Dodaj do ulubionych

Silne zawroty głowy - pomocy

04.11.08, 11:14
Witajcie.
Wizytę u lekarza mam dopiero 5.12. od jakis szesciu dni mam bardzo silne
zawroty głowy kilkanaście razy dziennie. sa tak silne, ze mam obawy przed
wychodzeniem z domu.
Od jakis trzech tygodni zaczęla mnie mocno boleć glowa. Nie caly czas, ale sa
to takie ostre gwaltowne bóle.
Czy moze być to zwiazane z tym, ze lekarz wprowadzil mi Keppre? (1000 mg)
Oprocz tego depakine chrono 1000 mg i epiramat 350 mg.
Chcialam zrezygnowac z depakiny, wymienic ja na keppre, ale teraz juz nie wiem...
Prosze o pomoc tych co biorą keppre. czy to przez ten lek?
tabby
Obserwuj wątek
    • irys.p Re: Silne zawroty głowy - pomocy 04.11.08, 14:24
      Tabby1 Uciekaj od tego konowała i ratuj swoje zdrowie i życie!
      Ta dawka leków i ich ilość przekracza możliwości do udżwignięcia.
      Zasadą jest, że można brać tylko dwa rodzaje leków, zwiększenie
      specyfików daje silną kontrreakcję.
      Najlepiej zmień lekarza, choćby prywatnie i to od zaraz.
      Ja biorę Lamotrix 50-0-50 i Keppra 250-0-250 i czuję się dobrze.
      Keppra w dużej ilości potrafi doprowadzić do samobójstwa - patrz
      ulotka Keppry.
      • very.martini Re: Silne zawroty głowy - pomocy 04.11.08, 15:21
        Irys, ale to dramatycznie zabrzmiało "Keppra w dużej ilości potrafi
        doprowadzić do samobójstwa"... Nie tylko Keppra:) Wiele leków
        przeciwpadaczkowych ma to na ulotkach. One po prostu wpływają na
        mózg, a w mózgu różne rzeczy się dzieją.
        Ale masz rację, że 3 leki to dużo.
        Tabby, ja brałam Kepprę, ale nie miałam takich objawów. Skontaktuj
        się ze swoim lekarzem jak najszybciej i mu o tym powiedz. Ale już
        się pogubiłam - Kepprę masz dopiero wprowadzaną?

        16%VOL
        22%VAT

        --
        takie tam... forum homeopatia
        • qbishtal Re: Silne zawroty głowy - pomocy 04.11.08, 16:02
          Tabby ja też miałem zawroty głowy jak zmieniałem leki na kepprę. Nie
          zdarzyło mi się to wcześniej więc pewnie to sprawka właśnie
          wprowadzania keppry. Teraz biorę 1000mg rano i wieczorem + lamitrin.
          Mój organizm się przyzwyczaił i to zestawienie jest chyba dla mnie
          najlepsze z dotychczasowych. Nie mógł się za to przyzwyczaić do
          orfirilu.
          Tylko jak Ty masz kilkanaście razy dziennie takie zawroty głowy to
          chyba powinieneś się skontaktować z lekarzem.

          (temat z zawrotami głowy chyba już był kiedyś, poszukaj)
          • padaczka-epilepsja Re: Silne zawroty głowy - pomocy 12.11.08, 00:58
            ja też mam ostatnio b. silne zawroty głowy, ale jestem w trakcie
            zmiany leków i biorę rózne Depakine i Tegretol jednocześnie w dość
            dużych dawkach, więc to chyba tak ma być... tak czy inaczej ja bym
            się skonsultowała jeszcze z innym lekarzem na Twoim miejscu, bo
            rzeczywiście pierwszy raz czytam o tak dużej dawce leków (i tak
            różnych).
            pozdrawiam i trzymaj się ciepło!
    • yoga30 Re: Silne zawroty głowy - pomocy 04.11.08, 20:24
      Może ta dawka jest naprawdę duża. Może to ta jesień przeszkadza się
      przystosować do zmian. Bóle głowy to podobno koszmar, pamiętam to
      tylko przed operację gdy miałam 5-6 lat. Trzymam kciuki będzie
      dobrze!!
      Ostatnio jak przeniosłam się na Kepprę od razu na 1000mg!! to sie
      przestraszyłam( oczywiście w ciągu miesiąca z tygodnia na tydzień
      zwiększając)to zostałam na 750mg. Mi dawki żadne nie pomagają czy
      duża czy mała. Ataki takie same i tak samo często dlatego nie biorę
      tych największych, ja się ich boję. Ja wogóle mam uprzedzenie do
      jakichkolwiek leków. Fakt, skontaktuj się ze swoim
      neurologiem.
      • tabby1 Re: Silne zawroty głowy - pomocy 05.11.08, 09:06
        Dziękuję Wam za odpowiedzi. Ja jestem w trakcie zmiany depakiny na keppre tylko,
        ze teraz to wyglada tak, ze biore duzo tej depakiny i keppry do spółki, bo jak
        na poczatku odstawiłam 300 mg depakiny to od razu mialam 2 ataki jeden po drugim
        i przez 10 dni byłam prawie wyłaczona z zycia, bo u mnie to dosc ciezko
        przebiega. I teraz lekarz chce powoli mi wyłaczac depakine żeby w organizmie
        było duzo keppry jak to on twierdzi.
        pozdrawiam :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka