Dodaj do ulubionych

Kto wam sie podoba?

08.02.11, 09:38
Drodzy puszyści, zastanawia mnie pytanie. Czy samemu będąc osobami z co najmniej nadwagą, podobają się wam fizycznie inne osoby z tym samym problemem?
Obserwuj wątek
    • wiercipietek158 Re: Kto wam sie podoba? 13.04.11, 12:23
      Najpierw witam czytających (jestem tutaj nowy). A mnie podoba się ten kto mi się podoba,to tak jak z muzyką ładna ta którą przyjemnie się słucha.To coś Istnieje !!! kiedyś po 2 dniach uciekłem od bardzo brzydkiej dziewczyny, wiedziałem... jak zostanę to się zakocham. Ale wtedy byłem baaardzo młody a teraz wiem że i głupi TO COŚ to taka żadkość jak Wielbłąd w lesie. Spotkaliście kiedyś wielbłąda w lesie ?
    • mumba83 Re: Kto wam sie podoba? 19.06.11, 22:18
      oj, bo czasami z tą chemia bywa tak, ze: ani nie jest przystojny, ani zagadać nie umie, a jak już się odezwie, to katastrofa gramatyczna, kompletnie inny, niż ten wymarzony, ale cos tak do niego ciagnie, jak neodymowy magnes przyciąga licznik ;) i wytłumaczyc się racjonalnie tego nie da....
      a tak wogole, to uwielbiam puszystych facetow
      • streter Re: Kto wam sie podoba? 28.06.11, 16:30
        Witam,

Mi się podobają bardzo puszyste dziewczyny, w sumie to raczej można by nazwać sexy plus size. Duże rozmiary to jest to co mi się naprawdę bardzo podoba. O na przykład: www.mylady.pl/suknie-i-sukienki/236-rena-collection-sukienka-apulia-bialo-czarny.html
        • mzapatko Re: Kto wam sie podoba? 05.02.13, 17:30
          Pominę cechy charakteru też bardzo ważne. Najbardziej lubię dziewczyny z lekką nadwagą, o proporcjonalnych kształtach, wprost - równo otłuszczone. Odpowiednich rozmiarów biust, okrągły, trzęsący się brzuch mogą być wałki ,pulchne boczki, odpowiednio tłuste pośladki i uda (żeby nimi tarła jak chodzi ;D ) Cellulit toleruję. Buzia może mieć okrągłe policzki i podwójny podbródek. Fajnie jak ramiona są okrągłe, trochę obrośnięte tłuszczem miękkie.
    • fanspp Re: Kto wam sie podoba? 22.05.14, 22:29
      Temat forum związane jest z tematem plus size dlatego też zapraszam na pierwsze polskie targi size +

informacje o wydarzeniu znajdziecie na FB

www.facebook.com/events/230467927148511/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka