Dodaj do ulubionych

Rzeszów - epileptycy/grupa wsparcia

28.03.16, 16:04
Witam,
Mieszkam w Rzeszowie i chciałbym stworzyć razem z innymi chorującymi na epi taka grupę wsparcia, gdzie moglibyśmy się podzielić informacjami, poglądami, stanem zdrowia np. przy bardzo dobrej kawie/herbacie w Rzeszowie.
Czekam na ew. osoby, które byłyby chętne na w/w spotkania z miasta Rzeszowa i okolic.
Wg mnie najlepszym miejscem do spotkań będzie właśnie Rzeszów (bo jest tam bardzo wiele restauracji, kawiarni i można czuć się w większym mieście w pełni anonimowym - jeżeli ktoś niepotrzebnie wstydzi się tej choroby).
Obserwuj wątek
  • pasiak71 Re: Rzeszów - epileptycy/grupa wsparcia 25.04.16, 00:28
   Witaj - jestem z Krakowa i widzę że grupa wsparcia raczej nie uzyskuje odzewu. Problem w tym ze ludzie z padaczką są zakompleksieni. Choć sam u siebie tego nie obserwuję (ponad 20 lat z padaczką lekooporną). Kiedyś miałem przyjemność spotkać się w N. Sączu z człowiekiem w odpowiedzi na analogiczny apel/zaproszenie zaś jego zdanie było podobne do mojego - na początku wiele osób mówi o chęci/potrzebie wspólnych spotkań w celu wsparcia/pomocy a jak przychodzi co do czego to zaczynają piętrzyć się przeszkody i do spotkania nie dochodzi. Nie mam tu zamiaru zniechęcać ale po prostu należy realnie spojrzeć na sprawę. W najbliższym czasie do Rzeszowa się nie wybieram (choć może wyniknie mi tam spotkanie z klientem - ale na razie nic pewnego). Mogę służyć swoim adresem pasiak71@gazeta.pl jakbyś chciał pogadać. Pozdrawiam.
   • epi_rzeszow Re: Rzeszów - epileptycy/grupa wsparcia 12.05.16, 17:33
    Witaj.
    Na wstępie dziękuje bardzo za odpowiedź na mój apel. Dopiero dzisiaj otworzyłem to forum po dłużej swojej nieobecności.
    Rzeczywiście - tak jak Pan pisze - trudno namówić jest osoby z naszą chorobą do zaproszenia, do rozmowy, szczególnie w większym gronie. Na mój apel jedynie Pan odpowiedział. Dziękuję bardzo za podany adres mailowy. Być może w Rzeszowie lub też w Krakowie moglibyśmy się spotkać. W końcu to nie tak daleko - 160 km to zaledwie 1,5 godziny drogi autostradą. Często jestem w Krakowie i jeżeli miałbym wolny czas to wcześniej dałbym znać i umówilibyśmy się na spotkanie przy dobrej kawie/herbacie, porozmawiali, wymielili się poglądami, etc. Być może jeszcze ktoś się dołączy - zobaczymy jak to wyjdzie własnie w praktyce. Skontaktuję się mailowo za około 2 tygodnie gdyż mam teraz mnóstwo spraw osobistych do załatwienia. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!
  • epi_rzeszow Re: Rzeszów - epileptycy/grupa wsparcia 11.06.16, 11:38
   Rzeszów - grupa wsparcia
   Podbijam wątek i czekam na osoby zainteresowane taką formą wymiany doświadczeń - poprzez wspólną rozmowę w przyjaznej, cichej, bezpiecznej atmosferze ew. przy dobrej kawie / herbacie.
   Miejsce spotkań - Rzeszów (restauracja/lokal lub inne miejsce dogodne dla wszystkich - do ustalenia)
   Pozdrawiam i czekam na Państwa odzew.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka