Dodaj do ulubionych

Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia"

20.02.06, 05:07
Pewnie troche takich jak ja sie nazbieralo - czytajacych i podgladajacych,
ktorzy jednak nie pisza tutaj. Napiszcie, dlaczego nie piszecie, a ja Wam
powiem, czemu ja nie pisze ;oD

Pozdrawiam
Luiza-w-Ogrodzie
><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
.·´¯`·.. ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
Obserwuj wątek
    • benala Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 20.02.06, 21:36
      ja czytam regularnie i chetnie, a nie pisze bo ...
      przede wszystkim od czasu wojny z polonistka w liceum stracilam ochote na
      pisanie i wyslawianie, wszystko wielokrotnie czytam i zmieniam a na koniec
      czesto i tak kasuje....
      ostatnio wiele mysle o moim zyciu, moich wyborach i decyzjach i nie do konca
      wszystkie byly sluszne, czasem wiec boje sie napisac co mysle bo moze jednak
      mysle inaczej i bede zalowac? Ale czytam Was i powoli sobie wszystko ukladam i
      staram sie od Was nauczyc, skorzystac z Waszych doswiadczen.
      no i tez troche czasu brakuje i zwykle mam trzyletniego towarzysza na plecach,
      ktory wlasnie skasowal to co napisalam 5 minut temu ale tym razem jestem
      zdeterminowana i pisze od nowa.

i jeszcze dodam powod do popijania - kupilam dzisiaj samochod - sama (no dobra
      mezu byl na telefonie) i jestem dumna i szczesliwa. Stary tez ja sprzedalam bo
      mezu byl na wyjezdze, wiec wszystko moja zasluga, ha!

pozdrawiam i postaram sie wiecej pisac, teraz czekam na powody Luizy Jsmile

PS bardzo mi odpowiada atmosfera tego forum
        • gherarddottir Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 20.02.06, 23:58
          mon101 napisała:

> Ja tez nie jestem ,po wiekszosci zycia spedzonym za granica(sic!), gwiazda
          > polszczyzny, ale jakos sie przelamalam, choc widze jak nichlujnie pisze.
          > Wiekszosci swoich postow nie czytam, bo nigdy nie odwazylabym sie ich wyslac.
          > To oczywiscie widac,ale licze na poblazliwosc.

------Mon coz za falszywa skromnosc. Piszesz bardzo dobrze. Ja jestem leniwa i
          tak jak zdecydowanie moim zdaniem zyskuje przy blizszym poznaniu( hehehhe), tak
          i na forach jakos nie czuje, ze powinnam byc bardzo zgodna z gramatyka i
          stylistyka. Nie ma to zwiazku z szacunkiem czy tez jego brakiem, a jedynie z
          tym, ze zdecydowanie wole pisac niz mowic. A jak juz pisze cos "ciezszego" to
          nieustannie poprawiam, czytam po 20 razy itd. Poniewaz na co dzien nie mowie w
          ogole po polsku, a wrecz mowie w dwoch odmienych jezykach to i mi sie czasami
          placze, szczegolnie ostatniosmile))PPPP
          • bietka1 Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 20.02.06, 22:10
            Poniewaz forum chodzi powoli, jak nigdy, to pisze odrazu.

Naprawde sa tacy, ktorzy w tak milym miejscu nie maja ochoty wydac z siebie glosu?... Przeciez
            to taka ulga smile

A jesli chodzi o styl to wiem, ze nie jest doskonaly... hmm... doskonaly? W ogole dobry. Czasem,
            jak cos napisze i przeczytam riposte to odrazu wiem, ze to ten styl. Ale wciaz cwicze i duzo mi
            to daje.
            Zatem dziekuje za odpowiedzi, albo ich brak smile

P.S. Asica, jest kilka osob, ktore dobrze sie czyta, powiem bardzo dobrze i zapowniam cie, ze
            nie brak ciebie wsrod nich smile

O mojej ortografii juz nie wspomnialam, bo nie chcialam juz nudzic...
    • luiza-w-ogrodzie Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 21.02.06, 00:01
      Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia"? Przede wszystkim dlatego ze tu
      sie ciagle pije ;oPPPPP a poza tym:
      ...pisze juz od dawna na kilku forach GW, zaczynalam na Forum Polonia w 2001
      roku potem rozlazlam sie po roznych prywatnych odnogach i jest tych forow
      wystarczajaco duzo, zeby pisanie bylo pelnym etatem, wiec poddalam sie i
      kilkanascie innych forow tylko czytam
      ...klimaty mi nie pasuja - ani nie mam malych dzieci, ani nie jestem nowa na
      emigracji, do gadania zeby gadac uzywam juz jednego forum
      ...mam wrazenie ze zupelnie bym tu nie pasowala, choc poza powyzszym punktem
      nie do konca wiem, dlaczego

No. To tyle. Zlosliwie uprzedzam, ze bede czytywac Was nadal ;oD
      Pozdrawiam zaoceanicznie

Luiza-w-Ogrodzie
      ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      .·´¯`·.. ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
        • gherarddottir Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 21.02.06, 00:13
          Mysle, ze tych skrytek jest wiecejsmile
          Pijanstwo to juz dla mnie normalka, swiatek, piatek czy niedziela w kolko tu
          pije i nawet sie z tego nie lecze!smile Po prostu mi z tym dobrzesmile)
          Zawsze nas kazdym forum jest KWA czy tego sie chce czy nie, sa jakies sympatie
          lub antypatie, ale mam wrazenie, ze na tym forum jest bardzo "balansowo" jesli
          o to chodzi. Ja wczesniej czytalam inne forum zanim tu sie odezwalam, ale
          dotyczylo glownie mamus z malymi dziecmi, a ja sie do tej grupy nie zaliczam.
          Z KP jestem chyba ponad rok niedlugo i mimo, ze czsamai potrzebuje
          odpoczynku to jednak mnie tu ciagnie smile)PPPP
        • ulinha Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 21.02.06, 00:19
          Zeby od razu pijanstwo..... Przeciez i tak jak juz jakies konkrety mialyby na
          stol wejsc, to i tak w tutejszym w wiekszosci: "bez-polskich-znakow" forum
          polewalybysmy (-li-smile tylko H2O, badz zdrobniale H2Owink))) a cala reszta to
          przeciez "sofciki"wink))
          Ja to forum zdecydowanie lubie, i za to rowniez zdecydowanie wypijemwink
          i jak juz pisze, to pisze, a jak nie, to szybko mi sie zachciewa pisacsmile
          • jersey.girl Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 21.02.06, 17:25
            Ja pisze sporadycznie, ale za kazdym razem mam wrazenie, ze wchodze buciorami
            (dokaladziej moimi wisniowymi martensami smile) w czyjes prywatne zycie. Po prostu
            jest pewnie rdzen grupy, ktora sie bardzo dobrze zna, a ja np. z reguly nie
            pamietam imion, kto jest z jakiegos kraju, co robi, czy ma dzieci czy oczekuje
            etc. Nie wspominajac juz o tym, ze chyba jestem najmlodsza i mam inne
            doswiadczenia/spojrzenie na swiat, wiec to tez czasami przeszkadza.
            • maja92 Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 21.02.06, 17:51
              jersey.girl napisał(a):
              Nie wspominajac juz o tym, ze chyba jestem najmlodsza i mam inne
              > doswiadczenia/spojrzenie na swiat, wiec to tez czasami przeszkadza.

%%%%%%%%%%

Eeeeee. gdzie tam przeszkadza ;-P.
              Samo mnie nie dawno od staruchow wyzwala i nie mam ochoty o to sie na nia
              obrazacwink) Przypuszczam wiec, ze Ona w Twoim wieku...

Tez nie znam wszystkich i nie sadze, ze naleze do jakiejs "grupy" chociaz
              jestem na tym forum juz prwie 2 lata z roznymi przerwami....

Odwagiwink))
    • sol_bianca Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 21.02.06, 20:12
      Ja sie przyznam dlaczego (PRAWIE) nie pisze. 1: bo niesmiala jestem smile i trudno
      mi sie "wbic" w rozmowe. 2: bo nie specjalnie czuje sie czescia polonii, jestem
      za granica od niedawna, chociaz juz zupelnie nie wiem skad jestem, i mam mocno
      niepoukladane zycie, nosi mnie to tu to tam, to jeszcze gdzie indziej...
    • triskell Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 24.02.06, 07:10
      No proszę, nawet konweniętny wątek człowiekowi podstawiają, żeby się mógł
      wytłumaczyć wink.

Nie piszę, bo:
      - Przez ostatni prawie tydzień (od piątku do czwartku) nie miałam internetu.
      Wcale. Zupełnie. Ani trochę. W pracy często siedzę przy komputerze, ale nie jest
      on podłączony do netu. A w domu... zmienialiśmy dostawcę usług
      telefoniczno-internetowych. Mąż walnął się w obliczeniach, miał stary internet
      odwołać, jak już będzie nowy, odwołał za wcześnie. Czułam się jak bez ręki, nogi
      i jeszcze paru rzeczy.
      - Od czasu, kiedy pracuję, doba się jakoś tak dziwnie skurczyła. Słowo daję, że
      ktoś podmienił mi ją na krótszą uncertain.

Nie należę natomiast do grupy "czytających i podglądających". Jeśli nie piszę,
      to znaczy, że także nie czytam. I bardzo żałuję, bo uwielbiam to forum i
      _chciałabym_ mieć na nie czas częściej, niż tylko tak z doskoku.

Ściskam Was wszystkie serdecznie.
    • toblerone_31 Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 24.02.06, 14:55
      Witam,
      ja czytam od kilku miesięcy. I bardzo lubię Was czytać, bo widać, że choć nie
      wszystkie, przepraszam - wszyscy, znacie się z reala i pomimo niwielkich spięć,
      lubicie się!
      Ale nie piszę, bo po pierwsze nie jestem Polonią, choc wiem, że to nie jest
      argument. Po drugie nie mam stałego dostępu do internetu, a tak głupio byłoby
      włączyć się do rozmowy i potem odezwać się raz na jakiś czas. Zresztą na innych
      forach też sporadycznie pisałam raczej tylko informacyjnie. Po trzecie - nie ma
      trzeciego.
      A czytam Was też dlatego, że zazdroszczę Wam bycia Polonią. Sama czasem myślę o
      wyjeździe za granicę tak na zamieszkanie, ale sporo mnie trzyma w 3mieście, no
      i tak trzyma, że nie puszcza na dłużej w świat.
      Pozdrawiam Was wszystkich tylko czytających, no i przede wszystkich fajne
      piszące!
    • ellenai Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 25.02.06, 04:57
      luiza swietny watek,bo sama malo pisze a powinnam,bo ogromnie lubie kobieca
      polonie~!jestem tutaj prawie od poczatku forum ,powinnam jakos wyjasnic czemu
      tak malo pisze! a wiec......
      jestem malomowna na konkretne tematy-w biciu piany jestem dobra vide forum nowy
      sacz!
      czas-a raczej jego braksmilenie na wszystko go jest!
      suma summarum!wasze forum jest wg mnie fantastycznie,mam nadzieje,ze znowu bede
      wstanie wykroic wiecej czasu na przebywanie z wami!
    • jagienkaa Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 25.02.06, 22:07
      no to ja też się dopisuję do tych małopiszących.
      Po pierwsze - z braku czasu nie piszę.
      Po drugie - udzielam się chwilowo na tylu forach że aż głowa bolismile
      Po trzecie - tutaj jest taka swojska atmosfera, i fajne dziewczyny które mają
      jakieś wspólne fluidy że czuję że tu nie pasujęsmile ale to piszę jakby
      pozytywnie, bo fajnie że tu panuje taka swojska, miła atmosfera.
      Ale podczytuję, a jakże, tymbardziej emailowe wątkiwink
    • st0krotka Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 25.02.06, 23:52
      watek dla mniesmile dawno temu pisywalam na forum, potem przestalam, brak czasu,
      inne sprawy, a jak raz przestalam, ciezko potem bylo znowu zaczac. nie wiem
      teraz, co sie dzieje na forum, kto, co, z kim i dlaczego. przyznam sie bez
      bicia, ze czasem zagladam na forum, przeczytam tytul watku i... na tym sie
      przewaznie moja wizyta konczy. tyle watkow do czytania, obiecuje sobie, ze
      przeczytam, ale jakos mi nie wychodzi. watek Luizy zmobilizowal mnie do
      napisania i postanowilam sobie, ze tez wiecej poczytamsmile
      • jennifer_e dlaczego JUŻ nie piszę -wyznania raczej osobiste 26.02.06, 01:16
        Stokrotka! Całe wieki Cię nie było! Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku wink

I ja też czuję się wyzwana do odpowiedzi, bo po dosyć namiętnym udzielaniu się na KP zniknęłam nieco.

Znalazłam to forum ponad rok temu i się zachwyciłam. Że tak fajnie i sympatycznie, i swojsko. Że musztardówki, że kciuki, że album, że czat, że spotkania w realu. Pisałam i pisałam aż się uzależniłam wink

Przychodziłam na forum bo odeszłam z firmy po 5 latach i stałam się nagle osoba niepracującą zupełnie nieprzyzwyczajoną do takiej ilości wolnego czasu. Miałam odpoczywać i zastanawiać się w którą stronę ruszyć dalej.

Przychodziłam na forum bo głodna byłam strasznie polskiego języka, brakowało mi pisania po polsku, czytania po polsku. Forum było więc jak karma na moją wygłodniałą duszę i miejscem gdzie mogłam sobie się "wypisać". Potem jednak moja potrzeba pisania znalazła ujście w blogu.

Przychodziłam też dla towarzystwa wink Wierzę w "słowiańską duszę" i fantastyczne było móc poznać osoby, którym nie trzeba tłumaczyć grania w gumę i smalcu.
        Na forum KP znalazłam osoby, z którymi znajomości wykroczyły poza świat wirtualny i w tym momencie stały się regularnymi, jak najbardziej realnymi nasiadówami przy polskim żarciu (były gołąbki, pierogi ruskie, pączki, w tym tygodniu przepyszny sernik w wykonaniu Tiffanii z wiśniami uzbieranymi przez Asicę! wink

Więc co się zmieniło?
        No przede wszystkim to, ze mam nową pracę. Czyli czasu zdecydowanie mniej. Praca pochłaniająca i ciekawa, póki co oswajam się z nowym i uczę sie duzo więc na forum w godzinach pracy nie ma szansy. A odkąd pracuję to i doba i weekendy gwałtownie się skróciły i trzeba ustawić jakieś priorytety.
        Kolejność: 1.Forum 2.Misiek 3.Gorąca kąpiel i obiad wywołałaby gwałtowne bunty a nawet zamieszki :o)

Co do języka polskiego to po kilku miesiacach przesiadywania na forum i pogaduchach z Polkami forumkami zauważyłam, ze mój angielski sie spartacił! Mózg przestawił mi się na myślenie po polsku i dopiero jak Misiek mój z pracy wracał to przestawiałam się spowrotem na angielski.

Towarzystwo na forum w ciagu tego roku też bardzo się zmieniło. Poznikały nicki, które lubiłam, pojawiło się mnóstwo nowych, których jakoś bliżej nie poznałam. A że mam te swoje "forumki" teraz w realu to jakby mniejsza potrzeba chodzić na forum, ale wierzcie mi, ciągle o Was plotkujemy tongue_outPP

Wreszcie, i może to już ostatni powód to fakt, że pisałam też na innych forach i po prostu się zraziłam. Nie chce mi się już słuchać tłumaczeń o szczególności zachowań w necie, nie chce mi się wysłuchiwać psychologicznego analizowania anonimowego szczekania zza klawiatury, jestem zmęczona tłumaczeniem się z każdego słowa, znoszeniem krytyki i oceniania od wszystkowiedzących mądral, które mnie na oczy nie widziały. Jeśli czegoś nie znoszę w realu to nie widzę powodu, dla którego mam to tolerować w świecie wirtualnym. Tylko dlatego, że przy zapewnionej anonimowosci z ludzi wyłazi coś takiego? To ja już wolę real.
        Więc pewnie powiecie, że jestem przewrażliwiona, że wszystko zbyt biorę do siebie.
        Może i tak, bo dla mnie moja osobowość forumowa wcale nie jest aż tak różna od tej rzeczywistej. Poza tym kontakt twarzą w twarz to ciągle moja preferowana forma kontaktów międzyludzkich. A w realu bardzo starannie dobieram sobie znajomych i w realu jak wchodzę do knajpy, i mi się w niej nie podoba to wychodzę. Nie mam potrzeby nawracania wszystkich na swoja prawdę. Po prostu wolę się odwrócić na pięcie i pójść w swoją stronę. Podkreślam, że nie piszę tutaj o KP ale o różnych innych forach, w których brałam udział. Ale jak postanowiłam odzwyczaić się od forumowania to i z KP jakoś tak siłą rzeczy też zniknęłam.
        Zresztą również przez forum zostałam odnaleziona i zidentyfikowana przez osoby, które dawno temu zniknęły z mojego życia. I niekoniecznie były to miłe niespodzianki. Nauczka na przyszłość: anonimowość internetu to ułuda.

Dla mnie forum było mniej jako okazja do prezentowania swoich pogladów, wymiany doświadczeń czy dyskusją, ale bardziej okazją do poznania ludzi, nawiazania znajomości, które możnaby kontynuować poza netem. I to jak najbardziej mi się udało.
        Jest tutaj sporo osób, które z chęcią bym poznała w rzeczywistości, zaglądam czasem, z sentymentu, żeby zobaczyć co słychać u znajomych nicków ale coraz mniej znajomych tu jest. Poza tym im mniej czasu na czytanie tym mniejsze poczucie przynależenia do "wspólnoty".

Zresztą ja niecierpię swojego nicka, miało to być tylko konto stworzone na próbę, ale po zapisaniu mojej love story jakoś tak już zostało.
        Może jak okrzepnę trochę w nowej pracy to wrócę w nowej "kiecce".
        Póki co, trzymajcie się dziewczyny, i chłopaku!, ciepło.
        Podpisuję się obiema ręcami pod stwierdzeniem, że forum KP to miejsce wyjątkowe i zawsze będę je wspominać z sentymentem.
        • effata Re: dlaczego JUŻ nie piszę -wyznania raczej osobi 26.02.06, 01:53
          > i zawsze będę je wspominać z sentymentem.
          O raju, Jennifer, jak strasznie smutno zabrzmiał ten twój czas przeszły (to
          znaczy, gwoli ścisłości tu akurat użyłaś przyszłego, ale wiesz o co mi
          chodzi wink)
          Jennifer, twój nick jest piękny. Taki tajemniczy (to _e, zawsze się
          zastanawiałam, skąd się wzięło) i można go zdrabniać: Jenny (też mi się
          podoba smile)
          No i ja barrrrrdzo lubię twoje posty, więc .... chlip, chlip

Ja to się nawet miałam nie dopisywać, ale jak już tyle osób się 'wyspowiadało',
          to i ja. Jedna dziewczyna taka fajna ujęła to idealnie (więc ja ją zacytuję),
          że ... pisząc tutaj trochę bym się czuła, jakbym nagle wlazła do kogoś na obiad
          rodzinny. Bardzo mi się podoba atmosfera tego forum. W ulubionych jest na
          drugim miejscu (po Polkach w Anglii smile), ale trochę z braku czasu nie
          udzielałam się zbytnio po przedstawieniu się i potem ... już coraz trudniej mi
          było coś napisać. Myślę, że atmosfera tego forum w dużej mierze wynika z tego,
          że wiele dziewczyn zna się w realu. A te co się nie znają, spędzają tu bardzo
          dużo czasu, więc ... no wiecie, jak jest. Jak siedzi paczka dobrych znajomych i
          nagle wkracza ktoś nowy, to owszem, wszyscy go przywitają, zadadzą parę
          grzecznościowych pytań, ale tak naprawdę każdy myśli o tym, jakby się sprytnie
          wycofać ze small talk i wrócić do dobrze znanych kumpli. Jeśli 'nowy' ma
          zadatki na duszę towarzystwa, nie poddaje się tak łatwo, jest gadułą lub cośtam
          jeszcze, to się szybko wkręci. A jak nie, to nie smile
          Ale zawsze tu zaglądam przynajmniej raz dziennie.
          I bardzo podobają mi się poruszane tu tematy.
          --
          Don't guess.
          • moni-bel Re: dlaczego JUŻ nie piszę -wyznania raczej osobi 26.02.06, 22:39
            Rozumiem niektore dziewczyny ze boja sie pisac na forum na ktorym tyle ludzi
            sie dobrze zna lub nawet spotyka w realu.Ja na poczatku tez mialam takie obawy
            ale stwierdzilam ze jest to forum otwarte i moze warto sprobowac.Nie uda sie to
            trudno.Wiadomo tez ze nie od razu mozna sie zaprzyjaznic i ze potrzeba na to
            czasu.A poprzez czytanie roznych watkow i odpowiadanie na niektore z nich
            poznaje ludzi, dowiaduje sie gdzie mieszkaja, co w zyciu robia ,jakie ich sa
            marzenia i plany,a dodatkowo mozna sie tez czegos nauczyc.I mam nadzieje ze za
            kilka lat bede mogla stwierdzic ze tez mam kilka dobrych znajomych na forum KP.
            Pozdrawiam
            Monika
          • monika_a_b Re: dlaczego JUŻ nie piszę -wyznania raczej osobi 02.03.06, 00:39
            Nu, dziewczyny, nie bądźta takie i przyslijta trochę praconośnych fliudów, co?
            Odwdzięczę się butelką dobrej tequilii... smile)) Mąż znawca z Kraju Agavy, więc
            która da się przekupić, he? tongue_out

W ogóle gratuluję wam i piszcie, piszcie, piszcie...

A ja również musiałam trochę odskoczyć od netu, bom dzionki całe tu spędzała, a
            świata nie widziała... Jak mówią: co za dużo to niezdrowo... wink Więc sobie
            dozuję, ale Partii się nie wyprę! Hough, powiedziałam! smile
    • tiffany7 Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 26.02.06, 16:00
      Oto kolejna „niedzielna” forumowiczka! Hmm, no właśnie, czasem brakuje
      mi „kopa” żeby napisać na KP. Jest tak chyba dlatego, ze wole komunikacje
      twarzą w twarz i przedstawianie własnych opinii lepiej mi wychodzi w realu niż
      na forum. Poza tym, wydaje mi się, ze nie jestem najlepsza w przelewaniu myśli
      na papier (komputer).

To, co skłania mnie do biernego uczestnictwa na forach, to fakt, ze męczą mnie
      słowne potyczki na forach, co mnie skutecznie zniechęca do pisania. Nie mam za
      bardzo ochoty usprawiedliwiać się z posiadania własnego zdania, o czym
      wcześniej pisała Jennifer, czy wymagania, żeby współrozmówca je uszanował, wole
      wiec pozostać w cieniu.

A co do KP, nadal jest bardzo obecne w życiu codziennym, chociaż jednym z
      postanowień noworocznych (sic!) było ograniczenie spożycia internetu. Niestety,
      nie udało się (może przeniosę to na rok 2007 J). Nadal sporo czytam, milo
      wspominam osoby z czatu, a znajomości z forum rozwinęły się w realu. Poznałam
      fajne osoby z którymi nam kontakt na codzień i którymi mi się fajnie rozmawia i
      gotuje wink. Z niektórymi kontakt jest mniejszy, ale dzieki forum wiem, ze dobrze
      im się dzieje i ze spodziewają się dzidziusiów J.

To tyle, tym postem wyczerpałam mój miesięczny limit formowy tongue_out

PS. do Asicy, zostawiłaś u mnie kompot wiśniowy, ale NIE NALEGAM, żebyś po
      niego wpadła wink
      • liloom Re: Dlaczego nie pisze na Forum "Kobieca Polonia" 11.03.06, 18:15
        Juz prawie umarl ten temat...
        Ja juz nawet coraz rzadziej podczytuje, bo czasu coraz mniej.
        Zmienilam prace z 3/4 etatu na caly etat i po powrocie z pracy o 19-tej niewiele
        co mozna zrobic. Jak juz go jest troche to jest bitwa o komputer do ktorego sa
        jakby nie bylo 3 osoby. A w domu jest zawsze co robic, wiec czasem juz nawet nie
        walcze...
        Przestalam pisac, bo duzo sie dzialo w rodzinie, jezdzilam duzo czesciej do
        Polski niz normalnie, i nie mialam chyba nic wesolego do pisania oprocz
        kawalowwink Moje nastawienie do otoczenia nie bylo pozytywne, napewno odbijalo sie
        to na moim pisaniu.
        Poza tym odnioslam wrazenie ze wiekszosc z piszacych jest na innym etapie zycia,
        czesto dopiero planujecie dzieci, zakladacie rodziny, zabieracie sie za szukanie
        pracy, macie duzo wiecej czasu dla siebie, macie czas pogadac.
        Ja jestem na innym etapie, chyba tu nie pasuje.
        Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka