Dodaj do ulubionych

Panie Wild, Disneyland to my już mamy

IP: *.xdsl.centertel.pl 27.09.10, 13:18
Czytam Nasz Region, który znalazłem w skrzynce na listy, i "pomysły" pana Wilda na rozwój Wałbrzycha. Ogarnia mnie pusty śmiech. Wyciąg na Borowej? Był tam Pan kiedykolwiek? Tramwaje? Disneyland? Enigmatyczne "remonty dziurawych rur"? Co się z wami ludzie dzieje? Skąd Pan się urwał? Kolejny realista
Obserwuj wątek
    • krlnbg Panie Wild, Disneyland to my już mamy 01.10.10, 18:12
      obecny Prezydent też wierzy w zmianę Wałbrzycha, ale oprócz wiary Piotr Kruczkowski ma jeszcze w zanadrzu efekty realizacji tej wiary. Zaraz posypie się cała fala odpowiedzi, które wyśmieją to co piszę, ale prawda jest taka, że Wałbrzych się zmienia, nie potrzebujemy świeżego spojrzenia, wystarczy nam to realne, które ma Kruczkowski. Pan Patryk Wild mówi bardzo barwnie o swoich planach, pomysłach. Niestety wałbrzyszanom nie wystarczą same plany, pomysły ... Potrzebna jest realizacja tego wszystkiego! A żeby można było mówić o rozpoczęciu realizowania konkretnych projektów trzeba mieć odpowiednie zaplecze finansowe. Wałbrzych jest w trakcie realizowania kilku sporych inwestycji, które jak wiadomo pochłaniają ogromne sumy. Zastanowić nas powinno skąd Pan Wild chce wziąć pieniądze na budowę obwodnicy. Które projekty poświęciłby, aby realizować własne ... Ludziom nie wolno mydlić oczu i obiecywać rzeczy, których realizacja w najbliższym czasie nie będzie możliwa.
      Miejmy nadzieję, że ludzie zdają sobie sprawę z tego, że marzenia rozbudzane w nas przez Pana Wilda nie przyniosą nam zadowolenia na długi okres czasu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka