co
                            dyskutować. Jeżeli zatem ktoś twierdzi, że przy takich kłopotach i braku wpłat
                            przez lokatorów pieniędzy w terminach określonych w umowach bloki miały
                            powstawać w dobrych czy szybkich terminach – po prostu nie wie o co tu chodzi,
                            obwinia wszystko i wszystkich, na forum wypisuje niestworzony głupoty - po
                            prostu ludzie nie rozumieją tej sprawy - a chyba wina leży gdzieś po środku.

Moim zdaniem sytuacja b4 i b5 jest o WIELE lepsza, niż b1i2i3 bo cały teren
                            jest już uzbrojony, jest też z trudem wydane pozwolenie na budowę, którego nikt
                            nie cofnie. Jak wiadomo trwa procedura odwoławcza, co musi niestety trochę
                            potrwać, zresztą to złośliwość waszych sąsiadów z działek położonych poniżej.
                            Trzea też podkreślić wyraźnie, że b4i5 budowane są po innych kosztach niż
                            b1i2i3 - bo wiadomo, po 3 latach ceny materiały budowlane i robocizna poszły w
                            górę, więc nie ma takiej możliwości, żeby brakło pieniędzy na ich wybudowanie.

Ludzie piszą, co myślą bo każdy możne mieć swoje własne zdanie i wpisać się na
                            forum. Ja napisałam jak według mnie to wyglądało. Myślę, że z b4i5 a będzie już
                            tylko lepiej, więc nie ma po co snuć czarnych wizji, denerwować się bez
                            potrzeby czytając wkurzające wpisy na forum typu, pieniądze nam przepadną - a
                            należy poczekać do uprawomocnienia się decyzji na budowę i następnie patrzeć
                            jak się mury pną do góry. Pozdr.
                            • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 17:51
                              Dziękuję Lilko za przyblizenie tematu. Zgadzam się z tobą- tu każdy może
                              napisać wszystko, a jak ludzie sa rozgoryczeni, to wiele nie trzeba...Chodzi tu
                              przecież o duże sumy pieniędzy.Sama wpadłam dziś w panikę po przeczytaniu kilku
                              wpisów, ale min.twoja wypowiedź mnie uspokoiła.Ostatnia informacja ze
                              spółdzielni brzmi"rozpoczynami końcem marca, początkiem kwietnia" Skoro już
                              tyle czekamy, poczekajmy jeszcze te parę dni, a wtedy przekonamy się kto tu
                              mówi prawdę.Pozdrawiam przyszłych lokatorów 4 i 5.
                            • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 24.03.07, 17:54
                              Dzieki Lilka za iskierke nadzieji i bardzo rzetelne informacje w sprawie
                              budowy, widac ze jestes na prawde zorientowana w calej sprawie ;-) Potrzebna tu
                              byla jakas optymistyczna wizja wsrod tych wszystkich czarnych scenariuszy, ale
                              one jednak wynikaja z obawy ludzi przed zrobieniem ich delikatnie mowiac w
                              konia ;-) i utrata kasy, historia zna wiele takich przypadkow... W kazydm razie
                              dzieli Lilka za info i jak bedziesz miala cos nowego to napisz. A tak na
                              marginesie kiedy sie wprowadzasz do 3-ki? przeciez blok juz stoi, a na budowie
                              nic sie nie dzieje? Pozdrawiam
                            • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.autocom.pl 24.03.07, 20:49
                              Witam przyszłych lokatorów kolejnych bloków a w szczególności trzymam kciuki za mieszkańców (przyszłych)"trójki". Budowa osiedla dalej wzbudza kontrowersje - czemu się nie dziwię bo sam miałem też niezłe przejścia - czyli półtora roku poślizgu w oddaniu mieszkania ale od listopada jestem szczęśliwym posiadaczem mieszkanka na "jedynce". Parę słów do przedmówców: Dra - 1 i 2 mają wszelkie pozwolenia na zasiedlenia, zamieszkania i wszystkie inne czego dowodem jestem - mając w szufladzie akt notarialny i wypis z księgi wieczystej. Ponadto "trójka jest wykańczana - świadczy o tym tablica informacyjna o budowie.
                              Na wszystkie nieprawidłowości z osiedlem ma wpływ wiele czynników - począwszy od kombinacji starego prezesa który w specyficzny sposób skonstruował umowy z wykonawcą bloków, braku stworzenia infrastruktury (machając ręką - a jakoś to potem będzie), przejęciem 5% kwoty z inwestycji Bielskiego na bieżące długi spółdzielni (dlatego między innymi zabrakło pieniędzy na dokończenie trójki), przez podpisywanie dziwnych umów dziwnych lokatorów ze starym prezesem (na marginesie jestem ciekaw czy wiadoma osoba winna ok. 200 tys za mieszkanie już zapłaciła za swoje mieszkanie na trójce) aż po wiele innych mniejszych i większych uchybień (np robotnicy na gazie) czy też złośliwość okolicznych sąsiadów (dlatego nie ma między innymi skrótu na Grunwaldzką czy to przez Bieszczadzką czy też skarpą koło MPECu. Proponuję przyszłym lokatorom uzbroić się w cierpliwość i cały czas nękać spółdzielnię.

Pozwolenie na budowę 4 i 5 jest. A tak jak wspomniała Lilka (pozdrawiam) trwa procedura odwoławcza (zawsze 14 dni) i nieżyczliwi właściciele działek kombinują jak mogą żeby opóźnić rozpoczęcie budowy ale argumenty im się powoli kończą (jak tej osobie co ponoć pomidory słońca nie będą miały gdy bloki słońce przysłonią). A tak na marginesie dla mnie to jest trochę niezrozumiałe - od kilkunastu przynajmniej lat plany zagospodarowania przestrzennego przewidywały na tym terenie budownictwo mieszkaniowe, osiedla i nagle ni z gruszki ni z pietruszki gdy okoliczni mieszkańcy dowiedzieli się że stanie osiedle zaczęli robić problemy że bloki zasłonią im widok na panoramę miasta, będzie hałas, menelstwo i Bóg wie co jescze jak gdyby tylko oni mieli monopol na zamieszkanie na tym terenie. Pozwolenia na budowę faktycznie i tak nikt nie cofnieJ. est już ponoć działka pod budowę 6, i trwają sprawy formalne z przekształcenie stanu działek (związane jest to chyba ze zmianą MPZP) pod budowę bloków 7 i 8. Wiem - niektórym może się wydawać że to mrzonki ale tak jest faktycznie.

Więc więce optymizmu bo niektórzy tu tworzą bzdurne plotki i straszą przyszłych mieszkańców a rzeczywistość jest trochę inna.

Jeszcze raz pozdrawiam.
                              • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 21:28
                                Dziękuję "tira-rira" za wyjasnienia. Zgadzam się z Tobą w zupełności co do
                                nieuzasadnionych pretensji właścicieli działek- a może wartość ich działek
                                dzięki temu wzrośnie, kto to wie? O blokach 7 i 8 pierwszy raz słyszę, a gdzie
                                one miałyby powstać, bo ja tam miejsca nie widzę!
                                • Gość: Dra Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.ptvk.pl 25.03.07, 03:55
                                  Należy zrozumieć i właścicieli działek położonych wyżej. Jeden z nich chyba wcześniej mial wgląd w plany budując wieżę obserwacyjną na kilkanaście metrów, pozostali co najwyżej mogli wziąć dobry przykład.
                                  • Gość: czlonek Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 26.03.07, 16:39
                                    Wiesci od Wojewody odnosnie procedury odwolawczej jeszcze nie ma, ma byc w tym
                                    tygodniu wszystko pozytywnie rozpatrzone jak mnie poinformowano w Spoldzielni.
                                    Bylem tez zobaczyc na osiedle, cos tam niby robia z ta 3-ka, robotnikow w
                                    kazdym badz razie widzialem, a blok ma byc oddany podobno w czerwcu. Pozdro
      • Gość: wizjoner Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 08:06
        Lepiej bym tego nie napisał. Na tej spółdzielni żeruje wielu cwaniaków
        (szczególnie jeden), których obchodzi tylko kasa z tych budów zdzierana.
        Nieudolny zarząd daje się manipulować i wcześniej czy później, ale napewno,
        odpowiedzą za swoje i nie swoje machlojki.
    • Gość: ala Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 17:14
      Miałam szczęście, wykupiłam w 1 mieszkanie , jestem po umowie notarialnej.TYLKO
      TA DROGA - PANIE DOPOMÓŻ ABY JAK NAJSZYBCIEJ POWSTAŁA - LUB PRZEJŚCIE DO
      GRUNWALDZKIEJ.
      • rychu_z_przemysla Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 23.03.07, 16:54
        Wyrazy współczucia dla wszystkich mieszkańców.
        • slon251 Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 25.03.07, 14:12
          Ja również serdecznie współczuję lokatorom z Bielskiego i innych osiedli. Na
          bieżąco czytam wszystkie wątki dotyczące tej nieszczęśliwej spółdzielni.
          Podobnie jak ktoś na "forum" słyszałem, że spółdzielni grozi upadłość.Wiem,ze
          niektórzy lokatorzy tworza wspólnoty, bo nie chcą wspomagać nierkompetentnych
          urzędasów.Słyszałem również o jakiś dzikich podwyżkach, ale nie znam
          szczegółów. Może ktoś ma wiedzę na ten temat i mógłby nam coś napisać.
          Pozdrawiam i życzę zainteresowanym dużo optymizmu życiowego.
          • Gość: Tajny/poufny Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.07, 08:16
            Brawo spółdzielnia! Dzięki za odpowiedzi i uspokojenie kolejnych fundatorów
            pensji genialnego zarządu!
            • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.07, 12:07
              Czy tu ktos z pracownikow Spóldzielni, tudziez z Zazadu sie wypowiadal? Bo z
              poprzedni post mozna tak rozumiec. Prose o wyjasnienia... A tak swoja droga to
              nawet wskazane byloby zeby ktos ze Spoldzielni udzielal szczegolowych
              informacji i przede wszystkim prawdziwych na temat obecnej sytuacji, rowniez na
              forum internetowym. Pozdrawiam
              • stanislaw_tym Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 27.03.07, 16:37
                Zaiste powiedziano niegdyś "Naiwnych (jak kto woli głupich) nie sieją...sami
                się rodzą". Zaprawdę powiadam wam: myślenie ma kolosalną przyszłość!!!
                • Gość: robert Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 17:29
                  zaiste stachu-tymie łatwo mówić, masz widać lepszą receptę na fajne i własne
                  mieszkanie w Przemyślu więc podziel się z nami mieszkańcami b4i5...
                  • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 19:15
                    Mam prośbę do wszystkich- tych mądrych,krytykujacych, niezwykle
                    przewidywalnych, co to nigdy w życiu nie popełnili błędu- niech swoje "złote
                    rady" zostawią dla siebie na trudniejsze dni i niech nie zabierają głosu na tym
                    forum, które założył niejaki Big Master w celu wymiany pogladów na temat budowy
                    bloków przy Bielskiego miedzy obecnymi mieszkańcami i przyszłymi lokatorami.
                    • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 20:04
                      Dzieki Moniko, za szybka reakcje... Stasiu jak nie masz nic konkretnego do
                      powiedzenia to pozostaw swe zlote mysli dla innych, poniewaz przyznam ze bardzo
                      naiwnym byloby jedynie sluchanie takich bzdetow jak twoje porady. Wiec Stasiu
                      dzieki za cenne rady, myslenie oczywiscie jest bardzo potrzebne i dlatego nie
                      bedziemy sie kierowac waszymi rozpaczliwymi i przepojonymi pesymizmem wizjami,
                      a wlasnie pomyslimy. Pozdro
                      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 27.03.07, 20:11
                        ...ale chyba nie byles na tyle naiwny (lub jak wolisz glupi) jezeli myslales ze
                        twoja "cenna" rada ma jakas wartosc myslicielu?! Poza tym gdybys sam byl
                        myslacy to bys wpadl na to ze twoj wpis moze byc niemily i obrazliwy dla
                        wpisujacych sie tutaj przyszlych mieszkancow Bielskiego... Wiec tobie tez by
                        sie przydalo czasami pomyslec ;-)
          • Gość: lokator z Goszczyń Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 22:07
            Dokładne dane na temat podwyżek i "urealnienia" opłat można znaleźć na stronie
            internetowej Spółdzielni. Zamieszczone tam są bezprawne uchwały Rady
            Nadzorczej.Od tych uchwał wpłynęły odwołania.
            • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 12:08
              Ale o co chodzi z tymi podwyzkami? czy to ma cos wspolnego z budowa blokow 4 i
              5 na osiedlu Bielskiego? bo ja narazie o zadnych podwyzkach nic nie
              slyszalem.pozdro
              • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 13:43
                Gwoli ścisłości - podwyżki nie obejmują osiedla Bielskiego.

Aha ciekawostka - wczoraj widziałem leżące słupy przy miejscach parkingowych - chyba oświetleniowe. Ciekawe gdzie będą montowane. Na trójce cały czas coś robią. A z tyłu bloków tam gdzie mają stanąć kolejne jakaś ekipa cosik mierzyła i ostro debatowali.
                • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 15:16
                  dzieki tita-tira za bie|ce informacje ;-) trzymaj reke na pulsie.
                  • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 17:01
                    Po pierwsze dziękuję Ci Big Master za tak trafne spuentowanie "złotych rad"
                    niektórych wszechwiedzących cwaniaków. Po drugie dziekuję Tira-Tira za
                    informowanie na bieżaco. W piątek będę w spółdzielni, jeżeli dowiem się czegoś
                    konkretnego, dam znać. Teraz ich biuro mam po drodze do mojej pracy, więc
                    zamierzam często tam wstępować.
                    • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 28.03.07, 17:56
                      Ok Moniczko, informuj na bierzaco, milego wieczoru, papa ;-)
    • Gość: gość Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 10:01
      Witam niedawno odwiedziłam pana szacownego prezesa.Otrzymałam od niego
      informacje ze w związku z rosnącymi cenami materiałów budowlanych, czego
      oczywiście zarząd spółdzielni nie przewidział. Maja być podwyżki cen za
      metr.Jednym słowem zarząd robi co chce a początku budowy nie widać.Proponuję
      zaprosić panią Jaworowicz z telewizją może w końcu zarząd coś zacznie robić.Mam
      nadzieję ze dojdzie do skutku spotkanie mieszkańców bloku 4 i 5.pozdrawiam.
      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 30.03.07, 10:46
        Jaka podwyzka? Sa przeciez podpisane umowy na mieszkania w 4-ce i 5-ce po
        danych cenach i po takich cenach maja wybudowac!!! Nie widze mozliwosci zeby
        Spoldzielnia nagle zmienila sobie cene na 3 tys za metr kw. a nas mieliby
        zmusic do podpisania aneksów do umów!!! Chyba nie mieszkamy na Bialorusi!!!
        Pozdrawiam
        • Gość: gość Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 14:06
          Szanowny pan prezes twierdzi ze w tym roku nie odda bloków do użytku. A w
          przyszłym roku ceny materiałów budowlanych będą wysokie i musimy się liczyć z
          podwyżką.Jeśli komuś nie pasuje to on nikogo nie trzyma(to są jego słowa). Myślę
          ze to może być duży życiowy błąd, brać mieszkanie w tej tonącej w długach
          spółdzielni.Musimy podjąć jakieś działanie i spotkać sie z prezesem bo to nikt z
          nas nie wie co sie tam dzieje.pozdrawiam
          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 14:23
            Tak powiedzial Pan Prezes Szanowny? To bardzo nieladnie,ale my przeciez mamy
            umowy podpisane i chyba niezgodne z prawem bedzie wymagac od nas wiecej kasy,
            oczywiscie pomijam 5% ktore jest zagwarantowane w umowie. Gosciu napisz cos
            wiecej w tej sprawie, jakie to niby podwyzki? Czy to na pewno dotyczy blokow 4
            i 5? Pozdro
            • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 15:29
              Hmmm, bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby sporządzenie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego ale nie wiem czy Spółdzielnia na to pójdzie.

Aha wczoraj zamontowali dwa słupy oświetleniowe przed blokami a na trójce cały czas coś robią. Tak czy inaczej coś się dzieje.
    • jozef47 Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 30.03.07, 13:40
      Gość portalu:stanislaw_tym

--------------------------------------------------------------------------------
      Zaiste powiedziano niegdyś "Naiwnych (jak kto woli głupich) nie sieją...sami
      się rodzą". Zaprawdę powiadam wam: myślenie ma kolosalną przyszłość!!!

i dostał od Was opier...doł .

Gość napisał tylko prawdę
      Ja dopiszę tylko jeszcze jedno :
      Ucz się Jasiu ucz, bo z nauki wielki klucz,gdy wyrośniesz na człowieka to
      zobaczysz co Cię czeka.
      I jeszcze jedna uwaga!!! rozum jest w cenie lecz nie kupisz go w zadnej aptece

pozdrawiam wszytkich

• Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 14:18
        Jozef47, ehhh.. oczywiscie to wszystko prawda, ale czy to jest jakiś kącik
        upadłych poetow?? Skontaktuj sie ze swoim poprzednikiem i wydajcie tomik
        zlotych mysli, a moze jeszcze cos zarobic wam sie na tym uda... Panowie to jest
        forum dot. osiedla Bielskiego 4,5!!! P.S. A moze nam rozumu brakuje bo Ty
        wszystkie pozjadales?? hehe, Pozdro
        • temid Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 01.04.07, 13:24
          Jozefie47 zgazam się z Tobą. Ta spółdzielnia to "bagno wciagające" naiwnch
          ludzi. Zmądrzeją, gdy po raz kolejny przysłowiowy "kubeł zimnej wody" w potaci
          podwyzki wyleje się na nich. Nieuzasadnione podwyżki to domena zarządu tej
          spółdzielni.
          • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 14:20
            Byłam dzisiaj u prezesa.W czwartek ma być uprawomocnione pozwolenie na budowę 4-
            i 5-bloku. Spółdzielnia powiadomi telefonicznie przyszłych lokatorów o
            spotkaniu dotyczącym budowy 4 i 5 ( tydzień po świętach).Wtedy prezes
            poinformuje ,czy wzrosną koszty budowy, będzie cały kosztorys (chodzi o te 5%
            zapisane w umowie). W dniu 15. 04 ma nastąpić rozpoczęcie budowy- jest to już
            zaplanowane. W przyszłości mają powstać bloki nr 7 i 8, obok bloku nr 1- w
            stronę Oś.Rycerskiego. 6 też jest zaplanowana, budowa ma ruszyć po 4 i 5.Jezeli
            ktoś chciałby zrezygnować, to pan prezes nie widzi przeciwskazań, z tym że na
            swój wkład trzeba poczekać do momentu, aż ktoś po nas przejmie płatności, tzn.
            znajdzie się nabywca naszego mieszkania. Czekam więc na ciąg dalszy.
            • Gość: lilka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 18:06
              No na pewno wszyscy poczekamy i to bardzo dłuuugo - mogę się założyć –
              zauważcie, u nas na bloku nr 3 na razie nic się nie dzieje a już mamy już
              kwiecień – obiecywano nam, że na czerwiec 2007r. będzie oddany blok nr 3 – a
              tam jest jeszcze dużo pracy do wykonania – po prostu nie ma z tym nieróbstwem
              co dyskutować – nic tam nie robią, nic!!! – jak kto nie wierzy to niech sam
              zobaczy – jaki był syf w listopadzie taki i teraz jest – krew nas wszystkich
              zalała już dawno temu bo sprawa bloku 3 nie została jeszcze zakończona – termin
              oddania był ustalony przez spółdzielnię na 30 grudzień 2005r!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 20:40
                To rzeczywiscie z ta 3-ka przegiecie paly!!! A jakie sa powody takiego
                opoznienia? Tzn. jak Pan Prezes to tlumaczy? W 4-ce i 5-ce dzialka jest juz
                uzbrojona i jak zapewnia prezes nie powinno byc zadnych opoznien, przyznam ze
                czasami mam chec odsprzedac swoje prawo do mieszkania, i to jeszcze moglbym na
                tym troszke zarobic... Jestesmy wszyscy w trudnej sytuacji i musimy sie na cos
                zdecydowac, co wiaze sie rowniez z ryzykiem... No ale coz, nikt nie mowil ze
                bedzie latwo! Pozdro sasiedzi ;-)
                • Gość: zez Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 21:39
                  Ja zrezygnowałem z Energetyka i dzisiaj zarezerwowałem dwupokojowe w
                  Tbs-ie.Przez przypadek dowiedzialem sie ze tez buduja wlasnosciowe.Zaczynaja w
                  maju i koncza w maju w przyszlym roku- cena 2800 nie za tanio, ale tak sie chyba
                  teraz ksztaltuja ceny.
                  Pozdro dla tych co pozostali w Energetyku i oczekuja
                  • Gość: Ptaszak Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.uninet.com.pl 02.04.07, 22:39
                    W którymn miejscu ma TBS postawic bloki ?? Beda rozbudowywac osiedle
                    Rosłońskiego czy bedą budowac w innym miejscu ???
                    • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 09:52
                      Gdy wybierałam mieszkanie, to wahałam się między Energetykiem a TBS-em ( na
                      własność), wybrałam mieszkanie przy Bielskiego. Odpowiadam Ptaszakowi, ze TBS
                      będzie budował przy Brudzewskiego, obok bloków TBS-u, w pobliżu dawnej
                      rzeźni.Będzie to jeden blok trzyklatkowy i trzykondygnacyjny, boksy garazowe w
                      podziemiu- płatne. Cena mieszkania-2800/m- stan surowy, nie tak jak w tradycyj.
                      budownictwie TBS. Rozkłady mieszkań- dość sensowne, z loggią lub balkonem.
                      Podobno ten blok ma być monitorowany, oddzielony od tych TBS-owskich, co mi
                      osobiście się nie podoba. I jeszcze jedno- będzie to wspólnota
                      mieszkaniowa.Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie TBS-u, przy ul.
                      Równej. Te informacje uzyskałam miesiąc temu, wtedy były wolne prawie wszystkie
                      mieszkania, jak sprawa wygląda dziś- nie wiem.
                      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 15:18
                        bylem w TBS-ie, jest tam jeszcze ok. 20 wolnych mieszkan, mysle ze troche
                        przesadzili z ta cena...
                • Gość: Gość Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 07:30
                  Zobaczymy czy zarząd spółdzielni i pan prezes dotrzyma tych terminów które
                  podał, bo jak widać na przykładzie bloku nr 3. Jakiekolwiek daty mówione przez
                  prezesa nie są dotrzymane. Mam nadzieję ze w końcu ruszy ta nieszczęsna budowa
                  bloku nr 4 i 5 chociaż z każdym dniem mam coraz większe obawy co do realizacji
                  tej inwestycji patrząc na blok nr 3 możemy spodziewać się najgorszego. No i
                  zobaczymy co z tymi podwyżkami bo już nie raz mieliśmy przykład ze to co mówi
                  prezes nijak się ma do tego co robi.pozdrawiam
              • Gość: zenek Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.07, 17:46
                Dd jakiegoś czasu tj. 2 tygodni trwają prace na trójce - zakładają grzejniki.
                Po świętach zaczną się roboty z wylewkami. Także trzeba byc dobrej myśli, bo do
                skończenia trójki zostało niewiele pracy. Oby wszystko ułożyło się do czerwca.
            • Gość: człnek SMS Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.07, 10:29
              Mam nadzieje że to co piszesz Moniko jest prawdą i spółdzielnia dotrzyma
              obietnicy. Byłam w sobotę na placu przyszłej budowy i widziałam że blok 3
              wykańczają - śledzę na bierząco każde tknięcie palucha na budowie. Z tego co
              wiem to spółdzielnia podpisała aneks do umowy z wykonawcą i mają 3-kę już
              oddawać. Cieszę sie że wkońcu będzie jakieś spotkanie i może zostaną
              przedstawione nam konkretne fakty. Informuj nas na bierząco Moniko. Z góry
              dziekuję. Pozdrawiam
              • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 14:36
                To prawda - jak wspomniał przedmówca - na "trójce" cały czas coś robią.
                Ponadto słupy oświetleniowe w ilości sztuk 2, o których już wcześniej wspominałem świecą. I spółdzielnia chyba zmieniła firmę wywożącą śmieci bo zamiast 2 kontenerów z PGK-SITA stąją trzy z TRANS-FORMERS.

A ma ktoś jakieś informacje odnośnie drogi dojazdowej - czy coś w końcu wiadomo?

Tak, że cierpliwości moi mili... "Jedynka" pierwotny termin oddania miała mieć na 31 sierpnia 2005 a oddana została w listopadzie 2006... ale to oddzielna i długa historia...
                • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 16:47
                  • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 16:59
                    Na tym forum jestem codziennie, więc jak tylko zdobędę jakieś informacje-
                    odezwę się. O to proszę też pozostałych, odwiedzających tę stronę. Big Master
                    piszesz, ze mieszkań przy Brudzewskiego jest aż 20- to sporo, bo wszystkich
                    jest niewiele ponad 20. Mi nie odpowiada ta okolica i cena, rzecz jasna.
                    Zobaczymy ile w efekcie będzie nas kosztował metr, choć więcej niż 5% nie mogą
                    zdrożeć mieszkanie przy Bielskiego- tak poinformował mnie prawnik, mamy to w
                    umowie.
                    • Gość: Gość Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.07, 21:52
                      Oj naiwny, naiwny. W tej Spółdzielni nigdy nie dotrzymywali umów.
    • jozef47 Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 03.04.07, 17:14
      materiał budowlane zdrożały (np.cegła o 100%)

dom.money.pl/wiadomosci/artykul/materialy;budowlane;drozeja;z;dnia;na;dzien,221,0,231901.html
      • Gość: PięknyMaryjan Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.07, 17:16
        Czy w tym kraju musi zaraz coś drożeć jeśli się to coś dobrze sprzedaje?
    • jozef47 Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 03.04.07, 17:17
      itd
      finanse.wp.pl/kat,69476,wid,8771408,raportwiadomosc.html?rfbawp=1173913501.212&ticaid=13809
      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 03.04.07, 17:58
        Moniczko, bylem dzisiaj w tbsie i pytalem o wszystko... nie jestem pewny
        dokladnie ile tam jest wolnych mieszkan jeszcze, ale narazie tylko 12
        sprzedano, a wiecej jak polowa jest jeszcze wlna... A co do podwyzek naszych
        mieszkan to tez mi sie wydaje ze powinny wzrosnac ceny maksymalnie o 5%, po to
        byl chyba ten zapis, ze wzgledu na okolicznosci ktorych nie mozna bylo
        przewidziec moze pozdkoczyc o 5%, ale czy podwyzki cen mat. budowlanych nie
        mozna bylo przewidziec??? No coz mam nadzieje ze nie mieszkamy na Bialorusi, a
        w kraju gdzie jest Prawo i na dodatek Sprawiedliwosc ;-) Pozyjemy zobaczymy.
        Pozdrawiam
        • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 03.04.07, 18:00
          Sasiedzi, jezeli bedzie okazja to moznaby bylo poklikac o szczegolach na gg:
          3398420 Pozdro
          • Gość: Gość Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.07, 14:01
            Ktoś ma jakieś nowinki o naszej "świetnie" zapowiadającej sie budowie bloku nr 4
            i 5?
            • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 05.04.07, 14:06
              Tak, Prezes powiadomiB ze jest pozytywna decyzja Wojewody odnosnie pozwolenia
              na budowe, ale nie ma jeszcze papierku, bdzie jutro (podobno) ;-) pozdro
              • stanislaw_tym Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... 05.04.07, 15:49
                Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Tylko w waszym wypadku to będzie raczej
                płacz...
                • Gość: Nakur wiacz Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.uninet.com.pl 05.04.07, 21:32
                  A w twoim wypadku wpi**dol
                  • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.07, 23:02
                    Hehe... Stasiu, o co Ci chodzi??? Czy bdziemy sie smiac czy plakac, co Cie to
                    obchodzi? Jezeli sadzisz ze realizacja inwestycji budowy blokow 4 i 5 ma sie
                    nie powiesc i Ty jestes o tym tak bardzo mocno przekonany, ze juz teraz wiesz
                    ze bedziemy plakac to moze prosze podziel sie z nami tymi cennymi informacjami,
                    wytlumacz nam ze to nie ma sensu, zebysmy zabierali stamtad nasze pieniadze w
                    dniu uprawomocnienia przez Wojewode pozwolenia na bidowe... Na prawde jezeli
                    masz jakies tajne informacje dotyczace przyszlosci to prosze podziel sie z
                    nami, wiele osob ktore uratujesz bedzie Ci wdzieczna ;-) Bo takie tam farmazony
                    ze bedziemy plakac to wiesz... Ty tez na pewno jeszcze w zyciu na pewno
                    zaplaczesz z tego lub innego powodu, chodz nikt Ci tego nie zyczy na forum czy
                    gdzie indziej!!!
                    • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 11:22
                      • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 11:41
                        Nie rozumiem tego kogoś, kto się podpisuje jako "stanisław.tym".Po co zabierasz
                        głos na forum, jeżeli nie masz zamiaru przekazać czegokolwiek, co ma sens,
                        choćby najmniejszy. Zgrywanie sie na najmądrzejszego, naigrywanie się z innych
                        to pasuje mi do dzieci (przedszkole+ wiek szkolny). Może więc od dziś-taka rada
                        dla naszego wszechwiedzącego- podpisuj się jako "Stasio".
                    • Gość: pawel Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 13:55
                      czy jest już uprawomocniona decyzja od wojewody na budowe b4i5? a jak jest to
                      kiedy pojawi się ciężki sprzet na naszej budowie? Ja z b4.
                      • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 14:53
                        Decyzja jest już uprawomocniona, dzisiaj miały wpłynąć dokumenty. 15.04 mają
                        rozpocząć się prace budowlane. Ma się odbyć również spotkanie prezesa z
                        lokatorami 4 i 5- po świętach, spółdzielnia nas poinformuje telefonicznie.
                        • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 14:57
                          dobrze , ze sie wszyscy spotkamy-wreszcie!, bo jest sporo tematów do omówieniai
                          sporo pytań skierowanych do pana prezesa.pozdrowienia dla lokatorów 4 i 5.
                          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 22:59
                            Witam szanownych internautów, przyszlych mieszkancow bielskiego 4 i 5 ;-) Czy
                            ktos moze wie czy dzisiaj wplynela decyzja od Wojewody odnosnie pozwolenia n
                            budowe? Moze Ty Moniko cos wiesz na ten temat, dzwonilas moze dzisiaj do
                            spoldzielni??? Pozdrawiam wszystkich i zycze Wesolych Swiat!!!
                            • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.07, 20:13
    • Gość: energetyczka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.07, 20:24
      Kochani za dużo na tym forum negatywnej energii. Proponuje skupic sie na
      pozytywach. W miejscu, gdzie maja powstac bloki nr 4 i 5 widzialam wbita
      łopate. Mysle, że to dobry znak. Wesołych świąt!!!!! ;-)
      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.07, 07:35
        No jak maj sie do tej budowy z lopatami zabierac to chyba nie jest dobry znak
        bo zajmie im to duzo wiecej czasu jakby wykorzystali koparki ;-) i znowu bedzie
        sie przeciagac... Ale mialo nie byc negatywnej energii ;-) wiec smacznego jajka
        i zobaczymy co t tej lopaty wyniknie ;-) Pozdrawiam
        • Gość: energetyczka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.07, 11:14
          Ciao! Też mam nadzieje, że po łopacie wjedzie kopara! Tym bardzie, że planuję
          kupić mieszkanie w bloku nr 6. Chłopaki do dzieła, narzekacze na urlop!!!
          Pozdrawiam wszystkich, mokrych świąt, wesołego jajka, smacznego dyngusa!
          • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.07, 12:35
            ja osobiscie czekam na zapowiedziane spotkanie z prezesem gdzies po
            swietach.moze wtedy wyjasni sie kilka nurtujacych nas pytan.ciesze sie, ze
            spotkaja sie mieszkancy 4, 5 bloku.w grupie siła!
            • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 08.04.07, 16:31
              Energetyczka my sie martwimy o 4 i 5 a Ty juz o 6-ce marzysz? Do chyba dosc
              odlegla perspektywa ;-) Nie ma juz miejsca w 4 lub 5 dla Ciebie? A gdyby ktos
              zrezygnowal? Pozdro
              • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.07, 18:23
                kiedy ostatnio pytałem o mieszkania na Bielskiego powiedziano mi, ze mieszkan
                juz nie ma, wszystkie poszły nawet te na parterze z nieciekawymi
                rozkładami.znam pare osób chetnych na kupno mieszkan w 6, a pani w spółdzielni
                powiedziała, ze trzeba trzymac reke na pulsie. sam sie zastanawiam czy jest az
                tak duze zainteresowanie tymi mieszkaniami,przeciez czesc osób zapłaciła juz
                2400 za metr.moze cos w tym jest.
                • Gość: stary ENERGETYK Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.07, 21:04
                  Ludzie w co wy się pchacie. Ta spółdzielnia już ledwie dyszy, a prezes jest
                  prawie na wylocie. Wesołych Świąt.
                  • Gość: energetyczka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 195.117.172.* 08.04.07, 22:34
                    Ktoś, kto stwierdza, iz "spółdzielnia ledwie dyszy" ma zapewne bardzo mocne
                    podstawy, aby tak twierdzić. Mam nadzieję, że Stary Energetyku jednak rzucasz
                    słowa na wiatr.
                    Co do prezesa, w życiu jak w reklamie, "prawie" robi wielką różnicę ;-)
                    • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.07, 00:12
                      Stary ENERGETYKU, nie wiemy w co sie pchamy, a jezeli Ty wiesz to powiedz nam!
                      Jezeli masz jakies konkretne informacje na temat blokow 4 i 5 tudziez samej
                      spoldzielni to prosze podziel sie z nami... bo takie grypsy ze spoldzielnia
                      ledwo dyszy a prezes na wylocie to duzo nam nie mowi... czy mamy Ciebie
                      traktowac powaznie i to co piszesz, czy moze jestes sfrustrowany i zly na
                      spoldzielnie ze podwyzszyla wam czynsz i szukasz ujscia dla negatywnych emocji?
                      Podziel sie z nami swoja wiedza na ten temat... Pozdrawiam
                      • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 195.117.172.* 09.04.07, 11:31
                        W zupełności zgadzam się z Energetyczką i Big M. Pisząc same ogólniki, bez
                        podawania jakichkolwiek potwierdzeń, sprawdzonych informacji , dowodów
                        wreszcie,można wprowadzić tylko dużo zamieszania.A chyba nie o to nam chodzi!
                        Jutro będę w spółdzielni, jeżeli zdobędę jakieś RZETELNE informacje, podzielę
                        się nimi na forum.
                        • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 22:37
                          Dzisiaj przez caly dzien probowalem sie dodzwonic do Spoldzielni, ale niestety
                          nikt nie odbieral... troche mnie to zastanawia bo swieta sie w poniedzialek
                          chyba skonczyly... Czy ktos moze wie dlaczego nikogo nie bylo w biurze, badz
                          tez nikomu nie chcialo sie podniesc sluchawki? wrrrr...
                          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 22:40
                            Jest w koncu to pismo od Wojewody ktore mialo byc juz dawno temu, czy nie!!!
                            jak ktos cos wie na ten temat to prosze napisac, pozdrawiam!
                    • Gość: do energetyczki Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 22:50
                      energetyczko a jakie mieszkanie Cie interesuje? A co bys powiedziala na
                      mieszkanie w bloku 4? niewykluczone ze zrezygnuje ze swojego bo mozliwe ze
                      wyjade z Polski i nie bede mogl pilnowac tego wszystkego, chcialbym wiedziec
                      czy bys byla zainteresowana. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
                      • Gość: energetyczka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.07, 12:41
                        Ciao! Prawdę mówiąc planowałam kupno mieszkania w Energetyku za jakiś czas,
                        aktualnie sama przebywam za granicą... województwa podkarpackiego ;-).
                        Interesuje mnie mieszkanie dwupokojowe z widokiem na Przemyśl na 1. lub 2.
                        piętrze.
                        • Gość: do energetyczki Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.07, 15:11
                          ...a to szkoda, ja mam do odstapienia 3-pokojowe, pozdrawiam
                      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.07, 15:13
                        Tira-tira czy cos tam sie dzieje na placu budowy? podobno tam jacys arheolodzy
                        wkroczyli, wyjzyj przez okno i napisz czy sa jakies postepy... Pozdro
                        • Gość: tira rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 01:21
                          To tylko Howard Carter z ekipą. Przyjechali odkopać pierwszego egipskiego
                          prezesa spółdzielni.
                          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 12.04.07, 07:53
                            ...tylko zeby tam jakiejs piramidy nie odkopali ;-)
                            • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 08:54
                              Cwaniak schowany za kabelkami co się podszywa pod mój nick i pisał jakieś bzdety o egipskim prezesie niech lepiej przestanie błaznować.

Wczoraj byli jacyś goście faktycznie, mieli niwelatory i obmierzali działkę za trójką, coś tam nawet palikowali. Podejrzewam że to zaznaczenie miejsca gdzie mają być granice stawianych bloków.
                          • Gość: Energetyk Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 22:06
                            Lepiej żeby wykopali obecnego.
                          • Gość: lila Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 19:18
                            MIELI SZCZĘŚCIE CI co wykupili mieszkania i mają akty notariałne w 1 i 2,
                            pozostali mogą mieć niespodziankę (hipoteka).
                            • Gość: lilka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 19:27
                              bzdury pani wypisuje na forum, nie ma żadnej hipoteki na mieszkaniach z bloku
                              1, 2 i 3, to pewne, a jak się ktoś nie oriętuje to niech nie sieje paniki
                        • Gość: Obibok Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.07, 13:35
                          Usrał sie w bielskiego! Są ważniejsze inwestycje w mieście od legowisk dla
                          zbieraniny z okolicznych wiosek.
    • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 13:56
      Za trójką porządkują teren m.in. wycinają drzewa, czyli pewnie w przyszłym tygodniu wejdzie ciężki sprzęt i rozpocznie się budowa.

...i cholerka, będzie po skrócie przez malinki do ul.Skorupki hehe
      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 14:01
        Fajnie ze w koncu cos tam ruszylo, ale czy ktos wie ile nas to bedzie
        kosztowac? jakie beda nowe ceny za m/kw, no i jakim prawem mozna ja podniesc o
        wiecej niz 5%, bo to ze bedzie podwyzka to niemalze pewne!!! Pozdro
        • Gość: sfinks Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 14:56
          MGM mógłby pokazać jakiś plan jak ma wyglądać w całości to osiedle.
          A nie tu budynek, tam budynek, tutaj drzewko, a tutaj zrobimy im fiku miku i
          będą mieć na środku osiedla śmietnik.
          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 15:22
            Spoko, plany sa...
            • Gość: energetyczka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 20:18
              Przydałoby sie trochę wiecej optymizmu na tym forum. Sianie defetyzmu jest mało
              konstruktywne i szarpie ludziom nerwy.
              Co do podwyżki cen itp. problemów, proponuję dokładnie czytać umowy (najlepiej
              jeszcze przed podpisaniem), zapoznać się ze statutem spółdzielni i swoimi
              prawami jako członka spółdzielni no i nękać, nękać, nękać Pana Prezesa
              pytaniami.
              Forum powinno służyć dzieleniu się wiadomościami i wzajemnemu wspieraniu się.
              No nie?
              • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 23:56
                Zgadzam sie z Toba Energetyczko ;-) Optymizm jest bardzo przydatny i to nie
                tylko na tym forum ale w calym zyciu... a co do umow to jest jasno napisane ze
                mozna podniesc cene o max 5 %, ale zdaniem Prezesa moze on wymyslic nowa,
                pasujaca mu cene... to w takim razie po co bylo podawac w ogole cene w umowie,
                lepiej dopiero ja obliczyc po wybudowaniu bloku... troche to dziwne, ale chyba
                nikomu nie zalezy zeby sie wloczyc po sadach, tylko zeby jak najszybciej
                zamieszkac we wlasnym M. Pozdro
                • Gość: energetyczka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 11:04
                  Już starozytni wymyślili zasadę zgodnie, z którą umów należy dotrzymywać.
                  Jeżeli Prezes uważa, że może podnieść cenę o więcej niż 5%, to niech wskaże
                  przepis umowy lub prawa, który mu na to pozwala. Inną rzeczą jest to, że ceny
                  materiałów budowlanych wzrosły, co przekłada się na wyższe koszty budowy.
                  Podwyżka jest więc faktycznie nieunikniona, ale czy o więcej niż 5%? Sąd? Dobry
                  pomysł jedynie dla cierpliwych i kasiastych. Lepiej rozmawiać... ;-)
                  • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 15:58
                    W moim przypadku kwota za m2 wzrosła o 5% i ani grosza więcej, ale jak wspominałem wcześniej jedynym zabezpieczeniem by tak było jest podpisanie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego, który jest wiążący dla obu stron.

Aha, na osiedlu wczoraj widziałem pierwszą spycharkę, choć jak mawiają starożytni Rzymianie "jedna spycharka budowy nie czyni" to kto wie...
                    • Gość: energetyczka Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 19:28
                      Zawarcie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego (jeżeli jest ona
                      przewidziana dla umowy właściwej) zabepiecza przyszłego nabywcę w ten sposób,
                      iż może on żądać zawarcia umowy przyrzeczonej.
                      Umowa zawarta w formie pisemnej też jest wiążąca dla stron i spółdzielnia sama
                      nie może zmieniać jej postanowień (w końcu to jest umowa, czyli zgodne
                      oświadczenie woli dwóch stron). Problem powstanie wówczas jeśli społdzielnia
                      nie zechce zawrzeć umowy przyrzeczonej na warunkach przewidzianych w umowie
                      przedwstępnej, bo wówczas nabywcy nie przysługuje roszczenie o jej zawarcie.

Za spycharką zapewne przyjedzie druga, a potem dźwig jakiś... i stanie się
                      budowa.
                      Pozdrawiam!

• Gość: Energetyk Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 20:36
                    Co prezes może można się dowiedzieć na Walnym Zgromadzeniu Członków. To już
                    niedługo.
                    • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 13.04.07, 23:20
                      ...kiedy jest to walne zgromadzenie? co miales na mysli piszac ze dowiemy sie
                      co prezes moze? prosze o wiecej konkretow... a moze masz jakies ciekawe
                      informacje? pozdro
                      • Gość: paweł Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.07, 11:46
                        budowa bloku 4 just już rozpoczęta, byłem dzisiaj na budowie, pozwolenie na
                        budowę jest uprawomocnione, także widziałem że roboty ruszyły w terminie jaki
                        był zapowiedziany przez prezesa i z tym faktem nie ma co dyskutować
                        • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 195.117.172.* 14.04.07, 13:23
                          Dziękuję Ci Pawle za informację, dosyć optymistyczną. Brzmi wręcz
                          niewiarygodnie, sama wybiorę się na budowę( i to zaraz), by zobaczyć ten cud.
                          • Gość: tira-rira Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.07, 14:06
                            Na razie to chłopaki delikatnie machają łopatą w ziemi w miejscu gdzie mają stanąć nowe bloki, pod okiem archeologów (lepiej dla przyszłych lokatorów żeby nic nie znaleźli), ale to nie zmienia faktu że oficjalnie budowa już się rozpoczęła.
                          • Gość: II wiceprezes Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.07, 16:04
                            Moniko, gdyby coś poszło nie tak to pamiętaj, że zawsze możesz zamieszkać u
                            mnie i niczego Ci nie będzie brakować:-)
                            • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 15.04.07, 17:36
                              ...a czy ja tez moge? ;-)
                            • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 195.117.172.* 15.04.07, 17:51
                              Do II Wiceprezesa- Dowcipnisia: dziękuję za wspaniałomyślność. Wierzę jednak,
                              że bloki przy Bielskiego powstaną, a Twoja troska w tym wypadku jest zbędna.
                              • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 195.117.172.* 15.04.07, 17:56
                                Czy ta propozycja tyczy sie tylko Moniki, czy i mnie wezmiesz wraz z moja
                                rodzinka?
                                • Gość: II wiceprezes Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.07, 23:07
                                  Przykro mi, ale propozycja dotyczy wyłącznie Moniki, albowiem jest to
                                  Najpiękniejsza Kobieta Świata:-)
                                  • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 14:35
                                    Do Wiceprezesa:Czy mógłbys znaleźć sobie inny obiekt westchnień, byłabym
                                    wdzięczna i to bardzo. Z góry dziękuję i żegnam!
                                    • Gość: II wiceprezes Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 18:37
                                      Prośbie Twojej o Pani stanie się natychmiast zadość. Wybacz mi ten idiotyczny
                                      cytat i przyjmij na pożegnanie gorące przeprosiny.
                        • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.07, 20:16
                          ...wszyscy trabia juz od jakiegos czasu ze decyzja jest uprawomocniona, ale czy
                          ktos ja widzial na oczy?!?! bo miala byc w spol.. przed swietami, ale... no
                          wlasnie zawsze sie znajdzie jakies ale!
    • Gość: Lechu (skorpion) Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.uninet.com.pl 12.04.07, 21:27
      Słyszałem 4 i 5 maja byc wieksze od pierwszych 3 bloków. Wie ktos czy to
      prawda ???
    • Gość: Snack Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.uninet.com.pl 14.04.07, 23:30
      Jest jakas stronka gdzie mozna zobaczyc projekt nastepnych bloków ?? bo ponoc
      mają sie róznic od poprzednich ?
      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 15.04.07, 08:56
        ale ktorych nastepnych? wszystkie projekty sa w spoldzielni... A jestes
        zainteresowany mieszkaniem na bielskiego?
        • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.07, 15:51
          fakt, ze cos tam ruszyło na budowie. prosze o informowanie na biezaco, tych
          ktorzy cokolwiek wiedza na temat budowy 4i 5. A czy ktos wie kiedy odbedzie sie
          spotkanie z prezesem i czy ceny mieszkan wzrosna.
          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 15.04.07, 17:35
            ceny mieszkan wzrosna, ale o ile jescze Prezes nie wie, negocjuje z wykonawca
            cene za ktora bedzie bedzieon mogl wybudowac te bloki i juz nie zmieniac tej
            ceny przed oddaniem, tzw. cena ostateczna... Spotkanie z Prezesem odbedbedzie
            sie moze w przyszlym tygodniu jak bedzie znal cene i kosztorys, Pozdro
    • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 22:06
      Czy ktos wie, kiedy bedzie decyzja uprawomocniona, do wgladu dla przyszłych
      mieszkanców 4 i 5 i kiedy odbedzie sie to spotkanie z prezesem.
      • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 23:47
        ...chyba tylko Prezes, szkoda ze nie chce sie z nami tym podzielic!
        • Gość: członek MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 14:14
          No to termin zebrania mieszkańców 4 i 5 jest już ustalony- 07.05 o godz. 18 PSM
          Glazera.
          • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 14:48
            Skad masz takie informacje, czy to pewne? A czy cos wiadomo na temat nowej ceny
            mieszkan, ile trzeba bedzie doplacic i jak to formalnie zostanie rozwoazane? No
            i rowniez jak ktos wie to prosze napisac co z naszym pozwoleniem na budowe,
            jest juz pismo d wojewody czy nie? Pozdrawiam
            • Gość: MSM Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.uninet.com.pl 17.04.07, 19:57
              A ty zamaist sie wypytywac w co drugim poście sam bys sie cos dowiedział.
              • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 18.04.07, 08:13
                OK, postaram sie ;-) Puki co wszystko stoi w miescu, moze pod koniec tygodnia
                poznamy nowa cene mieszkan i podobno "...nie beda takie drastyczne". Jak sie
                cos dowiem to oczywiscie dam znac, ale trudno o nowe informacje, jezeli nic sie
                nie dzieje... A z ciekawostek to jeszcze moge napisac ze Poczta Polska tez jest
                przeciwna budowie; pismo od Wojewody zostalo wyslane tydzien temu w srode i
                jeszcze nie dotarlo do Spol..., w tym czasie to juz do Chin by doszlo...
                Pozdrawiam
                • Gość: monika Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 09:44
                  "Kto pyta, nie błądzi". Uważam, że to dobrze, iż Big Master jest tak
                  dociekliwy, bo to w końcu chodzi o nasze pieniądze, a ta deinformacja jest
                  naprawdę denerwująca. A perzecież Big M. założył to forum , by się nawzajem
                  informować.
                  • Gość: Gość Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 11:43
                    Witam serdeczne.Miałam nadzieję że w końcu ruszy ta nieszczęsna budowa ale jak
                    widzę dalej nic się nie dzieje.Fajnie że są osoby które tu piszą bo dzięki temu
                    mam jakieś informacje. Mam pytanie czy szanowny pan prezes określił termin
                    spotkania z nami? Bo chyba jest już najwyższa pora żeby wiedzieć co dalej z tą
                    budową będzie się działo.Czy przyjdzie nam czekać następny rok na jakiekolwiek
                    działania tej nieszczęsnej spółdzielni.pozdrawiam
                  • Gość: Big Master B. Re: Msm Energetyk, Bielskiego 4 i 5... IP: 80.51.255.* 18.04.07, 15:10
                    dzieki Moniko za wsparcie ;-)
                • Gość: Jan Winnicki Kochani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 09:45