Dodaj do ulubionych

Maska na masquerade - gdzie kupić?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.09, 16:18
Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie w naszym mieście można kupić maske. Bo
chcialbym się wybrać ze znajomymi na masquerade do WOKU
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaśśśśśia Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.09, 17:57
      zostaje tylko Allegro bo z tym chorym mieście nic nie ma.
    • Gość: Ida Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.09, 17:59
      w empiku w tesco koło kasy widziałam jakieś maski
      • Gość: nhiej Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.12.09, 19:23
        czy ktos mi powie o co dokladnie chodzi z ta impreza?
        • Gość: Klubowicz Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.09, 23:33
          Impreza the Masquerade z tego co mi wiadomo jest imprezą klubową. Lecz bardzo
          ciekawi mnie ile osob bedzie w masce. Fajnie tak sie bawic a tutaj znajomy sie
          obok bawi w masce a Ty nie wiesz o tym :) takie zaskoczenie. z Tego co mi
          wiadomo cena za wstep bedzie 15zł bez maski i 10zł w masce
    • Gość: Karina Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.09, 01:30
      od jutra zacznę szukać maski, a może sama ją zrobie :-)
    • Gość: Johny Levis Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.09, 12:10
      ooooooooo WOK myśli wreście o młodzieży. Brawo! A nie te durne K10 tylko. Ciągle
      to samo i ciągle jedna muzyka na jedno kopyto.
      Ja dzisiaj poszukam maski na karnawał i zdam relacje
      • Gość: eva Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.chello.pl 27.12.09, 12:14
        ide, razem ze znajomymi:)
        • your_hakuna_matata Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 27.12.09, 12:44
          Pracownicy WOK-u dostali chyba jakiś bonus do pensji, żeby po godzinach pracy w
          zaciszu domowym rozpowszechniać info o masqueradzie.
          Kto normalny deklaruje się, że idzie na imprezę (w dodatku w jakiejś masce), jak
          nawet nie wie kto na tej imprezie zagra?

A jak puszczą hity eski w stylach z plakatu i zagra DJ Winamp to też idziecie?

Hahaha - każdy idzie, ale nie wie na co - zadziwiające - ja jutro idę na koncert
          - nieważne kto gra, nieeeeważne :D

Nawiasem mówiąc dziś strona miała hulać - póki co jest zaMASKOwana :)
          • Gość: Kali Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.09, 12:57
            Nie bedzie hitów z Eski to zapewnić Ciebie mogę w 100% Nie bedzie syfu z K10 to
            także mogę zapewnić Cię na 100% . - mam dobre info od znajomego co to
            organizuje. Mogę powiedzieć że muzyka będzie wyrywała z butów. Trance, House,
            Latino House czy Breakbeat.

mogę zdradzić ceny biletów:
            10zł w masce
            15zł bez maski

Więc myśle ze lepiej wybrać się na coś nowego i zapłacic mniej niż w K10 niż iść
            do k10 na wstepie wydac 17zł czy ile tam teraz jest i słuchac radia.
    • Gość: Johny Levis Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.09, 19:38
      Dzisiaj byłem w tesco i auchan. Nic nie widzialem. Zostaje allegro.
    • Gość: Moni Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.12.09, 10:46
      ja już zamówiłam na allegro. Moje znajome także.
      • Gość: Brydzia Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.chello.pl 28.12.09, 14:10
        prawie jak : www.youtube.com/watch?v=H2hzVV2Nwfs :D

poza tym to Break Beat z maskami na twarzach, klimaaat. Ok Kolego Kali, syfu z
        K10 brak, ale do cho****y kto to organizuje, aczkolwiek intrgujące.

W naszym mieście nie ma gdzie maski kupić, a jak juz będzie gdzie to wszyscy na
        bibe w tym samych przyjdą:D:D Ale i tak je uwielbiam. Ja tam robię jak coś
        rundkę po Wrocławiu. Pzdr
        • Gość: StaryPryk Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.12.09, 14:50
          Tak bardzo ważne dla Ciebie kto to organizuje ? ważne, że jest robione dla
          młodzieży i będą mieć do wyboru gdzie pobawić w tą noc. Jedni wybiorą
          tradycyjnie K10, Baracude a jeszcze inni Gralla. Pozdrawiam i więciej optymizmu
          do otoczenia.
          • Gość: Scorpion Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.12.09, 16:59
            Prawda. Moim zadaniem lepiej wybrać się na coś nowego i spradzić niz iść do K10
            Baracudy Graala i ciągle słyszeć to samo, a potem żałować że się nie poszło
    • Gość: Twoja Asia :-*** Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.09, 19:46
      www.swiatkarnawalu.pl/index.php?pages=sklep&action=products&referto=48
      Tanie i ładne.
    • Gość: Biała Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.09, 21:48

na w zabawkowym np krystek?
      • Gość: ela Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.09, 21:56
        Brawo!!!! Zapowiada się ciekawie
      • Gość: zobo Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.dialog.net.pl 21.01.10, 09:28
        fajnie bylo
    • Gość: Fanka Trance Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.09, 22:09
      słyszałam że w ciągu kilku godzin będzie strona. Bo mają male problemy
      techniczne. Brawo!!!! Trance mmmmmmmmmmmm :-*
      • Gość: Klubowicz Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.09, 23:14
        A ja sam zrobię maskę i zaskoczę wszystkich!!!!!!!!
        • Gość: blablabla Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.146.68.17.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.12.09, 23:23
          Współorganizatorzy dwoją się i troją, żeby nagłośnić imprezę. Tyle, że trochę
          przesadzacie i wpadacie w komizm. Nie słyszałem jeszcze od nikogo na żywo, że
          się tam wybiera. A zapewniam, że moi znajomi dobrej imprezy nie odpuszczają i
          omijają "dziesiątą stodołę" szerokim łukiem. Poza tym maski (nawet te ładne)
          kojarzą mi się z wiksą i "tymi bardziej pobudzonymi" na imprezach...

RAD-NICE i FREENOISE możecie zdradzić czym zaskoczycie, bo z tego co wiem
          jesteście wśród grających...?
          • Gość: Kali Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.09, 23:35
            > Współorganizatorzy dwoją się i troją, żeby nagłośnić imprezę. Tyle, że trochę
            > przesadzacie i wpadacie w komizm. Nie słyszałem jeszcze od nikogo na żywo, że
            > się tam wybiera. A zapewniam, że moi znajomi dobrej imprezy nie odpuszczają i
            > omijają "dziesiątą stodołę" szerokim łukiem. Poza tym maski (nawet te ładne)
            > kojarzą mi się z wiksą i "tymi bardziej pobudzonymi" na imprezach...
            >

Ja się zastanawiam czy mam iść. Bo i tak nie ma na co iśc w naszym miescie
            widzialem na NK plakat K10 carnaval i pewnie znowu to samo co tydzien w K10.
            Graal dalej to samo co w graalu itd. etc.

Co do masek to nie glupi pomysł. Zawsze można sciagnać przecież pzrez ileś tam
            godzin nie bedziesz chodził w masce.
            Bylem 2 razy w Wenecji na masquerade i nie kojarzyły mi sie w "wiksa"
            Chcialbym zobaczyć czy ludzie w naszym miescie lubią coś nowego i czy wogole
            potrafią się bawić.

• Gość: Brydzia Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.chello.pl 29.12.09, 01:10
            FreeNoise? brawo:))))) ide !!!!!! (o ile zjazd w szkole ogarne;/)ale czy ci co
            lubia K10 sie odnajda? no sie okaze ale polecam. Ja namawiam moje kumpele
            wciagnac w taki inny klimat.
            No to piona :)))
    • Gość: Świdnica - centrum Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.12.09, 12:03
      czy organizatorzy promują tutaj na forum?? nie sądzę. Ponieważ z tego co wiem to
      wystarczy im patron medialny underground. nww24 plakaty na miescie i w
      autobusach (bo z tego co wiem WOK zawsze wrzuci plakaty do autobusów) i strona
      masquerade.com.pl

Co do samej imprezy to z mojej strony - jest to ciekawa opcja aby zobaczyć coś
      nowego. Zobaczyć jak się Wałbrzych bawi.
      Na pewno są Fani K10, Kontrabandy, Graala itd. i jak co tydzień tam pójdą
      posłuchać tego samego w tym samym miejscu.
      W K10 ile wejscie kosztuje 20zł?? i dalej za sterami stoi Johny Lee i Bass-Q?? i
      grają co tydzien to samo??
      Jeśli tak to juz wole sprawdzić ten WOK a potem zdać relacje niz nie pojść i
      żałować. Ale pomyślicie że robie tutaj jakaś reklame WOKowi.

Wcale nie! Ciesze się ze coś się dzieje w tym miescie. Jest jakaś alternatywa na
      "Deja vi".

Pozdro.
      • Gość: M Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.12.09, 15:49
        Dobrze piszesz. Czy ktoś więcej wie o tej imprezie? ide zapisać się na
        newslettera i wiedział newsy. newsletter bedzie zapewne odkrywał karty jak na
        zlodziejeczasu.com
        • Gość: lajnap Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.147.245.173.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.12.09, 17:34
          Zagrają: Gejt, Saer, Moon, Rad- nice, Freenoise, Arbassic, Di Mailo
          • Gość: Viola Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.09, 18:18
            potwierdzone info?? jak tak to bedzie masakra. Najlepsi dje od Trance, House,
            Breakbeat w naszym miescie i pewnie w okolicy.
            • Gość: lajnap Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.147.232.39.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.12.09, 19:58
              Poczytaj:

www.walclub.fora.pl/imprezy-walbrzych,4/16-01-2010-the-masquerade-wok,1896.html
      • Gość: Basista Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.10, 12:40
        www.allegro.pl/item825830964_maska_jason_myers_freddy_krueger_halloween_horror.html
        Taka maske mieć. MEGA!
    • Gość: Dorotka Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.09, 21:40
      Wjazd od ilu lat?
    • Gość: Klubowicz Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.09, 21:48
      o to juz wiem jaki jest line-up wiec wchodzę w ciemno :D

Słyszałem że będzie Saer trzaskać foty. kot nie słyszał to saer.pl
      by było grubo miec foto w masce.
      • your_hakuna_matata Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 29.12.09, 22:05
        Skoro znasz line-up to wręcz przeciwnie - nie idziesz w ciemno. Chyba, że Ci
        maska na oczy spadnie...

Kot raczej o SAER-ze nie słyszał :D. Rzeczywiście szczyt marzeń - mieć zdjęcie w
        masce...
    • Gość: Cris Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.09, 23:04
      dobra maska
      www.allegro.pl/item825830964_maska_jason_myers_freddy_krueger_halloween_horror.html
    • Gość: Blondi Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.12.09, 13:25
      Wałbrzyszek i NWW24 są patronatem medialnym? ładnie. Słyszałem od koleżanki że
      rmfmaxxx ogłaszał impreze.
      • Gość: ?? Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.as.kn.pl 02.01.10, 12:59
        ??
    • Gość: Kochana Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.10, 22:21
      dzis pojawil sie dzial INFO. Nie ma masek w Wałbrzychu te miasto owiane jest
      biedą ;/
      • Gość: wee Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.01.10, 22:37
        a c malo masek w realu:)
    • Gość: żuczek Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: 212.244.232.* 03.01.10, 04:11
      W Biedronce jest wybór gadżetów sylewstrowych, maski też są
    • Gość: Kawka Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 10:52
      najlepiej mieć swoją i oryginalną.
      • Gość: Zelo Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.01.10, 12:16
        i znów jacyś niedojrzali i zakompleksieni organizatorzy muszą
        porównywać do k10 by zareklamować swoją impreze,a mnieć zdjęcie od
        seara to przez pół roku każdy kto chciał to sobie zrobił w k10 a tu
        jakiś sżczyt marzeń jest ogłaszany,odrazu widać że przeginają jak by
        oni byli jedyni w świecie,a co wy macie do muzy w k10
        lokalik.tv/page/club/clubid/244/K10_Wałbrzych czy to mozna
        leci w esce bo wiem że to leciało w sobote w k10, a ze nieraz w
        klubie zagrają remix house znanego utworu co w tym złego,przecież
        najlepsi DJ's swiata podpierają swój wizerunek komercyjnymi
        teledyskami i radiowymi wersjami,ale wy tego nie zauważacie bo
        zatrzymaliście się umysłowo w KONOPIELCE,udanej imprezy
        • Gość: Do fana W11 Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 12:46
          Ja nie widzę zadnego porównania K10 do Masquerade.
          Jak jara cię co tygodniowa playlista w Winampa do grtuluję. Ja się przejadłem
          Johny Lee i jego nudną muzyką graną dla ludzi EMO.
          Jedynie w K10 Tradeus rozpier*** system. Najlepszy Didżej. Nie chce mi się pisać
          na K10 bo to nie ma sensu takiemu kolesiowi i wiernemu fanowi nie przegadam.
          Wiem ze K10 to Twoja mekka i niech tak zostanie.
          Może kiedyś zrozumiesz ze kluby nie kończą się na hali zwanej K10.
          Ale na koniec zadam ci pytanie: Nie nudzi Ci się słuchanie co tydzień tej samej
          muzyki??
        • Gość: Zelo Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.01.10, 12:54
          byłem na tej waszej imprezie www.youtube.com/watch?
          v=VCATFECZdjU&NR=1 www.youtube.com/watch?v=-eLmI_w-jDs&NR=1 i
          tu nie trzeba maski tylko pełnego kasku chroniącego uszy przed
          akustycznymi możliwościamy waszych imprez,albo od razu zapowiedzcie
          co mus łyknąć żeby dobrze się w czuć w tak orginalny dzwięku,a tak
          ogólnie to; z nowym rokiem- zrównoważonym psychicznie nowym krokiem
          życzy wam dobrze znany wam były kolega
          • Gość: X_x do Zelo Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.as.kn.pl 03.01.10, 13:09
            to co pokazales na filmie to jest impreza organizowana przez Walbrzyska grupe
            BAG.. ktora znana jest z mocnego przylozenia publice i taka tam chodzi i rowniez
            bylem kilka razy na ich imprezach a z tego co wiem 16 organizowane jest calkiem
            przez innych ludzi i inne style grajace..
            • Gość: Vojuge Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 13:11
              co do muzyki na masquerade to muzyka: Trance, House (na pewno nie electro-house
              jaki możesz usłyszeć w K10, bo electro house to podróbka) i Breakbeat.
          • Gość: BAG Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.01.10, 23:27
            "byłem na tej waszej imprezie www.youtube.com/watch?
            v=VCATFECZdjU&NR=1 www.youtube.com/watch?v=-eLmI_w-jDs&NR=1 i
            tu nie trzeba maski tylko pełnego kasku chroniącego uszy przed
            akustycznymi możliwościamy waszych imprez,albo od razu zapowiedzcie
            co mus łyknąć żeby dobrze się w czuć w tak orginalny dzwięku,a tak
            ogólnie to; z nowym rokiem- zrównoważonym psychicznie nowym krokiem
            życzy wam dobrze znany wam były kolega"

chętnie się dowiem "były kolego" kim jesteś i dlaczego tak strasznie spinasz
            poślady, nie odpowiadają Ci nasze imprezy? nie chodź! Nie twierdzę że są one
            lepsze czy gorsze, są napewno inne niż wszystko co dzieje się w Wałbrzychu.

Odnośnie Masquerade, życzę powodzenia! szczerze! chociaż podbijanie topicu przez
            samych organizatorów to moim zdaniem zły pomysł na promocje...po czym wnoszę? bo
            widzę że temat nie schodzi z pierwszej strony, 99,9% ludzi w Wałbrzychu nie wie
            w ogóle o co chodzi a tutaj "nagłe" zainteresowanie kupnem maski i pełna
            "podjarka" na impreze.

Jeszcze raz powodzenia i owocnej współpracy z Paniami z WOKu!

Peace!
        • Gość: Ka Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 13:06
          > leci w esce bo wiem że to leciało w sobote w k10, a ze nieraz w
          > klubie zagrają remix house znanego utworu co w tym złego,przecież
          > najlepsi DJ's swiata podpierają swój wizerunek komercyjnymi
          > teledyskami i radiowymi wersjami,ale wy tego nie zauważacie bo
          > zatrzymaliście się umysłowo w KONOPIELCE,udanej imprezy

Kim sa najlepsi Dje świata? Wymień ich bo się nie orientuje. Napisz jacy to i
          dlaczego.
          Pewnie myślisz jak 80% ludzi którzy słuchają radia czy tv i nie mają swojego
          zdania. Mylą często pojęcie Producent a Dj. Takie zjawisko często można
          zaobserwować na ftb.
          O własnie patrzyłem na ranking klubów ftb kiedyś k10 na pierwszym miejscy teraz
          64 co się stało??

KONIEC TEMATU O K10!! jak coś to załóż sobie sam.
          • Gość: eva Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.01.10, 15:50
            k10 ma tylu fanów że to nie jest wazne czy jest na 1,5,65 265
            miejscu sztuczneju listy ftb,ludzie przychodza w wiekszoci na
            JohnaLee&Tradeusa no i niektórzy tez na sebastiana,k10 dzisiaj mogło
            by nie byc wogole moim zdaniem na ftb,byłam w zarowie sekret jak
            grali dj,e z ftb no i lipa zawinelismy sie szybko do k10 a tutaj 5
            razy tyle ludzi i sztos za sztosem,miałam isc ze znajomymi na to
            wasza impreze ale doszlismy do wniosku po co sie rozdrabniac jak i
            tak k10 bije wszystko na łeb i szyje
            • Gość: zainteresowny Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 03.01.10, 17:15
              będzie jak w filmie "oczy szeroko zamknięte" sex w maskach nikt nie wie kto z
              kim, rewelacja wybierasz sobie obiekt seksualny po sylwetce nie widząc twarzy,
              kto byłby chętny???
              • Gość: obserwator Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.01.10, 17:30
                to co widze na yutube to szok,rżniecie rury metalowa piłą
                propagowany w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury,gdzieś imprezy dla
                oszołomów musza byc ale dlaczego są promowane w WOKu,co to ma
                wspólnego z kulturą,bo żeby przebywac na takiej imprezie to ktoś
                musi byc nacpany lub pijany jak bela,takie jest moje zdanie dlatego
                jutro sie dowiem co na to nasz pobożny prezydent miasta ma do
                powiedzenia
                • Gość: Do Obserwatora Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.as.kn.pl 03.01.10, 17:44
                  widac ze jestes kolejnym idiota !! chyba ktos tam wspomnial ze to jest filmik
                  BAGu.. Masquerade organizowane jest przez calka inna grupe osob !! nie dociera
                  to do was !
                  • Gość: 666 Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.01.10, 18:05
                    najgorsze sa takie stare ramole jak obserwator z mocherowym beretem
                    na łbie a co cie obchodzi co ja jaram,jak masz problemy z soba i nio
                    rozumniesz diobrej muzyki klubowej to wal poskarzyc sie ksiezulowi a
                    my robiu to na co mamy ochote a ty paciorek nakola i wieczorem lulu
                    do wyrka sie klasc a nie tu dyrdymaly umoralniac
            • Gość: Zal.pl Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.as.kn.pl 03.01.10, 19:23
              Zal mi Ciebie..
              • Gość: 666 Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 23:05
                a mi ciebie nie zal dzwońcu
    • Gość: ko kolesia eva Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 19:15
      nie interesuje mnie twój zasrany K10 jak chcesz o nim pisać to pisz sobie gdzie
      indziej a nie śmiecisz czyjś watek. Pewnie jesteś śmierdzącym śmieciarzem
      dlatego to robisz. Twoj post nic tutaj nie wniósł. Pewnie dlatego że jesteś
      bliskim kumplem Johnego Lee i będziesz lizał mu dupę do końca świata i jeden
      dzień dłużej. Twoj rozum zatrzymał się na telewizji, radiu i K10.Ale wierz w te
      swoje dyrdymały
      • Gość: eva Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.01.10, 21:28
        świrze naćpany nie jestem kolesiem ,i to ty zacząłeś powyżej
        porównanie do k10;[ooooooooo WOK myśli wreście o młodzieży. Brawo! A
        nie te durne K10 tylko. Ciągle
        to samo i ciągle jedna muzyka na jedno kopyto.
        Ja dzisiaj poszukam maski na karnawał i zdam relacje, nie ] ty za
        miast maski kup sobie koło i przywal sobie w czoło to może się
        przebudzisz z transu
        • Gość: Do Evy Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.as.kn.pl 03.01.10, 22:13
          hehehe szkoda slow na Ciebie i nie dziwie Ci sie ze chodzisz do k01...
    • Gość: Radzik Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 19:55
      Są zwolennicy Ł10 jak i innych imprez. Ale nie ma co się sprzeczać w tym mieście
      obecnie dominuje Ł10 i będzie narzucać reguły gry. Ale dla tych co lubią eventy
      i wiedzą gdzie się bawić znają inne miejsca niż Ł10. Ale mniejsza oto.
      The Masquerade jest czymś innym niż co tygodniowym spędzeniem czasu w tym samym
      klubie. Dlatego warto zobaczyć coś nowego i nie pożałować.
      Do tego jeszcze muzyka: 100% energi i dancefloor'u: House, trance, breakbeat 3
      gatunki które uniosą nie jedną osobę w zachwyt.
      Vizualizacje, Oświetlenie i Klubowicze w maskach. Impreza przepiękna a
      jednocześnie oryginalna. Pełna tajemnic a zarazem powalająca.
      Myśle że cena za bilety także jest dobra. Wiec warto zaryzykować i spróbować
      czegoś nowego.
      • Gość: EDI Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 09:17
        do zwolennikow k10 ;to normalne że ludzie bez zastanowienie w
        emocjach porównują swoje imprezy do k10 ponieważ co by nie zarzucać
        k10 tam wypalają najleprze imprezy dlatego jest sie do czego
        odnosić, sam klub jest naprawde dobry chociasz nie raz tez mnie
        denerwuja komercyjne kawałki to musze przyznac ze w innych tego typu
        klubach gdzie byłem zdarza sie jeszcze wiecej komercji,wiec nie jest
        tak żle,wiadomo ze są rózni klieńci i każdy ma różne upodobabia,
        ogólnie muza ostatnio jest bardzo dobra,więc nie ma o co się kłucić
        z przeciwnikami k10 którzy i tak złośliwie będą się odnosić do tego
        klubu przyczyna może być prosta są zasłabymi organizatorami i dj's
        by tam się załapać i szlak ich trafia, z tych dwojga możliwości
        zawsze większość wybierze impreze w k10 ponieważ w tym klubie też
        leci często gęsto muza house i troche trance można usłyszeć
        • Gość: EDI Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 09:42
          do przeciwników k10 którzy to złośliwie nazywają ten klub ł10;dobrze
          że coś robicie ale po co od razu szczekacie jak małe przestraszone
          pieski na k10, dam wam przykład jednego z was
          underground.walbrzych.pl/index.php?topic=1101.15 Klubowe
          brzmienia klubowymi brzmieniami ale na pewno nie w K10. Jak się chce
          poszukać to się znajdzie klubowe brzmienia po nocy w Wałbrzychu
          trzeba tylko chcieć> CHce zauważyć że jak John gra to w k10 to wy
          na niego szczekacie a u was na forum to jest ok,wiadomo że w klubach
          często graja komercyjne house/remix,Waszym problemem jest zamykanie
          się na świat i udawanie mądrzyckich,dlatego poczęści prawdą jest to
          co ktoś napisał powyżej że niektórzy znani DJ's/produceńci
          podpierają się komercją w mediach bo ich wersje z TV sa całkiem
          odminne niż na imprezach których ich słyszałem,dlatego nie
          skłócajcie się z wszstkimi bo nie warto tracić życia na zmienne
          poglądy,udanej imprezy może wpadne zobaczyć na chwile

• Gość: do Radzika Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: 87.105.201.* 04.01.10, 10:13
        dobrze powiedziałeś 100% True. Więc warto sprawdzić coś nowego. Poza tym zawsze
        będą spiny miedzy K10 a czymś nowym .
        • Gość: Ramirez Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.10, 11:55
          ale co k10 moze chciec od waszych imprez,to wy sie zawsze spinacie,
          dobrze edi napisal ze kompleks k10 nie daje wam zyc dlatego te
          spiny,i wszystkie swoje porazki zyciowe odnosicie do Johna i kejten,
          tym samym pokazujecie swoja bezradnosc i dziecinade,jak nie
          zmienicie swojego rozumowania to oprocz glupoty i wlosow na sterosc
          nic wam nie wyjdzie,a kejten ma taka sile przebicia ze jedna dobra
          impreza zakasuje wasze dzieiec mini imprezek,wiec przestancie sie
          spinac i wypisywac glupoty na k10 bo to juz nudne jest w kolko to
          same przewijanie tematu k10,robcie swoje i wiecej szacunku dla pracy
          innych zycze,powodzenia
          • Gość: eve Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: 87.105.201.* 04.01.10, 12:12
            z Johny lee poleciałeś - człowiek siedzący wiecznie w KaTeen i nie zapraszany na
            inne imprezy. Gdzie on grał od otwarcia K10?? Nigdzie bo jest słaby zepsuł się i
            tyle.
            • Gość: Zelo Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 14:30
              piszesz tak bo mu zazdrościsz że jest rezydentem klubu K10 i ma
              gdzie grać na stałe z tego co się orientuje to jest tam zatrudniony,
              a napewno czasami jak chce to zagra 2 razy w roku po za k10 np'
              jesienią grał na wyjezdzie z V_Valdi,wiem że Sebastian też jeżdzi
              grać 3 razy w roku do klubu w Berlinie ale nie szuka innych okazji,
              Tradeus gra też na stałe w k10 i to mu pasuje a cieszy się uznaniem
              i mimo że każdy z nich ma po kilka propozycji zagrania gdzie indziej
              to mało z tego korzystają,taka jest moja wiedza że wolą jak ludzie z
              Wrocławia,JEleniej Góry i innych miast przyjeżdżają na nich w sobote
              do k10,a wierz mi że codziennie na gg rozmawiam ze znajomymi w całej
              polsce i ludzie chwalą DJ"S z k10 i to bardzo,dlatego zdarza się że
              nawet z dalszych miast ludzi poznałem w klubie i pisze z nimi bo
              mają dobre wspomnienia z k10,dlatego nie jątrz żmijo
              • Gość: do Zelo Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: 87.105.201.* 04.01.10, 14:41
                nie podniecaj się tak bo się spuścisz znawco K10 pewnie jesteś jedym z nich i
                ukrywasz się pod nickiem. Poza tym dlaczego tutaj wypisujesz o K10? nie masz nic
                do powiedzenia na temat Masquerade i gdzie je kupić to ucisz się i bądz wyrozumiały.
                • Gość: MIKOŁAJ Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.10, 15:37
                  jeśli impra to tylko w k10,dzwięk na poziomie oraz super DJ'e,reszta
                  buractwa na madagaskar
                  • Gość: napalonaSucz z K10 Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: 87.105.201.* 04.01.10, 15:54
                    ahhhhh ohhhh mow do mnie jeszcze ohhhh
                  • Gość: dueto Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 16:25
                    chce stanowczo zaprotestować nasz duet Wadzik i Kadzik tworzący
                    walbrzyski underground stanoweczo muwi NIE DJ,om z kejten,to my
                    twurcy walbrzyskiej muzyki experymentalnej połącznej z garaze i
                    house o wątkach transu jesteśmy the best,16 zareprezentujemy coś co
                    zaskoczy wszystkich niechce zdradzać koncepcji ale poprzednie nasze
                    naparzanie młotem automatycznym i rżniecie piłą elektryczą rury jest
                    niczym w stosunku do terażnieszych doznań kture was czekaja,lepij
                    wziąść na maske okulary spawalnicze uprzejmnie informuje jesli nie
                    jeste komerchom i masz w sobie odwage Ratownika MOrskiego witam na
                    naszej najlepszej i jeszcze lepszej imprezie gdy byś miał problemy z
                    zdobyciem maski to można z kożystać ze sklepu dla
                    StraZy poZarnej
                    • Gość: Jony Big Star Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 19:08
                      <brawo> K10 pojazuje jaki jest fajny <brawo> Dlatego mam obrzydzenie do tego
                      miejsca bo tam chodzą sami zadumani ludzie <brawo> teraz pokazałeś klase i
                      pokazałeś na co Cię stać <bawo> Jak dorośniesz i zdasz gimnazjum to zrozumiesz i
                      poznasz w **uj ciekawych i dobrych rzeczy. Na razie intelektem pasujesz do ludzi
                      z K10 ponieważ siedzi w tobie taka pycha i chamstwo że aż boje się jacy teraz są
                      tam ludzi.
                      <brawo> człowieku napierdzielający z jednego ip .
                      O.S.T.R - zazdrość. Jesli byleś na koncercie to wiesz o czym jest ten kawałek. Yo!
              • Gość: Czarus Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.as.kn.pl 04.01.10, 18:51
                buahahaha tak tak i od razu podajecie sobie gg i codziennie sffitasnie
                wiadomosci przesylacie jak to fajnie jest.. wies nie czaruj !! bo sie smiesznie
                to wszystko czyta..
    • Gość: freenoise Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 18:53
      Shit! Ludzie, ile Wy macie kwasu w sobie :(
      Każdy w tym mieście znajdzie coś dla siebie. Ludzie lubiący większe
      biby z muzyką bardziej popularną pójdą do K10, Grala tudziez do
      Baracudy czy gdzie kolwiek indziej. Ludzie, którzy lubią klimaty
      mniej popularne pójdą po innych lokalach Kontrabanda, Papug... Po co
      się spinać o to czy K10 jest najlepsze czy nie ? To, że nie gra tam
      nikt prócz Johnego, Seby czy Tradeusa świadczy tylko o jednym. Nie
      każdy dj z tego miasta pasuje klimatem muzycznym do lokalu o takich
      rozmiarach.
      A w temacie głownym, czyli The Masquerade - myślę, że może być
      ciekawie. Wszystko zależy od ludzi, którzy tam przyjdą. Muzycznie -
      nie będzie źle, zależy kto jakie klimaty preferuje.
      • Gość: -ciekawy- Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.146.229.236.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.01.10, 19:16
        Allegro- Miłościwe Wam kupującym:)
    • Gość: do dzieci Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 19:34
      zastanowicie się co robicie. Mówię do Was. Ludzie z KaTeen i z WOKU
      KaTeen (K10) nie potrzebnie zaczyna śmiecić tutaj a inny cisną dalej.
      Zastanowię cię o czym jest ten wątek. Niebawem K10 nawet bedzie w temacie o
      Żabce czy o Mo-Bruku czy jak to się tam pisze. Oni muszą pokazać swoja klase.
      Ale mniejsza oto. Ja chodzę czasem do K10 ale także chce zobaczyć imprezę w WOKU
      bo jestem ciekawski.
      Wiec Ludzi z K10 nie psujscie forum gazeta.pl . Bo każdy może się ukrywać za
      monitorem.
      Przypomina mi się historia DJ Crisa i innych z radia K10. Ale nie chce mi się
      tutaj śmiecić.

Pozdrawiam pozytywnych Wałbrzyszan EMA!
      • Gość: Klubowicz K10 Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.10, 21:08
        z jednym moge się z TobA zgodzic co wiekszosc klubowiczów obchodzic
        moze impreza w woku każdy ma prawo sobie chodzic gdzie chce i robic
        co chce,ale chce tutaj zauważyc ze nie masz racji ze ktos z k10
        rozpoczyna tu jakiekolwiek wątki o klubie k10 wręcz jest odwrotnie,
        niektórzy szaleńcy z underground wywłują tutaj ciagłe wątki i
        odnoszą się stale negatywnie do k10 co łatw0 dowiesc bo niektóre
        oszołomy wogóle sie z tym nie kryją,a wręcz perfidnie podpisują się
        pseudonimem " John Lee"by wprowadzac zamieszanie .MySle że jako
        stały klubowicz k10 z karta VIP dobrze się orientuje w temacie i
        wiem że ludzie pracujący w k10 laske kładą na to co tu jest
        wypisywane na klub i uwazaja że trzeba robic swoje nie dyskutowac
        jak małe dzieciaki na forach i za to ich podziwiam,ale napewno klub
        ma dużo stałych klubowiczów którzy jak wy są na bezrobociu i z nudów
        bronią klubu,to chyba naturalne, a k10 nie znajduje się w temacie
        np. o Mo-Bruku czy Zabki bo nikt tam nie rozpotrzyna głupio
        negatywne wątkki o k10 i tu masz odpowiedż na swoje wątpliwości kto
        tą głupotę z k10 [przedrzeżniane przez malutkich dj nieudaczników
        ł10]-Zaczyna,jeszcze jeden przykład kto zaczął głupote że K10
        zamykają od 1 stycznia-chyba k10 nie ma celu rozpowiadania takich
        bzdur przeciw sobie i.t.d. ZDROWEGO I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
        • promilwch Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 04.01.10, 21:33
          zakonczcie temat o k10 bo nie chce mi sie sluchac tych glupot!! chcialem
          poczytac o maskach a tutaj durne watki. Kazdy niech sie zajmie swoimi sprawami.
          • Gość: wee Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 21:38
            ja mam do sprzedazy maske przeciwgazowa ktos chce kupic??:)
            • promilwch Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 04.01.10, 21:43
              i znowu muł z dialogu
        • Gość: SAMANTA Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 21:43
          a ja uważam że najlepsze imprezy są w Grallu,a te całe imprezy dj-ów
          w loku to porażka totalna,przypadkiem raz zaglądnełyśmy z koleżanką
          Krysią na moment, i co zero żadnego przystojnego gościa tylko w
          maskach powinni chodzić niedołęgi,tutaj się kreują na nie wiem kogo
          a to tragedia,więc pojechałyśmy do naszego ukochanego Grala,pa
          • Gość: Ryszard Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 22:42
            Samanto nierezygnuj że raz niewyszło teraz mogę dla ciebie wystąpić
            w masce hutnika i uda się nam a nawet jak masz życzenie to przyjdę w
            całym stroju hutniczym
            • Gość: do Dialogowca Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 22:56
              współczuje Twojej rodzinie że Cię nie wychowała na prawdziwego mężczyznę . Bo
              sam pod sobą posty piszesz dialogowcu. Porażka. Żal.pl
              • Gość: Radzik Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.01.10, 23:17
                nie kazdy z dialogu jest przeciw
                • Gość: freenoise Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.01.10, 00:15
                  jednak czytanie forum gazeta.pl to strata czasu... do zobaczenia na
                  bibie tym którym będą :) pozdro
    • radzikddch Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 05.01.10, 10:17
      Dostałem link od znajomego bo był załamany jak to zobaczył co tutaj się dzieje.
      Ale tutaj nienawiści i spin :/ Dlaczego w Waszych głowach panuje agresja?
      Nic nie można robić w tym Wałbrzychu bo już się słyszy krytykę i negatywne
      odczucia mimo ze jeszcze się na czymś nie było.
      Wiec ludzi pohamujcie swoje wodzę i nie śmiecicie na forum.
      Jeśli macie coś naprawdę do powiedzenia piszcie.

Zapraszam na The Masquerade - na pewno warto sprawdzić coś nowego.
      Posłuchać innej muzyki niż słucha się na co dzień.
      Na scenie zagości 7 Dj's : Saer X, Moonshine, Rad-Nice, Gatekeep, Arbassic,
      Freenoise, D.Mailo.
      Więc zachęcam do kupienia/zrobienia maski i pobawienia się w WOKu :-)

• Gość: Modliszka Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.10, 12:20
        Saera dawno nie słyszałem ostatnio grał w K10 to nieźle zaje*** trancem
        • Gość: Kondrat Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.10, 16:04
          pamiętam saera z k10 grał trance ale grywał tez jakies śmieszne komercyjne
          kawałki czarnej muzy,tak ogólnie na 3+ oceniam jego występy do tradeusa i johna
          bez szans,nic wam nie ujmując to wasza impreza to 3liga,lubię ze znajomymi
          pojechać na konkretne imprezy w polsce i nie raz po za,dlatego uwazam Że
          Wałbrzyski wok jest zbyt mało ciekawy aby móc kogoś zachwycić,prędzej ludzie by
          poszli do k10 jak by właściciel wreszcie się zdecydował i zaprosił kogoś
          konkretnego,myślę ze ten klub ma potencjał i by trochę ludzi przyszło,życzę
          powodzenia ale wole iść na Tradeusa który jest DJ/ Producentem z pierwszej
          ligi.A cha bez złośliwości modliszko to jeśli jesteś płci damskiej to chce
          zauważyć że powinnaś napisać - słyszałam a nie słyszałem
          • Gość: Karol_32 Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.10, 16:25
            zawsze każdy temat o imprezach musi zejść do K10 jaki on jest wspaniały. Rzygać
            mi się chce już
          • Gość: Do Kondrada Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.as.kn.pl 05.01.10, 16:26
            Rozumiem, że piszesz tu o pierwszej lidze Wałbrzyskiej ?? Bo w świecie ja ze
            znajomymi to nie widzieliśmy ich na eventach (TE,GK,GG,SF,EH,M,SW,SoS,PoL,AR) a
            to jest dopiero ta liga o której piszesz kochany. Więc bez złości nie piszmy już
            takich dyrdymałów. Chyba chodzi wszystkim o dobrą zabawę
            • Gość: eva Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.01.10, 20:49
              co do polski to Tradeusa można zaliczyć do czołówki[oczywiście nie
              liczę ustawianego ftb],a co do Wałbrzycha numer jeden w mojej ocenie
              i wielu ludzi których znam {i to nieważne czy grał na jakimś
              eventach]a mówią to ludzie którzy jeżdżą po eventach i większych
              imprezach w polskich klubach- słuchają,obserwują i mają porównanie,
              a co do was dj.e z masguerade to wszyscy razem w 7 stanowicie tyle
              co 1/7 Tradeusa, połowę tego co JohnyLee. I nie przejmę się tym że
              siedzicie całe dnie i noce przy komputerach by kogoś objechać kto ma
              inne zdanie ponieważ takim fałszywym cwaniaczkom nic nie wychodzi
              wrecz wasza nieszczerość wraca do was jak bumerang.A Tradeusowi
              wyjdzie bo wielu szczerych ludzi go podziwia i z dobrego serca życzy
              mu sukcesu
              • promilwch Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 05.01.10, 21:15
                I nie przejmę się tym że
                > siedzicie całe dnie i noce przy komputerach by kogoś objechać kto ma
                > inne zdanie ponieważ takim fałszywym cwaniaczkom nic nie wychodzi
                > wrecz wasza nieszczerość wraca do was jak bumerang

hehehehe pewnie sam siedzisz reprezentancie kibli w K10 Ja nie mam nic
                związanego z K10 i ta imprezą po prostu znam 90% Wałbrzyskich DJ'a bo obracam
                się w tych klimatach

> a co do was dj.e z masguerade to wszyscy razem w 7 stanowicie tyle
                > co 1/7 Tradeusa, połowę tego co JohnyLee.

Eva słyszałeś chociaż tych DJi??????? jeśli nie to przyjdź zobacz i diero
                oceniaj. Słyszałeś o ekipe mind collective o audycjach w BRW - bito-mania czy
                strefa bitu? Pamiętasz impreze Expresja? raczej nie bo masz 16 lat i nie znasz
                pionierów Wałbrzyskiej sceny.
                Wiec jakoś mi się nie chce czytać twoich wypocin które nie mają wartości
                Więc nie pisz bzdur bo Johnego Lee każdy zjada. Dlaczego gra w K10 bo liże dupe.

Johny Lee:
                www.youtube.com/watch?v=wsR1v-WP4CY
                Zajebisty DJ? zobacz jak robi scratch xD xD niech się nauczy robic porządnie
                Baby Scratch to porozmawiamy.
                Tym czasem daj sobie spokój reprezentancie kibli w K10 bo pewnie jesteś
                pracownikiem K10 i podbijasz posty aby być fajnym.
                żal mi Ciebie bo przez Ciebie i twoją pyche psujesz reputacje klubowi.
              • promilwch Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 05.01.10, 21:20
                o dodam jeszcze jedno bo ktoś dobrze napisał wyżej
                O.S.T.R - zazdrość
                • Gość: BRW Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.01.10, 22:22
                  jeSli ta eva jest fanatyczką kejten to nie znaczy że ty musisz
                  obniżać poziom osób z Masguerade,opamietaj się kolego
                  • promilwch Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? 05.01.10, 22:43
                    > jeSli ta eva jest fanatyczką kejten to nie znaczy że ty musisz
                    > obniżać poziom osób z Masguerade,opamietaj się kolego

Sam obniżasz poziom K10 człowieku z dialogu mnie nie interesuje masquerade bo
                    obecnie mieszkam setki km. Na forum zakładasz maskę i udajesz kozaka a tak
                    jesteś zwykłą cipą w twoim szarym życiu!!!
                    Psujesz reputacje K10 ponieważ czytają to Wałbrzyszanie :) a jesteś podatny na
                    prowokacje i zżera cię zazdrość bo ludzie organizują coś w tym zjeba** mieście.
                    A Ty masz duże EGO i klapki na oczach bo oprócz swojej mekki nic nie widzisz.
                    Wiec pozdrów swojego boga Johnego Lee. I nie pisz już nic jeśli jesteś
                    homo-sapiens!
                    • Gość: obserwator Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.01.10, 01:49
                      mam dwie prpozycje,pierwsza; zeby nie było monologu musi byc dialog
                      do dialogu,po drugie;zlikwidowac dialog,a mozna pojsc dalej
                      zlikidowac wszystko i wszystkich i droga otwarta do organizowania
                      imprez sukcesu.
                    • Gość: BRW Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.01.10, 09:12
                      promilwch wyluzuj kolego obrażasz mnie że jestem z dialogu.przeciez
                      ja maske już zammówiłem na alegro,usiąć zajaraj i daj na luz oraz
                      poprostu olej tą nawiedzoną evke a nie wdajesz się z nią podwórkowe
                      pyskówki a on cię wkreca i się napewno smieje że nerwowo nie
                      wytrymujesz ,spotkamy się na masguerade to obgadamy ta sprawe będe w
                      czrnej koszulce only trance i w tej masce z alegro,nara musze
                      biegnoć do budy
    • Gość: sasha Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 05.01.10, 22:21
      w biedronce widzialam...:))) naprawde...
      • Gość: obwożny-handlowiec Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 12:16
        dobrze się składa mam komplet 32 masek spawalniczycz i 32 pasry rekawic
        spawalniczych jeśli weżniecie hurtem dożuce 10 gaśnic samochodowych gratis stoje
        w niedziele przed gielda od 6 rano za śmietnikami kauflandu,kolega z podgórza ma
        maski gazowe 5 sztuk z trzema odkurzaczami co brały udział w imprezie tech-mania
        w piotrusiu panie,bedziemy czekac do 14 godziny w niedziele
        • Gość: Johny Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 12:27
          Jestem zainteresowany, jaka jest cena za 4 maski i 2 gaśnice?
          Podejdzie do mnie to wam kopsnę coś grosza będziecie mieli na maxa
        • Gość: Biblotekarki Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.01.10, 13:52
          my zarejestrowane w dialogu dołożymy szczególnego starania z
          mężami/mechanikami do Twoich zasobów do godziny 10 doniesiemy na tą
          impreze/technotronik po pięć kompletów lusterek bocznych i świateł
          odblaskowych zamotowanych na porządnych obręczach metalowych oraz co
          naważniejsze 5 sztuk rur wydechowych od małego fiata żeby ostry był
          gaz,mały jeszcze 11 kompletówe opon letnich będzie na czy skakać na
          maxxx'a
          • Gość: eva1 Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 14:07
            brawo oby tak dalej dziecko PRLu podoba mi się Twoje przemówienie!!!!!
            Tylko gdzie ma impreza technotronik? bo o takiej zem nie słyszał. W K10 ona ma
            byc bo z giełdy do tego klubo to dwa kroki i nie musicie zamawiać dorożki. Brawo
            piękna postawa!! oby tak dalej a Was prezydent odznaczy orderem zasługi dla
            kraju!! Twoja stara napewno jest z Ciebie dumna i napier*** twoją głową o szafkę
            5 razy dziennie i dlatego napierniczasz takie głupie posty i zapewne zaraz
            napiszesz coś o K16 i o Johnym Lee brawo!! bo pewnie Twoja stara przyje** Ci i
            przypomni Ci się własnie o K16 itd. Gratuluje podejści do sprawy .
            Poza tym nie jara mnie The masquerade i K10 :-) wole Wrocław!!!
            i tak sobie drażnie sie z Tobą bo pewnie znudziły CI się już igraszki ze
            starym!! :D Wałbrzych i K10 nigdy nie będą takie jak kluby we
            wrocku!!!!!!!!!!!!!! i nikt nie pobije DJ's z Wrocka!!!!!!
            • Gość: obserwator Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.01.10, 15:18
              grając w wokach to napewno nie masz możliwości by się porównywaC DO
              DJ,S Z DUYCH MIAST,można zawsze powiedziec że ci z Krakowa czy
              Warszawy,Poznania są lepsi od tych z Wrocławia,widze że ciśnienie ci
              wysiada a to zła oznaka,nielepiej wyjsc na dwór oderwac główke od
              kompa przeciez czekajac ciągle na posta z dialogu mozna
              ześwirowac,idz do ludzi na świeże powietrze i odpóśc sobie
              johnalee,k10 czy ł10 bo dostajesz kota,dobrze radze
    • Gość: ADI RYNEK Re: Maska na masquerade - gdzie kupić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 13:38
      ja kupiłem maskę w empiku i idę z ciekawości ile wałbrzyszan jest pozytywnie
      nastawionych xD
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka