Dodaj do ulubionych

Salon kosmetyczny

01.11.08, 21:01
Czesc, mozecie mi polecic jakis salon kosmetyczny w Szczecinku? Chodzi o to by
był przez kogos juz sprawdzony, ceny akceptowalne i jakosc na odpowiednim
poziomie. Czekam na komentarze.
Obserwuj wątek
    • szokrok Re: Salon kosmetyczny 22.02.09, 00:26
      Też właśnie niedawno zastanawiałam się gdzie mogę znaleźć dobry Salon Kosmetyczny w Szczecinku. Zazwyczaj żeby zrobić pazurki jeździłam specjalnie do Koszalina. Jednak przez awarie samochodu musiałam szukać czegoś na miejscu... I powiem że wcale nie łatwo było coś znaleźć. Wpadłam nawet w małą panikę.
      Na szczęście po wielu telefonach jedna z koleżanek poleciła mi Pana Grzesia i jego Salon Kosmetyczny na os.Ziemowita 12. Więc szybko pojechałam sprawdzić co to takiego. I naprawde Bardzo pozytywnie się zdziwiłam! Super urządzony salonik. Zdecydowałam się też na masaż antycelulitowy miodem. Super sprawa, naprawde polecam wszystkim Paniom. Ręce Pana Grzesia potrafią zdziałać cuda... ;) A cena naprawde przystępna w porównaniu do Koszalina. Teraz zastanawiam się czy jest sens jeździć do samego Koszalina skoro na miejscu mam to co chcę. W każdym razie polecam jak najbardziej! Ten Gabinet nazywa się Santo czy Sante. Mieści się na os.Ziemowita 12 tel. 094 37 250 75, kom. 697 108 045 - to akurat wiem bo zapisałam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka