Dodaj do ulubionych

Wesele w hotelu "Pojezierze"

28.05.07, 18:07
Jeśli ktoś był na weselu w hotelu "Pojezierze",to proszę o wypowiedzi; własnie
w sierpniu będę tam miała wesele i zastanawiam się,czy wszstko dobrze
wyjdzie,jeśli ktoś organizował lub był tam na weselu proszę o wypowiedzi.Mam
jeszcze pytanie co do wódki na wesele jaką najlepiej wybrać?
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Wesele w hotelu "Pojezierze" 28.05.07, 21:12
      Musisz być bardzo przejęta, bo aż dwa razy napisałaś to samo.
      Co do wódki (jestem "zawodowym świadkiem" - świadkowałem 11 razy) to polecam
      wybrać dwa różne gatunki. Najlepiej gdy jedna jest pszenna typu wyborowego, a
      druga zdecydowanie gorzka. Wódkę gorzką podaje się w czasie ciepłego posiłku,
      organizm podczas trawienia tłuszczu lepiej ją łączy z pokarmem i goście wolniej
      ulegają upojeniu. Czysta pszenna to alkohol lżejszy, ale i bardziej pasujący do
      tak zwanego zagryzania, czyli kanapek, deserów.
      Polskim błędem powtarzanym prawie na każdej imprezie są sałatki z dużą ilością
      naturalnego majonezu i jaja w majonezie. Jeśli już majonezy i sosy tego typu to
      tylko light i raczej śmietanowe. Majonez w połączeniu z wódką się warzy i
      kolekcja pawi gotowa - a po co.
          • 33qq Re: Wesele w hotelu "Pojezierze" 29.05.07, 06:59
            Żołądkową!!!!!!!!?

Nie mówisz serio, nie wierzę!

Wódkę się dzieli na zbożowe, mocno zchemizowane i ziemniaczane, do których
            przynajmniej w gorzelniach chemii nie dodają. Jarzębiak to rodzaj winiaku, w
            Żołądkowa to taki mocny likier, słodka, nie do picia, no chyba, że ktoś ma
            pragnienie duże :)
            • gwiazdka825 Re: Wesele w hotelu "Pojezierze" 29.05.07, 12:25
              No też słyszałam o tym podziale jak napisał 33qq;o gorzkich i słodkich nie
              bardzo; a Ty jakie byś polecił wódki na wesele-jakie marki;wiem,ze to jest
              indywidualna sprawa,ale zawsze można wybrać tę,która będzie większości
              smakowała-o ile wódka może smakować:); przecież nigdy nie zadowoli się
              wszystkich;pozdrowienia dla wszystkich
              • 33qq Re: Wesele w hotelu "Pojezierze" 29.05.07, 15:28
                Przede wszystkim wodziryj musi być dobry ;) no i orkiestra, wódka jako środek
                wspomagający tylko, ale bardzo ważny. Słodkie możesz podać jakieś, ale nie zejdą
                prawdopodobnie, ja osobiście preferuję Luksusową i Finlandię, bez żadnych
                dodatków czy aromatów, ale to rzecz gustu, jak wspomniałaś. Ostatnio na
                weselichu była Sobieski, tam mi wyśmienicie smakowała a w domu gdy otworzyłem
                "weselną" straciła urok :)

Ale jedno musisz wiedzieć, nie rób zbyt dużo ryb, zawsze zostają.
      • gwiazdka825 Re: Wesele w hotelu "Pojezierze" 29.05.07, 12:20
        Dziekuję za odpowiedź; rzeczywiście,przejmuję się bardzo weselem; dzięki za rady
        co do wódki, a jakie marki byś polecił i jakie to są słodkie wódki?Np.Sobieski
        albo Bols?Myśleliśmy o Bolsie,ale popsuł sie,to samo smirnof; no i już nie
        wspomnę o Finlendi; jaką byś polecił,oprócz Żołądkowej?Z góry dzięki za odpowiedź
    • esz71 Re: Wesele w hotelu "Pojezierze" 13.06.07, 07:49
      Witam
      Hotel Pojezierze w Szczecinku to dobry wybór
      Bardzo smaczne jedzenie
      Miła obsługa
      no i ostatnio przeprowadzony remont sali przemawiają za tym, że to wesele musi
      się udać
      Do tego polecam GAMBIT lub Hula-Gula
      gdyby jeszcze była klimatyzacja, byłaby to najlepsza sala w Szczecinku
      • robot_humano Wódka musi być zimna. I wystarczy. 14.06.07, 18:16
        Ciepłego to i Belvedera nie da się pić, a schłodzona do -5 stC to i Targowa smakuje.A w Pojezierzu jest (była) jedna lipa: tańce na korytarzu. Wszyscy kursujący między kiblami i stołówką muszą przejść przez 30m tańczących. Łapanie świeżego powietrza na parkingu też jest mało wyjściowe, zwłaszcza że tam wszyscy palą. W Gałowie fajniej-ale uwaga! miejsca wewnątrz mniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka