Dodaj do ulubionych

Myjnia ręczna, pranie tapicerki, konserwacja skór

25.02.16, 14:11
Pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli tapicerowanych i pranie dywanów, mycie okien ,bram garażowych, sprzątanie domów i biur, sprzątanie pomników i nagrobków . Dojeżdżamy do klienta!
Czyszczenie gorącą parą jest przyjazne dla środowiska – znacznie redukuje zużycie wody i detergentów. Para wodna znakomicie dezynfekuje czyszczone powierzchnie!
Zadzwoń i umów się – dojedziemy pod każdy adres w Szczecinku i okolicach!
DO KAŻDEGO MYCIA ZEWNĘTRZNEGO - NABŁYSZCZANIE GRATIS!!!
Zapraszamy też na Wiśniową 16 (za Fachmanem) - nasz punkt stacjonarny!
Paromyjka - www.facebook.com/paromyjka, tel. 508 052 990
Obserwuj wątek
    • paromyjka Re: Myjnia ręczna, pranie tapicerki, konserwacja 26.02.16, 12:09
      No jeszcze jakbyście coś o cenach powiedzieli. Słyszałem, że to droga imprezka...
    • agusia1104 Re: Myjnia ręczna, pranie tapicerki, konserwacja 01.05.16, 17:28
      Prałam tapicerkę w seacie Ibizie i byłam strasznie zadowolona i bardzo tanio z tej firmy www.facebook.com/Auto-Myjnia-R%C4%99czna-Oliwka-1096078243742037/?fref=ts 533-637-130
    • buty-koger-opinia Re: Myjnia ręczna, pranie tapicerki, konserwacja 26.05.16, 16:13
      pranie-tapicerki.szczecin.pl/ POLECAM !!!
    • wrozbitawojciech Re: Myjnia ręczna, pranie tapicerki, konserwacja 21.07.16, 13:28
      50 złotych za kanapę auta i po 30 za fotele? Strach zapytać o cenę czyszczenia całego auta (łącznie z podsufitką czy bagażnikiem) :-) Czym czyścicie?
    • paromyjka Re: Myjnia ręczna, pranie tapicerki, konserwacja 07.03.18, 11:53
      Małe sprostowanie - zmieniliśmy lokalizację na ul. Sikorskiego (kompleks garażowy, nr 79) - w linii prostej jakieś 100 m:-)
      Rozszerzyliśmy też zakres usług: kompleksowe usługi z zakresu prania wszelkich tapicerek - tapicerki samochodowe, meble (fotele, kanapy, narożniki, krzesła), dywany i wykładziny. Zajmujemy się także polerowaniem (renowacją) reflektorów samochodowych i motocyklowych oraz polerowaniem/korektą lakieru. Zapraszamy! tel. 508 052 990

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka