Dodaj do ulubionych

Beach Soccer-Zagraj z Nami

15.03.11, 20:24
ZAGRAJ z NAMI..

ZAGRAJ z NAMI - tak będzie brzmiało nasze hasło w sezonie 2011.

Jak już wcześniej pisaliśmy, ten rok jest dla nas szczególny. Wspólnie z Beach Soccer Polska, Urzędem Miasta Żary, Gminą Strzelce Krajeńskie, Miejskim Ośrodkiem Sportu Rekraacji i Wypoczynku z Żar, Stowarzyszeniem Mundial, przygotowujemy cykl imprez beachsoccerowych.

Rozpoczynamy w Żarach, w dniach 1-3 Maja turniejem amatorskim. W drugi weekend szkółka beachsoccerowa prowadzona przez aktualnych reprezentantów Polski( również w Żarach)


W następnych terminach rozgrywki-liga, z udziałem drużyn grających w okresie jesienno-zimowych na hali. Wychodzimy z propozycją udziału w rozgrywkach do zakładów pracy , szkół i drużyn zawodowych. Dla wszystkich chcemy zorganizować osobne turnieje.

Jednocześnie grać będą w Żarach jak i w Długiem koło Strzelec Krajeńskich. U nas wystąpią zespoły z naszych okolic, tj. od Zielonej Góry na południe Polski, a w Długiem z rejonów od Zielonej Góry na Północ. W sumie przewidujemy , że uda się wciągnąć do zabawy cztery ościenne województwa.Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie i oczywiście Lubuskie.

Jeśli będzie zainteresowanie planujemy zorganizować Wielki Finał z udziałem finalistów obu rozgrywek.

Aby ten plan zrealizować opracowujemy obecnie plakat z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Plakaty te trafią do Firm i oczywiście szkół.

Niezależnie rozmawiamy z innymi stowarzyszeniami piłkarskimi o wymianie linków do naszych stron www. Liczymy, że informacje o naszym przedsięwzięciu dotrą do wszystkich zakątków Polski , jak i za naszą zachodnią i południową granicę.

Pomoc w promocji obiecał nam również Project Menager Beach Soccer Polska- Pan Łukasz Raj.

Obecnie medialnie wspiera nas żarska Gazeta Regionalna, ale postaramy się przekonać również inne media , że ZAGRAJ z NAMI warto rozpowszechnić.

Żyjemy w dobie internetu i większość ludzi woli siedzieć przed telewizorem czy wymienionym internetem, niż być aktywnym sportowo.

Również dzieci i młodzież . Może więc warto by było coś zrobić aby to zmienić.

Zapraszamy do zabawy z nami wszystkich, również i tych , którzy preferują inne dyscypliny sportowe. Nasze Turnieje odbywają się w plenerze, więc jest okazja pokazać , że można się dobrze pobawić i zaprezentować swoje umiejętności.

Mile widziane będą zespoły muzyczne, taneczne, fitness itd.

Czy nasza inicjatywa będzie miała szansę powodzenia? To w dużej mierze zależeć będzie nie tylko od nas.

Dlatego liczymy na pomoc wszystkich, którzy myślą podobnie jak my.

pozdrawiam serdecznie
www.prantcup.prant.pl www.halowka.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka