Dodaj do ulubionych

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Akademii Morskiej

31.07.21, 10:24
Szanowni Państwo,
szybkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia naboru do Szkoły Doktorskiej Akademii Morskiej w Szczecinie (AMS) na rok akademicki 2021/2022. Rekrutacja prowadzona będzie w okresie 24.08.2021 – 15.09.2021.

Szkoła Doktorska AMS prowadzi kształcenie doktorantów w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinach naukowych:
a) inżynieria lądowa i transport,
b) inżynieria mechaniczna.

Kształcenie trwa 8 semestrów, łączny wymiar zajęć dydaktycznych wynosi 340 godzin i odpowiada 34 punktom ECTS. Na mocy obecnej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce doktorantom nie posiadającym stopnia doktora przysługuje stypendium doktoranckie.

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganej dokumentacji i regulamin rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej AMS pod adresem www.am.szczecin.pl/pl/szkola-doktorska/zasady-rekrutacji/

Wszystkich zainteresowanych i spełniających kryteria formalne do przyjęcia do szkoły doktorskiej zachęcam do aplikowania. Jednocześnie uprzejmie proszę o rozpowszechnienie niniejszej informacji w Państwa środowisku.

dr hab. inż. Leszek Chybowski, prof. AMS
dyrektor Szkoły Doktorskiej AMS

#doktoranci #szkoladoktorska #transport #inżynieria #badania #akademiamorska #phdstudent #doktorat #doktoranci

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka