Dodaj do ulubionych

Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... ...

IP: *.dialog.net.pl 13.08.10, 10:03
Co ty K... wiesz o Zamku Książ ????
Kto to rozpoczął kampanię wyborczą ???
Obserwuj wątek
    • Gość: HM_ Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.wroclaw.vectranet.pl 13.08.10, 10:38
      Chodzi o to?:

www.gazetawroclawska.pl/fakty24/293989,walbrzych-zamek-ksiaz-odda-3-5-mln-zl,id,t.html
      • Gość: Żenada Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.10, 18:29
        Gratuluję głupoty pomysłodawcy tej beznadziejnej "reklamy" !!!
        Cały Dolny Śląsk odpowiednio sklasyfikował mieszkańców Ziemi Wałbrzyskiej....przykro mi tym samym,
        że posiadając takie walory jak Zamek Książ upadacie tak nisko...tak na marginesie-wypadałoby
        przeprosić słuchaczy bo wielu słuchając tej reklamy poczuło się urażonych.
        Dominika z Bolesławca

• Gość: miastowy Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 13.08.10, 13:11
      już są foty
      img245.imageshack.us/img245/9315/img8654e.jpg
      • Gość: wiem Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 87.105.201.* 13.08.10, 14:59
        Ja wiem!.
        Boguś Linda na prezydenta Wałbrzycha!
        Pewnie to on zaczął kamanię.
    • Gość: ja k ... wiem Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 15:03
      Tak, tak, to jest pierwszy krok do prywatyzacji zamku. Wspomnicie
      moje słowa. Macki Chlebowskiego są u nas wszędzie.
    • Gość: Mietek z Jedliny Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.69-162-137.static.steadfast.net 13.08.10, 16:26
      Ten przekaz jest na takim samym poziomie intelektualnym co znaczna część
      Wałbrzobylskiego plebsu.

Więc, się nie dziwcie buroki Wałbrzobylskie, że wasi prezie spółek miejskich tak
      was zachęcają do korzystania z ich wyrafinowanych usług...
      • edi-666 Re: Do Wałbrzobylskich buroków... 13.08.10, 16:31
        Ciemniaku z Jedliny zajmij się swoją wioską
        • Gość: NO... Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.chello.pl 13.08.10, 18:13
          Ciekawe, jakie będzie rozwiązanie zagadki.
          Słyszałem dzisiaj ten sam tekst w radiu, więc szykuje się coś więcej niż tylko parę bilboardów.

Jeżeli to początek kampanii wyborczej, to ktoś ma jaja.
          • Gość: Boguś Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.10, 20:23
            No pewnie. Bo to zła kadencja była.
          • Gość: ? Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.chello.pl 13.08.10, 20:25
            pytanie co się kryje po literą "k"
            • Gość: wal Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 20:02
              pod literką 'k" kryje się nazwisko dobrze nam znanego prezydenta miasta.
              • Gość: he Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.dialog.net.pl 17.08.10, 15:46
                he
          • Gość: Andrzej Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: 188.33.165.* 13.08.10, 22:35
            Ja myślę że to chodzi o poniedziałkową sesje. W poniedziełek jest sesja dot.
            nagród w miejskich spółkach, dla kolesi prezesów... i chyba będa walić w Pana
            Tutaja, który wladcą jest na zamku, a do tego kontrola NIK-u (pisali o tym w
            Tygodniku Wałbrzyskim)
            ojojoj, ktoś ma ciepło
          • Gość: Gość Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.181.143.12.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.08.10, 01:30
            Rozwiązanie jest Tutaj
          • Gość: Iren Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.08.10, 22:40
            Gdyby mial jaja miasto mialoby i drogi i zyc w nim daloby sie .Nie mam jaj tylko
            piekne LICO i na nim gra...
            • Gość: ??? Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.dialog.net.pl 23.08.10, 08:04
              ???
      • Gość: gola Re: Do Wałbrzobylskich buroków... IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.08.10, 11:48
        Widzę, że ktoś tu ma kompleks mieszkania na wsi )))
    • Gość: Viking Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 23:43
      Jeśli faktycznie to się tyczy kampanii to nie powinna ona się odbywać w takim
      charakterze. Zamek Książ to nie K10 i takie hasła mu w ogóle nie pasują no ale
      kasa to kasa i jak widać nawet dobre zwyczaje odchodzą na bok. Aczkolwiek dziwię
      się, że Pan Tutaj na to pozwala...
      • Gość: Książ Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.10, 00:13
        w Muzycznym Radio co chwile spot leci i muszę przyznać ze robi wrażenie.wszyscy
        jesteście w ciemnej dupie z tymi rozkminami. ale jakie forum, taki poziom
        myślenia i domysłów jego forumowiczów :D
        • Gość: Rebel Yell Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.10, 08:32
          > w Muzycznym Radio co chwile spot leci i muszę przyznać ze robi
          >wrażenie.wszyscy jesteście w ciemnej dupie z tymi rozkminami. ale >jakie forum,
          taki poziom
          > myślenia i domysłów jego forumowiczów :D

Banera nie widzialem ale ten post z podpisem Ksiaz zrobil na mnie wrazenie.
          Uczciwie nie wiem kto i co ale wyglada to zenujaco nawet sie "rozkminiac" nie chce.
          • Gość: mania Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.08.10, 09:22
            Nie ważne jakie masz zdanie na temat tej reklamy...cel marketingowy
            został osiągnięty...wszyscy o tym mówią i dyskutują a o to chodziło !
            • Gość: Andrzej Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.08.10, 11:58
              moim skromnym zdaniem, kampania zajebista, kontrowersyjna, a kontrowersja się
              sprzedaje. Żałuję, że dużo tego typu reklam nie przechodzi... ciemnogród polski
              jest nieprzygotowany.
              • Gość: dd Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.10, 12:06
                To będzie tak:
                Co ty kolego wiesz...
      • Gość: asysta Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.181.143.12.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.08.10, 01:32
        Na Pana to trzeba mieć wygląd
    • Gość: ? Co ty Kruczkowski wiesz o Zamku Książ? IP: *.chello.pl 14.08.10, 12:07
      Może tak?
      • Gość: wrzuta Re: Co ty Kruczkowski wiesz o Zamku Książ? IP: *.dialog.net.pl 14.08.10, 19:31
        w600.wrzuta.pl/film/6lwZOa5nsOt/co_ty_k...._wiesz_o_zamku_ksiaz_..._..._..._...
    • Gość: Andrzej Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 188.33.184.* 14.08.10, 15:15
      Ciekawe kiedy sprawa się rozwiąże, może po niedzieli.
      • Gość: promotor Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.08.10, 20:47
        tzw. pijar panu Tutajowi ,jako szefowi Książa robi za naszą kasę Pan
        Panfil,czyli portal
        regional.to ich czcionka i kolor,naturalnie w sumie żenada,nawet
        jeśli stoi za tym jakaś "głębia" myślowa.
        to wstyd aby z Perłą Śląska kojarzyć wulgaryzmy.Ale jaki Pan,taki
        kram.Może niedługo już koniec tej zabawy zamkiem.
        • Gość: motor Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 15.08.10, 00:37
          buahahahhahhha'
          ech, buahahhaahahahhhahaaaaa

promotor - co ty k.... wiesz o "pijarze"
          • Gość: jo Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 15.08.10, 12:12
            zajebiste z jajami
            w600.wrzuta.pl/film/6lwZOa5nsOt/co_ty_k...._wiesz_o_zamku_ksiaz_..._..._..._...
            • Gość: Jerzyk Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.10, 12:37
              Szczerze - To na tym bilbordzie należało napisać co my
              k. wiemy o zamku książ bo bonzowie dobrze wiedzą co tam
              się dzieje pod dywanem - my musimy jeszcze trochę
              poczekać aż ktoś to ujawni - o ile jest coś do
              ujawnienia . Nie nakręcajcie się tak ostro
              • Gość: gierek Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.08.10, 18:10
                A może prokuratura Rzeszowska wyjaśni te za-męty w Zamku K...........
                siążęcym ?
                Już do nich lece.
        • Gość: beerman Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.08.10, 10:47
          > to wstyd aby z Perłą Śląska kojarzyć wulgaryzmy

Dokładnie. Już nawet jasne pełne szczyny tak się nazywają :(
          To dopiero hańba!
    • Gość: Poinformowany Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.10, 13:09
      Z tego co slyszalem, ze nowe bilboardy sa promocja nowego portalu
      informacyjnego. Autorem jest Domagala.
      • Gość: uhum Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.adsl.inetia.pl 15.08.10, 13:34
        Pewnie tak, pan Domagała liczy na smaczny kąsek na Zamku, więc na rękę mu
        dowalenie spółce. Wielkie halo o nic, tylko jak zwykle wszyscy jesteśmy wciągani
        w brudne zagrywki.
    • Gość: Andrzej Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 94.254.191.* 15.08.10, 19:17
      A ja słyszałem, że to Rosiaki zaczęły kampanie Lubińskiego i zaczynają jechać po
      wszystkich. Mają być też banery: co ty wiesz o - MZK, MZB i mają zamiar
      bombardować każdą spółkę.
      • Gość: też poinformowany Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 15.08.10, 19:39
        A ja słyszałem, że to radio Erewań zaczyna u nas nadawać. I zatrudnili najlepszych dziennikarzy. I robią od razu telewizję, radio, prasę bezpłatną i kupę miejsc reklamowych.

A okaże się pewnie, że nie radio, nie Erewań,nie najlepszych, nie telewizję i nie tablice reklamowe.

Ale reszta się zgadza ;)
        • Gość: do Mietka z Jedlin Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 15.08.10, 19:44
          Mieciu,
          aż tak cię to wkurzyło, że skorzystałeś z anonymous proxy?
          Tak bardzo się boisz, że Cię wyśledzą?
          • Gość: RadioFan Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 15.08.10, 20:47
            Powstaje u nas filia uczelni Rydzyka w Zamku Książ.
            • Gość: tu Kto tutaj jest ??? ?????? ?????? ?????? ???? ????? IP: *.dialog.net.pl 15.08.10, 21:10
              img440.imageshack.us/img440/816/110pv.jpg
              • Gość: blu Re: Kto tutaj jest ??? ?????? ?????? ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.10, 23:15
                to się wiąże z Telewizją Wałbrzych, żadne inne media tutejsze nie odważyły by
                się oficjalnie grzebać w brudnych poczynaniach ... no właśnie sami sobie
                odpowiedzcie czyich. to na 100% tvw!
                • Gość: Maria Re: Kto tutaj jest ??? ?????? ?????? ?????? IP: *.dialog.net.pl 16.08.10, 00:51
                  A ja słyszałam, że NWW, będzie wydawać bezpłatny nowy tygodnik. Na 100% pewne.
    • Gość: Pamietliwy Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 10:13
      w poprzednich wyborach Tutaj rowniez siegnal do cytatu z "Psow " Pasikowskiego i
      sie nie dostal na wczesniej upatrzone stanowisko w miescie.Biedak nie wyciagnal
      wnioskow po pierwszej porazce.....
      Trzeba ogladac troche inne filmy...
      • Gość: niekumaty Re: Co ty K.... wiesz o obwodnicy IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.08.10, 18:49
        A ja przy Podzamczu widziałem billboard z napisem "Co ty k... wiesz
        o obwodnicy". O co tu chodzi, bo nie kumam kto i co.
        • Gość: ff Re: Co ty K.... wiesz o obwodnicy IP: *.147.42.40.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.08.10, 18:56
          OŚWIADCZENIE

W związku z pojawieniem się w Wałbrzychu billboardów oraz reklam prasowych o
          treści "co Ty wiesz o ........." informujemy, że nie jest to akcja promocyjna
          Gminy Wałbrzych, Przedsiębiorstwa "Zamek Książ" oraz żadnej ze spółek, w której
          Gmina Wałbrzych jest udziałowcem.
          www.um.walbrzych.pl/
    • Gość: k Re: Co ty K.... wiesz o obwodnicy ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.08.10, 18:56
      jest kolejna reklama tym razem z obwodnicą
      • Gość: wonsz222 Re: Co ty K.... wiesz o obwodnicy ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.08.10, 19:04
        Kolejna będzie o MoBruku
      • Gość: wucek Re: Co ty K.... wiesz o obwodnicy ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 17.08.10, 10:14
        ale numer
        • Gość: . Re: Co ty K.... wiesz o remontach drog ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 17.08.10, 18:57
          Czyli kolejny z serii "co Ty wiesz o remontach drog..." pojawil sie na
          podzamczu, konkretnie na Wieniawskiego.
    • Gość: jawna kpina Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 19:03
      Ludzie 30tysiecy !!! biednym mogli rozdac a nie panciowi z zamku. To
      jest jakas kpina !!! nagrody za co ? ludzie dostaja nagrody po 400zł i
      sie ciesza ale 30 tysiecy !!!
      • Gość: dusia Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 19:14
        zgadzam się w pełni, 30 tys. nagrody za wypełnianie swoich zadań (przy niemałej
        przecież wypłacie co miesiąc) jest po prostu w tym mieście nieprzyzwoite. Za to,
        co robi pan Tutaj w Zamku dostaje przecież pensję, a niewiele robi nadto. O
        zamku miało być głośno, miało coś konkretnego się dziać, a prawda jest taka, że
        festiwal kwiatów w maju i ten we wrześniu z roku na rok coraz gorsze. Jedyne co
        zostało wypromowane przy tej okazji to osoba pana prezesa. Sama słyszałam o jego
        dwulicowości, ale czy to prawda czy nie tego już nie wiem. Wiem natomiast, że
        wiele osób mówi o nim bardzo źle. Nie do końca wiem dlaczego?
        • Gość: zszokowany olek Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 19:21
          Drodzy Państwo do więzienia za takie cos powinno się iść. Społeczeństwo
          jest biedne i ludzie nie maja za co żyć z miesiaca na miesiac
          zastanawiają sie jak przeżyć za 200zł miesiecznie mając na utrzymaniu
          rodzine. Co krok widze jak ludziom ubywa włosów z tego zamartwiania
          się. A tu taki pan Tutaj ot tak od pana kolegi prezydenta dostaje 30tys
          zł Gdzie tutaj jest jakakolwiek sprawiedliwość ? PYTAM co nasze Państwo
          z tym zrobi ? POLSKO !!
          • diventex Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . 16.08.10, 19:30
            Może to wypłata za promowanie Bronka chyba pod TESCO ? :-)
            • Gość: fakty Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 20:44
              on nie dostał 30 tylko 54 tys.
              • Gość: Walbrzyszanin Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.08.10, 21:27
                - Ile osob napedza ten watek?
                - Jezeli jest to jakas reklama przedwyborcza to tylko L......
                - Jezyk niezbyt wyszukany i zbyt duza fascynacja filmami Pasikowskiego
                - Jezeli jest jest wynikiem nieudanej ankiety - to rezultat przypominal bedzie
                chwilowa fascynacje balonikiem peknie i bedzie niestety rozczarowanie
                - Jezyk trzeba dostosowac do poziomu adresata "Nadymal sie jak balon a pekl jak
                kondom.Owacja odleciala gumeczka mu została"
            • Gość: Iren Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.08.10, 23:11
              Za to miasto nie odpowiada Bronek ,ale Kruczkowski ,.Nie czeopiaj sie bezsensu...
    • Gość: komórkowiec KIS wie wszystko - klucz do rozwiązania zagadki IP: *.swidnica.mm.pl 16.08.10, 21:00
      Nowe bilboardy w mieście - KIS wie wszystko

szczerze nie spodziewałem się takiej mocnej kampanii
      faktycznie trzeba mieć jaja

img836.imageshack.us/img836/5506/img1000j.jpg
    • Gość: zamotany Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 21:39
      Gość portalu: ... napisał(a):

> Co ty K... wiesz o Zamku Książ ????
      > Kto to rozpoczął kampanię wyborczą ???

Nie wiadomo kto rozpoczął. KIS jest przy Czupryn
      protokół NIK o spółkach jest przy Paciepniku (do pobrania w pdf)
      www.paciepnik.pl/?p=news&lang=pl&id=166
      za wszystkim stoi Zibrow, bo Kruczek się odcina (oświadczenie)
      www.um.walbrzych.pl/
      a sponsorem akcji jest Mo-Bruk (do zwiedzania na Podgórzu, Gaju i
      tam, gdzie na razie nie wiadomo co dostał)
      I to wyjaśnia wszystko
      • Gość: . Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.uk2net.com 16.08.10, 22:05
        Pocałunek jest ostatnim przejawem ludożerstwa.
      • Gość: ok Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 18.08.10, 23:08
        ok
    • Gość: tiktak Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 16.08.10, 23:26
      Kis to pocałunek śmierci
      • Gość: jola Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.10, 01:31
        a moze to odpowiedz na to "gzie jest krzyz"?takie to spoleczenstwo....
        • Gość: phi.. Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 87.105.201.* 17.08.10, 09:00
          Ludzie, gdzie są te bilboardy, bo jeszcze ani jednego nie widziałem.
          • Gość: prosze Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 17.08.10, 17:17
            TVP WROCŁAW FAKTY od 14minuta i 30sekund

www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty-program-informacyjny/wideo/17082010/2422739
          • Gość: . Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 17.08.10, 18:58
            Wszedzie, gdzie sie nie rusze to widze rozne z calej serii, czyli o Ksiazu,
            obwodnicy, remontach drog ...
            • Gość: widz Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.08.10, 21:24
              Pan Domagała i Pan Pawłowski otwierają nowy portal.Cel
              osiągnęli.Zwrócili uwagę.Merytorycznie- dno.
              • Gość: ech Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.adsl.inetia.pl 17.08.10, 21:48
                jak ten portal ma być jak te bilbordy, to ja dziękuje, nie potrafią się inaczej
                wypromować niż wulgarnym skandalem, pokazują że jednak dna można sięgnąć i śmiać
                się innym prosto w oczy, że frajerzy z wałbrzycha złapali się na taki tani chwyt.
            • Gość: Iren Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.08.10, 23:28
              Skoro narzekacie na drogi ,miasto ,brak rozrywek i nicość -po co glosujecie na
              tych ,którzy nic nie robia osiem lat? Maja patent na władzę????Ile minęło od
              "budowy pierwszej obwodnicy""? Policzcie - a do emerytury Wam zejdzie a ...
              Kruczkowski będzie grabił kasę...i pokazywał się w TV ...i chwalił "sukcesami" .
              czy my w tym mieście slepi jesteśmy?? Atakujmy takie paskudne teksty-przecież
              to swiadczy o naszej kulturze...Ratujmy choć tyle...
    • Gość: Andzrej Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 109.243.67.* 17.08.10, 21:47
      Pan Pawłowski już jeden portal otworzył - to mu nie wyszło... teraz drugi?
      • Gość: ktos Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 87.105.201.* 18.08.10, 11:40
        Jak jeden portal mu nie wyszedł to chyba nikt normalny by z nim nie robił nowego.
        A poza tym, wbrew temu czego domyślają się niektórzy, bardziej cuchnie mi to polityką niż jakimkolwiek działaniem promocyjnym.
        Zresztą pewnie niedługo się dowiemy...
        • Gość: Co wy wiecie.. Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.08.10, 21:58
          tutaj wszystko pisze...

www.gazetawroclawska.pl/fakty24/293989,walbrzych-zamek-ksiaz-odda-3-5-mln-zl,id,t.html
          • Gość: wiemy, wiemy Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 18.08.10, 22:46
            powtarzasz się, jakbyś chciał nakręcić licznik "bauerowi".

A nie wiesz, czy jutro nie pojawi się jakiś nowy "trop".
        • Gość: Iren Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.08.10, 23:08
          Weźmy się za tych chamskich bilboardzistow. Sprowadźmy TV, niech to miasto nie
          wstydzi sie ludzi, którzy może je odwiedza.Moze się nie zabija na tych
          dziurawych drogach.Wkrotce przyjadą z zagranicy muzycy do Książa ,na
          miexdzynarodowwy konkurs -oj beda mile witani napisami po lacinie .Precz z tym
          chamstwem .Dzialajmy , tu idzie o godnosc ludzi ...bieda nie musi isc w parze z
          prostactwem "bogatych " Tutaje i tak maja wszystko w nosie -walka o stanowiska
          rozpoczeta ...KIERPSKA TO WALKA ..
          Miasto wola o ratunek -bieda ,VRUD 9i Prymitywizm> Do czarta won w tymi
          napisdami .Niech wezmmie sie do roboty prokuratura ...koledzy sie obronia . Prawda??
          • Gość: olo Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 23:21
            Pasikowski za tym stoi! jak poszly "psy" w kinach tez wszyscy byli
            poruszeni.hipokryzja jest mowienie ze to wulgaryzmy, nie ma tam nic
            napisane to w glowach jest dopowiedzenie. kazdy widzi co chce! a w
            miescie sie cos dzieje, moze bedzie cos nowego! portal jakis
            podobno!moze nie bedzie taki jak ta tv dami ...... rydzykowa...!ale
            faktem jet ze w tym miescie mediow jak psow!
            • Gość: Iren Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.08.10, 23:32
              .Ejze.nie bazujmy na domyslach. Poslughaj reklamy w Radiu Jeleniogorskim ..Tam k....jest PIP.PIP.To nie slowo Kolega ,.ale powszechnie znane ...wsrod pospolstwa...jakie sami tworzymy aprobujac reklamy
              • Gość: latino-macho Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 18.08.10, 23:57
                Co wy k.... macie do łaciny?

Najlepiej się tańczy przy łacinie.

A jak posłuchacie "dialogów codziennych" (np. na ulicy albo w domu) to okaże się, że "Owidiusza w wersji wałbrzyskiej" mamy wszyscy opanowanego do perfekcji!
                Zresztą nie tylko my. Na samo wspomnienie wypowiedzi p. marszałka Zycha w Sejmie do dziś mam radochę (dla tych co nie słyszeli www.youtube.com/watch?v=zA5AqKIkvTE - ostanie kilka sekund i trzeba podkręcić volume;))
                Pamiętam jak w pewnej legnickiej gazecie ukazał się felieton z tytułem "Zych k.ur.wi". Był to krótki tekst, który fantastycznie oddawał naszą (Polaków) mentalność. Marszałek Sejmu - codziennie dobrze ułożony, nienaganny i perfekcyjny. A po wyłączeniu mikrofonu?
                Ku.r.wi. Jak wszyscy Polacy.
              • Gość: oan Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.17.50.lan.e-wab.pl 19.08.10, 10:23
                A na wjeździe na szczawienko jest bilboard "co Ty k... wiesz o obwodnicy" jadąc
                dalej przez wch jest jeszcze "co Ty k... wiesz o budowaniu (bądź remontowaniu) dróg"
          • Gość: Mariusz Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.217.146.194.generacja.pl 26.08.10, 11:16
            Proponuję festiwal chamlet :) www.pd.uni.wroc.pl lub www.chamlet.pl :)
    • Gość: Do Iren Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.08.10, 12:28
      Czy Ty, Iren masz problem z sobą? Bo jak czytam co wypisujesz, to już nie wiem
      czy jesteś kompletnym idiotą czy może traumatyczne przezycia zniszczyły Ci
      główką? Jak znam życie nigdy nie przekląłeś, chodzisz w każdą niedzielę do
      spowiedzi, a gdybyś mieszkał w Warszawie krzyczałbyś: GDZIE JEST KRZYŻ!!! A
      teraz usiądź w domowym zaciszu, przeczytaj co napisałeś i zastanów się, czy
      jesteś już kompletnym idiota, czy tylko trochę. Później możesz iść do radnego
      Gustaba - on też będzie bronił krzyża
      • Gość: Do iren Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 19.08.10, 12:35
        Do iren:
        www.youtube.com/watch?v=E4wfMsC7fKE
        • Gość: irena Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 19.08.10, 12:37
          Więcej Więcej:
          www.youtube.com/watch?v=tNGvvBPMOBw
    • Gość: no fajnie Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 19.08.10, 22:34
      właśnie jechałem ze Szczawna na Podzamcze i widziałem bilboard zamalowany.
      Czyżby ktoś się w.ku.rwił?
      • Gość: k**** Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.10, 00:16
        już dawno padła prawidłowa odpowiedź a wy nadal się zastanawiacie o co
        może chodzić, dno to wasze rozkminy, billboardy są świetne. i tak każdy
        kierowca co chwile mówi to słowo jak wpada w dziurę więc k**** to nic
        nowego w wchu.
      • Gość: nic Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 24.08.10, 07:29
        Co z tego wynika?
    • Gość: Janek Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.08.10, 11:11
      Radny Dariusz Gustab stał się zagorzałym obrońcą mieszkańców Wałbrzycha przez
      zgubnym wpływem bilboardów. Szczerze mówiąc słyszałem bezradnego Gustaba, gdy
      puszczał solidną wiązankę, której nie powstydziłby się Henry Rollins... ale
      ponoć po kilku głębszych to się nie liczy... Ów bezradny niebawem zacznie może
      nawet krzyczeć: GDZIE JEST KRZYŻ!!!
      • Gość: Rebel Yell Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.08.10, 12:01
        Co ty kochanie wiesz ...

"Tak bardzo się wku...asz
        Kiedy ja przeklinam
        Krew cię zalewa
        I cieknie ci ślina
        A ja chcę ci powiedzieć
        że bardzo się mylisz
        Bo nie ma brzydkich słów
        Sa tylko brzydkie myśli
        Nie ma brzydkich słów,
        Są tylko brzydkie myśli
        święcona woda
        I policyjna pała
        Nic tu nie pomoże
        Nic tu nie zdziała
        I tak musisz pomyśleć
        Zanim coś powiesz
        Każde słowo przecież
        Rodzi się w głowie"

Dezerter "Brzydkie słowa"
    • Gość: 1 Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 20.08.10, 18:10
      www.tvtwoja.nazwa.pl/rozmowy/kruczkowski.wmv
    • Gość: Andrzej Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 188.33.103.* 21.08.10, 04:30
      cZy to prawda, że Kruczkowski nie siedział przy ŻUBRZE?
      • Gość: anna Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.10, 09:22
        moze powinien wydac oswiadczenie ze nie siedzial przy zubrze, albo ze
        nie je danonkow. komentowanie komercyjnych reklam.... hehehe.
    • Gość: x Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 24.08.10, 16:41
      by było dobrze kolegom

wybraliście ich to nie narzekajcie
      • Gość: jurus Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.08.10, 18:25
        Jak sie urzędnicy tłumaczą,
        to znaczy że tam paluchy maczają.
        Jakaś kontrola, może dopadnie,
        jak w Filharmonii batuta ,już wpadnie !
        • Gość: stado ogierów Wypowiedź prezesa Przedsiębiorstwa Zamek Książ IP: *.dialog.net.pl 24.08.10, 18:28
          www.tvwalbrzych.pl/site/2010/08/24/serwis-informacyjny-24-08-2010/
          • Gość: xss Re: Wypowiedź prezesa Przedsiębiorstwa Zamek Ksią IP: *.dialog.net.pl 24.08.10, 19:37
            www.czupryn.eu/2010/08/16/zamek-ksiaz-i-nie-odprowadzone-srodki-komentarz/
            Zamek Książ i nie odprowadzone środki (komentarz CZUPRYN)

Zamek Książ jako spółka ze 100% udziałem finansowym gminy Wałbrzych nie jest
            spółką komercyjną, co wyróżnia ją od każdej innej spółki prawa handlowego, która
            działa na podstawie kodeksu prawa handlowego.

Jak można powoływać się na 18 – letnią umowę z gminą Wałbrzych, w świetle
            obowiązującego prawa ?

Przepisy prawne zmieniają się wystarczająco często i zachodzi konieczność
            formalno-prawna dostosowywania obowiązujących dokumentów (umów, porozumień) do
            zmieniającego się prawa. Dlatego też, należało zmienić zawartą umowę pomiędzy
            Gminą Wałbrzych a Zamkiem Książ sporządzając aneks do umowy.
            • Gość: zszokowany Re: Wypowiedź prezesa Przedsiębiorstwa Zamek Ksią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.10, 21:08
              dzisiejszy program TV Wałbrzych w pełni daje obraz niekompetencji pana prezesa.
              Ponadto komuś władza przewróciła nieźle w głowie. Z tego, co wiadomo prawo w
              interesującym nas zakresie zmieniło się w 2004 roku, więc powoływanie się na to,
              że poprzedni zarząd podpisał taką umowę z urzędem jest po prostu śmieszne.
              Niestety pan prezes powinien odejść, ale czy pana Kruczkowskiego stać na ten
              krok? Prawda jest taka, że na Zamku wypromował się przede wszystkim pan Tutaj, a
              sam Zamek pozostał gdzieś w tle.
              • Gość: andzia Re: Wypowiedź prezesa Przedsiębiorstwa Zamek Ksią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.10, 21:36
                też jestem zaskoczona taką postawą.
      • Gość: obserwator Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 24.08.10, 21:56
        Gość x ma rację. Jakich wybraliście, to tak rządzą. Teraz na nich psy wieszacie?
        A gdzie rozum mieliście w czasie wyborów? Słuchaliście jak stado baranów różnych
        obiecanek typu gruszek na wierzbie. Trzeba teraz wam tj. tym, którym się to nie
        podoba dobrze przysłuchiwać się i rozumieć co obiecują przyszli potentaci do
        władz miasta, bo kampania do wyborów samorządowych już wkrótce się rozpocznie.
        Wybierzcie takich, którzy nie obiecują cudów, bo z pustego i Salomon nie naleje.
    • Gość: DAvid Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.152.139.192.dsl.dynamic.eranet.pl 25.08.10, 17:35
      Biedaczki z Wałbrzycha :D
      Cała akcja z tymi bilbordami została wymyślona przez byłych absolwentów politologi z PWSZ Wałbrzych , którzy pracują teraz w telewizji WTV.
      Telwizja opłaciła plakaty i jako pierwsza o tym zrobiła o tym reportażyk . Śmiać się chce jak w tej telewizji w zastanawiają się , kto to zrobił, a tuż przed wiadomościami puszczają reklamy z hasłem "co ty k.. wiesz" Sory, ale chyba wiedza z kim podpisali umowę na puszczanie takiej reklamy, ktoś im za nią zapłacił. Telwizja WTV to wielkie bagno , które na silę szuka sensacji
      • Gość: mosiek Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 25.08.10, 17:51
        David jesteś chyba pie...ięty, mylisz fakty. Pierwszy reportażyk zrobiła tvp
        wrocław, później tv twoja, dopiero wczoraj tv wałbrzych. Z dupy urośnie mi
        kaktus jak to ich reklamy. Bzdura. Te reklamy wszędzie puszczają, w radiu i w
        gazetach. Podobno opłaciło je jedno z wałbrzyskich nowo powstałych stowarzyszeń.
        Na bagnach to chyba ty mieszkasz, bo masz internet bezprzewodowy z ery :) Bujaj
        się biedaczku z bagien.
        • Gość: loty Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.10, 18:09
          mosiek co z tego, ze gdzie indziej lecą reklamy. W muzycznym radiu? Ono przecież
          nie raz współpracowało z wtv chociazby lansując ichniejsza
          "prezentereczke-gwiazdeczke". A to ze nie wyemitowali materialu o bilbordach
          jako pierwsi to raczej potwierdza teze davida a nie ja obala. Z reszta szkoda
          gadac reklama na poziomie, nie ma co. Poza tym zadna tajemnica, wszyscy juz
          wiedza, ze Pan D. przerzucil sie na bilbordy.

david slusznie zauwazyl, ze jak juz z kims podpisali umowe o emisje reklamy, to
          wiedza z kim podpisuja? jasne jak slonce ale z ta politologia z pwsze to
          dowaliles ehehhehe nic dziwnego, ze w tym roku prawdopodobnie nie otworza tego
          kierunku
          • Gość: krzyś Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.10, 18:33
            ale o co chodzi z tym atakiem na prezesa Książa. Przeczytałem wszystkie posty i
            nadal nie wiem. Napiszcie coś konkretnie
            • Gość: obserwator Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.chello.pl 26.08.10, 22:05
              To nie atak na prezesa zamku Książ, to atak na prezydenta miasta Wałbrzycha,
              który pozwolił na to, aby zamek Książ, który jest jednoosobową spółką gminy /
              tj. jedyny udziałowiec/ nie odprowadzał do gminy korzyści uzyskanych z wynajmu
              lokali w zamku na działalność gastronomiczną i hotelarską nie były odprowadzane
              do jedynego udziałowca tj. do gminy. Na dodatek tego z kasy gminnej, czyli z
              naszych podatków i innych opłat lokalnych gmina opłacała za zamek Książ
              należności za ciepło i prąd. Zyski zamku z działalności gospodarczej tj. z
              wynajmu i hotelarstwa były przeznaczane na utrzymanie prezesa, tj,. 10.000 zł
              miesięcznie oraz dla członków rady nadzorczej. Wynagrodzenie członków rady
              nadzorczej w miesiącu/bez względu na to, czy odbyli posiedzenie, czy nie w danym
              miesiącu/ wynosi nie mniej niż przeciętna płaca krajowa w gospodarce
              uspołecznionej tj. około 3.700 zł. miesięcznie , natomiast przewodniczący rady
              nadzorczej nie może mieć mniej niż półtora przeciętnej płacy krajowej/. No to
              jak widzisz fajnie im tam jest w tym zamku. A na posiedzeniach rady nadzorczej
              to się słucha dyrektora co zamierza robić, co planuje, a główny księgowy
              informuje o finansach spółki. Rada nadzorcza przyklepuje no i w każdym miesiącu
              kasa jest i to nie byle jaka.
              We wszystkich jednoosobowych spółkach gminy zasiadają dygnitarze miejscy z
              ratusza tj. prezydent, jego zastępcy i co niektórzy radni ale tylko z partii PO
              i PiS. Między innymi w zamku członkiem jest Bukina, który twierdzi, że kontrola
              NIK-u była w tym zamku źle przeprowadzona. Przecież ten człowiek na niczym się
              nie zna i jak może Nikowców oceniać. On się zna tylko na robieniu kasy za nic,
              bo ani wiedzy żadnej nie ma i nic nie robi. Za te 3.700 zł. miesięcznie to ma
              interes, aby krytykować Nikowców, bo się boi kasę stracić. Ma jeszcze nie byle
              jaką rentę z kopalni, gdzie też nic nie robił, wisiał na płocie pijany w czasach
              kiedy solidarność kopalniana strajkowała. Na kopalni też się opie......
              Czy teraz wiesz o co chodzi
            • Gość: motorniczy Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.147.166.136.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.08.10, 15:33
              Panie Krzysztofie K.I.S zaprasza na spotkanie już w pasażu T.S.K.O 1 września na rozmowę serdecznie pozdrawiam w imieniu kandydata na urząd prezydenta miasta panią Bogusławą Czupryn.www.czupryn.eu
          • Gość: A Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.10, 18:37
            Ktoś powyżej ma pretensje do wałbrzyszan, że sobie wybrali takiego
            prezydenta. No to niech mnie oświeci ów ktoś, jaki był wybór w
            poprzednich latach? Kto startował w wyborach, jacy byli kandydaci i
            czy któryś z nich był lepszy od obecnie panującego Kruczkowskiego.
            Co mieli do zaoferowania inni kandydaci? Mieszkam tu od niedawna,
            więc nie znam lokalnej polityki. Proszę mnie oświecić, w czym byli
            lepsi kontrkandydaci Kruczka.
            • Gość: wałbrzyszanin Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.10, 19:29
              oczywiście postawa godna polecenia, z której wprost wynika jedno, głosujmy nadal
              na pana Kruczkowskiego. Twierdzę, że jeżeli pan Kruczkowski znów wygra wybory to
              miasto "umrze społecznie". Nie wiem na kogo można było głosować cztery lata
              temu, nadal nie wiem, na kogo głosować w tym roku. Wiem jedno prezydent
              Wałbrzycha musi się zmienić. By było jasne do pana prezydenta Kruczkowskiego nic
              osobiście nie mam, ale zmiana na tym stanowisku jest po prostu potrzebna
              • Gość: ludek Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.10, 20:38
                o ile dobrze pamiętam w poprzednich wyborach startowali: Kruczkowski, Lubiński,
                Rosiakowa, Marciniak chyba Zibrow i jeszcze jedna kobieta była ale nie przypomnę
                sobie jak się nazywała.

W tym roku niewiele lepszy wybór czyli: Kruczkowski, Lubiński, Sosiński, Zibrow,
                chyba Gołębiewski i Wild oraz Czupryn.

Ja bym chętnie zagłosował na jakąś kompetentną i z charakterem osobę ale jak na
                razie nie widzę takiej postaci.
                Kruczkowski - nie ma co komentować, każdy ma własne zdanie po ośmiu latach.
                Lubinski - wiecznie drugie miejsce żółć z niego kipi, że strach pomyśleć jak
                poustawia swoich kolegów z wws, tam to już w ogóle furjato-frustraci siedzą.
                Zibrow bezbarwny nie wiadomo o co mu chodzi.
                Golebiewski stary lewicowy tygrys, serce mam po lewej stronie ale nie mam
                zaufania do ludzi starszej daty z lewicy, bo przecież to już kiedyś było, jakby
                to był ktoś młodszy, to bym rozważał czy na niego nie zagłosować ale tak, to odpada
                Sosiński niby młody i w ogóle, ale jego prawicowe poglądy i jakieś kontakty z
                grupami typu młodzież wszechpolska po prostu mnie przerażają. Niby światły
                człowiek a tu o jakieś skrajności zahacza, trochę się to kłóci w moich oczach.
                Czupryn wszystko dobrze tylko sprawia wrażenie co najmniej dziwnej osoby, niby
                fajnie ale siedzi w urzędzie, jakoś ciężko zaufać tej pani.
                Wild o nim wiem tylko z forum, wiec niewiele.

Jak dla mnie na dzień dzisiejszy, to w ogóle nie ma wyboru, niby tyle produktów
                na polce w wszystko jakies takie ze slabych skladnikow robione. Także
                "wałbrzyszanin" nie mamy za dużego pola do popisu jeśli chodzi o wybór. To już
                koniec mojej obszernej dygresji :)
            • Gość: a Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.146.32.110.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.08.10, 20:31
              Do gościa A słuszna prawda ,szalała PO w owym czasie.Obecnie czas na
              incjatywy społeczne w samorządach, partie nie mają racji bytu
              kolesiostwo i nieudaczniki patrz obecny prezydent Wałbrzycha . Klub
              Incjatyw Społecznych kandydat www.czupryn.eu a gość A kandydat na
              radnego z listy KIS pozdrawiam.
              • Gość: bezstronny Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.08.10, 17:05
                Klub Incjatyw Społecznych kandydat www.czupryn.eu

Napis KIS widzialem na jednym z bilboardow z koorwą w roli głównej.
                Nie podoba mi się, jako obywatelowi, takie hasełko wyborcze, jakie
                serwujecie. Ktos to dokleił czy się podpisał?
            • Gość: alisza Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 83.238.103.* 25.08.10, 21:07
              hehehe. najfajniej ze wszyscy w tej reklamie widza polityke, ale to
              nie bedzie nic z polityka zwiazane. pokazuje to jak bardzo jestesmy
              napolitycznieni.kazdy szuka czegos na siebie? np prezez ksiąz mysli
              ze to atak na niego, a tu nic nie znajdzie,reklame zlecał ktos z
              warszawy.i nie obchodzi go nasza polityka.ale pewnie sie nie
              spodziewał takich anomaliów....
              • Gość: bbbbbbbb Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 25.08.10, 21:19
                To KIS zlecił te bilbordy!

• Gość: aisza Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: 83.238.103.* 25.08.10, 21:10
              www.teledziennik.wlb.vectranet.pl/pon.wmv

toooo jeeest dziennikkarsstwwo.!
    • Gość: DAvid Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.152.139.192.dsl.dynamic.eranet.pl 25.08.10, 19:25
      Mosiek twój nick już dużo mówi o tobie :D
      Chciałeś byś błyskotliwy a jesteś żenujący. Na dodatek chciałeś wykazać
      się swoją znajomością techniki, a tu znowu wtopa:D Internet stacjonarny
      z ery :P
      Biedaczek ? Super!
      Pozdrawiam mośka z arystokracji blokowej:D ( masz windę? )
      • Gość: Mosiek Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 26.08.10, 17:12
        David, twoje imię również dużo o tobie mówi.
        Żenująca jest twoja odpowiedź nie na temat.
        Era dla frajera.
        Z bagien, jak Jozin :)
        • Gość: bolecwoku Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.08.10, 17:20
          On nie jest Dawid, on jest Dejwid :D
          • Gość: mosiek Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.dialog.net.pl 26.08.10, 17:33
            aaaaaaaa Gejvid, rozumiem :)
        • Gość: Żenada Re: Co ty K.... wiesz o Zamku Książ ... ... ... . IP: *.stsn.net 27.08.10, 10:32
          Ale dziecinada sam sobie piszesz posty :D
          Jak byś był ciut bystrzejszy to byś sobie zmienił ten .dialog.net.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka