Dodaj do ulubionych

czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek?

06.05.05, 19:58
Jakie macie wrażenia , doświadczenia , spostrzeżenia?
Mnie się wydaje , że własnie nie , może bardziej nie mają do nich śmiałości.
Pomimo , że jestem puszysta nigdy nie narzekałam na brak powodzenia , nie
byłam sama. Wiem jednak , że aby się mną zainteresowali musiałam mieć "błysk"
w oku i dać do zrozumienia , że tego chcę
Obserwuj wątek
      • smok-kati Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 16.05.05, 20:28
        mój po zaobrączkowaniu to prawie 5 lat wytrzymał (w październiku) w sumie od narzeczeństwa to nam 6 latek stuknie, jeśli marudzi to nie z powodu kg zbędnych a wad ukrytych w charakterze :))), widzę że wszyscy mamy podobne zdania, kiedy wychodzi ze mnie bardziej skorpion niż kochająca żona hihih:)) ale nadal mnie kocha o czym starannie przypomina, a chcąc mi pokazać że jestem piękna stara się mi to okazać jak może :)) najlepiej łącznie z elegancką bielizną :)) ;)
        • zgaga78 Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 27.05.05, 17:48
          cześc. Jestem nowa na tym forum. Co zapewne zauwazyłyscie:)
          Niemniej u mnie jest tak,że owszem faceci zwracaja na mnie uwae,ale jakos do tej
          pory nikt nie chce mnie pokochac:(:(:(:(:(
          no,tylko nie pomyślcie ze ze sie uzalam nad soba. jestem bardzo wesoła i
          zyczliwa osoba(oczywiscie mam tez w sobie troszke ,no
          szczypte,złosliwosci:):):):)),i własnie ta swoja zyczliwoscia przyciagam
          mezczyzn,ale niestety żaden nie chce sie zaczepic na
          stałe......................hihihihihihihih...............a mi potzreba juz
          stabilizacji...............:(:(:(:(:(
          byłam w długim zwiazku(5lat),który rozpadł sie jakies 4 lata temu. mój były
          wpedził mnie w niesamowite kompleksy,ale na szczescie ktos inny mnie z nich
          wyciagnął(:(:(:(był żonaty).
          i co ja mam poczac ze soba???? doradźcie mi. nawet kurcze myslałam o jakims
          biurze matrymonialnym,ale chyba nie ma to sensu,a poza tym chca kupe kasy:(:(

pozdrawiam,Zgaga

ps.ciesze sie ze jest takie forum:)
          • sevena74 Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 27.05.05, 20:03
            a wiesz co Zgaga z tym biurem to wcale nie jest głupi pomysł. Ja wyszłam na tym
            całkiem nieźle. Miała dosyć związków bez przyszłość , z chłopcami lub
            męzczyznami którzy nie wiedzieli czego chcą. Zapisałam się do biura i nie minął
            miesiąc jak spotkałam swojego obecnego męża. Jesteśmy już ze sobą 2 lata :).
            Zastanów się , może to nie jest zły pomysł a poza tym to chyba przesadzasz z tą
            kasą...ja zapłaciłam 100 zł. :) i teraz się śmieję że za tyle kupiłam sobie
            męza hihihi
            • zgaga78 Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 27.05.05, 20:42
              serio?????????????????????????

no wiesz,tyle to i ja zapłace:):):):):)
              mi krzykneli w jakims biurze matrymonialnym "razem" czy cos podobnego(znalazłam
              przez internet,ale maja siedzibe w centrum) na poczatek 500 zł.
              a wiesz,taka kwota piechota nie chodzi,no i szkoda mi jest placic,zwłaszcza
              wtedy kiedy nie jestem pewna rezultatu i biura z jakiego korzystam.

wiec mam ogromna błagalna prosbe,podaj mi adres tego biura z jakiego Ty
              korzystałaś,moze byc na maila.

próbowałam znaleźć przez internet,ale tu tylko trafiałam na maniaków co to mysla
              tylko jednym. a jak juz spotkałam kogos fajnego,to albo uciekali gdzie pieprz
              rosnie przed moja nadwaga,a jak juz nie uciekali to zawsze była ta sama
              spiewka.....zostanmy przyjaciolmi.....................fajnie miec przyjaciół,ale
              ja chce miec faceta.........poprostu potrzebuje bliskosci człowieka.

wiec jeszcze raz prosze,podaj mi namiary na to biuro:):):):):)

pozdrawiam serdecznie,Monika"zgaga"
              • sevena74 Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 27.05.05, 22:12
                Zgaga ja mogę ci podac namiary na to biuro ale ono jest we Wrocławiu. Nazywa
                się ELITARNE. A tak na marginesie to biuro razem znam...u nas też to jest ,
                biorą sporą kasę , robia jakies wywiady i niby dobierają partnera pod względem
                charakteru.....marnie to widzę. Wiem , że dobra jest jeszcze Czandra www.
                czandra.pl.....można coś dowiedzieć się w internecie ale to jest biuro w
                Warszawie. Co do internetu to fakt , pełno tam żonatych szukających wrażeń albo
                napaleńców seksualnych , tez to przechodziłam.
                Pozdrawiam ...imienniczkę
                Monika Vel Sevena
                jakbyś chciała coś wiedziec...pytaj , ale naprawdę biuro polecam bo tam już
                zazwyczaj są ludzie którzy chcą sie sparować.
    • camma1 Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 02.06.05, 10:48
      Mój mąz odchodząc ( a zrobił to ostatecznie po Wielkanocy w tym roku ) jako
      jeden z powodów podał moją nadwagę, ale sadze,że to nie był ten decydujący...
      Jest teraz z jakąs szczupłą kobietą, ale usiłował mnie w miedzyczasie namówić
      na seks, wyobrażacie to sobie??? Popapraniec jeden:)
      A sam przy wzroscie 182cm wazy jakies 110kg:) I oczywsicie nie m żadnych z tym
      problemów, to ja jestem gruba, a on jest super przystojny:)))
      • ramzes-ka Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 02.06.05, 11:17
        Wybaczcie ale boki zrywam! Podobało mi sie to określenie - "POPAPRANIEC"
        A wciskając swoje 3 grosze to powiem to co od zawsze uważam. Jest pewnien rodzaj
        czy typ czy rasa (jak zwał tak zwał) faceta, który by tylko chodził z puszystymi
        kobietami do łóżka i nic więcej. No bo gdzie tu się z taką na ulicy pokazać, ale
        już papranie się z żonatymi to chyba... etam towar z odzysku.
    • wu_wei Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 03.06.05, 15:09
      podobnie jak inne nigdy nie mialam problemow ze znalezieniem kogos (plci
      dowolnej, jestem biseksualna), niewazne czy tylko jednorazowo do lozka, czy "na
      zycie" (jestem mezatka od 5 lat, pare dni temu byla rocznica slubu). moj
      malzonek jest szczuply i nie tyle nadwaga mu "nie przeszkadza", co wrecz jest
      przez niego pozadana... wiec jesli podczas spaceru po Warszawie stwierdzicie,
      ze na oko trzydziestoletni blondas z brodka i w bojowkach sie w was pozadliwie
      wgapia, to niewykluczone, ze to moj slubny ;) koneser, kurka wodna ;)
    • jossie Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 05.06.05, 21:17
      hmmm.......szczerze mowiac jakos nie narzekam na brak powodzenia mimo ze
      pusiasta jestem-a to watpliwosci nie ulega> ;) wedlug mnie mezczyzni sie
      boja.tak wlasnie.sporo z nich kultywuje zasade"chcialbym a boje
      sie"(oczywiscie bez obrazy)....pozdrawiam wszystkich i powodzenia zycze,tego w
      tym swiecie nigdy za wiele
      • ashton Re: czy mężczyźni uciekają od puszystych kobietek 06.06.05, 15:18
        Cóż, zazwyczaj to ja uciekałam :-) Jestem w związku od trzech i pół roku, cud
        jakiś chyba... Narzeczony robi mi awantury za schudnięcie. Ponoć ładniejsza
        byłam te piętnaście kilogramów temu... Generalnie mówi jednak że będzie kochał
        zawszeiwszędzienadżyciedoszaleństwa - jakby co, rozwali się nie przez moje (nie)
        zbędne kilogramy, na pewno.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka