Dodaj do ulubionych

Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :)))

05.10.05, 15:54
Mleko Bebilon 2 puszka prawie pełna. Sam nie chce kaszek, nie pije nic innego
oprócz piersi, więc oddaję, bo będzie niedługo do wyrzucenia.

Poza tym jeszcze mam prawie pełne opakowanie mleczka do ciała ujędrniającego
f-my Garnier skin naturals. Ostatnio walczyłam z okropnym uczuleniem na rękach
i oprócz dezodorantu to mleczko było nowym kosmetykiem, więc jest też
podejrzane. Ale pachnie ładnie smile

A tak poza tym - może stworzyłybyśmy jakąś giełdę zamiany/oddania/sprzedania
tanio różnych rzeczy walających się po domach wielodzietnych? Może już być
międzymiastowa smile)

Kto chętny - oferta dla mam z Krakowa, odbiór osobisty, kosmetyk może poczekać
na kolejne spotkanie, ale Bebilon do szybkiego zbycia.
Obserwuj wątek
    • marzek2 Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 05.10.05, 16:48
      Po porządkach w kuchni znalazłam jeszcze nieotwarte zupełnie Musli-Crunchy
      Truskawki i Migdały - po przeczytaniu opakowania okazuje się, że straaasznie
      kaloryczne, nie dla mnie niestety sad Jak ktoś lubi, bierzcie!
      • milena1 Dla mam w ciąży 05.10.05, 19:43
        Ja mam do oddania 2 opakowania herbatki HIPP dla kobiet w ciąży, jedna
        nieotwarta, druga otwarta ale prawie pełna(raz próbowałam).
        Piszcie, której potrzebne, do odbioru się dogadamy.
    • kina74 A ja z Wawy, ale też chętnie oddam :) 05.10.05, 23:46
      Mam do oddania albę do I Komunii Św. dla małego i szczupłego chłopca. W stanie
      idealnym, długa, wiązana w pasie białym sznureczkiem i ze spiczastym kapurkiem
      z tyłu. Mogę wysłać gdziekolwiek. Z tym, że jeszcze raz podkreślam: mój synek
      jest niziutki i szczuplutki...
    • kalpa Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 06.10.05, 05:16
      Nio, dobry pomysl Marzku sympatyczny i miły - może taki wąteczek na górę? Oddam,
      przyjme, zamienię...
      Może w ten sposób udałoby się uniknąć niemiłych aferek z ogólnego forum.
      Ja poszukuje książeczek o Puchatku, Kreciku i mam sporo ładnych rzeczy, które
      oddałabym w zamian.
      kalpa
      • ladyhawke12 Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 06.10.05, 07:09
        Oddam 2 ubranka komunijne, jedno na szczuplego chlopca, drugie na bardziej
        puszystego, mam tez sukieneczke komunijna.
        • milena1 A może któraś ma ubranko do chrztu? 06.10.05, 09:04
          Za miesiąc planuję chrzest mojego Marcelka, będzie miał wtedy 5 miesięcy.
          SZkoda mi pieniędzy na jednorazowe ubranie, bo z reguły białe jest
          niepraktyczne, więc raczej potem powędrowałoby do szuflady.
          Może któraś ma pożyczyć lb niedrogo odsprzedać? Rozmiar jakiś 68. Marcel jest
          raczej drobny.
          • aka21 Re: A może któraś ma ubranko do chrztu? 11.10.05, 09:21
            Milenko! nie wiem czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne, ale ja mam białe,
            welurowe (bawełna)ubranko - spodenki, zapinana bluzeczka z kołnirzykiem i
            sznureczkiem w pasie oraz czapka z nausznikami rozm. chyba 74. Nasz Jaś był w
            nim chrzczony jak miał prawie 5 miesięcy, ale on był raczej duży. Jeśli jesteś
            zainteresowana to chętnie pożyczę. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to czekam.

Ps. Jeśli Twoi znajomi mają cztery córki z imionami na litery K,D,W,M(z czerwca
            tego roku), to chyba mamy tych samych znajomychsmile))
            • milena1 Re: A może któraś ma ubranko do chrztu? 11.10.05, 14:02
              Aka-wszystko się zgadza, napisałam na priv
          • kasiask Re: A może któraś ma ubranko do chrztu? 13.10.05, 14:16
            Mam do oddania ubranko do chrztu - zobaczysz, jak uda nam sie spotkać smile
            • milena1 Re: A może któraś ma ubranko do chrztu? 15.10.05, 17:27
              Fajnie,
              już się cieszę na nasze spotkanie.
      • bea-sjf Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 06.10.05, 11:04
        Kapla ,zapraszam do siebie -mogę wam do poczytania jakieś książeczki pożyczyć smile
    • marzek2 Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 06.10.05, 21:20
      Hmmmm wątek się rozwija - nawiasem mówiąc, Jol.po, może stworzyłabyś jakiś wątek
      "giełdowy" i dała na górę w linku? Ja chyba nie mam takich możliwości...
      No dobra dziewczyny, nikt nie jest chętny na moje mleczko, balsam do ciała i
      musli? Czekam do poniedziałku, jeśli nie ogłoszę na Oddam/przyjmę.
    • kalpa Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 06.10.05, 23:08
      Marzenka, ja bym ten balsamik chętnie...
      Tylko jutro wybywam z rodzinką i wrócimy po 25. jakby się ostał do tego czasu,
      to czymś smacznym wdzięczna bym była...jadlaś kiedyś kalafior w cieście?
      Kalpa
      • przeciwcialo Marzek trzymaj ten balsam dla Kalpy! 07.10.05, 07:38
        ..bo kalafior w cieście jest świetny.
        • andaba Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 07.10.05, 12:39
          A ja mam pantofelki, akie mięciutkie i kolorowe na dziecko mniej więcej roczne.
          Nie używane, bo jak mój słonik je dostał, to już miał za duże kopytko.
          • niespodziewanka Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam : 07.10.05, 16:34
            Bardzo chętnie bym przyjęł te buciki tylko jestem z Legionowa sad(
            • jol5.po Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam : 07.10.05, 17:41
              zrobiłam linka na górze, sorki, że teraz - nie doczytałam wczesniej
    • kasiask Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 13.10.05, 14:14
      MAM DO ODDANIA:

- spodnie ciążowe, sztruksowe w które już nie wchodzę, rozmiar na metce 42, ale
      najlepiej przymierzyć
      - wodę toaletową bodajże Yves Roches o zapachu zielonej herbaty - usiłowałam
      stosować ją na początku ciąży kiedy miałam mdłości i teraz dostaję mdłości, jak
      ją czuję. Chętnie oddam. Jest prawie nowa.
      - ubranko do chrztu - pełna klasyka, biało-atłasowe. Kiedyś pożyczyła mi je
      koleżanka, po swoim synku. Było to jakieś 9 lat temu. Ja tego nigdy nie
      używałam, z koleżanką nie mam już kontaktu i nie sądzę żeby liczyła na jego
      zwrot tym bardziej , że nadal ma 1 dziecko (chyba).
      • marzek2 Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 13.10.05, 15:44
        Kasia, ja jestem chętna na zapach zielonej herbaty, który po prostu uwielbiam
        smile) szczególnie w kosmetykach bardzo mi się podoba. Trzymaj dla mnie, może
        skorzystam w okazji, żeby zobaczyć maluszka i zabrać wodę?
        • kasiask Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 13.10.05, 16:02
          Ok! Perfumy są Twoje!! Czekają na odbiór osobisty! smile))
          • bea-sjf A ja chętnie przyjmę 13.10.05, 22:22
            skrawki materiałów ,włóczki - mam jakieś pomysły na rozruszanie w dziedzinie
            plastycznej moich dzieci ( może nie tylko moich ??)
            • marzek2 Re: A ja chętnie przyjmę 13.10.05, 23:33
              Hmmmmm Bea, to może przy okazji jakichś tam kolejnych zajęć Sary przyjdziesz
              pooglądać zawartość mojej szafy - jak tylko zrobię tam porządek i odnajdę te
              torby? Ścinki na pewno mam, włóczka chyba też jakąś się poniewiera, w ogóle mam
              dużo różnistych rzeczy, wszystko spadek po mojej ukochanej śp. Babci, która
              pięknie szyła, haftowała i w ogóle.... Ale wszystkiego miała za dużo smile No i
              mnie jako ukochanej wnusi się dostało w spadku. Na pewno możnaby coś fajnego z
              tego powymyślać - no i moja Zuza uwielbia robótki plastyczne wszelakie, ja nie
              wiem, może oprócz spotkań mam wielodzietnych krakowskich otworzymy też nowy
              cykl - spotkania dzieci mam wielodzietnych krakowskich? Ilościowo to jest chyba
              wystarczająco na parę kółek zainteresowań smile))
              • bea-sjf Re: A ja chętnie przyjmę 14.10.05, 09:16
                Własnie takie coś mi chodzi po głowie , lata temu z małą Sarą chodziłyśmy sobie
                na takie "domowe przedszkole " organizowane przez znajome mamy i robiłyśmy w
                ramach tego fantastyczne rzeczy -zabierałyśmy dzieciaki na wycieczki
                np.statkiem po Odrze ( bo to we Wrocławiu było), do zoo ,były i zajęcia
                muzyczne i plastyczne i pieczenie i robienie ozdób świątecznych .Chciałabym tak
                znów się w coś mądrego i z pozytkiem dla potomstwa zaangażować ,bo czuję ,zę
                gnuśnieje w domu i poddaję się pogodowej szarzyźnie .Kto sie pisze na coś
                takiego?
                • milena1 Re: A ja chętnie przyjmę 14.10.05, 10:38
                  Ja bardzo chętnie ale w soboty...żeby nasi mężowie w tym czasie mogli spokojnie
                  posprzątać.
                  W tygodniu moje starszaki chodzą do przedszkola, a ja za 1,5 m-ca wracam do
                  pracysad((((
      • kasiask Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 14.10.05, 15:24
        Mam DO ODDANIA jeszcze jedne CIĄŻOWE SPODNIE - rozmiar 42, bardzo fajne,
        czarne
        • kasiask Kto ma dziewczynkę w rozmiarze 74 cm????? 04.11.05, 10:36
          Mam do oddania bardzo ładną, czerwoną, bawełnianą bluzeczkę, hattowaną w
          kwiatki, firmy H@M bodajże. I ma długi rękaw! smile))
          Kto chce?????
          • jol5.po Re: Kasia 04.11.05, 10:50
            Kasiu, byłabym bardzo zainteresowana czarnymi spodniami ciążowy, ale jestem az we Wrocławiusad( moze przesłałabyś mi pocztą, a ja zapłaciłabym za przesyłkę, albo przesłałabym ci pieniązki na konto???
            • jol5.po Re: Kasia 04.11.05, 10:52
              o zauważyłam, że jeszcze masz na zbyciu sztrusowe - ciązowe chętnie bym się także nimi zainteresowała
              • jol5.po Re: Bea 04.11.05, 10:57
                Bea Ty pewnie masz du żo ciekawych pomysłów na zabawy domowe, ale znalazłam taką strone, a nie ma to jak pomysły zebrane w jednym miejscu w sieci
                www.gospodyni.akcjasos.pl/z_dzieckiem.html
              • kasiask do jol5 04.11.05, 11:42
                Napisałam na priv. smile
    • kasiask Koszule chłopiece na około 5 lat 14.11.05, 10:33
      Moje dzieci nie chcą nosić koszul, a już szczególnie nie lubi ich Julek. mam
      więc do oddania 3 całkiem fajne, chłopięce koszule - 2 flanelowe w kratę -
      jedna granatowa, a druga czerwona oraz 1 fajną dżinsową. Rozmiar mniej więcej
      116 cm, czyli plus/minus na 5 lat. Zapraszam!
      KTO CHCE???????
      • kasiask Re: Koszule chłopiece na około 5 lat 13.12.05, 11:53
        Koszulki już nieaktualne
    • marzek2 Oddam śliczne pluszowe pieski + torebka-piesek 17.11.05, 19:16
      Niekoniecznie dla mam z Krakowa, ale tak by było najłatwiej smile
      Mam w domku dwa śliczne pluszaki-pieski, może ktoś chce dołączyć do prezentów?
      Jeden to klasyczny foxterier, drugi to taki leżący z długimi uszami, też słodki.
      Mięciutkie, raczej dobrych firm, bo dziewczyny dostały je od babci, ale one
      raczej ostanio lalkowe niż pluszakowe są... więc pluszaki leżą i się kurzą.
      Czekam na chętne przygarnięcia tych piesków smile
      No i jest jeszcze torebka-piesek, mała, zapinana na zamek błyskawiczny.
      • asia474 Re: Oddam śliczne pluszowe pieski + torebka-piese 18.11.05, 10:16
        Moze taki piesek pomoglby mojemu JASIOWI przeniesc sie na stale do wlasnego
        lozka. Ma juz 6 lat ale nie chce spac sam, przychodzi w srodku nocy a wieczorem
        trudno go od nas wygonic. Rano wstaje z "polamanym" kregoslupem, mlodsze
        dziecko tez mi sie przez tego Jana degeneruje.... Jest tylko problem, mieszkamy
        w Warszawie.Asia
        • marzek2 Do Asi474 18.11.05, 10:56
          Asiu, zrobię zdjęcia i prześlę Ci na priv, wybierzesz sobie pieska dla Jasia, ok?
          I wyślę Ci go do Warszawy, czy zwrot kosztów to dla Ciebie duży problem? Bo
          jeśli tak, to też nie ma sprawy smile
          • asia474 Re: Do Asi474 18.11.05, 12:37
            marzek2 napisała:

> Asiu, zrobię zdjęcia i prześlę Ci na priv, wybierzesz sobie pieska dla Jasia,
            o
            > k?
            > I wyślę Ci go do Warszawy, czy zwrot kosztów to dla Ciebie duży problem? Bo
            > jeśli tak, to też nie ma sprawy smile
            Dzieki, dzieki, dzieki. Jeszcze mam jakas forse, chetnie zwroce koszty
            przesylki. Jezeli torebka jeszcze nie jest zagospodarowana, to tez bym ja
            chciala. Kupilysmy kiedys taka na prezeny urodzinowy dla kolezanki mojej corki,
            nieopatrznie obiecalam taka sama dla niej i skonczyly mi sie wtedy mozliwosci
            finansowe. Nie mowilam, ze mam duzo dzieci? To niniejszym oswiadczam: mam 7, w
            tym dwoje zdecydowanie duzych, dlatego takie zapotrzebowania. Pozdrawiam. Asia
            • marzek2 Re: Do Asi474 18.11.05, 13:06
              Zdjęcia zrobiłam, tylko muszę jeszcze je ściągnąć na komputer, a do tego
              potrzebuję pomocy męża smile Słuchaj, jeśli chcesz, mogę wysłać też oba pieski i
              torebkę, ale zobaczysz zdjęcia (wyślę wieczorkiem) to zdecydujesz, ok?
              • anula36 dla mamy w ciazy - sukienka zimowa- tuba do kostek 19.11.05, 17:50
                z modnego w tym sezonie tweedu ( 60% welny , 40 poliestru)- na podszewce, na
                szerokich ramiaczkach, z kieszenia na piersi i z jednego boku zapinana na
                guziki.Na dole sznureczek do sciagnia ( mozna wyjac). szerokosc na calej
                dlugosci - 63 cm x2
                Krakow, ale moge tez wyslac- prosze o kontakt na maila: anula36@gazeta.pl
                • anula36 Re: dla mamy w ciazy - sukienka zimowa- tuba do k 19.11.05, 17:53

jeszcze dlugosc calosci 136 cm - na jakies 168- 175 cm wzrostu.
                  • ulkad Re: dla mamy w ciazy - sukienka zimowa- tuba do k 13.12.05, 13:42
                    Czy wejdzie na bardzo duza kobiete? Mam 173 cm wzrostu, w brzuchu jak sie
                    ostatnio mierzylam bylo prawie 109 cm. Ale i inne wymiary mam dosc duze sad
                    Jesli tak, to moze bysmy sie dogadaly?

Pozdraiwma - Ula
    • kasiask Re: Wannienka, kocyk, ochraniacz 13.12.05, 11:53
      ODDAM w dobre ręce:
      wanienkę
      kocyk dla niemowlaka
      ochraniacz do łóżeczka
    • bea-sjf głowa lali dla fryzjerek;) 17.12.05, 15:05
      Mam taką lalę zapf ceration ,zwaną u nas samogłowem ,bo to jest głowa z
      gęstymi ,jasnymi włosami ,służaca do czesania ,zapinania spinek ,robienia lokow
      no i do malowania makijażu .Jest nam absolutnie juz nie potrzebna ,więc Sara
      chce ją "sprzedać" za symboliczne 10 zł ( bo zbiera na lalkę
      Tonnera ,oj ,pozbiera sobie na nia dłuuugowink) .Lalce brakuje tylko kilku rzęs w
      jednym oku ,poza tym jest super .Mamy dla niej wałki i szczotkę czy grzebień
      (różowe).Kto chce niech się zgłosi .
      • sylviek1 Bea!! 22.12.05, 19:32
        A dałoby się ją wysłać?? Bo ja z Gliwic a chętnie odkupiłabym taką lalę!
        • bea-sjf Re: Bea!! 23.12.05, 16:53
          Sylviek ,napiszę wieczorem na gazetową pocztę smile
          • sylviek1 Re: Bea!! 23.12.05, 19:13
            Dziękuję, będę czekała. Ale niestety odbiorę dopiero wdrugi dzień świąt!! Musze
            zrobić niedługo porządki, może i ja mam coś niepotrzebnegosmile Wesołych świątsmile
    • marzek2 Fotelik samochodowy i sukienkę "księżniczkową" 22.12.05, 14:28
      Szukałam fotelika dla siostry, bo ten po Samuelu jest dość ciężki, nieporęczny i
      trudno się ściąga pokrowiec do prania. Siostrze udało się odkupić fotelik od Bei
      i jest zadowolona. Więc nasz do oddania - Kasiask, może Ty chcesz, jeśli
      potrzebujesz? Podobno foteliki są zdrowsze dla kręgosłupa dziecka niż leżaczki,
      a nam tylko zajmuje miejsce w domku.

Sukienka jest różowa ze "świeceniami" krótka, ale dość "księżniczkowa". Miała
      być dla Miki na święta, ale z sklepie z używaną odzieżą znalazłam wczoraj coś
      cudownego, typową "księżniczę" długą, w marszczeniami itp, więc nasza jest do
      oddania. Nie nadaje się na codzień raczej do zabawy w "kogoś" czy na bal do
      przedszkola. Moim zdaniem na będzie i na dużą dwulatkę i na 3-4 latkę.

Czekam na zgłoszenia
      • marzek2 Re: Fotelik samochodowy i sukienkę "księżniczkową 23.12.05, 18:29
        Sukienka zarezerwoana dla Kalpy. Znaczy dla córeczki znajomwej Kalpy smile))
    • bea-sjf przyjme ,kupię ubranka 25.12.05, 22:05
      Mój Jędrek to chłopiec nie lubiący ubrań ,STRASZNIE!!!Nie chce wychodzić z
      domu ,bo spodnie mają guziki, albo fatalny kolor,albo coś gniecie ,gryzie ,buty
      to tylko sandały ,płacz i zgrzytanie zębów .Zrobiliśmy sobie listę
      rzeczy ,które zgadza się nosić - czerwone i niebieskie ,bez napisów ,wzorów ,
      spodnie tylko z gumkami ,bluzy tylko z szerokim otworem .Ratujcie ,bo nie wiem
      czy uda się takie cuda zdobyć po sklepach ,jeśli macie niepotrzebne ,za małe -
      prosze o informacje !
      Zrozpaczona [po kolejnych płaczach i przeziębionasad
      • kasiask Re: przyjme ,kupię ubranka 26.12.05, 07:31
        Bea! Ale na jaki rozmiar????
        • bea-sjf Re: przyjme ,kupię ubranka 26.12.05, 10:48
          No i zapomniałam podać rozmiar - szczuplutki jest i wzrostu marnego -jakieś 104-
          110 cm.
    • marzek2 Buty zimowe r.24 oraz adidasy dziewczęce r.28 04.01.06, 12:11
      rozmiar 24, brązowe, używane, ale w dobrym stanie, nadają się i dla dziewczynki
      i dla chłopca.

Adidasy są białe, z różowymi wstawkami, rozmiar 28, są leciutko starte na
      brzegach, ale Zuzia chodziła w nich raptem miesiąc, bo potem dostała takie
      świecące i tylko w nich chodziła.
      • mamuskawiki marzku2 zobacz 04.01.06, 12:58
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=615&w=34383879

• marzek2 Re: marzku2 zobacz 04.01.06, 13:26
          Zobaczyłam. I oddam buciki Vanilii. Ale Mamuskowiki, post umieściłam tutaj
          niejako z premedytacją. Wiem o forum Oddam/Przyjmę i czasem tam coś oddawałam,
          niestety to forum pomogło jednej pani nabrać mnie tak, jak mnie w życiu nikt nie
          nabrał i naciągnął... Dlatego "trochę" się zraziłam i chciałam oddać rzeczy
          najpierw Mamom wielodzietnym. Dlatego dałam post najpierw tutaj, a dopiero gdyby
          nikt się nie zgłosił chciałam dać na Oddam/Przyjmę.

Dlatego uważam, że nie powinnaś była dawać linka do naszego forum Vanilii. Po
          prostu dlatego, że nie chciałabym, żeby nasz wątek "giełdowy" był kolejnym
          oddam/przyjmę, ja traktuję go jako miejsce do oddawania rzeczy mamom
          wielodzietnym, które znam i którym ufam. Myślę,że mam prawo decydować o tym,
          komu chcę oddać niepotrzebne mi już rzeczy. Dobrze zrobiłaś, że napisałaś mi o
          Vanilii, akurat ją kojarzę dobrze i oddam jej buciki. Ale nie musiałaś pisać jej
          o moim wątku tutaj...Ja osobiście nie chciałabym, żeby każdy mógł korzystać z
          naszej "giełdy". Jest ona umieszczona specjalnie tutaj i dla nas (w głównej
          mierze). Postawiłaś mnie trochę w niezręcznej sytuacji...
      • kropka415 buty damskie rzomar 35 skora 15.05.06, 22:59
        buty używane w dobrym stanie, ładnie się przezntują na nodze (obcasik masywny 7
        cm), mam zdjęcia moge przesłac na priv
        • marzek2 Re: buty damskie rzomar 35 skora 16.05.06, 09:11
          Hmmm moja mama ma rozmiar 35 i bardzo trudno jej kupić butki, mogłabyś podesłać
          zdjęcie na mój priv, spróbuję wymyśleć, czy się mamie spodobają smile
    • justinka_27 Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 09.01.06, 08:16
      Baaaardzo pilnie poszukuję krakowskiego bobasa jedzącego bebiko 3. Mam 7
      opakowań tego mleka, a mój wybredniak kategorycznie odmówił jego spożywania sad
      Sprawa o tyle pilna, że jedno op. jest ważne do 21.02, dwa do 05.03 i reszta do
      10.03. Mleka oczywiście w stanie nienaruszonym smile Może któraś mama daje to
      swojemu maluchowi, albo zna kogoś komu się przyda??? bo szkoda wyrzucić sad((
      Pozdrawiam
      • musylanka Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 11.01.06, 10:42
        Ja znam kogoś, jeśli można zaraz skontaktuje się z Sion2 i zapytam jakie mleko
        pije jej podopieczny. Jesli oczywiście chcesz oddać komus zupełnie
        nieznajomemu. Nie chciałabym wywierać nacisku.
        Pozdrawiam
        • musylanka Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 11.01.06, 11:50
          Justinko
          dowiedziałam się szybciutko, że to jest mleko które pije Piotrus. Jesli jestes
          nadal chetna je oddać czekam na wiadomość.
          Pozdrawiam
          • justinka_27 Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 11.01.06, 12:37
            jestem jak najbardziej, tyle tylko, że problemem jest wysyłka sad Danielek jest
            od dwóch tygodni chory i mimo podawania lekarstw nie ma poprawy, od wczoraj
            doszła jeszcze gorączka. Obawiam się, że zanim uda się go wyleczyć na tyle,
            żeby możliwe było wyjście na pocztę, mleko straci ważność.
            • musylanka Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 11.01.06, 12:53
              Justinko, ale ja mogę podjechać do Ciebie a potem sama wysłać. Taki miałam
              plan, napisz jak mozemy sie umówic. Może napisz na priva.
              Dzieki
              • justinka_27 Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 11.01.06, 13:02
                Aaaaaaaaaa, no to nie ma sprawy smile)) zaraz napiszę na gazetowy
                • musylanka Re: Mamy z Krakowa - lubię Was i dlatego oddam :) 21.01.06, 12:24
                  Justinko_27 bardzo dziekuje za mleko i vibovit w imieniu swoim i Sion2.
                  Paczka wysłana smile))
                  Pozdrawiam
    • marzekal magnez, żelazo, śpiworek do wózka 13.01.06, 16:07
      Mam do oddania całe opakowanie Magne-B6 (50 tabletek, ważne do maja 2007),
      Cyclo3Fort (18 tabletek, ważne do kwietnia 2007), Ferrum 100 mg (20 tabletek,
      ważne do stycznia 2008). Brałam w ciąży i nie zdążyłam zużyć. Ponadto mam
      śpiworek do wózka. Nie jest nowy ale ciepły (granatowo-jasnozielony). Ja
      dostałam od koleżanki nowszy a ten mógłby się komuś przydać. Zainteresowanym
      mogę przesłać zdjęcie. Jestem z dolnośląskiej wioski i zainteresowanych
      zapraszam w odwiedzinysmile a tym, którzy zechcą powyższe rzeczy z radością
      prześlę pocztą na swój koszt.
      • musylanka Re: magnez, żelazo, śpiworek do wózka 24.01.06, 12:51
        Mam kogos, kto jest w ciązy z szóstym dzieckiem i jest bardzo biedny. Jest to
        rodzina, którą opiekuje się Sion2. (i ja rówinież). Jesli Twoja oferta jest
        nadal aktualna, chetnie podam adres wysyłki. Pozdrawiam Musylanka.
    • ach41 Ja też Was lubię i oddam :-) 20.01.06, 09:25
      Witam, podczytuję Was czasem z ukrycia smile. Dawałam post na innym forum, ale
      nie było zainteresowanych smile Oddam:
      1. dzienniczek ucznia - nowy, czysty - 2 sztuki
      2. płyta CD TREBUNIE TUTKI - "Zatrzymać czas"
      3. płyta CD "Zaśpiewajmy przy ognisku" - zawiera piosenki "hej sokoły" itp.
      Może komuś się to przyda smile Jestem z Warszawy, wyślę pocztą. Kontakt tu lub na
      priva, proszę smile
      Agnieszka
      • jol5.po Re: Ja też Was lubię i oddam :-) 20.01.06, 12:28
        Agnieszko, bardzo lubię Trebunie Tutki i może te Sokoły tez moga być, bo mam rozśpiewaną 8-latkę w domu chetnie zapłacę za przesyłkę, napiszę na priva
        • ach41 Jolu odpisałam na priva 20.01.06, 12:50
          rzeczy wędrują do Ciebie smile
          Agnieszka
    • kalpa Ciuszki dla chłopcoów w różnym rozmiarze oddam 22.01.06, 13:31
      zrobiłam porządki, sporo ciuszków poszło pod nóż.
      bluzy, spodnie, koszulki - rozmiar od 82 do 116
      Nie są zniszczone, po prostu nazbierało się i nie wykorzystam. oczywiście
      używane, ale w dobrym stanie.
      kalpa
      • bea-sjf Re: Ciuszki dla chłopcoów w różnym rozmiarze odda 22.01.06, 17:51
        Zgłaszam się pierwsza na przegląd ciuszków u Kalpy wink
        • kasiask Re: Ciuszki dla chłopcoów w różnym rozmiarze odda 22.01.06, 18:24
          To ja dopiszę chociaż napisałam już w wątku spotkaniowym.
          Do oddania:
          - kurtka zimowa z kapturem prawie nowa na 3-5 lat. Na metce jest 7, czyli na
          siedem lat, ale to jest taka kurtka do pasa z grubym ściagaczem, więc jak ma
          być za pupę to musi być na mniejsze dziecko i mieć podwinięte rękawy.
          - dwie pary ocieplanych spodni (pierwszeństwo ma Bea)
          - marynarka granatowa na 128 cm
          • ladyhawke12 ubranka komunijne 31.01.06, 10:21
            Ubranka komunijne dwa oddam, jedno na ytroszke pelniejsze dziecko
          • kasiask Re: Ciuszki dla chłopcoów w różnym rozmiarze odda 06.02.06, 17:20
            Już nieaktualne smile
            • ladyhawke12 jeszcze raz 24.02.06, 07:56
              Dziewczyny moze znacie kogos kto potrzebuje ubranka komunijne, naprade zalezy mi
              na oddaniu ich , szkoda zeby sie zniszczyly
              • kasiask Re: jeszcze raz 24.02.06, 15:37
                A ja ciągle chętnie oddam w dobre ręce ubranko do chtu - białe, atłasowe,
                rozmiar 68-74 cm
                • ladyhawke12 informacja 26.04.06, 09:35
                  Ubranka juz nieaktualne, zostaly oddane.
                  • kalpa ciuszki na 80-86 oddam 04.05.06, 22:56
                    Dziewczyny, mam do oddania ciuszki na chłopca tak na półtora roku. Są nadal
                    ładne, ale mają ślady uzycia, więc raczej po domu. Niestety nie jestem w stanie
                    pokryć kosztów przesyłki, bo mnie szpital Kołajka wyssał do dna.
                    Myślę, że koszt to jakies 9 zł.
                    Ew. odbiór w Krakowie.
                    kalpa
                    • kasiask Re: ciuszki na 80-86 oddam 16.05.06, 08:21
                      Ja bym była chętna. Co mi się nie przyda na Maksia, to dam dalej na wieś. Może
                      tak być??
                      • kalpa już oddane 18.05.06, 04:17
                        kasia ja już nie mam tych ciuszków. Bardzo szybko zgłosiła się jakaś mama, a ja
                        zapomniałam o tym napisać.
                        Ale jak czegoś potrzebujesz, to daj znać.
                        kalpa
                        • kasiask Re: już oddane 18.05.06, 07:34
                          Nie ma sprawy. I tak musiałyby czekać na Maksia.
                          • kropka415 dvd koncert 15.11.06, 13:21
                            koncert ewangelizacyjny Magdy Anioł i przyjaciół, wzamian
                            jeśli ktoś ma to jakiś ciuch ciążowy, albo książkę religijną
                            lub coś dla małego rocznego synka
                            • kropka415 bluzki z kołnieżykiem dla chłopca 15.11.06, 13:28
                              mam ich ze dwie jedna sztruks biały 92 i druga w czerwoną-białą kratkę dł rekawa
                              30 rozmiar 90 jakas woska firma, wzamian za bluzy lub kaftaniki 92 lub 98
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka