Do „Mobruk”...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 14:40


...który(a) pisze:
Widzę nie wiesz pod kogo podlega mobruk bo miasto ma do tego praktycznie Guzik ...
Urząd Marszałkowski ...
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ...

Tam Piej głupoty ...

Co Miasto może zrobić ?
Zabronić jeździć ciężarówka, a odszkodowania dla miasta ?
CO MOŻNA ZROBIĆ - SŁUCHAM ...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::;
NIKT NIE PYTA JAKA METODĄ WYLECZYĆ PACJENTA.
Pytanie brzmi: KTO MU POŁAMAŁ TE KULASY ?
Łapiesz różnie ?
    • Gość: zatruty Re: Do „Mobruk”... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 14:44
      Z jakiego to wątku?
      • Gość: @ Re: Do „Mobruk”... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 14:54
        " Kupione wybory" Teraz wywalony do "Kto nami rządzi".
    • Gość: antyM Re: Do „Mobruk”... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 17:24
      Radzę poczytać komentarze pod filmem, szkoda, że Wałbrzych nie umie się zjednoczyć
      www.youtube.com/watch?v=wgJ_1zrLmdg
      • Gość: sowa Re: Do „Mobruk”... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 18:12
        Nie bądź naiwny.
        Ponad połowa na tym forum to analfabeci i dyslektycy którzy nie potrafią wyrecytować abecadła, a Ty chcesz aby pojęli treści jakie płyną z takiej n.p. wypowiedzi:
        mourus01
        1 tydzień temu

        Mieszkam w Korzennej i p. Mokrzycki chciał nam zafundować takie składowisko odpadów :) ale cała gmina stanęła murem i .... nie otworzył :)

        Pamiętam sesję rady gminy gdy głosowali za zezwoleniem na takie składowisko to jak jeden radny niefortunnie tak odpowiedział na pytanie jakby był za tym składowiskiem - to nie dużo brakło a nie byłoby co z chłopa zbierać - lincz mu chcieli zrobić :)

        Oczywiście pranie mózgu było przed tym głosowaniem - profesorowie byli i specjaliści - ale kitu nam nie wciśli.


        Rozsądni ludzie już dawno mają wyrobione zdanie na ten temat a durni i tak nie przekonasz.
        • Gość: BOM Re: Do „Mobruk”... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.11.10, 22:46
          Dziś w wiadomościach dolnoślaskich podali że w Bolkowie odkrywcy podziemi znaleźli beczki z lat 60-tych(mogłem pomylić lata) z cudowną zawartością podobnych substancji jak w naszym Mobruku.
          Mieszkańcy.... a jak to się dostanie do wód gruntowych - mój komentarz: juz dawno syf płynie szerokim strumieniem w Odrze.
          A wkurzają mnie wypowiedzi niektórych mieszkańców Podzamcza - jakby mieszkańcy Sobięcina i Podgórza w sprawie Mobruka oderwani byli od reszty miasta granatem od pługa. Toć to sprawa wszystkich mieszkańców.
          • Gość: z Podgórza Re: Do „Mobruk”... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 22:56
            W latach 60-tych nie było takich toksyn jak terez. Świat bije na alarm, a u nas jakby nigdy nic. Sobięcin ma to na św. Józefa i tam stwierdzili, że jest śmiertelnie niebezpieczne, bo już nie dało się dłużej ukryć. Podzamcze syfem z Mobruka oddycha, wiatr roznosi toksyny po mieście.
            Pozdrowienia z Podgórza.
            • Gość: Wisielczy humor Re: Do „Mobruk”... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.10, 13:45
              Karanie za palenie papierosów na przystankach w sytuacji gdy Mobruk bezkarnie truje najcięższymi truciznami nie tylko przystanki ale całe miasto, brzmi jak ponury żart.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja