Dodaj do ulubionych

padaczka skroniowa

11.08.11, 20:00
Chciałbym z kimś pogadać na temat padaczki skroniowej,o jej objawach i czy ktoś z was się na tą chorobę leczy bo nie mam z kim na ten temat porozmawiać jest mi bardzo ciężko może rozmowa na ten temat mi pomoże.Czekam na kontakt pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • arek13210 Re: padaczka skroniowa 11.08.11, 20:55
      Siemasz. Ja mam padaczkę skroniową.Mam słabą pamięć, występują problemy z uczeniem się itp. Obecnie ataków mam nie dużo tak co 2 miesiące,kiedyś miałem więcej bo kilka w miesiącu, ale kiedyś brałem inne leki, uczyłem się, no i wiek też może coś znaczy. Obecnie biore Timonil i Kepre. Przy tych lekach obecnie jest najlepiej.pozdrawiam
      • lukaszewicz700 Re: padaczka skroniowa 12.08.11, 17:03
        dzięki że mi odpisałeś ja również leczę się kepprą i czuje się po niej trochę lepiej biorę również depakine leczę się już 5 lat chciałbym wiedzieć jak objawiają się u ciebie napady bo u mnie w chwili napadu tracę całkowitą świadomość nie wiem co się ze mną dzieje ,mam problemy z koncentracja,pamięcią pozdrawiam.
        • arek13210 Re: padaczka skroniowa 12.08.11, 22:00
          ja również w chwili ataku tracę świadomość i nie wiem co się ze mną dzieje, ale osoby które widziały mój atak mówią że w czasie ataku czegoś szukam, rozglądam się. całe szczęście ja wiem kiedy będzie atak bo to wyczówam mając aury dzięki temu nie boje sie gdzies sam ruszyć.pozdrawiam
          • ekwi Re: padaczka skroniowa 12.09.11, 11:51
            Witam.

Tez mam "zaszczyt" chorowania na ta chorobe. Lykam neurotop retard 300, a chorobe w zasadzie zdiagnozowano mi pol roku temu mimo tego,ze lazilem z tym po neurologach jakies 3 lata. W chwili ataku tez trace swiadomosc, powtarzam jakies slowa, mam nieobecny wzrok, trace kontakt z otoczeniem, ostatnio nawet pluje i krzycze. Tez wiem kiedy bede mial atak, nienawidze tego uczucia aury. I paru dni po atakach, wszystko jest takie inne, obce.
    • kobbaewa12 Re: padaczka skroniowa 26.11.14, 21:58
      chetnie pomoge od 15 lat sama choruje ale diagnoze mam od 3 lat
      padaczka jest choroba neurologiczna a nie psychiatryczna niestety niewiedza lekarzy skazuje nas na ogromne cierpienie tym bardziej ze ta forma padaczki moze ludzaco przypominac takie choroby jak psychoza
      EWA
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka