Dodaj do ulubionych

Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione forum:(

05.09.04, 13:15
ze smutkiem odnotowuje calkowite zanikniecie naszych kolezanek ,mam
nadzieje,ze je capne mentalnie i sie odezwa:)
Obserwuj wątek
    • diastema Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 13:25
      i jeszcze gosiastej tez brak;((((((((
      • anula36 Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 13:30
        gosiasta to podejrzewam,ze jest w domku i nie ma za bardzo dostepu do netu na
        dluzej.
        Ale dziweczyny raczej nigdzie nei wyjechaly a nie widac ich.
        • biancaty Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 14:30
          Może schudły ;-) i pomyślały, że nie są już puszyste i że puszysta mentalność
          ich już nie dotyczy :-(
          • anula36 Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 14:31
            nie sadze, ten typ tak nie ma:)

• biancaty Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 14:46
              He he he, oby!
              :-)
          • diastema Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 19:28
            puszystosc chyba ma sie w glowie na cale zycie nawet jak ma sie juz wage
            idealna to nadal trzeba toczyc walke ze samym soba zeby to utrzymac.ja ta walke
            juz kiedys przegralam i teraz tego zaluje bo dzis wazylabym 60kg i bylo by duzo
            latwiej....
            • gosiasta Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 19:58
              witam witam.
              Jeszcze nie schudłam wbrew domniemaniom sznownych Pań :) a szkoda. Jestem
              niestety na prawie zupełnym bezinterneciu - czyli w domu. Mam nadzieję, że albo
              uda mi się stąd wyrwać albo będę z doskoku. Ale nadal jestem z Wami duchem i
              tzrymajcie się dziewczyny. Szczególnie gorąco pozdrawiam "nowe", których
              jeszcze nie znam a które podtrzymują te forum przy życiu i oczywiście całusy
              dla Zawsze Wiernej Anuli:)))
              • anula36 Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 20:23
                Och gdzie tez czasy kiedy bylam 70 kg "chudzielcem":) jasne, ze odchudzeni
                musza uwazac przez cale zycie co jedza i czesto trzymaja sie ich kompleksy z
                okresu puszystosci, ale jednoczesnie nei musi to derminowac zycia spojrz na
                Joanne Brodzik,ktora jako nastolatka schudla 30 kg i trzyma forme. Mysle,ze
                rozsadnym ludziom swiadomosc puszystegonei szkodzi a zakomleksionym puszystym i
                schudniecie na szkielet nei pomoze,znajda sobei inny domniemamy feler.
                Pozdrawiam cie tez Gosiu,trzymaj sie i daj znac co planujesz dalej z nauka i
                praca:)
                • diastema Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 20:50
                  Brodzik schudla 30kg no co ty ????????????????????pierwsze slysze:!!!!!!!!!!!
                  • anula36 Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 20:54
                    jasne i mowi o tym bez ogrodek - jak mialm 16 albo 17 lat, bo marzyla o szkole
                    teatralnej a wiedziala ze pulpeta nei wezma. Potem nei dala sie z tej skzoly
                    wyrzucic i mamy ladna i chuda Kasie:)
              • biancaty Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 05.09.04, 21:44
                gosiasta napisała:

Szczególnie gorąco pozdrawiam "nowe"

jestem nowa, więc czuję się szczegolnie pozdrowiona w związku z tym ja też
                szczególnie pozdrawiam :-)))
                • kirah2 Kirah 16.01.05, 15:19
                  tak dla porządku - wróciłam jako kirah2, bo zapomniałam hasła do
                  konta "kirah" :) skleroza nie boli :)
              • milka444 Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione for 18.01.05, 15:33
                dzieki za pozdrowienia:))
                ja rowniez pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedzie nam dane spotkac
                sie na tym forum:))
                • smok-kati Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione fo 21.01.05, 16:41
                  tak anula zaginęłam pod stosem papierów :)) ale pomalutku wygrzebuję się na zewnątrz rozsypując je dookoła siebie :)) Wiesz myślę że od jakiegoś czasu trwa znowu we mnie przemiana psychiczna (to chyba z powodu zbliżającej się trzydziestki to już za niecałe dwa lata :))) Masz rację czas coś ze sobą zrobić tak dla samej siebie, by pewnego dnia powiedzieć daję sobie radę mimo wieku :)) Ostatnio sobie przypomniałam czasy kiedy szpagat był dla mnie łatwością, czy mostek ze stania na rękach :) dawne czasy ale chyba czas do nich wrócić sprawnościowo. Rozmawiałam wczoraj z mężem chyba zaczniemy ćwiczyć w czwórkę z dziećmi w domu takie proste ćwiczenia na rozciąganie i te które dzieci będą potrzebowały w szkole czyli tzw. podstawy w-fu :)) a potem tai chi, ciekawa jestem czy też to polubią :))
                  Najgorsze to zacząć i utrzymać systematykę, bez żadnych tam usprawiedliwień w typie dzisiaj źle się czuję, czy jutro nadrobię :)) Mam nadzieję że nam to się uda tylko gdzie to wcisnąć :)) bo tai chi najlepiej ćwiczy się rano, musiałabym w tygodniu wstawać o 3:30 hihi:)) no cóż trzeba przeorganizować plan :))
                  • anula36 Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione f 21.01.05, 16:47
                    ja 30-tke juz skonczylam i kurcze nie da sie ukryc mam 30-tkowy kryzys.
                    Postanowilam schudnac, zadbac o zdrowie,przebadac sie i zaczac farbowac wlosy-
                    zaczelam gwaltownie siwiec neistety.
                    cZas tez na jakies decyzje osobiste-zaczyna mi jednak brakowac nornmalnej
                    rodziny.
                    • smok-kati Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione 21.01.05, 16:54
                      jak będziesz gotowa to zadecydujesz faktem jest że raz jest ciężko a innego dnia rodzina jest ostoją :)) warto ją mieć
                      • anula36 Re: Soffica,Kirah,Smok-KAti-wielkie zaginione 21.01.05, 17:16
                        10 lat temu wyznawalm poglad nr 1 tzn ze jest ciezko ( z rodzinka) teraz coraz
                        bardziej zblizams ie do pogladu nr 2 ( warto ja miec:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka